تاریخ
يکشنبه 3 شهريور 1398

بیماری اعتیاد قابل درمان است / معتادان داروهای مورد تأیید پزشکان را مصرف کنند

موضوع : اخبار داخلی
مدیرکل جمعیت احیای انسانی کنگره ۶۰ با بیان اینکه بیماری اعتیاد کاملاً قابل درمان است گفت: معتادان برای درمان خود فقط داروهای مورد تأیید پزشکان را مصرف کنند.
بیماری اعتیاد قابل درمان است / معتادان داروهای مورد تأیید پزشکان را مصرف کنند

به گزارش خبرنگار حوزه رفاهی گروه اجتماعی خبرگزاری آنا، حسین دژاکام ظهر امروز در سیزدهمین کنگره همایش دانش اعتیاد که در سالن همایش‌های رازی دانشگاه علوم پزشکی ایران برگزار شد، با اشاره به جزئیات برگزاری این کنگره، اظهار کرد: در این کنگره به موضوعات روانی پرداخته شده است و موضوع وسوسه معتادان یکی از موضوعاتی است که فرد درمان شده بعد از گذراندن دوران درمانی گرفتار آن می‌شود و در حقیقت ناقل‌های عصبی این افراد نرمال نیست و به همین دلیل دچار وسوسه می‌شوند.

وی با اشاره به اینکه کتاب ۱۴ مقاله درباره بیماری اعتیاد به‌زودی به چاپ می‌رسد خاطرنشان کرد: این کتاب در شهریور ۹۷ رونمایی خواهد شد.

مدیرکل جمعیت احیای انسانی کنگره ۶۰ با اشاره به حضور متخصصان و کارشناسان مختلف حوزه اعتیاد و درمان آن در این کنگره، تصریح کرد: بیماری اعتیاد کاملاً قابل درمان است و داروهای مصرف شده برای معتادان باید با نظر پزشک باشد تا نتیجه لازم حاصل شود.

دژکام خاطرنشان کرد: افراد معتاد با یک‌سری کمبودها در بدنشان مواجه هستند و این مسائل باید حل شوند. افرادی که مواد را یک مرتبه قطع می‌کنند، تعادل روحی و روانی کمی دارند.

 

خبرگزاری دانشگاه آزاد اسلامی
http://ana.ir/i/411999

 

تعداد بازدید از این مطلب : 595
ادامه مطالب در آرشیو اخبار داخلی
دیدگاه شما
نام :  
ایمیل :  
دیدگاه :  
 
دیدگاه ها
7 نظر  
  • زهره همسفر علی شعبه دانیال اهواز
زمان ارسال
1398/06/05 16:12:14
سلام و خداقوت خدمت آقای مهندس عزیز برای شما آرزوی سلامتی و تندرستی وموفقیت هر چه بیشتر رو دارم
  • همسفر از اصفهان
زمان ارسال
1398/06/04 9:6:16
خدا قوت آقای مهندس⚘⚘⚘
  • مرضیه خندانی(نمایندگی شفا مشهد)
زمان ارسال
1398/06/04 0:40:1
من درمیان سخنان پدرانه ات "من" شدم پس باش تا من بمانم... من در نگاهت عشق را مشق کردم پس باش تا من عاشق بمانم؛جناب مهندس عزیزم لبخند پر مهر شما منو یاد خنده های پدرم میندازه، اندازه پدرم دوستتون دارم سایه تون مستدام... ( دست بوس شما مرضیه )
  • مریم کریم پور
زمان ارسال
1398/06/03 19:50:17
سلام و خداقوت خدمت جناب مهندس... از خداوند خواهان سلامتی و طول عمر هستم
  • همسفر فاطمه
زمان ارسال
1398/06/03 14:1:8
با سلام و خدا قوت به جناب آقای مهندس دژاکام خداوند را شاکرم که کنگره 60را بر سر راه من و مسافرم قرار داد تا مسافرم در کنگره به درمان برسد، خدایا شکرت
  • صدیقه بزرگتبار همسفر شعبه ی چالوس
زمان ارسال
1398/06/03 10:31:35
سلام و تبریک به تمامی اعضای کنگره۶۰. خداوند را سپاسگذارم که لیاقت شاگردی در این مکتب را به من ارزانی داشت
  • مهدی جوان
زمان ارسال
1398/06/02 22:49:2
سلام . بسیار بسیار خداوند رو شاکرم که در این دوره حیات در کنگره ۶۰ تحت آموزشهای ناب بنیان کنگره ۶۰ حال خوش رو تحربه میکنم . زندگی در روشنایی آن هم پس از تجربه تاریکی بسیار لذت بخش هست و لذت بخش تر از آن حس حقیقی مسافر بودن است . سپاس از جناب مهندس حسین دژاکام و خانواده محترمشون . به امید تاسیس آکادمی کنگره ۶۰
آخرین عناوین
پربیننده ترین مطالب