تاریخ
چهار شنبه 15 ارديبهشت 1400

امین دژاکام جانشین بنیان کنگره 60: جزوه های جهان بینی الفبای تمام مطالب کنگره 60 است.

موضوع : کارگاه های آموزشی کنگره 60
امین دژاکام دیده بان و استاد جهان بینی و همچنین جانشین بنیان کنگره 60 در کارگاه آموزشی چهارشنبه 15 اردیبهشت ماه 1400 که با دستور جلسه ی جهان بینی 1و2 واقع در نمایندگی آکادمی برگزار شد با تاکید بر اینکه افراد برای درک مطالب و مکتوبات وهمچنین فایلهای صوتی موجود در کنگره 60 ابتدا باید جزوه های جهان بینی را به صورت کامل بیاموزند افزود: جزوه های جهان بینی الفبای تمام مطالب کنگره 60 است . خواندن جزوه جهان‌بینی باعث می شود مسائل مطرح شده مربوط به صور پنهان را با چشمان خود ببینید.
امین دژاکام جانشین بنیان کنگره 60: جزوه های جهان بینی الفبای تمام مطالب کنگره 60 است.

هفتمین جلسه از دوره هفتاد و دوم کارگاه‌های آموزشی کنگره 60، ویژه مسافران و همسفران کنگره 60، با استادی و نگهبانی استاد امین جانشین بنیان کنگره 60 و دبیری همسفر مونا با دستور جلسه «جهانبینی 1 و 2» روز چهارشنبه پانزدهم اردیبهشت‌ماه 1400 ساعت 9:30 آغاز به کار نمود.

خلاصه سخنان استاد:

سلام دوستان امین هستم یک مسافر

انشالله همگی خوب باشید

یک نکته در رابطه با اپلیکیشن دژاکام بگویم برای کسانی که تازه لژیون گرفته‌اند ابتدا باید وارد اپلیکیشن شوند، در قسمت بالای عکس آقای مهندس یک علامت سه نقطه عمودی هست که روی آن کلیک می‌کنند و بعد یک منوی دیگری برایشان باز می‌شود که در آن گزینه‌ی سوم را انتخاب کرده و سپس کد عضویت خود را وارد می‌کنند.

موضوع جلسه قرار بود هفته راهنما باشد و من در ذهنم در رابطه با همین موضوع آماده صحبت بودم اما قبل از شروع جلسه به جزوه جهان‌بینی 1 و 2 تغییر یافت به همین علت من از هردوی این موضوعات سعی می‌کنم که صحبت کنم.

جزوه جهان‌بینی 1 و 2 مانند الفبای جهان‌بینی می‌ماند و یادگرفتن و دانستن کمک می‌کند برای فهمیدن مطالب دیگری که آقای مهندس در کتاب‌ها و فایلهای صوتی توضیح داده‌اند. گاهی بچه‌ها از من سؤال می‌کنند که بعضی از سی دی فهمیدنشان سخت است، من به آن‌ها می‌گویم اگر شما یک فیلم را از وسط نگاه کنید دیگر متوجه آن نمی‌شوید و دائم یک نفر باید برای شما درباره آن فیلم توضیح دهد تا بتوانید داستان آن را دنبال کنید آموزش جهان‌بینی نیز به همین‌گونه است.

 مطالب در کنگره به دو دسته کلی تقسیم می‌شوند که این مطالب بنیادی و اصولی هستند در کلام‌الله به این مطالبی محکمات می‌گویند یعنی استحکام را به وجود می‌آورند مانند ستون‌های یک ساختمان، بقیه مسائل به آن‌ها متشبهات گفته می‌شود یعنی چیزهایی که شبیه هستند و توضیح می‌دهند برای آنکه محکمات را بپوشانند و این تشبهات سقف و گچ کاری، سرامیک، در و پنجره و... ساختمان است.

ستون‌ها و یا همان محکمات ده درصد الی پنج درصد قضیه است، نودوپنج درصد قضیه ازلحاظ مالی خرج دیگر موارد می‌شود. سی‌دی‌ها نیز به همین شکل است بعضی از آن‌ها محکمات هستند مانند 14 وادی که برای یادگیری جهان‌بینی کنگره حتماً نیاز است. این‌ها مانند الفبا هستند. اگر فرد این مطالب را کار نکند وقتی بعضی از سی‌دی‌ها گوش می‌کند به نظرش خیلی سخت و پیچیده می‌آید و نمی‌تواند ارتباط برقرار کند، راهنماها خودشان از طریق تجربیاتی که به آن‌ها منتقل شده و بعضی از سی‌دی‌هایی که به آن‌ها معرفی شده از این موضوع مطلع هستند و این مطالب مقدماتی را به بچه‌ها می‌گویند.

ما برای یادگیری جهان‌بینی به تصویری از آن نیاز داشتیم، ایده این کار را آقای مهندس از کتاب 60 درجه دادند زیرا کتاب 60 درجه‌یک کتاب تصویری است که در آن مطالبی مانند شهر وجودی و کارناوال شادی را در آن مطرح کردند. اگر کسی که در حال درمان است اگر کتاب 60 درجه را خوب کار نکند واقعاً آن نتیجه لازم را نمی‌تواند بگیرد. تصاویر این کتاب ایده داشتن یکی شکلی از صور پنهان را به وجود آورد. جزوه جهان‌بینی نیز مدل شهر وجودی را دنبال می‌کند و بیشتر در رابطه با آن صحبت کرده است و بعدازآن مدل قلعه‌ی عقل در آن مطرح‌شده است، پس دلیل الزام خواندن جزوه جهان‌بینی این است که در آن مسائلی در مورد صور پنهان مطرح‌شده که شما می‌توانید آن را با چشمان خود ببینید. ما با کنار هم گذاشتن تمثیل‌های جزوه‌های جهان‌بینی می‌توانیم دنیای درون را به بیرون متصل کنیم و جواب برخی از سؤالات خود را مطرح کنیم.

ما در هر قائدِ و اصولی که در یک قسمت از هستی داریم در تمامی بخش‌های دیگر نیز صادق است، ما این قائدِ و اصول‌ها را آوردیم و در قسمت صور پنهان انسان مطرح کردیم و چند سال پیش مجدد داستان سد خونی مغز مطرح شد که اجازه نمی‌دهد هر ماده‌ای وارد مغز شود و این سد خونی در صور پنهان همان دانایی است که اجازه نمی‌دهند هر خواسته وارد ساختار عقل شود این نشانه‌هایی از این هست که مدل‌های مطرح‌شده در کنگره واقعی هستند.

قسمت اول جز. ه جهان‌بینی از درون به ما تصویر می‌دهد و قسمت دوم آن نیروهای درون را معرفی می‌کند.

جهان ینی 2 می‌گوید اگر انسان‌ها بعضی از صفات را اشتباه می‌دانند چرا نمی‌توانند آن را درست نمایند؛ و علت آن را جواب می‌دهد و می‌گوید که در درون ما ساختارهایی وجود دارد و این‌ها دارای یک قدرت و ریشه‌ای هستند که در سی دی ساختارهای درون در رابطه با این‌ها صحبت‌های مفصلی شده است، این ریشه سال‌های زیادی زمان برده است تا به وجود آمده‌اند و یک از اهداف آن‌ها حفظ و بقا و دیگر رشد و توسعه‌ی خودشان است.

 به همین دلیل در درون فرد جنگ رخ می‌دهد چون ساختارهای منفی به‌راحتی جای خود را به ساختارهای الهی و مثبت نمی‌دهند بنابراین فهمیدن خوب یا بد بودن ساختار یک موضوع است و حل آن ساختار چیز دیگری است. نبرد ما با اعتیاد در سفر اول تمام می‌شود اما با دیگر ساختارهای منفی در سفر دوم ادامه دارد.

جهان‌بینی به شما می‌گوید که باید صبر به خرج دهید و در نبردهای خود پیروز شوید تا بتوانید ساختاری که در قلب، روح و نفس شما سهیم شده است را مغلوب کنید و ذره‌ذره درون خود را آباد کنید. مدت‌زمان این کار برای هرکس بستگی به میزان تاریکی است که در آن فرورفته است، آقا مهندس سال 76 درمان اعتیاد را پیدا کردند اما همیشه تزکیه پالایش را ادامه دادند و همیشه در حال مطالعه و تفکر بودند.

تمام این‌ها موضوعات بنیادی است اگر کسی این‌ها را بلد نباشد، مطالب دیگر برای او سطحی می‌شود و نمی‌تواند آن‌ها را یاد بگیرد.

ما بعد از شناسایی ساختارهای منفی باید حقه‌های آن‌ها را بشناسیم. دستگاه‌های منفی از زیباترین شکل وارد می‌شوند. یکی از مطالبی که من یاد گرفتم این است که انسان دقیقه 90 نمی‌داند که قرار است خرابکاری کند یعنی کسی که فعل ضد ارزشی مرتکب می‌شود تا قبل از وقوع آن خودش اطلاعی ندارد من متوجه شدم انسان‌ها خیلی از کارهایی که انجام می‌دهند تعمدی نیست و در تله می‌افتند، فهمیدن این مسئله در حس انسان تأثیر دارد، اگر انسان فکر کند که این خرابی‌های عمدی است می‌خواهد مسبب‌های آن را مجازات کند اما اگر متوجه شود که فاعل آن کار خود متوجه اشتباه خویش نیست باعث می‌شود دیگر انسان دچار کینه و نفرت نمی‌شود و ازنظر احساسی برانگیخته نمی‌شود. این‌گونه است که انسان می‌تواند بسیار ببخشد.

