تاریخ
پنج شنبه 20 شهريور 1399

مهندس دژاکام: احداث دانشگاه بین المللی کنگره60، هدف نهایی من در این مقطع از حیات بوده است

موضوع : نامه های حسین و بیل
مهندس حسین دژاکام (بنیان کنگره60) در نامه خود به پرفسور بیل (ویلیام ال وایت) نوشت: امیدوارم که کار های دانشگاه به‌زودی انجام پذیرد تا بتوانیم دانشجویانی از سطح کارشناسی، کارشناسی ارشد تا مقطع دکترا در این دانشگاه برای اعتیاد و موضوعات پیرامون آن پرورش دهیم؛ این هدف نهایی من در این مقطع از حیات بوده است.
مهندس دژاکام: احداث دانشگاه بین المللی کنگره60، هدف نهایی من در این مقطع از حیات بوده است

99/5/27

بیل عزیز

امیدوارم خوب باشید، من خوب هستم، هفته گذشته در مزرعه بودم با کلیه اعضای خانواده‌ام، کلیه کارهای عقب‌مانده را به پایان رساندم، آبیاری تمام مزرعه را به‌صورت قطره‌ای درآوردم و تولید D.sap را تقریباً به اتمام رساندیم البته در تمامی مراحل اعضای خانواده با من کار می‌کردند و سالن‌ها را برای تولید جدید در حال اماده‌سازی هستم.

هم‌اکنون ما در کنگره تقریباً در سراسر کشور با حدود 220 کلینیک همکاری میکنیم که این کلینیک‌ها میزان داروی OT را که راهنمایان تعیین می‌کنند به اعضای کنگره 60 می‌دهند و همین‌طور سایر خدمات پزشکی و گرفتن آزمایش‌های گوناگون و همین‌طور میدانید که ما در کنگره لژیون پزشکان هم داریم که من نگهبان و استاد این لژیون هستم، بنابراین من با پزشکان زیادی آشنا هستم که البته دارای تخصص‌های متعددی در پزشکی هستند، و هم‌اکنون خوشبختانه با چند نفر از آن‌ها در حال بررسی و تهیه پروپوزالی هستیم که مستقیماً اثرات D.sap را روی بیماران کوئید 19 بررسی کنیم، البته با کمک دانشگاه‌های علوم پزشکی.

از اینکه نگران من هستید، بسیار سپاس گذارم و من معتقد هستم که D.sap مانند یک ارتش با تمامی تجهیزات قادر است به ویروس‌های کوئید 19 حمله‌ور شود و آن‌ها را نابود کند. البته به یاری اسد اسیتیک و اسید لاکتیکی و سایر اسیدهائی که در آن هستند.

شاید برایان جالب باشد که من برای بازدید وارد بخش یک ICU یکی از بیمارستان‌های بزرگ شدم که آخرین مرحله بیماران است که اکثر آن‌ها بهوش هستند و به دستگاه وین تی لاتور وصل بودند. تا موضوع را از نزدیک مشاهده کنم و این کار برای من تجربه بسیار باارزشی بود، جالب است در اتاق ICU دستکش استریل به دست کردم و پس از پایان بازدید دستکش‌ها را بجای آنکه به سطل زباله بیمارستان بیندازم در جیب لباسم گذاشتم و این دستکش یک‌هفته‌ای در جیب لباسم بود (جیب شلوارم) و هرروز چندین بار آن‌ها را لمس می‌کردم!!؟

و اما مسئله گلریزان که از من سؤال کرده بودید، البته من تصور می‌کردم قبلاً برای شما گفته بودم، از اینکه موضوع را قبلاً نگفته‌ام، پوزش می‌خواهم.

به‌طورکلی بایستی در NGO همه و یا خانواده‌ها و یا شرکت‌ها و یا حتی کشورها به‌گونه‌ای برنامه‌ریزی کرد که انسان‌ها سر کار باشند و مشغول در غیر این صورت انسان‌ها تو را سرکار می‌گذارند و هزاران مسئله و مشکل برای شما به وجود می‌آورند، چون بیکاری آن‌ها باعث فساد و توطئه می‌شود. بنابراین در کنگره 60 ما هیچ فردی را بیکار نداریم و همه مشغول کار و فعالیت هستند، البته کار و فعالیتی که دانش و معرفت آن‌ها را ارتقاء بدهد و یاد بگیرند درراه درست قدم بردارند یکی از این برنامه‌ریزی‌ها جشن هایی در کنگره است که نیک میدانید، یک هفته افراد از راهنمای خودشان تشکر و قدردانی می‌کنند به نام هفته راهنما و یک هفته از همسفران خود و یک هفته از مرزبانان و ایجنت ها و یک هفته هم از دیده بان ها، بنابراین برای تحکیم وضعیت مالی کنگره یک هفته را هم به نام هفته گلریزان اختصاص داده‌ام.البته گلریزان یکی از کارهای نیکویی از گذشته‌های دور در ایران سابقه داشته است، درگذشته‌های دور در هر محله‌ای یک ورزشگاه مخصوص بود که شب بزرگان آن محله در آن ورزشگاه‌ها که به آن زورخانه می‌گفتند آداب و رسم پهلوانی و چگونگی کمک به دیگران را آموزش می‌دادند، حال اگر یکی از اعضای محله از نظر مالی ورشکسته شود ویا گرفتار مشکلی شود، نیاز به پول داشته باشد و فرد، موردقبول اهل محله باشد، یک‌شب در این ورزشگاه و یا زورخانه جشنی بر پا می‌کنند و مراسمی می‌گیرند و افراد محله که وضعیت مناسب خوبی ازنظر مالی دارند، دعوت می‌شوند و هر کس به‌اندازه توان مالی خودش در این مراسم مقداری پول می‌دهد که این پول‌ها برای فرد ورشکسته جمع‌آوری و به او داده می‌شود. اسم این مراسم گل‌ریزان است.

