تاریخ
چهار شنبه 13 آذر 1398

کارگاه آموزشی جهان بینی چهارشنبه؛ بنیان کنگره 60

موضوع : کارگاه های آموزشی کنگره 60
روز چهارشنبه نمایندگی آکادمی میزبان جشن بیست و دومین سالگرد آزادمردی بنیان کنگره با حضور دیده بانان و اعضای نمایندگی های مختلف کنگره 60 بود.
کارگاه آموزشی جهان بینی چهارشنبه؛ بنیان کنگره 60

جلسه یازدهم از دوره شصت و هفتم کارگاه‌های آموزشی عمومی کنگره 60، ویژه مسافران و همسفران سفر دوم، با استادی و نگهبانی مهندس و دبیری همسفر ژیلا با دستور جلسه "بنیان کنگره 60"، در روز چهارشنبه 13 آذر ماه سال 98 ساعت 9:00 آغاز به کار کرد.

سخنان استاد:

امیدوارم حال همگی شما خوب باشد، حال من هم بحمدلله خوب است.
امروز سیزدهم آذرماه سال 98 است و ساعت 9:05 صبح .
چند نکته:
به من گفتند که بعضی شعب، راهنمایان، همسفران را مطلع نمی کنند و خودشان تنها می آیند برای رهایی. گروه همسفران در حال شکل گیری و قوی شدن است. در پلاک 20 امروز، حدود 10 ، 12 نفر خانم ها کارهایشان را خودشان انجام می دادند و چیزی از مسافران کمتر ندارند. راهنمایان باید حتماً همسفران را مطلع کنند.
مخصوصاً شعبه وحید اینطور بود و گفتند که بعضی راهنمایان می گویند که نیازی نیست که همسفر بیاید. اگر خانواده و همسفران آموزش نبینند، مسافران دچار مشکلات زیادی خواهند شد. من نمی توانم بگویم که مسافران ارجح تر هستند یا همسفران؟ هرکدام جایگاه خاص خودشان را دارند. همسفران هم در پلاک 20، کارهای خودشان را خودشان انجام می دهند. حتی از هفته آینده، همسفران که وارد سفر دوم می شوند، اینجا ثبت نام نمی کنند، خانم کماندار کارهایشان را انجام می دهد و لیست تهیه می کنند و به ما می دهند.
چهارده، پانزده سال است که من صبح ها شنبه، دوشنبه، چهارشنبه به استخر می آیم و مجبور هستم که چهارشنبه ها را استخر نروم و از صبح اول وقت کار عزیزان را انجام بدهم.
مطلب بعد؛ گلریزان است که در هفته اینده برگزار می شود. کلینیک ها هم باید گلریزان را برقرار کنند.
مسئله دیگر؛ مسئله تئاتر ما بود. تئاتر یک حرکت بیرونی کنگره است. ما اطلاعات و دانش و جهان بینی را از این طریق منتقل می کنیم. پیام کنگره و جهان بینی را ما بوسیله تئاتر اجرا می کنیم. تئاتر هم خوشبختانه بسیار زیبا و جذاب بود. 5 شب اول، حدود 55میلیون تومان فروش کردیم. 5درصد از این مبلغ مربوط به سایت است برای ثبت نام. 53میلیون و سیصد هزارتومان به حساب من واریز کردند. از این مبلغ 56میلیون تومان اجاره سالن برای 30 شب بود. خوشبختانه مبلغ اجاره در این مدت تامین شد و دستمزد بازیگران هم هنوز مانده است. منظورم این است که این کار، یک کار صرفاً اجتماعی و فرهنگی برای کنگره است و بچه های کنگره باید با شرکت کردن در تئاتر این تئاتر را حمایت کنند. اگر کسی پول تهیه بلیط ندارد، من پرداخت می کنم. گرچه در لژیون ها، خودشان هزینه ها را تأمین کرده اند.
لازم است بدانید که این تئاتر ، مثل بمب در بین هنرمندان ترکیده است و این موضوع برای ما بسیار ارزشمند است که ما حرفی داشته باشیم و بتوانیم آن را به اجرا در آوریم. بچه ها سعی می کنند که سالن ها پُر نگه دارند.
تئاتر یک آداب معاشرتی دارد و مثل سینما نیست. در تئاتر چون بازی زنده است، هر عملی از سوی تماشاگران ممکن است تمرکز بازیگر را بهم بریزد. تئاتر موقع دستشوئی رفتن نیست، در تئاتر سر ساعت درب را می بندند و کسی را راه نمی دهند. اگر کسی بعد از ساعت شروع بخواهد وارد سالن شود، باید از وسط سن رد شود. تئاتر جای پفک و چیپس خوردن و سروصدا نیست.
مسئله بعد، ما ریکاوری داریم و ریکاوری، بازسازی سلامت و اندیشه وافکار است. ساختن زندگی است، ما داریم زندگی کردن را در عناوین مختلف یاد می گیریم. ما چون قبلاً یکسری صفات و رفتاری داشته ایم، دچار اعتیاد شده ایم و الآن بایستی این رفتار و صفات تغییر کند. این آموزش ها برای یادگرفتن زندگی است. یکی از این آموزشها، شرکت در کارهای اجتماعی و فرهنگی است، باید به تئاتر بروید. من تعجب کردم که آقای ویلیام گفت: من برای امسال 10تئاتر ثبت نام کرده ام!!! در صورتی که ما اصلاً چنین چیزی در بین خودمان نداریم، تئاترها خلوت هستند. بچه های ما هرکدام 3 بار، 4 بار به این تئاتر رفته اند و ما باید در این زمینه ها قوی و مستحکم بشویم.
این هفته هم ، هفته بنیان کنگره است. بنیان کنگره، نه به این خاطر که تولد من است. فقط کسانی که شاگردان مستقیم من بوده اند، دیده بانان و کسانی که راهنمای سیگار و موادشان بوده ام، به من کادو می دهند و من هم قبول می کنم. بقیه افراد لطفاً کادو نیاورند، چون من به حد کافی کادو می دهم و کادو می گیرم و لازم نیست در این هفته برای من کادو در نظر بگیرند.
بخاطر این ، اسمش را گذاشتیم هفته بنیان کنگره 60 ، که بدانیم کنگره چطور شکل گرفت. بعضی وقت ها هم به اسم مرزبان، ایجنت، راهنما می گذاریم که دیگران این ها را بشناسند و از زحمات اینها تشکر کنند. اگر ما هفته دیده بان را نمی گذاشتیم، هیچکدام از شما، دیده بانان را نمی شناختید و نمی دانستید که کارشان چه هست و فردا اگر دیده بانان یک حرفی می زد، می گفتید یعنی چه؟ دیده بان چرا گفته؟
باید در این هفته راجع به بنیان کنگره صحبت کنیم، که چطور کنگره شکل گرفت؟ از چه مشکلات و سدهایی عبور کردیم؟ به چه شکلی رسیدیم و چگونه عزیزان بنیان کنگره را یاری دادند و همکاری کردند؟ با دانستن این موضوع، ارزش آن را خواهند دانست.
روزی که کنگره 60، شروع به کار کرد، طرح والعادیات بود. جلوی مصرف کنندگان را می گرفتند و سوار اتوبوس می کردند و می بردند. معتادان را در جزیره می برده و می انداختند. نمی دانستند و این امر آنها از کینه ونفرت نبود. مسئولین تصور می کردند که معتاد مواد را برای خوشگذرانی استفاده می کند و باید او را در قهریه انداخت تا موادش را قطع کند.
در زمانی شروع کردیم که اگر یک گرم تریاک می گرفتند، بسیار سختگیری می کردند و وحشتناک بود.

