آرشیو اخبار
saalam
عنوان
تارِیخ

از :
تا :
گروه خبری
تعداد کل اخبار : ۴۱۹۲۲   در حال نمایش : ۲۶۸۶
نمایش اخبار
مسافر امید در مصاحبه خود بیان نمودند: در قسمتی از کتاب که مطالعه می‌کردم بخشی با عنوان «پیمان کمک راهنمایی» وجود داشت که من همان موقع آن را پر کردم؛ یعنی خودم در خلوت خودم با خدایم پیمان بستم که برای رسیدن به این جایگاه تلاش کنم. خداوند من را خیلی دوست داشت و خیلی خوشحالم که فرمان الهی برای من هم صادر شد و موفق به قبولی در آزمون شدم.
تاریخ
يکشنبه 8 تير 1399
منبع
گروه خبری : گفت و گو
گفت وگو با همسفر معصومه مسئول سابق نشریات و سایت شعبه امین قم: کنگره مکانی است برای احیای دوباره انسانهایی که راه را گم کرده اند و در اثر حرکت در راه غلط خود را به نابودی کشانده اند؛ راهی را پیش روی انسان قرار می دهد که نتیجه اش متولد شدن خلقی جدید از دل تاریکی هاست که این بار مانند عقاب بر فراز مشکلات پرواز می کند.
تاریخ
شنبه 7 تير 1399
منبع
گروه خبری : گفت و گو
ایجنت اهواز مسافر شاهرود:وقتی بیشتر روی این دستور جلسه دقت می‌کنیم می‌بینیم که کسی که آداب معاشرت بلد نیست، انسان بی‌ادبی است و کسی که انسان بی‌ادبی است، تعادل ندارد و این‌ها کاملاً به همدیگر مرتبط هستند.
تاریخ
چهار شنبه 4 تير 1399
منبع
گروه خبری : گفت و گو
همسفر معصومه در این مصاحبه زیبا به این نکته اشاره می کنند: خدمت‌های زیادی است که انسان در طول زندگی‌اش انجام می‌دهد، مثل انفاق به دیگران که اگر از روی عمل سالم و رضای خدا باشد؛ پس باید مخفی باشد؛ ولی اگر برای ریاکاری باشد، آن موقع دیگر اسمش عمل سالم نیست؛ بلکه جلب‌توجه دیگران است. درکنگره هم در درجه اول؛ باید هر خدمتی در قالب قوانین کنگره باشد.
تاریخ
چهار شنبه 4 تير 1399
منبع
گروه خبری : گفت و گو
همسفر سمیرا در این گفتگو بیان کردند: چیزی که باعث شد در کنگره ماندگار شوم، امید و انرژی بود که در کنگره دریافت کردم و وجود سفر دومی‌ها که به من امیدواری می‌داد، وجود راهنمایم و پیوند محبتی که بین تک‌تک اعضا کنگره 60 وجود داشت.
تاریخ
سه شنبه 3 تير 1399
منبع
گروه خبری : گفت و گو
همسفر زهرا: برای داشتن تعادل در خانواده، جامعه و. باید حریم یکدیگر حفظ بشود و درواقع اصول حرمت کنگره رعایت بشود وگرنه تخریب به همراه خواهد داشت.
تاریخ
يکشنبه 1 تير 1399
منبع
گروه خبری : گفت و گو
همسفر نگین گفت: من قبل از این‌که وارد کنگره بشوم، خیلی جستجو می‌کردم و خیلی سؤال داشتم. کلاس‌های عرفان و شعر و حافظ خوانی می‌رفتم و مثنوی می‌خواندم و خیلی سؤال داشتم که الآن، انسان قرار است چه کار کند و چه اتفاقی بیفتد و تلاش می‌کردم که به یکجایی وصل شوم.
تاریخ
يکشنبه 1 تير 1399
منبع
گروه خبری : گفت و گو
روزی سه مرتبه شروع به مصرف D.SAP کردم و پس از اعلام آقای مهندس از بخور هم بهره بردم و زمانی که مرخصی من تمام شد و به بیمارستان رفتم و پزشکان دو عکس سی تی اسکن را کنار هم گذاشتند کاملا متعجب بودند که مگر می شود در ابن مدت کوتاه ریه اینقدر صاف و تمیز شود...
تاریخ
شنبه 31 خرداد 1399
منبع
گروه خبری : گفت و گو
همسفر زهره: قدمی که در کنگره، خودم و مسافرم برداشتیم خدای مهربان ده‌ها و صدها قدم برای ما برداشت. من هنوز پس از گذشت حدود سه سال از رهایی مسافرم روزهای نخستین ورودم به کنگره را فراموش نکرده‌ام و همیشه سعی می‌کنم مثل یک قاب مقابل چشمانم باشد که روزهای نخست با چه حالی وارد کنگره شدم.
تاریخ
شنبه 31 خرداد 1399
منبع
گروه خبری : گفت و گو
این کتاب مجموعه کاملی از قوانین الهیِ ثبت شده در عالم هستی است و قابل استفاده برای همه انسان‌ها. کتاب 60 درجه یک کتاب کامل و برای عبور در همه عصرها و از همه یخبندان ها در همه حیاتهای ماست و موضوع اعتیاد در این کتاب هم یک مسئله سخت است و یکی از این یخبندان ها که به عنوان نمونه حل شده است و یک روش الگویی بی‌نظیر را روشن کرده است.
تاریخ
يکشنبه 25 خرداد 1399
منبع
گروه خبری : گفت و گو
12345678910...
آخرین عناوین
پربیننده ترین مطالب