تاریخ
چهار شنبه 8 ارديبهشت 1400

کارگاه آموزشی جهان‌بینی چهارشنبه؛ در استحکام پایه های مالی و علمی کنگره چه کردم؟

موضوع : کارگاه های آموزشی کنگره 60
زمانی که ما آمدیم و کشفیاتی را شروع و انجام دادیم، همه چیز در حال خارج شدن از تعادل است؛ زیرا ما تغییراتی که به وجود می‌آوریم با کمترین کنش همخوانی ندارد و این نشان می‌دهد که ما علی‌رغم پیشرفت‌های ارزشمندی که در شکل زندگی داشتیم، بسیاری از شیوه‌ها و روش‌هایی که انجام می‌دهیم از نظر علمی ضعیف و دارای مشکل هستند و بایستی این موارد اصلاح شوند، هر زمان اصلاح شدند، نه گرمایش ایجاد می‌کنند، نه لایه ازن سوراخ می‌شود، نه بیماری‌های عجیب و غریب به وجود می‌آید.
کارگاه آموزشی جهان‌بینی چهارشنبه؛ در استحکام پایه های مالی و علمی کنگره چه کردم؟

ششمین جلسه از دوره هفتاد و دوم کارگاه‌های آموزشی کنگره 60، ویژه مسافران و همسفران کنگره 60، با استادی و نگهبانی استاد امین جانشین بنیان کنگره 60 و دبیری همسفر مونا با دستور جلسه «در استحکام پایه‌های علمی و مالی کنگره چه کردم؟» روز چهارشنبه هشتم اردیبهشت‌ماه 1400 ساعت 9:30 آغاز به کار نمود.

سلام دوستان حسین هستم مسافر.

امیدوارم حال همه شما خوب باشد، حال من هم بحمدالله خوب هست. من راجع به کارهای کنگره 60 گزارش‌هایی می‌دهم و نکته‌های موردنظر را به اطلاع شما می‌رسانم بعد آقای امین موضوع بحث را ادامه می‌دهد.

یکی مربوط به امتحانات است که به‌سرعت در حال تصحیح کردن برگه‌ها هستیم و نتایج را اعلام می‌کنیم، من گاهی اوقات ممکن است با ایجنت‌ها (ایجنت خانم یا آقا) تماس بگیرم و از وضعیت شعبه و از وضعیت افراد جویا بشوم که حسن رفتارشان چگونه است؟ خوب است یا نیست و بعد برگه‌ها را به‌نوبت آنها که موردنیاز بوده، تصحیح کردیم زیرا گفتیم در اولویت کسانی هستند که شدیداً به کمک راهنما نیاز دارند، آن‌ها را اعلام می‌کنیم که بعضی را اعلام کردیم.

پارک طالقانی این جمعه باز است، به آن صورت و در وضعیتی نیست که باز همه بیایند و صبحانه بخورند، رهایی‌ها را می‌دهند، رهایی‌ها را امین می‌دهد زیرا من در ماه رمضان‌ها جمعه در پارک نیستم. به‌طورکلی سیاستی که باید به کار بگیریم؛ نه می‌توانیم کنگره را تعطیل بکنیم و نه می‌توانیم با صددرصد ظرفیت بیاییم، حتماً باید به یک نحوی جلسات را حتی با یک‌سوم اعضا هم که شده تشکیل بدهیم، زیرا تازه‌واردین باید با این قضیه آشنا بشوند، گروه خانواده هم همین‌طور، لازم نیست صددرصد اعضا بیایند، با یک‌سوم، با یک‌دوم بسته به شرایط، موقعیت و محل، این کار را انجام بدهید زیرا باید حتماً تشکیل داده بشود البته روابط عمومی هم اطلاعیه را صادر کرده، به آن توجه بکنند، پس پارک طالقانی هست فقط رهایی می‌دهیم.

مطلب دیگر؛ فضای مجازی برای ما بسیار اهمیت دارد و فضای مجازی برای ما جزء درجه دارد یعنی از طرف Google و از طرف خود سیستم‌ها درجه‌بندی می‌شود، جدا از این‌که مشارکت انجام می‌گیرد مهم‌ترین مسئله برای ما لایک کردن و بعد کامنت گذاشتن است، یعنی ما باید نسبت به موضوعات عکس‌العمل نشان بدهیم، اگر به شما نگاه می‌کنند، فعال باشید تا بتواند گرید را هرچه بیشتر بالا ببرد، فقط نگاه نکنید و بی‌تفاوت باشید همان مسئله خواب رفتن که امین در سی‌دی می‌گفت، خواب نروید. در سایت نگاه می‌کنید مطلبی، دلنوشته‌ای را می‌خوانید؛ اگر برایتان خوب است دو خط برای او بنویسید یا کامنت بگذارید که دستت درد نکند، در این قسمت‌ها عکس‌العمل‌های خودتان را نشان بدهید.

مرزبانان در هر قسمتی، زمانی که کسی شال مرزبانی را می‌اندازد باید شلوار سفید، کفش سفید و پیراهن سفید تن او باشد، در بعضی قسمت‌ها در بعضی روزها فقط مرزبان کشیک ممکن است شال بیندازد ولی بایستی حتماً باشد، کفش قهوه‌ای، یکی شلوار آبی، یک پیراهن کثیف تنش است، یک شال هم به گردنش انداخته است آن ارزش شال را خراب می‌کند. در قدیم کروات می‌زدند، شال انداختن عین کروات زدن است، چگونه؟ وقتی کسی کروات می‌زد دیگر دمپایی پایش نمی‌کرد، با دمپایی کسی کروات نمی‌زند، با پیژامه کسی کروات نمی‌زند، با تی‌شرت کسی کروات نمی‌زند، هر کس کروات می‌خواست بزند یک پیراهن سفید تمیز و یک شلوار تمیز می‌پوشید، کفش تمیز واکس‌زده، صورتش هم تروتمیز شسته، اصلاح می‌کرد، تمیز؛ کروات می‌زد در حال حاضر هم نگاه کنید کسانی که کروات می‌زنند همین است. شال ما هم عین کروات زدن است. کسی هم که شال می‌اندازد باید سعی کند حتماً یک الگو باشد مخصوصاً شال مرزبانی، لباس سفید باشد. در بین خانم‌های مسافر همه راهنماها لباس سفید دارند، کفش سفید، شلوار سفید، مانتو سفید، مقنعه سفید، تمام سفید اصلاً شناخته‌شده هستند، یک جلوه و رنگ دیگری دارند، رنگ دیگری دارند. ایجنت هم باید این کار را انجام دهد و مستثنا نیست، ایجنت هم اگر خواست شال ایجنتی را استفاده نماید باید لباس تمیز و سفید استفاده کند بعد شال بیندازد در غیر این صورت اجازه ندارد شال بیندازد، خود من هم سعی می‌کنم رعایت کنم.

