تاریخ
پنج شنبه 9 ارديبهشت 1400

کنگره شصت، یک سیستم پویا است

موضوع : اخبار داخلی
همسفر بنفشه اسیستانت آموزش همسفران در جلسه هماهنگی مسئولین امتحانات شعب کنگره شصت، گفت: کنگره یک سیستم پویا است و یکی از نشانه‌های پویایی این سیستم این است که مدام در حال به‌روزرسانی مطالب آموزشی و مفاهیم علمی است.
کنگره شصت، یک سیستم پویا است

جلسه اول از دوره اول جلسات هماهنگی مسئولین امتحانات شعب، با استادی اسیستانت آموزش همسفر بنفشه، نگهبانی نماینده اسیستانت؛ همسفر سعیده و دبیری اینجانب همسفر مائده با دستور جلسه «هدف از برگزاری امتحانات و نقش مسئول امتحان»، در روز یک‌شنبه مورخ ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ راس ساعت ۱۵ به صورت مجازی آغاز به‌کار نمود.

سخنان استاد:
ماه مبارک رمضان را خدمت همه شما تبریک می‌گویم و خیلی خوشحالم که اولین جلسه مجازی مسئولین امتحانات را برگزار می‌کنیم. در جلسه امروز، نمایندگان اسیستانت؛ همسفر سعیده به عنوان نگهبان جلسه، همسفر مائده، دبیر جلسه و همسفر اسرین، در قسمت حضور و غیاب خدمت می‌کنند‌.
مدتی هست که شعب را به گروه‌های مختلف تقسیم‌ کردیم و هر گروه، تحت نظارت یکی از دستیارها در بخش امتحانات فعالیت می‌کند تا بتوانیم دقیق‌تر و بهتر در خدمت شما باشیم و نکاتی را که لازم است را به دقت بررسی کنیم، همه دستیاران به طور هماهنگ نکات لازم را خدمت شما اعلام می‌کنند و اگر مطلبی تذکر داده می‌شود، در مورد آن به دستیاران توضیحات لازم داده شده است.
در مورد بخش اول دستورجلسه که هدف از آزمو‌ن‌ها یا امتحانات است؛ امتحانات به دلایل مختلفی برگزار می‌شوند که به بعضی از آن مطالب می‌پردازیم، یکی از هدف‌های ما این است که منابع پایه و اساسی کنگره را حداقل یک‌بار در طول یک‌سال تحصیلی به دقت مطالعه و مرور کنیم و رهجوها فرصت رفع اشکال داشته باشند؛ به همین دلیل قبل از شروع سال تحصیلی، برنامه آموزشی یک‌ساله را می‌نویسیم و در اختیار شما قرار می‌دهیم ولی ماه قبل از هر امتحان، برنامه نهایی را خدمت همه اعلام می‌کنیم، به این دلیل که اگر تغییراتی اتفاق افتاده باشد، آنها در برنامه گنجانده شوند و همه بتوانیم با هم هماهنگ باشیم و هیچ شعبه‌ای از برنامه‌ریزی‌ها عقب نماند؛ البته هرسال در امتحانات حضوری، عملاً سه‌بار منابع را مرور می‌کردیم و در حال حاضر که امتحانات مجازی را داریم، سعی می‌کنیم دوباره امتحانات جامع و فاینال را اجرا کنیم. سال گذشته امتحان فاینال را برگزار کردیم و امتحانات جامع را هم دومرتبه قرار می‌دهیم. امتحانات جامع، امتحاناتی هستند که تقریبا هر سه‌ماه یک‌بار برگزار می‌شوند و از منابع مکتوبی که در طول ۲ یا ۳ ماه گذشته هست، مجدد امتحان می‌گیریم تا رهجوها فرصت رفع اشکال و مرور مجدد منابع را داشته باشند و امتحان فاینال در پایان هر سال تحصیلی برگزار می‌شود و تقریبا مشابه امتحان کمک‌راهنمایی است تا رهجوها متوجه ‌شوند که چه میزان قادرند از عهده‌ مطالعه‌ مطالبی که در طول یک‌سال برنامه‌ریزی شده، بربیایند‌. درحقیقت زمین تمرینی برای آزمون کمک‌راهنمایی است که دوستان بتوانند خودشان را بهتر و بیشتر آماده کنند.
