English Version
English

گزارش جشن هجدهمین سال رهایی مهندس دژاکام

گزارش جشن هجدهمین سال رهایی مهندس دژاکام

روز یکشنبه مورخ 94/9/15 خانم های مسافر جشن تولد 18 سال آزادی آقای مهندس ،بنیان کنگره 60 را با شکوه و شور و شوق فراوانی برگزار نمودند.

 

خلاصه سخنان خانم راد:

امروز 15 آذر مصادف با 18 سال آزادی آقای مهندس ،بنیان کنگره  می‌باشد. ایشان مثل هرسال نمی‌خواستند تولد بگیرند ولی خوشبختانه  سالگرد تولد ایشان مصادف با روز یکشنبه شد و ما از این فرصت استفاده کردیم و برای نشان دادن حس قدردانی از ایشان مراسمی برای تولدشان ترتیب دادیم. من به‌عنوان شاگرد و رهجو برایم سخت است که در مورد استادم صحبت کنم.

18 سال مدت کمی نیست و می‌توانم بگویم قدم‌های مثبت بزرگی در پیشبرد روشنایی و نابودی تاریکی برداشته شد.ایجاد 22 شعبه و 23000 نفر زیرمجموعه کار کوچکی نیست.حرکت‌های موءثری شروع شد و رهایی و تولد هرکدام از ما به تولد ایشان بازمی‌گردد و اگر ایشان نبودند آزادی و رهایی و خوشبختی برای ما معنایی نداشت.اکثر افرادی که سقوط آزاد بودند الآن زنده نیستند و با سکته قلبی و مغزی از بین رفتند و نتوانستند ادامه دهند.OT در 18 سال پیش نبود و چقدر سخت بود در آن زمان که داشتن تریاک جرم بود این پروژه عملی شد و کنگره توانست آن را به‌عنوان دارو معرفی کند و شربت OT به‌عنوان دارو برای عزیزان تحت درمان در کنگره معرفی شد که به‌راحتی قابل‌اندازه‌گیری و تیپر بود و در تمام کلینیک‌ها به تمام عزیزان داده میشود.قدم‌های مثبت و خوبی که با حرکت آقای مهندس شروع شد و آذرخشی شد که کم‌کم شعاع اضافه کرد و الآن می‌بینیم که همه همراه شدند و با چرخش ،روشنایی به این بزرگی ایجاد شد.

این روز قشنگ را خدمت جناب آقای مهندس  بنیان کنگره60 تبریک عرض میکنم ،ما نمی‌توانیم زحمات ایشان را جبران کنیم ولی امیدوارم نشان دهیم قدردان زحماتشان هستیم.

 

 

اعلام سفر :
آنتی ایکس مصرفی :تریاک-مدت سفر اول:11 ماه روش درمان:DST با داروی اپیوم -راهنمایان:استاد سردار،استاد رعد،استادسیلور- مدت رهایی:18 سال
 
 

خلاصه سخنان آقای مهندس:

تا زمانی که خواست خداوند نباشد هیچ اتفاقی نمی‌افتد و هر چه انجام می‌گیرد قطعا خواست خداوند است .زمان با سرعت بسیار زیادی گذشت و من موافق نبودم که هرسال تولد بگیرم البته تا 6 سال مراسم می‌گرفتیم بعد جشن 10 سال آزادی و سپس 14 سالگی را جشن گرفتم و گفتم تولد بعدی را در 20 سال آزادی برگزار میکنم.چون دوست نداشتم اسباب زحمت شوم و وقت را برای بچه‌هایی که تازه به رهایی می‌رسند بگذاریم .مدت 18 سال به‌سرعت گذشت و نگاه که می‌کنیم این سال‌ها برایم مانند 18 روز یا 18 هفته گذشت و علتش این است که

 

عمر اگر خوش گذرد زندگی نوح کم است             گر به سختی گذرد نیم نفسی بسیار است

 

این 18 سال خیلی خوش گذشت  . در هستی کار سلول این است که اطلاعاتش را به سلول بعدی بدهد و کاری هم که من انجام دادم این بود که اطلاعات را به دیگران انتقال دادم ، اگر افرادی وجود دارند که دانش و علم خود را نگه می‌دارند و برای خود حفظ می‌کنند ، سخت در اشتباه هستند .

باید بدانیم که وعده‌ی خداوند دروغ نیست و هرکس که کار معنوی انجام می‌دهد قطعا بار مادی هم برای او وجود دارد . اگر در زندگی دچار مشکلات مادی هستید صبر کنید و در صراط مستقیم باشید خداوند در حل مشکلات شمارا یاری میدهد ، البته این کار نیاز به زمان دارد ، نه اینکه یک ماه است آمده‌اید کنگره و همه‌چیز درست شود ، گاهی پنج یا شش سال طول می‌کشد که به نتیجه برسد . خواسته و آرزوی قلبی من این است که تفکرات و اندیشه و راهکاری برای به رهایی رسیدن شما و امثال شما وجود داشته باشد تا بتوانید در کنگره تکثیر شوید .