من از این اسم و این مراسم که امروزه به فراموشی سپرده‌شده بود، استفاده کردم و در سال یک هفته را به‌عنوان هفته گل‌ریزان در کنگره اعلام کرده‌ام، کلیه لژیون‌های مالی در این هفته فعال می‌شوند و افرادی که وضع مالی خوبی دارند که کمک‌های مالی خود را طی یک مراسم به کنگره پرداخت می‌کنند، البته این کمک‌ها فقط توسط اعضای کنگره 60 انجام می‌گیرد و سفر اولی‌ها و تازه واردین در این مراسم اجازه پرداخت و یا کمک مالی را ندارند تا زمانی که وارد سفر دوم گردند، البته وجه‌های دریافتی به‌حساب دفتر مرکزی واریز می‌گردد که 20 درصد آن متعلق به دفتر مرکزی و 80 درصد آن به‌حساب آن شعبه نزد دفتر مرکزی است که برای خرید زمین و یا ساختمان و یا اجاره همان شعبه هزینه می‌گردد، در حقیقت هر شعبه همیشه مقداری قابل‌توجه ایی پول به‌عنوان ذخیره نزد دفتر مرکزی دارد در صورت لزوم از آن استفاده می‌کند، به عقیده من همانطوریکه قبلاً هم گفته‌ام یک NGO بایستی مثلث پول، دانش و نیروی متخصص داشته باشد تا موفق گردد، البته به من میگویند ما دانش کار خود را میدانیم و ازنظر دانش کمبودی احساس نمی‌کنیم و مقالات زیادی خوانده‌ایم و نوشته‌ایم، من در پاسخ میگویم که ما اگر دانش واقعی داشته باشیم می‌توانیم مس را طلا کنیم و مخروبه‌ها را تبدیل به قصر و شنزارها را تبدیل به جنگل کنیم؛ آن چیزی که آن‌ها به آن دانش میگویند چیزی جز توهم دانش نیست چون گر NGO دانش لازم را داشته باشد هم نیروی متخصص پرورش می‌دهد و هم راه پول درآوردن را می‌داند. این موضوع در مورد هم‌خانواده، شرکت، مغازه، شهر، NGO، یا کشور صادق است چون بزرگ‌ترین مشکل ما انسان‌ها کلید دانش واقعی و یا جهل ماست.

بیل عزیز، خبر خوب این است که در جنوب ایران یک جزیره ایی بسیار بزرگ که شاید برابر با سنگاپور باشد وجود دارد به نام قشم که یک جزیره آزاد تجاری است و یا یک منطقه آزاد که وارد شدن به آن احتیاج به ویزا ندارد و در این مکان یک دانشگاه شخصی یا ملی وجود دارد که من در حال مذاکره هستم که صاحبان آن دانشگاه آن را به ما واگذار کنند، امیدوارم که این کار به‌زودی انجام پذیرد تا بتوانیم دانشجویانی از سطح کارشناسی، کارشناسی ارشد تا مقطع دکترا در این دانشگاه برای اعتیاد و موضوعات پیرامون آن پرورش دهیم. اگر خاطرتان باشد این هدف نهایی من در این مقطع از حیات بوده است.

امیدوارم این دانشگاه بتواند به‌صورت بین‌المللی فعالیت مناسبی داشته باشد و بتواند دانشجو از سراسر جهان پذیرش نماید، البته بازهم به کمک و یاری شما، کمک شما خیلی مؤثر خواهد بود.

دوست عزیز برای اینکه مطلب زیاد نشود مطالب دیگر را برای نامه بعدی می‌گذارم.

به سبزی دشت‌ها همیشه جوان و جاوید باشید.

دوست و برادر همیشگی شما در زمین و آسمان

حسین

Aug 18,2020

Dear Bill,

 

I hope you are fine, I am well.

Last week at the farm I was able to complete overdue tasks. Drip irrigation is now fully functional and the D. Sap production is almost complete. My whole family were helping me.

We are now collaborating with about 220 clinics across the country and they are proving the OT and other needed services for our travelers. Clinics collaborating combined with physicians’ legion provided a situation in which I know many physicians. Various expertise is among them and now I am working with some of them to make a proposal ready to discuss the effect of D. Sap on Covid-19 patients.