آن موقع گفتیم که باید برای درمان اعتیاد، از تریاک استفاده کرد. می دانید این حرف یعنی چه؟ مثل اینکه شما حرف از مرتد بزنید. شخص می گفت من آورده ام که فرزندم تریاک را ترک کند، شما می گویید تریاک مصرف کند؟ چنین جو وحشتناکی بود و ما شروع به کار کرده بودیم. واقعاً هیچکس نبود، جایی نداشتیم.
کسانی که از روز اول آمدند، الآن هیچکدام حضور ندارند، آنها پایه ها را گذاشتند، بچه ها آمدند و ذره ذره به شکل امروزی رسیدیم. الحق که دیده بانان یار من و کنگره بودند و هرچه از دستشان بر می آمد، تلاش کردند، تا ما توانستیم به این جایگاه برسیم.
اولین چیزی که پشتوانه ما بود، خواست و کمک خداوند بود. خیلی کس ها بودند که از من خیلی قوی تر و محکم تر بودند، ولی نتوانستند کاری انجام بدهند. از همه مهمتر اینکه ما راه صحیح درمان اعتیاد را پیدا کردیم. 10 سال ما با تریاک کار کردیم در آن شرایط وحشتناک . البته مسئولین دیدند و الحق که به ما کمک کردند. حاج محمد فلاح و عزیزانی که در قوه قضائیه و نیروی انتظامی بودند، همکاری لازم را با ما کردند. چون شاهد بودند و دیدند که بعضی ها خوب شدند و به درمان رسیدند، به همین دلیل چیزی نگفتند.
بچه ها را در چهارراه قصر می گرفتند، اکثر قضات وقتی بچه ها می گفتند که بچه های کنگره 60 هستند، تخفیف می دادند یا رهایشان می کردند. چون می دیدند که اینها به درمان می رسند، مساعدت و کمک کردند و ما همیشه از آنها سپاسگزار هستیم.
مملکت جوری است که اگر 10نفر دور هم جمع بشوند، می گویند چرا اینجا تجمع کرده اید؟ ما گاهی اوقات 500نفر ، 1000نفر جمع می شویم، هیچکس تا بحال به ما چیزی نگفته است. در پارک 2000نفر دور هم جمع می شویم. مسئولینی که دست اندرکار هستند، همه از ما حمایت کردند و به این خاطر ما راحت توانستیم کارمان را انجام بدهیم.
در ظرف این 22سال، نیروی انتظامی یا وزارت اطلاعات یا قوه قضائیه یک تذکر به ما نداده اند. این خودش خواست و حمایت خداوند و رفتار و کردار ما بوده است. یک نفر وقتی برای رهایی می آید، اگر شلوار لی پاره داشته باشد، ایراد می گیرم. می گویم که چرا شلوارت کثیف است، چرا لباست کثیف است، حتی به این موارد هم ایراد می گیرم. خود ما هم سعی کردیم به بهترین شکل ممکن رعایت کنیم و در پرتو اینها به این نقطه رسیدیم.

از همه مهمتر، از روز اول تمام کارهای من مکتوب بوده است و در کنگره 60سرانه مطالعه افراد بسیار بالاست.
مسئله دیگر اینکه ما درمانی را  پیدا کردیم که به نتیجه می رسد و بر مبنای همان تریاکی که ما مصرف می کردیم، شربت اوتی آمد. آقای مهندس طاهری وقتی دبیرکل ستاد بود، در همایش ما گفت : اگر ما شربت تریاک و اوتی را توانستیم مجوز بگیریم، فقط بخاطر مهندس، شاگردانش و کنگره 60 بود. ولی بعداً می گویم که چه کسی چنین دستوری داد و با این موضوع موافقت کرد. الآن هزاران نفر در کنگره به درمان رسیده اند، همه ی اینها هسته اولیه اش از 15آذر شروع شد که من به درمان رسیدم. تماماً تصادفی بود، ولی بعقیده من خواست و هدایت خداوند بود. از آن تاریکی ها و سیاهی ها، هدایت شد و به آن نقطه ای رسیدیم که باید می رسیدیم.
هر سال بخاطر شکل گرفتن کنگره، این هفته را به اسم بنیان کنگره نامگذاری کرده ایم و جشن می گیریم. من هم جدا از کنگره نیستم، همه ما در حال آموزش هستیم و از آنجا تکثیر شدیم. ما نه تنها اعتیادمان را درمان می کنیم، بلکه شخصیت و زندگیمان را بازسازی می کنیم.
به کمک بچه ها و یاران صدیق ، باوفا ، چه همسفران و مسافران توانستیم به اینجا برسیم و توانستیم از نظر مالی وضعیت مستحکمی پیدا کنیم و این وضعیت در حال ادامه است. در هفته گلریزان این را بچه ها ثابت کردند. تمام اعضای کنگره 60، نگذاشتند یک روز ما بی پول باشیم. درست است که مدیریت ما خوب بوده است و سعی کردیم درست باشیم، ولی خوبی اعضای کنگره 60 هم بود. تمام بچه ها در حد توانشان سعی کردند، چون مسیر را شناختند و مسیر درست است، کمک کردند و نگذاشتند خزانه کنگره 60 پایین بیاید. بعضی ها وام می گیرند که جزو لژیون سردار باشند و من با این قضیه مخالفت می کنم. اینقدر عشق و علاقه دارند و این آموزشی است که به نتیجه رسیده است. اینها به معنای واقعی فهمیدند، دیگران کاشتند و ما خوردیم،ما می کاریم تا دیگران بخورند.
مطمئن هستم که یک فرهنگ خوب و نیک در بین جامعه مصرف کنندگان موادمخدر شکل خواهد گرفت. هر جا که بخواهی بروی، جالب است اگر آدم بدی باشی ، تو را راه نمی دهند، ولی اینجا اینطور نیست. خب، اگر یک نفر صادق و سالم باشد، نیازی نیست که به یک گروه برود تا خوب بشود، ولی ما تنها گروهی هستیم که اعلام کردیم، هرکسی که خلاف است و بد است بیاید. هرکسی که عرق خور است،قمار باز است بیاید. اگر این را ساختی ، هنر کرده ای.
خوشبختانه در کتاب 60درجه، همه چیز پیش بینی شده است. من به هیچ عنوان این کتاب را ویراستاری نکرده ام، در کتاب گفته شده است که ما هدفمان کجاست، کجا خواهیم رفت و به کجا خواهیم رسید.
همانطور که رسم است، در این مراسم همه از اساتید و راهنمایانشان تشکر و قدردانی می کنند، من هم باید از این عزیزان تشکر کنم، اگر راهنمایی این اساتید نبود، امکان نداشت که ما امروز به اینجا برسیم.

در ادامه جلسه جشن بیست و دومین سالگرد آزادمردی بنیان کنگره 60 برگزار شد.