مسئله بعدی ما چیزی به عنوان رهایی یک روز کمتر باشد نداریم، ما رهایی را بر مبنای ماه حساب می‌کنیم. بعضی‌ها می‌گویند: شش ماه از سال، ماه سی‌ویک روز بوده است و آن شش روز را اضافه می‌کنند ما کاری به این قضایا نداریم، نحوه محاسبه ما به این‌گونه است که می‌گوییم به طور مثال؛ چهارم دی‌ماه، چهارم بهمن، چهارم اسفند و ... می‌شماریم تا به ده ماه برسیم، یک روز هم کم باشد رهایی به او داده نمی‌شود، از شهرستان هم آمده باشند یک روز هم کم باشد من رهایی نخواهم داد، امکان ندارد کسی یک روز رهایی‌اش کم باشد من رهایی دهم، بنابراین زیر ده ماه رهایی نمی‌دهیم.

یک نگاهی به بعضی شهرها می‌اندازیم یک سری مسائل به هم ربط دارند، وقتی برگه‌ها را تصحیح می‌کنم می‌بینم که نمرات شهری که گلریزان بسیار خوبی داشته، اعضای لژیون سردار دارد، اعضای دنور دارد، نمره‌های بسیار بسیار بالایی دارد، برعکس شهری که گلریزان خوبی ندارد، اعضای لژیون سردار ندارد درس‌ها و نمرات همه پایین و در سطح ابتدایی است. چگونه است شهری مانند شیراز به خاطر کرونا گلریزان برگزار نمی‌کند؟ کرونا همه‌جا هست و بوده و تهران هم بوده و شهرهای زیادی بوده ولی به این صورت نیست که از کار خودمان عقب بیفتیم. به هیچ عنوان کرونا نمی‌تواند در کار ما دخالت کند و کار و برنامه ما را عقب بیندازد یا بگوییم ما هفته راهنما اجرا نمی‌کنیم چون کرونا بوده، هفته دیده‌بان اجرا نمی‌کنیم چون کرونا بوده، ما تمام برنامه‌های خود را اجرا کردیم، در سال ۹۹ ده الی بیست درصد اعضای ما که روی شربت OT بودند بیشتر بودند پذیرش ما یک روز هم تعطیل نشده پس به هیچ عنوان نباید تحت هیچ بهانه‌ای کار ما عقب بیفتد. البته در مورد مسئله گلریزان چون من گفته بودم پرداخت نکنید و اعضا بسیار به من مراجعه کردند، بنابراین کسانی که می‌خواهند برای لژیون سردار پرداخت کنند و گلریزان انجام دهند از اول خرداد می‌توانند وارد این مرحله شوند.

از اول خردادماه کلیه اعضا بدانند که؛ برگه‌هایی آماده شده است مربوط به سفر دومی‌ها است که مربوط به سفر دوم جهان‌بینی است و همه باید سفر دوم جهان‌بینی را با خود داشته باشند، از اول خردادماه هرکس که برای رهایی می‌آید باید برگه مربوط به چهل سی دی را پر کند و با خود بیاورد و به این مورد از قبل از عید و شش الی هفت ماه پیش اشاره کرده بودم که؛ از اول خرداد هرکس برای رهایی می‌آید برگه که مربوط به سی‌دی‌ها است را پر کرده باشد و تأییدیه بگیرد و برای من بیاورد که هم برگه را امضا کنم و هم چهل تا سی دی، سایر اعضای کنگره هم چه دیده‌بان، چه ایجنت، چه هرکس تحت عنوان سفر دوم است، بیست سال یا پنجاه سال رهایی دارد باید او هم فرم چهل سی دی را پر کند؛ ساز و کار آن را اول خرداد خواهم گفت.

به‌طور کلی همه شعب در حال کار هستند، سازندگی در همه شعب بسیار زیاد شده است، مکان‌های متعددی در حال احداث داریم و در حال انجام کارشان هستند و تعداد رهایی به حمدالله خوب هست و خوشبختانه این سی‌دی‌ها به‌گونه‌ای است که انسجام همه ما را به همدیگر فراهم کرده است.

برای همه شما روز خوشی را آرزو می‌کنم، امیدوارم آخر اردیبهشت ساختمان گروه خانواده را تحویل بدهند، به گروه خانواده هم اسیستانت اختصاص دادیم، به این صورت نیست که اسیستانت ها خودمختار هستند، هر کاری که گروه خانواده بخواهند خودشان انجام بدهند باید با من یا با دبیر بنده که خانم کماندار هستند هماهنگ نمایند به‌طور مثال؛ اگر آمار از آقایان می‌خواهند خودشان نمی‌توانند از آقایان آمار بگیرند یا هر نوع برنامه‌ریزی دارند از طریق خودشان عمل کنند و حتماً باید موضوع را با من یا دبیر شورای اسیستانت ها هماهنگ کنند. آخر اردیبهشت‌ماه قرار بود ساختمان را تحویل بگیریم و گروه خانواده به ساختمان جدید منتقل می‌شود و از آنجا شکل می‌گیرد، چون باید همه گروه‌ها مستقل شوند.

گروه خانم‌های مسافر مستقل شدند، گروه‌های خانواده‌ها هم باید مستقل شوند یعنی استقلال داشته باشند و از خودشان یک مکانی داشته باشند و این مکان به نام کنگره ۶۰ باشد که از آنجا برنامه‌ریزی سطح کشور را برای اعتیاد انجام دهند و بعد از برنامه‌ریزی سطح کشور اگر توانستیم ان‌شاءالله برای خارج از کشور قدم برداریم از آنجا برنامه‌ریزی انجام شود. حتی به لژیون ایکس گفتم؛ شما در اینجا مهمان هستید و باید برای خودتان ساختمان تهیه کنید، همسفران آقا هم همین‌طور، ما کمکشان خواهیم کرد و آن‌ها هم باید در نظر داشته باشند که؛ باید یک ساختمان و یک مقرّی برای خود داشته باشند که مخصوص خودشان باشد، زمانی برای خود هویت پیدا می‌کنید که از خودتان ساختمان داشته باشید و مستأجر نباشید و ما می‌توانیم این کار را انجام دهیم، در توانایی ما هست هر چیزی را که تصمیم بگیریم و تلاش کنیم به آن می‌رسیم. امیدوارم سال آینده برای لژیون ایکس و گروه آقایان خانواده حتماًَ ساختمان تهیه کنیم البته؛ حتماً کمک آن‌ها خواهیم کرد و خودشان یک سری اقدامات انجام دهند و ما هم به پشتوانه آن‌ها بلند خواهیم شد.

