English Version
English

برکات مالی و معنوی، معجزه بخشش در کنگره

برکات مالی و معنوی، معجزه بخشش در کنگره

وارد لژیون سردار شدن یک جهش مثبت در زندگی ما کنگره‌ای‌هاست. این جهش هم حس توان‌مندی به انسان می‌دهد، هم به ما یادآوری می‌کند که در این پله از زندگی باید آموزش بگیریم و مراقب رفتار خود باشیم چون اطرافیان، ما را الگوی خود، برای وارد شدن به این مجموعه می‌دانند. حس بخشیدن چه معنوی و چه مالی، حال دل انسان را خوب می‌کند.
این‌ حس زیبا موجب می‌شود آرامش، قدرت و توان تازه‌ای در مسیر زندگی داشته باشیم. حس بخشیدن مثل بوی نان تازه، دلپذیر و دوست داشتی است. بخشیدن با خودش مهر و مهربانی به همراه می‌آورد. منتظر شما مهربانان در لژیون سردار هستیم.
و اما صحبت‌های خانم مریم عزیز، دنور شعبه ...

سلام دوستان مریم هستم یک همسفر
امروز من سفیر لژیون سردار شدم و این امر مصادف شد با دستورجلسه‌ امروز که کمک‌های مالی و علمی به کنگره است. خداوند را شاکرم که اذنش را صادر کرد تا بتوانم در این مسیر قرار بگیرم و خدمت‌گزار کنگره60 باشم.
اگر بخواهم بگویم، من با عضویت در لژیون سردار چه چیزهایی را به‌دست آورده‌ام، باید به قبل از کنگره بازگردم. دید من نسبت به بخشش، قبل از ورودم به کنگره چگونه بود؟ من اصلاً بخشش می‌کردم یا نه؟
من در خانواده‌ای بزرگ شدم که خدا را شکر پدرم اگر در جایی نیازمندی می‌دید حتماً کمک می‌کرد و همیشه به ما گوشزد می‌کرد که اگر این کار را انجام می‌دهید، ترس از پرداخت و از دست دادن چیزی را نداشته باشید چون نه‌تنها چیزی از دست نمی‌دهید بلکه چند برابر به شما برمی‌گردد.
با ورودم به کنگره این دید در من تغییر کرد. من قبل از آن فکر می‌کردم با کمک به نیازمند یا مسجد و جای دیگر، حداقل این است که من یک کار ثواب کرده‌ام و یا نیاز آن نیازمند برطرف می‌شود؛ ولی با آمدنم به کنگره متوجه شدم که اگر قرار است من چیزی ببخشم، برای خودم می‌بخشم و در درجه‌ اول آرامشی که به من می‌بخشد برایم قابل توجه است و به من کمک می‌کند و بعد این‌که برگشت مالی دارد یا نه؟
شروع عضویت من در سردار سال 98 به واسطه‌ مسافرم بود؛ ایشان یک سال قبل، در سال 97  عضو لژیون سردار شدند. چیزی که می‌دیدم غیرقابل وصف بود. اگر بخواهم از شرایط مالی مسافرم بگویم، مسافرم شرایطی برایش پیش آمد و بعد از 20 سال تجربه در  شغلی که داشت، آن را کنار گذاشت و شغل جدیدی را شروع نمود. برای من و مسافرم غیرقابل باور بود که در کار جدیدی که هیچ آشنایی نسبت به آن نداشت، بدون آموزش، خیلی خوب پیشرفت کرد و توانست مغازه‌ای
داشته باشد و کارش را ادامه دهد. برای خود من و مسافرم دلیلش چیزی جز برکت مالی کنگره نبود. اقوام نزدیک مسافرم به من می‌گفتند چه دعایی کرده‌ای که با این شرایط و از صفر شروع کردن، مسافرت توانست خودش را ارتقاء بدهد.
این چیزی بود که دیگران می‌دیدند و برکت مالی کنگره برای مسافرم بود؛ ولی برای خودم، مهم‌ترین دست‌آورد آرامشی بود که پس از ورودم به کنگره و لژیون سردار به دست آورده بودم. آرامشی که با وجود افزایش مشکلاتم تغییر نمی‌کرد و از بین نمی‌رفت و می‌توانستم با همه مشکلاتم کنار بیایم و این آرامش را به دیگران هم منتقل کنم. مهم‌تر از آن، قدرت بخشش بود که برایم بسیار مهم بود که بتوانم از مالم که پس‌انداز کرده بودم و ذره‌ذره جمع کرده بودم، ببخشم؛ حال، چه در کنگره و چه در خارج از آن. با وجودی که شاید خودم هم نیاز داشتم و می‌توانستم وسیله‌ خانه را تعویض کنم ولی ترجیح دادم آن را ببخشم و هیچ زمانی برایم ناراحتی ایجاد نمی‌کرد، مضاف بر اینکه حال بسیار خوبی به من می‌داد که می‌توانم ببخشم، علی‌الخصوص که این‌ بخشش را در کنگره انجام دهم‌.