آرزوی آقای مهندس؛
آرزوی من این است که بتوانیم به کمک یکدیگر، آکادمی بین المللی را درست کنیم.
دیده بان محترم آقای امین دژاکام:
خوشحال هستم که این جمع هست و اتفاقات در حال رخ دادن است و حرکت بیرونی کنگره هم با قلم آقای مهندس اتفاق افتاده است و دانش کنگره در جامعه رفته است و این اتفاق مبارکی بود که در بیست و دومین سال کنگره همراه شد. امیدواریم که خداوند توفیق بدهد و آقای مهندس حضور داشته باشند و نتیجه کارهایشان را هر روز بیشتر از پیش ببینند و تولد کنگره را به همه عزیزانی که از این علم برخوردار شدند تبریک می گویم.
دیده بان محترم آقای مجید سلامی؛
من هم بیست و دومین سالگرد بنیان کنگره و رهایی آقای مهندس را تبریک می گویم و خدا را شاکر هستم و از آقای مهندس سپاسگزارم که ما را هدایت نمودند که از سیاهی ها خارج شویم و بتوانیم به دیگران هم کمک کنیم.

دیده بان محترم آقای علی اشکذری؛
من هم هفته ی بنیان کنگره وهفته بن و ریشه و دانش کنگره را به کلیه اعضای کنگره تبریک می گویم.
دیده بان محترم آقای احمد حکیمی ؛
عرض تبریک دارم به آقای مهندس و به تمام خانواده محترمشان و اعضای کنگره 60. تنها مسیح نبود که مرده را زنده کرد، آقای مهندس هم زندگی دوباره به ما دادند و حیات دوباره به ما بخشیدند.
دیده بان محترم آقای سعید نمکی؛
من هم تبریک عرض می کنم، قطعاً اگر علمی کاربردی می شود و توان پیدا می کند که انسان ها به سرانجام برسند، راهنمای خوب و الگوی بی نقص می طلبد، آقای مهندس واقعاً از شما سپاسگزارم و خدمت خانواده محترمتان تبریک عرض می کنم و انشاء الله در پناه خداوند جاوید باشید.
دیده بان محترم آقای رضا ترابخانی ؛
من هم بیست و دومین سال رهایی آقای مهندس را خدمت خودشان، خانواده شان و سایر اعضای کنگره 60 تبریک عرض می کنم. از اینکه 20 سال است که کنار آقای مهندس هستم، چیزهایی که یادگرفتیم، چیزهایی که آموزش می بینیم و آن چیزهایی که نمی دانستیم و اینجا به ما یاد دادند، امیدوارم که شاگردان خوبی برای آقای مهندس باشیم و بتوانیم این اطلاعاتی که به ما می دهند، سالم و دست نخورده به آیندگان برسانیم و نشانی باشیم در بی نشان ها و در کنار آقای مهندس.
دیده بان محترم سعید سبزه ای؛
زندگی صحنه یکتای هنرمندی ماست، هرکسی نغمه خود خواند و از صحنه رود، صحنه پیوسته بجاست، خرم آن نغمه که مردم بسپارند به یاد. بنده هم این هفته را خدمت آقای مهندس و اعضای کنگره 60 تبریک عرض می کنم.
دیده بان محترم خانم آنی کماندار؛
خدا را شکر بخاطر همه ی این رخدادهای قشنگ و از همه شما سپاسگزارم.
دیده بان محترم کامران شریفیان؛
از خداوند سپاسگزارم که اجازه می دهد که کنار شما باشم، 15آذر ماه برای ما یک روز خاص است، چون همه ی ما در این روز متولد شده ایم. یک سرفصل جدید است و امروز تجدید می کنیم عهد و پیمانی که با بنیان کنگره و خدای کنگره بسته ایم.
دیده بان محترم علی خدامی؛
کنگره آغازی نموده است که پایانش در اختیار ما نیست، تلاشی است ادامه دار ، ماندنش جاوید و نامش برای انسانهای پاک سیرت اسطوره . عرض تبریک .
دیده بان محترم علیرضا زرکش؛
عرض تبریک دارم، به گذشتگان ، به بزرگوارانی که در این جمع هستند و به آیندگانی که از روش درمان دی اس تی و علم کنگره استفاده می کنند تا رهایی یابند. از درد و رنجی که برایشان مستولی است. امروز ما جان و جسم مان را با کنگره پیوند زده ایم، امیدوارم مالمان را هم با کنگره پیوند بزنیم تا حالمان هر روز بیشتر از دیروز باشد.
دیده بان محترم کورش آذرپور؛
این هفته را تبریک می گویم، یک وقت هایی فکر می کنم که آدمها می آیند و رها می شوند و می روند که زندگیشان را بسازند و جبران خسارت کنند، همیشه فکر می کنم، چقدر خوب شد که آقای مهندس به دنبال این جبران خسارت نرفت. به خانم آنی یک روز گفتم که آقای مهندس اگر با این علم و هنری  که دارند به دنبال کار خودشان می رفتند، حتماً خیلی موفق می شدند، ولی همه را رها کردند و برای ما این شرایط را فراهم کردند. این هفته را به ایشان و خانواده شان تبریک می گویم.
آقای مهندس؛
واقعاً به دیده بانان افتخار می کنم، بار کنگره بر دوش این مردان و زنان است که این بار را حمل می کنند. خداقوت به ایشان بدهد و هرکاری من می کنم، با یاری و مساعدت این عزیزان است. اینها هستند در شهرهای مختلف و در جاهای مختلف و موضوعات مختلف، این تلاش را به نتیجه می رسانند.
آقای مجید سلامی؛
آنقدر انرژی بالاست و جو اینجا سنگین است که آدم یکسری چیزها را فراموش می کند. همانطور که به آقای مهندس تبریک می گوییم، باید به خانواده محترمشان هم تبریک بگوییم، خانم آنی بزرگ، آقای امین، خانم آنی کماندار و خانم شانی. من چون از سال 79 در خدمت آقای مهندس بوده ام، می دانم که این خانواده بسیار سختی کشیده اند، بچه ها از حق پدریشان گذشتند، خانم آنی از حق همسری اش گذشت و آقای مهندس را حمایت کردند. اگر آقای مهندس حامی به این خوبی نداشت، شاید با مشکلات زیادی روبرو می شدند. جا دارد که از تمامی اعضای کنگره 60 و خانواده محترمشان تشکر کنم که ایثار به معنای واقعی را برای ما انجام دادند.
آقای مهندس؛
من هم از خانواده ام بسیار سپاسگزارم. اینها واقعاً زحمت کشیدند و الآن هم تلاش زیادی می کنند در این راه.

