English Version
English

مهندس برای بار دوم نجاتم داد

مهندس برای بار دوم نجاتم داد

مسافر امید با آنتی ایکس مصرفی تریاک، شیره، شیشه وارد کنگره شد. سفر اولش 11 ماه با روش درمان DST و داروی درمان OT به راهنمایی آقای جعفری، طول کشید. سفر سیگار هم کرده است و اکنون حدود پنج سال است از هر دو بند مواد و سیگار آزاد و رهاست. وی در ورزشبان والیبال و مبصر کلینیک و یکی از خدمتگزاران در انتخابات مرزبانی در کنار دستیاران دیده‌بان مرزبانی آقای مجدیان است. وی چندی پیش کرونا گرفت به طوری که هشتاد درصد ریه‌اش درگیر شد و با دستور العمل‌های جناب مهندس بهبودی خود را بازیافت. با او گفت‌وگویی کرده‌ایم که در ادامه می‌خوانید:

از بیماری بگویید، چه شد که حس کردید بیمار شدید؟

دوست من اثاث‌کشی داشت، من رفتم کمک کنم که دست تنها نباشد، متاسفانه همسرش درگیر بود و من هم مبتلا شدم، شاید زیر 10 دقیقه هم نکشید که درگیر شدم. بخاطر مسائل کرونا من روزی 2 وعده دیسپ می‌خوردم و هفته ای دو تا سه بار بخور می دادم تا حس کردم که علائم بیماری را دارم تب، بدن درد، آبریزش بینی و... هم بخور را انجام می‌دادم و هم دیسپ می‌خوردم ولی دیگر درگیر شده بودم.

 

قبل از بیماری از دی سپ هم استفاده می‌کردید؟

بله. قبل از اینکه مبتلا بشوم روزی 2 بار بخور دیسپ می‌دادم؛ ولی زمانی که مبتلا شدم روزی 3 الی 4 بار بخور دادم تا اینکه 17 تیر ماه تست کرونای من مثبت شد. رفتم تست ریه دادم، ریه‌ام سالم بود تا روز یکشنبه 27 تیر صبح بلند شدم دیدم توان راه رفتن ندارم.

به اتفاق همسرم رفتیم درمانگاه، به ما گفتند بروید بیمارستان مسیح دانشوری، رفتیم بعد از کلی درگیری دکتر گفت که ریه شما بسیار بسیار درگیر است و ما هیچ کاری نمی‌توانیم برایتان بکنیم. بفرمائید بیرون یا بروید بیمارستان امام حسین و... هرجا که شد برای خودتان پذیرش بگیرید.

 

چه کار کردید؟ کجا رفتید؟

البته به من نگفتند که ریه‌ام چقدر درگیر است، من رفتم بیمارستان بقیه‌الله برای پذیرش دکتر به من گفت بالای 75 درصد ریه شما درگیر است. شما در بخش عادی نمی‌توانی بستری بشوید باید بروی ICU و مبلغ 30 میلیون برای پذیرش من و شبی 5 میلیون برای پذیرش IUC از من خواستند؛ یعنی تقریبا 125 میلیون.

در این حین یکی از دوستان من تماس گرفت و در بیمارستان امام خمینی با همان درگیری ریه برای ما پذیرش گرفت. یکشنبه بود، روز کاری کنگره نبود، به جناب مهندس و راهنمام دسترسی نداشتم، دوشنبه صبح به راهنمایم زنگ زدم،  آقای قدیری با آقای مهندس هماهنگ کردند. راهنمایم گفتن چرا رفتی بیمارستان؟ نباید می‌رفتی، پرسیدن بخور دیسپ دادی؟ گفتم بله هم بخور می‌دادم هم می‎‌خوردم، ولی یکشنبه این اتفاق افتاد، جناب مهندس به من گفتند که هم دیسپ میل کن و اگر امکانش هست بخور بده، ولی در بیمارستان اجازه بخور نمی‌دادند.


چطور حالت رو به بهبودی رفت؟

روزی 4 الی 5 بار دیسپ را بدون آب استفاده می‌کردم. جناب مهندس دستور العملی برای استفاده از دی سپ به من دادند. اولین باری که این دستور العمل را اجرا کردم، حالم رو به بهبودی رفت و نیازم به دستگاه اکسیژن کم شد. الان اگر بگویم ممکن است به جامعه علمی، کادر درمان، مدافعان سلامت بربخورد و بگویند مگر می‌شود همچین چیزی؛ ولی درمان من به واسطه دیسپ اتفاق افتاد.

من با آن حجم درگیری دوشنبه شب که دستور العمل جناب مهندس را اجرا کردم، سه‌شنبه صبح بدون اکسیژن از جایم بلند شدم، دکتر که آمد سطح اکسیژن خون من به 93 درصد رسیده و برای همگی جای سوال بود.

این روند ادامه داشت و من حس می‌کردم دارم بهتر می‌شوم که به کادر و درمان و دکتر گفتم می‌شود مرا مرخص کنید؟ به من گفتند بحث سلامت به کنار شما با این حجم درگیری ناقل بسیار قدرتمندی هستی؛ اگر از در بیمارستان بیرون بروید حداقل 20 نفر را مبتلا میکنی. یکی از دلایلی که مرا مرخص نمی‌کردند، بحث ناقل بودن من بود.

 

پس توی بیمارستان ماندید ولی دستور العمل دی سپ جناب مهندس را مو به مو اجرا کردید؟

بله. دقیقاً... با اینکه دارو‌های مختلفی به من می‌دادند ولی در بیمارستان کسانی بودند کنار من خوابیده بودند، درگیری ریه‌شان 30 و 40 درصد بود یعنی تقریباً نصف من درگیری داشتند ولی اصلا حال خوبی نداشتند و این بندگان خدا سه روز بعد از من مرخص شدند. شما در نظر بگیرید که چه اتفاقی افتاد که من با 80 درصد درگیری توانستم نجات پیدا کنم؟

من به این روش درمان و کنگره ایمان داشتم و بعد از این اتفاق و سلامتی که به دست آوردم ایمانم نسبت به دیسپ و نسبت به روشی که ما داریم چند برابر شد. در بیماری کرونا حس چشایی و بویایی از بین می‌رود؛ ولی من در بدترین شرایط چشایی و بویایی را داشتم و دارم، به اعتقاد من این بخاطر استفاده از دیسپ و روش کنگره است.