عضویت من در سال 98 با پرداخت شش‌میلیون تومان شروع شد ولی سال بعد، من بسیار علاقه و آرزو داشتم که دنور شوم و در طول سال به مسافرم می‌گفتم اگر پول داشته باشم حتماً این کار را انجام می‌دهم. مسافرم گاهی اوقات چیزی نمی‌گفت ولی بعضی اوقات می‌گفت با وجودی که شرایط خودت این‌طور است چه‌طور این آرزو را داری؟ به مسافرم می‌گفتم، اگر می‌خواهی به من هدیه بدهی پول بده تا به کنگره بپردازم.
اما سال 99، بعد از این‌که گلریزان همسفران تمام و گلریزان مسافران شروع شد، راهنمایم با من تماس گرفت و گفت مسافرم دنوری من را اعلام کرده است و من خیلی خوشحال شدم، نه فقط برای اینکه دنور شده‌ام بلکه می‌دانستم مسافرم برایش خیلی مهم بود برای خودش این کار را انجام دهد و دنور شود اما دنوری را برای من اعلام کرده بود و این برای من بسیار قابل توجه بود.
نکته‌ دیگری که باید از عضویت خودم و دیگر اعضا لژیون سردار بگویم، این است؛ ما در اکثر سی‌دی‌های آقای مهندس، پس‌انداز کردن و استحکام پایه‌های مالی کنگره را شنیده‌ایم و درخصوص آن می‌دانیم. اکثر اعضایی که شرکت کرده‌اند، مثل من با مبلغ کم شروع کرده‌اند و شرایط مالی خوبی نداشته‌اند و این کار را انجام داده‌اند و برکات مالی و معنوی بخشش را دیده‌اند و برایشان شبیه معجزه بوده است.
خود من به جایی رسیدم که شاید اوایل اینگونه حس نمی‌کردم ولی الان فکر می‌کنم که اگر خداوند به من چیزی داده است که می‌توانم به دیگران ببخشم، پول یا هر چیز دیگری که می‌توانم به دیگران انتقال دهم، چه از آموزش‌های کنگره چه از مالی که بدست آورده‌ام، می‌دانم که این‌ها برای من نیست و خداوند این‌ها را در اختیار من قرار داده است.
این‌که من عضو کنگره و لژیون سردار شده‌ام خداوند من را در این مسیر قرار داده است که ابتدا خودم به آرامش برسم و بعد به دیگران انتقال بدهم، با همان پرداخت و یا انتقال آموزشی که در توانم هست. حتماً قرار نیست که شش‌میلیون تومان، پنجاه‌میلیون تومان، یا پانصد‌میلیون تومان باشد. ممکن است با پنجاه‌هزار تومان بتوانیم این کار را انجام دهیم؛ هر کسی می‌تواند عضو لژیون سردار یا پهلوان شود با تمام توان مالی که دارد.
در آخر باید بگویم، من خودم از عضویت در لژیون سردار انرژی مثبت زیادی دریافت کرده‌ام، چه مالی و چه معنوی. امیدوارم شما هم بتوانید این حس را تجربه کنید و در این حرکت بزرگ که آقای مهندس پیش گرفته‌اند و ادامه می‌دهند، سهیم باشید. آقای مهندس خودشان چه از لحاظ علمی و چه از لحاظ مالی این کار را انجام داده‌اند، امیدوارم که ما هم بتوانیم ادامه دهنده‌ راه ایشان باشیم.

