تاریخ
سه شنبه 30 مهر 1398

فواید شگفت‌انگیز دارویی بنام D.Sap

موضوع : مقالات
مقاله ای از همسفر صدیقه که به فواید مصرف D.SAP می پردازد.
فواید شگفت‌انگیز دارویی بنام D.Sap

یک کشف و یا اختراع، یا دستیابی به یک روش ویژه، چیزی نیست که بتوان آن را به مرزهای جهانی محدود کرد. در سراسر دنیا بیمارانی هستند که منتظر یک معجزه و یا راهی هستند برای درمان بیماری‌هادستور جلسه امروز d.sap است. دومین سالی است که این دستور جلسه در برنامه آموزشی کنگره قرارگرفته. کنگره نگاهش به اعتیاد به‌گونه‌ای دیگر است. راه درمان اعتیاد و سیستم ایکس و نوع بیماری‌ها نامشخص و ناشناخته به‌جامانده است. ما یک قانون داریم که به ما می‌گوید، با حرکت راه نمایان می‌شود و این حرکت کردن باعث گردید که d.sapوارد دستور جلسه‌های ما گردد. همه ما اطلاع داریم که چگونه به وجود آمد و در کنگره همه‌چیز همین‌گونه به وجود می‌آید؛ که راه ذره‌ذره نمایان می‌شود؛ و d.Sap به نظر من یک گم‌گشته بوده که در درمان اعتیاد به وجود آن نیاز بوده است.

اگر ما به چهره‌های افراد مصرف‌کننده مواد مخدر نگاه کنیم، درمی‌یابیم که انسان‌های مصرف‌کننده به‌واسطه مصرفی که دارند آب بدن آن‌ها خشک می‌گردد و آن‌ها را لاغر می‌کند. پوست بدن آن‌ها چروک می‌شود و در این میان بیماری یبوست خود را نشان می‌دهد. بارها جناب مهندس فرموده‌اند که یبوست مادر تمام بیماری‌هاست و هر بیماری که انسان دچار آن می‌شود می‌تواند ریشه آن بیماری باشد. D.Sap این مشکل و معضل را به‌خوبی در کنگره 60 حل کرده است. خیلی از مسافران که در سفر خود از d.sap استفاده کرده‌اند. خیلی از مشکلات گوارشی آن‌ها حل گشته است.

http://s6.uplod.ir/i/00937/o8nraboet59p.jpg

همان‌گونه که ما برای زندگی کردن نیاز به غذا خوردن داریم، همان‌گونه نیز نیاز داریم که مازاد و اضافی را که در بدن و سیستم گوارشی خودداریم به‌راحتی دفع نماییم. انسانی که نتواند این کار را به‌راحتی انجام دهد و بعضاً تا دو یا سه روز این مواد زائد مسموم در بدن او بروند مسلماً دچار انواع بیماری می‌شود. بیماری‌ها ممکن است، گاهی متفاوت باشد. ولی کنگره 60 می‌گوید ما برای این‌که بعضی چیزها را لمس کنیم باید اول صورت‌مسئله را کاملاً درک کنیم که با چه چیزی مواجه هستیم. برای همین اول صورت‌مسئله اعتیاد را مطرح می‌کند که اصلاً داستان چیست؟ یکی از مشکلاتی که ما در درمان اعتیادداریم مشکل یبوست است و تمام کسانی که از متادون و ot استفاده می‌کنند اکثراً دچار و گرفتار یبوست هستند و خیلی از راه‌ها را هم امتحان کردند ولی نتوانستند به نحو مطلوب یبوست را از بین ببرند و خیلی از انسان‌ها هم خجالت می‌کشند که بگویند و این معضل را پنهان می‌کنند.

جناب مهندس با تفکرات خود برای حل این معضل به باور رسیدند که سبب پیدایش با d.sap مخفف دژاکام کشف شد. به معنای عصاره که همان ضلع سوم مثلث کشفیات جناب مهندس است گردید. درمان مواد dst درمان سیگار dst و عصاره سیب d.Sap با کشف این عصاره سیب گام بلندی در جهت تسهیل درمان اعتیاد و همچنین یبوست‌های ناشی از عوارض مصرف و همچنین درمان بسیاری از بیماری‌های ناشناخته و شناخته‌شده و همچنین لاعلاج و صعب‌العلاج برداشته شد.