 

 

نام فایل

تاریخ

لینک

فایل صوتی سخنان مهندس

98/09/13

دانلود

نگارنده: مسافر احمد شریفیان

 

دیدگاه شما
نام :  
ایمیل :  
دیدگاه :  
 
دیدگاه ها
102 نظر  
 • نسرین ایجنت شادآباد
زمان ارسال
1399/09/12 14:49:31
بیست ودومین سال رهایی بنیان کنگره ۶۰ و سالروز نهادن بذر مجموعه عشق بر رهروان طریق عشق، اخلاص و بندگی قدرت مطلق مبارک و شادباش باد . مباد روزی که دستمان از دستان توانمند این انسان کامل رها شود . و تو ای عزیز همواره چراغ راهمان در بیابان دنیا باش تا همچنان در مسیر انسانیت از رهروانت باشیم. دلهایمان را به نور معرفت روشن و راهمان را به برکت خدمت در مسیر عشق هموار فرما .
 • همسفر اکرم الف لژیون خانم خاطره.شیخ بهایی
زمان ارسال
1398/09/19 2:44:27
سلام عرض میکنم خدمت استاد بزرگ آقای مهندس دژاکام. این هفته بسیار زیبا را خدمت آقای مهندس دژاکام و خانواده ی محترمشون تبریک میگم. تشکر و سپاس فراوان خدمت خانواده ی عزیز و زحمتکش. خدا قوت میگم و همچنین آرزوی سلامتی و موفقیت برای تک تک این عزیزان دارم.
 • همسفر صبا
زمان ارسال
1398/09/18 23:3:2
بنیان یعنی اساس مانند تو ای مسافر که بنیان و اساس یک خانه ای و سالهاست که از آن غافلی مسافرم کاش می دانستی چقدر سنگین است که تمام تیرهای پرتابیم به سنگ میخورد و سخت تر اینکه شاهد غرق شدن توام امیدوارم روزی بفهمی کنگره شصت بهترین بود و من باز برایت دعا خواهم کرد.
 • همسفر نفیسه از نمایندگی شمس
زمان ارسال
1398/09/18 10:32:49
با عرض سلام و خداقوت. من هم این روز بسیار به یاد ماندنی را تبریک می گویم و خدا را برای همچین نعمتی شاکر هستم.
 • مریم شعبه صالحی لژیون ششم
زمان ارسال
1398/09/17 20:49:15
با سلام این هفته قشنگ رابه بزرگ مردجهان ومهربانترین پدرکنگره ۶۰ و خانواده محترمشان تبریگ‌و شادباش میگم و ارزوی طول عمر باعزت ازخداوند
 • همسفر زینب
زمان ارسال
1398/09/17 18:0:12
بیست و دومین سالروز تولد مجدد آقای مهندس رو، خدمت جناب آقای مهندس و خانواده محترمشون و همین طور خانواده بزرگ کنگره 60تبریک عرض می کنم.
 • علی ارجنند محمدی ابتدای سفر اولاز لژیون ۱۵ آکادمی
زمان ارسال
1398/09/17 15:50:53
سپاس از راهنمای خوبم.فوق العاده انگیزه دارم و ایمان هم همینطور.۲۲ ومین سال رهاییتون رو تبریک میگم و تشکر از بنا نهادن بنیان کنگره توسط مهندس و دگر انسانهایی که بودند
 • مهدی لژیون۱۷_وحید
زمان ارسال
1398/09/17 13:18:52
تولد جناب مهندس نقطه ای روشنایی بود در دل تاریکی از زحمات بی منت ایشان کمال تشکر را دارم و تبریک عرض میکنم این روز را ب خود و خانواده شان
 • مسافر مجتبی از لژیون بوئین میاندشت
زمان ارسال
1398/09/17 12:45:14
باعرض سلام و وادب:بیست و دومین سال تولد بزرگ مرد و آزاد مرد کنگره 60 جناب آقای مهندس و خانواده محترمشان تبریک عرض می نمایم
 • ربابه
زمان ارسال
1398/09/17 11:50:54
سلام این روز رو به جناب اقای مهندس وخانواده محترشان تبریک عر ض می نمایم طول عمر با عزت از خداوند متعال خواستارم
 • همسفر مریم ل۹عمان سامانی
زمان ارسال
1398/09/17 11:12:28
سلام .بسیاربسیار زیبا ودلشین .تبریک و هزاران تبریک به آقای مهندس وخانوده محترمشان و همچنین تمامی اعضای کنگره ۶۰‌‌.انشالله‌این‌لبخندهای‌زیباهمیشه‌وهمیشه‌برلبانتان‌جاری‌باشد‌‌وهمیشه‌سالم‌وتندرست‌باشید‌که‌این‌درکنارهم‌بودنها‌زیباست🌷
 • یاسین رهجوی آقاامیدشعبه دهخداقزوین
زمان ارسال
1398/09/17 10:39:23
من حرفی واسه گفتن ندارم شایداونقدحرف دارم نمیدونم چی بگم ازبنیان کنگره تولدتت مبارک بهترینم
 • فاطمه همسفر سجاد از حکیم هیدجی
زمان ارسال
1398/09/17 8:16:54
باعرض سلام این هفته ی پرشکون را خدمت آقای مهندس عزیز وخانواده ی محترمشان تبریک عرض میکنم وآرزوی طول عمر با عزت از خداوند منان برایشان دارم
 • صدیقه همسفر شعبه فردوسی مشهد
زمان ارسال
1398/09/16 20:8:33
تولد بزرگ مرد جناب مهندس و خانم آنی و استاد امین و خانم آنی کماندار و خانم شأنی رو تبریک میگویم امیدوارم خدماتشان برکتی باشد برای سلامتی همه عزیزان
 • مژگان همسفر سعید شعبه کرج
زمان ارسال
1398/09/16 16:5:50
با سلام این روز قشنگ را به مهندس و خانواده محترمشان و کل بنیان کنگره ۶۰تبریک می گویم و خداوند را شاکرم که این بنیان را شناختیم و به دنبال آگاهی و زندگی سالم و انسانی هستیم .
 • یاسر
زمان ارسال
1398/09/16 13:25:1
درود بر مردی که از قلبها وارد میشود
 • علیرضا عبداله پور شعبه شمس
زمان ارسال
1398/09/16 12:43:50
با سلام و درود و تبریک خدمت ریشه و بنیان کنگره 60 جناب آقای مهندس و خانواده محترم ایشان و دیده بانان عزیز و خانواده بزرگ کنگره 60 خدا را هزاران مرتبه شکرشکرشکر
 • همسفر عصمت از شعبه شمس
زمان ارسال
1398/09/16 2:2:5
با سلام و تبریک خدمت جناب آقای مهندس خداوند حافظ و نگهدار شما باشد .
 • راهنمای تازه واردین همسفر فاطمه. شعبه تخت جمشید شیراز
زمان ارسال
1398/09/15 23:42:28
با عرض تبریک به جناب مهندس عزیز بنیان کنگره. امیدوارم همیشه موفق و موید باشید . و عرض خدا قوت به نویسنده
 • میترا،شعبه تخت جمشید شیراز
زمان ارسال
1398/09/15 22:32:56
جناب مهندس عزیز؛ شما عشقی هستی که جان دوباره به من و امثال من بخشیده ای، تولد ۲۲ سالگیتان هزاران بار مبارک🎂
 • روح اله نوروززاده
زمان ارسال
1398/09/15 22:25:10
