English Version
English

پویا ترین سایت را،سایت کنگره ۶۰ دارد

پویا ترین سایت را،سایت کنگره ۶۰ دارد

به نام قدرت مطلق الله

جلسه ششم از دوره ششم جلسات ویلیام وایت نمایندگی پارک فدک قم به استادی مرزبان محترم مسافر جلال  و نگهبانی مسافرابراهیم و دبیری مسافر محمد باقر با دستور جلسه «از سایت و فضای مجازی در کنگره ۶۰ چگونه استفاده می کنم؟ مقاله نویسی»در مورخ 31شهریور ماه ۱۴۰۲ راس ساعت هشت صبح در پارک فدک قم آغاز به کار کرد.

خلاصه سخنان استاد:

هفته سایت را، به تمام خدمتگزاران سایت در کنگره ۶۰، به جناب آقای مهندس، خانم شانی و مرزبانان خبری تمام نمایندگی‌ها تبریک عرض میکنم.
در مورد دستور جلسه؛ همان گونه که لژیون سردار وسایر لژیون‌ها حرمت دارند، سایت هم حرمت دارد.


ان جی یو های مختلفی وجود دارد، که هر کدام سایت جداگانه‌ای دارند. ولی پویاترین سایت را سایت کنگره ۶۰ دارد. اگر بر روی صفحه گوگل کلمه درمان را سرچ کنید مشاهده خواهید کرد که بیشترین  فعالیت درمان اعتیاد را کنگره ۶۰ دارد. من در سال ۱۴۰۰ درمان اعتیاد به شیشه را سرچ کردم و اسم آقای یوسف دارایی سال ۱۳۹۶ مشاهده شد.  این نشان می‌دهد که شخصی ۴ سال پیش، ۵ سال پیش خبری را بارگذاری کرده است و من جلال آن را دیدم و متوجه شدم یک جایی در قم درمان اعتیاد، درمان سیگار انجام می‌شود و اسم آن کنگره ۶۰ می‌باشد. 
هر چقدر سایت ما قوی‌تر و پویاتر باشد، راه‌های بیشتری را برای انسان‌هایی که برای درمان می‌آیند باز می‌شود. هر چقدر سایت ما قوی‌تر و پویاتر باشد قطعاً افراد بیشتری به درمان خواهند رسید. انشالله سایت روزانه ۱۰۰ هزار نفر بازدید داشته باشد و این دور از انتظار نیست. انشالله در چند سال آینده به این هدف خواهیم رسید.
کسانی که  سایت خدمت می‌کنند واقعاً زحمت زیادی می‌کشند. هم در شعبه امین و هم در شعبه صادق خدمت می‌کنند. گاهی تا ساعت ۱۱ شب بارگذاری طول میکشید. با مشکلات اینترنتی که هست، شاید هر عکسی که بخواهد بارگذاری بشود، بالغ بر ۱۵ الی ۲۰ دقیقه طول می‌کشد. که اگر بخواهد با کیفیت اصلی بارگذاری شود گاهی ۵۰ تا ۶۰ عکس است. که واقعاً زمان بر است.
 خدا قوت و خسته نباشید می گویم به  خدمتگزاران سایت چه در شعبه صادق و چه در شعبه امین. افرادی هستند، که چراغ خاموش خدمت می‌کنند و امیدوارم نور این خدمات به زندگیشان برگردد.

با آرزوی سلامتی وموفقیت برای مسافران عزیز

ارسال خبر: مسافراحمد لژیون یکم امین

تایپ: مسافر جلال لژیون نهم امین

عکاس: مسافر علیرضا لژیون چهارم امین

ویژه ها

دیدگاه شما

0 دیدگاه

تاکنون نظری برای این مطلب ارسال نشده است .