نیروی منفی انسان را آرام‌آرام به سمت تاریکی‌ها حرکت می‌دهد و فردی که در حال انجام عمل ضد ارزشی است تا لحظه‌ی آخر فکر می‌کند در حال انجام کار صحیح است. انسان باید ببیند آیا موضوعات و مسائلی که او را غمگین می‌کند آیا اصلاً به او مرتبط است یا نه این‌یکی از حقه‌های نفس است و کار ساختارهاست.

انسآن‌وقتی خود را در غم و اندوه گرفتار کند و برای مثال خود در جایگاهی کسی ببینید که به او خیانت شده است فشار زیادی را باید تحمل کند و یا یک فرزندی که احساس کند والدینش او را دوست ندارند و از این قبیل موضوعات، اگر کسی این چیزها را باور کند وارد دلش می‌شود و آن زمان نیروهای منفی می‌توانند ضربه مهلکی را وارد کنند. اگر چیزی در صور پنهان انسان وارد دل انسان شود و قلب او را سوراخ کند، انگار قدرتش نصف می‌شود و ناگهان تمام مقاومتش سست می‌شود.

گاهی کسی یک‌چیزی می‌گوید و فقط فکر شما را برای مدت کوتاهی به هم می‌ریزد ولی از پا درنمی‌آید ولی زمانی ممکن است کسی کلمه‌ای بگوید که مانند سم است و خودش هم متوجه آن نیست. کسانی که ازنظر عاطفی به انسان نزدیک هستند به همان اندازه در صور پنهان به او نزدیک هستند. کسانی که دور هستند برعکس در صور پنهان نیز از انسان دورند و اگر ما حرف و کلمات انسان‌ها را به مانند سلاحی نگاه کنیم سلاح افراد نزدیک به ما می‌تواند یک آسیب جدی وارد کند تا نسبت به افرادی که در صور پنهان از ما دورند. در تاریخ هم اگر نگاه کنید بیشتر آسیب‌ها از جانب نزدیکان وارد می‌شود.

بنابراین در آسیب‌های مربوط به قلب انسان باید حواسش باشد که در دیگران آن را به وجود نیاورد و هم اینکه ما باید یاد بگیریم اگر آن را تجربه کردیم و دریافت کردیم بتوانیم آن را درمان کنیم. بخش مهمی از آموزش‌های جهان‌بینی ما در کنگره به این دو موضوع برمی‌گردد که به خودمان و اطرافیان خودمان آسیب وارد نکنیم و آن مسائل و آسیب‌های به وجود آمده که غالباً از روی بی‌دقتی است و عمدی نیست را بایستی یاد بگیریم با جهان‌بینی درمان کنیم و زمانی که درمان شد قضیه حل می‌شود و جهش بزرگی برای شما اتفاق می‌افتد.

تا زمانی که انسان مسائل درونی خود را به‌صورت درونی و بنیادی حل نکند، واقعیت این است که جنس حس او خوب نمی‌شود؛ یعنی اگر انسان 20 سال از عمر خود صرف بازسازی این زخم‌ها کند بازهم ارزش خود را دارد.

زمانی است شما باکسی پیوند محبت عمیقی ندارید و اگر زخمی به وجود آید همین‌که آن را درمان کنید کافی است ولی زمانی که ما پیوند محبت عمیق با بعضی از افراد داریم مانند اعضای خانواده، آنجا آن مسائل و زخم‌ها درمان کردنشان مهم است و اگر این کار را نکنید ممکن است خانواده‌ی خود را از دست بدهید.

همه‌چیز از پیوند محبت به وجود می‌آید اما نیروهای منفی کاری می‌کنند که افرادی که بین آن‌ها پیوند محبت است به یکدیگر آسیب بزنند چون این آسیب در انسان به مانند یک زخم ظاهر می‌شود انسان را متحمل درد می‌کند و رنجی را برای او به ارمغان می‌آورد زمانی فرد این درد و رنج را از کسی که دوستش دارد احساس می‌کند و این ناراحتی به اندازی میزان دوست داشتن آن فرد شد پیوند آماده‌ی شکسته شدن است. این‌یکی از کارهای است که نیروهای منفی انجام می‌دهند تا فرد را به آستانه‌ی نقطه تحمل برسانند.

زمانی که انسان از فردی که دوست دارد زخم خورد آن زمان القای منفی از طرف نیروهای بازدارنده شروع می‌شود. اگر میزان دوست داشتن آن انسان نسبت به فردی که به او آسیب وارد کرده بر درد و ناراحتی حاصل از خم غلبه کند آن پیوند میمون است و در غیر این صورت آن را پیوند نامیمون می‌گوییم.

در قرآن به کسانی پیوند محبت بین افرادی که یکدیگر را دوست دارند قطع می‌کنند فاسق می‌گوید زیرا آن پیوندها را فسق می‌کنند و معمولاً پیوندهای منفی را به وجود می‌آورند.

تا اینجا نقشه یک اجرا شد. در نقشه دوم، وقتی شیری را از گله‌ی خود جدا کردند آن‌وقت او را در تنهایی نابود می‌کنند. تا زمانی که خانواده وجود دارد نیروی محافظت و تعادل وجود دارد و اعضای خانواده از یکدیگر حمایت می‌کنند و ساختارهای جامعه نیز متعادل است.

نیروهای منفی در هر مکانی نمی‌توانند بروند، اگر یک بدنی سالم است به دلیل عدم وجود میکروب نیست بلکه به این دلیل است که زورشان به آن سیستم یا بدن نمی‌رسد. چیزی که قدرت یک سیستم و نیروی حیات را نگه می‌دارد قلب انسان است. تمام بدن را قلب تغذیه می‌کند حتی مغز را.

اگر کسی را بخواهیم گیج کنیم می‌توانیم ساختار عقل او را از برهم بزنیم و ذهنش را آشفته کنیم اما اگر می‌خواهیم او را از پا دربیاوریم و ناامیدش کنیم تا به او پیوند بزنیم بایستی روی قلب آن انسان کار کنیم تا جنین چیزی را به وجود آوریم. اگر بتوانیم سریع به این زخم‌ها رسیدگی کنیم آن سیستم‌ها حفظ می‌شود و انسان زمانی متوجه این مسئله می‌شود که این افراد را از دست بدهد در آنجا متوجه می‌شود که چقدر در کنار هم بودن مهم است. البته انسان برای حفظ و نگهداری خانواده تلاش کند اما نه اینکه خود را قربانی کند.

این نکته را نیز بگویم که اگر فردی که در آستانه شکستن پیوند محبت خود با دیگری قرار می‌گیرد مدتی را از چند ساعت تا چند رو تحمل کند ساختارهای مثبت آن شخص شروع به ترمیم آن زخم می‌کند و به قسمت مخرب غالب می‌شوند.

البته من می‌خواستم کمی هم در رابطه باراهنما و معلم هم صبحت کنم. راهنما یا معلم همان‌طور که روح را به حرکت درمی‌آورد گاهی جن را نیز به حرکت درمی‌آورد و آنجا دیگر هم رهجو و هم راهنما دچار درد و رنج می‌شوند.

 

نام فایل

 

تاریخ

لینک

فایل صوتی سخنان مهندس

 

1400/02/15

 

دانلود

 

دیدگاه شما
نام :  
ایمیل :  
دیدگاه :  
 
