آرشیو اخبار
saalam
عنوان
تارِیخ

از :
تا :
گروه خبری
تعداد کل اخبار : ۶۴۸۸۳   در حال نمایش : ۵۴۲
نمایش اخبار
پرفسور ویلیام ال وایت (مدیر پیشین انیسیتو ملی سوء مصرف مواد مخدر آمریکا) در نامه اخیر خود به مهندس دژاکام نوشت: افراد معتاد به مخدر در آمریکا خیلی نیاز به پیدا کردن یک درمان کامل دارند. امروز صبح یک گزارشی دریافت کردم که اولین جراحی روی مغز در آمریکا به‌عنوان تلاش برای درمان اعتیاد روی یک فردی انجام‌شده است که راه‌های بیشماری را امتحان کرده بوده اما همچنان معتاد باقی‌مانده. تصور کنید که این فرد چقدر درمانده شده بوده که چنین عمل جراحی پر از ریسکی بر روی مغز خود را قبول کرده است.
تاریخ
دوشنبه 31 خرداد 1400
منبع
گروه خبری : نامه های حسین و بیل
مهندس دژاکام در نامه خود به پرفسور بیل در ارتباط با استفاده از داروی OT برای درمان بیماری‌ها نوشت: شاید در وهله نخست باورنکردنی باشد که ما بخواهیم از OT برای درمان بیماری‌ها استفاده کنیم و می‌گویند که افراد معتاد می‌شوند، ولی من شاید روی بیش از یک‌صد نفر که بیماری‌های لاعلاج داشتند استفاده کردم و هیچ‌گونه مشکلی پیش نیامد.
تاریخ
يکشنبه 30 خرداد 1400
منبع
گروه خبری : نامه های حسین و بیل
پرفسور ویلیام ال وایت (مدیر پیشین انیسیتو ملی سوء مصرف مواد مخدر آمریکا) در نامه اخیر خود به مهندس دژاکام نوشت: ویدئوی ساخت‌وساز دانشگاه مرا پر از شادی کرد. نمی‌توانم حتی تصور کنم که دیدن این پیشرفت در چیزی که در ابتدا رویای شما بود چه حسی برای شما دارد. عمیق‌ترین تبریکات را برای این دستاورد دارم. تمامی افراد در کنگره ۶۰ باید احساس غرور کنند که این دستاوردشان از زمین به پا می‌خیزد.
تاریخ
سه شنبه 18 خرداد 1400
منبع
گروه خبری : نامه های حسین و بیل
مهندس دژاکام در نامه خود به پرفسور بیل در پاسخ به سوالی نوشتند: همه انسان‌ها خوبی را دوست دارند و بدی را دوست ندارند. همه می‌دانند خوبی خوب است و بدی بد است. پس من هم فکر می‌کنم کار کنگره و یا ریکاوری آن در تمامی فرهنگ‌ها پاسخگو است با مقدار خیلی کمی یا اندکی تفاوت.
تاریخ
دوشنبه 17 خرداد 1400
منبع
گروه خبری : نامه های حسین و بیل
پرفسور ویلیام ال وایت (مدیر پیشین انیسیتو ملی سوء مصرف مواد مخدر آمریکا): پیشرفت کار ساخت دانشگاه اخبار بسیار خوبی است. هر وقت توانستید عکس از مراحل پیشرفت آن ارسال کنید. چه نعمتی است که می ‌دانید این دانشگاه رویای شما را به آینده خواهد برد. عمیق‌ترین تبریک بابت خرید ساختمان جدید در مرکز شهر.
تاریخ
سه شنبه 4 خرداد 1400
منبع
گروه خبری : نامه های حسین و بیل
مهندس دژاکام در نامه خود به پرفسور بیل در ارتباط با D.sap انگور نوشت: مواد تشکیل‌دهنده آن را در آزمایشگاه‌های بسیار دقیق ارزیابی کردند و نتایج آن بسیار تا بسیار عالی بود و شگفت‌انگیز، که آن را نیز در حال ارزیابی و ارسال مقاله هستیم و همین‌طور بررسی باکتری‌های آن‌ها، به‌طورکلی خواص طبی که در D.sap قرار دارد چندین برابر بهترین شراب‌های چندین ساله است، با ویژگی فاقد الکل.
تاریخ
دوشنبه 3 خرداد 1400
منبع
گروه خبری : نامه های حسین و بیل
پرفسور ویلیام ال وایت (مدیر پیشین انیسیتو ملی سوء مصرف مواد مخدر آمریکا): این نعمتی است که استفاده از D. Sap باعث شده که در خانواده کنگره ۶۰ مرگی رخ ندهد. امیدوارم مطالعاتی در زمینه استفاده از D. Sap در پیشگیری و درمان کوئید انجام شود. اگر تجربیات شما با مطالعاتی به تائید برسند، این هدیه‌ای عظیم برای جهان خواهد بود.
تاریخ
سه شنبه 21 ارديبهشت 1400
منبع
گروه خبری : نامه های حسین و بیل
مهندس دژاکام در نامه خود به پرفسور بیل در ارتباط با سالگرد گردهمایی گروههای ریکاوری در آمریکا نوشت: من با تمام وجودم جشن بیستمین سالگرد گروه‌های ریکاوری را که از سراسر آمریکا جمع می‌شوند را تبریک میگویم. تکامل در جمع انسان‌ها پدید می‌آید و همچنان که عشق و محبت در اتصال انسان‌ها، ما با جمع شدن، اتصال‌ها را مستحکم و با عشق و محبت به یکدیگر، خود را شکوفا می‌کنیم.
تاریخ
دوشنبه 20 ارديبهشت 1400
منبع
گروه خبری : نامه های حسین و بیل
پرفسور ویلیام ال وایت (مدیر پیشین انیسیتو ملی سوء مصرف مواد مخدر آمریکا): همچنان بازخوردهای مثبتی از متخصصان اعتیادی که Pdf کتاب را برای ایشان ارسال می‌کنم؛ دریافت می‌کنم. بیشتر آن‌ها تحت تأثیر استفاده از OT به‌عنوان داروی بازسازی‌کننده و چگونگی تجمیع درمان دارویی با طیف گسترده فعالیت‌های حمایتی روانی کنگره ۶۰ قرارگرفته‌اند.
تاریخ
دوشنبه 6 ارديبهشت 1400
منبع
گروه خبری : نامه های حسین و بیل
مهندس دژاکام در نامه خود به پرفسور بیل در ارتباط با تاثیر متد DST بر روی سایر بیماری ها نوشت: بایستی با کمال خوشحالی بگویم که این آزمایش و نتایج آن بسیار شگفت انگیز و غیر قابل باور بود که در تصور نمی گنجد. من در حال برنامه ریزی آزمایشات تحقیقاتی روی تئوری ایکس و انواع سرطان های دیگر و سایر بیماری ها هستم.
تاریخ
چهار شنبه 1 ارديبهشت 1400
منبع
گروه خبری : نامه های حسین و بیل
12345678910...
آخرین عناوین
پربیننده ترین مطالب