در روز پنجشنبه و جمعه کنگره 60 میزبان مسابقات راگبی لیگ برتر کشور بود و بچه‌های تیم راگبی کسانی هستند که مصرف‌کننده شیشه بودند که به بالاترین نقطه رسیدند و قهرمان تیم ملی شدند و حتی به خارج از کشور نیز اعزام شدند درحالی‌که رئیس انستیتو سوءمصرف مواد مخدر در ایلات متحده‌ی آمریکا که بزرگ‌ترین مرکز تحقیقاتی آمریکا در مقاله‌ای گفته بود که امیدوارم در آینده ما دارویی پیدا کنیم که به کمک آن بتوانیم حشیش ، آمفتامین ، شیشه ، کوکایین و الکل را درمان کنیم ، درحالی‌که ما 20 سال است تریاک و10سال است که شیشه را درمان کرده‌ایم و بعضی از بچه‌های کنگره که با 9 کلاس سواد آمده بودند الآن دارند امتحان دکترا می‌دهند ، این‌ها را برای این به شما میگویم که اگر چهار روز می‌آیید کنگره ، اشتباه نکنید و سرتان کلاه نرود که در مترو منتظر همدیگر باشید و بروید قرص بخورید و مواد مصرف کنید ، افکار منفی را بیرون بریزید ، ما در کنگره همیشه به سفر اولی ها میگوییم با عقاب‌ها بپرید ، زیرا آن‌ها شمارا به بلندای آسمان می‌برند ولی مگسان و کسانی که شمارا به مصرف مواد دعوت می‌کنند به‌سوی سطل زباله هدایتتان می‌کنند .

از خواب گران بیدار شوید زیرا همه دارند به بهترین نحو به رهایی میرسند و شما هنوز اندر خم یک کوچه هستید ، اگر در کنگره 60 درست درمان کنید بیماری هایتان هم خوب می‌شود ولی اگر می‌خواهی مواد بزنید ، هیچ ایرادی ندارد  ، آنقدر مصرف کنید تا اور دوز ( OVER DOSE ) کنید . مطلب مهمی که می‌خواهم برایتان بگویم این است که تمام کسانی که مواد مصرف می‌کنند دو راه بیشتر ندارند ، یا 90 درصد آن‌ها در اثر استفاده از مواد مخدر میمیرند و من دو برادر ، داماد و رفقایم را در اثر مصرف مواد از دست دادم و گروه دوم کسانی هستند که از راه غلط درمان میشوند یعنی ترک میکنند و متد DST  با داروی TO را اجرا نمی‌کنند و در نتیجه به درمان نمیرسند که آن‌ها هم منجر به مرگ می‌شوند که نتیجه‌ی هر دو آن باخت است که مصرف بکنند و مصرف نکنند منجر به مرگ می‌شوند ، مخصوصا کسانی که سیگار هم استفاده می‌کنند . 18 سال پیش که کنگره را احداث کردیم یک سری افراد که سقوط آزاد بودند عضو کنگره شدند و در آن زمان روش تدریجی به وجود نیامده بود و این افراد با این روش به درمان نرسیده بودند ولی در اینجا تا مرحله‌ی دیدبانی هم بالا رفتند و متاسفانه حدود ده نفرشان که ترک کرده بودند یا برگشت داشتند و اور دوز کرده بودند و بر اثر استفاده از سیگار سکته مغزی و قلبی کردند و فوت شدند . در اتحاد جماهیر شوروی 25% از آقایان به سن پنجاه‌سالگی نمی‌رسند و در اثر استفاده از الکل میمیرند ، در کشور خودمان هم با چنین مسئله‌ای روبرو هستیم و تنها چیزی که آن‌ها را از مرگ نجات میدهد همین روش DST با داروی OT است . به خاطر برگزاری این جشن از همه سپاسگزارم و امروز روز رهایی من نیست و روز رهایی همه ی بچه هایی است که در کنگره به درمان رسیده اند .

در کتاب 60 درجه گفته‌شده آغازی است که از آن آغازهای بی‌شماری آغاز خواهد شد و تمام وقایعی که در کتاب 60 درجه پیش‌بینی‌شده یکسری از آن‌ها به وقوع پیوسته و یکسری هم در آینده به وقوع خواهد پیوست . خوب است بدانید اگر راهنما یا مرزبان به شما گیر میدهند به خاطر این است که مسیر کج نروید و می‌خواهند که شما به رهایی برسید . همانطور که اگر یک بچه وسط خیابان باشد به او میگوییم که به پیاده‌رو برود و شما هم مانند همین قضیه هستید .

اگر راهنما به شما سقوط آزاد می‌دهد برای آموزش و ساختن شماست و ما چیزی در اینجا به نام تنبیه نداریم پس باکمال میل سقوط آزاد را بپذیرید زیرا در اینجا تمام خدمات و سرویس ها رایگان در اختیارتان قرار می‌گیرد و من نیازی به پول شما ندارم ، نزدیک به  2 یا 3 میلیارد تومان فقط در بانک پشتوانه شماست که اگر روزی خواستند  از جایی ما را بلند کنند دچار مشکل نشویم و هر ریالش حساب‌وکتاب دارد که با آن ساختمان و زمین می‌گیریم  و برای هر دینار آن برنامه‌ریزی وجود دارد . اگر در کنگره این مناسبت‌ها برگزار می‌شود برای این نیست که به این پول ها نیاز داریم و فقط می‌خواهیم به شما یاد بدهیم که باید تشکر و قدردانی کنید و اگر تولد برادر ، پدر و یا همسرتان است به یاد داشته باشید و از او تشکر کنید وگرنه تمام خدمات در کنگره 60 رایگان بوده و خواهد بود . توصیه‌ام به همه شما این است که از این فرصت استفاده کنید ، اگر می‌خواهید مواد  بزنید بروید بزنید ولی کسی که به کنگره 60 می‌آید یا باید رها شود یا بمیرد ، اگر رها شد که خداوند میگوید از فرصتی که به او دادیم استفاده کرد و اگر رها نشد و از این فرصت استفاده نکرد ماندنش در کره ی زمین فایده‌ای ندارد و برگردانده می‌شود ، تمام کسانی که به کنگره آمدند و برگشت زدند و دوباره به کنگره نیامدند ، مردند ، پس‌ازاین شرایط به نحو مطلوب استفاده کنید .  من از کار کردن برای شما لذت می‌برم و اگر تنبیه تان میکنم قصدم درست شدن و اصلاح و خوبی شماست و رهایی هرکدام از شما بالاترین لذت و ثروت برای من است . از اینکه امروز مرا غافلگیر کردید خوشحالم و از شما تشکر میکنم .

