تاریخ
شنبه 11 مرداد 1399

ضد ارزش‌ها با لباس زیبا عرضه می‌شوند

موضوع : اخبار داخلی
یکی از دام های شیطان، القا و پرورش صفت کبر در انسان هاست. کسی که شبه افیونی بدنش خوب کار نمی کند، سعی می کند کمبودهایش را با مصرف مواد جبران کند تا بتواند یک زندگی عادی داشته باشد. اما کسی که شبه افیونی متعادلی دارد، شاید بگوید من از روی کنجکاوی به مصرف روی آوردم، ولی در واقع می خواهد از آن چیزی که هست، برتر باشد! این همان کبر است که درنهایت باعث سقوط شخص می شود. هبوط آدم و حوا یک تمثیل است، ولی هر انسانی برای ورود به تاریکی باید چنین مسیری را طی کند.
ضد ارزش‌ها با لباس زیبا عرضه می‌شوند

لژیون ویلیام وایت، درمان وابستگی به نیکوتین و سیگار خانم‌ها به راهنمایی مسافر سونیا برگزار شد.

 

سخنان استاد:

از لحاظ تقسیم بندی مواد، شیشه در رده مواد محرک قرار دارد. اما آقای مهندس معتقد هستند شیشه مخرب است، نه محرک. از جمله عوارض مصرف شیشه، تضعیف و تخریب سیستم ایمنی بدن، ایجاد جوش‌های چرکی روی پوست، تخریب دندان‌ها، بوی بد دهان و بدن، از کنترل خارج شدن پروستات در آقایان و دفع اسپرم همراه با ادرار است. اینها تنها چند نمونه از عوارض مصرف شیشه در صور آشکار هستند.

این ماده در صور پنهان انسان نیز بسیار اثر می‌گذارد و روان و خلق و خو را تحت تاثیر قرار می‌دهد. شخص مصرف کننده شیشه بدبین می‌شود و به اطرافیان خود سوء ظن شدید پیدا می‌کند، تا جایی که گاهی فکر می‌کند دیگران قصد جانش را کرده‌اند، به خیال خودش در مقام دفاع برمی‌آید و مرتکب قتل و جنایت می‌شود.

مصرف شیشه تولید دوپامین را در مغز تا ۱۱ برابر، ۱۱٠٠ درصد افزایش می‌دهد. در این مرحله شخص وارد بعد دیگری شده و دچار توهماتی می‌شود، که البته برای او کاملاً واقعی هستند.

سیستم ایکس و مخدرهای طبیعی که در جسم انسان تولید می‌شوند، بسیار گسترده و ناشناخته هستند. در گذشته تصور می‌شد تنها مرفین و مشتقات آن باعث اعتیاد می‌شوند و روی این سیستم اثر می‌گذارند. اما کنگره ۶۰ ثابت کرد؛ کلیه موادی که انسان را از حالت تعادل طبیعی خارج می‌کند، آنتی ایکس محسوب می‌شود، موادی نظیر هروئین، تریاک، حشیش، کراک، شیره، شیشه، الکل، قرص‌های خواب‌آور و آرامبخش، ضد افسردگی‌ها، دیفنوکسیلات، ترامادول... حتی بروفن و استامینوفن اگر بدون دلیل و تجویز پزشک مصرف شود، روی این سیستم اثر می‌گذارد و باعث تخریب آن می‌شود.

در تمام جهان این اعتقاد وجود دارد که شیشه درمان ندارد، به همین دلیل شاید برخی افراد باور نداشته باشند که شیشه با روش DST و داروی OT درمان می‌شود. ولی ما می‌بینیم در کنگره این اتفاق می‌افتد و مصرف کنندگان شیشه به راحتی به درمان و تعادل می‌رسند. چراکه آلکالوئیدهای موجود در تریاک طیف وسیعی از سیستم عصبی و شبه افیونی را تحت تاثیر قرار می‌دهد و توانایی احیای آن‌ها را دارد. درمان سیگار نیز همینطور است، در تمام دنیا هیچ کس راهی برای نجات از آن نمی‌شناسد. اما در کنگره ۶۰ این اتفاق به بهترین شکل افتاده و بسیاری در پروسه درمان قرار گرفته‌اند و به رهایی رسیده‌اند.