تولد مهندس عزیز مبارک باد🌹🌹🌹🎂🎂🎂❤❤❤
 • یحیی ل2 گنجعلیخان کرمان
زمان ارسال
1398/09/15 21:59:33
جان مابنده محبت اوست زندگی درحضورخدمت اوست نورخلوتسرای دیده ما پرتوی ازشعاع طلعت اوست کشته تیغ عشق اوشد دل دل مسکین رهین منت اوست میرمستان خلوت عشقم این سعادت مرازدولت اوست ماازاو غیراو نمخواهیم طلب هرکسی به همت اوست جناب آقای مهندس،بزرگ مرد ایرانی،تولدبیست ودومین سالگرد کنگره60مبارک دعا میکنم عمری طولانی وباعزت داشته باشیدوآرزو میکنم همیشه سلامت وبرقرار باشید
 • مسافر فاطمه از اصفهان شعبه یاس
زمان ارسال
1398/09/15 21:21:13
سالروز تولد بنیان کنگره 60 را خدمت جناب آقای مهندس تبریک و تهنیت عرض میکنم،امیدوارم سالیان سال سالم و تندرست باشند .
 • همسفرشهلا
زمان ارسال
1398/09/15 18:24:50
من هم به نوبه ی خودم این هفته بسیار با شکوه رو خدمت بنیان کنگره ی ۶۰ آقای مهندس دژکام و خانواده ی محترمشان و همچنین اعضای کنگره ی60 تبریک عرض می نمایم
 • عباس
زمان ارسال
1398/09/15 17:42:51
خداوند مهندس حسین دژاکام را برای ما حفظ کند، و طول عمر ایشان را بیشتر کند.
 • شیدا مسافر نیکوتین
زمان ارسال
1398/09/15 16:28:51
تبریک خدمت جناب مهندس و خانواده ی بزرگ و سر فراز کنگره شصت
 • نعمت از شیراز
زمان ارسال
1398/09/15 15:11:35
خوش باشد هر انکه راز داند داند که خوشی خوشی کشاند شیرین یا شکر تو باش شاکر (نعمت) شاکر هر دم شکر ستاند سلام و عرض ادب خدمت آقای مهندس و خانواده گرامیشان مخصوصا همسفر صبور وفرزندان غیور و حکیمشان.ماها مدیونیم برا زنده بودنمان از همه عزیان سپاسگزاریم وتبریک و از کلیه دیدبانان محترم سپاسگزاریم و شاکر خالق هستیم که در عصر ما این اتفاق بزرگ و معجزه اسا افتاده که در ۱۴ قرن گذشته همه علومها عاجز بودند برای این رسالت بزرگ شکر شکر که انتخواب شده ایم باید انتخواب شوی تا اذن ورود پیدا کنیم
 • مسافر فرهاد ابوریحان
زمان ارسال
1398/09/15 14:42:17
این هفته را به جناب مهندس و تمام اعضای کنگره ۶۰ تبریک می گویم
 • همسفر الهام شعبه ابن سينا
زمان ارسال
1398/09/15 12:39:4
خدا قوت و تبريك فراوان به آقاى مهندس و خانواده ى محترمشون و همچنين همه ى اعضاى كنگره ٦٠اميدوارم هزارمين سال بنيان كنگره را جشن گرفته بشه و اين تن آقاى مهندس هميشه سالم و سلامت باشن
 • همسفر زهرا لژیون ۱۷ سلمان فارسی
زمان ارسال
1398/09/15 2:20:43
با سلام این روز زیبا وبه یاد ماندنی را خدمت بنیان کنگره تبریک می گویم انشاالله که سایه ی شما مستدام باشد و مردم جهان از وجود شما آموزش بگیرندبه امید جهانی شدن کنگره ۰
 • علی صبوری
زمان ارسال
1398/09/14 18:49:7
هفته بنیان و بیست و دومین سالگرد رهایی مهندس عزیز رو خدمت خانواده محترم ایشان و همه دیده بانان و خونواده بزرگ کنگره 60 تبریک میگم و برای مهندس عزیز آرزوی سلامتی و تندرستی دارم 🙏🌹❤❤❤
 • مسافر صادق
زمان ارسال
1398/09/14 17:38:51
سلام خدمت جناب مهندس و ضمن عرض تبریک خدمت ایشان،امیدوارم همیشه موفق باشند، و سایه ایشان بر سر اعضای کنگره همیشگی باد.
 • همسفرفتانه امین گلی
زمان ارسال
1398/09/14 16:34:53
تولد22سالمین رهایی جناب مهندس مبارکشون و همچنین مبارک تمام افراد کنگره .خداوند رابسیار شاکروسپاسگزارم که اجازه ورود ب همچین جایی رابهم دادوباعث اشنایی باهمچین اشخاصی شد ازاقای مهندس و خانواده محترمشون هم خیلی خیلی سپاسگزارم بخاطر زحماتی که میکشند
 • رویا
زمان ارسال
1398/09/14 13:43:37
با سلام. من چند باره که از اپلیکیشن سی دی میخرم پول واریز میشه ولی سی دی برای من ارسال نمیشه. میشه لطفا رسیدگی کنین؟متاسفانه این مسئله برای بعضی از دوستام هم پیش اومده
 • محسن بیات اروند آبادان
زمان ارسال
1398/09/14 13:17:36
تبریک خدمت جناب مهندس و خانواده محترمشون خداوند بهتون سلامتی بده
 • مسافر میثم
زمان ارسال
1398/09/14 12:47:9
تبریک عرض میکنم خدا قوت مرد بزرگ.
 • سعیده لژیون ششم نمایندگی صالحی
زمان ارسال
1398/09/14 12:41:36
به نوبه خودم هفته بنیان وتولد جناب آقای مهندس رو خدمت ایشان و خانواده محترمشان تبریک میگویم و از خداوند میخواهم عمر بسیار طولانی نصیب ایشان گردد مستدام و پایدار باشید
 • همسفر عصمت از شعبه شمس
زمان ارسال
1398/09/14 12:20:45
با سلام و تبریک خدمت جناب مهندس و خانواده محترم شان .از خداوند خواستارم اقای مهندس سالهای سال سالم و تندرست باشند و ما از سخنان شان استفاده کنیم .
 • محسن لژیون ششم پرستار
زمان ارسال
1398/09/14 12:19:37
تبریک خدمت بنیان کنگره ۶۰ جناب آقای دژاکام و خانواده محترمشان ان شاءالله سایه شان بر سر همه مان مستدام باشد
 • مرجان
زمان ارسال
1398/09/14 11:4:52
شکر شکر شکر برای وجود بهترین انسان این تولد زیبا هزاران بار مبارک
 • مسافرحسن عباسی نمایندگی ابن سینا
زمان ارسال
1398/09/14 10:11:39
سلام و درود خداوند بر جناب اقای مهندس و خانواده گرانقدر ایشان.ازصمیم قلبم و با تمام وجودم تبریک وشادباش خدمت بنیان کنگره 60جناب آقای مهندس و خانواده گرامیشان ودیدبانان محترم وبزرگوار و تمامی اعضاء خانواده بزرگ کنگره 60عرض مینمایم و افتخار میکنم که عضو کوچکی از خانواده بزرگ کنگره 60 هستم.بزرگترین سعادت و بهترین اتفاق زندگیم آشنایی و بودن در کنگره 60 هست.باسپاس فراوان.خدایاشکرشکرشکر.
 • مسافر محمد رضا فایر من کرجی
