آرشیو اخبار
saalam
عنوان
تارِیخ

از :
تا :
گروه خبری
تعداد کل اخبار : ۵۳۳۲۲   در حال نمایش : ۵۲۴
نمایش اخبار
پرفسور ویلیام ال وایت (مدیر پیشین انیسیتو ملی سوء مصرف مواد مخدر آمریکا) در ارتباط با انتشار نسخه انگلیسی کتاب 14 مقاله در آمریکا و استفاده دیگر ارگان های ریکاوری در کشورهای دیگر، در نامه خود برای مهندس دژاکام نوشت: به نظرم انتشار وسیع این کتاب باعث دستاوردهای زیادی میشود، من جمله به اشتراک گذاشتن داستان شگفت انگیز کنگره ۶۰ و رویکرد بی همتای آن به درمان اعتیاد و ریکاوری.
تاریخ
سه شنبه 28 بهمن 1399
منبع
گروه خبری : نامه های حسین و بیل
مهندس دژاکام در نامه خود به بیل نوشت: دوست عزیز، تریاک اگر در دست حکیم حاذق باشد، شفا و درمان و سلامتی است و اگر در دست مردم عادی باشد، فاجعه و مخرب و خطرناک می باشد. هم اکنون 13200 نفر از آقایان و 240 نفر از خانم ها روی OT داریم که در حال سپری کردن دوره درمان یا سفر اول خودشان هستند
تاریخ
دوشنبه 27 بهمن 1399
منبع
گروه خبری : نامه های حسین و بیل
ویلیام ال وایت « مدیر پیشین انیسیتو ملی سوء مصرف مواد مخدر آمریکا » در نامه خود به مهندس دژاکام نوشت: نوشتن پیشگفتار کتاب برای من افتخار بود. امیدوارم که درآمد حاصل شده از کتاب در راستای پیشبرد کار کنگره ۶۰ استفاده شود. موافقم که کتاب مشترک راهی خواهد بود تا نشان دهد که چگونه دوستی و همکاری ما توانست از مشکلات بین کشورهایمان تعالی بگیرد.
تاریخ
پنج شنبه 16 بهمن 1399
منبع
گروه خبری : نامه های حسین و بیل
مهندس دژاکام در نامه خود به بیل نوشت: از من سؤال کرده بودید از اجرای برنامه DST بدون ریکاوری، قدر مسلم موقعی که DST با ریکاوری خوب اجرا گردد، نه تنها شخص بدرمان قطعی می‌رسد، بلکه از نظر تفکر و اندیشه یک جهت جهش قابل توجهی را انجام می‌دهد، برای مثال اکثر افراد کنگره ۶۰ که بدرمان رسیده‌اند، توانسته‌اند بخوبی اوضاع مالی خودشان را سر و سامان بدهند و از وضعیت مالی خوبی برخوردار هستند و همین طور از نظر احترام جامعه به آنها و پیش رفت در کار و تحصیل.
تاریخ
چهار شنبه 15 بهمن 1399
منبع
گروه خبری : نامه های حسین و بیل
مهندس دژاکام در نامه خود به بیل نوشت: شاید وقتی که من این حرف را میزنم که تئوری ایکس باعث دگرگونی جهان پزشکی خواهد شد، مرا دیوانه در نظر بگیرید، ولی اطمینان دارم که این اتفاق در دهه های آینده رخ خواهد داد.
تاریخ
دوشنبه 13 بهمن 1399
منبع
گروه خبری : نامه های حسین و بیل
ویلیام ال وایت « مدیر پیشین انیسیتو ملی سوء مصرف مواد مخدر آمریکا » در نامه خود به مهندس دژاکام نوشت: نگرانم که بعضی متد DST را به‌عنوان یک "تکنولوژی تعمیر" برای قطع افزایش مرگ و میر بر اثر مخدر استفاده کنند و ریکاوری کامل کنگره ۶۰ را نبینند.
تاریخ
پنج شنبه 9 بهمن 1399
منبع
گروه خبری : نامه های حسین و بیل
مهندس دژاکام در نامه خود به بیل در ارتباط با روش DST نوشت: خود می‌دانم که باورش سخت است و باز هم خود می‌دانم متد DST نه‌تنها بیماری اعتیاد را که غیرقابل درمان مطرح‌شده بود را به درمان قطعی رسانید، اطمینان دارم در آینده بیماری‌های غیرقابل درمان زیادی را به درمان خواهد رسانید.
تاریخ
چهار شنبه 8 بهمن 1399
منبع
گروه خبری : نامه های حسین و بیل
ویلیام ال وایت « مدیر پیشین انیسیتو ملی سوء مصرف مواد مخدر آمریکا » در نامه خود به مهندس دژاکام نوشت: فکر می‌کنم افغانستان با توجه به نزدیک بودن و شرایط شدید اعتیاد در آن، محل خوبی برای گسترش کنگره ۶۰ باشد و درباره آمریکا من باید موانع قانونی که سر راه استفاده از شربت تریاک در درمان اعتیاد وجود دارد را بررسی کنم.
تاریخ
پنج شنبه 2 بهمن 1399
منبع
گروه خبری : نامه های حسین و بیل
مهندس حسین دژاکام « بنیان گذار کنگره60 » در نامه خود خطاب به بیل نوشت: در مورد گسترش کنگره ۶۰ به خارج از مرزهای ایران، یعنی بین‌المللی کردن کنگره ۶۰ بایستی بگویم، اولین قدم به نظر من کشور همسایه ما افغانستان می‌باشد چون ده‌ها نفر از این کشور که در ایران کار می‌کردند و معتاد بودند، در کنگره ۶۰ درمان شدند، البته در آمریکا هم ما افرادی را داریم که درمان خودشان را به پایان رسانده‌اند و به درجه کمک راهنمایی رسیده‌اند و اکنون در آمریکا ساکن هستند.
تاریخ
چهار شنبه 1 بهمن 1399
منبع
گروه خبری : نامه های حسین و بیل
ویلیام ال وایت « مدیر پیشین انیسیتو ملی سوء مصرف مواد مخدر آمریکا » در نامه خود به مهندس دژاکام نوشت: به نظرم بسیاری از اعضای کنگره ۶۰ که سیگار کشیدن را با متد DST کنار گذاشته اند؛ اکنون وضعیت سلامتی بهتری دارند و طول عمر بیشتری خواهند داشت.
تاریخ
چهار شنبه 24 دي 1399
منبع
گروه خبری : نامه های حسین و بیل
12345678910...
آخرین عناوین
پربیننده ترین مطالب