چه مدت در بیمارستان بودید؟

من یکشنبه 27 تیر ماه بستری و جمعه اول مرداد مرخص شدم.

 

تا چه زمانی دستور جناب مهندس رو اجرا کردید؟

هنوز هم دارم این دستور العمل را اجرا می‌کنم و دی سپ را هم می‌خورم و هم بخور می‌دهم.

 

الان احساس بهبودی دارید؟

بله الان کاملا احساس بهبودی دارم.

 

آزمایش هم دادید؟

نه... دکتر فعلا گفت زود است؛ ولی باید یک آزمایش کل انجام بدهم. چیزی که اینجا اهمیت دارد زحمات همسرم است، خیلی برای من زحمت کشید، جدا از اینکه بال سفرم بود بال درمان من هم بود، مثل همیشه کنارم بود و خیلی برایم زحمت کشید.

از آقای مهندس بسیار بسیار متشکرم، خدا را شکر ما کنگره را داریم، خدا را شکر در کنگره هستم، قصد ندارم خدایی نکرده به کادر درمان توهین کنم؛ ولی فکر می‌کنم درمان برای من با دستور العمل جناب مهندس بود، من ایمان دارم به این روش. کادر درمان برای من خیلی زحمت کشیدند، دستشان درد نکند ولی درمان من با دی سپ اتفاق افتاد.

با گوشت و پوست و استخوانم لمس کردم این تفاوت را، ظرف شب تا صبح، وقتی که بلند شدم خیلی بهتر بودم. هربار که دستور العمل جناب مهندس را اجرا می‌کردم، حالم بهتر می‌شد یعنی روند بهبودی ادامه داشت، این روزهای آخر به پرستارها کمک می‌کردم.

برای دکترها سوال نبود؟ می‌دانستند چی استفاده کردی؟

یکی از پزشک‌ها می‌گفت من می‌دانم تو یک کاری کرده‌ای، من نمی‌توانستم بگویم چه‌کار کرده‌ام. پزشکها گفتند که من تا حالا ندیدم کسی با این حجم از درگیری با این سرعت بهبودی پیدا کند.

 

روند بهبودیتان چقدر طول کشید؟

حدوداً 6 روز.

 

سه هفته از روزی که کرونا گرفتید می‌گذرد، الان کاملاً خوبید؟

کاملا نمی‌شود گفت خوبم ولی 90 درصد سلامتیم را به دست آورده‌ام. در حال حاضر نیز دستورات جناب مهندس را اجرایی می کنم.

 

و حرف آخر؟

به همه بچه‌هایی که در کنگره هستند، می‌گویم اگر حرف گوش کنید به نتیجه می‌رسید و ایمان داشته باشید، من هر چه جناب مهندس گفتند مو به مو انجام دادم. چون ایمان داشتم، خودم را به دست کسی سپردم که قبلا هم سپرده بودم و اتفاق‌های خوبی برای من افتاده بود. می‌دانم درست می‌گویند. فقط فقط یک عامل باعث درمان من شد و آن فرمانبرداری بود.


 

گفت‌وگو: مسافر علی

پیاده‌سازی: مسافر محمد لژیون 19 آکادمی

ویژه ها

دیدگاه شما

152 دیدگاه

 • همسفر مهناز لژیون هفتم

  با سلام.خدارو شکر که سلامتی خودتون رو بدست آوردید.از آقای مهندس سپاسگزارم که دیسپ رو برای مادرست کردند تا از دیسپ استفاده کنیم .خدا به آقای مهندس وخانواده محترمشون سلامتی عنایت کند.

 • همسفر زهراپن ازلژیون ۲۳شیخ

  سلام وخداقوت،، واقعاتمام دردورنجی که امروزه بشردارندوباعث مرگ چندین انسان درطول روزشده،،ازعلم کشف نشده هست، من پسرم کروناگرفت خیلی حالش بدبود،دیسپ استفاده کردیم،واقعانتیجه بخش بود.. خداشکرت که این علم رادراختیاراستادبزرگ اقای مهندس قراردادی تابه ماهم انتقال بدهند.

 • معصومه باجلانی لژیون دوم از کاسپین قزوین

  سلام و خدا قوت به جناب مهندس با این دستور عمل های دیسپ شون و همین طور روند کاری در کنگره تون ممنون و سپاس

 • همسفر افسانه لژیون پنجم نمایندگی ایمان

  خدا رو شکر خدا به اقای مهندس و خانوادش طول عمر با عزت بده

 • همسفر فاطمه کمک راهنمای لژیون ۸ امین گلی

  ضمن عرض سلام و خداقوت. شکر، شکر، شکر . خدارا شکر سلامتی خود را به دست آوردید، تشکر از همه عزیزانی که در گردآوری این گفتگوی زیبا، دلنشین و آموزنده سهیم بودند. از قدرت مطلق برای همه عزیزانی که خدمتگزار خلق هستند مخصوصا جناب مهندس خواسته سلامتی و عاقبت بخیری دارم.

 • اسماعیل وکیلی

  تبریک عرض میکنم به آقا امید بخاطر شکست بیماری

 • همسفر صغری لژیون یکم شعبه کاسپین

  با عرض سلام و خدا قوت خدمت همه‌ی خدمتگزاران کنگره خدا را شکر انشاالله همیشه خوب و سلامت باشید خداوند مهربان را هزاران بار شکر میکنم که در این مسیر زیبای کنگره قرار گرفتیم از زحمات فراوان جناب آقای مهندس دژاکام و خانواده‌ی محترم ایشان بسیار سپاسگزارم 🙏

 • مریم احمدی لژیون دهم شیخ بهایی

  خدا را شکر که بهتر شدید وسلامتی را بدست اوردید.خدا را شکر که کنره هست وادر کنگره حضور داریم وایمان راسخ به آنوزش های کنگره داریم

 • مریم (غ) لژیون ۶ شعبه صالحی

  سلام به اقای مهندس عزیزمون خداراشکر بخاطر سلام وخداقوت به جناب مهندس امیدوارم همیشه سلامت باشندتشکر از تمام خدمت گذران سایت❤

 • همسفر زهرا (شیخ بهایی)