آرزو:

امیدوارم تا سال آینده بتوانیم زمین آکادمی برای کنگره 60 را بگیریم

 

ویژه ها

دیدگاه شما

108 دیدگاه

 • همسفر سحر ل۲ دهخدا

  خداروشکررررر از روز پرشگون رو تبریک میگم الهی سایه تون مستدام باشه بالای سر همه مون

 • مسافر نیما - گیلان

  با تمام وجود از شما ممنونم

 • مسافرجواد

  هجدهمن سال رهایی تان مبارک امیدوارم که همیشه سلامت باشید و به بهشت فردوس برسید

 • مسافرجواد

  هجدهمن سال رهایی تان مبارک امیدوارم که همیشه سلامت باشید و به بهشت فردوس برسید

 • امير حسين

  استاد پاينده باشيد

 • مسافر محسن از لژیون کرمان

  هجدهمین سالروز رهایی تان را به شما و خانواده محترم و به تمام کنگره شصتی ها تبریک عرض می کنم.امید است همیشه تندرست باشید و سایه شما بر سر کنگره مستدام باشد.

 • همسفر از کرمان

  هیجدهمین سال رهایی تان مبارک.امیدوارم که همیشه سلامت باشید.

 • امید

  خدا قوت آقای مهندس همواره موفق وپیروز وسربلند باشید. بهترین ها نصیبتان

 • حسین زارع

  من هم به نوبه خودم ۱۸ سال رهایی جنابعالی را تبریک گفته و برای شما تندرستی و آرزوی کامیابی را از خداوند منان مسئلت دارم

 • یک همسفر از اراک

  "شب ظلمت و بیابان به کجا توان رسیدن مگر آن که شمع رویت به رهم چراغ دارد "تولدتان مبارک

 • سعید عاشوری-سعادت آباد

  عرض تبریک و شاد باش خدمت حضرتعالی - امیدوارم در سایه ایزد منان همیشه اسطوار و پایدار باشین

 • علی رضوانی(شاداباد)

  ضمن عرض تبریک و خداقوت خدمت اقای مهندس دژاکام از زحمات اشما متشکرم برای شما و تمام اعضای کنگره 60 ارزوی سلامتی دارم

 • مسافر حمید شیخ بهایی

  درپشت چار چرخه فرسوده ای کسی خطی نوشته بود من گشته ام نبود تو نیز نگرد که نیست گر خسته ای بمان واگر خواستی بدان مارا تمام لذت هستی به جستجو است پویندگی تمام معنی زندگی است هرگز نگرد نیست سزاوار مرد نیست اینرو ز بزرگ بر بزرگ جستجو گر درمان اعتیاد مبارک

 • هادی- رف رهجوی آقای یوسف خانمحمدی

  جناب آقای مهندس دژاکام .خیلی ممنون از زحمات بی دریغ شما .

 • کیان متولیان

  تبریک بیکران. همواره دلارام و شاد باشید

 • ولی الله دریانورد

  من هم این روز پر شکوه را به جناب اقای مهندس و خانواده محترمشان شادباش عرض مینمایم واززحمات بنیان کنگره وخانواده ایشان سپاسگزارم.

 • همسفر لیلا - تبریز

  تبریک به همه کنگره ۶۰ ها برای داشتن پدری مهربان دلسوز و خستگی ناپذیر که بودنش امید را برایمان معنی کرده است . آقای مهندس دژاکام ما هر روز حضورتان را در دلهایمان جشن میگیریم و برایتان از درگاه خالق یکتا عمری پر برکت را آرزو داریم . سال روزتان پر برکت

 • همسفر قائمی از اراک

  با سلام و عرض ادب و احترام خدمت آقای مهندس و خانواده محترمشان. هر کجا عشق آید و ساکن شود هر چه ناممکن بود ممکن شود درود و تبریک بی پایان بر بنیان عشق آقای مهندس دژاکام ،امیدوارم همیشه در پناه خدای مهربانی سالم و پرتوان باشید.

 • مهدی جوان

  با سلام و عرضض ادب خدمت بنیان کنگره ۶۰ و شاد باش و تبریک هجدهمین سال رهایی جناب مهندس دژاکام خداوند به شما و خانواده محترم طول عمر با عزت و عظمت و سلامتی عنایت بفرمایند زندگی ام مدیون حرکت بزرگ و وجود با ارزش شماست تا باد چنین بادا

 • بهار شهبازی

  با عرض سلام و عرض ادب و احترام مهندس عزیز استاد گرامی تولدتان را تبریک میگویم و از صمیم قلبم بهترینها را برای شما و خانوادتان از خداوند میخواهم امیدوارم توفیق شاگردی را خداوند از من نگیره خدا قوت به همه خدمتگزاران کنگره ممنون شاد باشید

