آرشیو اخبار
saalam
عنوان
تارِیخ

از :
تا :
گروه خبری
تعداد کل اخبار : ۴۲۰۷۲   در حال نمایش : ۲۶۴۹۰
نمایش اخبار
امیرحسین یاوری، معاون کاهش تقاضا و توسعه مشارکت‌های مردمی ستاد مبارزه با مواد مخدر: از طریق صندوق ملی کارآفرینی برنامه‌ریزی شده 50 میلیون تومان وام با بهره کم به هر معتادی که ترک کرده و می‌خواهد دوباره شروع به کار کند، پرداخت شود.
تاریخ
يکشنبه 22 تير 1399
منبع
گروه خبری : اخبار مرتبط
قابل توجه ايجنتها و مسئولین نمایندگی های کنگره ۶۰ در سراسر کشور
تاریخ
شنبه 21 تير 1399
منبع
گروه خبری : اخبار داخلی
محمدرضا استاد جلسه: روزهای اول تازه واردها همیشه دوست دارند جای استاد و دبیر و نگهبان باشند، اگر درست سفر کنند حتما به این جایگاه خواهند رسید.
تاریخ
شنبه 21 تير 1399
منبع
گروه خبری : اخبار داخلی
در لژیون سردار عنوان شد: پس‌انداز که در وادی پنجم هم به آن اشاره‌شده یکی ار مهم ترین و اساسی‌ترین رکن‌های آموزش است که تک‌تک ما موظف هستیم آن را آموخته و به فرزندانمان و رهجوهایمان بیاموزیم.
تاریخ
شنبه 21 تير 1399
منبع
گروه خبری : لژیون سردار
در این مقاله، همسفر از امیدهایش می گوید و ایمانش به یافتن نور و حس بی نظیر رهایی: به کلمه مقدس الله نگاه کن دست‌به‌دست کمک راهنما و دوستان هم لژیونی‌ات بده و دوباره حرکت کن، نترس و آرام باش، در وادی اول بمان و خوب تفکر کن و بعد عمل کن. این بار از راه جدیدی دوباره شروع خواهم کرد با آموزش‌های کنگره کاخ ویران‌شده‌ی آرزوهایم را خواهم ساخت.
تاریخ
شنبه 21 تير 1399
منبع
گروه خبری : مقالات
مسافر مهدی از نمایندگی عطار: با شروع تعطیلات یک مسافر وارد جنگی تمام‌عیار می‌شود و باید از گذرگاه‌های سختی عبور کند.
تاریخ
شنبه 21 تير 1399
منبع
گروه خبری : کارگاه های آموزشی کنگره 60
مسافر رامین استاد جلسه: رسیدن به سلامتی در کنگره و بیرون از کنگره و در تعطیلات نیاز به تفکر درست دارد که هر فرد برای رسیدن به درمان به این تفکر نیاز دارد. سفر کردن و تعطیلات باید هدفمند باشد یعنی قبل از این که من قبل از رفتن به تعطیلات یا مسافرت باید از چند ماه قبل در مورد این موضوع تفکر کنم و شروع کنم به پس انداز کردن و به این نتیجه برسم که هدف من از مسافرت چیست.
تاریخ
شنبه 21 تير 1399
منبع
گروه خبری : دستور جلسات هفتگي
همسفر نجمه: الآن که خدا خواسته و چند روزی است لژیون خودم را تشکیل داده‌ام و اداره می‌کنم، از خدا می‌خواهم که فقط بتوانم زحمات راهنمایم را با در صراط مستقیم بودن، دوری از منیت و خدمت با عمل سالم جبران کنم.
تاریخ
پنج شنبه 19 تير 1399
منبع
گروه خبری : مقالات
همسفر فائزه رهجوی ممتاز نمایندگی صالحی در مصاحبه خود با مسئول وبلاگ همسفران بیان کرد: «تنها کسب نمره‌ی خوب در آزمون‌ها، ملاکِ یادگیری مطالب جهان‌بینی نیست؛ چراکه این فهم و درک مطالب است که باعث کاربردی کردن آموزش‌ها می‌شود».
تاریخ
پنج شنبه 19 تير 1399
منبع
گروه خبری : گفت و گو
کمک راهنمای محترم تازه واردین همسفر جمیله در این گفتگو بیان کردند: بهترین راه درمان، کنگرهٔ ۶۰ بود که برایمان مشخص شد.سفرمان شروع شد؛ سقوط آزاد، گریز زدن‌ها و ... ذره به ذره با تمام وجودم حس می‌کردم و از این بابت خوشحالم که تاکنون برای نیامدنم دنبال بهانه نبودم. خداوند را بابت کنگره ۶۰ و آقای مهندس دژاکام، هزاران بار شکر می‌کنم. حس بسیار عالی‌ای بابت آمدنم به کنگره دارم که من هم از آموزش‌ها بی‌بهره نبوده‌ام.
تاریخ
پنج شنبه 19 تير 1399
منبع
گروه خبری : گفت و گو
12345678910...
آخرین عناوین
پربیننده ترین مطالب