دیدگاه ها
220 نظر  
 • محمدرضا
زمان ارسال
1400/02/25 18:8:38
خداقوت به استاد جهانبینی.بسیار سپاسگزارم از صحبت های خوب شما
 • احسان عسکری
زمان ارسال
1400/02/23 11:16:39
خدا قوت
 • همسفر مهدیه ل۳
زمان ارسال
1400/02/22 23:22:50
سلام خدا قوت به تمام اعضای کنگره ۶۰
 • اکبرا لژیون ششم شعبه دهخدا
زمان ارسال
1400/02/22 21:42:58
سلام خداقوت،عالی بود
 • مسافر افشین لژیون۱۴ اراک
زمان ارسال
1400/02/22 20:45:6
خدا قوت ممنونم🌹🙏
 • محسن طهانی لژیون کاشمر لژوین 2
زمان ارسال
1400/02/22 19:32:28
سلام دوستان محسن هستم یک مسافر خیلی عالی بود معلم جهان بینی هفته ات مبارک باشد
 • بتول ح همسفر لژیون سوم نمایندگی گنجعلی خان کرمان
زمان ارسال
1400/02/22 13:44:3
سلام بسیار اموزنده بود خداقوت
 • ابراهیم دژکام
زمان ارسال
1400/02/22 11:27:38
عرض سلام وخداقوت:بسیار زیبا مثل همیشه وآموزده.
 • هدا،لژیون ۲ بنیان
زمان ارسال
1400/02/21 20:3:8
بسیار عالی و آموزنده
 • علیرضا لژیون ده شعبه بنیان
زمان ارسال
1400/02/21 20:2:3
سلام وخدا قوت به استاد امین گرامی
 • همسفر محدثه
خداقوت به همه عزیزان خدمتگزار و سپاسگزارم از استاد جهانبینی جناب اقای امین .همیشه سالم و سلامت باشید
 • مریم همسفر هاشم از شعبه ستارخان
زمان ارسال
1400/02/21 10:5:17
خداقوت ، بسیار عالی
 • فهیمه همسفر محمدصادق لژیون یازدهم امین گلی
زمان ارسال
1400/02/21 0:14:34
با سلام و احترام و خدا قوت خدمت بزرگ راهنمای کنگره ۶۰،جناب آقای مهندس دژاکام و خانواده ی محترم ایشان و استاد امین گرامی. بسیار سپاسگزارم که با آموزش های عالی باعث گردیدید، پیوند محبت بین من و مسافرم بر هرچیزی پیروز شود و سربلند شویم. خدا را شکر به کمک شما اکنون خوشبختی را از عمق قلبم احساس می کنم. من و مسافرم بسیار قدردان شما هستیم و ان شاالله همیشه به بهترین شکل به کنگره ۶۰ خدمت می نماییم.‌ بسیار تشکر می کنم از خدمتگزاران سایت که آموزش های پربار روز چهارشنبه را در اختیار ما قرار می دهند. خدا قوت
 • همسفر سکینه ل ۷
زمان ارسال
1400/02/20 22:6:48
خداقوت خدمت استاد بزرگوار بسیار آموزنده بود
 • همسفرطاهره ازلژیون هشتم شعبه سمنان
زمان ارسال
1400/02/20 21:44:14
باسلام : درودوخداقوت به استادمحترم جناب آقای امین دژاکام مطالب شمامثل همیشه بسیارعالی وآموزنده هستندمن به شخصه خیلی صحبت های شماوپدربزرگوارتان مهندس دژاکام عزیز رادوست دارم امیدوارم همیشه درکنارخانواده عزیزودوست داشتنی تون سلامت وپایدارباشید👏🏻🌹🌹💖به خانم مونادبیرجلسه هم خداقوت میگوییم 🌷🌷 به تمامی مسافران وهمسفران عزیزواعضای پرتلاش سایت خداقوت عرض میکنم وامیدوارم همیشه موفق باشید💐
 • همسفر سمانه ۱۷شادآباد
زمان ارسال
1400/02/20 17:28:13
خدا قوت به استاد گرامی آقای امین سپاسگزار تمامی زحمتتان هستم.
 • همسفر فاطمه (ف)شعبه سهروردی
زمان ارسال
1400/02/20 14:55:32
خداقوت خدمت خدمتگزاران گرامی 🌹خداقوت و سپاس خدمت استاد امین گرامی ، چقدر صحبتهای شما همیشه و همیشه لذت بخش است 🌸 آرزوی صحت و سلامتی برای شما و جناب مهندس و خانواده گرامیتان
 • همسفر بدریه نمایندگی آبادان
زمان ارسال
1400/02/20 13:38:1
سلام و درود به استاد بزرگوارم جناب مهندس و استاد آمین،ممنونم بابت آموزشی که در اختیار ما می گذارید ، خدا رو سپاس سعادت این را دارم که رهجوی کنگره و شما باشم.
 • همسفر اشرف شعبه نجف اباد
زمان ارسال
1400/02/20 10:59:39
سلام و عرض ادب خدمت جناب مهندی عزیز و بزرگوار و همچنین خدمت استاد جهان بینی اقای امین عزیز بسیار بسیار سپاسگزارم از شما عزیزان بزرگوار چقدر زیبا و دلنشین اموزش میدهید الهی که خداوند عمر با خیر و برکت نصیب شما بزرگواران و همچنین خانواده محترمتان کند
 • همسفرزهره لژیون ششم شمس
زمان ارسال
1400/02/20 10:18:29
عرض سلام و ادب و خداقوت خدمت استاد عزیز.
 • همسفر فاطمه
زمان ارسال
1400/02/20 9:48:17
خداقوت به استاد امین بزرگوار
 • علی لژیون ششم دانیال
زمان ارسال
1400/02/20 9:6:14
ممنون از شما استاد امین
 • سعیده همسفر لژیون دوم شعبه گنجعلی خان کرمان
زمان ارسال
1400/02/20 8:45:38
مثل همیشه عالی و پر از نکته و آموزش .ممنون از شم
 • احسان آرمان مهر
زمان ارسال
1400/02/20 8:22:49
خداقوت سپاسگذارم استاد
 • کبری همسفر لژیون 14
زمان ارسال
1400/02/20 0:9:4
با سلام و درود به استاد عزیز بسیار عالی. سلامت وپایدار باشید.
 • مسافر غلامرضا لژیون ۳ گرگان
زمان ارسال
1400/02/19 22:43:19
بسان رود که در نشیب دره سر به سنگ میزند رونده باش امید هیچ معجزی ز مرده نیست زنده باش عرض ادب به مسبب آرامش الانم مهندس دژاکام و استاد امین
 • مسافرجواد ل۱۸فردوسی
زمان ارسال
1400/02/19 19:17:7
سلام وخسته نباشید به همه خدمتگذاران کنگره به خصوص دیدبان محترم استاد امین،بسیار عالی،شیوا وآموزنده
 • کمک راهنما همسفر فرزانه دانیال اهواز
زمان ارسال
1400/02/19 18:40:18
عرض‌سلام وادب‌وقبولی طاعات خدمت شمابزرگواران مثل همیشه مطالب بسیار بسیارمفیدو قابل تعمق ،از جناب مهندس عزیزوشما استاد امین سپاسگزارم که نقاط تاریک درون انسان را به زیبایی هر چه تمامتر روشن می نمایید،بسیار بسیار سپاسگزارم
 • علی
زمان ارسال
1400/02/19 17:6:7
با سپاس از استاد امین
 • رسول‌‌لیژون‌نهم‌
زمان ارسال
1400/02/19 16:50:55
عرض‌خدا‌قوت‌به‌استاد‌عزیز‌و‌بزرگ‌مرد‌کنگره‌‌منهدس‌‌‌‌عزیز‌‌‌‌و‌بیانات‌‌شما‌‌عالی‌‌هست‌
 • پوران همسفر عباس1شاداباد
زمان ارسال
1400/02/19 15:36:18
خداقوت خدمت استاند، نگهبان ودبیر محترم، مطالبی که دراختیار ما قرار دادید بسیار عالی، سراسر درس وآموزش بود، بسیار سپاسگزارم
 • مسافر مهدی لژیون دهم صالحی
زمان ارسال
1400/02/19 13:59:53
خدا قوت
 • همسفر شهربانو ل ۲۴ شیخ بهایی
زمان ارسال
1400/02/19 13:56:34
عرض سلام و خدا قوت حضور محترم جناب مهندس بزرگوار و جناب استاد امین بسیار بسیار تشکر می کنم بابت آموزشهای شما انشاالله خداوند به شما و خانواده محترمتان سلامتی و عمر طولانی و توفیق روز افزون بدهد . عرص تشکر و خدا قوت خدمت مسئولین سایت .
 • همسفر شهربانو ل ۲۴ شیخ بهایی
زمان ارسال
1400/02/19 5:16:39
عرض سلام و خد ا قوت و تشکر فراوان حضور محترم آقای مهندس بزرگوار و آقای امین و خانواده محترم بسیار بسیار تشکر می کنم بابت آموزشهای ناب شما انشاالله خدا وند بزرگ به شما و خانواده محترمتان سلامتی طول عمر و توفیق روز افزون عنایت بفرماید و من هم تا زنده ام دراین بعد ودر بعدهای دیگر شاگرد و خدمتگذار کنگره باشم . عرض سلام و خدا قوت خدمت مسئولین سایت .95
 • خانوم کوثر لژیون چهارم
زمان ارسال
1400/02/19 2:37:51
عالییی خداقوت به استاد امین گرامی💗
 • علی