 • همسفر رقیه

  با سلام این زوز زیبا زا به استاد عزیز تر از جانم جناب آقای مهندس بنیانگذار کنگره 60 از صمیم جان تبریک می گویم و می دانم که رهایی و روشنی جان و روح ما همه از آموزش ها و زحمات ایشان است هزار هزار بار سپاس از خداوند که این راه را گشود و تشکر فراوان از جناب آقای مهندس شاد و سلامت و تندرست باشید لحطه هایتان پر از برکت آمین

 • حسن شفيعي

  من هم به نوبه خودم هجدهمين سال رهاييتان را به شما و خانواده محترمتان تبريك عرض ميكنم و خدا را شكر ميكنم كه در اين برهه از زمان و مكان هستم كه ميتوانم از نزديك شما را ببينم.صميمانه از شما ممنونم

 • همسفر

  باسلام خداقوت خدمت همه عزیزان منم به نوبه خودم سالروز رهایتان رابه شما وخانواده محترم تبریک میگم,انشاله همیشه سلامت باشید

 • همسفر

  با سلام من هم به نوبه خودم هجدهمین سالگرد رهایی استاد بزرگوار آقای مهندس رو تبریک میگم انشاله همیشه سلامت و شاد باشید,

 • جواد عسکری از شهرری

  با سلام وخدا قوت سالروز رهاییتان را به شما وخانواده بزرگ و جهانی کنگره شصت تبریک می گویم .

 • اکرم هاشمی

  زیبایی هارا چشم میبیند و مهربانیها را دل. چشم فراموش میکند ولی دل هرگز…. پس بدان تا زمانی که دل زنده است فراموش نخواهی شد. آقای مهندس دژاکام عزیزم تا همیشه آرامش زندگی ام و تک تک لحظات شاد زندگی را مدیون سخاوت بی نظیر شما و خانواده پر محبت شما هستم. دعا میکنم سلامت و شاد باشید. از صمیم قلبم هجدهمین سال عاشقی و رهایی را به شما و خانواده بزرگ کنگره 60تبریک عرض میکنم. از صمیم قلبم هجدهمین سال عاشقی و رهایی را به شما و خانواده بزرگ کنگره 60تبریک عرض میکنم.

 • اکرم هاشمی

  زیبایی هارا چشم میبیند و مهربانیها را دل. چشم فراموش میکند ولی دل هرگز…. پس بدان تا زمانی که دل زنده است فراموش نخواهی شد. آقای مهندس دژاکام عزیزم تا همیشه آرامش زندگی ام و تک تک لحظات شاد زندگی را مدیون سخاوت بی نظیر شما و خانواده پر محبت شما هستم. دعا میکنم سلامت و شاد باشید. از صمیم قلبم هجدهمین سال عاشقی و رهایی را به شما و خانواده بزرگ کنگره 60تبریک عرض میکنم.

 • المیرا(سلمان فارسی)

  بسیارعرض تبریک دارم خدمت اقای مهندس دژاکام وهمچنین خانواده محترمتون وازخداوندخواستارم که سایتون همیشه بالاسرمون باشه آمین

 • امیر از اراک

  سلام سالگشت رهاییتان مبارک ، بر همه رها یافتگان مبارک

 • سعید کلهر

  با سلام و عرض ادب تولدتان مبارک بزرگوار شاید قرن ها نیاز باشد تا دنیا به عظمت کار کنگره و شما عزیز پی ببرد شاد زی

 • امیرعباس ایمانی ازسمنان

  سلام وعرض تبریک به آقای مهندس دژاکام از زحمات شما متشکریم .تبریک تبریک تبریک.

 • همسفر الهه

  آقای خوبیها تولدتون مبارک... بااحترام

 • افشین

  سلام جناب مهندس از صمیم قلبم عرض تبریک دارم واقعا بعضی مواقع کم میارند کلمات و قاصرند خدایا شکرت چقدر راحت شدیم چقدر خوش میگذره واقعا همینطوره .از مام کنگره 60 سرکار خانم انی تشکر و سپاس من همسفر نداشتم ولی حضور مجازی شما را احساس میکردم و

 • همسفر زري از آكادمي

  بزرگ مرد تاريخ ايران، اگر از مصدق و ميرزاي شيرازي و ميرزاي جنگلي و مدرس و .... همه كساني كه در تاريخ مملكتم نامي از آنها برده شده بيشتر نباشي كمتر نيستي زيرا نام شما در تاريخ ذهن و قلبمان حك شده است. اينك در عصر كنوني، ايران عزيز بزرگ مردي را در طي اين دوران به خود ديده كه فارغ از هر گونه جناح سياسي و فقط براي رضاي خدا و نجات كساني كه در راه مانده كولاك و طوفان سهمگين اعتياد هستند ذهن و فكرش را درگير كرده تا بتواند راهي براي نجات اين مردمان در سرماي 60 درجه مانده بنمايد. حال بر خود واجب مي دانم مراتب اردات خود را نسبت به شما و خانواده محترمتان اعلام دارم اميدوارم همه گم كردگان راه حقيقت به زودي راه خود را بيابند.آمين. هجده سال رهاييتان مبارك

 • احمد_مسافرکمان

  عمر اگر خوش گذرد زندگی نوح کم است گر به سختی گذرد نیم نفسی بسیار است عزیز عزیز ......دمت گرم و سرت خوش باد و همیشه ایام به کام.

 • مسافر عباس اراک

  با سلام وخداقوت جناب مهندس تولد ۱۸سال رهایی مبارک وتبریک میگم به شما وخانم انی همیشه شاد باشید

 • مسافر محسن آکادمی

  جناب مهندس 18 سال رهایی گوارای وجود نازنین تان باد.