Thank you for being worried about me. I do believe that D. Sap is like an army against Covid-19 which attack and destroys them fully. Acetic acid and others acids are playing the key role in this war.

So I went to an I.C.U section of a huge hospital to inspect Covid-19 patients and I forgot to throw away my gloves instead I put them in my pocket! Few days these gloves stayed in my pocket while I was touching them!

About the Golrizan ceremony which I thought we discussed it before, forgive me if I have not.

All in all, in NGOs or firms or companies or even countries people must be kept busy (doing chores) otherwise they will start making problems. Unemployment creates corruption.

Therefore, all members of Congress 60 are tasked with doing something, these chores help them to grow and learn how to walk the righteous path.

To fulfill this task, we have created variety of ceremonies; a ceremony to appreciate guides, another to give thanks to Marzbans and agents and etc.

To strengthen our financial status, we have created another ceremony for financial legions which is called Golrizan.

Golrizan has a long lasting history in Iran. Long time ago in ancient Iran every neighborhood was decorated with something like a small sport complex which was called Zoorkhaneh. At nights all the elders of that very neighborhood used to gather in Zoorkhane doing some sort of sport or ritual.

 Heroes were created and born within Zoorkhaneh.

If a member of that society were bankrupted or faced with financial problems a ceremony was to take place within Zoorkhaneh. This ceremony was called Golrizan and the aim was to receive donation from financially gifted members of that society in order to help the poor fella.

So I have revived this history to hold a Golrizan annually within Congress 60.

All the financial legions of Congress 60 (including other financially gifted members of Congress 60) participate in this ceremony, however, first travelers are not allowed to take part.

The donated money will be transferred to our main office at Tehran.

20 percent of this money belongs to or central office and the rest belongs to that very branch which will be allocated to buying lands or building for them. In fact, each branch has some savings at central office which will be used for them when required.

As I mentioned before, each NGO requires the triangle of financial capital, knowledge and experts in order to succeed.

Although many NGOs may claim having the proper knowledge, I must respond that if you possessed the true knowledge you may have been able to transfer copper into gold, Ruins into heavens and deserts into jungles!

What they are calling knowledge is in fact a hallucination of knowledge! An NGO with knowledge will be able to train proper experts and to raise a huge financial capital.

This is true for NGOs, firms, companies and countries. Our biggest problem is lack of true knowledge or ignorance.

Dear Bill,

In south of Iran lies a huge island (double size of Singapore) named Qeshm.

Qeshm is considered as free zone which means no Visa is required to enter.  

A private university is located within this island and I am in negotiation with owners to let us have it.

If you can recall this is my last task in this period of earthly living.

Hopefully, this university will be able to function internationally and to receive students from all over the globe. You will play a key role in the process.

Dear friend, this communication is getting long enough so we will continue our discussion in the next ones.

 

Be immortal and young as the green of the valleys.

Friends and brothers on heaven and earth forever

Hossein

 


 

 

تعداد بازدید از این مطلب : 5110
ادامه مطالب در آرشیو نامه های حسین و بیل
دیدگاه شما
نام :  
ایمیل :  
دیدگاه :  
 