  خدارو شکر که سلامتیتان را بدست آوردید و خداروشکر شکر شکر بابت وجود آقای مهندس عزیزمان

 • میترا لژیون بیست و یک اکادمی

  خداوند را سپاس که هر درد را دوا است و مهندس را مسبب درمان دردهایی قرار داد که هر دو از لحاظ جامعه پزشکی درمانی ندارند خدا را شکر بخاطر سلامتی شما به خانم زری عزیز هم خدا قوت میگم انشاا.. سایه مهندس سالها مستدام باشه

 • همسفر پروین از آکادمی

  خدارو صدهزار مرتبه شکر که سلامتی تون رو دوباره بدست اوردید خدارو شکر که عضو‌کنگره ایم افتخارمون فرمانده مون جناب مهندس حسین دژاکام هستش که همه جوره داره انسانها رو احیا میکنه و تشکر از زحمات همسفر خانم زری عزیز که کنارتون بودن و زحمت کشیدن 🙏🏻

 • ناهید

  شکر شکر شکر

 • همسفر فاطمه شعبه سلمان فارسی

  آقای امید خدا را شکر که بهبود یافتید و خدا را هزاران بار شکر بابت وجود آقای مهندس که برای تمام دردهای ما ایشان راه درمانی دارند. خدا قوت به اعضای محترم سایت

 • همسفر بهجت

  سلام بابت این عمل عظیم شکر شکر شکر،خدا جناب مهندس رو برای ماحفظ کنه،الهی امین.

 • همسفر اشرف شعبه نجف اباد

  خداوند متعال را در هر نفسم هزاران بار شاکرم از جناب مهندس عزیز سپاسگزارم شکر شکر شکر خداوند را که مسیر کنگره را برایم باز کرد تا بیازم و یاد بگیرم خدت را شکر که شما خوب شدید

 • همسفر ملیحه شعبه حسنانی

  خدا را شکر بابت داشتن آقای مهندس

 • محمدباقری

  سلام وخداقوت به خدمتگذاران سایت خداروشکر بابت این عمل عظیم به امیدموفقیت روزافزون کنگره ۶۰ و دوست خوبم امیدعزیز

 • مسافرمهدی قم

  شکر شکر شکر

 • همسفرلیلالژیون یکم کاسپین

  خدایابابت این عمل عظیم شکر شکر شکر

 • همسفر صفیه شعبه عطار نیشابوری

  شکر ، شکر ، شکر 🌹🌹 خدا نگهدار جناب مهندس باشه انشاالله ، هم ot شفا بخش و هم دیسپ شفا بخش ،ارزوی تندرستی و سلامتی برای شما و همسفر مهربان تان دارم .پایدار باشید

 • همسفرحمیده شعبه کاسپین لژیون۱۱

  خداروشکراقاامیدکه توانستیدسلامتی خودرابدست اورید از اقای مهندس که فرشته نجات مابودندوهستندبسیارممنونیم

 • مریم همسفر محمود ل۷کاسپین قزوین

  سلام خدا قوت همیشه کنگره ۶۰ برای همه ما مکانی مقدس و امن بوده وهست واقعا اگر هرکدوم ازما از چنگال کرونا در امان هستیم مدیون جناب آقای مهندس ودیسپ هستیم شکر شکر شکر

 • همسفرمرضیه ازشعبه نجف آباد

  خداقوت به همه اعضای کنگره وخدمت گزاران برایتان بهترینها راازخداوندخواستارم

 • همسفر گیتی نمایندگی کاسپین

  خداراشکر که سلامتیتون رو به دست آوردید و تشکر از استاد بزرگوار جناب مهندس

 • همسفر معصومه لژیون ۱ کاسپین قزوین

  خدا رو شکر که سلامتیتون رو به دست آوردید و با سباس فراوان از زحمات بی دریغ آقای مهندس دژاکام

 • همسفر ندا لژیون سوم کاسپین

  خدارا هزاران بار شکر به خاطر وجود جناب اقای مهندس

 • مسافر رضا ل3 ستارخان

  سلام وآرزوی سلامتی کامل به آقا امید و تبریک وخدا قوت به استاد عزیز مهندس دژاکام انشااله این روش وبستر درمان بیشتر فراهم شود تا دیگر کسی مثل من عزیزش را از دست ندهد

 • حدیثه همسفر عارف لژیون دهم

  سلام خداقوت به اقای مهندس دژاکام بابت دیسب بسیار خوبشون

 • مسافر؛سعید سلطانی_ش_شادآباد_ل_15

  سلام و عرض ادب به همه خدمتگزاران کنگره 60 امید جان خدا را شاکر و سپاسگزارم که ما در کنگره 60 و تحت آموزشهای جناب آقای مهندس دژاکام عزیز هستیم و ایشان همیشه راه را به ما نشان میدهند و مثل یک معلم دلسوز ما هستند شکر شکر شکر مثل همیشه این گوش به فرمان بودن شما برای من الگوی خوبی است و از خداوند برای شما آرزوی سلامتی دارم 🌹🌹🌹 خداقوت به گروه سایت و وبلاک عزیز

 • زهرا بهرامی لژیون 3 کاسپین

  خدارو شکر که سلامتیتون رو بدست آوردید خدا به آقای مهندس عمر باعزت عطا فرماید

 • همسفرصدیقه پورجعفرل سوم کاسپین

  خداروشکر ‌، بسیارسپاس گزارم از آقای مهندس بزرگ 👏👏👏👏

 • صدیقه عابدی لژیون سوم

  سلام وخسته نباشید به همگی بچه‌ها ی سایت ممنون وهزاران افرین ودورد به آقای مهندس عزیزم وهزاران افرین به شما؟ بچه‌ها که فرما نبرداران خوبی هستید واین نتیجه اعمال کار های شماست منهم با تمام وجود م به آقای مهندس ایماندارم صدیقه هستم یک همسفر کاسپین 35

 • همسفر معصومه لژیون سوم کاسپین

  بسیار عالی بود خداروشکر که سلامت هستید و خدارا هزاران مرتبه شکر که جناب آقای مهندس در کنار ما هستند خدا یارو یاورشان باشد. تشکر از اعضای محترم سایت.