اما چرا انسان ها به مصرف مواد مخدر، الکل، سیگار و... روی می‌آورند؟ در داستان تمثیلی آفرینش، خداوند آدم و حوا را از نزدیک شدن به یک شجره منع کرد. آنجا بود که ابلیس کار خود را آغاز کرد، و از آدم و حوا پرسید؛ چرا به این درخت نزدیک نمی‌شوید و از میوه آن استفاده نمی‌کنید؟ آن‌ها گفتند؛ ما را از نزدیک شدن به این درخت منع کرده‌اند. ابلیس پرسید؛ می‌دانید چرا این اجازه به شما داده نشد؟ زیرا اگر از میوه این درخت استفاده می‌کردید، از این چیزی که هستید، خیلی بهتر می‌شدید، حتی ممکن بود به فرشتگان برجسته‌ای تبدیل شوید و لذت‌های بیشتری را تجربه کنید! اینگونه بود که آدم و حوا به شجره خبیثه نزدیک شدند و سقوط آغاز شد...


می‌دانیم زمانی که اهریمن از فرمان خداوند سرپیچی کرد، درمقابل انسان سجده نکرد و گفت «من برتر هستم»، دچار کبر شد و از بهشت بیرون رانده شد. از آن پس قسم خورد انسان را به سقوط و تباهی بکشاند، و برای این کار یارانی را گرد خود جمع کرد. یکی از دام های شیطان، القا و پرورش صفت کبر در انسان‌هاست. کسی که شبه افیونی بدنش خوب کار نمی‌کند، سعی می‌کند کمبودهایش را با مصرف مواد جبران کند تا بتواند یک زندگی عادی داشته باشد. اما کسی که شبه افیونی متعادلی دارد، شاید بگوید من از روی کنجکاوی به مصرف روی آوردم، ولی در واقع می‌خواهد از آن چیزی که هست، برتر باشد! این همان کبر است که درنهایت باعث سقوط شخص می‌شود. هبوط آدم و حوا یک تمثیل است، ولی هر انسانی برای ورود به تاریکی باید چنین مسیری را طی کند.

پس در جواب این سوال که چرا انسان مواد مخدر، سیگار و... استفاده می‌کند، می‌توان گفت؛ برای کسب انرژی بیشتر. می‌دانیم هیچ ضد ارزشی انجام نمی‌شود، مگر اینکه به آن لباس تقوا پوشانده شود. اوایل که شیشه به بازار آمد، تبلیغاتی که در مورد آن می‌شد این بود که؛ شیشه اعتیاد ندارد، تمرکز و انرژی جنسی را بالا می‌برد و... کسانی که در این موارد ضعف داشتند، با خود می‌گفتند؛ من برای حفظ زندگی زناشویی‌ام یا برای قبولی در فلان آزمون، مدتی از این ماده استفاده می‌کنم، اعتیاد هم که ندارد، هر وقت خواستم، کنار می‌گذارم!

چندی پیش در یک کانال تلویزیوین دیدم تنباکویی را تبلیغ می‌کنند تحت عنوان تنباکوی افزایش میل جنسی! اینها همان ضدارزش‌هایی هستند که در لباس زیبا عرضه می‌شوند. سازندگان چنین موادی، با تبلیغات پر زرق و برق خود انسان ناآگاه را فریب می‌دهند تا محصولات خود را بفروشند. نیروهای منفی برای به دام انداختن انسان، به کمک خمر روی تفکر و تعقل او پرده می‌کشند.