زمان ارسال
1400/02/19 0:51:6
بسیار لذت بخش بود منم به نوبت خودم از خانواده آ قاي مهندس دژ امام سپاسگزارم و امید و ارم همیشه مستدام باشند
 • مسافر حسین مشهد
زمان ارسال
1400/02/19 0:44:12
بسیار عالی استاد امین
 • همسفر زینب شعبه بهشهد
زمان ارسال
1400/02/18 21:9:19
خدا قوت خدمت استاد عزیز .واقعا لذت بردم خدا قوت از گروه سایت
 • فتان
زمان ارسال
1400/02/18 20:31:47
بسیار عالی بود، ممنون از استاد عالی قدر🌹
 • مهدی شهر ری
استاد امین بسیار زیبا و کاربردی صحبت میکنن ممنونم از شما
 • همسفر زهره راهنمای تازه واردین امین گلی
زمان ارسال
1400/02/18 14:48:3
تشکر از خدمتگزاران سایت که صحبتهای استادامین را در سایت قراردادند تامن بتوانم استفاده کنم.
 • همسفر الهام , شعبه نیمایوشیج
زمان ارسال
1400/02/18 14:15:7
بسیار عالی و آموزنده ، سپاس از شما استاد بزرگوار
 • مریم لژیون سوم
زمان ارسال
1400/02/18 13:56:2
خدا قوت خدمت استاد بسیار محترم و خدمتگزاران سایت
 • مسافرحمیدکمک راهنمای ل۱۴شعبه دهخدا
زمان ارسال
1400/02/18 13:25:27
عرض سلام وادب خدمت خانواده بزرگ کنگره با ویژه جناب آقای مهندس واستادامین عزیز.....ممنون ازشمابابت اموزشهای مفیدوبی نظیر.....ممنون ازگروه سایت
 • مســــــافر مهــــــــدی. لژیون 4شعبه بوشهر.
زمان ارسال
1400/02/18 12:39:40
خـــــدا قـوت.. به نوبه خود سپاسگزارم از استاد امین بابت این صحبتهای ارزشمند...
 • همسفرفاطمه شعبه حسنانی
زمان ارسال
1400/02/18 11:50:52
بسیار عالی ...
 • یگانه همسفر محمد لژیون 15میرداماد
زمان ارسال
1400/02/18 11:9:51
خدا قوت خدمت استاد جهان بینی جناب آقای امین بسیاار لذت بردم عاالی بود انشاالله که همیشه سالم و سلامت و پایدار باشید
 • همسفر سجاد لژیون دو شعبه آکادمی
زمان ارسال
1400/02/18 11:1:27
سلام و خدا قوت خدمت استاد امین بزرگوار.به لطف کنگره و جنابعالی تمامی مباحث جهان بینی به زبان خیلی ساده در خلال زندگی ما قرار گرفته و بصورت مداوم با مصداق هایش روبرو می شویم.ممنون از مطالبی که ارائه می کنید و اگاهی ای که به ما میدهید
 • همسفر فاطمه مزیکی
زمان ارسال
1400/02/18 10:45:50
پاینده و استوار و مستدام باشید استاد عزیز. خداقوت خدمت خدمتگزاران سایت
 • مسافر ابوالفضل، نمایندگی وحید
زمان ارسال
1400/02/18 10:42:40
خداقوت و ممنون از زحمات استاد و همچنین عزیزان سایت
 • همسفر عفت از شهر ری
زمان ارسال
1400/02/18 10:35:56
استاد امین عزیز بسیار استفاده کردم. ممنون
 • مجید رضایی
زمان ارسال
1400/02/18 10:30:14
استاد امین عزیز سپاسگزارم از مطالب خوبی که ارائه میدهید
 • Amirhossein ahmadi
با تسکر از استاد امین و آقای مهندس
 • مسافر علیرضا از قم
زمان ارسال
1400/02/18 10:1:31
با سلام خدمت استاد جهان ببینی ممنونم بابت آموزشهای زیبایی که در اختیار ما قرار می دهید
 • حسین بذرگرلژیون19فردوسی
زمان ارسال
1400/02/18 9:58:59
خداقوت همیشه پایدارباشید استاد
 • همسفر صبا
زمان ارسال
1400/02/18 9:33:15
سلام استاد امین ، ممنونم بابت تمام آموزشهای خاص و منحصر به فردتان ، بسیار شیرین و دلنشین و به روز است ، موفق و موید و مقرب تر باشید .
 • همسفر مهین(شعبه ملاصدرا)
زمان ارسال
1400/02/18 7:45:16
سلام وخداقوت خدمت جناب آقای مهندس و استاد امین انشالله به برکت این ایام ماه مبارک رمضان طول عمر با عزت نصیب شما خوبان بشود و من و امثال من بتوانیم از وجود شما عزیزان بهره مند شویم
 • مسافرجهانبخش ل سوم تخت جمشیدشیراز
زمان ارسال
1400/02/18 6:5:12
سلام ممنون.ازجناب مهندس واستادامین
 • نرگس ل ۱تخت جمشید شیراز
زمان ارسال
1400/02/18 5:29:1
خدا قوت استاد امین خیلی صحبتهایتان عالی و خوب بودند
 • صادق رواگرد
زمان ارسال
1400/02/18 5:8:44
استاد عزیز سپاسگذارم بیانات شما کیلیدی است بر قفل هایی که شاید تعصب بیجا آنهارا سالهاست که بسته نگه داشته است.
 • زهرا همسفرسعید شعبه حر
زمان ارسال
1400/02/18 3:22:47
خداقوت
 • سمیه همسفر شعبه حکیم هیدجی
زمان ارسال
1400/02/18 2:29:21
سلام و خدا قوت عرض می کنم خدمت شما استاد بزرگوار ممنونم از آموزش های مفیدتون 🙏 🙏
 • همسفر زهرانمایندگی رودهن
زمان ارسال
1400/02/18 1:2:13
سلام ودرود بر استاد جهان بینی آقای امین دژکام. عااااااااااااااالی بود.
 • همسفر سمانه
زمان ارسال
1400/02/18 0:46:48
خدا قوت به استاد امین، بسیار صحبت هاتون پر بار بود 🙏
 • همسفر آذر شعبه سهروردی
زمان ارسال
1400/02/18 0:9:9
درود بر استاد امین شکافنده فهم و بهترین‌معلم راستین هفته راهنما بر شما استاد بزرگ‌مبارکباد
 • مسافر ناصر از لژیون 1
زمان ارسال
1400/02/17 23:40:4
استاد همیشه موفق باشید
 • همسفر پریسا شعبه پرستار
زمان ارسال
1400/02/17 23:23:26
خدا قوت به آقای مهندس عزیز و استاد امین گرانقدر و تشکر از خدمتگزاران بی ادعا سایت شعبه آکادمی
 • داوود لژیون دوم تخت جمشید شیراز
زمان ارسال
1400/02/17 22:51:39
درود و خدا قوت 🌹🌷🌺🌷
 • یداله مسافر لژیون سوم شعبه امین گلی
زمان ارسال
1400/02/17 22:36:26
ضمن عرض خدا قوت خدمت آقا مهندس حسین دژاکام و جناب آقای امین دژاکام فوق العاده این جلسات عالی پیش میره ممنون از لطف شما که محیط تاریک و جهل و نادانی زندگی من را تبدیل به روشنایی و آگاهی و نور کردید . من همه زندگیم را با نگاه زیبای جناب مهندس حسین دژاکام پایه گذاری کرده ام . و همچنین تشکر ویژه از راهنمای مهربانم جناب آقای امیرحسین ساسانی .
 • مسافر حسین از لژیون ۱۸کرج
زمان ارسال
1400/02/17 22:17:16
با سلام و خداقوت خدمت آموزگاران کنگره جلسه آموزنده و پرباری بود کلی مطالب تازه یاد گرفتم
 • همسفر سجاد لژیون ۲ آکادمی
زمان ارسال
1400/02/17 19:57:14
سلام و خداقوت خدمت استاد امین عزیز.شما جهان بینی رو با زبانی خیلی ساده و قابل فهم ، برای امثال من که تخصصی در این بحث نداریم بیان کردین.و ما هر باره متوجه میشویم که چقدر این مطالب در زندگی مان رخ داده و ما به دلیل عدم آگاهی از آنها درس نگرفتیم.ممنون از زحمات شما
 • مسافر مجید شعبه امین قم ل نهم
زمان ارسال
1400/02/17 18:58:4
سلام و خداقوت خدمت آقای مهندس و استاد امین؛ درود بی پایان بر شما. مطالب فوق و تمام مطالب کنگره چراغ راه من و دیگران است. ممنون و سپاس
 • هنسفرسمیه
زمان ارسال
1400/02/17 18:43:39
آقای امین,از بهترین استادان هستید,ممنون و سپاس بابت همه آموزشهای نابتون,پایداروبرقرارو در پناه حق باشید,,,
 • مسافر امید از بوشهر
زمان ارسال
1400/02/17 18:36:47
خداقوت به استاد امین، درود به شما و جناب آقای مهندس انشاالله پایدار باشید
 • همسفر احمد مقدم ستار خان
زمان ارسال
1400/02/17 18:34:40