جلسه را به استاد امین واگذار می‌کنم تا مطالب خود را ادامه دهد.

سلام دوستان امین هستم یک مسافر

انشاالله حال همه عزیزان خوب باشد و توان روزه گرفتن به ما داده شود. در مطالب قبل راجع به موضوع خواب رفتن صحبت کردیم و این‌که؛ دو مدل خواب رفتن وجود دارد، یک مدل خواب رفتن از نوع منفی است و به دست خود انسان انجام می‌شود که امکان دارد به‌صورت ناآگاهانه نیز باشد، انسان باید همیشه به اعمال خود، حسابرسی کند؛ زیرا صفات دائماً در حال تغییر هستند. آقای مهندس می‌فرمایند: ما انسان‌ها برای به دست آوردن، زحمت بسیاری می‌کشیم؛ اما برای حفظ و نگهداری چندان تلاشی انجام نمی‌دهیم و این عمل ناشی از بی‌احساس بودن فرد نسبت به داشته‌هایش است، هنگامی‌که انسان داشته‌های خود را احساس نمی‌کند؛ یعنی به خواب‌رفته است و این عمل نوعی پنهان‌کاری و کفر است.

من در سال ۸۴ شروع به خواندن کلام‌الله کردم و اولین مسئله‌ای که یاد گرفتم، شرک بود. این کتاب بزرگ‌ترین کتاب روانشناسی و نوعی کتاب درسی است، اکثر کسانی که بدون علت با کتاب‌ها مخالفت دارند، اشخاصی هستند که؛ یا اصلاً آن کتاب را مطالعه نکرده‌اند و یا فقط اندکی از آن می‌دانند، کلام‌الله یک کتاب درسی است که اگر ناقص خوانده شود در زندگی مشکل پیدا خواهیم کرد و یکی از راه‌هایی که کمک می‌کند ما مطالب را درست متوجه شویم این است که؛ به معانی کلمات مراجعه کنیم.

ما برای یادگیری علوم، باید تعاریف درست داشته باشیم. آقای مهندس تعریف جدیدی از اعتیاد ارائه کردند، انسان را درست تعریف کردند و در صحبت‌های خود می‌فرمایند که؛ باید ما همه چیز را بشکافیم و این کار با مثلث‌ها بسیار خوب انجام می‌شود، اگر بگوییم که اینها شامل یک سری مفاهیم هستند، بنابراین قاعدتاً باید این مفاهیم در یک سطح قرار بگیرند که با یک مثلث انجام می‌شود. خداوند در هستی خیلی اقتصادی عمل می‌کند که به آن قانون کمترین کنش گفته می‌شود؛ یعنی برای این‌که یک تغییری اتفاق بیفتد و یک مسیری طی شود، آن مسیر با کمترین هزینه و کمترین انرژی انجام شود، در هستی به‌طور دائم تغییر و تبدیل و ترخیص اتفاق می‌افتد؛ انسان سخت‌ترین مسیر تغییرات را به بدترین شکل ممکن به وجود می‌آورد؛ زیرا اختیار دارد و این هزینه رسیدن انسان به دانایی است خط کش ما طبیعت است. قوانینی که ما به عنوان یک کشف علمی استخراج کردیم، اگر با قوانین طبیعت یعنی کمترین کنش، هم‌خوانی و هماهنگی داشت، می‌توانیم بگوییم آن روش ما روش علمی و درست است.

زمانی که ما آمدیم و کشفیاتی را شروع و انجام دادیم، همه چیز در حال خارج شدن از تعادل است؛ زیرا ما تغییراتی که به وجود می‌آوریم با کمترین کنش همخوانی ندارد و این نشان می‌دهد که ما علی‌رغم پیشرفت‌های ارزشمندی که در شکل زندگی داشتیم، بسیاری از شیوه‌ها و روش‌هایی که انجام می‌دهیم از نظر علمی ضعیف و دارای مشکل هستند و بایستی این موارد اصلاح شوند، هر زمان اصلاح شدند، نه گرمایش ایجاد می‌کنند، نه لایه ازن سوراخ می‌شود، نه بیماری‌های عجیب و غریب به وجود می‌آید.

من در جهان‌بینی به بچه‌ها می‌گویم؛ شما یک قطب نما به اسم حس دارید و همیشه بایستی در هنگام انجام هر کاری به حس خود نگاه کنید، ابتدا قطب نمای خود را درست کند و سپس بر اساس حسّش حرکت کند، اگر بر اساس حسّش حرکت نماید مرتب می‌تواند مسیرش را اصلاح کند. باید معنی واقعی کلمات را پیدا کنیم. یکی از چیزهایی که باعث می‌شود که انسان کلام‌الله را بفهمد، همان حس درونی خود انسان است و تفاوت ادیان در این است، اگر فرض بگیریم که ادیان در توالی همدیگر آمده‌اند، بنابراین باید از یک قانونی پیروی کنند به اسم قانون تکاملی؛ این‌ها هیچ‌کدام مشکلی با همدیگر ندارند و در توالی و تکامل همدیگر آمده‌اند.

یک مقدار کوتاه هم از دستور جلسه که استحکام پایه‌های مالی و علمی کنگره است، صحبت می‌کنم؛ آقای مهندس در مورد خدمت‌های کنگره، مثلثی را مطرح کردند که زمانی یک سیستم شروع به کار می‌کند، یکی از اضلاع مثلث نیروی انسانی است، یکی علم و یکی هم پول و قسمت مالی است. خود من تا چهار پنج سال پیش اعتقادم این بود که در آموزش جهان‌بینی و کارهای کنگره فعالیت می‌کنم و از نظر علمی کار می‌کنم، نیروی انسانی هم که هستم و در اردوها کار می‌کنم من دو ضلع ساخته‌ام و باید به ضلع سوم نیز توجه داشته باشم تا تغییر شکل بگیرد.

