English Version
English

بنيانِ يك درخت به وسعت تاریخ

بنيانِ يك درخت به وسعت تاریخ

دهمین جلسه از دوره سوم سری کارگاه‌های آموزش خصوصی مسافران کنگره 60 نمایندگی بیرجند؛ با استادی کمک راهنما مسافر ملک، نگهبانی مسافر شجاع و دبیری موقت مسافر جواد با دستور جلسه "بنیان کنگره 60" در روز یکشنبه 14 آذرماه 1400 رأس ساعت 16 برگزار شد.

خلاصه سخنان استاد:
سلام دوستان ملک هستم یک مسافر. خداوند را شاکرم که یک‌بار دیگر توفیق خدمت در جمع شما دوستان را به من عطا کرد. دستور جلسه امروز در مورد بنیان کنگره ۶۰  است. ابتدا هفته بنیان را خدمت جناب مهندس و تمامی خدمتگزاران و متصدیان کنگره ۶۰ تبریک عرض می‌کنم. دوستان در اداره کردن هر سیستم و سازمان و یا ارگانی یک نفر در رأس هرم وجود دارد و کنگره ۶۰  نیز از این قاعده مستثنا نیست.
جناب آقای مهندس دژاکام هم برای این موضوع از واژه‌ی بنیان استفاده کرده‌اند. بنیان در لغت به معنی ریشه است و جناب مهندس به‌عنوان کسی که در ۲۴ سال قبل، به‌تنهایی و با روش آزمون‌وخطا، خالق روش DST بوده است و درواقع ریشه این درخت هستند. درختی که روزبه‌روز تنومندتر و پربارتر شده است. ریشه این درخت جناب مهندس هستند، تنه‌ی آن دیده‌بانان در بخش‌های مختلف، شاخه‌های آن کمک راهنما و ایجنت ها و در بخش آخر برگ‌ها و شکوفه‌ها که همان سفر اولی‌ها و تازه واردین هستند.

پیام مرزبان:

عزیزان، جناب مهندس در ۲۴ سال قبل با کشف روش DST با معضلات و مشکلات فراوان و بدون امکانات و تنها با چند نفر رهجو، بدون حتی وجود مکانی مسقف و فقط با ایمان قوی و امید بذر این درخت را کاشته و الآن شاهد این هستیم که این درخت روزبه‌روز تنومندتر و پربارتر شده است؛ به‌طوری‌که کنگره ۶۰ در جای‌جای کشور فعالیت می‌کند و درمان اعتیاد که واقعاً زمانی یک مسئله لاینحل و بیماری مرموز و لاعلاج بود که در کنگره ۶۰ و با روش DST و فراگیری آموزش‌ها به‌راحتی قابل‌حل و درمان است.

پس عزیزان همه ما باید قدردان جناب مهندس دژاکام و کنگره ۶۰  باشیم؛ چون برای رسیدن به این امکانات و فراهم شدن این بستر تلاش‌ها و زحمات فراوانی صورت گرفته است. امیدوارم همه دوستان سفر اولی، ضمن فراگیری آموزش‌ها و انجام روش‌ها و رعایت قوانین و مقررات کنگره، سفر خوب و بی‌دغدغه‌ای داشته باشند. ممنون از اینکه با سکوتتان به صحبت‌های من گوش کردید.

خدمتگزاران:

نگارش: مسافر حمید از لژیون سه

عکس: مسافر حامد از لژیون یک

ویرایش و ارسال خبر: مسافر حجت از لژیون سه

ویژه ها

دیدگاه شما

15 دیدگاه

 • مسافر اسماعیل لژیون 3 بیرجند

  خسته نباشید به همگی

 • مسافر یوسف لژیون نهم رودهن

  سلام وخداقوت به کمک راهنما ی عزیز آقا. ملک

 • رضوان همسفر علی شعبه رودهن

  سلام و خدا قوت به استاد جلسه ، برادر عزیزم مثل همیشه عالی بود و از خداوند بهترینها رو برایت خواستارم 🌹🌹

 • همسفر شجاع از لژیون یک بیرجند

  سلام و عرض خسته نباشید به بزرگواران که بی دریغ خدمت می کنند. همواره در روشنایی ها قدم بگذارید و مملو از نور الهی باشید ..