 • مسافر کورش لژیون سوم نجف اباد

  عرض سلام وخداقوت خدمت اقا امید خوشحالم که شما سلامتی بدست اورده و امیدوارم در کنار خانواده محترمتان روزهای خوشی را سپری کنیدو از اقای مهندس بسیار سپاس گذارم و سلامتی ایشان و خانواده محترمشان را از خداوند منان خواستارم.امین یا رب العالمین.

 • همسفر زهره لژیون چهارم

  باعرض سلام وخدا قوت خدمت اقا امیدخوشحالم که سلامتیتون رو بدست اوردیدوشکر گزار خداوندوسپاسگزار جناب اقای مهندس هستیم که این بستر را برای همه ما فراهم کردند وازخدا برای ایشان وخانوادشان عمری طولانی همراه باسلامتی خاستارم

 • مسافر آریا شیخ بهایی

  سلام و خدا قوت خدمت همه اعضاء کنگره آقا امید گل خدا را شکر که سلامتیتان را بدست آوردید در ادامه صد البته که درست گفتید رمز موفقیتتان در این قضیه همان فرمانبرداری و ایمانی که به آقای مهندس عزیزمان داشتین بوده است و بس

 • همسفر مریم حسینی ل3کاسپین

  حداروشکر که توونستید بهبود پیدا کنید

 • همسفر ناهید فی

  چقدر خوشحالم بخاطر بهبودی شما و وجود این ماده ی معجزه گر از خدا می‌خوام طول عمر پربرکت به جناب مهندس بده و همه ی بیماران شفای عاجل پیدا کنند🙏🙏🙏

 • معصومه همسفر امیر ل ۳ شعبه کاسپین

  خدارو شکر سلامتیتون رو به دست آوردید. خداروشکر به خاطر حضور آقای مهندس

 • همسفر زینب ل پنجم کاسپین قزوین

  برای انجام عمل عظیم شکر شکرشکر

 • صدیقه علیخانی لژیون3 کاسپین

  خداقوت جناب اقای مهندسو خداروشکر ب خاطر سلامتی شما

 • همسفر مینا شعبه ابن‌سینا

  خدا رو صد هزار مرتبه شکر شکر شکر🤲

 • همسفر اکرم صبوری

  سلام ،بابت این عمل عظیم شکر شکر ،

 • همسفر آیدالژیون سوم شعبه امین گلی

  سلام عرض ادب و احترام ان شاءالله همیشه سلامت باشید درکنار خانواده محترمتان و خداوند جناب مهندس حسین دژاکام را برای همه ی ماحفظ کند

 • همسفر نفیسه ازلژیون دوم شعبه ی نجف آباد

  خداروشکر می کنیم بابت بهبودی مسافرامیدوبازهم خداروشکر شکرشکربابت وجود آقای مهندس که دستی از دستهای خدا روی زمین هستند

 • همسفر رقیه گرگان

  سپاس از آقای مهندس عزیز و خانواده بزرگوارشان.خداوند را سپاس ،بسیار خوشحالم از بهبودی شما .خداقوت خدمت خانم زری عزیز

 • مسافر عباس لژیون ۱۱ فردوسی

  سلام و درود بر شما و آقای مهندس از اینکه سلامتی خود را باز یافته و در سلامتی زندگی می کنید خوشحالم و از خداوند سپاسگزارم

 • همسفر منیره سهروردی اصفهان

  درود به اقای مهندس عزیز بابت تمامی زحماتشون ، انشالله همیشه سایشون بالای سر اعضای کنگره باشه❤️

 • اعظم ع ل سوم امین گلی

  بسیارتاثیر گذاروآموزنده بود.امیدوارم قدراین مکان مقدس رابدانیم.

 • مسافر اسماعیل لژیون ۱۱فردوسی مشهد

  چقدر خوشحال شدم که شما بیماری رو بشت سر گذاشتین درود بر جناب مهندس دژاکام ناجی انسانها

 • همسفر صدیقه نمایندگی سهروردی لژیون چهارم

  خدا را شکر که درمان شدید. برای انجام این عمل عظیم شکر شکر شکر. سپاس بیکران از جناب آقای مهندس .

 • همسفر عزت لژیون دوم

  خداروشکر که سلامتیتان را بدست آوردید و خداقوت عالی بود

 • سیدجوادمسافرلژیون۱۱شعبه فردوسی مشهد

  ماشاالله وتبریک.آرزویه بهبودی برای شماوهمه بیماران.ممنون ازاطلاع رسانی👏🥀🥀

 • جواد لژیون 5 حسنانی

  خدارو صد هزار بارشکر که در سلامتی کامل هستید ودرود خداوند به اقای مهندس انسان برگزیده پروردگار

 • مسافر جواد نمایندگی فردوسی

  درود و خدا قوت به تمام خدمتگزاران، خدا انشالاه سلامتی و طول عمر با عزت به جناب مهندس بده

 • زهرا هستم همسفر جعفر لژیون دوم امین گلی

  الهی شکر که سلامتیتون را بدست اوردی وبه قول خودتتان فرمانبرداری خوب اجراع کردید وازاقای مهندس بسیارتشکر میکنم که با راهنمایهایشون همیشه به فکر همه مسافرها وهمسفرها هستن.از خداوند منان سلامتی خودش وخانواداش را میخواهم

 • فریبا هستم از لژیون هفت

  خداروشکر

 • همسفر لیلا لژیون هشتم امین گلی

  خداروشکر به خاطر وجود مهندس عزیز به امید موفقیت روز افزون برای ایشان

 • همسفر فریبا شعبه امین گلی

  خدارو شکر بابت وجود جناب آقای مهندس تشکر و سپاس فراوان از جناب آقای مهندس خدارو شکر که مجدد سلامتی تان را بدست آوردید تشکر بابت مساحبه آموزنده بود

 • بهنام

  الحمد لله خداوند جناب مهندس و خانواده مجترپشان را حفظ کند. ان شاء الله

 • همسفر مریم لژیون دوم سهروردی

  خداوند به جناب مهندس عمری با عزت همراه با سلامتی عطا کنه و همه مریضان رو هم شفای خیر بدهد.