ما در برگزاری امتحانات، با دو گروه عمده از رهجوها سروکار داریم، گروه اول؛ رهجوی سفر اولی که تازه وارد کنگره شده، هیچ آشنایی با مطالب کنگره ندارد و در ابتدای امر، مطالب برایش نامفهوم و پیچیده است. همانطور که می‌دانید کنگره یک سیستم پویا است و یکی از نشانه‌های پویایی این سیستم این است که مدام در حال به‌روزرسانی مطالب آموزشی و مفاهیم علمی است و می‌بینیم که آقای مهندس هرهفته مطالب آموزشی جدیدی را در اختیار ما قرار می‌دهند و با دستورجلسات هفتگی نکات جدیدی به اطلاع اعضا رسانده می‌شود، پس این یک ویژگی سیستم پویا می‌باشد.
ما یک‌سری منابع و مطالب آموزشی اصلی و پایه داریم که همه باید با آنها آشنا شوند، رهجوی سفر اولی که با یک دنیایی از ترس و نگرانی به کنگره آمده است و همین دو مورد باعث عدم تمرکز فرد می‌شود، بعد از مدتی در لژیون، به یک آرامش نسبی می‌رسد و این فرصت را دارد تا طبق برنامه‌ریزی آموزشی که از امتحانات در اختیارش قرار گرفته، مفاهیم کنگره را به شکل منسجم و مرتب مطالعه کند و با مطالعه آن‌ها، فرصت تفکر را به‌دست می‌آورد و در این بازه زمانی در رابطه با مطالب، سوالاتی برایش به‌وجود می‌آید و می‌تواند سوالات خودش را از راهنما بپرسد، وقتی رهجوی سفر اول شروع به مطالعه می‌کند و با مفاهیم آشنا می‌شود، تا حدود زیادی کار راهنمای لژیون را راحت‌تر می‌کند یعنی راهنما می‌داند که رهجو یک پیش‌زمینه‌های ذهنی دارد و حالا می‌تواند به او آموزش‌های جدیدتری را بدهد، از طرفی، ما یک تاثیراتی هم در صورپنهان داریم؛ رهجو به تدریج قدرت تمرکز و مهارت عبور از ترس‌ها را به‌دست می‌آورد و از اینکه توانسته آزمون بدهد و حتی نمره‌اش یک‌نمره بالاتر از آزمون قبلی‌اش شده، حس موفقیت دارد و وقتی مورد تشویق راهنما و هم‌لژیونی‌هایش قرار می‌گیرد، متوجه می‌شود که در مسیر درست قرارگرفتن، باعث تشویق او می‌شود و مطالب دیگری که در صور پنهان رهجوی سفراولی تاثیرات مثبتی دارد و بحث در این مورد بسیار گسترده است.

 


گروه دیگر که با آن‌ها در زمینه امتحانات سروکار داریم، رهجوی سفردومی است؛ خصوصا افرادی که قصد شرکت در آزمون کمک‌راهنمایی را دارند، رهجوی سفردومی در موقعیتی قرار گرفته که می‌خواهد خودش را بسنجد و ببیند چقدر از مفاهیم کنگره را یادگرفته، تاکید من روی کلمه «یادگیری» است و اینکه بتواند خودش را برای امتحان کمک‌راهنمایی آماده بکند، برای آماده شدن نیاز به یک برنامه منسجم هست تا در طول این برنامه، به درک عمیق مفاهیم برسد.
حداقل دو روش درخصوص نحوه مطالعه یا یادگیری داریم؛ یک روش، خواندن روزنامه‌وار است و حداکثر به حفظ کردن مطلب ختم می‌شود، روش دوم روشی هست که باعث یادگیری می‌شود.
