تاریخ
پنج شنبه 24 مرداد 1398

کارگاه‌ آموزشی لژیون سردار کنگره 60؛ نمایندگی پروین اعتصامی اراک

موضوع : کارگاه های آموزشی کنگره 60
روز پپنجشنبه 17 مردادماه1398 جلسه هفتم لژیون سردار نمایندگی پروین اعتصامی اراک؛ با استادی مسافر وحید برگزار گردید. استاد در راستای دستور جلسه گفت: زمانی که من مصرف‌کننده شدم بهای آن را با اعتیادم دادم، حال اگر کسی می‌خواهد درمان شود، اگر بهای آن را پرداخت نکند یعنی سفر درستی انجام ندهد، به رهایی هم نمی‌رسد.
کارگاه‌ آموزشی  لژیون سردار کنگره 60؛ نمایندگی پروین اعتصامی اراک

جلسه هفتم از دور اول کارگاه‌های آموزشی عمومی لژیون سردار نمایندگی پروین اعتصامی کنگره ۶۰، به استادی «مسافر وحید»، نگهبانی «مسافر محمد» و دبیری «هم‌سفر سارا» با دستور جلسه «بهای خدمات رایگان کنگره ۶۰ چیست؟» روز پنج‌شنبه 17مردادماه ۱۳۹۸ در ساعت 15:30 بعدازظهر آغاز به کارکرد.

خلاصه سخنان استاد:

دستور جلسه‌ای که ارائه‌شده است ازنظر من پاسخ آن کمی راحت و کمی پیچیده است. من هر چیزی که یاد می‌گیرم باید بهای آن را بپردازم؛ در مسئله اعتیاد هم این‌گونه است، زمانی که من مصرف‌کننده شدم بهای آن را با اعتیادم دادم، حال اگر کسی می‌خواهد درمان شود، اگر بهای آن را پرداخت نکند یعنی سفر درستی انجام ندهد، به رهایی هم نمی‌رسد.

کسی که مصرف‌کننده است باید به نهایت سختی اعتیاد برسد تا بتواند بهای آن را با تمام و کمال پرداخت کند، آنگاه با تمام وجود درمان را به‌خوبی حس می‌کند.

در تمام نظام‌های آموزشی پیش‌پرداخت وجود دارد ولی در جمعیت احیای انسانی کنگره 60 پیش‌پرداخت را از طریق خدمت دریافت می‌کنند. این خدمت در تمام جایگاه‌ها می‌تواند باشد.

یک عده در کنگره سطح علمی بالایی دارند، به‌این‌ترتیب در کنگره درزمینهٔ علمی خدمت می‌کنند و خدمت آن‌ها علمی است. یک عده دیگر ازنظر مالی قوی هستند و در این زمینه خدمت خود را ارائه می‌کنند مانند کمک به خریداری زمین، وسایل ورزشی، عضویت در لژیون سردار و... .

 

هر یک از افراد باید بدانند که در کدام زمینه قوی هستند تا بتوانند در کنگره خدمت کنند. هرچند این خدمت‌ها در مقابل خدمات کنگره صفر است. ما باید زکات درمان اعتیاد خود را بدهیم و این زکات همین خدمت ماست.

حداقل خدمت هم به نظر من در کنگره 60 همین حمایت از سبد در اجرای قانون یازدهم است که به بهترین شکل ممکن باید آن را حمایت کنیم.

انشالله همه عزیزان گرفتار مواد مخدر به کنگره بیایند و به درمان قطعی برسند و از خدمات کنگره ۶۰ به نحو مطلوب بهره‌مند شوند.

 

نویسنده: همسفر سارا
ویرایش: همسفر بهار

دیدگاه شما
نام :  
ایمیل :  
دیدگاه :  
 
دیدگاه ها
4 نظر  
  • مسعودشعبانی
باسلام وخداقوت به همه ی اعضاءلژیون سردار شعبه پروین اعتصامی اراک باعث فخرومباهات هستید پاینده و پیروز باشید
  • سارا اراک
زمان ارسال
1398/05/25 9:24:0
خدا قوت به همه عزیزان لژیون سردار در تمام شعب
  • مسافر حسین
زمان ارسال
1398/05/24 11:20:56
از پربارترین خدمات رایگان کنگره شصت برای من رسیدن به رهایی با همت و تلاش خودم بود چیزی که در باور دیگران سهل و ساده است و برای همین است که این موفقیت را هرساله جشن می گیرند و اين دلیلی ست که ما میتوانیم به موفقیت های چشمگیر دیگر برسیم بدون هیچ یار و یاوری
  • مسافر عليرضا نجف آبادي اراك
زمان ارسال
1398/05/24 9:21:14
خدا قوت به اعضاء محترم لژيون سردار .
آخرین عناوین
پربیننده ترین مطالب