با درود بر استاد خوبم جناب مهندس امین جزوه جهان ببنی یک و دو جنابعالی بسیار اموزش گرفتم
 • همسفر مصطفی عظیمی زاده
زمان ارسال
1400/02/17 18:20:52
خداوند سپاس ممنون از استاد جهان بینی آقا امین 🌹🌹🌹
 • مسافر غلامرضا لژیون یکم شیراز شعبه تخت جمشید شیراز
زمان ارسال
1400/02/17 18:15:9
درود بر استاد امین جلسه فوق العاده جذابی بود خدا قوت
 • مریم احمدی لژیون ۱۰ شیخ بهایی اصفهان
زمان ارسال
1400/02/17 18:10:28
سلام ودورد وخداقوت بر عزیزان خدمت گذار،طاعات وعبادات تون قبول درگاه خداوند .سپاس از آقای امین مطالب عالی بود .امیدوارم همیسه سالم وتندرست باشید
 • ریحانه ستارخان
زمان ارسال
1400/02/17 17:55:27
پایدار و مستدام باشید،استاد جهان بینی
 • مسافر صمد لژیون یک شعبه تخت جمشید
زمان ارسال
1400/02/17 17:44:39
بادرودوسپاس محضراستادخوبم آقای دژاکام فرمایشات عالی بودلذت بردیم پایدارباشین وهمیشه موفق
 • سیما
زمان ارسال
1400/02/17 17:26:18
سلام خسته نباشیدآقای مهندس ان شاءالله همیشه سالم پایدارباشین صداتون بهمون آرامش خاصی داره
 • مسافر مهدی، سایت کاسپین
زمان ارسال
1400/02/17 17:21:9
سخنان بسیار بسیار عالی و آموزنده ایو بیان نمودند سپاس فراوان از استاد امین
 • مسافر صمد لژیون یک
زمان ارسال
1400/02/17 17:18:25
درودبرمحضراستادفرهیخته پایدارباشین لذت بردیم ازفرمایشات
 • همسفر لیلا لژیون دهم دانیال اهواز
زمان ارسال
1400/02/17 17:17:16
با سلام وخسته نباشید خدمت جناب مهندس واستاد امین مثل همیشه مطالب بسیار خوب بود
 • جواد لژون پنج حسنانی
زمان ارسال
1400/02/17 17:1:1
خدا قوت به استاد گرامی مثل همیشه از بیانات شما عزیز اموزش گرفتم
 • فاطمه عزیزالهی لژیون چهارم شعبه پرستار
زمان ارسال
1400/02/17 16:32:28
خداقوت استاد فروتنی و اخلاق خدایا شکرت که استاد من یک موحد به تمام معنی است
 • جابر لژیون دوم شعبه آکادمی
زمان ارسال
1400/02/17 16:28:49
استاد امین خداقوت
 • حمید ل ۳ شیراز
زمان ارسال
1400/02/17 15:59:34
بسیار عالی و اموزنده خدا قوت به مهندس امین استاد جهانبینی
 • علیرضا از لژیون 2 همسفران
زمان ارسال
1400/02/17 15:30:37
با سلام و احترام، پیشاپیش هفته راهنما را به جناب مهندس، استاد امین تبریک عرض مینمایم. جزوه های جهان بینی ۱ و ۲ پر محتوا، خلاصه ولی کامل هستند. لازمه فهم ما از سی دی های کنگره همانگونه که استاد امین فرمودند ، فهم کامل جزوه های جهان بینی هست.
 • زینب همسفر ایمان،لژیون۱۰ دانیال اهواز
زمان ارسال
1400/02/17 14:48:24
سلام و خداقوت به استاد امین گرامی،ان شاءالله که همیشه تندرست باشین
 • آزاده
زمان ارسال
1400/02/17 14:20:7
سپاس ازمطالب زیباوکاربردیتون استادامین خداراهزاران هزاربارشکربابت داشتن اساتیدی همچون شماوپدربزرگوارتون جناب مهندس راهتان هموار... 💚🙏🌹🌷👌👏👏👏
 • مسافرجهانبخش ل سوم تخت جمشیدشیراز
زمان ارسال
1400/02/17 13:22:6
سلام .ممنون ازجناب مهندس واستادامین عزیز
 • مسافر رسول عشوری
زمان ارسال
1400/02/17 12:51:9
باسلام خدمت آقای مهندس واستاد امین عزیز،،صحبتهای آقای امین واقعا عالی بود،خداراهزارهزارباشکربابت شما عزیزان
 • همسفر الهام
زمان ارسال
1400/02/17 11:47:13
خداقوت استاد، بی نهایت سپاسگزارم، مثل همیشه عالی. بسیار آموختم . در پناه خیرالحافظین سلامت و پایدار باشید.
 • مسافر عیسی ل 23 شیخ بهایی
زمان ارسال
1400/02/17 11:17:24
با سلام و تشکر از استاد امین به خاطر زحمات زیادی که برای آموزش ما مسافران و همسفران میکشند، امیدوارم سالم و پایدار و سربلند باشید.
 • مسافر علی ل۳تخت جمشید شیراز
زمان ارسال
1400/02/17 11:16:18
با سلام خداقوت خدمت استادجهانبینی،پایدار باشید با طول عمر باعزت جهت خدمت به خلق الله
 • همسفر مهدیه لژیون پنجم اراک
زمان ارسال
1400/02/17 10:44:3
خداقوت استاد امین عزیز عالی بود
 • مسافر علی ل۳تخت جمشید شیراز
زمان ارسال
1400/02/17 10:42:58
خدا قوت
 • مسافر احمد لژیون ۶شعبه اروند آبادان
زمان ارسال
1400/02/17 8:5:43
سلام ،خدا قوت به استاد امین 🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹
 • همسفر زینب لژیون پنجم
زمان ارسال
1400/02/17 5:47:44
خداقوت خدمت استاد امین وتمامی خدمتگزاران،بسیار آموزش گرفتم.
 • مسافر ابوالفضل شعبه پاکدشت
زمان ارسال
1400/02/17 5:31:39
با سلام خدمت تمام خدمتگذارهای کنگره ۶۰ وخسته نباشید به بچهای سایت کنگره ۶۰
 • مسافر اسماعیل از قم
زمان ارسال
1400/02/17 5:29:17
سلام و خدا قوت به اقا امین استاد و دیده بان جهانبینی .
 • مریم همسفر هاشم از شعبه ستارخان
زمان ارسال
1400/02/17 5:17:22
خداقوت
 • هاشم نمایندگی ستارخان
زمان ارسال
1400/02/17 5:15:52
با سلام و خدا قوت سپاس از صحبتهای خوبتان انشاالله که همیشه موفق و پیروز باشید
 • مسافر محمدباغجری لژیون سبزوار
زمان ارسال
1400/02/17 2:42:30
خداقوت به استادعزیزمثل همیشه آموزنده وریشه یابی درحل مسایل منفی که انسان رابه زانودرمی آورود
 • هم سفر فرحناز از اصفهان
زمان ارسال
1400/02/17 0:3:32
درود و سپاس خدمت استاد امین گرامی
 • آزاده
زمان ارسال
1400/02/16 23:42:33
باسپاس فراوان ازاستادامین استادبه حق جهان بینی بسیارلذت بخش ومثل همیشه عالی وواقعی....هزاران هزاربارشکربابت داشتن اساتیدارزشمندی همچون شماوآقای مهندس پدربزرگوارهمه ی ما...راهتان هموار💚🌹🙏👏👏
 • شهلا
زمان ارسال
1400/02/16 23:41:10
با تشکر از امین بسیار عالی و آموزنده با سپاس
 • مسافرفریدون .شعبه شهرضا
زمان ارسال
1400/02/16 23:22:1
سلام..خیلی زیبا ودلنشین..اموزش گرفتم
 • مسافر احسان
زمان ارسال
1400/02/16 23:19:0
صحبتهایی بی نظیر بود... فکر کنم به درد اکنون ۱۰۰٪ از آدمها میخوره
 • همسفر زهرا رابط سایت لژیون ۹نمایندگی کاسپین قزوین
زمان ارسال
1400/02/16 23:10:44
سلام خداقوت به‌ استاد محترم آقا امین سپاسگزارم از ایشان که همیشه خیلی خوب صحبت میکنند انشالله که همیشه سالم و سلامت باشید
 • محمد صادق
زمان ارسال
1400/02/16 22:27:44
تشکر
 • همسفرزهراازشهرضا
زمان ارسال
1400/02/16 21:27:4
خداقوت به اقای مهندس وخانواده گرامی شان
 • مسافرحسین لژیون۱۶ اراک
زمان ارسال
1400/02/16 20:52:52
بسیارعالی. خداقوت به شما🌹🌹🌹
 • همسفر
زمان ارسال
1400/02/16 20:12:43
خدا قوت، موفق و پیروز باشید 🙏
 • فاطمه الف L5 امین گلی
زمان ارسال
1400/02/16 19:37:26
عرض سلام و خداقوت خدمت بنیان کنگره ۶۰ جناب آقای مهندس و عرض سلام و خداقوت خدمت استاد جهان بینی آقای امین خدا حفظتون کنه چقدر صحبت‌هایتان انرژی بخش است خواسته ام سلامتی و طول عمر برای جناب مهندس عزیز و خانواده بزرگوارشان است
 • بهنام
زمان ارسال
1400/02/16 18:19:10