زمان ارسال
1398/09/14 8:45:37
میلادتان خجسته اسطوره
 • همسفر فاطمه (سلمان فارسی)
زمان ارسال
1398/09/14 8:14:33
منم هم زیباترین وبا برکت ترین تولد دنیا رو تبریک میگم...چقدر این تولد برکت ورحمت به دنبالش داشت که باعث نجات جان هزاران انسان در راه مانده شد...تولدتون مبارک استاد انسان سازی و سایتون مستدام🌹🌹🌹
 • همسفر سحر
زمان ارسال
1398/09/14 7:52:5
عرض تبریک و احترام خدمت بنیان کنگره، سپاسگزارم از شما و خانواده گرامیتان که روشنی بخش زندگی مان شدید.
 • همسفر الهام لژیون سوم عمان سامانی
زمان ارسال
1398/09/14 6:53:29
با سلام و دروووود خدمت بیان کنگره۶۰.پایداد و مستدام باشید.آرزویم آرزوی شماست.ان شاءالله خدا توفیقی بدهد که رهجویی لایق برای شما و برای کمک راهنمای عزیز و محترمم باشم.
 • مسافراحمد.بهشر
زمان ارسال
1398/09/14 1:44:30
تبریک وشادباش .سایتون 220سال مستدام معلم عشق💖💖💖
 • میثم لژیون ۲همدان
زمان ارسال
1398/09/14 0:28:23
سلام وخداقوت و عرض تبریک خدمت استاد عشق و محبت آقای مهندس وخسته نباشی به تمام دیده بانهای عزیزوزحمتکشان کنگره ۶۰
 • هم سفر فرحناز
زمان ارسال
1398/09/13 23:59:56
استاد بزرگوار جناب مهندس عزیز , سایه پر مهر شما مستدام باد .
 • زهرا کمک راهنما
زمان ارسال
1398/09/13 23:55:59
درودیزدان برمهندس عزیزوخانواده ی محترمشان.دستان مهربانتان رابوسه میزنم
 • همسفر هاجر شعبه نیمایوشیج ل 7
زمان ارسال
1398/09/13 23:37:37
سلام و عرض تبریک خدمت بنیانگذار کنگره 60 و خانواده محترمشون ارزوی سلامتی و حال خوش برای این خانواده عزیز که ما رو از تاریکی و ظلمت نجات دادن و حال خوش مون رو مدیون این عزیزان هستیم
 • مسافر محسن سبزواری از شعبه نیک اباد
زمان ارسال
1398/09/13 23:34:28
بیست و دومین سال رهایی بنیان کنگره 60 را به ایشان و خانواده محترمشان و تمام اعضای کنگره60 تبریک عرض می کنم
 • مسافر اسماعیل یوسفی از قم
زمان ارسال
1398/09/13 23:34:10
سلام و عرض تبریک خدمت اقای مهندس تا ابدیت غلام شما هستم و افتخار میکنم که شاگرد کوچک شما هستم تا باد چنین بادا.
 • مسافر محمد
زمان ارسال
1398/09/13 23:16:48
سلام آقای مهندس عزیز خدمت شما تبریک میگم و به تمام انسانیت امیدوارم در مسیر اهداف وآرزوهاتون موفق باشید
 • علی رضا حجتی ازقم
زمان ارسال
1398/09/13 23:16:24
سلام عرض ادب واحترام تبریک به خدمت اقای مهندس وخانواده محترمشان وتمام اعضای کنگره ۶۰
 • همیشه مسافر
سلام،تولدبنیان ونگهبان کنگره شصت مبارک باد،انشاءالله سایتون هزارسال روسرمون باشه.
 • همسفرپوران شاداباد1
زمان ارسال
1398/09/13 23:4:42
پایان هر نقطه سر اغاز خط دیگریست امیدوارم این اغاز با جهانی شدن متد dSTادامه دارشود. این روز با شکوه را به جناب مهندس وخانواده محترمشان وهمه عزیزانی که برای پیشبرداهداف کنگره تلاش می کنند تبریک می گویم .همچون سرو سربلند وپیروز باشید.
 • غلامرضا لژیون یکم صائب تبریزی
زمان ارسال
1398/09/13 22:41:18
تبریک و آرزوی سلامتی به استاد عشق و محبت مهندس دژاکام امیدوارم هر آرزویی دارند به زودی به آن برسند انشاالله🌹🌹👏👏
 • مسافر جواد از کاسپین
زمان ارسال
1398/09/13 22:23:25
به خواب گاه عدم گر هزار سال بخسبم ز خواب عافیت آگه به بوی موی تو باشم حدیث روضه نگویم گل بهشت نبویم جمال حور نجویم دوان به‌سوی تو باشم
 • اکرم هاشمی
زمان ارسال
1398/09/13 22:19:28
سلام . از صمیم قلبم به آقای مهندس مهربان و خانواده بزرگوار و محترمشان تبریک عرض میکنم.تا همیشه در قلب من هستید و تا همیشه برایتان از خدای مهربان بهترینها را خواستارم. شما و مسیر زیبا و مقدس کنگره 60 زندگی آشفته من را تبدیل به بهشت کرده امیدوارم در این دریای بیکران من هم قطره کوچکی باشم و خدمتگزار باشم. دوستتان دارم و سپاسگزارم به خاطر تک تک لحظات شیرینی که به واسطه کنگره 60 برلی من و خانواده ام به وجود آمده . فقط شما و خداوند میدانید چه لطف بزرگی در حق ما کرده اید. خداوند پشت و پناهتان باشد.
 • قاسم مختاری پناه
زمان ارسال
1398/09/13 21:51:35
ایکاش جای بزرگتری جشن گرفته میشد که مسافران بیشتری شرکت میکردن نه راهنمایان ومرزبانان
 • مسافر علی سپاهی نمایندگی فردوسی مشهد
زمان ارسال
1398/09/13 21:31:57
هزاران تبریک و تشکر به آقای مهندس عزیز ، از صمیم قلب خوشحالم و تمام تلاشم را می کنم سپاسگذار این موهب الهی باشنم خداقوت و تبریک ویژه به خانواده محترم آقای مهندس و کنگره دیده بانان بزرگوار و بازهم هزاران تبررررررررررررررررررررریــــــــــــــــــــــــــــــــــــک
 • بیژن -تخت جمشید شیراز
زمان ارسال
1398/09/13 21:10:31
درود و خداقوت خدمت بنیان کنگره60 جناب مهندس دژاکام عزیز من هم بیست و دومین سال رهایی و آزادی بنیان کنگره را به ایشان و خانواده محترمشان .دیده بانان محترم و خانوتده بزرگ کنگره60 تبریک عرض مبکنم و سالهای سال سالم و زنده باشید و زیر سایه شما آموزش بگیریم ......آمییییییییین
 • عباس زمانی شهرری
زمان ارسال
1398/09/13 20:54:36
ستاره ای بدرخشید و ماه مجلس شد. مبارکبادا چنین روز فرخنده ای...باش که بودنت مایه آرامش خلق خداست و برای ماندنت و بودنت، دستانم به سوی خالق دراز است. با تمام وجود دوستت دارم
 • همسفرزهرا
زمان ارسال
1398/09/13 20:44:37
سلام وخداقوت تبریک میگم
 • سینا نمایندگی گنجعلی‌خان