دیدگاه ها
92 نظر  
 • مسافر رضا زنگنه. کرمانشاه
زمان ارسال
1399/06/30 10:55:8
دروود و سلام خدمت جناب مهندس که همیشه و در هر شرایطی به فکر کمک کردن و یاری رساندن به هر انسانی است و ف قی ندارد شخص مصرف کننده بوده باشد یا نه، و این قضیه ی خواص درمانی d_sap در مورد کرونا و دیگر بیماری ها، امیدوارم که مسولین مربوطه بیشتر از تجربیات و علم کنگره استفاده کنند و هم چنین دانشگاه کنگره 60 یقینا نقطه ی در خشانی در کارنامه ی کنگره خواهد بود که هرچه بیشتر مسیر رسیدن به درمان و رهایی و حتی پیشگیری از گرایش به مواد مخدر را هموارتر می کند.
 • هادی فهیمی شعبه امین قم
زمان ارسال
1399/06/29 14:9:20
درود بیکران خدمت بنیان کنگره، آقای مهندس هزاران سال سایه شما بالای سر ما باشه ،انشاالله
 • مسافر علی ازچالوس
زمان ارسال
1399/06/27 9:49:25
سلام خودت قوت به مهندس مهربان کلبه گرامی با استفاده از تجربه کنگره 60به تمام کمک میشود فقط افراد مصرف کننده خانواده اش نیست بلکه این روش درمان و موضوع دانشگاه بسیار گسترده است
 • حسین
زمان ارسال
1399/06/27 8:52:25
شکر شکر شکر
 • مهدی
زمان ارسال
1399/06/26 23:2:45
پایان هر نقطه سرآغاز خط دیگریست خداقوت نگهبان دوست داشتنی پدر معنوی اعضای کنگره ۶۰
 • ابراهیم
زمان ارسال
1399/06/26 22:18:48
سلام. خدا قوت. خوشحالم. که در دوره شما عزیزان هستم
 • ابراهیم
زمان ارسال
1399/06/26 22:17:15
سلام. نمیدانم چه بنویسم خوشحال در این دوره هستم
 • محمدرضا
زمان ارسال
1399/06/26 20:11:13
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت آقای مهندس امیدوارم همیشه سالم و تن درست باشید ، اول اینکه با پشت کار شما و هدف خیرخواهانه ای که دارید انشاالله با یاری خداوند به هدفتان که همان احداث دانشگاه برای کمک به بشریت است خواهید رسید انشاالله ، دوم اینکه من خیلی دوست دارم که نامه هایی که دوست شما آقای بیل برای شما میفرستند مثل نامه های شمابخوانم در صورت امکان آنهارا هم بگذارید و سوم اینکه از زمانی که استاد عزیزم آقا علیرضا گفتند قراره که ۱۶ مهر برای رهایی و دست بوسی خدمت شما برسم دارم روزها ، ساعتها و ثانیه هارا میشمارم تا اون روز برسد نمیدانم زمان و ساعت بامن سر ناسازگاری دارد اینقدر دیر میگذرد یا من طاقتم کم شده هر چه هست امیدوارم زود تمام شود تا من از نزدیک خدمت شما برسم برای عرض ادب ، همیشه سالم و تن درست باشید ارادتمند شما محمدرضا از لژیون یکم شعبه گنجعلیخان کرمان
 • معصومه همسفرمجیدلژیون چهارم بنیان
زمان ارسال
1399/06/26 19:34:30
عرض تبریک به جناب مهندس خانواده بزرگ کنگره ۶۰و سپاس از جناب مهندس که بازهم با درابت قدمی بزرگ برای جهان وجهانیان برداشتند سلامت باشید عمرتان باعزت وطولانی ای حسین زمین وآسمان سایه ات کم نشود تاج سرما همسفرزارع شعبه بنیان مشهد
 • سعید محسن
زمان ارسال
1399/06/26 19:33:46
با سلام. خداقوت به آقای مهندس و خانواده گرامی شان. چه انسان های که در اعتیاد از بین می رفتند ولی با روش درمانی کنگره 60 یه خود و جامعه خود در حال خدمت هستند.
 • محسن بشیری
زمان ارسال
1399/06/26 16:35:28
درود بی پایان خدمت جناب مهندس و خداروشکر بابت این عمل عظیم.
 • حمید مرادی بوشهر
زمان ارسال
1399/06/26 15:14:14
زندباد جناب مهندس و بیل
 • همسفر ندا نمایندگی سهروردی اصفهان
زمان ارسال
1399/06/26 11:30:15
خداقوت
 • بهنام
زمان ارسال
1399/06/23 22:23:24
سلام مخلصم حتما در بهترین حالت ممکن هدف شم به بار می نشیند آن شاء الله
 • فرید اسکندری
زمان ارسال
1399/06/23 15:34:11
خداوند را هزاران مرتبه شکر بابت این عمل عظیم
 • اکبرآقائی.قزوین.کاسپین.لژیون۲
زمان ارسال
1399/06/23 12:6:16
درودوخداقوت خدمت جناب مهندس دژاکام.وخداوندراشاکرم بابت چنین نعمت بزرگی که به انسانهاعطافرموده،تااین همه به فکربندهایش باشد.تابتوانیم دراین شرایط دشوارباآرامش به زندگی خودمان ادامه دهیم.سپاس🙏🏼🌹