 • همسفرمریم س لژیون دوم سهروردیخدا

  خداراشاکرم برای بودن در کنگره شصت و وجود اقای مهندس نازنین وراهنمایی های ارزشمند ایشان

 • همسفر زهرا لژیون دوم امین گلی

  سلام بر علی آقا خدارا شکر که بهترید و بسیار شاکرم از خداوند به خاطر وجود نعمتی مثل جناب مهندس و خانواده محترمشان

 • مسافر منوچهر لژیون 1 شهرضا

  باعرض سلام وخداقوت خدمت همه خدمتگزاران کنگره60 بسیارعالی تشکر

 • حمید کریمی ، حسنانی

  الحمدالله رب العالمین بابت...

 • همسفر الهام لژیون سوم شعبه نجف اباد

  خداقوت خدمت بنیانگزار کنگره60جناب مهندس دژاکام خدارو شکر که حالتون خوبه بسیار عالی خداوند محافظ جناب مهندس وخانواده محترمشون باشه.

 • همسفر مهری (نمایندگی ملاصدرا اصفهان)

  خداوند را بابت این نعمت عظیم شکر شکر شکر و خدا را شکر که در مرحله زمانی هستیم که با کنگره واین مسیر آشنا شدیم. وتشکر از این مصاحبه زیبا وبه امید سلامتی برای شما

 • همسفر امین گلی

  خدا قوت ازآقای مهندس تشکر می کنم بابت دیسپ

 • همسفر فاطمه (ر)ازلژیون سوم نجف‌آباد

  خدارو شکر که سلامتیتون رو بدست اوردید. خداوند بزرگ راشاکرم که کنگره رادرمسیر زندگی من قرار دادونعمت دیدار ودرک جناب آقای مهندس رابه من هم عطا فرمود.ارزوی سلامتی وطول عمر برای جناب اقای مهندس عزیز دارم.

 • مسافر مهدی لژیون 4 شعبه بوشهر

  خدارو شکر که سلامتیتونو بدست اوردید ودرود و خدا قوت به جناب مهندس که جان خیلی از انسانهارو نجات دادند.

 • محمد فرهادی از لژیون ۴ بوشهر

  با تشکر از تمامی زحمات اقای مهندس و ارزوی سلامتی کامل برای حضرتعالی

 • محمد فرهادی از لژیون ۴ بوشهر

  با تشکر از تمامی زحمات اقای مهندس و ارزوی سلامتی کامل برای حضرتعالی

 • مسافر جلیل لژیون ۱۴

  انشالله که مقاله های که اقای مهندس ارائه دادند سریع به مرحله برسد و اقای مهندس در یک نشست و در یک رسانه ای این راه درمان کرونا را در اختیار مردم ایران و جهان قرار دهد و از خداوند میخواهیم که اقای مهندس سالیان سال سلامت و تندرست باشند تا بیشتر خدمت کنند

 • مسافر محمد لژیون چهارم،نمایندگی بوشهر

  اللهم‌ اشف کل مریض،خدا قوت آقا امید،بسیار آموزنده و موثر،خداوند حافظ و نگهدار جناب آقای مهندس و تمامی خادمین کنگره ۶۰ باشد.

 • مسافر محمد

  هیچ شکی در روش های درمانی مهندس نیست. خدا قوت

 • همسفر زهرا لژیون ۹سلمان فارسی

  خدا را شکر که سلامتیتان را بدست آوردید. بنده هم مثل شما به دیسپ و جناب مهندس ایمان دارم، باید اعتقاد و ایمان قوی داشت تا انشاالله آن درمان قطعی اتفاق بیفتد. خیلی زیبا بیان کردید فرمان بردار بودن، که آن هم زیر مجموعه همان ایمان داشتن است.

 • مسافر کمال عمان سامانی

  آرزوی سلامتی وبهبودی برای همه عزیزان

 • حمیدرضا ذکری لژیون 7 سلمان فارسی

  عرض سلام و خداقوت دارم خدمت همه اعضای کگنگره 60 فقط در یک جمله خداوند طول عمر با عزت به آقای مهندس بده که اینقدر تلاش میکنند برای جان انسانهای دردمند و افسوس که جامعه پزشکی تو این شرایط سخت کرونایی هنوز اون جوری که باید قبول کننداین روش دی سپ را قبول ندارند به امید اون روزی که با این روش درمانی جناب مهندس مرگ و میری به خاطر کرونا نداشته باشیم

 • همسفر کبری

  خداراشکر که خوب هستید خدا قوت به همسرتان خداوند به آقای مهندس وخانوادیشان سلامتی دهدوخدا راشکر که خداوند مسیر کنگره راسرراه ماقرار داد

 • شایان

  خداوند شمارو برای ما نگه دارد شایان لژیون 9 اکادمی

 • زهراهمسفرمجتبی مرزبان شفا

  الهی شکر که بهبودیافتید وتشکربسیارازجناب مهندس که همیشه راه رابه مانشان دادند وبااین راه حل های بسیارعالی وخوبشان جان مسافران وهمچنین بیماران کرونایی رانجات دادند .

 • مسافر مجید مرزبانی شعبه مبارکه

  خداوند را بی نهایت شکر.. به خاطر این حرکت غظیم.

 • جواد فروتن ل ۱۸ شفا

  خدا توان بده به همتون ومهندس رو نگه داده

 • محمد نجفی

  بسیار عالی خدارو شکر که سلامتیتون بدست اوردید بسیار خوشحالم که عضو کوچکی از کنگره ۶۰ هستم اقای مهندس دژاکام فرشته نجات هستند خدا حفظشون کنه زنده باد کنگره۶۰ زنده باد مهندس دژاکام زنده باد جواد اقا فلاح ایجنت محترم نمایندگی بیرجند زنده باد اقا احسان ابوالحسنی راهنمای دلسوز و صبورم نمایندگی بیرجند

 • اعظم همسفرشعبه ابوريحان

  ممنون كه تجربتونو در اختيار ما گذاشتيد

 • مسافرغلامرضالژیون یکم گرگان

  خداوندهم به شما وهم آقای مهندس سلامتی بده

 • مسافر سعید ل دوم شفا

  با سلام و آرزوی سلامتی برا همه عزیزان و جناب مهندس و خانواده محترمشان .