زمان ارسال
1398/09/13 20:32:30
جناب مهندس مردی از جنس نور،سایه‌تان مستدام و تولدتان مبارک
 • جلالی
زمان ارسال
1398/09/13 20:29:2
عرض سلام و تبریک خدمت ، بزرگ مرد زندگی تک تک اعضای خانواده بزرگ کنگره 60 ،خداوند چه لطفی به ما خانواده ها کرد که بعداز ان تجربه های دردناک ،اجازه داد استادی چون شما، روشنی بخش زندگی ،وجودو روح وروانمان باشد. برکت تمام زجماتتتون ،سلامتی وسربلندی در دو عالم برای شماو همسر نازنینتان و فرزندان عزیزتتان.
 • همسفر مهتاب
زمان ارسال
1398/09/13 20:17:33
سلام و خداقوت.تبریک وشادباش فراوان خدمت بنیان کنگره ۶۰ .همینطور خدمت خانواده محترمشان مخصوصا خانم آنی بزرگ عرض تهنیت دارم.
 • همسفرحکیمه لژیون هفتم نمایندگی عمان سامانی
زمان ارسال
1398/09/13 19:9:30
بیستودومین سالروزرهایی بنیان گذارکنگره ۶۰مبارک امیدوارم سالم باشیدتا ماهم بتوانیم ازعلم شمابیاموزیم وازتاریکی نجات پیداکنیم
 • علی اکبر لژیون ۲۱سلمان فارسی
زمان ارسال
1398/09/13 19:9:16
سلام وعرض خداقوت به جناب مهندس عزیز.تبریک عرض میکنم این ۲۲امین سال رهاییتون را .از خداوند عمر طولانی براتون خواستارم
 • همسفر سمیرا از شعبه ی چالوس
زمان ارسال
1398/09/13 19:5:27
با سلام و خدا قوت به خدمت آقای مهندس بنیان گذار کنگره ۶۰,تولد ۲۲سالگی آقای مهندس دژاکام مبارک باشد.من امروز در این جشن حضور داشتم و واقعا باعث افتخار من است.از خدای بزرگ سلامتی روز افزون را برای شما خواستارم
 • محمد لژیون هشتم شعبه قزوین
زمان ارسال
1398/09/13 18:29:32
سالروز آغاز پیشروی و نفوذ محبت در میان جامعه بیماران اعتیاد،مبارک باد.از تمام زحمات و از خودگذشتگی های جناب آقای مهندس و خانواده بزرگ ایشان سپاسگزارم.
 • همسفرلیلان از امین گلی
زمان ارسال
1398/09/13 18:12:24
تبریک به آقای مهندس تولد 22 سالگی را به شما و خانواده گرامیتان تبریک میگم.بابت همه خوبیهایتان و زحمات شما سپاسگزارم. خدا قوت به مسئولین سایت ممنون بابت زحمتهای شما
 • مسافر مجید ازشعبه سلمان فارسی
زمان ارسال
1398/09/13 18:0:8
سلام وعرض ادب تبریک خدمت تمامی اعضای کنگره
 • همسفر ان میرداماد
زمان ارسال
1398/09/13 17:37:29
با سلام و عرض ادب خدمت بنیان کنگره،بنیان خوبی ها،محبت ،عشق،ایثار،از خود گذشتگی،انسانیت و... بیست و دومین سالگرد تولدبنیانگزار و تئوریسین کنگره ی ۶۰ بر استاد مکتب عشق و خانواده ی محترمشان،دیده بانان محترم،اعضای کنگره ی ۶۰و تمامی دردمندان جهان بشریت مبارک باد.پاینده باشید مهندس دژاکام عزیز و مشعل کنگره ی ۶۰ تا ابدیت پر نور باد.
 • مسافرجعفرنمایندگی ابن سینا
زمان ارسال
1398/09/13 17:25:18
تبریک به جناب مهندس عزیز این احیاگر واقعی انسانیت وتبریک به خانواده بزرگ کنگره
 • همسفر حسن اشرفی از اکادمی
زمان ارسال
1398/09/13 17:1:51
باسلام و تشکر و خدا قوت من نیز تولد 22 سالگی مهندس و بنیان گزار کنگره 60 تبریک عرض می کنم خداوند به شما صحت و سلامتی و طول عمر همراه با عزت را و همچنین به تمام خدمتگزاران در گنگره عطا فرماید.
 • همسفر حسن اشرفی از اکادمی
زمان ارسال
1398/09/13 17:1:51
باسلام و تشکر و خدا قوت من نیز تولد 22 سالگی مهندس و بنیان گزار کنگره 60 تبریک عرض می کنم خداوند به شما صحت و سلامتی و طول عمر همراه با عزت را و همچنین به تمام خدمتگزاران در گنگره عطا فرماید.
 • همسفر مریم سیاح از قم
زمان ارسال
1398/09/13 16:51:24
سالروز بنیان کنگره ۶۰ را تبریک می گویم. امیدوارم همیشه و در همه حال نور خدمت به زندگیتان بتابد.
 • محسن لژیون ششم پرستار
زمان ارسال
1398/09/13 16:41:44
عرض تبریک هفته بنیان کنگره ۶۰ به جناب آقای مهندس و خانواده محترمشان ان شاءالله سایه شان بر سر همه مان مستدام باشد.
 • Alireza joudaki
زمان ارسال
1398/09/13 16:33:2
سلام و درود به بنیان کنگره 60 جناب آقای مهندس دژاکام،امیدوارم سالهای سال از وجودتان استفاده کنیم موفق و سلامت و پیروز و سربلند باشید این روز بزرگ فرخنده باد
 • هادی فهیمی شعبه امین قم
زمان ارسال
1398/09/13 16:17:51
درود بیکران خدمت بنیان کنگره جناب آقای مهندس عاشقانه دوستتان دارم.
 • فرخنده
زمان ارسال
1398/09/13 16:7:11
سلام زیباترین جشنها درزیباترین لحظه ها جلوه هایی ازنور وامواج طلایی به ارمغان می اوردکه پیام اور رهایی است تبریک وتهنیت خدمت جناب مهندس وخانواده محترم به امیددیدار
 • همسفر معصومه لژیون یکم
زمان ارسال
1398/09/13 16:2:4
سجده شکر بجا می اورم که خداوند شما مهندس دژاکام را خلق کرد واز خدا سلامتی وطول عمر و عزت نفس هم برای شما وخانواده محترمتان خواهانم با تشکر شعبه ابوریحان
 • همسفر منیره از تبریز
زمان ارسال
1398/09/13 14:56:48
تولد بنیان کنگره و پدر معنویمان هزاران مرتبه مبارک و خجسته باد ❤خدا رو شکر که منم در این گردونه هستم و از بودن در کنار بزرگ مرد تاریخ لذت و بهره میبرم❤خداوند عمر طولانی نصیبتان بفرماید❤ خوش به سعادت همه ی عزیزانی که اونجا بودند و این حس و حال الهی رو چشیدند
 • همسفر سپیده بوشهر
زمان ارسال
1398/09/13 14:37:38
منم این روز قشنگ رو به بنیان کنگره و خانواده گرامیشان تبریک و شادباش میگم و همچنین به خانواده بزرگ کنگره تبریک میگم و این روز خجسته مبارک همگیمون باشه. امیدوارم عمر باعزت و سایه شون بالای سرمون باشه. خداقوت میگم به تمامی خدمتگزاران کنگره.