در روش اول، مطالب یادگرفته‌ نمی‌شوند و فقط در سطح ذهن فرد باقی می‌مانند، درحقیقت باعث درگیری ذهنی آن آدم می‌شود، چرا؟ چون درک عمیق از آن نداشته و یادگیری اتفاق نیفتاده است، مثل کسی که می‌خواهد رانندگی یاد بگیرد، هر لحظه حواسش باید به ترمز گرفتن، گاز، کلاچ و رانندگی‌اش باشد، عملاً نه تنها هیچ لذتی از رانندگی‌اش نمی‌برد و توجهی به محیط اطرافش نمی‌تواند داشته باشد، رانندگی برایش سخت هم هست و هر لحظه احتمال تصادف کردن این آدم وجود دارد ولی وقتی‌که آموزش به مرحله یادگیری برسد، آن مطالب و مفاهیم به سطح تقریبا ناخودآگاه ذهن نزدیک یا منتقل می‌شوند و فرصتی هست که نه تنها می‌توانیم به آن مطالب و موضوعات توجه کنیم بلکه سایر موضوعاتی که برایمان پیش می‌آید را می‌توانیم به کمک مطالب اولیه تجزیه و تحلیل کنیم، درست مثل راننده‌ای که موقع رانندگی می‌تواند همزمان با بقیه حرف بزند، موسیقی گوش کند و احتمال تصادفش هم خیلی پایین است که رسیدن به این مرحله نیازمند تمرین و تمرکز است و در طول زمان اتفاق می‌افتد، هیچ‌کس نمی‌تواند بگوید که من ۵۰ ساعت پشت سر هم، رانندگی می‌کنم و تبدیل به راننده ماهر می‌شوم، این فقط باعث می‌شود که آن آدم خسته و دل‌زده شود، تمرکزش را از دست بدهد و از رانندگی کردن هم لذت نبرد، این اتفاق در مورد مطالعه‌کردن هم می‌افتد، وقتی ما بخواهیم در یک بازه زمانی کوتاه مثلا ۲ یا ۳ ماه، این حجم از مطالب را بخوانیم و بخواهیم برای امتحان کمک‌راهنمایی آماده‌ شویم، مسائل و مفاهیم، یادگرفته نمی‌شوند و باعث می‌شود که فرد احساس خستگی بکند و آن چیزی که می‌خواهد به مرحله یادگیری برسد باید به تدریج و همراه با تفکر و تجربه باشد یعنی اینکه مثلث دانایی در مورد آن اتفاق بیفتد تا آن مسئله به مرحله دانایی یا به مرحله درک عمیقش برسد، این کلید یک مطالعه درست و رسیدن به آموزش موفق است، یعنی درحقیقت، بازهم از روش dst  یا همان روش تدریجی استفاده می‌کنیم تا مطالب یاد گرفته بشوند.

تایپ همسفر مائده، دبیر جلسه
ویراستاری و ارسال: گروه سایت همسفران کنگره 60


 

تعداد بازدید از این مطلب : 2179
ادامه مطالب در آرشیو اخبار داخلی
دیدگاه شما
نام :  
ایمیل :  
دیدگاه :  
 
دیدگاه ها
91 نظر  
 • همسفر منیره
زمان ارسال
1400/02/13 15:32:7
خداقوت به اسیستانت محترم خانم بنفشه و نگهبان و دبیر ارجمند خانمها ، سعیده و مائده، ممنون از زحمات بی دریغ شما عزیزان
 • نرگس
زمان ارسال
1400/02/12 15:21:46
سلام و خداقوت خدمت خانم بنفشه عزیز و دوستان خدمتگزار در قسمت آموزش. از همه شما سپاسگزارم و قدردان زحمات شما هستم. موفق باشید.
 • همسفر اشرف لژیون هشتم شعبه سهروردی
زمان ارسال
1400/02/12 14:22:27
باسلام خدمت خانم بنفشه وخانم ماعده عزیز خدا قوت وخسته نباشید واشالله همیشه درهمه امور موفق باشید 52
 • همسفر عفت از شهر ری
زمان ارسال
1400/02/12 2:37:32
خدا قوت وبا آرزوی موفقیت تمامی شما عزیزان.
 • همسفر منصوره شهرری
زمان ارسال
1400/02/11 23:13:17
عرض خداقوت خدمت خانم بنفشه عزیز و دستیاران محترم و تمامی مسئولین آزمون شعب انشالله موفق باشید
 • زهره همسفر علی شعبه دانیال اهواز
زمان ارسال
1400/02/11 21:52:8
سلام و خداقوت خدمت اسیستنت محترم خانم بنفشه ممنون بابت تمام وقتی که برای ما میگذارین انشالا برکات خدمتاتتون در زندگی تون بیش از پیش جاری باشه
 • همسفر بدریه نمایندگی آبادان
زمان ارسال
1400/02/11 18:7:32
سلام و درود به خانم بنفشه عزیز ، جلسه پرباری رو برگزار کردید ممنونم از شما و همه عزیزان این که در این راه خدمت میکنند
 • همسفر ژيلا از آكادمى
زمان ارسال
1400/02/11 15:45:28
خانم بنفشه ى عزيز قدردان زحمات شما اسيستانت محترم و گروه برگزارى آزمونها هستم.
 • فاطمه قویدست
زمان ارسال
1400/02/11 15:26:8
خداقوت خانم بنفشه عزیز وتمام همکاران عزیز،ارزش کار شما بسیار بالاست. چون شما باعث استحکام پایه های علمی کنگره هستید. دست مریزاد به همه عزیزان. خداقوت دوستان سایت.