 • حسن تمنانلو راهنمای تازه واردین

  سلام و درود بیکران بر مهندس عزیز از خداوند برای ایشان و خانواده محترمشان طول عمر وسلامتی آرزو مندم امیدوارم همیشه مستدام وبرقرار باشند

 • همسفرمعصومه لژیون ۳

  خداروشکربه خاطر کنگره و روش دی اس،تی و دیسپ که باعث نجات خیلی ها شده خدانگهدارآقای مهندس عزیزو خانواده ایشان باشد

 • همسفر زهرا.م لژیون 23 نمایندگی آکادمی

  سلام ... خداوند را شاکریم که عضو دیگری از کنگره در سایه علم و دانش جناب مهندس بیماری کرونا را پشت سر گذاشته. به خانم زری عزیز که الگوی پرتلاش و صبوری از یک همسفر هستن خداقوت میگم و امیدوارم همیشه در کنار عزیزانشون شاد و سلامت باشند. امیدوارم علم کنگره هرچه زودتر جهانی بشه تا کمتر شاهد رنج و درد انسان ها باشیم.

 • مســـــــافر مهدی. م. ح. لژیون4بوشهر

  خدا قوت مهندس عزیز وهمه خدمتگزاران گنکره. ان شاءالله بهببودی کامل.. و فارغ شدن دنیا و ایران عزیز از این ویروس.. آمین یارب العالمین

 • همسفر هدیه لژیون 11.شادآباد

  خدایا شکرت بابت اشنایی ما با کنگره خدایا شکر

 • امین فلاح لژیون ۲شفا

  ماشاا...به جناب مهندس واقعا خسته نباشند🌹🌹🌹

 • همسفر وجیهه شعبه شفا لژیون ۸

  خدارو شکر که ما به چنین جایی اومدیم.از اقای مهندس کمال تشکر و دارم.خداوند به ایشون وخانواده محترمشون سلامتی بده.منون از سایت.

 • همسفر بهاره(لژیون۳)میرداماد

  سلام .خدا را شکر بهبودی خود را دوباره بدست آوردید ..خدا به آقای مهندس سلامتی بده

 • همسفر ریحانه از شعبه بوشهر

  خداروشکر که سلامتیتان را بدست اوردین و سپاسگذاریم از آقای مهندس اگر که دی سپ را کشف کردن انشالله همیشه سالم و تندرست باشن منم معجزه دی سپ رو با چشمان خودم دیدم خداروشکر که با کنگره آشنا شدیم

 • سلام زهرا هستم همسفر حسن لژیون ۹شفا

  سلام و خداقوت به جناب آقای مهندس وشما که توانستید سلامتیتان را بدست آورید وخدا را شکر بابت این آموزشهای ناب

 • همسفر فاطمه لژیون یکم ابو ریحان

  خدا رو شکر که شما سلامتیتونو بدست آوردید انشالله به زودی زود درمان کرونا با دیسپ در جامعه پزشکی به قطعیت برسد و همه عزیزان ازاین نعمت با خیال راحت استفاده کنند ودرمان شوند

 • فاطمه لژیون یک شفا

  سلام وخدا قوت به اقا امید ان شالله که روز به روز حالتون بهتر بشه وواقعا خداوند را شاکرم که دراین بعد حیات با کنگره وآقای مهندس آشنا شدم تا به واسطه ایشان بهتر خودم رابشناسم

 • محمد هستم مسافر لژیون ششم شفا

  انشاالله که همه خوب خوش سلامت باشید

 • میثم ل سوم نمایندگی شفا مشهد

  خدایا شکرت

 • پوران همسفر عباس1شاداباد

  با ارزوی سلامتی وبهبودی تمامی بیماران، خدارا شکر برای بهبودی مسافر امید ان شاالا سلامتی کامل بدست بیاورید. خدا را خزاران بار شکر برای وجود پرخیر آقای مهندس،وجود کنگره که در تمامی مراحل زندگی راه نجات ما هستند. برای انجام این عمل عظیم شکر، شکر، شکر

 • همسفر هاجر بهشهر

  خدارو شکر سلامتی خودتون رو بدست آوردید خانم زری عزیز خداقوت میگم آرزوی بهترینها رو براتون دارم خداقوت و سپاس خدمت آقای مهندس آرزوی سلامتی و طول عمر براشون دارم

 • همسفر سمانه لژیون ۱( ابوریحان)

  الهی هزاران مرتبه شکر که در کنگره هستم و آموزش میگیرم آقای مهندس به وسیله همین آموزشها برای ما همسفران هم باعث احیا و زندگی دوباره شده.از خداوند آرزوی سلامتی ووتندرستی و عمر با عزت برای آقای مهندس و خانواده ایشان خواهانم.

 • عفت ایمانی لژیون یکم ابوریحان

  خدارو شکر به خاطر این که ما مهندس رو داریم وسپاس آرم از آقای مهندس

 • محمد م لژیون ۳ شعبه گنجعلی خان کرمان

  بسیار عالی خدارو شکر که سلامتی رو بدست اوردید

 • 💚علیرضا زلژیون۳ شعبه کرمان💚

  سلام...خدارو شکر که سالم وسلامت هستید...به امید ریشه کنی کامل بیماری کرونا...🙏درود بر 🌟مهندس دژاکام🌟عزیز ودلسوز 😍

 • همسفر اعظم شعبه ابوریحان

  خدارو هزاران بار شکر به خاطر وجود پربرکت آقای مهندس عزیز که توانستند این بیماری سخت و نفس‌گیر را با d sap درمان کند به خانم زری عزیز بابت به دست آوردن سلامتی آقای امید تبریک میگم و امیدوارم همیشه در سلامت کامل باشند

 • ناهيد

  از خداوند به خاطر آشنايى با كنگره سپاسگزارم

 • همسفر عفت از لژیون 5 خانم منصوره

  خدا را شکر که سلامتی وبهبود حاصل شده.. ممنون از اینکه تجربیات را در اختیار دوستان قرار می دهید.