 • همسفر فائزه

  اين روز زيبا را به بزرگ مرد تاريخ و سمبل عشق و محبت تبريك ميگوم از خداوند بهترين ها را براي پدر مهربان خواستارم.

 • مصطفی شعبه شهرقدس

  با تشکر فراوان از آقای مهندس واقعا همانطوری که سرکار خانم راد فرمودند تولد مهندس تولد همه ما ست تبریک تبذیک تبریک خدارو شاکرم بخاطر این مسیر قشنگی که سرراه ما قرار داد

 • مسافر فرشاد

  هجدهمين سال رهائيتان مبارك.هميشه در آرامش و موفق باشيد.

 • علی نورعلی

  مهندس عزیز تولدت مبارک خدا قوت به خاطر این کار خدا پسندت از قدرت مطلق سلامتی طول عمر با عزت برای شما و خانواده محترمتان خواستارم

 • فریبا همسفر شاهین

  سلام من هم به نوبه خودم 18 سال رهایی آقای مهندس دژاکام عزیز را تبریک می گوییم به امید روزی که کنگره 60 جهانی شود.

 • مسافر حسن

  سلام.اقای دزاکام عزیز تولد 18سال رهیتان مبارک.شما یه ارزو کردید ومن هم ارزو میکنم که این متدد،جهانی بشه با دستای پاک شما

 • سمیرا نوری

  باسلام ودرود خدمت اقای مهندس تبریک میگم هجدهمین سال رهای و انشاالله خداوند به علم ودانشتون خیرو برکت بده وسایه تون همیشه بالایه سر کنگره باشه.

 • مسافر مجتبی(رهجوی اقای صلواتی شیخ بهایی)

  زبانم برای وصف شما ناتوان است هجدهمین سال ازادی تان پر شگون شادی ونشاط تان روز افزون سایه تان مستدام

 • رضا

  با عرض تبریک فراوان خدمت جناب مهندس دژاکام و تمامی اعضای کنگره 60 و با آرزوی شادی و سلامتی برای بزرگ مرد و معمار بزرگ کنگره 60

 • امیر محسن احمدی از نمایندگی حکیم هیدجی

  زبان قاصر است از شکر نعمت تولد و حس بودن شما در روز تولدتان سر به زمین سائیده و از درگاه حضرت حق نهایت سپاس خود را بجا آورده و برایتان سالهای سال عمر با عزت و برکت خواستارم. باشد که بقاء عمرتان با سربلندی و سلامتی توأم باشد...

 • محسن کیوانی

  مهندس عزیز پدر کنگره , شما مصداق السابقون هستید سایه تان همیشه بالای سر ما شادباش وتبریک به خانواده بزرگ کنگره برای انجام این عمل عظیم شکر شکر شکر

 • مسافرسعيدشعبه شيخ بهايي اصفهان

  باسلام دورد خدمت بنيان و پدر كنگره60هجدهمين سالروز رهايي بر شما وخانواده عزيزتان مبارك باد

 • بیژن لژیون شیراز

  سلام و درود بر بزرگ مرد تاریخ جناب مهندس دژاکام هجدهمین سالگرد رهاییتان را به شما و خانواده محترمتان و خانواده بزرگ کنگره 60 تبریک عرض میکنم و امیدوارم همیشه در تمام مراحل زندگیتان سالم و سر بلند باشید ( خدا قوت )

 • بیژن لژیون شیراز

  سلام و درود بر بزرگ مرد تاریخ جناب مهندس دژاکام هجدهمین سالگرد رهاییتان را به شما و خانواده محترمتان و خانواده بزرگ کنگره 60 تبریک عرض میکنم و امیدوارم همیشه در تمام مراحل زندگیتان سالم و سر بلند باشید ( خدا قوت )

 • مسعود مصطفی

  جناب آقای مهندس تبریک و شاد باش به حضرتعالی و اساتید بزرگوارتان ، خانواده گرامی ، اعضای کنگره 60 . خدایا شکر به وجود و برکت جناب مهندس و تک تک اعضای پاک و عاشق کنگره . از محبت های جنابعالی بی نهایت سپاسکزار .امیدوارم سایه تان بر سر ما مستدام باشد. اراتمند شما . مسعود و همسفرمریم انصاری

 • محمود

  ساده و بی آلایش - خداقوت و تبریک

 • بهرامی

  پدر عزیزم تولدت مبارک.الهی همیشه سایه مهربونیتون بر سر ما بر قرار باشه

 • قادر از هیدج

  عرض سلام و تبریک خدمت بنیانگذار کنگره 60 جناب اقای مهندس حیسن دژاکام از خداوند متعال آرزو سلامتی و تندرستی برای شما و خانواده محترمتان خواستارم

 • ابراهیم موحدی

  این روز بزرگ را به تک تک اعضای کنگره 60 تبریک عرض می کنم. عرض تبریک به بنیان کنگره 60 جناب مهندس دژاکام عزیز و خانواده گرامی ایشان. تا باد چنین بادا ...