مسئله آخر؛ گرمایش زمین است، مگر ما تغییرات را نمی‌بینیم؟! مگر ندیدید چند روز پیش رعد و برق اتفاق افتاد ولی درنهایت فقط چند قطره باران آمد؟! این اتفاق پیامی دارد و آن این است که؛ می‌خواهد بگوید آب دارم ولی نمی‌دهم، باران دارم ولی نمی‌دهم، همه اینها به اعمال خود انسان‌ها برمی‌گردد ولی چرا انسان نسبت به این تغییرات عکس‌العمل نشان نمی‌دهد؟! ابتدا باید در انسان حس به وجود بیاید. مسائل زمانی درست می‌شود که حس درست شود و حس زمانی درست می‌شود که انسان انصاف را رعایت کند چون انصاف از نصف می‌آید، یعنی نصف آن چیز را خودت بردار و نصف دیگرش را به دیگری بده! یعنی همان چیزی که برای خود می‌پسندید، برای دیگران هم همان را بپسندید، همین قانون ساده را رعایت کنیم آن زمان شکل همه‌چیز تغییر می‌کند؛ زیرا همه تغییرات بزرگ از تغییرات کوچک به وجود می‌آید.

خیلی ممنونم که به صحبت‌های من گوش کردید.

 

نام فایل

 

تاریخ

لینک

فایل صوتی سخنان مهندس

 

1400/02/08

 

دانلود

 

تایپ و ویراستاری: گروه سایت همسفران کنگره 60

دیدگاه شما
نام :  
ایمیل :  
دیدگاه :  
 