 • مسافر محسن زارکویی

  سلام وخداقوت به هرسه عزیز، تبریک به استاد جلسه اقا ملک، دیدن شما دراین جایگاه باعث خوشحالی است، امیدوارم موفق باشید

 • شجاع مسافر لژيون یکم بیرجند3

  خسته نباشید به آقا ملک.. جلسه پربار وپراز انرزی بود

 • مسافر هادی ثالثیان

  باعرض تبریک هفته بنیان به همه عزیزان در نمایندگی بیرجندو خداقوت به کمک راهنمای محترم آقاملک و احسان عزیز

 • مسافر هادی لژیون یک بیرجند

  درود بر استاد جلسه و آقای دبیر نگهبان ماشاالله وخسته نباشید راهنمای عزیزم وتبریک به شما هفته بنیان و خدمت گزاران سایت خدا قوت

 • ابوالفضل لژیون یکم بیرجند

  درود بر کمک راهنمای محترم اقا ملک، خسته نباشید میگم به تموم خدمتگزاران نمایندگی بیرجند علی الخصوص بچه های سایت

 • مسافرکاظم لژیون۲ بیرجند

  سلام وعرض خسته نباشیدبه تمامی دوستان خدمتگزار که واقعا ازته دلشون به مسافرین عزیزوکنگره خدمت میکنن.وخدمت دبیرعزیزجوادآقا ونگهبان آقاشجاع وبخصوص استادجلسه کمک راهنمای دوست داشتنی ومهربان آقاملک عزیز خسته نباشیدمیگم.منکه حسابی لذت بردم وازتجربه‌ی دوستان استفاده کردم.واقعا ازته دلم ازهمه‌تون ممنونم که این حال خوب رو مدیون شماوکنگره هستم..

 • مسافر معین لژیون سه بیرجند

  سلام خدا قوت ب تمامی اعضایی با صفاوباانرژی نمایندگی بیرجند این روز بزرگ رو به همگی تبریک میگم ب خصوص ب جناب مهندس بنیان گذارکنگره ۶۰امید وارم همه کسانی در قهر تاریکی هستن این راه که مهندس ابدا کرده رو پیدا کنن وبه روشنایی برسن

 • سعید یکم بیرجند

  خداقوت به آقا ملک عزیز، خدمتگزاران عزیز و گروه سایت خسته نباشید

 • مسافرسیداحمدلژیون‌یک‌بیرجند

  سلام‌وخداقوت‌خدمت‌عزیزان‌کنگره۶۰ تبریک‌وخسته‌نباشیدخدمت‌اقاملک عزیزواقعاجلسه‌خوب‌وپرانرژی‌بود. هفته‌بنیان‌خدمت‌آقای‌مهندس‌وخانواده ایشان‌تبریک‌عرض‌میکنم‌وممنون‌ایشان هستم‌بابت‌وجوداین‌کنگره‌که‌ماراازتاریکی به‌روشنایی‌هدایت‌میکند.باارزوی‌بهترینها برای‌ایشان.تبریک‌خدمت‌خانواده‌بزرگ‌کنگره۶۰ ⚘⚘⚘💐💐💐

 • قدرت مسافر لژیون یکم بیرجند

  درود بر آقا ملک با بیان زیبایشان خداقوت به خدمتگزاران سایت

 • مسافر حجت لژیون سه بیرجند

  درود و خسته نباشید به آقا ملک بابت صحبت های زیباشون در مورد کنگره60... به همه خدمتگزاران جلسه خسته نباشید میگم. 🌹🌹 به مسافر حمید عزیز از لژیون سه بابت اولین خدمتشون در سایت هم تبریک ویژه میگم. امیدوارم تداوم داشته باشه و منجر به حال خوبشون بشه.👏👏🌼🌼