آرشیو اخبار
saalam
عنوان
تارِیخ

از :
تا :
گروه خبری
تعداد کل اخبار : ۴۴۴۱۹   در حال نمایش : ۵۰۸
نمایش اخبار
مهندس حسین دژاکام « بنیان گذار کنگره60 » در نامه خود خطاب به بیل نوشت: بیل عزیز، من تصور می‌کنم اگر D.sap نبود در اثر کوئید ۱۹ صدمات جبران‌ناپذیری را می‌بایست تحمل کنیم، ولی خوشبختانه خداوند به ما کمک کرد.
تاریخ
پنج شنبه 6 آذر 1399
منبع
گروه خبری : نامه های حسین و بیل
ویلیام ال وایت « مدیر پیشین انیسیتو ملی سوء مصرف مواد مخدر آمریکا » در نامه خود به مهندس دژاکام نوشت: درحالی‌که تمامی توجه بر پاندمی متمرکز شده است، تعداد کمی به این نکته توجه داشته‌اند که ریشه این ویروس‌ها در تعرض انسان‌ها به زیستگاه‌های طبیعی نهفته است. به نظر می‌رسد که تولید ویروس‌ها روش مبارزه طبیعت است بر علیه تهاجم ما به آنچه از طبیعت باقی‌مانده.
تاریخ
چهار شنبه 5 آذر 1399
منبع
گروه خبری : نامه های حسین و بیل
مهندس حسین دژاکام « بنیان گذار کنگره60 » در نامه خود خطاب به بیل نوشت: اما در مورد کرونا که من تصور می‌کنم این ویروس همانطوری که مشکلات و ناراحتی‌هایی را برای انسان‌ها به وجود آورد، خدمات ارزنده‌ای را هم به بشریت تقدیم کرد چون ما بدون پروا تیشه برداشته بودیم و به نابودی ریشه حیات در زمین سرگرم بودیم؛ جنگل‌ها، دریاها، حیوانات، لایه اوزون، همه و همه چیز را نابود می‌کردیم و مانند یک ویروس به جان کره زمین افتاده بودیم.
تاریخ
چهار شنبه 5 آذر 1399
منبع
گروه خبری : نامه های حسین و بیل
ویلیام ال وایت « مدیر پیشین انیسیتو ملی سوء مصرف مواد مخدر آمریکا » در نامه خود به مهندس دژاکام نوشت: تجربیات اولیه شما تاییدی برای مطالعات رسمی درباره بیماری های دیگر است. تاریخچه ای طولانی از درمان هایی وجود دارد که ابتدا فقط برای بیماری خاصی کشف شده بودند و هدف آنها مفید بودن برای شرایط دیگر نبوده است اما بعدا این تغییر را پیدا کرده اند.
تاریخ
چهار شنبه 28 آبان 1399
منبع
گروه خبری : نامه های حسین و بیل
مهندس حسین دژاکام « بنیان گذار کنگره60 » در نامه خود خطاب به بیل نوشت: جسم برای بازسازی احتیاج به دو سری مواد نیاز دارد، یکی مواد معدنی مثل پتاسیم و کلسیم، و دیگری موادی است که از طریق جسم ساخته می‌شود مثل دینور فین‌ها، دوپامین، سروتونین.
تاریخ
جمعه 23 آبان 1399
منبع
گروه خبری : نامه های حسین و بیل
ویلیام ال وایت « مدیر پیشین انیسیتو ملی سوء مصرف مواد مخدر آمریکا » در نامه خود به مهندس دژاکام نوشت: خوشحال میشوم اگر بتوانم راهنمایی در زمینه برنامه درسی مطالعات اعتیاد دانشگاه ارائه دهم. وقتی زمان آن فرا رسید به من حتما اطلاع دهید. در ضمن، من شما را در تلاشهای گروه تحقیقات ریکاوری هاروارد برای ساختن شبکه ای از محققان ریکاوری، مطرح خواهم نمود.
تاریخ
پنج شنبه 24 مهر 1399
منبع
گروه خبری : نامه های حسین و بیل
مهندس حسین دژاکام « بنیان گذار کنگره60 » در نامه خود خطاب به بیل نوشت: کار ساختمان جدید دانشگاه در حال برسی است و نقشه آن کامل آماده‌شده در این مقطع حدود 9 هزار متر بنای آموزشی در سه‌طبقه ساخته می‌شود و من در فکر این هستم که در نقطه‌ای خارج از شهر زمینی به مساحت حدود 10 هزار متر یا بیشتر را برای فاز دوم و توسعه این دانشگاه مهیا نمائیم، امیدوارم که خداوند مارا یاری دهد.
تاریخ
چهار شنبه 23 مهر 1399
منبع
گروه خبری : نامه های حسین و بیل
ویلیام ال وایت « مدیر پیشین انیسیتو ملی سوء مصرف مواد مخدر آمریکا » در ارتباط با مکان و شراط دانشگاه کنگره 60 گفت: بابت این پیشرفت جدید برای احداث مرکز بین المللی مطالعات ریکاوری از اعتیاد تبریک میگویم و همچنین هرکاری بتوانم برای حمایت از تلاش های شما در این پروژه انجام خواهم داد.
تاریخ
پنج شنبه 17 مهر 1399
منبع
گروه خبری : نامه های حسین و بیل
ویلیام ال وایت « مدیر پیشین انیسیتو ملی سوء مصرف مواد مخدر آمریکا » در نامه خود به مهندس دژاکام « بنیان کنگره60 » نوشت: به نگارش درآوردن تجربیات استفاده D. Sap در مقابل کوئید ۱۹ یک خدمت مهم و یا شاید چالش انگیز خواهد بود. بهترین ها را در این راه برایتان آرزومندم.
تاریخ
پنج شنبه 27 شهريور 1399
منبع
گروه خبری : نامه های حسین و بیل
مهندس حسین دژاکام « بنیان گذار کنگره60 » در نامه خود خطاب به بیل نوشت: تشکیل جلسات، در بعضی نمایندگی ها با 20 درصد ظرفیت کار خواهند کرد و در بعضی مکان ها با 70 یا 100 درصد ظرفیت های خودشان، و ما توانستیم باز هم با این کار ارتباط مستقیم راهنمایان و راهجویان بیشتر کنیم.
تاریخ
چهار شنبه 26 شهريور 1399
منبع
گروه خبری : نامه های حسین و بیل
12345678910...
آخرین عناوین
پربیننده ترین مطالب