دیدگاه ها
236 نظر  
 • فاطمه عزیزالهی لژیون چهارم شعبه پرستار
زمان ارسال
1400/02/16 5:22:32
سپاس استاد فروتنی و اخلاق
 • مسافر ستار لژیون 8 شعبه امین گلی
زمان ارسال
1400/02/16 2:14:9
سلام و خدا قوت به جناب مهندس دژاکام.خیلی ممنون از آموزش های جناب عالی.
 • همسفر فاطمه ف شعبه سلمان فارسی
زمان ارسال
1400/02/15 22:52:44
آقای مهندس بزرگوار و استاد امین محترم بسیار تا بسیار از شما به خاطر آموزش های بی‌نظیر تشکر می کنم و خدای را شکر که من در جمع دوستان محبت قرار دارم. خدا قوت به خدمتگزاران سایت
 • مسافر نوید لژیون دهم دانیال اهواز
زمان ارسال
1400/02/15 18:14:15
خدا قوت و خسته نباشید خدمت جناب مهندس و استاد امین، پایدار و استوار باشید🌹🌹
 • مریم
زمان ارسال
1400/02/15 16:57:6
خدا قوت و درود برشما
 • مسافر ابوالفضل ازساوه
زمان ارسال
1400/02/15 12:43:15
سلام و خدا قوت. ممنونم از آموزشهای بسیار ناب ودست اولی که در اختیار ما قرار می دهید.
 • همسفرفاطمه لژیون سوم گنجعلیخان کرمان
زمان ارسال
1400/02/15 12:3:30
سلام ودرود خدمت استادبزرگوار جناب آقای مهندس وهمچنین خداقوت خدمت استاد امین. ازصحبتهای شما بزرگواران آموزش گرفتم. خیلی متشکرم🌹🌹
 • همسفر فاطمه
زمان ارسال
1400/02/15 12:3:8
خداقوت به آقای مهندس و استاد امین خداروشکر که عزیزانی هستند که مطالب را به درستی آموزش می دهند. انشاءالله که بتوانم در این مسیر درست گام بردارم و همه این آموزش ها را در زندگی کاربردی کنم.
 • علیرضا از بوئین میاندشت
زمان ارسال
1400/02/15 11:23:30
طاعات وعبادات قبول باشه و امیدوارم همیشه سلامت وشاد باشید،و ماهم از مطالب بسیار مفیدشما استفاده کنیم،
 • حسین
زمان ارسال
1400/02/15 5:14:54
با سلام خدمت مهندس و استاد امین دژاکام و تشکر از مطالب مفید ایشان با آرزوی بهترین ها
 • همسفر زهرا ع از شعبه امین گلی
زمان ارسال
1400/02/15 4:52:5
با سلام و عرض خداقوت خدمت جناب مهندس و استاد امین. از فرمایشات شما دو بزرگوار بسیار اموزش گرفتم.امیدوارم همیشه سلامت باشید.به عزیزان در قسمت سایت که برای مکتوب کردن این دستور جلسه زحمت کشیدند خداقوت میگم.
 • همسفر احمد مقدم ستار خان
زمان ارسال
1400/02/15 1:20:7
خدا قوت به استاد حسین دژاکام و امین دژاکام و هفته معلم هم بر هر دو عزیز فرخنده و همایون باشد
 • محمدمهدی‌.میرداماد‌لژیون۱۸
زمان ارسال
1400/02/14 23:42:20
درود‌بر‌شما. جناب آقای مهندس حسین دژکام سپاسگذار زحمات جنابعالی هستم. بهترین ها‌را برای‌شما‌آرزو‌دارم.
 • مسافرعبدالله لژیون مرزبانی شفا
زمان ارسال
1400/02/14 21:57:14
خداقوت به جناب مهندس واستادامین بسیارعالی لذت بردم ازمطالب وخسته نیاشید به خدمتگزاران سایت ماشالله
 • همسفر نیلوفر لژیون ۱۷ شیخ بهایی
زمان ارسال
1400/02/14 21:28:41
سلام و خداقوت ب شما جناب مهندس عالی هستید همیشه حس ارامش رو با صحبتاتون میبرم و خداقوت ب شما استاد جهان بینی و همیشه سرشار از انرژی هستید ،درود بر شما
 • محمدجواد
زمان ارسال
1400/02/14 14:30:46
ممنونم...
 • همسفر حمیده گنجعلی خان کرمان
زمان ارسال
1400/02/14 10:26:6
سلام ودرود و خداقوت خدمت آقای مهندس و استاد امین بسیار عالی ممنون ومتشکریم از شما عزیزان بابت آموزش‌های خوب ومفیدتون استفاده کردیم. امیدوارم همیشه بهترین حال ممکن را داشته باشید شاد و سلامت و تندرست باشید در پناه خداوند 💐💐💐💐
 • علی ملائی
زمان ارسال
1400/02/14 10:2:54
سلام و خدا قوت خدمت مهندس عزیز و استاد امین ممنونم بابت تمام آموزشهای راستین در کنگره . دعا گوی شما هستیم
 • مسافرحسن
زمان ارسال
1400/02/14 8:44:0
خداقوت مثل همیشه آموزنده زیبا متشکرم
 • مرتضی‌؛ ص؛ ل. ششم دهخدا قزوین
زمان ارسال
1400/02/14 8:33:5
با سلام و احترام وخداقوت استاد بزرگوار. ضمن عرض تبریک خدمت شما جناب مهندس وجنات آقا امین به مناسبت هفته معلم انشاالله همیشه پایداروسربلند باشید
 • مسافر احمد لژیون ۶شعبه اروند آبادان
زمان ارسال
1400/02/14 8:2:43
سلام ،خدا قوت، 🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹
 • عليرضا آقا غلامعلي كمك راهنماي لژيون پانزدهم شهرري
زمان ارسال
1400/02/13 22:25:39
سلام و عرض ادب و احترام، آقاي مهندس عزيز فداي شما بشم يك بار در هفته كارگاه آموزشي و لژيون اصلاً اصلاً جور در نمياد، سنگ از آسمون بباره كمتر از دو بار در هفته كارگاه آموزشي و لژيون نميشه به رهجو رسيدگي كرد، يك جلسه ميشيني سر لژيون تموم ميشه، جديداً نيم ساعت هم از كل ساعت كم شده همون يك روز كه اصلاً ديگه تا چشم بهم ميزني بايد لژيون رو تموم كني. دست بوس شما هستم.
 • مسافر عیسی ل 23 شیخ بهایی
زمان ارسال
1400/02/13 20:37:48
با سلام و خدا قوت خدمت جناب آقای مهندس دژاکام عزیز و استاد امین ، از زحمات شما بزرگواران بسیار سپاسگزارم .
 • همسفر پریسا شعبه پرستار
زمان ارسال
1400/02/13 15:17:24
خدا قوت خدمت آقای مهندس معلم گرانقدر و فروتن، هفته معلم بر شما عالِمان بی ادعا مبارک باد
 • مسافر جواد علیمحمدی لژیون 3کاشمر
زمان ارسال
1400/02/13 13:35:3
ممنون استاد ازجلسه پربارتان واقعا لذت بردم
 • صغری
زمان ارسال
1400/02/13 13:33:15
خداقوت به اقای مهندس و استاد امین مثل همیشه عالی بود 👌👌👌
 • علی خورشیدی
زمان ارسال
1400/02/13 12:34:44
عاااااالی بود🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹
 • مسافر محمد ج
زمان ارسال
1400/02/13 11:33:49