سلام و عرض ادب خدمت همه عزیزان و زحمتکشان استاد امین عزیز سلام من عاشق این هستم که یک‌مطلب را در حال خواندن باشم یا گوش کردن یا دیدن و مثل یک کودک ذوق کنم و بگویم چه قشنگ!!! استاد شما چقدر میفهمید(ببخشید اگر جمله ام در خور شما نبود. حسم این بود) به خدا میسپارمتان شما و خانواده محترم و دوستدارانتان را.در پناه خدا ان شاء الله.
 • سهیلا لژیون ششم
زمان ارسال
1400/02/16 17:7:39
خدا قوت استاد امین عالی بود
 • اکرم مسافر نیکوتین ستارخان
زمان ارسال
1400/02/16 17:7:9
پایدار و برقرار باشید جتاب استاد بزرگوار
 • مسافرحسین لژیون ۱۶شهرکرد
زمان ارسال
1400/02/16 16:7:49
سلام.عاااالی بود استاد
 • میلاد محمدی ارتش۷
زمان ارسال
1400/02/16 15:48:3
خدا قوت خدمت جناب استاد امین و بچه های زحمت کش سایت واقعا ممنونم.
 • مسافر مهدی لژیون 24 سلمان
زمان ارسال
1400/02/16 15:18:8
عرض سلام، تشکر و خداقوت خدمت استاد محترم جهان‌بینی آقا امین عزیز، مثل همیشه بسیار عالی. ممنون
 • صغری لژیون یکم شعبه قیدار
زمان ارسال
1400/02/16 14:56:52
خداقوت استاد مثل همیشه عالی بود
 • همسفر مریم،لژیون دوم سهروردی
زمان ارسال
1400/02/16 14:30:35
سلام و خداقوت به جناب مهندس عزیزو استاد امین گرامی و دبیرشون خانم مونا.. بسیار تا بسیار ازین جلسه لذت و بهره بودم.من خودم به شخصه یه مشکلی داشتم که راه حلش رو دراین جلسه از زبان استاد بزرگ جهان بینی،شنیدم و گرفتم. خدایا بابت همه داشته هایم ،شکر،شکر،شکر
 • مسافر احسان از بوشهر
زمان ارسال
1400/02/16 14:10:52
سلام و خدا قوت به جناب مهندس و استاد امین عزیز شکر شکر شکر
 • زهرا دلژیون ۸شیخ بهایی
زمان ارسال
1400/02/16 14:10:16
خدا قوت استاد بزرگ
 • محمدرضا فرخی ک
زمان ارسال
1400/02/16 14:5:15
عرض سلام و خداقوت خدمت استاد گر امی واقعا لذت بخش و کاربردی
 • همسفرسمیه از گلپایگان
زمان ارسال
1400/02/16 13:5:16
سلام وخداقوت به استاد بزرگوار جهان بینی واقعا صحبتهای شما بسیار زیبا ودلنشین است پایدار باشید برای خودم خوشحالم که توانستم تاحدودی بفهم حهان بینی را شــــکر شــــــــکر
 • مسافر جمشیدلژیون ۱۷ شعبه شهر ری
زمان ارسال
1400/02/16 12:57:40
با سلام ضمن عرض دورود و سپاس و خداقوت و خسته نباشید خدمت استاد بزرگوار آقای امین و با آرزوی توفیق روز افزون برای شما را دارم مرید تشکر
 • همسفر لیلی محمدی فرد
زمان ارسال
1400/02/16 12:16:17
عرض ادب و احترام خدمت جناب استاد امین بسیار لذت بردم از سخنان گرانبها تون انشااله همیشه سلامت و شاد باشید و به آرزو هاتون برسید.
 • مسافر امین
زمان ارسال
1400/02/16 11:48:53
سلغودرود همیشه سالم و پایدار باشید استاد.خداقوت
 • خداداد لزیون 2 شهرکرد
زمان ارسال
1400/02/16 11:46:47
خدا قوت تشکر از جناب مهندس و استاد امین عزیز به خاطر این آموزشهای ناب
 • همسفرطیبه
زمان ارسال
1400/02/16 11:42:39
خداقوت به استادامین
 • همسفر سهیلا
زمان ارسال
1400/02/16 11:39:27
با سلام و عرض ادب استاد گرانقدر جناب امین سپاس،سپاس ،سپاس و شکر که انسان های والایی با اندیشه های ژرف چون شمادر کنار ما هستند و ما از وجود پر برکتشان بهره مند هستیم،خداوند را هزاران بار شکر و سپاس و ممنون از عزیزان خدمت گزار در سایت مرکزی کنگره ی ۶۰
 • همسفر پگاه
زمان ارسال
1400/02/16 11:35:0
خدا قوت خدمت جناب مهندس و استاد امین،سپاسگزارم برای مطالب عالی و آموزنده
 • همسفر کبری لژیون هشتم
زمان ارسال
1400/02/16 11:27:5
خدا قوت آقای امین بسیار عالی بود
 • همسفر شهناز لژیون هشتم عمان سامانی
زمان ارسال
1400/02/16 11:22:23
با عرض سلام و درود خدا قوت آقای امین بسیار آموختم مثل همیشه عالی بود ؛ و عرض سلام و خدا قوت خدمت آقای مهندس عزیز انشالله سایتون مستدام ! ویک خدا قوت خدمت خدمتگزاران کنگره ۶۰با آرزوی بهترینها برای شما عزیزان
 • همسفر سمیه (ع)لژیون یکم گنجعلی خان کرمان
زمان ارسال
1400/02/16 11:8:29
عرض سلام وادب واحترام خدمت جناب آقای استاد امین،خداوندرابسیارسپاسگزا م بابت جناب آقای مهندس وخانواده محترمشان که سرراه زندگیم قرارگرفتن که راهنمای افراد زیادی باشندکه آن.افرادهم راهنمای انسانهای بیشتری واین چرخه بسیارزبباباعث شود که دیدگاه رادرمسیرزندگی بسیاری ازانسانهاازجمله خودم تغییردهد.خداقوت خدمت همه اعضای کنگره۶۰
 • مسافر محمد لژیون 3 صائب تبریزی
زمان ارسال
1400/02/16 11:7:42
درود و خدا قوت خدمت بنیان و همه خدمتگزاران کنگره60
 • الناز همسفر
زمان ارسال
1400/02/16 10:50:20
سلام الناز هستم یک همسفر استاد عزیرممنون بابت صحبتهای قشنگتون بهم انرژی دادین وهفته ی راهنماروبه شما وآقای مهندس عزیز وهمه ی راهنماهای بامحبت تبریک عرض میکنم امیدوارم همیشه موفق باشید
 • همسفر جمیله
زمان ارسال
1400/02/16 10:49:12
خدا قوت به آقای مهندس و استاد امین ممنون از آموزش های خوبتان پایدار باشید
 • مسافر محمد
زمان ارسال
1400/02/16 10:49:2
خداقوت به همه اعضای کنگره۶۰. برای همه تون از پروردگار طلب سلامتی و آرامش می‌کنم
 • همسفر مهری
زمان ارسال
1400/02/16 10:42:34
خدا قوت استاد امین ،عالی بود ،بی نهایت سپاسگزارم
 • همسفر زهره ( حسنانی )
زمان ارسال
1400/02/16 10:38:57
خدا قوت استاد گرامی ... انشالله همیشه سلامت باشید و سایه تون مستدام ... خدارو شکر برای وجود پر مهر شما
 • همسفر سمیه شعبه میرداماد
زمان ارسال
1400/02/16 10:25:53
عرض سلام و خدا قوت به جناب اقای مهندس عزیز و آقای استاد امین بزرگوار🌹🌹 تشکر بابت وجودتون و تشکر بابت اینکه این اگاهی ها وعلم جهان بینی رو در اختیار ما قرار میدهید... ان شاءالله ما هم قدر دان این آگاهی ها باشیم و آونها رو در زندگیمون عملی کنیم.... تشکر و سپاس از همه ی خدمتگزاران کنگره ی ۶۰،در هر کجای هستی که قرار دارند💐💐
 • حسین همسفر (صائب تبریزی)
زمان ارسال
1400/02/16 10:24:44
سلام، ممنون از مهندس، استاد امین و خدا قوت ،مطالب خوبی بود.🙏🙏🙏
 • محسن دانیال اهواز لژیون ۵
زمان ارسال
1400/02/16 10:22:58
درود به استاد امین عزیز وخدمتگذاران بزرگوارکنگره ارزوی سلامتی وتندرستی برای شما
 • همسفرفاطمه وکیلی سهروردی
زمان ارسال
1400/02/16 10:9:9
باعرض سلام.اقای امین خیلی سخنانتان زیبا و عالی است لذت بردم. خدا را شکر که شما واقای مهندس پدر بزرگوارتان سر راهمان قرار گرفتید. تا نوری در تاریکی قلبمان شوید و هدایت شویم.
 • همسفر نجمه لژیون هفتم
زمان ارسال
1400/02/16 9:44:24
سلام خدمت استاد بزرگوارم جناب آقای امین که آرامشی که امروزه دارم از برکت وجود شما و جناب آقای مهندس است و واقعا از بیانات زیبا و دلنشین شما می آموزم و انرژی میگیرم بهترینهای خداوند را برای شما و خانواده محترمتان آرزو دارم