 • همسفر زهره از شفا
زمان ارسال
1400/02/11 15:3:23
خداقوت به خانم بنفشه و متشکریم واسه تمام تلاشهای شما در این راستا
 • حمید رضاقربانی
زمان ارسال
1400/02/11 13:49:13
درود خداوند بر تمامی همسفران خدمتگزار ... که به راستی بال سفر مسافران خویشند
 • مریم همسفر حسینه،مشهد شفا
زمان ارسال
1400/02/11 12:45:26
سلام بسیار آموزنده در پناه خدا*
 • همسفر اعظم
زمان ارسال
1400/02/11 12:41:56
سپاس فراوان از خانم بنفشه عزیز برای خدمت صادقانه و با عشق
 • زهراهمسفرمجتبی مرزبان شفا
زمان ارسال
1400/02/11 12:3:46
سلام وخداقوت خدمت مسئولین برگزاری امتحانات
 • همسفرمعصومه لژیون نهم شفا
زمان ارسال
1400/02/11 11:59:25
خداقوت خدمت خانم بنفشه عزیز وتمامی عزیزان که درجهت ارتقاء سطح علمی شعب کنکره شصت زحمت میکشند بازتاب این خدمت روشنایی بخش راه ومسیرتان باشد.
 • مرضیه همسفر رضا، مشهد (شفا)
زمان ارسال
1400/02/11 11:16:9
باعرض سلام وخداقوت خدمت تمام خدمتگزاران کنگره 60، خداقوت خدمت استادعزیز ممنون بخاطر مطالب مفیدوباارزشمندشان
 • مسافر مهدی لژیون 9شفا مشهد
زمان ارسال
1400/02/11 10:49:22
ماشاالله به خدمتگزاران کنگره
 • همسفر نرگس
زمان ارسال
1400/02/11 10:44:43
عرض سپاس و خداقوت خدمت شما خانم بنفشه عزیز. از بیانات شما آموختم سپاسگزارم. همچنین به دوستان خدمتگزار در سایت همسفران هم خداقوت عرض میکنم. 🌹
 • همسفر فاطمه کمک راهنمای لژیون ۲ بنیان
زمان ارسال
1400/02/11 10:43:26
خدا قوت به اسیستانت محترم سرکار خانم بنفشه و تشکر بابت تمام زحمتهایی که میکشید
 • همسفر فریده دانیال اهواز
زمان ارسال
1400/02/11 10:31:31
خدا قوت به اسیستانت محترم خانم بنفشه عزیز ممنونم به خاطر زحماتی که برای برگزاری امتحانانت می کشید.بهترینها را براتون آرزو می کنم.تشکرازگروه سایت
 • معصومه همسفر محمد رضا
زمان ارسال
1400/02/11 5:15:5
خداقوت به همه کسانی که دراین سیستم زحمت میکشند وسپاس از خانم بنفشه عزیز ومائده وتمامی عزیزانی که برای برگزاری امتحانات حضور دارند🌹🌹
 • همسفر ناهید لژیون هشتم
زمان ارسال
1400/02/11 1:7:57
خدا قوت خدمت شما اسیستانت محترم خانم بنفشه عزیز و خدا قوت خدمت شما کمک راهنما بزرگوار خانم مائده عزیز
 • همسفر محبوبه از شعبه فردوسی
زمان ارسال
1400/02/11 0:15:42
خدا قوت خانم بنفشه عزیز جلسه بسیار عالی بود سپاس فراوان از همه خدمت گذاران صدیق در کنگره ۶۰ خانم سعیده عزیز خانم اسرین عزیز و خانم مائده عزیز
 • شیما رهجوی خانم نرگس
زمان ارسال
1400/02/11 0:7:35
خداقوت
 • همسفرکبری لژیون پنجم صائب تبریزی
زمان ارسال
1400/02/10 23:9:38
خدا قوت خدمت خانم بنفشه عزیز و خدمتگزاران محترم بخش امتحانات بسیار سپاسگزارم از زحمات و خدمات ارزشمندتون که گام بزرگی بود در جهت آموزش و ارتقاء سطح علمی همسفران و موفقیت در امتحانات کمک راهنمایی سلامت باشید عزیزان. ممنون و سپاسگزار از خانم المیرای عزیز.
 • همسفر اعظم لژیون چهارم ( پرستار)
زمان ارسال
1400/02/10 23:7:34
تشکر وخدا قوت به خانم بنفشه عزیز و دوستانی در آزمون ها ما را یاری میکنند. سپاسگزارم
 • همسفر المیرا لژیون دوم تبریز
زمان ارسال
1400/02/10 23:4:1
عرض سلام و خداقوت خدمت اسیستانت محترم آموزش . از زحمات شما در این بخش سپاسگزارم . خدارو شکر میکنم و خوشحالم بابت گرفتن آموزش و انجام خدمت در این بخش و همکاری با شما بزرگوار و گروه آموزشی .