عالی بود 🙏🌹
 • مسافر حمید از شعبه شهرضا
زمان ارسال
1400/02/13 8:40:21
خداقوت به مهندس عزیز و استاد امین گرامی انشاالله همیشه در مراحل زندگی و رسیدن به اهداف کنگره موفق و پیروز باشید و خداقوت خدمت اعضای فعال بخش سایت
 • همسفر مهدیه
زمان ارسال
1400/02/13 5:29:38
با سلام تشکر فراوان از استادان عزیز خدا قوت
 • همسفرزینب شعبه دانیال اهواز
زمان ارسال
1400/02/13 5:27:20
سلام وخداقوت خدمت جناب آقای مهندس واستادامین عزیز مثل همیشه ازصحبت های زیبای شما استفاده کردم درودبرشماوسپاس فراوان ازگروه وبلاگ
 • رضا لژیون چهارم رودهن
زمان ارسال
1400/02/13 5:18:57
خدا قوت
 • همسفر ملیحه سلمان فارسی لژیون مرزبانی
زمان ارسال
1400/02/13 4:30:54
با عرض سلام و خدا قوت خدمت جناب مهندس و استاد امین و همه خدمتگزاران کنگره شصت بسیار جلسه پر باری بود
 • زهرا لزیون سوم گیلان
زمان ارسال
1400/02/13 3:45:13
صحبتهاتون مثل همیشه دلنشین بود اقای مهندس عزیزم
 • رضا ل سوم دهخدا
زمان ارسال
1400/02/13 2:24:5
ممنون از آقای مهندس خدا رو شکر که میتونم از صحبت های شما استفاده کنم و همینطور استاد امین بزرگوار
 • مسافر امین
زمان ارسال
1400/02/13 1:41:41
سلام و درود بر بنیان کنگره۶۰واستادامین عزیز.خداقوت
 • همسفر پریسا شعبه رودکی
زمان ارسال
1400/02/13 0:5:9
خسته نباشید و خدا قوت میگم به هردو عزیز بزرگوار. ممنونم از مطالب آموزنده و پربار شما
 • همسفرحلیمه
زمان ارسال
1400/02/12 23:8:17
سلام خدا قوت به جناب مهندس واستاد امین
 • مسافر رحیم نمایندگی رودهن
زمان ارسال
1400/02/12 22:17:20
سلام و خداقوت به معلم گرانقدر جناب مهندس دژاکام و تبریک فراوان بابت روز معلم. انشاالله همیشه سایه تان روی سر ما باشد.
 • زینب همسفر ایمان،، شعبه دانیال
زمان ارسال
1400/02/12 18:37:59
خداقوت و خسته نباشید به جناب مهندس و استاد امین
 • علی مسافر لژیون ۱۶ اقا مهدی
زمان ارسال
1400/02/12 16:36:53
سلام مهندس جان دست بوسم رابه امیددیدار گل رهای از دست شمااستاد گرامی وعرض سلام محضر استاد امین ازحرفهاتون سرخوشم بحمداله امیدوارم شماهاهم سلامت باشید ممنون ومچکر
 • مسافرمنصورازهیدج
زمان ارسال
1400/02/12 16:15:22
تشکر بسیار از استاد امین
 • مسافر فرزاد لژیون ششم شعبه دهخدا قزوین
زمان ارسال
1400/02/12 15:51:16
باسلام و درود به اساتیدعزیز خصوصا شما استاد دژاکام از گفته‌های پربار شما بهره برده و سپاس فراوان و خسته نباشید این بنده حقیر را بپذیرید و همچنین روز معلم بر شما و تمامی اساتید کنگره مبارک باشد بسیار زیبا بود سخنانتان امید وارم تمام ملت ایران انصاف را رعایت کنند تا کشوری داشته باشیم که همواره با طبیعت دوست باشد
 • رجبعلی
زمان ارسال
1400/02/12 15:28:16
با عرض سلام خدمت بزرگآن کنگره 60 خیلی ممنون آزاقای مهندس وخانواده مهترمشان
 • حدیث
زمان ارسال
1400/02/12 9:0:57
جناب مهندس عزیز و استاد امین عزیز سایه‌تان مستدام باد.
 • مسافر منوچهر
زمان ارسال
1400/02/12 5:29:43
باعرض سلام خدمت همه خدمتگزاران کنگره۶۰خدابه همگی قوت ونیروبدهد تشکر اززحمات شما
 • امیدنوروزی
زمان ارسال
1400/02/11 23:36:5
استاد امین عزیز مثله همیشه عالی و درجه یک...
 • مسعود لژیون 19کرج
زمان ارسال
1400/02/11 21:54:26
تشکر فراوان از مهندس عزیز واستادامین نازنین
 • سعیدمسافرل۵اهواز
زمان ارسال
1400/02/11 18:40:37
خدا قوت به مهندس دژاکام گرامی و استاد امین عزیز،ممنون از آموزشهاتون❤❤❤
 • همسفرفاطمه لژیون ۹نمایندگی پاکدشت
زمان ارسال
1400/02/11 17:35:40
خدا قوت خدمت دو استاد بزرگوارم و همه ی عزیزانی که در راستای نشر این آموزش ها خدمت میکنند.
 • حسین
زمان ارسال
1400/02/11 17:24:34
باتشکر از راهنمایی های شما اساتید گرامی
 • عقیل لژیون‌ ۱۱شعبه کاسپین قزوین
زمان ارسال
1400/02/11 16:44:14
خداقوت وخسته نباشید خدمت جناب مهندس واستاد امین وقبولی طاعات برای همه عزیزان کنگره ۶۰پایدارباشزد
 • مسافر علیرضا از قم
زمان ارسال
1400/02/11 16:37:30
با سلام و ادب خدمت اقای مهندس و استاد امین امیدوارم سایه شما مستدام باشه
 • همسفر شهناز
زمان ارسال
1400/02/11 15:51:32
ممنون از استاد بزرگ من بسیار از شما آموختم♥️♥️♥️
 • احمدستارخان
زمان ارسال
1400/02/11 15:22:36
خداقوت خدمت بنیان کنگره،استاد جهان بینی آقای امین⚘⚘⚘
 • مصطفی لژیون اول
زمان ارسال
1400/02/11 15:5:10
خیلی سخنان خوب و کاربردی بود مثل همیشه، اقای امین را اولین بار بود من عکسشون را دید خدا بیشترش کنه، چقدر ارامش تو صورتشون بود
 • فاطمه از لژیون نهم ابن سینا
زمان ارسال
1400/02/11 14:46:8
سلام وخدا قوت وتشکر ازجناب آقای مهندس بزرگوارو جناب آقای امین دژکام در پناه خداوند مهربان باشیدانشاءالله🤲🌹خداقوت عزیزان سایت.
 • مسافر افشین لژیون۱۴ اراک
زمان ارسال
1400/02/11 14:32:19
عالی عالی،ممنونم🌹🙏🙏
 • همسفر زهرا لژیون نهم نمایندگی دهخدا
زمان ارسال
1400/02/11 14:27:34
خدا قوت خدمت آقای مهندس عزیز و آقای استاد امین مثل همیشه با گوش کردن به صحبت های زیبای شما سرشار از انرژی شدیم سایه تون مستدام.
 • مسافر امید از بوشهر
زمان ارسال
1400/02/11 14:12:59
خداقوت به اساتید عزیز و مهربانم انشاالله همیشه سلامت و تندرست باشد روز معلم را به جناب آقای مهندس استاد بزرگ کنگره ۶0 و استاد امین و تمامی اساتید کنگره تبریک عرض مینمایم روز معلم را به شما بزرگان تبریک میگویم