 • همسفر صدیقه
زمان ارسال
1399/06/23 1:41:59
سلام به پدرمعنوی عزیزم جناب مهندس. خوشحالم به همت وتلاش خودتان به تمامی اهدافتان می رسید وان شاالله که ماازشما تلاش وخدمت وعشق وتحصیل رابیاموزیم. خداقوت وتبریک وشادباش خدمت شماوخانواده محترمتان. ان شاالله عمرتون همیشه به سلامتی وعزت باشه!
 • مسافر محمد
زمان ارسال
1399/06/22 23:51:28
با درود بی پایان حضور محترم حضرت عشق جناب آقای مهندس دژاکام.و عرض هسته نباشید خواستم بگم دست مریزاد⁦♥️⁩⁦♥️⁩⁦♥️⁩⁦♥️⁩
 • همسفر لیلا آکادمی
زمان ارسال
1399/06/22 23:15:26
مستدام و پایدار باشید
 • مسافر کمال از شعبه عمان سامانی
زمان ارسال
1399/06/22 20:31:50
خدایارونگهدارت باشه ابر مرد تاریخ سایتون مستدام
 • احسان صداقت ازشعبه پاکدشت
زمان ارسال
1399/06/22 20:10:10
خدا سایه مهندس دژاکام عزیز از سر ما کم نکند
 • همسفر زهرا
زمان ارسال
1399/06/22 19:53:58
تبریک ویژه به آقای مهندس عزیزم انشاالله که من هم بتونم به عنوان عضو کوچکی خدمتگزار کنگره ۶۰ و آکادمی باشم.
 • مسافرمجید
زمان ارسال
1399/06/22 19:19:27
خداقوت جناب مهندس خوشحالم که به هدف وآرزوی خودرسیده اید
 • مسافر رضا
زمان ارسال
1399/06/22 18:24:45
با سلام آقای مهندس امیدوارم همیشه موفق باشی
 • احسان لژیون دوم کاسپین قزوین
زمان ارسال
1399/06/22 17:33:12
با سلام و خدا قوت خدمت جناب مهندس دژاکام. امیدوارم به زودی این موضوع به اتمام برسد و دانشگاه کنگره تاسیس شود.
 • همسفر زینب نمایندگی بهشهر
زمان ارسال
1399/06/22 15:59:5
با سلام و خدا قوت خدمت بزرگ مرد کنگره جناب آقای مهندس دژاکام واقعا به خاطر این اتفاق قشنگ خوشحالم و تبریک فراوان بر شما .بهترین اتفاق قشنگ زندگیم
 • مسافرجعفرنمایندگی ابن سینا
زمان ارسال
1399/06/22 15:43:29
باتشکر از جناب مهندس وتبریک خدمت ایشان واعضاء محترم کنگره ۶۰
 • مجتبی رضایی
زمان ارسال
1399/06/22 14:24:46
عرض سلام و تبریک خدمت آقای مهندس و خانواده بزرگ کنگره 60 و همچنین خدا قوت خدمت آقا احسان عزیز.
 • فاطمه نصیری
زمان ارسال
1399/06/22 14:0:42
سلام و عرض ادب خدمت آقای مهندس وخانواده بزرگ کنگره60من هم به عنوان عضوکوچکی ازکنگره این پیروزی رادررأس به آقای مهندس وخانواده محترمشان وبه همه‌ی اعضای کنگره تبریک و تهنیت عرض میکنم جناب آقای مهندس مستدام باشید: همسفر فاطمه ازنمایندگی شعبه پرستار
 • علی چنگیزی
زمان ارسال
1399/06/22 14:0:19
خدا سایه شما رو از سر ما کم نکنه. خدا کنه از عمر من کم بشه به عمر شما اضافه بشه. تا انسانهای بیشتری نجات یابند. شاید برای ما هم خدمتی نوشته شود. به سبزی دشت‌ها و همیشه جوان و جاوید هستید.
 • همسفر رویا لژیون نهم
زمان ارسال
1399/06/22 12:54:44
سلام خدمت آقای مهندس امیدوارم همیشه موفق و پیروز باشید و عرض تبریک برای خرید دانشگاه.خداقوت
 • مسافر اسماعیل
زمان ارسال
1399/06/22 12:48:8
خوشا به سعادت مردی که همیشه نامش و کارش جاودانه خواهد ماند تمام تلاشم این است که در این کاروان ،ماندگار و خدمتگذار صادقی باشم
 • شمس همسفر سعید
زمان ارسال
1399/06/22 11:13:2
سلام جناب مهندس دژاکام امیدوارم همیشه سلامت و سایتون مستدام باشه
 • حمید از کاسپین لژیون دوم
زمان ارسال
1399/06/22 11:4:11
خدا رو شکر بابت وجود شما و چه خوب که هر انسانی هدف خود را پیدا کند.🤲🤲
 • مهدی جوان
زمان ارسال
1399/06/22 10:41:10
با سلام و عرض ادب این پیروزی عظیم رو خدمت بنیان کنگره ۶۰ و خانواده محترمشان و همه اعضای کنگره ۶۰ تبریک عرض میکنم
 • همسفر فوزیه
زمان ارسال
1399/06/22 10:13:4
سلام جناب مهندس انشالله همیشه در همه ی مراحل زندگی موفق و پایدار باشید
 • همسفر فوزیه
زمان ارسال
1399/06/22 10:10:18