 • مسافر آرمین

  سلام آرزوی سربلندیه هرچه بیشتر برای کنگره 60 و تمامیه خدمتگزاران واقعیش را دارم زنده باد مهندس دژاکام

 • همسفررویا ازهیدج

  اولدوز گلیپ ای اولماز بهارگلیپ یای اولماز مهربانلار ایچینده هچ کیم سنه تای اولماز ای مهربان آتا دوغوم گونون موبارک اولسون

 • مسافر علیرضا کاشف ازمشهد

  بااحتدام فراوان وباکمال خرسندی هجدهمین سال رهایی برچمدارکنگره60رابه ایشان وهمیه رهرووان ورهجویانشان تبریک میگویم

 • مسافر مهران از اصفهان

  تبریک به بنیان کنگره 60 که همیشه اندیشه و کلام و رفتار و روش زندگیشان الگوی بی نقصی است برای همه. با آرزوی سلامتی و سعادت جنابعالی.

 • همسفر حیدری

  استاد بزرگوار به خاطر تمام تلاش هایتان برای رهایی انسانهای در بند اعتیاد از شما قدردانی می کنم از تمام آموزش های نابی که در اختیار ما قرار دادید تشکر میکنم . این هفته باشکوه را به خاطر هجدهمین سالگرد تولدتان و قدردانی از موهبتی که شما آن را ابداع کردید شربت ot به شما و خانواده محترمتان تبریک می گویم.

 • مسافر عمران

  با عرض تبریک و شاد باش به پدر دلسوز کنگره 60 _ سایه اتان همیشه بر سر ما مستدام ....

 • همسفر مریم از کرج

  سلام وخداقوت این روز قشنگ را به بنیانگذار کنگره جناب مهندس وخانواده محترمتون تبریک و تهنیت عرض میکنم واز خداوند شادی سلامتی، وبهترینها را برایتان خواستارم.

 • همسفر مريم

  جناب مهندس تولدتان ، تولد همه ما مسافران و همسفران كنگره مي باشد چرا كه زندگي بخش زندگيمان بوديد و هستيد. سايه شما هميشه بر سرمان باد پدر مهر.

 • همسفر سمانه رهجوی خانم آنی کماندار

  جناب مهندس دژاکام تولدتان را به خود شما و خانواده محترمتان و استادان شما و تمامی اعضای کنگره ۶۰ صمیمانه تبریک می گویم. و برای شما بهترین ها را از خداوند خواستارم.

 • مسافر مجید ن الهیه

  وقتی انسان درعسق غوطه‌ور میشه ،میشه خورشید عشق، که همه میتونن از گرمای عشقش گرم بشن، مهندس جان شما پرتوی عشق الهی هستین دست مریزاد، سلامت، شاد، پاینده باشید.

 • همسفرمنیره ازتبریز

  امروز روز رهایی من نیست و روز رهایی همه ی بچه هایی است که در کنگره به درمان رسیده اند ....این جملان یعنی عشق...عشق محض و خدایی...وکسی غیر از جناب مهندس نمیتواند ناقل این عشق باشد....آقای مهندس از اعماق قلبمان دوستون داریم و این تولد آسمانی را خدمت شما و خانواده ی گرانقدرتان و کنگره ی 60 تبریک عرض میکنم...

 • همسفر آرزو

  سلام و خداقوت، تبریک تبریک فراوان ب اقای مهندس وخانواده کنگره 60،ممنون وبسیار سپاسگزار از آقای مهندس ک این مکان امن با وجود ایشون پایه گذاری شد

 • مسافر

  من این روز عزیز رو به همه اعضا و مخصوصا مهندس دژاکام عزیز تبریک میگم... ان شاءالله همیشه سالم و سلامت باشید.

 • lمسافر محمد حسین

  قبل از هر چیز تبریک میگم این روز عزیز رو اول به مهندس دژاکام بعد به تمامی افراد کنگره شصت چون اگر این تولد نبود رهایی و تولد هیچ کدام از ماها نبود و معلوم نبود کجای این دنیا اوور دوز کرده بودیم. ثانیا خطابم به جناب مهندس دژاکام عزیز و دوست داشتنی و این مرد بزرگواره: آقای مهندس من این اجازه رو به خودم میدم و این حرف رو از طرف تمام افراد کنگره 60 میگم چون مطمئنم همه همین نظر رو دارن... شما هیچ وقت هیچ وقت هیچ وقت اسباب زحمت هیچ کس نیستسن شما لسباب رحمت و آسایش همه ما رها شدگان کنگره 60 هستید اگه شما نبودید خدا میداند که هر کدام از ماها الان کجا بودیم گوشه کدام تیمارستان یا زندان یا قبرستان تبریک تبریک تریک...

 • اميرحسين احمدى

  گنج انسانهاى از ياد رفته و در خاكسترها مدفون شده عاقبت روزى به آنها باز پس داده خواهد شد مشروط بر اينكه خود را طلب كنند ١٥ آذر زادروز روز و مردى كه كليد يافتن هر شخصى را به خودش داد تا خودش راه گشايش خودش شود بر تمامى جهانيان مبارك باد...

 • مسافر سیاوش

  قطعا شما کشتی نجات خیلی از خانواده های غرق در پوچی و تاریکی بودید و هستید و خواهید بود.

 • اکبراسماعیل پوران

  باتشکر از زحمات مهندس عزیز ،آرزوی سلامتی برای مهندس و خانواده گرامیشان را از خداوند منان خواستارم

 • ارش مهوار

  این تولد وتولدهای ایندرو به جناب مهندس وهمه کنگره 60 تبریک میگم واز خانمهای شعبه اکادمی سپاسگزارم که به نمایندگی همه این مراسمو برگزار کردند..مهندس همیشه پایدار باشید خدا قوت

 • محمدداودی واعظم از اصفهان

  سلام با همه وجودمان می گویم اقای مهندس دوستتان داریم وخوشحالیم که در این حیات از زندگی پدری مهربان همچون شما داریم شکر شکر شکر

 • همسفرلیلی محمدی از حر

  درود وسلام وعرض تبریک خدمت بنیانگذار کنگره جناب مهندس دژاکام.پدری عزیز وبزگوار همیشه دعاگویتان هستم انشاله همیشه موفق وپاینده باشید.

