آرشیو اخبار
saalam
عنوان
تارِیخ

از :
تا :
گروه خبری
تعداد کل اخبار : ۶۴۸۸۴   در حال نمایش : ۲۷۳
نمایش اخبار
کمک راهنما همسفر ژاله در بخش استاد مجازی این هفته با موضوع « کتاب عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر و تصاویر آن » نوشت: ممکن است گاهی از ادامه راه خسته شوم و ناامید گردم، ولی با دیدن تصاویر اسکی بازی که تمثیل حال خوب مسافران سفر دوم و همسفرانشان است، دوباره دلگرم به ادامه راه می شوم.
تاریخ
شنبه 29 خرداد 1400
منبع
گروه خبری : یادداشت
همسفر آسمان رهجوی لژیون یکم نمایندگی بنیان مشهد درباره تاثیر حضورش در کنگره60 نوشت: زیر یک سقف می‌زیستیم اما اثری از معنای واقعی زندگی نبود و شب‌ها از صدای فندک و بوی سیگارش خواب نداشتیم، صبح که هر آدمی با کلی نشاط از خواب بیدار می شود، من و فرزندانم با بوی سیگارش بیدارمی شدیم اعتراض من و فرزندانم دیگر هیچ فایده‌ای نداشت، انگار که تمام سلول‌های بدنش خشک شده بود خبری از احساس، تفکر، محبت، درک، پدربودن و همسر بودن نبود.
تاریخ
پنج شنبه 27 خرداد 1400
منبع
گروه خبری : یادداشت
همسفر مهری در دلنوشته خود نوشت: خداوند چراغ هدایتی به نام راهنما بر سر راهم قرار داد به من عشق و عاشقی را یاد داد. محبت واقعی را به من آموخت. به من دوست داشتن بلاعوض را آموخت. از کنگره آموختم که مشکل در درون خودمان است عیب را در جای دیگر جستجو نکنم. "
تاریخ
دوشنبه 24 خرداد 1400
منبع
گروه خبری : یادداشت
همسفر نفیسه در برداشت خود از سی دی «لولو»، نوشت: کتاب قرآن سراسر تمثیل می‌باشد، چون اطلاعاتی که در آن وجود دارد فرابشری است و هرچه اطلاعات خود را بالاتر ببریم، بهتر متوجه مفهوم آن می‌شویم.
تاریخ
پنج شنبه 20 خرداد 1400
منبع
گروه خبری : یادداشت
تعدادی از همسفران لژیون ششم نمایندگی عطار نیشابوری به کمک راهنمایی همسفر حمیده در رابطه با سی دی تنها آمدن و تنها رفتن چنین مشارکت کردند که در ادامه می‌خوانیم.
تاریخ
سه شنبه 18 خرداد 1400
منبع
گروه خبری : یادداشت
بسیار خوشحالم که اعتیاد من بهانه‌ای شد تا اذن ورود به کنگره 60 برایم صادر شود، بتوانم به اینجا بیایم و خودم را پیدا کنم.
تاریخ
سه شنبه 28 ارديبهشت 1400
منبع
گروه خبری : یادداشت
همسفر فاطمه درباره حضور در کنگره و آرامش پس از آن در دلنوشته خود نوشت: ما سفرمان را در این مکان مقدس شروع کردیم مکانی که شاید خانهٔ خدا نبود ولی کمتر از آن‌هم نبود. جایی که مثل خانه خدا خوش‌رنگ و لعاب نبود نه نورافشانی نه فرشی نه کاشی‌کاری، جز چهاردیواری تلاش و همت .
تاریخ
دوشنبه 20 ارديبهشت 1400
منبع
گروه خبری : یادداشت
همسفر شراره در دلنوشته خود در رابطه با بهانه حضور در کنگره نوشت: کلیدی که باعث شد من مسیر کنگره را پیدا کنم با سی‌دی قفل و کلید آقای مهندس خیلی فرق داشت، با کلیدی که در وادی سوم گفته شده که با تفکر و سعی و تلاش و امیدواری برای پیدا کردن مسائل غیرقابل حل کوشش کنیم تا کلید راپیدا کنیم فرق داشت . آن كليد، کلید خانه‌ی من و مسافرم و دخترم بود.
تاریخ
شنبه 18 ارديبهشت 1400
منبع
گروه خبری : یادداشت
همسفر اشرف در دلنوشته خود نوشت: در مسیر آموزش آنچه بیشتر من را ترغیب به تلاش می‌کند ندانسته‌ها و شکست‌هایی بوده است که امروز ترمیم شده‌است. شاید تصورم این باشد که چرا زودتر با کنگره آشنا نشده‌ام تا ناکامی‌های تلخ دیروز را زودتر مرمت می‌کردم و سرمایه اصلی‌ام که عمر خویش بوده از بین نمی‌بردم.
تاریخ
چهار شنبه 8 ارديبهشت 1400
منبع
گروه خبری : یادداشت
همسفر مرضیه اینگونه نوشت: با ورودم به کنگره به گونه‌ای حال و هوای آنجا مرا دگرگون کرد که هیچ مکان معنوی در یک آن، این حال خوب را نمی‌تواند به تو القا کند. همه مثل یک خانواده در کنار هم همکاری و خدمت می‌کردند و من از آن روز، عضو جدانشدنی کنگره شدم و خواهم بود.
تاریخ
شنبه 28 فروردين 1400
منبع
گروه خبری : یادداشت
12345678910...
آخرین عناوین
پربیننده ترین مطالب