سلام جناب مهندس خدا قوت همیشه مایدار باشید انشالله
 • امیرآتش پرور.نمایندگی ابن سینا
با سلام وخداقوت خدمت مردبزرگ جناب مهندس و همکاران محترم.ایشان با سپاس فراوان برای فراهم کردن این بستر بی همتا.من از استان هرمزگان وشهر بندرعباس اومدم ودرحال حاضردرنمایندگی ابن سینا رباط کریم درحال سفراول هستم از اونجایی ک بندرعباس شعبه نداره اوایل سفرم با خودم میگفتم سفرم تموم بشه باید برگردم بندرعباس سر خونه زندگیم وازاین بابت ک اونجا شعبه نداره همیشه نگران بودم ولی بعدازگذشت مدتی از کاربزرگ مهندس و تاسیس دانشگاه باخبر شدم ولی حقیقتا هیچوقت حتی به ذهنم نمیرسید که اخرش این دانشگاه نزدیک خونه ما تاسیس بشه تا اینکه توی سی دی گوش دادم و مهندس گفت که دانشگاه رو در قشم خریداری کردن خلاصه بگم ازاونروز خیلی خوشحالم ک پای کنگره 60 تو شهر منم داره باز میشه و خیلی ها میتونن خیلی راحت به درمان واقعی برسن.خداوند عمرباعزت به مهندس دژاکام و خانواده محترمشون عنایت کنن.و امیدوارم درآینده بتونم یه فرد خدمتگزار در دانشگاه ودر شهر خودم بندرعباس بشم و گوشه ای ازاین زحمات مرد بزرگ رو جبران کنم امیرآتش پرور.ابن سینا.لژیون 6.راهنما:آقای مرتضی عسگرزاده
 • عباس اکبری
زمان ارسال
1399/06/22 9:40:5
آشنایی با کنگره60 برای من بزرگترین اتفاق خوش زندگی ام است .خوشبختانه خودم عضوی کوچک از جریانی هستم که حالا جهانی شده آرزوی توفیق برای جناب دژاکام و یارانشان را خصوصا در پیشبرد اهدافشان در ایجاد دانشگاه تخصصی که از خواسته های همیشگی مهندس گرانقدر ست دارم. خداقوت ___ مسافر عباس
 • معصو مه لژیون۴
زمان ارسال
1399/06/22 9:27:55
سلام جناب مهندس خدا قوت وسلامتی شما را از خدابزرگ خواهانم
 • یوسف عبدی
زمان ارسال
1399/06/22 9:18:35
درود و خسته نباشید به آقای مهندس دژاکام گرامی و هزاران خدا قوت ،خیلی خوشحال هستیم که در چنین عصری زندگی میکنیم و از وجود چنین نعمتی همانند آقای دژاکام برخورداریم.
 • حکیمه نمایندگی سلمان فارسی
زمان ارسال
1399/06/22 8:47:10
خداقوت اقای مهندس دژاکام تبریک میگم احداث دانشگاه واقعا اموزشهای ناب کنگره نیاز به دانشگاه هم داره خداوند متعال یاریتان بکند الهی خودتون وخانواده محترم سالم وسلامت باشین
 • همسفر زهرا لژیون اول نمایندگی دهخدا
زمان ارسال
1399/06/22 8:35:36
درود بر آقای مهندس عزیز و بزرگوار،با امید جهانی شدن کنگره ۶۰
 • محمد علی
زمان ارسال
1399/06/22 6:40:23
سلام و خدا قوت به مردان نیک اندیش؛ از خواندن مطالب لذت می برم و از صحبت های دو بزرگوار آموزش میگیرم شاد و پیروز باشید
 • سیما همسفر از کرج لژیون۱۱
زمان ارسال
1399/06/22 1:13:10
تبریک میگم به بنیان گذار کنگره.راهتون پرنور الهی.سایتون مستدام. خداروشکر که به آرزوتون رسیدید و انشالله همیشه پیروز و خردمند باشید
 • نیلوفر۲
زمان ارسال
1399/06/22 1:6:55
با تمام وجودم تبریک میگم و از این خبر مسرانه خوشحالم ،،،خداروشکر که هستید آقای مهندس دژاکام عزیز،،،پاینده و سلامت باشید
 • همسفر پروین
زمان ارسال
1399/06/22 1:1:27
جناب آقای مهندس خدا قوت مرد بزرگ امیدوارم که همیشه همه چیز هموار برای ایده های شما باشه و همیشه آرزوی سلامتی برای شما و خانواده محترمتان را از خدواند خواهانم
 • یاسر
زمان ارسال
1399/06/22 0:54:19
خدا قوت به عشق خدا قوت به جنابعالی استاد دژاکام
 • Z امین گلی ل ۵
زمان ارسال
1399/06/22 0:49:57
خدارا شکر که اقای مهندس ب ارزوی دیرینه شون رسیدن ای بزرگ مرد تاریخ تبریک جهت احداث دانشگاه
 • همسفرمنصور
زمان ارسال
1399/06/22 0:42:37
کسانیکه افکار اسمانی دارند چون ستار قطبی راهنمای جویندگان راه هستند سلام وخسته نباشید بزرگ راهنمای کنگره
 • مسافر ایرج از شعبه سلمان فارسی
سلام خدمت آقای مهندس حسین دژاکام از شما بابت زحمات بی دریغ که در رابطه با راهنمایی برای سلامتی جامعه میکشیند کمال تشکر را دارم سلامت و پایدار باشیند