مقدمه: همسفر زهرا رهجوی کمک‌راهنما همسفر معصومه (لژیون دهم)
تایپ: همسفر هانیه رهجوی کمک‌راهنما همسفر الهام (لژیون پنجم)
ویراستاری: همسفر بهار رهجوی کمک‌راهنما همسفر معصومه (لژیون دهم)
ارسال: همسفر بهار رهجوی کمک‌راهنما همسفر مریم (لژیون هفتم)
همسفران نمایندگی امین قم

ویژه ها

دیدگاه شما

13 دیدگاه

 • همسفر مریم لژیون7شعبه امین قم

  خدا قوت به اعضای سایت که خدمتگزاران چراغ خاموش کنگره هستند و برای آنها بهترین ها رو آرزو دارم

 • همسفر شهربانو ل۲۴ شیخ بهایی

  عرض سلام و خدا قوت خدمت همسفران عزیز و محترم و خدا قوت خدمت کمک راهنمایان این عزیزان بسیار لذت بردم ، متشکرم واز صحبتهای شما بسیار آموزش گرفتم ، انشاالله همه اعضای کنگره ۶۰ با عضویت در لژیون سردار از حس و حال خوش و بی نظیر و آموزشهای ناب این لژیون برخوردار شوند .🥀🥀🌾🥀🌾🥀🌾🥀🌾🥀🌾🥀🌾🥀🌾🥀 خدا قوت به خدمتگزاران سایت.🌹🌾🌹🌾🌹🌾🌹🌾🌹🌾🌾🌹🌾🌹🌾

 • نفیسه لژیون ۲۴

  سلام بسیار استفاده کرده از بیاناتتون موفق و پیروز باشید 🙏🙏

 • فاطمه شعیب از لژیون دوگلپایگان

  سلام خدا قوت به شما

 • همسفر بهار لژیون دهم امین قم

  ممنونم خانم مریم عزیز که ما رو با حس‌و‌حال زیبای خودتون آشنا کردید. انشاالله امسال در جایگاه پهلوانی قرار بگیرید.

 • همسفر رضوانه

  تبریک میگم خدمت راهنمای محترم خانم مریم عزیزم انشالله شما را درجایگاه پهلوانی ببینم

 • احمد-لژیون یکم شعبه امین قم

  سلام به کمک راهنمای محترم خانم مریم که بسیار زیبا درمورد بخشش صحبت کردید واین عمل سالم جناب آقای مهندس به بهترین شکل درکنگره اجرا کرده اند وانشالله که ما کنگره ای ها به آن فهم و درک برسیم که بخشش کردن را یاد بگیریم واذنش برای همه ما صادر شود که به آن لذت وآرامش پس از بخشش درکنگره برسیم

 • همسفرمریم مرزبان امین قم

  سلام وخداقوت خانم مریم عزیزومهربان صحبتهای شمابسیارآموزنده بودبرایتان بهترینهاراآرزومندم وامیدوارم من هم روزی عضولژیون سردارباشم

 • همسفر صدیقه هستم از شعبه امین قم لژیون هفتم

  خدا قوت خانم مریم ،راهنمای باگذشت وبخشنده ،من به شما افتخار میکنم ،وامیدوارم که این انرژی مثبتی که از لژیون سردار نسیبتون شد قسمت ما هم بشه ،وماهم این حال خوب رو تجربه کنیم ،انشا الله همیشه حال دلتون خوب خوب باشه

 • شیرین

  همسفر شیرین اژیون هفتم امین قم خدا قوت خانم مریم جان شما همیشه خالصانه خدمت میکنیدبرای همین حرفاتون به دل میشینه منتظر روزی هستم که منم به این جایگاه برسم و براش تلاش مبکنم من از شما مهربونی را یاد گرفتم وهمین طور بخشش بچه های سایت خدا قوت

 • همسفر بهار لژیون هفتم

  خانم مریم کمک راهنمای عزیزم مثل همیشه صحبت‌هایتان به دل نشست. خداقوت به شما بابت خدمت‌هایی که به منه همسفر کردید

 • همسفر زهرا از لژیون دهم

  خانم مریم جان صحبتهای شما مثل همیشه گرم و صمیمی هست واقعا برای من یک الگو هستید امیدوارم برکت خدمتی که می‌کنید راه گشای مسیر زندگیتان باشد

 • قاسم از لژیون ششم شعبه صادق

  سلام ، باید گفت که حتی تفکر و قرار دادن تصویر ذهنی بودن در لژیون با عشق سردار برای عزیزان در کنگره شصت چیزی برتر و بالاتر از عبادت است حال چه رسد به اینکه خود در مرکز این شعاع قرار بگیری ، پس تبریک به همه عزیزانی که هستند و چه خواهند بود و خدا قوت به ایجنت محترم و گروه خوب مرزبانی