انرژی از دو طریق کسب می‌شود؛ یا از راه ارزش‌ها و صراط مستقیم، و یا از راه ضدارزش‌ها. اگر نتوانیم از راه درست انرژی کسب کنیم، ناچار هستیم انرژی مورد نیازمان را از روش‌های نادرست به دست بیاوریم. اگر برای رسیدن به خواسته‌هایمان مسیر ضدارزش‌ها را در پیش بگیریم، خطرات زیادی پیش رو خواهیم داشت.

استفاده از مواد مخدر ما را با جهان‌های پست مرتبط می‌کند و با موجودات منفی مواجه می‌سازد. کسی که سیگار یا مواد مصرف می‌کند یا هر عمل ضد ارزشی دیگری انجام می‌دهد، دروازه‌های شهر وجودی خود را باز گذاشته و پذیرای نیروهای منفی و شیطانی می‌شود، و هر لحظه ممکن است مورد تاخت و تاز و نفوذ سپاهیان اهریمن قرار گیرد. نیروهای منفی شخص را به اسارت می‌کشند، تسخیر می‌کنند و در یک لحظه با الهامات و القائات منفی او را وادار می‌کنند دست به هر جنایتی بزند و اعمال شریرانه انجام بدهد.

خانمی را درنظر بگیرید که شیشه مصرف می‌کند، بعد به جان خانه می‌افتد و تمام خانه، راه پله‌ها و کف خیابان را هم تمیز می‌کند! آیا می‌توانیم بگوییم انرژی این شخص کاذب است؟ خیر. انرژی او کاملا حقیقی است. انرژی یا هست یا نیست، نمی‌تواند کاذب باشد. اما باید ببینیم منشأ این انرژی کجاست؟ انواع مواد مخدر، دخانیات و قرص‌ها هر کدام به نوعی یک چیزی به انسان می‌دهند، چیزی که کاذب نیست. ولی این انرژی‌ها مفت و مجانی به ما داده نمی‌شوند؛ مواد مخدر انرژی ذخیره شده درون بدن خود ما را از گوشت و پوست و استخوان‌مان بیرون می‌کشند و سریع به مصرف می‌رسانند. در نتیجه انرژی ذخیره‌ای را که باید برای سال‌ها حفظ کنیم، در مدت کوتاهی خرج می‌کنیم، به انتها می‌رسانیم و تهی می‌شویم.

به همین دلیل است که چهره افراد مصرف کننده و سیگاری تکیده و پژمرده می‌شود. در بدن ما نیکوتین به شکل نیکوتین آمید وجود دارد. با مصرف سیگار، نیکوتین بیرونی با نیکوتین آمید موجود در بدن بهم آمیخته و تا مدتی انرژی مضاعفی به انسان می‌دهد. ولی بعد از مدت کوتاهی که جایگزینی اتفاق افتاد و تولید نیکوتین آمید در بدن متوقف شد، آن سرخوشی و لذت ازبین می‌رود و شخص به نیکوتین خارجی نیازمند می‌شود.

یک مصرف کننده شیشه تصور می‌کند شیشه است که به او قدرت و انرژی می‌دهد. در حالی که انرژی پتانسیل یا انرژی ذخیره خودش را خرج می‌کند! یک انسان در حالت عادی ۱۶ ساعت بیدار است و به کار و فعالیت می پردازد و ۸ ساعت می‌خوابد. اما شخصی که شیشه مصرف می‌کند، می‌تواند تا سه شبانه روز بیدار بماند و فعالیت داشته باشد، این یعنی نابودی سیستم‌های بدن! جسم او چقدر باید انرژی مصرف کند تا سه شبانه روز بیدار بماند؟ یک چراغ نفتی را نظر بگیرید که مقداری نفت در منبع خود دارد، و باید با آن مقدار نفت برای مدت یک هفته روشنایی اتاق ما را فراهم کند. اگر فیتیله این چراغ را بالا بکشیم، مسلما شدت نور زیادتر خواهد شد، ولی نفت ذخیره شده که باید طی یک هفته مصرف می‌شد، یک شبه به اتمام می‌رسد.