 • همسفر نرگس آکادمی
زمان ارسال
1400/02/10 21:52:42
سپاس از خانم بنفشه عزیز که باعث دلگرمی وآرامش ما میباشد بویژه در گروه تازه واردین
 • مسافرجعفرنمایندگی ابن سینا
زمان ارسال
1400/02/10 21:6:41
خداقوت خدمت همه عزیزان مسافروهمسفران محترم خدمتگزار
 • همسفر سمانه
زمان ارسال
1400/02/10 21:2:3
سلام و درود بر خدمتگزاری عاشق از جنس آرامش خانم بنفشه عزیز،ان شاء الله خداوند به خدمتهای شما برکت عنایت فرماید. ریسمان محکم امید ما را بسوی حرکتی دوباره دعوت می‌کند، تا بدانیم همواره راهی برای رفتن و رسیدن است، اجرتان پاداش الهی.💚💚
 • همسفر میترا،شعبه تخت جمشید شیراز
زمان ارسال
1400/02/10 20:38:33
سلام و خداقوت خانم بنفشه عزیز، جلسه پرباری برگزار نمودید خیلی از سخنان شما و دیگر دوستان استفاده بردم، خداقوت به خانم مائده عزیز و خانم سعیده عزیز🌹🌹🌹
 • همسفر پریسا
زمان ارسال
1400/02/10 13:37:27
خداقوت به خانم بنفشه و خانم مائده و تمام عزیزانی که در برگزاری امتحانات زحمت می‌کشند. تشکر از شما عزیزان
 • همسفر فریبا از اصفهان
زمان ارسال
1400/02/10 10:42:23
عرض سلام و خداقوت خدمت خانم بنفشه عزیز متشکرم مطالب آموزنده ای رابیان نمودید
 • فاطمه عزیزالهی لژیون چهارم شعبه پرستار
زمان ارسال
1400/02/10 6:13:19
خدا قوت خدمت استاد گرانقدر و دلسوز و تمام کسانیکه در این قسمت با شما همکاری شایسته ای دارند و چقدر قشنگ اهداف برگزاری امتحانات را بیان کردید🙏🙏
 • همسفر فاطمه ف شعبه سلمان فارسی
زمان ارسال
1400/02/10 6:6:55
با سلام و خدا قوت خدمت همه خدمتگزاران کنگره 60 خانم بنفشه از شما بسیار سپاسگزارم بابت این برنامه‌ریزی‌های دقیق و هدفمند امیدوارم برکت این خدمت‌های زیبا و عاشقانه در زندگی شما جاری بشود.
 • همسفرشهین
زمان ارسال
1400/02/10 5:40:37
باسلام وخداقوت به خانم بنفشه عزیز ودیگر دوستانی که در این مسیرالهی برای رساندن انسانها به اهدافشان خدمت میکنند .انشالله خیر خدمت شما در زندگیتان جاری باشد.
 • زهرا هستم همسفر مجتبی
زمان ارسال
1400/02/10 1:24:8
سلام وعرض خداقوت به کمک راهنمایی محترم خانم بنقشه واقعا عالی بود ولذت بردم
 • معصومه همسفر محمد رضا
زمان ارسال
1400/02/10 1:23:47
سلام وخداقوت .مطالب بسیار خوب وآموزنده ای بود واقعا ممنونم از این همهدلیها 🌹🌹
 • همسفر اشرف شعبه نجف اباد
زمان ارسال
1400/02/10 0:46:53
خدا قوت خدمت استاد بزرگوار بسیار سپاسگزارم عالی و اموزنده بود برایم لذت بردم از سخنان شما عزیز الهی که برکات این خدمت عظیم فوج فوج به زندگی شما باز گردد🙏🙏🙏
 • مریم همسفر مرتضی (ملاصدرا)
زمان ارسال
1400/02/10 0:43:21
سلام و عرض احترام خدمت خانم بنفشه عزیز اسیستانت امتحانات همسفران کار شما ستودنیست و بی نظیر بی نهایت از زحمات شما سپاسگزاریم از زمانی که آزمونها در شعبه ما برگزار میشود سطح دانایی بسیار متفاوتتر شده و قابل حس
 • نازیلا
زمان ارسال
1400/02/09 22:20:38
خدا قوت سپاس
 • همسفر اسرین
زمان ارسال
1400/02/09 22:18:38