 • مسافر حمید لژیون دوم نمایندگی سمنان
زمان ارسال
1400/02/11 13:38:50
تشکر و خدا قوت خدمت جناب مهندس دژاکام و استاد امین ، لذت بردم و آموزش گرفتم .
 • چنگیز ازشعبه بوشهر لژیون ۴
زمان ارسال
1400/02/11 13:10:35
سلام خداقوت خدمت مهندس واستاد امین عزیز وتمام خدمت گذاران کنگره ۶۰ پایدارباشین
 • حمید ل سوم تخت جمشید
زمان ارسال
1400/02/11 13:4:58
خدا قوت به مهندس پژاکام ومهندس جهانبینی مهندس امین انشالله که بتونیم امسال جشن گل ریزان بگیریم
 • سمیه همسفر شعبه حکیم هیدجی
زمان ارسال
1400/02/11 13:2:53
سلام و عرض ادب خدمت شما دوستان عزیز جلسه عالی بود خسته نباشید خدا قوت
 • همسفر فاطمه لژیون دوم شعبه شمس
زمان ارسال
1400/02/11 11:52:25
درود و سلام بر جناب مهندس عزیز و استاد امین بزرگوار خدا قوت
 • محمد -مسافر-لوئی پاستور
زمان ارسال
1400/02/11 11:36:59
خداقوت و سپاس فراوان از جناب مهندس و استاد امین عزیز که چراغ راه ما هستند.
 • فلورا همسفر
زمان ارسال
1400/02/11 11:2:20
با سلام و خداقوت خدمت آقای مهندس و جناب استاد امین .مثل همیشه بسیار عالی و بسیار تاثیر گذار
 • حسین مظفری لژیون۱۴ کاسپین قزوین
زمان ارسال
1400/02/11 10:37:23
مرسی استاد امین عزیز لذت بردم، آفرین به مهندس که این شاگردها رو تربیت کردن
 • خداداد
زمان ارسال
1400/02/11 9:55:34
خدا قوت خدمت جناب مهندس و استاد امین عزیز و تمام خدمتگذاران خدوم و صدیق کنگره 60
 • وحید پیرهادی
زمان ارسال
1400/02/11 8:14:16
با عرض سلام و خدا قوت . جلسه بسیار عالی بود استفاده کردم.شکر شکر شکر
 • روح الله
زمان ارسال
1400/02/11 6:12:8
زنده باد آقایان حسین و امین دژاکام
 • مسافرحمیدل ۹شعبه میرداماد
زمان ارسال
1400/02/11 5:42:6
سلام ودرود وخداقوت خدمت بنیان کنگره جناب مهندس واستادامین خداخیرتان بدهد
 • همسفر حسن اشرفی از پرستار
زمان ارسال
1400/02/11 5:38:42
باسلام و تشکر و خدا قوت به زحمتکشان کنگره و تشکر از اقای مهندس و اقای امین.
 • مسافرمرتضی
زمان ارسال
1400/02/11 5:19:42
با سلام.ممنون ازاقای مهندس واستادامین
 • همسفر مریم ل۹عمان سامانی
زمان ارسال
1400/02/11 5:19:11
خداقوت خدمت جناب آقای مهندس و استاد امین .بابت اموزشهای بسیار خوب‌شما بزرگواران سپاس گزارم
 • مسافر اسماعیل از قم
زمان ارسال
1400/02/11 5:17:35
سلام و خدا قوت خدمت اقای مهندس و استاد امین گرامی خداوند حافظ و نگهدار شما باشد.
 • همسفر آمنه از شعبه آکادمی
زمان ارسال
1400/02/11 2:7:6
سلام و خدا قوت خدمت استاد عزیز و بزرگوار آقای مهندس دژاکام و استاد جهان بینی آقای امین بسیار سپاسگزارم از اینکه به ما این آموزشهای ناب را میدهید
 • همسفر احمد مقدم
زمان ارسال
1400/02/11 1:33:18
با درود برجناب مهندس دژاکام و گروه سایت همسفران اقا . خداستم بپرسم در دانلوو سخنان مهندس امین را من نداشتم. در پایان از جناب مهندس تشکر منمابم و ویگر عزیزان کنگره ۶۰ با سپاس ستار خان (لژیون ۳) همسفران اقا
 • مسافرجمشیدلژیون۱۷شعبه شهر ری
زمان ارسال
1400/02/11 1:3:12
با سلام ضمن عرض دورود و سپاس و خداقوت و خسته نباشید خدمت آقای مهندس دژآکام و در ضمن نام استاد و نگهبان آقای مهندس میباشد آقای امین قید شده اصلاح گردد وبا آرزوی توفیق روز افزون برای آقای مهندس و آقای امین رادارم مرید تشکر
 • مرجان
زمان ارسال
1400/02/11 0:18:7
با سلام خدمت آقای مهندس عزیز و آقای امین ، لذت بردم و ممنونم که همواره در تلاشید تا انسانها را از خواب بیدار کنید ، دوستتان دارم ❤
 • مسافر محمد رضا.حر
زمان ارسال
1400/02/11 0:9:10
با تشکر از استاد امین با آموزش های بروز ایشان ودانستن این نکته که جهان بینی یعنی هر عملی عکس العملی دارد و پیروی از فرمان الهی
 • همسفر زهره لژیون 7 شعبه شهر ری
زمان ارسال
1400/02/10 23:46:31
با سلام و خدا قوت به جناب آقای مهندس و استاد امین بزرگوار
 • همسفر شهناز لژیون هشتم عمان سامانی
زمان ارسال
1400/02/10 23:33:7
عرض سلام وخدا قوت خدمت آقای مهندس وآقای امین انشالله سایتون مستدام وپایدار باد
 • مسافر علی ل۳تخت جمشید شیراز
زمان ارسال
1400/02/10 23:13:17
پایدارباشید26
 • مسافر محمدباغجری
زمان ارسال
1400/02/10 23:9:22
سلام وخداقوت به آقای مهندس واستادامین عزیز.....بسیارآموزنده
 • همسفر ندا نمایندگی سهروردی اصفهان
زمان ارسال
1400/02/10 22:52:5
خداقوت
 • فاطمه تل اشکی
زمان ارسال
1400/02/10 22:14:43
خدا را شاکر هستم که در مسیر کنگره قرار گرفتم تا آموزش مناسب ببینم سپاسگزار از آقای مهندس و آقای امین
 • همسفر زینب لژیون پنجم سهروردی
زمان ارسال
1400/02/10 22:9:8
خداقوت خدمت بنیان کنگره ۶۰واستاد امین و تمامی خدمتگزاران سایت. 🙏
 • مهدی اکبری لژیون ۱۶ کاسپین
زمان ارسال
1400/02/10 21:42:47
خدا قوت به همه عزیزان که بی منت خدمت میکنند
 • احسان
زمان ارسال
1400/02/10 20:21:32
سلام خدا قوت چقدر زیبا و دلنشین
 • مسعود لژیون دوازدهم شفا
زمان ارسال
1400/02/10 19:40:29
خدا قوت عالی❤️🌹
 • همسفربتول
زمان ارسال
1400/02/10 19:22:49
خدا قوت وخسته نباشید
 • مسافر مجید امین قم
زمان ارسال
1400/02/10 19:19:33
سلام و درود و خداقوت خدمت بنیان کنگره جناب آقای مهندس دژاکام بزرگوار، درود بر شرفت که منجی ما گم گشتگتان راه و دیگر انسان ها هستی. درود و خدا قوت به جناب استاد امین عزیز و تمام خدمتگزاران کنگره 60. امیدوارم پیروز و پاینده باشید. به امید دیدن لبخند جناب مهندس هنکام جهانی شدن کنگره60. آمین یا رب العالمین.( خیلی سپاسگذارم)