 • مسافر رضا زنگنه از کرمانشاه
زمان ارسال
1400/02/16 9:42:12
با عرض سلام و خدا قوت خدمت جناب مهندس و استاد امین
 • مسافر نیکوتین سمیه از شعبه ابوریحان
زمان ارسال
1400/02/16 9:9:13
خداقوت به آقای امین و آقای مهندس امیدوام همیشه سلامت و موفق باشند
 • مسافر صابر
زمان ارسال
1400/02/16 8:42:34
سلام. خیلی آموزنده بود. سپاسگزارم. خداقوت.
 • امیر خرمشاهی
زمان ارسال
1400/02/16 7:51:53
سلام خدا قوت به مهندس و استاد امین عزیز 🌺🌺🌺
 • مسافر علی ل 3 شفا
زمان ارسال
1400/02/16 7:38:29
درود بر خانواده دژاکام عزیز امیدوارم همیشه سرزنده و شاداب باشین
 • همسفر زهره
زمان ارسال
1400/02/16 6:39:30
خداقوت به مهندس و استاد امین بزرگوار، مرسی که هستین در قلب ما نشستین
 • مسافر مهدی نمایندگی دهخدا قزوین
زمان ارسال
1400/02/16 5:36:54
خدا قوت استاد گرانقدر... الهی که همیشه قدردان و سپاسگزار معلمی چون شما باشم...
 • معصومه ل ششم،شعبه حکیم هیدجی
زمان ارسال
1400/02/16 5:22:21
با سلام ،خدا قوت ،جناب آقای مهندس و استاد امین ،بمثل همیشه عالی ،زنده باشید ۰خدا حفظتون کنه،سایتون،مستدام،تشکر میکنم از مسئولین سایت،🙏🏼🙏🏼🙏🏼
 • یاسر
زمان ارسال
1400/02/16 3:56:18
بسیار عالی وخدا قوت به همه خدمتگزاران خصوصا استادامین
 • مسافر روح الله ل دوم تخت جمشید
خدا قوت به مهندس عزیز و استاد امین محترم و دوستداشتنی
 • مسافرساجد،دانیال اهواز
زمان ارسال
1400/02/16 3:29:28
باسلام خدمت استادامین.ازشمابسیارسپاسگزارم،مثل همیشه از صحبتهای شمااستفاده کردیم،ازخداوندبهترینهاروبرای شماوخانواده محترمتان آرزومیکنم. 🌹🌹🌹
 • رضا ل سوم دهخدا
زمان ارسال
1400/02/16 2:36:18
ممنون از شما استاد گرامی بابت آموزش ها و وجودتون
 • مسافرابراهیم کمک راهنمای شیخبهایی
زمان ارسال
1400/02/16 2:5:33
سلام وعرض ادب...خوشهالم ودر پوست خود نمیگنجم که امروز اذن تشکیل لژیون رو بهم ابلاغ کردند.روز سوم شب قدر کلیپی از اقای مهندس مبنی بر اینکه انسان در رهن اعمال خودشه وتا این رهن تسویه نشه در تمثیل غسل در صحرا که الودگی ها رو زمین هم قبول نمیکنه مگر اینکه درسته خداوند بخشیده مارو ولی تا بدهی ووامم پرداخت نشه اون الودگی ماندگاره وپاک نمیشه..از خدا خواستم بهم الهام کنه بهترین راه جهت صفرکردن حسابم چیه؟و تنها ندایی که در ذهن وقلبم مدام تکرار شد..عزم در دریافت لژیون و در کنار نجات خودم تمام توانم رو بکار ببرم رهجوهای دردمندم رو هم در این مسیر بدنبال خود بکشم و حمایتشون کنم.که بهترین راه والبته سختی هم داره همین کمک راهنماییه. صبح اولین تماس از اقای ترابخانی بهم شد واذن تشکیل لژیون بهم داده شد. واین شب قدر برای اولین بار اجابت کرد هدف و جایگاه خدمتیم رو. خدایا سپاسگزارم...جناب مهندس سپاسگزارم..استاد ارزشمندم حسین اقا ایوبی پدر معنوی من سپاسگزارم..جناب ترابخانی سپاسگزارم..که لیاقت بمن دادین که بتونم بارم رو سبکتر کنم با خدمت به خودم ودربندان اعتیاد تا شاید در بُعد بعد توشه ای برای ادامه مسیر کنگره60 داشته باشم وتا ابدیت با همسفران وهمپیمانانم طی طریق کنیم و اون الودگی از سطح شنزار در تصویر غسل در صحرا پاک ومحو بشه...حقیقتا زبانم قاصر وناتوانه در ادای کلمات تشکر وسپاس. با احترام مسافر ابراهیم..شیخ بهایی اصفهان..نام راهنما حسین ایوبی
 • همسفر زهرا
زمان ارسال
1400/02/16 1:38:21
ممنونم از استاد امین که مثل همیشه خوب ومفید بود
 • همسفر مریم لژیون ۵ کاسپین قزوین
زمان ارسال
1400/02/16 1:9:47
خدا قوت خدمت استاد امین عالی بود
 • سعیدمسافرل۵اهواز
زمان ارسال
1400/02/16 0:57:32
عالی استاد امین دوستداشتنی❤❤❤
 • حمید کریمی ، حسنانی
سلام و درود خدا بر مجاهدین راه حق
 • مسافرامیدجاقوری.لژیون2بنیان
زمان ارسال
1400/02/15 23:30:44
سلام و خداقوت و تبریک به همه استادان راه عشق... متشکرم از خدمات و محبت های شما عزیزان
 • همسفر عزت لژیون پنجم شعبه نیک اباد
زمان ارسال
1400/02/15 22:26:45
بسیارعالی بوداستفاده کردیم سلامتی ونشاط شمارا ازخدواندخاستار
 • همسفر عزت شعبه نیک اباد
زمان ارسال
1400/02/15 22:18:1
باز هم مثل همیشه بسیارعالی وپر محتوا بودخداوندیار ویارتان باشدبسیارسپاس گزارم از زحمات شما
 • همسفر آذر
زمان ارسال
1400/02/15 22:17:34
استاد امین بزرگوارم برایتان بهترین ها را از خداوند متعال خواستارم من با آموزشهای شما حال خوب را دریافت کردم‌.
 • مسافرعبدالله لژیون مرزبانی شفا
زمان ارسال
1400/02/15 22:13:50
خداقوت بسیارعالی🌹🌹🌹🌹
 • جواد فروتن ل ۱۸ شفا
زمان ارسال
1400/02/15 22:13:9
خداقوت عشق
 • امیر
زمان ارسال
1400/02/15 22:2:51
خدارو شکر که جایی به اسم کنگره ۶۰ و جناب مهندس و استاد امین بزرگوار هست که درماندگانی مثل من بتونن اینجا امید بگیرن.ممنون
 • همسفر فاطمه دانیال اهواز لژیون ۳
زمان ارسال
1400/02/15 22:0:39
سلام تشکرو خداقوت به استاد امین صحبتها عالی بود و خداقوت به گروه وبلاگ
 • مسافرحسین لژیون ۱۶شهرکرد
زمان ارسال
1400/02/15 21:59:44
سلام ودرود بر اقای مهندس دژاکام ودرود بر استاد عزیز اقا امین دژاکام. استاد بی نظیری
 • همسفر رویا
زمان ارسال
1400/02/15 21:28:52
عزیز دل ما هستی استاد
 • همسفر مهتاب لژیون سوم
زمان ارسال
1400/02/15 21:20:46
خدا قوت خدمت استاد امین مثل همیشه خیلی سخنانشون آموزنده.بود. انشاالله همیشه سلامت باشن.. خسته نیاشید هم میگم خدمت عزیزان سایت🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹
 • همسفر فاطمه از لژیون پنجم سهروردی
زمان ارسال
1400/02/15 21:19:43
خدا قوت و خسته نباشید خدمت استاد گرامی
 • مسافر کاظم ل۱۲
زمان ارسال
1400/02/15 21:18:5
سلام خدمت خدمتگزاران سایت وخسته نباشید به شماعزیزان
 • همسفر معصومه نمایندگی سهروردی اصفهان
زمان ارسال
1400/02/15 21:9:17
تشکر و خداقوت خدمت آقای مهندس و استاد امین ، خداقوت خدمت خدمتگزاران سایت
 • لیلاازلژیون دوم سهروردی
زمان ارسال
1400/02/15 20:57:49
باسلام وخداقوت .مثل همیشه عالی وپرمحتوابودوبسیار استفاده بردم خدارو هزاران بارشکر ک کنگره رو سدراهم قرارداد
 • حسن تمنانلو
زمان ارسال
1400/02/15 20:50:32
درود بر استاد عشق ومحبت
 • همسفر رویا لژیون یکم شعبه ابوریحان
زمان ارسال
1400/02/15 20:19:7
سلام خدا قوت به همه عزیزان و خدمتگزاران صحبت های استاد امین بسیار عالی و دلنشین و آموزنده بود سپاس فراوان از ایشان.
 • مسافر محسن لژیون پنجم فردوسی مشهد
زمان ارسال
1400/02/15 20:8:43
خیلی عالی سپاس فراوان از استاد امین مهربان و هفته کمک راهنما را پیشاپیش به همه استادان خانواده بزرگ کنگره ٦٠ تبریک میگویم
 • مسافربهنام ل24سلمان
زمان ارسال
1400/02/15 20:7:1