با سلام. خانم بنفشه عزیز از صحبت هاتون و جلسه خوبی که برگزار کردید سپاس‌گزارم. بسیار آموزش گرفتم. همچنین خدا قوت به خانم مائده عزیز 🌱
 • همسفر سمیرا نمایندگی آبادان
زمان ارسال
1400/02/09 21:35:10
خدا قوت به اسیستانت محترم خانم بنفشه و خسته نباشید به تمامی عزیزانی که برای برگزاری امتحانات زحمت می کشند
 • همسفر معصومه نمایندگی سهروردی
زمان ارسال
1400/02/09 21:30:36
تشکر و خداقوت خدمت استاد،نگهبان و دبیر گرامی
 • مسافرحسین لژیون ۱۶شهرکرد
زمان ارسال
1400/02/09 21:7:6
سلام .خداقووت
 • فرزانه لژیون ۲
زمان ارسال
1400/02/09 20:54:32
با عرض سلام و قبولی طاعات و عبادات شما زحمت کشان کنگره ۶۰( خدا قوت)
 • عاطفه همسفرمجید
زمان ارسال
1400/02/09 19:30:45
خداقوت خدمت همه عزیزان
 • مجید
زمان ارسال
1400/02/09 18:52:30
خداقوت خدمت گذار سایت وخدمت اسیسانت محترم خانم بنفشه
 • افسانه همسفر نوید و محسن
زمان ارسال
1400/02/09 18:47:43
خانم اسیستانت محترم خانم بنفشه خانم نگهبان و خانم دبیر جلسه خدا قوت امیدوارم در گردانندگی کنگره موفق باشید
 • همسفر افشار
زمان ارسال
1400/02/09 18:23:22
خدا قوت ،بسیار بسیار عالی بود وکلی انرژی گرفتم
 • فریبا همسفر سهیل ورضا
زمان ارسال
1400/02/09 18:7:58
مطالب بسیار عالی واموزنده بود سپاسگزارم
 • الهام همسفر لژیون ۲
زمان ارسال
1400/02/09 18:5:54
خدا قوت
 • زهراهستم لژیون هفتم
زمان ارسال
1400/02/09 17:32:23
خداقوت ممنونم از تمام زحماتتون❤🌷❤
 • همسفر رویا
زمان ارسال
1400/02/09 17:29:41
خدا قوت
 • همسفر لیلا لژیون هشتم امین گلی
زمان ارسال
1400/02/09 17:18:33
خدا قوت
 • مریم همسفر لژیون۴
زمان ارسال
1400/02/09 17:15:29
خدا قوت دوست عزیز و ممنونم از نوشتن این مطالب مفید. بهره بردم. به امید موفقیت های روزافزون کنگره و اعضاء آن.
 • همسفر ناهیدِلژیون 8شعبه سهرورد اصفهان
زمان ارسال
1400/02/09 16:58:33
سلام وخدا قوت خدمت شما اسیستانت محترم خانم بنفشه عزیز آموزش های شما عالی بود انشاءالله بتوانیم آموزش های شما را کاربردی کنیم. خدا قوت خدمت شما نگهبان نماینده اسیستانت بزرگوار خانم سعیده عزیز وخدا قوت خدمت شما کمک راهنما بزرگوار م خانم مائده عزیز انشاءالله جایگاه بالاتر نصیبتان شود. سپاسگزارم از شما عزیزان 💖
 • مرجان همسفر میثم
زمان ارسال
1400/02/09 16:29:56
خدا قوت
 • همسفر شادی
زمان ارسال
1400/02/09 16:24:49
خدا قوت خانم بنفشه عزیز
 • همسفر ملیحه شعبه حسنانی
زمان ارسال
1400/02/09 16:18:42
خدا قوت خانم بنفشه ی عزیز از زحمات شما سپاسگزارم و ممنون بابت مطالب کلیدی که عنوان کردید برای من بسیار کاربردی بود
 • مریم همسفر
زمان ارسال
1400/02/09 15:57:41
خدا قوت
 • شادی شعبه ایمان
زمان ارسال
1400/02/09 15:50:38
خداقوت
 • کمک راهنما فاطمه شفامشهد
زمان ارسال
1400/02/09 15:39:31
خداقوت ودستمریزاد به شما ومسؤلین امتحانات کل شعب امیدوارم بازتاب این خدمت باعشقتان رادرزندگی نظاره گر باشید.