 • همسفر لیلی محمدی ازحر
زمان ارسال
1398/09/13 14:11:32
عرض تبریک خدمت بزرگ مرد تاریخ خدا پشت وپناهتان...
 • مسافرعلی اکبر.شعبه نیمایوشیج بهشهر
زمان ارسال
1398/09/13 14:9:47
باسلام وتبریک تولد ۲۲سال رهایی رو خدمت مهندس عزیزواین روز قشنگ رو ب خانواده بنیان کنگره ۶۰.ب همه کنگره ایها.تبریک میگم.......انشالله ک سایه مهندس همیشه روی سرمون باشه
 • اذر عابدی
زمان ارسال
1398/09/13 14:7:41
تا ابد برایم زنده بمان ...
 • حمزه قم لژیون هفتم
زمان ارسال
1398/09/13 13:49:5
سلام وخداقوت تبریک عرض میکنم آقای مهندس انشالا همیشه سلامت باشید خداوند سایه شما را از سر ما کم نکنه
 • مجتبی، ابن سینا
زمان ارسال
1398/09/13 13:31:12
تبریک خدمت بنیان محترم کنگره ۶۰، آرزوی طول عمر بر مرد بزرگ کنگره ۶۰
 • مهدی جوان
زمان ارسال
1398/09/13 13:18:33
از یمن روزه داریش علمی در او جاری شده از سوی حق یاری شده ، اذن است و فرمان آمده درمانگری حاذق شده با نوشدارو بهر ما از محفل سردار و رعد نامش نگهبان آمده کنعانیان را کن خبر یوسف رسیده از سفر ادعونی استجب لکم ، مژده ز قرآن آمده با چهارده راه و نشان استاد و بنیان آمده غسلی به صحرا کن جوان زیرا که باران آمده ان شاءالله که بنیان کنگره ۶۰ هر چه زودتر با دستان پرتوان و مبارکشون دانشگاه کنگره ۶۰ رو افتتاح کنند .
 • مسافر محمد(نیمایوشیج)
زمان ارسال
1398/09/13 13:11:24
درود بر استاد بزرگ،جناب مهندس دژاکام گرامی و خانواده محترمشان. تبریک به مناسبت 22سال رهایی ایشان
 • مسافر هاشم از شعبه ستارخان
زمان ارسال
1398/09/13 12:48:30
سلام و تبریک به جناب مهندس و خانواده محترمشان انشاالله که همیشه سربلند و پایدار باشید
 • همسفر محمدحسین
زمان ارسال
1398/09/13 12:41:13
سلام و درود و تبریک به جناب آقای مهندس دژاکام به مناسبت؛ بیست و دومین سال رهایی ایشان. ضمنا این مناسبت و این روز فرخنده و هفته بنیان را به خانواده محترم ایشان، دیده بانهای محترم و خانواده بزرک کنگره 60 تبریک و تهنیت عرض می نمایم و از خداوند متعال شاکر هستم که این نعمت بزرگ را به ما ارزانی داشت. آرزو می کنم و از درگاه خداوند خواستارم که همیشه پایدار، مستدام، موفق و پیروز باشند. امین
 • محمود میرداماد لژیون 12
زمان ارسال
1398/09/13 12:33:43
بعد از ستایش الله و مردان و زنان پاک سیرت خدمت شما سلام عرض میکنم. تبریک بابت بیست و دومین سال راهئی جناب مهندس حسین دژاکام. با آن دارای بالهای بسیار قوی بشوید و به نقاط غیر ممکن پرواز بنمائید شما در طوفان نخواهید بود زیرا عقابی که با نیروی ایمان در پرواز باشد بر فراز طوفان و ابر و باد است و آن نیروی ایزدی است که فایق بر همه آنهاست
 • همسفر:شبنم
زمان ارسال
1398/09/13 12:25:30
خدارو شاكرم كه همچين فرشته ي نجاتي را بين ماانسانها متولد كرده جناب مهندس دژاكام بيست ودومين تولدتون مبارك اميدوارم هميشه سايه يتان برسرمان باشد🙏🙏🙏🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹
 • مرضیه همسفرداود/شعبه صالحی
زمان ارسال
1398/09/13 12:22:49
بنیانگذارعزیزکنگره ودلسوزونجات دهنده انسانهایی که غرق درتاریکی هستن تولدتان هزاران هزاربارمبارک
 • مسافر مجید
زمان ارسال
1398/09/13 12:21:22
با سلام خدمت تمام زحمتکشان سایت و تهیه کنندگان فایل صوتی روزهای چهارشنبه برای ما که تا آکادمی فاصله زیادی داریم و نمی تونیم به عنوان سفر دومی در جلسات حضور داشته باشیم فایل صوتی روزهای چهارشنبه بسیار لازم و ضروری و لذت بخش هست.خداوند به شما قوت بدهد. اگر امکانش فراهم شد مانند قبل بصورت زنده هم که بصورت کاملتر قابل مشاهده بود(سایت آپارات)پخش کنین ممنون جای همگی ما در جلسه امروز جشن تولد بنیان کنگره 60 خالی بود از راه دور خدمت ایشان و تمامی اعضاء شادباش می گویم تا باد چنین بادا
 • همسفرلیلا (ر)از اراک
زمان ارسال
1398/09/13 12:21:21
باسلام وخداقوت وتبریک ویژه خدمت اقای مهندس دژاکام بزگوار خیلی خیلی خدارو برای بودن اقای مهندس وخانواده محترمشان خدارا شاکریم .وبهترین هارا برایشان از خداوند خواستارم وهزاران هزار تبریک این هفته .ان شاالله همیشه موفق وتندرست وشاد باشید.😍😍😍😍🌹🥀🥀💐💐
 • مسافر طیب
زمان ارسال
1398/09/13 12:10:13
۲۲ سال رهایی بنیان کنگره ۶۰ پرشگون باد .
 • مسافرداود ل 20 شعبه شیخ بهایی
زمان ارسال
1398/09/13 12:9:33
با سلام و درود بی پایان خدمت کلیه خدمتگزاران کنگره 60 دوش وقت سحر از غصه نجاتم دادند واندر آن ظلمت شب آب حیاتم دادند بیخود از شعشعه ذات وجودم کردند باده از جام تجلی صفاتم دادند چه مبارک سحری بود و چه فرخنده شبی آن شب قدر که این تازه براتم دادند بعد از این روی من و آینه وصف جمال که در آن جا خبر از جلوه ذاتم دادند همت پیر مغان و نفس رندان بود که مرا از غم ایام نجاتم دادند ضمن عرض تبریک و تهنیت خدمت مهندس عزیز و دوست داشتنی و با آرزوی وصال به معشوق از خداوند متعال برای همه دوستان سلامتی و سعادت روز افزون مسالت می نمایم و امیدوارم در پرتو الطاف الهی موفق و موید باشند.
 • مسافر عليرضا نجف آبادي اراك
زمان ارسال
1398/09/13 12:2:43
عرض تبريك خدمت آقاي مهندس و خانواده محترمشان ، تبريك خدمت ديدبانان محترم ، تبريك به همه بچه هاي كنگره ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
آخرین عناوین
پربیننده ترین مطالب