خیلی عالی تشکر مهندس امین عزیز
 • همسفر زهرا شعبه شیخ بهایی
زمان ارسال
1400/02/15 20:0:0
سلام و خدا قوت به تمامی عزیزان خدمت گزار.واقعا خیلی عالی فرمودید استاد.بسیار آموختم از شما بزرگوار.سایتون‌مستدام❤
 • رجبعلی نمایندگی امین گلی اصفهان
زمان ارسال
1400/02/15 19:36:3
خدا قوت خدمت جناب مهندس واستادامین
 • سلام ولی ام یک مسافرلژیون ششم دهخدا
زمان ارسال
1400/02/15 19:21:29
سلام ممنون از این مطالب خوبی ک در اختیار ما قرار میدید خیلی ممنون واقعا عالیه تشکر از زحمتی ک میکشیم و ما هم استفاده میکنیم از این صحبتهای زیبا و دلنشین
 • مسافر سعید ل دوم شفا مشهد
زمان ارسال
1400/02/15 19:8:59
با عرض سلام و احترام به استاد امین. خداقوت .
 • همسفر فرح از میرداماد
زمان ارسال
1400/02/15 18:53:34
تشکر و قددانی می کنم از جناب استاد امین که چراغ راه گمگشتگانی چون ما شدند ،مثل همیشه از بیانات شما استفاده کردم،امیدوارم در مسیر زندگی بتوانم مطالب آموزشی را که از شما و پدر بزرگوارتان‌ فرا می گیرم ،کاربردی کنم ،وخدا قوت هم عرض می کنم خدمت عزیزانی که در سایت خدمت عاشقانه و خالصانه دارند،حق یارتان باد
 • همسفر اعظم
زمان ارسال
1400/02/15 18:25:22
تشکر وسپاس از استاد امین .خدا قوت خدمت تمام خدمتگزاران
 • وحید ot کرج
زمان ارسال
1400/02/15 18:22:50
خدا قوت و خسته نباشید جای بسی خوشحالی ک تو پنجمین سالروز رهایی خودم بصورت مستقیم شاهد این جلسه پر بار و تماشایی بودم ممنون از همتون ک هستین تا ما از بودن در کنار شما آموزش بگیریم و زندگی کنیم...
 • مسافر نوید لژیون دهم دانیال اهواز
زمان ارسال
1400/02/15 18:18:45
خدا قوت استاد امین، بسیار اموزنده، امیدوارم که از این اموخته ها در جهت سازندگی زندگی استفاده نماییم🌹
 • مسافرحسین ل۱۶اراک
زمان ارسال
1400/02/15 18:9:54
خداقوت به شما
 • مســــــافر مهــــــــدی. لژیون 4شعبه بوشهر.
زمان ارسال
1400/02/15 17:24:24
عالی. واقعامثل همیشه عالی بود صحبتهای استاد امین.. سپاس... خدا قوت گروه وبلاگـ..
 • شهناز هستم مرزبان شعبه وحید اندیشه
زمان ارسال
1400/02/15 17:18:50
سلام خداقوت به استاد امین ،مطالب خیلی خوبی بود.خداقوت به همه خدمت گذاران در کنگره ۶۰وکسانی که در سایت کنگره۶۰فعالیت میکنند
 • محمود ابوالفتحی ازناویی
زمان ارسال
1400/02/15 17:11:9
سلام دوستان محمود هستم یک مسافر، از زحمات سایت صمیمانه متشکرم، ۳هفته ی هست که مطالب کنگره 60 روبعلت دبیری و نگهبانی در لژیون مجازی دنبال میکنم، ممنون از اینکه سخنان آقای مهندس دژاکام رودر مورد تغییراتی که درلژیونها اتخاذ شده قرار دادید،مسافرمحمود، شعبه وحید،لژیون ۸
 • همسفر شهرزاد، شعبه سهروردی
زمان ارسال
1400/02/15 17:3:34
خدا را هزاران بار شکر که چهارشنبه ای دیگر توانستم صدای پر از عشق و محبت شما را با گوش جان بشنوم جناب مهندس... حق نگهدارتان
 • مسافر حمید لژیون ۶⚘صائب تبریزی
زمان ارسال
1400/02/15 15:33:4
خدا قوت به تمامی اعضاء محترم کنگره ۶۰💚💙💖💟💜
 • پوران همسفر عباس1شاداباد
زمان ارسال
1400/02/15 15:32:57
ضمن عرض سلام وخداقوت خدمت جناب مهندس واستاد امین ودبیر محترم، طاعاتتون قبول وسپاسگزارم از مطالبی که عنوان کردید بسیار عالی ومفید بود، درپناه حق سلامت باشید.
 • مسافراکبرلژیون۶ دهخدا
زمان ارسال
1400/02/15 15:27:14
سلام خسته نباشید استاد عالی بود
 • مهیار/دانیال
زمان ارسال
1400/02/15 15:26:48
بسیار عالی و تاثیر گذار بود ./ درود و خسنه نباشید بر استاد عزیزم و دبیر گرامی .
 • همسفر مژگان از شعبه تخت جمشید ل ۴
زمان ارسال
1400/02/15 15:3:26
خدا قوت جناب مهندس نماز و روزه تان قبول درگاه حق همیشه دعاگوی شما بزرگوار هستم
 • مسافرمرتضی ل دهم دهخدا .قزوین
زمان ارسال
1400/02/15 14:47:45
با سلام خدمت جناب مهندس واستادامین گرامی.ممنون بابت اموزشهاتون
 • اکرم از لژیون خانوم فائزه
زمان ارسال
1400/02/15 14:44:12
سلام درود بی کرانه به خانواده کنگره 60 وجناب مهندس خانواده پرمهرشون، چه اقیانوسی که هرچه می آموزم سیراب نمی شوم وسپاس فراوان از این همه آموزشای عالی برای روح جانم وعرض تبریک روز معلم واستاد، خودم
 • محمد علی
زمان ارسال
1400/02/15 14:41:8
سلام و خدا قوت به اعضای کنگره60 شاد و پایدار باشید
 • هادی شمس شادآباد ل 21
زمان ارسال
1400/02/15 14:34:47
بسیار عالی و آموزنده بود خسته نباشید استاد امین7763
 • همسفر سکینه لژیون 8
زمان ارسال
1400/02/15 14:28:53
باسلام وخدا قوت به استاد امین گرامی وتشکر بابت اموزشهای نابشون وخدا قوت به همه اعضاوتشکر وخدا قوت ویژه به واحد پرتلاش سایت
 • مسافر سیاوش لژیون ۴ گنجعلی خان
زمان ارسال
1400/02/15 14:19:50
خداقوت خدمت استاد عزیز آقا امین بسیار زیبا علمی و آموزنده بود استفاده کردم دوستون دارم
 • همسفر فاطمه لژیون ۳
زمان ارسال
1400/02/15 14:9:44
خدا قوت بهتون انشاالله همیشه پایدار و مستدام باشید مسئولین محترم سایت پایدار و مستدام باشید
 • فاطمه مسافر نیکوتین از شعبه شفای مشهد
زمان ارسال
1400/02/15 14:3:12
باسلام و با آرزوی قبولی طاعات و عبادات شما و خدا قوت خدمت جناب مهندس حسین دژکام و استاد امین و همه‌ی خدمتگزاران محترم انشاالله همیشه پایدار و مستدام باشید
 • سغیدل۵شفا
زمان ارسال
1400/02/15 14:2:6
ماشالا‌به‌کنگره‌وتمام‌مسافران👋👋👋👋
 • کتایون
زمان ارسال
1400/02/15 13:44:43
درود و سپاس خدمت استاد امین بزرگوار ،، بابت آموزشهایی که باعث رشد و تکامل انسانها میشود ،، باشد که بیدار شویم 🙏
 • حمید سیستانی پور(لژیون 7 نمایندگی شفا)
زمان ارسال
1400/02/15 13:29:25
سلام و با آرزوی قبولی طاعات و عبادات همه عزیزان کنگره 60 بسیار عالی
 • همسفر ملیحه شعبه حسنانی
زمان ارسال
1400/02/15 13:19:44
خدا قوت به همه ی دوستان خدمتگزار و تشکر ویژه از استادان ارجمند که در ماه مبارک رمضان هم از آموزش ها برای ما دریغ نمیکنند ان شاء الله که تنتون سالم و عمرتون طولانی باد.
 • مریم (غ) لژیون ۶ شعبه صالحی
زمان ارسال
1400/02/15 13:3:53
سلام وخسته نباشید به استاد امین تشکراز اموزش های مفیدتون موفق وپایدارباشید🌷🌷
 • حمید کریمی ، حسنانی
زمان ارسال
1400/02/15 12:53:43
سلام و درود خدا بر مجاهدین راه حق
 • رضا
زمان ارسال
1400/02/15 12:48:51
سلام تشکر از لطف شما،ادامه صحبت ها مربوط به استاد امین رو نداره و فقط ۱۴ دقیقه است
 • همسفر سولماز
زمان ارسال
1400/02/15 12:44:26
استاد امین عزیز بسیار سپاسگزارم بابت صحبت هایتان، جواب کاملی در رابطه با موضوعاتی که این روزها ذهنم رو به چالش می‌کشید دریافت کردم
 • مسافر مهدی
زمان ارسال
1400/02/15 12:21:3
خداقوت
آخرین عناوین
پربیننده ترین مطالب