 • همسفر نجمه شعبه عطار نیشابور
زمان ارسال
1399/06/22 0:15:13
درود بر شما جناب آقای دژاکام مثل همیشه پر انرژی و استوار خدا رو به خاطر وجود شما شکر شکر شکر
 • مصطفی ازنمایندگی پرستار
زمان ارسال
1399/06/21 23:46:47
خداروشکر وخداقوت که این دانشگاه هم مت ارزوی همه مسافرین بود تحقق کردید امیداورم مبارکت باش خستگی ناپذیر هستی
 • فرشاد ۶۰
زمان ارسال
1399/06/21 23:40:45
خدا قوت به بنیان گذار کنگره ۶۰
 • مسافرامیر شعبه صالحی لژیون ۱۰
زمان ارسال
1399/06/21 23:18:3
خداقوت به اقای مهندس و تبریک و شادباش بابت خرید دانشگاه کنگره ۶۰
 • محمدلژیون نوزده شهرکرد
زمان ارسال
1399/06/21 23:16:49
بنام بخشنده بی منت سپاس فراوان خالق هستی را و تشکر از سفیر عشق جناب مهندس حسین دژاکام عزیزان بخش سایت(سفیران سلامت)خداقوت
 • سروش ل۱۶شفا مشهد
زمان ارسال
1399/06/21 23:6:55
سلام خدمت همه خدمتگزاران سایت مرکزی خدا قوت و خسته نباشید بابت هفته ی سایت که پشت سر گذاشتیم و بابت زحمت هایی که میکشید . خرید دانشگاهم به مهندس دژاکام و همه اعضا تبریک میگم
 • علی مسافر ل۱۲،س
زمان ارسال
1399/06/21 22:32:19
سلام و خداقوت خدمت بنیان کنگره 60مبارک باشه این وصل فرخونده
 • حسین ل 16شفای مشهد
زمان ارسال
1399/06/21 22:21:59
سلام ودرود برشما
 • امید
زمان ارسال
1399/06/21 22:14:16
سلام به بنیان گزار کنگره 60امید از ایزد منان که بزودی دانشگاه تأسیس میشود، وما وهمهٔاعزای خانواده به آرزوهاشون میرسند
 • مسافر رمضان لژیون یازدهم کاسپین
زمان ارسال
1399/06/21 22:10:32
سلام و خدا قوت به آقای مهندس حسین دژاکام امیدوارم که همیشه سلامت و موفق باشید انشاالله
 • همسفر منصوره شهرری
زمان ارسال
1399/06/21 22:6:21
عرض خداقوت خدمت جناب آقای مهندس انشالله با توکل به خدای مهربان به هدف والای بشردوستانه خودتان برسید و سایه شما ص7حیح و سلامت بالای سر کنگره و اعضای این خانواده بزرگ باشد. الهی آمین
 • مهدی ستارخان
زمان ارسال
1399/06/21 22:6:13
عرض خدا قوت به جناب مهندس ایشالا به زودی شاهد افتتاح آکادمی کنکره و پذیرش اولین دانشجوها باشیم
 • علیرضا
زمان ارسال
1399/06/21 21:59:51
همشیه نامدار پاینده جاوید باشید جناب مهندس یا پیامبر زمان واقعا پیام آور این قرن شمایید کاش من علیرضا از منیت از خرافات از جهل نادانی بدور باشم با استناد به جهان بینی و آموزش های شما ممنونم راه نور را به من نشان دادین و خرسندم از پروردگارم که در قرنی هستم که شما حضور دارین و از راهنمودهاتون بصورت حال استفاده میکنم این بزرگترین نعمت است برای من.همیشه خود را بدشناس می دانستم در زمان تاریکی اما بزرگترین شانسها با من است که در آغوشتان یکبار رها گشتم.دست بوستان پیغمبر حال
 • مسافر سجاد بهشهر
زمان ارسال
1399/06/21 21:58:2
سربلند باشی مهندس دژاکام
 • سعید - رهجوی لژیون ۲ لویی پاستور
زمان ارسال
1399/06/21 21:54:29
چقدر اهداف والا و مقدسی رو کنگره دنبال میکنه ... خدای خودم رو هزاران بار شاکرم که عضو کوچکی از کنگره ۶۰ هستم ...
 • حسین ل 16شفای مشهد
زمان ارسال
1399/06/21 21:53:38
سلام و درود خداوند بر شما که انسانهای زیادی را گروه ،گروه ازجهنم به بهشت برین راهنمایی می کنید
 • همسفر نصیبه از شعبه نیما یوشیج لژیون ۷
زمان ارسال
1399/06/21 21:39:15
با سلام و خدا قوت خدمت بنیان گذار کنگره ۶۰ آقای مهندس دژاکام و خانواده ی محترمشان امیدوارم همیشه در سلامت باشید مثل همیشه آموزنده و عالی بود
 • فائزه لژیون ۵
زمان ارسال
1399/06/21 21:38:9
درود و عرض ادب تبریک عرض میکنم خدمت آقای مهندس و خانواده محترمشان سایتان مستدام
 • زهره لژیون ۳بنیان
زمان ارسال
1399/06/21 21:35:6
سلام و خدا قوت به مهندس دژاکام ،بزرگمرد ایران زمین و خانواده محترم شان و تبریک به تمام اعضای کنگره ۶۰ در سراسر کشور
