English Version
English

راه حل همه مشکلات وابسته به تعادل جسم است

راه حل همه مشکلات وابسته به تعادل جسم است

پنجمین جلسه از دور پنجم کارگاه‌های آموزشی خصوصی کنگره ۶۰ نمایندگی شهباز؛ با استادی مسافر مجید، نگهبانی مسافر علی کوثر و دبیری مسافر علی  با دستور جلسه: "صورت‌مسئله اعتیاد"  روز سه‌شنبه 1402/07/04 ساعت ۱۷ برگزار شد.

خلاصه سخنان  استاد:
خدا را شکر می‌کنم بابت اینکه در این جایگاه هستم تا خدمت کنم. از آقای اکبر راهنمای خودم تشکر می‌کنم که این فرصت را در اختیار بنده قراردادند که در خدمت شما عزیزان باشم. من این تعادل و حال خوشی را که دارم مدیون کنگره و راهنمایی خودم هستم.

خوب دستور جلسه در مورد صورت‌مسئله اعتیاد است. من سایت را نگاه می‌کردم و مطالب سایت را بررسی می‌کردم در مورد همین دستور جلسه. به این باور و نتیجه رسیدم که صورت‌مسئله اعتیاد دستور جلسه بسیار مهم و کاربردی است.
در کنگره۶۰ از بین همه دستور جلسه‌ها که ۵۲ تا دستور جلسه داریم، یکی این دستور جلسه صورت‌مسئله اعتیاد مرا نجات داد و یکی کمک کنگره۶۰ به من و کمک من به کنگره ۶۰. کنگره ۶۰ یعنی صورت‌مسئله اعتیاد.

کنگره ۶۰ به من دارد به نحوی حقوق می‌دهد. چطوری؟ به این صورت که من در ماه میانگین چهار میلیون تومان مواد و سیگار مصرف می‌کردم و حالا با مصرف نکردن مواد این پول برای من پس‌انداز می‌شود و انگار که من دارم حقوق دریافت می‌کنم.

من در کنگره آموزش می‌گیرم، تعادل دارم، حال خوب دارم و همچنین زندگی خوبی دارم. صورت‌مسئله اعتیاد باعث شده من جهان پیرامون خودم و همچنین جهان درونی خودم را بشناسیم. صورت‌ مسئله اعتیاد یعنی اینکه درختی که موریانه خورده شده دوباره بازسازی‌ شده و میوه و ثمر داده، و دیگران از میوه‌های آن درخت می‌توانند استفاده کنند؛ جسم انسان که در تاریکی‌ها قرار دارد همین‌طور است. من وقتی‌که مصرف‌کننده بودم، این صورت‌مسئله اعتیاد را اصلاً نمی‌دانستم که چیست و الان به این آگاهی رسیدم که هر چیزی یک صورت مسئله‌ای دارد.
ما اگر در زندگی  مشکلی داریم، باید برای مشکل راه‌حل پیدا کنیم و صورت‌مسئله را حل کنیم. نه اینکه صورت‌مسئله را پاک‌کنیم. یک فرد مصرف‌کننده وقتی‌که مصرف نمی‌کند و درمان‌نشده، جسم شخص تعادل ندارد و زمین‌گیر می‌شود. من در زمان تاریکی‌ها و قبل از این  وارد کنگره بشوم، موضوع صورت‌مسئله اعتیاد را نمی‌دانستم و به کمپ می‌رفتم و وقتی‌که از کمپ بیرون می‌آمدم، مصرف می‌کردم. چون جسم من تعادل نداشت و به مواد مصرفی نیاز داشت؛ و مسئله مواد من حل‌نشده بود.
با سقوط آزاد و کمپ رفتن و خوردن قرص، مسئله اعتیاد حل نخواهد شد. چون ما داریم با انجام دادن این کارها، نه‌تنها مسئله را حل نمی‌کنیم و مواد را درمان نمی‌کنیم، بلکه داریم راه را اشتباه می‌رویم و جایگزینی به وجود می‌آوریم. اصلی‌ترین و ریشه‌ای‌ترین دستور جلسات، همین صورت‌مسئله اعتیاد است. ما جسم و فیزیولوژی خودمان را با مصرف مواد مخدر از بین برده‌ایم. با قرص و داروهای مخدر دیگر نمی‌شود ظرف مدت کوتاهی این جسم را بازسازی نمود.
باید با روش دی‌اس‌تی و داروی مناسب و زمان کافی که حدود ده ماه است، این کار صورت پذیرد. صورت‌مسئله اعتیاد یعنی پیدا کردن راه مناسب برای درمان هر نوع اعتیاد و همچنین پیدا کردن راه‌حل منطقی برای هر نوع مشکلی در زندگی. ما با کشیدن سیگار و مواد نمی‌توانیم هیچ مسئله و مشکلی را حل کنیم و فقط در خودمان تخریب ایجاد می‌نماییم.
از این دستور جلسه هم می‌شود در کار، هم در زندگی و هم در کل مسائل و مشکلات استفاده نمود. سعی کنیم مشکلات را حل کنیم، چون انسان بدون مشکل نمی‌شود و ما انسان بدون مشکل نداریم. فقط کافی است که از راه آن وارد شویم. سیگار و مواد مخدر حس انسان را آلوده می‌کند.
خدا را شکر ‌می‌کنم که در اینجا راه برای درمان وجود دارد و این صورت‌مسئله اعتیاد حل‌شده است. من از آقای مهندس دژکام نهایت تشکر را دارم که این راه درمان را در اختیار انسان‌ها قرار دادند. از اینکه به صحبت‌های من گوش کردید از همه شما سپاسگزارم.

تایپ: علیرضا لژیون اول
تنظیم: رحمن

ویژه ها

دیدگاه شما

0 دیدگاه

تاکنون نظری برای این مطلب ارسال نشده است .