 • مریم همسفر محسن

  خدا راشکر که آقا امید سلامتیشون رو بدست آوردن. وقتی این مطالب را می خوانم ایمانم به کنگره بیشتر می شود. سپاسگزارم از خانم زری راهنمای مهربان و دلسوزم🌹

 • همسفر نسرین لژیون ۵ خانم منصوره

  سلام دوستان نسرین هستم همسفر. این دارو واقعا معجزه میکنه .ما خانوادگی کرونا گرفتیم. من حتی به بچه های کوچیکم دادم . واقعا حالشون بهتر شده . از آقای مهندس تشکر ویژه میکنم .خانم منصوره ممنون از راهنماییتون

 • شهلا

  با سلام بسیار خوشحالم آقای امید که سلامتی تان را به دست آوردید۔ ابه خانم زری خسته نباشید میگم ۔ از جناب مهندس ممنون هستم ۔ ایشان کاشف این دارو هستند ۔ سپاسگزارم

 • مجید رضایی

  تشکر از آقای مهندس عزیو تندرست باشیدز و آقا امید سلامت

 • فاطمه همسفر حسام

  خداروشکر.ممنون بابت این خبر خوب

 • حامد خسروانی

  سلام دوستان.حامد هستم یک مسافر.درحال سفر هستم در شعبه پرستار ب کمک راهنمای عیجنت و راهنمای عزیزم جناب آقای امین حمله داری.جناب مهندس دژاکام را تو این دوره زمونه که هر کی بفکر خیشه باید روی چشمانمان بزاریم.کلمات در مورد همچین انسان شریفی کم میاره.کاشف درمان اعتیاد.ویرو کرونا.درمان خانواده‌ای آسیب دیده از تخریب مواد.احیا کردن انسان افسرده.ووووو......که من از خیلی هاست بی خبرم.چی میشه گفت.خدا عاقبت و آخرت شمارو خرید و ختم خیر کرد.اینجاست که باید گفت خوشا ب سعادت مهندس عزیز حسین دژاکام.ما مصرف کننده ها را جزو خانواده خودش قرار داد.کل خانواده ایشان در کنگره 60فعالیت های بزرگی دارن.دیروز جشن تولد راهنمای محترم جناب آقای کامران روک و خانواددش که ۱۰سال میگذره از اعتیادش و جناب امین دژاکام آنقدر خاکی و با وقار در مورد همچین شخصی صحبت میکردم که من کوچیکتر فرد کنگره معجزه را با چشمام در شعبه پرستار دیدم و هنوزم نمیتونم بهش فکر نکنم.ممنون از همه اعضای خانواده کنگره و بنیان گذار محترم و خانواده ایشان.

 • اکرم همسفر سعید

  خدارو شکر که سلامتی خود را بدست آوردید وبه معجزه کنگره وآقای مهندس شفا یافتید انشااله کنار همسرتان خانم زری عزیز همیشه سالم باشید

 • مریم تقویان

  خدارشکر که آقا امید بهبود پیدا کردند به امید بهبودی همه بیماران کرونایی

 • سمیرا همسفر سعید لژیون ۱۰

  عالی و مفید بود

 • ناهید همسفر علی

  آقا امید عزیز ان شالله همیشه سلامت باشید

 • همسفر الهه لژیون دهم

  آقا امید خیلییییییی خوشحالم که به درمان رسیدید و از خداوند منان هر لحظه برای شما و راهنمای عزیزم خانم زری مهربون ،فداکار و دوست داشتنی و دختر عزیزتان زندگی توام با سلامتی،آرامش را خواستارم. واز آقای مهندس بسیار سپاس گذارم که نه تنها جان من و شما و بلکه بسیاری از افراد و خانواده هارو با این دیسپ نجات دادند .خداوند بهشون سلامتی و عمر با عزت عنایت بفرماید.

 • رضا بخشی

  خداوند شکرت سلام امید عزیز خیلی خوشحالم که حالت خوبه که از شما بابت بیماری کرونا و دستورالعمل جناب مهندس نسبت به کنگره ایمان م قویتر بشه مرسی از آموزش تان امید خداوندا حافظ جناب مهندس و خانواده شان باش

 • همسفر سولماز لژیون خانم زری شعبه آکادمی

  آقا امید عزیز و خانم زری مهربانم خوشحالم که صحیح و سالم از بیمارستان برگشتید و خوشحالم که باز هم شما را در کنار خودم میبینم و ما این را مدیون کنگره و زحمات آقای مهندس هستیم

 • محسن- نمایندگی شمس

  آقا امید عزیز ، براتون آرزوی بهبودی روزافزون دارم. خدا رو شکر که ما و شما کنگره رو داریم که در بسیاری از مشکلات راه برون رفت رو به ما نشون میده. خداوند به مهندس و خانواده محترمشون طول عمر با عزت عطا کنه انشالله.

 • همسفر سمیه (ع)لژیون یکم گنجعلی خان کرمان

  عرض سلام وادب واحترام خدمت جناب آقای مهندس که هیچ جمله ویاکلمه ای نیست که دروصف ایشان گفت که چگونه انسان هاراباعلم واقعی احیامیکنند،همین طوریکه جناب آقای مهندس فرمودند:به نقل قول ازبکی ازبچه هاکه آبروی علم به عملش هست . آقای مهندس همه چیزرادرعلم به عمل تبدیل کردندوچنین نتایج درخشانی دارد که همه انگشت به دهان ماندند.من هم دوبادرگیراین بیماری شدم هردوباربادی سپ سلامتی رابه دست آوردم.مدیون خداوندوجناب آقای مهندس هستم.وخداراشکربرای شما آقای علی که واقعا معجزه میباشدکه همه ی اینهاراازوجو آقای مهندس داریم.خدایاشکرشکرشکر...

 • همسفر مهتاب شعبه شهرری

  واقعا خدا روشکرکه کنگره هست...خدارو شکر که شما سلامتیتونوبدست آوردیدماهمه بایدقدرشناس زحمات آقای مهندس باشیم

 • ناهید همسفر علی رضا

  باسلام وخدا قوت وارزوی سلامتی برای مسافر امید رادارم و انشالله اقای مهندی زنده باشن امیدوارم این بیماری زودتر ریشه کن بشه ارزوی سلامتی برای همه ی بیماران

 • همسفر فاطمه از لژیون هفتم

  خدا رو شکر که علی حالش خوب از آقا ی مهندس تشکر کنیم که همه چیز ما را فراهم نموده است اینقدر در همه زمینه به فکر بچه‌ها ی کنگره بوده و هست خدا حافظش باشه

 • همسفر زهره ستارخان

  خداروشکر برای سلامتیتان و خداقوت به همسر مهربانتان و خداوند سایه جناب مهندس عزیز را بر سر ما با سلامتی کامل حفظ کند .

