آرشیو اخبار
saalam
عنوان
تارِیخ

از :
تا :
گروه خبری
تعداد کل اخبار : ۴۲۸۴۶   در حال نمایش : ۸۷
نمایش اخبار
همسفر سهیلا: گذشتن از مادیات بسیار تا بسیار سخت است، تصور نکنیم بندهایی که ما را محکم به زمین چسبانده‌اند فقط کینه و حسد و غیبت و رباخواری و... هستند؛ به نظر من تعلقات مادی اساس بسیاری از ضد ارزش‌هاست. در کنگره برای من بستری فراهم‌شده تا یاد بگیرم که چگونه از عقبه‌های سخت زندگی عبور کنم؛ گذشتن از مادیات هم به‌نوعی عبور از عقبه‌ی سخت است چراکه باید نفست را از تعلق به آن چیزی که به آن علاقه داری رها کنی.
تاریخ
شنبه 29 شهريور 1399
منبع
گروه خبری : لژیون سردار
نخستین جلسه هماهنگی لژیون‌های سردار همسفران كنگره ٦٠، با استادی و نگهبانی دستیار دیده‌بان همسفران، همسفر مونا با دستور جلسه «پرسش و پاسخ» روز دوشنبه بیست و چهارم شهریورماه سال 99 در ساختمان بیست كنگره شصت برگزار شد.
تاریخ
چهار شنبه 26 شهريور 1399
منبع
گروه خبری : لژیون سردار
همسفر منصوره: علمی که در آکادمی کنگره 60 نشر پیدا می‌کند، کلید و راهگشای بسیاری از بیماری‌های لاعلاج است و انسان‌های بی‌شماری در سرتاسر دنیا انشالله به درمان قطعی بیماری‌های لاعلاج می‌رسند.
تاریخ
دوشنبه 24 شهريور 1399
منبع
گروه خبری : لژیون سردار
استاد جلسه همسفر مهتاب: من آموختم دست‌هایی که کمک می‌کنند، مقدس‌تر از لب‌هایی هستند که دعا می‌کنند. انسان‌هایی که فقط گیرنده هستند و به فکر همنوع خود و هستی نیستند در انحراف کامل به سر می‌برند. در کنگره آموختیم: «در زمین زندگی کنید و بگذارید دیگران هم زندگی کنند.
تاریخ
شنبه 1 شهريور 1399
منبع
گروه خبری : لژیون سردار
همسفر فاطیما در جلسه لژیون سردار عنوان کردند محصول کمک کردن به دیگران یک آرامش واقعی و دائمی است که جنسش از حریر و لطافت آن مثل نسیم است انشالله بتوانیم آرامشی از جنس آگاهی داشته باشیم و مطمئن باشیم که خیلی زود دیر می‌شود
تاریخ
چهار شنبه 29 مرداد 1399
منبع
گروه خبری : لژیون سردار
پس‌انداز کردن، به تفکر، مهندسی، محاسبات و معادلات دقیق ریاضی نیاز دارد. به نظر من پس‌انداز هم یک مثلث دارد؛ ضلع اصلی و قاعده این مثلث می‌شود «درآمد» و اضلاع دیگر «معاش» و «پس‌انداز» هستند. اگر بتوانم تعادل را در این مثلث متساوی‌الاضلاع برقرار کنم، حتماً موفق به پس‌انداز خواهم شد.
تاریخ
يکشنبه 5 مرداد 1399
منبع
گروه خبری : لژیون سردار
در لژیون سردار عنوان شد: پس‌انداز که در وادی پنجم هم به آن اشاره‌شده یکی ار مهم ترین و اساسی‌ترین رکن‌های آموزش است که تک‌تک ما موظف هستیم آن را آموخته و به فرزندانمان و رهجوهایمان بیاموزیم.
تاریخ
شنبه 21 تير 1399
منبع
گروه خبری : لژیون سردار
در خدمت یکی از کمک راهنمایان شعبه سمنان همسفرخانم هما که به‌تازگی در لژیون سردار به درجه دنورشدن نائل آمدند، هستیم. حس و تجربه بسیار زیبایی اس که شمارا در ادامه به این گفتگوی زیبا و دل‌نشین جلب می‌کنیم.
تاریخ
چهار شنبه 18 تير 1399
منبع
گروه خبری : لژیون سردار
در لژیون سردار عنوان شد: برای تزکیه کردن باید پس‌انداز کنم یعنی بر نفسم غلبه کنم چون خیلی چیزها را می‌توانم بخرم ولی باید بر نفسم غلبه کنم و نخرم و این دقیقاً همان تربیت نفس است.
تاریخ
يکشنبه 15 تير 1399
منبع
گروه خبری : لژیون سردار
تمام این دانش‌ها، در یک چهارچوب و زیر سقفی به نام شعب کنگره 60 امکان‌پذیر شد. شعبه آکادمی هنوز در این زیرزمین است، اما می‌بینیم چه درمان‌های بی‌نظیر و خوشبختی‌های بزرگی در همین زیرزمین شامل حال خانواده‌های آسیب‌دیده شده است.
تاریخ
شنبه 14 تير 1399
منبع
گروه خبری : لژیون سردار
123456789
آخرین عناوین
پربیننده ترین مطالب