تاریخ
چهار شنبه 2 بهمن 1398

حضور نمایندگان کنگره 60 در نشست شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان یزد

موضوع : خبرگزاری اعتیاد
به گزارش خبر گزاری صدا و سیما یزد، نشست شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان یزد با حضور نمایندگان کنگره60 برگزار شد.
حضور نمایندگان کنگره 60 در نشست شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان یزد

به گزارش خبر گزاری صدا و سیما یزد، نشست شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان یزد با حضور نمایندگان کنگره60 برگزار شد. در این نشست یکی از سازمان‌های مردم نهاد موفق در حوزه ترک اعتیاد استان، روش‌های جدید و موفق خود در این حوزه را تشریح کرد. استاندار یزد هم با اشاره به نقش موثر بخش خصوصی در اجرای طرح‌های اجتماعی بر حمایت از مشارکت بخش خصوصی در اجرای این نوع طرح‌ها در جامعه تاکید کرد .

طالبی با بیان اینکه هم اکنون روش‌های متنوعی در زمینه ترک اعتیاد در سطح کشور انجام می‌شود و سال‌های قبل در این زمینه مطالعاتی نیز در استانداری یزد انجام شده افزود: متخصصان می‌توانند با تلفیق این روش‌ها، روشی موثر و کاربردی در این زمینه به دست آورند. اعضای شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر در ادامه این نشست برخی از تفاهم نامه‌های موجود دستگاه‌های مختلف استان با ستاد مبارزه با مواد مخدر در جهت کاهش آمار مبتلایان به اعتیاد و مبارزه با قاچاق این ماده شوم مخدر مورد بحث و بررسی قراردادند.

 
تعداد بازدید از این مطلب : 456
ادامه مطالب در آرشیو خبرگزاری اعتیاد
دیدگاه شما
نام :  
ایمیل :  
دیدگاه :  
 
دیدگاه ها
2 نظر  
  • مسافر:محمود اقتصادی از یزد
زمان ارسال
1398/11/04 14:50:32
خسته نباشید خدمت دوستان عزیز و همچنین خدمت مهندس دژاکام هم شهری خوب من انشاالله در این راه موفق باشید ..
  • مسافر توفیق نمایندگی میبد لژیون سوم
زمان ارسال
1398/11/02 21:18:36
با عرض سلام و خداقوت به سه بزرگواری که از شعبه ی میبد به نمایندگی از کنگره 60 در این جلسه شرکت کردند و امیدوارم کمافی السابق تعامل و همکاری فی مابین کنگره 60 با ارگانهای ذیربط تداوم داشته باشد.
آخرین عناوین
پربیننده ترین مطالب