 • مسافر مهدی

  خداروشکر که بهبود حاصل شد انشالا در تمامی مراحل زندگی موفق باشید

 • همسفر زهره لژیون سوم

  سلام و خدا قوت خدمت آقا امید. خداروشکر که سلامتیتون به دست آوردین.و تشکر ویژه از آقای مهندس که بسیار زحمت می کشند.موفق باشند

 • همسفر حمیده لژیون یکم گنجعلی‌خان کرمان

  خداراشکر که سلامتی تان را بدست اوردید آقا امید. ممنون و متشکریم که این گفتگو را به اشتراک گذاشتید برای من همسفر خیلی آموزش داشت. بی نهایت سپاسگزارم از آقای مهندس که روشی را ابداع کردند برای درمان کرونا . دعای خیر همه ی مسافران و همسفران بدرقه جناب آقای مهندس و خانواده محترمشان باشد

 • مسافر احسان از شعبه شهرضا

  واقعا شکر که آقای مهندس را داریم و شکر که حال شما خوب شد

 • همسفر سوده از لژیون سوم

  سلام ممنون ازاقای مهندس وخداروشکرکه فرمان مهندس گوش کردیدوبه سلامتی رسیدید ازصحبتهای شمااموزش گرفتم

 • مصطفی جمالزاده

  سلام آقا امید امیدوارم همیشه موفق وسلامت باشید خوشحالم که سلامتتون رو به دست آوردید مصطفی هستم از شعبه پرستار

 • صادق رواگرد

  خدارو شکر که با انجام فرامین بهبودی حاصل شد و تشکر و قدردانی از جناب آقای مهندس

 • مسافر مجید ل نهم امین قم

  سلام و درود و خداقوت خدمت تمام خدمتگزاران کنگره60.سلام و درود و خداقوت خدمت جناب آقای مهندس. سپاس بابت این تحقیقات بی نظیر و درمان بیماریهایی که اعتیاد کوچکترین آنهاست.برای آقای امید هم سلامتی روز افزون دعامیکنم و برای تمام اعضای کنگره 60 در همه جا و هر زمان. آمین

 • افسانه همسفر کیومرث و کامیاب نمایندگی ایمان

  خداروشکر که سلامتید ,خدا سلامتی به مهندس بده بال پرواز شما از بهترینها و بامحبت ترین های این روزگار هستند خدا حفظشون کنه

 • مسافر محمد علی

  سلام و خدا قوت به اعضای کنگره60 خدا را شاکرم که در زمانه ای در کنگره خدمت می کنم که جناب مهندس معلم مان است خداوند به جناب مهندس عمر طولانی و سلامتی ببخشد الهی آمین

 • همسفر نرگس از نمایندگی گنجعلیخان

  سلام و خداقوت خدمت بنیان کنگره آقای مهندس و با آرزوی سلامتی و بهبودی کامل برای آقای امید. الحق که باید بوسه زد بر دستان شفابخش و توانای آقای مهندس؛ با روشی که ابداع کردند، بوسیله داروی OT و جالب تر اینکه ابداع به موقع دی سپ در این برهه زمانی ( شرایط ویژه کرونا) خداوند بزرگ را بسیار سپاسگزارم که در کنار چنین انسان ارزشمندی قرار داریم. خدایاشکرت... خداوند حافط و نگهدار جناب آقای مهندس دژاکام و خانواده محترمشان باشد.

 • محرم مسافر

  باسلام و آرزوی سلامتی برای شما و طول عمر برای اقای مهندس عزیز.

 • همسفر ام البنین از شعبه سمنان

  خدا را شکر که مسافر محترم آاقا امیر سلامتی خود را بدست آوردند.خدا قوت به خانم زری عزیز که دراین شرایط حساس باز هم کنار مسافرشان حدمت کردند.منونم از مهندس دژاکام عزیز ناجی بزرگ.انشاالله متد درمانی کرونا در کنگره هم مثل درمان قطعی مواد مخدر جهانی شود.

 • مسافرحسین لژیون۱۶ اراک

  خداقوت عالی بود

 • مسعود د لژیون ۸ بوشهر

  خداقوت ب جناب مهندس عزیز و همه دوستان عزیز در کنگره ۶۰

 • مرتضی لژیون هشتم شعبه بوشهر

  خدا قوت امید جان ماهم چند وقت پیش از معجزات آقای مهندس و دیسپ دیدیم که چجوری دیسپ خوبمون کرد و سر یک هفته خوب شدیم مهندس خودش معجزه هستش دارو هاشم دیگه ناگفتنی هست

 • همسفرفاطمه شعبه حسنانی

  شکر شکر شکر جناب آقای مهندس واقعا فرشته ای است که برای زنده کردن جسم و جان انسانها به زمین آمده وجودشان سلامت ...

 • همسفرزهره (شیخ بهایی)

  شکرشکرشکر به خاطرانجام این عمل عظیم انشاءالله خداوندبه آقای مهندس عمرطولانی همراه باسلامتی بدهد

 • همسفرزهره لژیون دوازدهم اراک

  سلام خداقوت خداروشکرکه سلامتی تونوبدست آوردیددستای آقای مهندس ازدورمیبوسم که درهمه حال به فکرسلامتی انسانهاهستندممممنون😙😙😙🌷🌷🌷

 • همسفر مهین شعبه ملاصدرا

  خداقوت خدمت جناب آقای مهندس، رنج بشر از دانش‌های کشف نشده است .بله اگر گفته‌ای همراه با علم و تجربه باشد و به چیزی ایمان داشته باشیم نتیجه آن را هم می‌بینیم. خدارا شکر که خانواده‌ام با استفاده از این دارو حتی به یک سرماخوردگی هم مبتلا نشد.از آقای مهندس کمال تشکر را دارم🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹

 • همسفر نجمه شعبه سلمان فارسی

  بسیار تاثیر گذار و آموزنده. امیدوارم قدر این مکان مقدس را بدانم. خدا قوت به همه اعضای خدمتگزار

 • همسفر خندان، لویی پاستور

  بابت این عمل عظیم شکر شکر شکر🙏🏻🙏🏻🙏🏻