 • همسفر آمنه شهرک غرب

  مسافران و خواهران عزیز ممنون بابت برگزاری هجدهمین سال رهایی مهندس عزیزتر از جان و ممنونم بابت انعکاس جلسه لذت بردم جناب مهندس این روز را به شما و خانواده عزیزتان تبریک می گویم و زنده باشید و سلامت خوبی خوبتر از تمام فصل های عاشقی،نابی ،زیبایی و.... بدرود

 • yaser

  آقا سلام و عرض تبریک فراوان.... ان شاء الله همیشه سایه تان بالا سر ما باشد و شاهد این چنین جشن هایی باشیم...مبارک باشد

 • همسفر عاطفه، از شعبه سمنان

  گرت جان در قدم ریزم هنوزت عذر می خواهم که از من خدمتی ناید چنان لایق که بپسندی مهندس عزیز با تولد شما جهانی متولد خواهد شد ، جاوید باشید

 • ابراهیم باباکوهی

  با آرزوی بهترینها و تبریک بابت ۱۸ سال رهایی بر فراز قله ها چون عقاب، جناب مهندس ممنون بابت تمامی تلاش شما.

 • سهیل کلاته

  سلام.... . . . بسیار بسیار فرخنده باد... . . . عرض تبریک به بنیان کنگره جناب مهندس دژاکام مهربان و خانواده گرامی ایشان و تک تک بچه های کنگره. . . . تا باد چنین بادا

 • سعید نمکی

  من هم به نوبه خودم این روز را خدمت جناب آقای مهندس دژاکام و خانواده محترمشان تبریک عرض میکنم

 • حمید، مسافر

  خداوند را شاکریم و شکر گذاریم بابته این فرخنده، (که در این راهیم که رهرو آن استاده بزرگمان حسین دژاکام است). تولد 18سالگی،مبارک. و ما مطمئن هستیم که کائنات هم خوشحال هستند بابته 18سال سرفرازی،خدمت و نجات،و... امید واریم ماهم روزی دنباله رو تفکر،اندیشه و راهه شما باشیم استاد گرامی ، و بتوانیم با تزکیه و پالایش18سالگی وهزار سالگی خدمت به خلق را جشنی بگیریم. آفاق را گردیده ام، خوبان فراوان دیده ام، اما،... اما تو چیزه دیگری. این شعر هم با تمام وجود(تمام همه چیز) تقدیم به تو ای پدره عاشق.

 • مسافر علیرضا کاشف ازمشهد

  بااحترام هجدهمین سال رهایی برچمدارکنگره60رابه ایشان وهمیه رهرووان ایشان تبریک میگویم

 • فرهاد

  تولد آزاد مرد بزرگمان مبارک و انگیزه برای من سفر اولی میشود دوچندان

 • کوشا

  نگهبان محترم کنگره60.خداوندمهربان به شماطول عمرباعزت عطانماید.ازاومیخواهم که وجودشمارابرای فرزندان کنگره وخانواده محترمتان حفظ نماید. آمین یارب العالمین 18سال رهایتان مبارک

 • مسافر ناصر، حکیم هیدجی

  با سلام، هجدهمین سال آزادی جناب آقای مهندس را خدمت تمامی مسافران و همسفران گرامی تبریک عرض میکنم.

 • مسافر قلم فرسا

  سلام من نیز این روز عزیز و قشنگ را به بنیان کنگره وخانواده محترمشان وهمینطور اعضای کنگره 60 تبریک وشادباش عرض می کنم

 • مهدی دهقان

  آقای مهندس هجدهمین سال رهایی وآزادی شما را از بند اعتیاد تبریک عرض مینمایم با آرزوی بهترین ها برای شما خدا قوت

 • همسفر عزت

  آقای مهندس بزرگوار تولدتان بشما وخانواده محترمان واستادانتان وهمچنین به کلیه اعضای گنگره ۶۰ تبریک عرض میکنم خداوند حافظتان باشد وعمری باعزت وافتخار همیشگی برایتان آرزو میکنم

 • همسفر زهرا-آکادمی

  امیدورام سالیان سال در کنار خانواده محترمتان همراه با خوشی و آرامش زندگی کنید

 • احمدشریفیان

  تبریک به جناب آقای مهندس . چقدر دلنشین و تأثیرگذار صحبت می کنید و تمام اینها نشان از پشتوانه ای است که همیشه بهمراه دارید و آن چیزی جز عشق و محبت نیست ...

