تاریخ
سه شنبه 12 آذر 1398

لذت نوشتن سی دی ها

موضوع : مقالات
سطح مطالعه در کنگره 60، از سطح مطالعه در دانشگاه هم بالاتر است و نوشتن سی‌دی‌ها یک کار مطالعاتی است و باید نوشته شود.
لذت نوشتن سی دی ها

در کنگره 60  آموزش جهان‌بینی، کتاب‌ها و جزوات را کار می‌کنیم که سی‌دی‌ها نیز جزو آموزش ما محسوب می‌شود. تجربه ثابت کرده، هر لژیونی که از سی‌دی‌های آموزشی بیش‌تری استفاده می‌کند، افراد و شاگردانش موفق‌تر هستند.

روزهای اولی را که به کنگره آمده بودم را به یاد دارم که راهنما به من تأکید می‌کرد که باید سی‌دی‌ها را بنویسیم. حقیقتاً در ابتدا نوشتن سی دی برایم امری دشوار بود که باعث شد، چند سی دی از خواهر لژیونی‌هایم عقب باشم، ولی بازهم نگاه پرمهر راهنما را به یاد دارم که می‌گفت: به‌مرورزمان نوشتن سی دی برایتان کاری سهل می‌شود و از نوشتن سی‌دی‌ها لذت می‌برید. بعد از گذشت مدتی نحوه‌ی سی دی نوشتن را فراگرفتم و متوجه شدم، اگر سی دی را گوش کرده و بنویسم، مطالب را بهتر یاد گرفته و در حافظه‌ی من ثبت و ملکه ذهن من می‌شود.

ازآنجایی‌که آموزش‌های کنگره ریشه در آیات قرآن دارد و برگرفته از کلام‌الله است، برکات این آموزش‌ها را در زندگی خویش هرروز بیش‌تر احساس می‌کنم. آموزش در کنگره شامل چهار بخش است؛ کارگاه‌های آموزشی، لژیون‌ها که توسط راهنماها و کمک راهنماهای عزیز اداره می‌شود، سی‌دی‌ها که مهم‌ترین و کلیدی‌ترین بخش است و به‌عنوان مرجع برای ما هستند و دستور جلسات هفتگی.

هم‌سفرانی هستند که وقتی وارد لژیونی می‌شوند و راهنما به آن‌ها می‌گوید که برای آموزش و رسیدن به حال خوش باید سی دی بنویسند، در ادامه دیگر به کنگره نمی‌آیند و از آموزش کنگره خود را محروم می‌کنند، آموزش‌هایی که علم و هنر زندگی کردن را به انسان‌ها می‌آموزد.

خدا را شکر، در حال حاضر، نوشتن سی دی برایم خیلی لذت‌بخش است، چراکه با گوش کردن هر سی دی مطلب جدیدی می‌آموزم و به دانایی و علم من اضافه می‌شود. با گوش سپردن به سی‌دی‌ها، حتی شنوایی من نیز در مسیر مستقیم قرارگرفته است، چراکه تنها سرگرمی من قبل از ورود به کنگره موسیقی گوش کردن از هر نوعی بود. در حال حاضر دفتر سی‌دی‌هایم گنجینه گران‌بهایی برای من است که اگر قرار بر مطالعه و کتاب خواندن باشد، دفتر سی‌دی‌هایم در اولویت می‌باشند.

همان‌طور که آقای مهندس فرمودند؛ سطح مطالعه در کنگره 60 از سطح مطالعه در دانشگاه هم بالاتر است و نوشتن سی‌دی‌ها یک کار مطالعاتی است و باید نوشته شود. ما مرتب جهان‌بینی و کتب را  کار می‌کنیم و با استفاده از سی‌دی‌ها به‌طور مستقیم از آموزش‌های آقای مهندس و استاد امین بهره می‌گیریم. امید است بتوانیم، بیش‌ترین بهره و استفاده را از این منابع آموزشی داشته باشیم و به خاطر این آرامشی که در زندگی داریم؛ شکر، شکر، شکر.

 

نویسنده: همسفر فریبا
وبلاگ نویس: همسفر ظریفه
همسفران نمایندگی رودکی

تعداد بازدید از این مطلب : 377
ادامه مطالب در آرشیو مقالات
دیدگاه شما
نام :  
ایمیل :  
دیدگاه :  
 
دیدگاه ها
3 نظر  
  • همسفر ظریفه-رودکی
زمان ارسال
1398/09/12 17:44:35
خانم فریبا عزیز مطلبتون بسیار عالی بود،خدا قوت، موفق و پیروز باشی.
  • همسفر نجمه شعبه رودکی
زمان ارسال
1398/09/12 15:51:37
سلام و خداقوت خدمت خانم فریبا موفق و پایدار باشین و انشالله در جایگاه بالاتر ببینمتونم
  • همسفرشهین ازپرستار
زمان ارسال
1398/09/11 22:33:2
بسیارعالی بود. خداقوت
آخرین عناوین
پربیننده ترین مطالب