 • همسفر نسیم
زمان ارسال
1400/02/09 15:38:9
خدا قوت
 • همسفر نگار، شعبه سهروردی اصفهان
زمان ارسال
1400/02/09 15:16:38
خداقوت خدمت کمک راهنمای ارزشمندم و ممنون از زحماتتان برای برگزاری آزمونها⚘.خداقوت خدمت خانم بنفشه عزیز ، بسیار عالی و آموزنده بیان کردید. ⚘خداقوت خدمت خانم سعیده⚘
 • همسفر فرزانه لژیون هشتم سهروردی
زمان ارسال
1400/02/09 15:15:25
عرض سلام وخداقوت خدمت سه عزیز.تشکر از خانم بنفشه عزیز بابت تمامی زحماتتان درمورد آزمون ها وتشکر از خانم مائده عزیز کمک راهنمای محترم خداقوت
 • فاطمه همسفروحید
زمان ارسال
1400/02/09 14:56:26
خداقوت خیلی عالی ممنونم ازشما عزیزان🌹🌱
 • هم سفر فرحناز
زمان ارسال
1400/02/09 14:52:33
سپاس خدمت همسفران عزیز و خدمتگزار
 • مسافرکمال رودکی شهرقدس ل2
زمان ارسال
1400/02/09 14:51:26
درودبرهمسفران خدمتگذار سرفرازباشید
 • همسفر اعظم لژیون هشتم سهروردی
زمان ارسال
1400/02/09 14:50:11
خدا قوت به استاد،نگهبان ودبیر جلسه خانم بنفشه بسیار عالی بود از زحمات شما عزیزان بسیار سپاسگزارم. به خانم مائده عزیزم جایگاه دبیری را تبریک عرض می‌کنم.
 • همسفرفرشته از نمایندگی بهشهر
زمان ارسال
1400/02/09 14:47:43
باسلام وخداقوت خدمت شما .ممنون وسپاسگزارم بابت زحماتتون
 • همسفر، سمیرا، لژیون هشتم، سهروردی
زمان ارسال
1400/02/09 14:41:57
مطلب خیلی جالبی بود.برای من، واینکه درموردامتحان دادن، وطریقه خواندن ویادگرفتن، من خودم به شخصه هنوزدرست خواندن رایادنگرفتم، واینکه موقع امتحان که میشه، هرچندنخونده باشم، بازهم امتحان میدم، چون هرچه جلوترمیرم،به این امتحانات بیشترامیدوارمیشم، واینکه خودم رومیسنجم، امیدوارم روزبه روزبه آگاهی ودانایی بیشتری برسم، وازاین امتحان الهی سربلندبیرون بیام، باتشکر
 • همسفرمریم ازلژیون هشتم
زمان ارسال
1400/02/09 14:39:23
سلام وخداقوت خدمت خانم بنفشه عزیزوخداقوت خدمت خانم سعیده عزیزوخداقوت خدمت خانم مائده عزیز. ممنونم ازشما به خاطر برگزاری آزمون ها وتبریک به خانم مائده عزیز به خاطر جایگاه دبیری. ممنون. 🌷 🌷 🌷
 • همسفرزهره لژیون ششم شمس
زمان ارسال
1400/02/09 14:4:42
عرض سلام و خداقوت خدمت اسیستانت آموزش .سپاسگزارم از مطالب بسیار آموزنده شما عزیزان.
 • آرزو
زمان ارسال
1400/02/09 14:1:34
با سلام و عرض ادب جلسه بسیار عالی و آموزنده بود. از خانم بنفشه عزیز،خانم سعیده،خانم مائده و خانم اسرین سپاسگزارم خدا قوت خدمت گروه سایت همسفران.
 • همسفر راضیه،لژیون هشتم سهروردی اصفهان
زمان ارسال
1400/02/09 13:55:48
خداقوت خدمت استادجلسه اسیسانت محترم خانم بنفشه عزیز، مطالب بسیار عالی را بیان کردید ،آموزش گرفتم . خداقوت نگهبان جلسه خانم سعیده عزیز و خداقوت و سپاس فراوان خدمت خانم مائده عزیز.از تمام عزیزانی که در قسمت آموزش و آزمون زحمت زیادی برای خودشناسی بیشتر من همسفر را متحمل می شوند بسیار بسیار ممنون و سپاسگزارم. همواره موفق باشید🌹🌹🌹
 • همسفر سمیه لژیون ۱ نمایندگی آزادی
زمان ارسال
1400/02/09 13:51:47
تشکر از خانم بنفشه عزیز بابت صحبت های ارزنده شان، پایدار باشید. خداقوت به خدمتگزاران سایت اصلی 🌹🌹🌹👏👏👏
 • همسفر میترا،شعبه تخت جمشید شیراز
زمان ارسال
1400/02/09 13:41:56
سلام خانم بنفشه عزیز جلسه پرباری را برگزار نمودید بسیار از سخنان شما و سایر دوستان آموختم🌹❤ خداقوت به خانم مائده عزیز🌹❤
