آرشیو اخبار
saalam
عنوان
تارِیخ

از :
تا :
گروه خبری
تعداد کل اخبار : ۴۲۸۴۷   در حال نمایش : ۷۹۸۳
نمایش اخبار
همسفر مهدیه: وقتی من رهجو فرامین راهنمایم را اجرا کنم و فرمانبردار خوبی باشم در واقع فرامین شهر وجودی خود را انجام می‌دهم منتی بر راهنما نیست چرا که حال خوش برای خود طلب می‌کنم و برای فرمانده شدن باید مسیر فرمانبرداری را طی کرده باشم.
تاریخ
پنج شنبه 27 شهريور 1399
منبع
گروه خبری : مقالات
مسافر ابراهیم از نمایندگی پرستار : به راستی درد سنگینی است این اسارت نفس و چه سخت است این بردگی و در خدمت وسوسه بودن؛ اما این نمی‌تواند پایانِ دنیا و پایان کار من باشد. هستی و خالق آن نمی تواند به کوچکی اسارت نفس من باشد.
تاریخ
چهار شنبه 26 شهريور 1399
منبع
گروه خبری : مقالات
همسفر سپیده: سال‌ها گذشت در تاریکی و آشفتگی؛ مسافرم غرق در مصرف انواع مواد شده بود، من بودم و تنها فرزندم که باید با تمام وجودم از او مراقبت می‌کردم تا کمتر دچار آسیب شود؛ من بودم با شغلم که باید حفظ می‌شد.
تاریخ
سه شنبه 25 شهريور 1399
منبع
گروه خبری : مقالات
همسفر خندان: این کتاب همان‌طور که از نامش پیداست در چهارده مقاله به بررسی حقایقی راجع به بیماری اعتیاد و اوضاع‌واحوال مصرف‌کنندگان می‌پردازد و همانند سایر نوشته‌های این عالم برجسته، از نثری ساده و روان بهره می‌گیرد.
تاریخ
سه شنبه 25 شهريور 1399
منبع
گروه خبری : مقالات
همسفر مریم: در کتاب چهارده مقاله سیستم ایکس بدن به‌خوبی شرح داده شده است، سیستم ایکس بدن را به کارخانه‌ای ازکار افتاده تشبیه کرده‌اند که تمام سیستم‌های آن ازکارافتاده و آن کارخانه قادر به کار کردن نیست. ولی وقتی روش دی اس تی اجرا می‌شود کم‌کم این کارخانه راه‌اندازی می‌شود.
تاریخ
دوشنبه 24 شهريور 1399
منبع
گروه خبری : مقالات
کمک راهنما همسفر رویا در رابطه با دستور جلسه قضاوت و جهالت نوشت: خودمان قاضی کارهای خودمان باشیم؛ شب‌ها که می‌خواهم بخوابم رفتار وزندگی خودم را از صبح تا شب بررسی کنم که آیا امروز در جهت خیر و نیکی و محبت بودم و یا فقط روزمرگی کردم، صبحم را شب کردم آیا زندگی را زندگی کردم، آیا امروزم با دیروزم تفاوت داشت؟
تاریخ
شنبه 22 شهريور 1399
منبع
گروه خبری : مقالات
همسفر رضا نوشت:گرچه عدالت یکی از اصول دین یکتاپرستی ماست اما در جوامعی که معیاری به نام خدا وجود ندارد هم عدالت از اصول اولیه است. چراکه عدالت یعنی پابرجایی و ماندگاری.
تاریخ
پنج شنبه 20 شهريور 1399
منبع
گروه خبری : مقالات
همسفر لیلا از لژیون دوم شعبه امین گلی در مورد عدالت چنین بیان می کند :گاهی انسان وقتی در جایگاه‌های خاص و بالاتری قرار می‌گیرد، سختی‌های زیادتری را متحمل می‌شود که باعث سازندگی و پیشرفت و عزت بیشتر او می‌شود. هر چه داناتر، مسئولیت‌ها سنگین‌تر می‌شود. کسی که نمی‌داند و به خطا یا اشتباه خودآگاه نیست مسئولیت کمتری دارد. هیچ‌وقت دیگران را قضاوت نکنیم که مثلاً فلانی حتماً گناه بزرگی مرتکب شده است که خودش یا خانواده‌اش دچار این بیماری یا این مشکل شده است،
تاریخ
چهار شنبه 19 شهريور 1399
منبع
گروه خبری : مقالات
مسافر مهدی: رعایت کردن عدالت باعث سوددهی و یا بازخورد بسیار مفید است.
تاریخ
سه شنبه 18 شهريور 1399
منبع
گروه خبری : مقالات
همسفر سمیه نوشت: خیلی وقت‌ها شده که پیش خودم بگویم، ای‌کاش می‌شد یک تصویر کوتاه از آینده برایم به نمایش درمی‌آمد تا بدانم چه در انتظارم است و این سؤال که چرا انسان به آینده‌اش دسترسی ندارد و از آن بی‌خبر است مرا مشغول می‌ساخت.
تاریخ
يکشنبه 16 شهريور 1399
منبع
گروه خبری : مقالات
12345678910...
آخرین عناوین
پربیننده ترین مطالب