مصرف کننده شیشه وقتی مواد خود را قطع می‌کند ۳-۴ شبانه روز می‌خوابد، زیرا بدن او تشنه خواب است. با مصرف شیشه، سنسورهایی که باید اعلام کنند شخص نیاز به خواب دارند، از بین می‌رود. چیزی که به ما انرژی می‌دهد، غذای سالم، میوه و سبزیجات تازه، ورزش و تحرک، امیدواری و مثبت نگری، خواب کافی و به موقع، و پرهیز از ضد ارزش‌هاست. مواد مخدر و سیگار نه تنها به ما انرژی نمی دهند، بلکه انرژی ما را هم می‌گیرند و باعث فرسایش و تخریب جسم و جانمان می‌شوند.

 

گردآوری و تایپ: همسفر فاطمه

ویرایش و ارسال: مسافر خاطره

تعداد بازدید از این مطلب : 498
ادامه مطالب در آرشیو اخبار داخلی
دیدگاه شما
نام :  
ایمیل :  
دیدگاه :  
 
دیدگاه ها
10 نظر  
  • محمد علی
زمان ارسال
1399/05/13 6:54:13
سلام و خدا قوت به کل اعضای کنگره60 پایدار باشید
  • همسفر سمیرا از شعبه چالوس لژیون سوم
زمان ارسال
1399/05/12 20:24:20
خدا قوت،همسفر عزیز بسیار زیبا بیان کردید،مسافر من مصرف کننده شیشه بود و خدا را شاکرم که به رهایی رسید،تشکر میکنم از آقای مهندس و از خداوند میخواهم تمام کسانی که در تاریکی هستند به روشنایی برسند.
  • همسفر زهره دانیال اهواز
چقدر شیوا و مفید وآموزنده سبز باشید و مستدام عمر و عزت جناب مهندس عزیز بلند که اینچنین روشنگر راه بشریت شدند
  • همیشه مسافر
زمان ارسال
1399/05/11 18:39:12
ممنون از زحمات شما استاد گرامی، باتشکر از سایت.
  • بیتا رهجو خانم سونیا
زمان ارسال
1399/05/11 17:3:49
مثل همیشه عالی و پر محتوا خیلی ممنون از خانم سونیای عزیزم و خانم فاطمه و خانم خاطره عزیز خدا قوت
  • شقایق
زمان ارسال
1399/05/11 14:27:53
به راستی که ضد ارزش ها در لباس زیبا عرضه میشوند !مطلب بسیار عالی و آموزنده ای بود . سپاس از راهنمای عزیز و گرانقدر خانم سونیا و همسفر خانم فاطمه عزیز 🙏
  • ناهید همسفر لژیون خانم سونیا
زمان ارسال
1399/05/11 14:18:11
خیلی عالی بود خداقوت به خانم سونیا،خانم خاطره و خانم فاطمه ۱
  • ناهیدهمسفرلژیون خانم سونیا
زمان ارسال
1399/05/11 14:16:12
ممنون از مطالب خوب و ارزشمندتون وخسته نباشید خدمت خانم خاطره و خانم فاطمه۱ و خانم سونیای عزیزم
  • لژیون 25
زمان ارسال
1399/05/11 12:7:3
سلام و خداقوت عالی بود
  • همسفر خندان
زمان ارسال
1399/05/11 11:18:32
تخریب های شیشه بسیار وحشتناک است هم در صور پنهان هم در صور آشکار، گاهی تا ۱۰ شبانه روز بیداری و بی خوابی😔امیدوارم علم کنگره جهانی شود و افراد خواستار رهایی،در مسیر درمان قرار گیرند و به تعادل برسند🙏🏻
آخرین عناوین
پربیننده ترین مطالب