 • همسفرباران عمان سامانی
زمان ارسال
1400/02/09 13:41:3
بسیارآموختم خانم بنفشه عزیز
 • همسفر هانیه لژیون۶
زمان ارسال
1400/02/09 13:17:54
خداقوت به خانم بنفشه و خانم اسرین عزیز و سایر دوستان که برای برگزاری آزمون ها و آموزش زحمت می کشند
 • معصومه ل ششم،شعبه حکیم هیدجی
زمان ارسال
1400/02/09 13:12:0
با سلام خدا قوت،خدمت عزیزان ،خدا قوت خانم بنفشه ،درود بر شما،سپاسگزارم بابت تمام زحماتی که میکشید،از خدا میخواهم، برکت این خدمتتان،به تمام ابعاد،زندگیتان برگردد❤❤🙏🏼🙏🏼🙏🏼
 • همسفر مهری شعبه سهروردی
زمان ارسال
1400/02/09 13:1:2
عرض سلام و خدا قوت خدمت خانم بنفشه عزیزم واقعا عالی بیان نمودید آموزش گرفتم از مطالب شما خدا قوت خدمت خانم سعیده تشکر و خدا قوت خدمت خانم مائده عزیزم
 • همسفر عفت شعبه سهروردی
زمان ارسال
1400/02/09 12:59:48
با تشکر،خداقوت و تبریک فراوان خدمت اسیستانت محترم آموزش خانم بنفشه عزیز و دستیاران محترم خانم سعیده عزیز، خانم اسرین عزیز و خانم مائده عزیز امیدوارم بتوانم قدردان تلاش و زحماتی که برای پیشبرد و ارتقاع دانایی منه همسفر متقبل می شوید باشم
 • مریم همسفر مسلم نمایندگی سهروردی
زمان ارسال
1400/02/09 12:58:50
خدا قوت خدمت خانم بنفشه عزیز و خدا قوت خدمت خانم سعیده وخانم مائده و خانم اسرین انشالله که شما عزیران در این مسیر موفق باشید و برایتان بهترینها را خواستارم
 • همسفرمائده، سهروردی اصفهان
زمان ارسال
1400/02/09 12:25:48
با تشکر از خانم بنفشه عزیز بابت تمام زحمات و آموزش‌های خالصانه شما، جلسه بسیار عالی و پرانرژی بود. خداقوت خدمت خانم سعیده عزیز و خانم اسرین عزیز و همه مسئولین عزیز، از همه شما عزیزان آموزش گرفتم. خداقوت خدمت گروه سایت.
 • همسفر مهرانگیز شعبه حر
زمان ارسال
1400/02/09 12:14:54
سلام و خداقوت به خدمت گزاران کنگره عشق از زحمات شما بی‌نهایت سپاسگزارم
 • همسفر فرح از میرداماد
زمان ارسال
1400/02/09 12:11:21
خدا قوت عرض می کنم خدمت اسیستانت آموزش خانم بنفشه عزیز،مطلب یادگیری را خیلی خوب باز کردید که همچون روش DST باید در طی زمان، یادگیری صورت گیرد تا به عمق جان شخص بنشیند،نه اینکه در مدت کوتاه بصورت طوطی وار فقط حفظ مطلب کند ،که جز خستگی و دلزدگی چیزی عایدش نخواهد شد,سپاس از شما،موفق و پیروز باشید
 • همسفر مرضیه لژیون نهم امین گلی
زمان ارسال
1400/02/09 11:51:59
خداقوت خدمت خانم بنفشه عزیز اسیستانت آموزش آزمونهای همسفران بسیار از صحبتهای شما استاد عزیز لذت بردم و خداقوت خدمت دستیاران عزیز خانم سعیده ،خانم اسرین و خانم مائده و ممنون از خانم مائده عزیز بابت تایپ مطالب . از گروه پر تلاش سایت کنگره 60 هم سپاسگزارم🌼
 • همسفرزهرا لژیون ۸
زمان ارسال
1400/02/09 11:43:28
خداقوت خدمت همه عزیزان
 • همسفر خندان
زمان ارسال
1400/02/09 11:33:46
سرکار خانم‌بنفشه، بسیار آموزنده بود، عرص خدا قوت دارم خدمت شما در این جایگاه خدمتی و سپاسگزاری می کنم از زحمات شما و‌کلیه مسئولین برگزاری امتحانات🙏🏻🌹
 • همسفر زهرا.م لژیون بیست و سوم آکادمی
زمان ارسال
1400/02/09 11:7:29
سلام... ممنون از خانم بنفشه عزیز و مسئولین محترم امتحانات شعب که با برنامه ریزی دقیق و انجام امتحان کمک شایانی به درک مفاهیم و مطالب می کنند. خداقوت./
آخرین عناوین
پربیننده ترین مطالب