 • بخشعلی ورسي شعبه کاسپین
زمان ارسال
1399/06/21 21:33:7
سلام به بزرگ مرد ایران و ناجی بشریت
 • علی میرزایی
زمان ارسال
1399/06/21 21:20:23
درود وسپاس بیکران به آقای مهندس دژاکام
 • همسفر سمانه نمایندگی دهخدا
زمان ارسال
1399/06/21 21:14:29
درودوسپاس فراوان از آقای مهندس وخانواده محترمشان .امیدوارم سلامت باشید تاما زیرسایه شما ازآرامش برخوردارباشیم
 • مسافر محمد عینی(نجف آباد)
زمان ارسال
1399/06/21 20:35:35
تبریک خدمت آقای مهندس و تمام اعضای کنگره۶۰
 • مسافر مهدی لژیون سوم نمایندگی کاسپین
زمان ارسال
1399/06/21 20:7:9
بی صبرانه انتظار راه اندازی دانشگاه را میکشم
 • آزاده لژیون ۲۰
زمان ارسال
1399/06/21 19:37:21
عالی مثل همیشه ...نقطه های پایان شروعی برای سرآغازی زیبا پاینده باشید همیشه
 • محمد
زمان ارسال
1399/06/21 19:36:58
زنده باشید مهندس👏👏👏👏👏
 • مسافر رضا شعبه شیخ بهایی
زمان ارسال
1399/06/21 19:26:47
عرض خداقوت خدمت دوستان و افتخار خوشحالی من از این است که من هم در این موقع و زمان حیات هستم واز علم کنگره استفاده میکنم
 • فرزانه
زمان ارسال
1399/06/21 18:11:35
سلام وخداقوت به بزرگ مرد کنگره شصت استاد دژاکام وعرض تبریک محضر ایشان امیدوارم در تمام مراحل زندگی به همراه خانواده خود سلامت و تندرست باشید وهمواره راه نجاتی برای انسان ها
 • همسفر مهری شعبه نیک آباد
زمان ارسال
1399/06/21 17:39:33
با سلام وخداقوت به آقای مهندس دزاکام خدارا شکر شکر شکر بابت این نعمت بزرگ انشالله که همیشه موفق وپیروز باشید
 • مسافر حسن امین گلی لژیون ۱۴
زمان ارسال
1399/06/21 15:19:28
سلام ودرودهمیشگی خدمت بزرگ مردتاریخ آقای مهندس دژاکام درمان اعتیاد احداث دانشگاه مبارک بادپهلوان
 • منصور از ساوه
زمان ارسال
1399/06/21 15:3:3
خدا قوت اقای مهندس امیدوارم دراین کارت هم موفق باشی
 • عادل،لژیون یکم میبد
زمان ارسال
1399/06/21 1:25:50
سلام و خداقوت خدمت کلیه خدمتگزاران صدیق کنگره ۶۰ بخصوص بنیان کنگره جناب مهندس بزرگوار. نامه های جناب مهندس و جناب بیل بسیار آموزنده و حاوی نکات بسیار دقیق و خوبی هستند و از خواندن این نامه ها واقعا لذت میبرم.خداوند طول عمر و سلامتی به هردو عزیز عطا فرماید.
 • همسفر خدیجه نمایندگی کاسپین
زمان ارسال
1399/06/20 23:58:42
خدا رو شکر که آقای مهندس به هدف نهاییشون در این مقطع از حیات رسیدند انشاالله مثل همیشه موفق و سربلند باشند
 • مسافر اسماعیل یوسفی از قم
زمان ارسال
1399/06/20 23:18:21
سلام و خدا قوت خدمت بزرگ مردان و ناجیان بشریت خداوند حافظ و نگهدار شما باشد.
 • جواد ل4شغا مشهد
زمان ارسال
1399/06/20 23:0:36
خدایا بجز آرزوی عاقبت بخیری برای آقای مهندس دژاکام چیزی دیگه ای نمیتونم در وصف این بزرگوار بگویم.کلمات در مقابل ایشون حقیرند.
 • روزبه(ارتش)
زمان ارسال
1399/06/20 22:37:13
با سلام درود خدمت آقای مهندس و آقای بیل. گلریزان و لژیونهای مالی(سردار) موضوع لسیار هوشمندانه و بسیار واجب است که خدا را شکر، ما امروز از این نعمت برخورداریم.
 • مژگان
زمان ارسال
1399/06/20 21:1:30
باعرض سلام وخدا قوت به جناب آقاي مهندس وخانواده گرامي ايشان
 • هم سفر فرحناز
زمان ارسال
1399/06/20 13:12:13
همیشه از خواندن نامه های این دو بزرگوار لذت می برم و آموزش می گیرم تشکر از مترجم محترم
 • همسفر شیرین‌ لژیون یکم،عمان سامانی
زمان ارسال
1399/06/20 9:58:39
درود بر بزرگمرد کنگره60. وقتی می گید دانشگاه هدف نهایی شماست دلم به درد میاد. الهی که همیشه سایتون بالای سر ما باشه آقای خوب و عزیزم.
 • همسفر خندان
زمان ارسال
1399/06/20 9:35:38
👌🏻👌🏻👌🏻👌🏻👌🏻
 • مسافر مهدی کلینیک دماوند اصفهان
زمان ارسال
1399/06/20 7:47:40
مثل همیشه امید بخش و آموزنده
آخرین عناوین
پربیننده ترین مطالب