 • میلاد کاظمی،شاد آباد

  اقا18سال رهاییتون رو ب شما و خانواده دژاکام تبریک میگم،همینطور به تک تک اعضای کنگره60،بزرگ مرد عشق،تبریک تبریک

 • همسفر لیلا شعبانی از تبریز

  عرض سلام و تبریک و شادباش خدمت بنیان کنگره 60 جناب آقای مهندس دژاکام . خدا را شکر و سپاس بی نهایت به خاطر نعمتهای وصف نشدنی و زیبایش. سلامتی , طول عمر و موفقیت روزافزون آقای مهندس را از درگاه خداوند متعال خواهانم

 • منیره

  خداقوت من هم بابت این تولد خوشحال هستم وامیدوارم هرسال شاهد این تولد باشیم,همانطور که آقای مهندس فرمودند تولد ایشان تولد همه ماهست واقعا همین طور هست واین تولد یعنی زندگی دوباره که به لطف خداوند و آقای مهندس بوده باتمام وجود از آقای مهندس سپاسگزاری میکنم به خاطر تولد دوباره من

 • سینا مخلصی از حکیم هیدجی

  نه هرکه چهره برافروخت دلبری داند، نه هرکه آینه سازد سکندری داند / نه هرکه طرف کله کج نهاد و تند نشست، کلاهداری و آیین سروری داند / غلام همت آن رند عافیت سوزم، که در گداصفتی کیمیاگری داند / هزار نکته باریک تر ز مو اینجاست، نه هرکه سر بتراشد قلندری داند... استاد به شخصی گفته میشه که بتونه یک نفر رو از خواب بیدار کنه. من که از هنوز خوابم ولی هیچوقت از اینکه روزی نوبت من هم میرسه، ناامید نمیشم چون میدونم که یک استاد بالا سرم دارم. استاد عزیزم؛ تولدتون رو خدمتتون تبریک عرض می کنم و به عنوان کوچیک ترین شاگردتون ازتون سپاسگذاری می کنم که هستید و دلیلی میشید که باشم

 • شهرام از نمایندگی صالحی

  فرمانروایان زمین کسانی هستند که میسازند و چه جیزی بالاتر از ساختن و احیاء انسانها سلام و درود بر مهندس دژاکام عزیز ♥ تولدتان مبارک ♥

 • سایه همسفر مهدی شعبه کرج

  سلام تبریک فراوان به استاد عزیز ،پدر مهربان کنگره60 ،ان شاالله خداوند به شما عمر با عزت بدهد و سایه تان همیشه بر سر ما باشد .

 • همسفرمنصوره شهرری

  باسلام وخداقوت وتبریک خدمت آقای مهندس عزیزوخانواده بزرگ کنگره ۶۰خدارو هزاران بار شکر میکنم که سعادت حضور در کنگره رادرزندگی نصیبم کردتا درس درست زندگی کردن رادر خدمت شما بگیرم امیدوارم سالهای سال عمربا عزت داشته باشید ما هم بتوانیم از آموزشهای ناب کنگره بهرهمند شویم خدایا شکرشکرشکر

 • همسفر ریحانی

  با عرض سلام و تبریک صمیمانه به کسی که اگر امروز همراه با زنده بودن زندگی هم می کنم مدیون او هستم . خدا راشکر که استاد بزرگی چون آقای مهندس را می بینم و هم دوره ایشان هستم .تنها چیزی که در مقابل آموزشهای عظیم کنگره می توانم انجام بدهم فرود آوردن سر تعظیم است .

 • محمدمحمودی

  اینکه آقای مهندس میفرمایند : نمیخوام به خاطر برگزاری تولد اسباب زحمت کسی بشم نشان از عشق و محبت آقای دژاکام عزیز داره.....آقای مهندس واقعا سرشار از محبت هستن.....♥خیلی دوسش دارم♥خداقوت آقای مهندس♥بوس از مهربونیهات♥

 • مریم احسانی

  خداقوت ب همه مسافران وهمسفران آقا وخانم مهندس عزیز 18سال رهاییتان مبارک ...در پناه خدا ودر کنار خانودتان همیشه سلامت وپایدار باشید

 • محمدمحمودی

  به به چقدر قشنگه واقعا....خوش به حالتون که تونستید تولد آقای مهندس رو بگیرید....اونم کی آقای مهندس عزیز.....سرور و آقای ما....منجی و ناجی ما....ایثار واقعی....عشق و محبت ....وخیلی ویژگیهای مثبت دیگه....♥مهندس عزیز♥ تبریک♥تبریک♥تبریک♥

 • همسفر ابراهیم زاده مشهد

  با تمام وجودم سپاسگزار محبت شما هستم و برایتان طول عمر می نمایم و به خانم انی عزیز و خانواده دژاکام این روز عزیز و این پیروزی عظیم را تبریک عرض می کنم پاینده باشید

 • صبا

  سلام و درود خداوند بر تمامی خدمتگزاران خلق از همسفران و مسافرانی که مراسم تولد را برگزار کردند ، تشکر می کنم و به جناب آقای مهندس تولدشان را تبریک می گویم ، خوش به حالتان که وجودتان این قدر پر خیر و برکت است ، به خانواده محترم شما هم تبریک می گویم

 • مهدی سلطانی

  سلام، من این روز بزرگ را به تک تک اعضای کنگره 60 تبریک می گویم. زندگیم را مدیون کنگره 60، آقای مهندس و خانواده محترم ایشان هستم. همواره قدردان زحماتی که این همه سال برای تک تک اعضا متحمل شدند خواهم بود. آقای مهندس، 18 امین سال رهاییتان مبارک، امیدوارم بتوانم تا همیشه در زیر سایه شما و خانواده با محبت شما باقی بمانم. با تمام وجود دوستتان دارم، در جشن 14 امین سالگرد شما شرکت داشتم و امیدوارم بتوانم برای این جشن در 20 امین سالگرد هم حضور داشته باشم. دعای من همواره بدرقه راه شما و خانواده محترمتان بوده و هست و خواهد بود.

 • حمید- سعادت آباد

  تولدتان مبارک ای فرمانروای بزرگ زمان-آرزوی همه ما سلامت و تندرستی شماست

 • همسفر اکرم - شهر قدس

  شادی مجلسیان در قدم و مقدم توست...