آرشیو اخبار
saalam
عنوان
تارِیخ

از :
تا :
گروه خبری
تعداد کل اخبار : ۶۹۵۷۹   در حال نمایش : ۵۴۷
نمایش اخبار
این افتخار بزرگ و فرصتی است که مشعل را به نسل‌های آینده ریکاوری انتقال دهیم. در پذیرفتن این دعوت تردید داشتم اما تشویق‌های اخیر شما و خود شما که فعال هستید مرا مجاب نمود که این دعوت را بپذیرم.
تاریخ
دوشنبه 11 مرداد 1400
منبع
گروه خبری : نامه های حسین و بیل
مهندس دژاکام در نامه خود به پرفسور بیل در ارتباط با مقالات تحقیقاتی نوشتند: در تاریخ هفدهم جولای 2021 به من اطلاع دادند که هر 4 مقاله ما در مورد 4 نوع سرطان خون برای 4 کنفرانس پذیرفته شده است و بایستی به صورت اورال سخنرانی شود. و من این تاریخ هفدهم جولای 2021 را هرگز فراموش نخواهم کرد.
تاریخ
شنبه 9 مرداد 1400
منبع
گروه خبری : نامه های حسین و بیل
مهندس دژاکام در نامه خود به پرفسور بیل در ارتباط با درمان سیتم ایکس نوشتند: در بیماری سرطان خون و یا مشکلات خونی و همین‌طور سرطان سینه، حتی اگر به‌صورت فامیلی یا ژنتیک هم باشند، به اعتقاد من به سهولت قابل‌درمان هستند؛ زیرا ریشه آن‌ها در سیستم ایکس می‌باشد. اگر ما بتوانیم سیستم ایکس را فعال کنیم، این بیماری‌ها از بین خواهند رفت.
تاریخ
سه شنبه 29 تير 1400
منبع
گروه خبری : نامه های حسین و بیل
پرفسور ویلیام ال وایت (مدیر پیشین انیسیتو ملی سوء مصرف مواد مخدر آمریکا) در نامه اخیر خود به مهندس دژاکام نوشت: آرزو میکنم که مقاله سرطان خون برای ارائه پذیرفته شود. اشاعه نتایج این آزمایش و همکاری با دانشگاه هایی مانند بریستول و چاپ این نتایج در مجله های پزشکی و علمی مهم است. سرعت پیشرفت تحقیقات شما مرا بهت زده کرده است. در انتظار روزی هستم که در کنفرانسی در آمریکا ایستاده اید تا کار خود را با دیگران در میان بگذارید. در آن روز باری دگر به عنوان برادران در جنگ علیه اعتیاد همدیگر را ملاقات میکنیم
تاریخ
دوشنبه 28 تير 1400
منبع
گروه خبری : نامه های حسین و بیل
مهندس دژاکام در نامه خود به پرفسور بیل در ارتباط با آزمون کمک‌راهنمایی نوشتند: من در طول زمان می‌بایستی استادانی را پرورش بدهم که فاقد غرور و تکبر علمی باشند و ذهن آنها خالی از هرگونه توهم علمی باشد و همین‌طور تعصب غلط و نادرست.
تاریخ
سه شنبه 22 تير 1400
منبع
گروه خبری : نامه های حسین و بیل
پرفسور ویلیام ال وایت (مدیر پیشین انیسیتو ملی سوء مصرف مواد مخدر آمریکا) در نامه اخیر خود به مهندس دژاکام نوشت: افراد معتاد به مخدر در آمریکا خیلی نیاز به پیدا کردن یک درمان کامل دارند. امروز صبح یک گزارشی دریافت کردم که اولین جراحی روی مغز در آمریکا به‌عنوان تلاش برای درمان اعتیاد روی یک فردی انجام‌شده است که راه‌های بیشماری را امتحان کرده بوده اما همچنان معتاد باقی‌مانده. تصور کنید که این فرد چقدر درمانده شده بوده که چنین عمل جراحی پر از ریسکی بر روی مغز خود را قبول کرده است.
تاریخ
دوشنبه 31 خرداد 1400
منبع
گروه خبری : نامه های حسین و بیل
مهندس دژاکام در نامه خود به پرفسور بیل در ارتباط با استفاده از داروی OT برای درمان بیماری‌ها نوشت: شاید در وهله نخست باورنکردنی باشد که ما بخواهیم از OT برای درمان بیماری‌ها استفاده کنیم و می‌گویند که افراد معتاد می‌شوند، ولی من شاید روی بیش از یک‌صد نفر که بیماری‌های لاعلاج داشتند استفاده کردم و هیچ‌گونه مشکلی پیش نیامد.
تاریخ
يکشنبه 30 خرداد 1400
منبع
گروه خبری : نامه های حسین و بیل
پرفسور ویلیام ال وایت (مدیر پیشین انیسیتو ملی سوء مصرف مواد مخدر آمریکا) در نامه اخیر خود به مهندس دژاکام نوشت: ویدئوی ساخت‌وساز دانشگاه مرا پر از شادی کرد. نمی‌توانم حتی تصور کنم که دیدن این پیشرفت در چیزی که در ابتدا رویای شما بود چه حسی برای شما دارد. عمیق‌ترین تبریکات را برای این دستاورد دارم. تمامی افراد در کنگره ۶۰ باید احساس غرور کنند که این دستاوردشان از زمین به پا می‌خیزد.
تاریخ
سه شنبه 18 خرداد 1400
منبع
گروه خبری : نامه های حسین و بیل
مهندس دژاکام در نامه خود به پرفسور بیل در پاسخ به سوالی نوشتند: همه انسان‌ها خوبی را دوست دارند و بدی را دوست ندارند. همه می‌دانند خوبی خوب است و بدی بد است. پس من هم فکر می‌کنم کار کنگره و یا ریکاوری آن در تمامی فرهنگ‌ها پاسخگو است با مقدار خیلی کمی یا اندکی تفاوت.
تاریخ
دوشنبه 17 خرداد 1400
منبع
گروه خبری : نامه های حسین و بیل
پرفسور ویلیام ال وایت (مدیر پیشین انیسیتو ملی سوء مصرف مواد مخدر آمریکا): پیشرفت کار ساخت دانشگاه اخبار بسیار خوبی است. هر وقت توانستید عکس از مراحل پیشرفت آن ارسال کنید. چه نعمتی است که می ‌دانید این دانشگاه رویای شما را به آینده خواهد برد. عمیق‌ترین تبریک بابت خرید ساختمان جدید در مرکز شهر.
تاریخ
سه شنبه 4 خرداد 1400
منبع
گروه خبری : نامه های حسین و بیل
12345678910...
آخرین عناوین
پربیننده ترین مطالب