که ذیلاً به بیان برخی از آن‌ها می‌پردازم (یبوست) برای از بین بردن آن بایستی ابتدا ناشتا و قبل از وعده otصبح ترجیحاً ساعت 5:30 صبح یک لیوان آب ولرم و یک قاشق عسل یا شیره انگور یا شیره خرما و یک قاشق مرباخوری 7 میلی d. sap به آن اضافه نموده و میل شود. برای کبد چرب، واریس، پروستات اثر مطلوبی دارد. اسیدسیتریک دارد که داخل رگ‌ها به‌صورت چربی رسوب پیدا می‌کند، همه را از بین می‌برد. عفونت‌های مثانه و قارچ‌های لای انگشت‌های پا در استخر میزند را از بین می‌برد.

d.sap برای غلظت خون و گرفتگی عروق مفید است. جداره گوارش را پاک می‌کند. خاصیت اسپاسم که در عروق ایجاد می‌شود تأثیر دارد. برای بوی بددهان و خونریزی‌های لثه مفید است.

بدن انسان به املاح گوناگون مانند سدیم، کلسیم، پتاسیم و اسیدهای مختلف نیاز دارد که این مواد در d.sapموجود هستند. آنتی‌بیوتیک‌ها و بیماری‌های عفونی تأثیر دارد. از چروک شدن صورت و افتادگی پلک جلوگیری می‌کند و... در پایان امیدوارم توانسته باشم حق مطلب را تا حدودی ادا کرده باشم. از خدا به خاطر وجود نازنین جناب مهندس دژاکام شاکر خداوند هستم و سپاس گذار از این‌همه زحمات این محقق دانشمند. آرزوی طول عمر از خداوند طلب می‌نمایم. پیروز و سربلند باشید...

 

نویسنده: هم‌سفر صدیقه آتش‌بار
نگارنده: هم‌سفر مریم لژیون ششم

تعداد بازدید از این مطلب : 1626
ادامه مطالب در آرشیو مقالات
دیدگاه شما
نام :  
ایمیل :  
دیدگاه :  
 
دیدگاه ها
14 نظر  
 • کامراان
زمان ارسال
1398/08/02 7:41:43
بسیارعالی جامع ومفیدواقع شد باتشکرازهمسفرمحترم
 • سیدعلی حسینی لژیون ملایر
باسلام وتشکر از مطالب اموزنده وکاربردی شما ..وتشکر از جناب مهندس به خاطر فرصتی که به ملایر دادند..
 • مسافریوسف
زمان ارسال
1398/08/01 22:10:40
مطلبتان بسیارکامل وجامع بود تشکراززحمات شما
 • هسفر زهذه
زمان ارسال
1398/08/01 13:47:14
ممنون بابت مطالب مفیدنان
 • مسافر امید
زمان ارسال
1398/08/01 13:41:55
سلام وتشکرازخانم صدیقه مطالب آموزشی شما جنبه علمی داره وآموزنده است
 • حمبد رضا
زمان ارسال
1398/08/01 12:10:0
دورود وخداقوت به همسفر صدیقه مطالبتان بسیارآموزندهو دلنشین بود
 • همسفرزهراا
زمان ارسال
1398/08/01 9:52:6
سپاسگزار خانم صدیقه بامقاله های زیبایتان بسیارآموزش گرفتم همیشه منتظرمقاله های خوبتان هستم واقعا بارآموزشی داشته وبه درد منه همسفرخورده ممنون
 • مسافر سعید
زمان ارسال
1398/08/01 8:14:30
خداراشکربرای این خلق جدید جناب مهندس وتشکرازشمابااین مقاله زیبا ومفید
 • محمد ج
زمان ارسال
1398/07/30 18:39:18
خداقوت بابت این مقاله زیباومفید
 • علیرصا مشهد مقدس
زمان ارسال
1398/07/30 18:35:40
درود برشما همسفر صدیقه قلمتان سبزوآموزنده ست
 • همسفرفاطمه لژیون هشتم، ابن سینا
زمان ارسال
1398/07/30 16:25:23
بسیارعالی بودخسته نباشید و خداقوت به همسفرمحترم خانم صدیقه و همسفرمریم👏👏👏
 • محمد
زمان ارسال
1398/07/30 16:2:42
درود به شما بسیارزیبا وعالی بود بارآموزشتی داشت تشکر
 • همسفرزپنب
زمان ارسال
1398/07/30 12:37:0
سلام وخدا قوت به همسفرصدیقه بابت این مقاله عالی شما
 • همسفرزهراا
زمان ارسال
1398/07/30 9:44:15
خانم صدیقه عزیز بسیار عالی وکامل بود خدا قوت به شما همسفرعزیز وپرتلاش
آخرین عناوین
پربیننده ترین مطالب