آرشیو اخبار
saalam
عنوان
تارِیخ

از :
تا :
گروه خبری
تعداد کل اخبار : ۴۹۸۱۰   در حال نمایش : ۲۵۹
نمایش اخبار
مسافر علی نوشت: چند سال اول مصرفم اصلاً قبول نداشتم که یک معتادم و مصرف‌کننده‌ای تمام‌عیار شده‌ام چون خودم را خیلی عاقل می‌دانستم و به خودم مغرور بودم. به‌عنوان دوپینگ مرتب تریاک مصرف می‌کردم؛ فکر می‌کردم که هر وقت دلم بخواهد آن را ترک می‌کنم.
تاریخ
سه شنبه 8 مهر 1399
منبع
گروه خبری : یادداشت
مسافر مهدی در این مقاله: از بهشتی می گوید که نه در آسمانها، بلکه در زمین است.
تاریخ
پنج شنبه 30 مرداد 1399
منبع
گروه خبری : یادداشت
این چنین بود که باز من عاشق شدم عاشق کنگره. دوست دارم از زیباییهای کنگره بنویسم من اگر دل ببندم به آموزش ها و یاد بگیرم حتما که دل کندن آسان نخواهد بود. و تو همسفر عزیزی که دلت شکسته سر در گمی نا امیدی نمی دانی چه بکنی ؟ دلت را بسپار به همان که تقدیر کرد بیایی و تو نیز همسفر این سفر بشوی که خداوند با ماست. و او خود نیز گفته بخوانید مرا تا اجابت کنم شما را.
تاریخ
چهار شنبه 15 مرداد 1399
منبع
گروه خبری : یادداشت
استاد مجازی، سرکار خانم شهلا عضو لژیون ویلیام وایت در خصوص دستور جلسه ادب و بی ادبی،تعادل و بی تعادلی بیان کرد: انسانی که متعادل است جسم و روان و جهان‌بینی‌اش به تعادل می‌رسد و کلید رسیدن به آن رعایت ادب است.
تاریخ
يکشنبه 8 تير 1399
منبع
گروه خبری : یادداشت
دوست داشتم سرم را از پنجره اتاقم، بیرون بیاورم و فریاد بزنم: ایها الناس! اعتیاد درمان دارد، به خدا درمان دارد، به‌پیر به پیغمبر درمان دارد، درمان خیلی راحتی هم دارد
تاریخ
پنج شنبه 1 خرداد 1399
منبع
گروه خبری : یادداشت
اگر می‌خواهی حقیقت عشق را بشناسی تنها یک‌راه وجود دارد و آن‌هم این است که باید عاشق شوی...
تاریخ
چهار شنبه 3 ارديبهشت 1399
منبع
گروه خبری : یادداشت
مسافر بهزاد در رابطه با سی دی مکمل و برداشت خود اینگونه بیان کرد: تغییرات می تواند حتی در فیزیولوژی به‌صورت ذره‌ذره اتفاق بیفتد، در هستی تمام موجودات به دنبال تکامل هستند و برای رسیدن به تکامل نیاز به مکمل داریم.
تاریخ
چهار شنبه 21 اسفند 1398
منبع
گروه خبری : یادداشت
در این مقاله مسافر روزبه به خوبی از خدمت موثر خدمتگذاران تمجید میکنند و میگویند:کسانی که هیچ‌چیز مانع خدمتشان نمی‌شود چه تعطیلی و چه این مشکل اخیر (کرونا) آن‌ها فقط به خدمت کردن فکر می‌کنند.
تاریخ
پنج شنبه 15 اسفند 1398
منبع
گروه خبری : یادداشت
همسفر در این مقاله از شرح حال خود در کنگره بیان کردند: در کنگره به من و دخترم لقب هم‌سفری دادند که با کفش‌های آهنی ادامه مسیر خواهد داد. راهنمایانی از جنس نور در کنارمان بودند و ما فرمان‌بردار آن‌ها، تا اینکه بعد از ده ماه با دستان پرمهر آقای مهندس دژاکام به رهایی رسیدیم و شوق فراوانی وجودم را شعله‌ور ساخت و ما نیز دعوت به آرامش شدیم.
تاریخ
شنبه 10 اسفند 1398
منبع
گروه خبری : یادداشت
مادران همانند معلم پرتلاش، با سعی و کوشش، سینه خراش می‌دهند تا آواز عشق و پرورش را سر دهند.
تاریخ
دوشنبه 28 بهمن 1398
منبع
گروه خبری : یادداشت
12345678910...
آخرین عناوین
پربیننده ترین مطالب