 • همسفر الهام شهر ری
زمان ارسال
1400/02/10 19:14:11
عمرتان جاودان سایتون مستدام
 • مهری
زمان ارسال
1400/02/10 19:0:56
تشکر فراوان از استادان خوب و توانمندی.
 • مسافر علی
زمان ارسال
1400/02/10 18:55:1
با سلام واحترام خدمت بنیان کنگره وجانشین محترمشون خداوندبزرگ رو شاکرم که درمسیر کنگره قرارگرفتم امیدوارم خدمتگذارخوبی باشم تا به حال خوش برسم ممنون از شما بابت آموزشهای نابتون وتشکروقدردانی از اعضای سایت
 • امید لژیون 6دهخدا
زمان ارسال
1400/02/10 18:29:27
سلام خدمت مهندس انشالله همیشه سلامت باشید استاد جهانبینی،آقای امین خداقوت
 • حمید ل سوم تخت جمشید
زمان ارسال
1400/02/10 18:21:25
سلام .بسیار عالی واموزند بود خداقوت به جناب مهندس دژاکام ومهندس جهانبینی مهندس امین
 • مسافرجهانبخش ل سوم تخت جمشیدشیراز
زمان ارسال
1400/02/10 14:33:3
سلام ممنون .
 • فاطمه هستم یک همسفر
زمان ارسال
1400/02/10 13:19:16
خدا قوت به جناب مهندس وپسرشون استاد امین مثل همیشه عالی ومن خیلی از صحبتهاشون استفاده میکنم وامیدوارم عمل هم داشته باشم انشالاه همیشه سلامت باشید ودر پناه حق
 • محمد طاهری لژیون پنجم شعبه شیخ بهایی
زمان ارسال
1400/02/10 13:15:54
سلام وخدا قوت خدمت بزرگ پهلوان کنگره جناب آقای مهندس حسین دژاکام
 • مسافررضامعماری لژیون دوم فردوسی
زمان ارسال
1400/02/10 13:11:59
باسلام و خداقوت خدمت اقای مهندس و استاد امین
 • امیر لژیون دوم بوشهر
زمان ارسال
1400/02/10 13:4:24
درود خداوند بر شما که عشق را برای من معنا می دهید امیدوارم بتونم در کنگره 60خدمتگزار بشوم
 • همسفر رقیه
زمان ارسال
1400/02/10 12:59:27
خداروشکر بابت وجود پر برکتتان همیشه سبز بمانید
 • همسفر رقیه
زمان ارسال
1400/02/10 12:56:58
سلام وخدا قوت خدمت بنیانگذار کنگره ۶۰ واستاد جهان بینی ،استاد امین بزرگوار تشکر بابت آموزشهای نابتان که روشنایی راه زندگیست سلامت وتندرست بمانید به همراه خانواده گرامی در پناع حق باشید
 • مســــــافر مهــــــــدی. لژیون 4شعبه بوشهر.
زمان ارسال
1400/02/10 12:53:40
خدا قوت به بنیان کنگره.. سپاس از گروه وبلاگ
 • محبوبه
زمان ارسال
1400/02/10 12:24:22
خدا قوت به آقای مهندس عزیز وآقا امین عزیز
 • مسافرجهانبخش ل سوم تخت جمشیدشیراز
زمان ارسال
1400/02/10 11:37:5
سلام ممنون ازمطالب زیباوکاربردی
 • همسفر مرضیه لژیون نهم امین گلی
زمان ارسال
1400/02/10 11:28:48
عرض سلام و خداقوت خدمت آقای مهندس و آقای امین استادان بزرگوار بسیار از صحبتهای پرمحتوای شما استفاده بردم و بسیار سپاسگزارم یک خداقوت و عرض تشکر از گروه پر تلاش سایت
 • مسافر علی ل۳تخت جمشید شیراز
زمان ارسال
1400/02/10 10:5:44
خدا قوت
 • همسفر روزیتا شعبه نیمایوشیج
زمان ارسال
1400/02/10 9:22:41
با سلام بسیار عالی بود
 • خلیل هستم مسافر
زمان ارسال
1400/02/10 5:19:8
باتشکروقدردانی اززحمات وآموزشهای استادعلم وادب بنیان کنگره وجانشین بنیان کنگره ۶۰سپاسگزارم ازمطالب ها.
 • همسفر زهرا شعبه شیخ بهایی
زمان ارسال
1400/02/10 5:11:33
سلام خدا قوت به تمامی عزیزان خدمتگزار.خدا قوت به استاد عشق .سایتون مستدام آقا❤وممنونم‌از شما استاد امین بابت تمام آموزش های نابتون
 • همسفرلیلالژیون دهم
زمان ارسال
1400/02/10 4:45:53
با سلام وخسته نباشیدخدمتجناب مهندس واستادامینوآرزوی موفقیتروزافزون
 • همسفر ملیحه شعبه حسنانی
زمان ارسال
1400/02/10 4:32:36
خدا قوت استادان گرامی امیدوارم خدای مهربون شمارو برای ما حفظ کنه 🌹
 • همسفر بدریه نمایندگی آبادان
زمان ارسال
1400/02/10 2:38:1
سلام و درود به جناب مهندس و استاد امین بزرگوار، ممنونم و از خداوند سپاس گذارم که انسانهای بزرگی همچون شما را سر راه من قرار داد تا آموزش بگیرم و علم زندگی کردن را بیاموزم .
 • مسافر ناصرمرادی از لژیون 1
زمان ارسال
1400/02/10 0:47:7
خداقوت استاد امین
 • هاشم نمایندگی ستارخان
زمان ارسال
1400/02/10 0:41:42
با سلام و خدا قوت به جناب مهندس و استاد امین آرزوی بهترین ها را برای شما و خانواده محترمتان را از خداوند متعال خواستارم.
 • همسفر نوریه دانیال اهواز
زمان ارسال
1400/02/10 0:23:39
خداقوت میگم خدمت جناب مهندس و آقا امین . انشاالله همیشه سلامت باشید 🌹
 • مسافرفریدون .شعبه شهرضا
زمان ارسال
1400/02/10 0:4:37
سلام وخداقوت خدمت اقای مهندس واستادجهان بینی اقاامین..بسیارعالی واموزنده..ممنون
 • مسافر اسماعیل از قم
زمان ارسال
1400/02/09 23:57:34
سلام و خدا قوت خدمت اقای مهندس و استاد امین خیلی از صحبتهای شما استفاده کردم خداوند حافظ و نگهدار شما باشد خدا قوت به گروه سایت .
 • بهروز
زمان ارسال
1400/02/09 23:5:5
خدا قوت
 • همسفر مریم
زمان ارسال
1400/02/09 22:52:33
خداااا قوت🌸🌼🌸🌼🌸🌼🌸🌼🌸
 • همسفر اسرین
زمان ارسال
1400/02/09 22:48:49
سلام و سپاس از استاد امین عزیز بابت تمامی آموزش ها و مفاهیمی که به زیبایی و شیوایی تمام برای ما میشکافند. سلامت و پایدار باشید. همچنین خدا قوت به عزیزان خدمتگزار در سایت.
 • مجید رضایی
زمان ارسال
1400/02/09 22:48:45
سلام سپاس از آموزشهای مداوم و مستحکم و عرض تبریک آقای مهندس و خانواده 🌼🌼🌻🌻🌻🌹🌹
 • همیشه مسافر
زمان ارسال
1400/02/09 22:28:34
باتشکر فراوان از زحمات شما اساتید برجسته، مرسی سایت.
 • زهره از لژیون ۸،از اصفهان
زمان ارسال
1400/02/09 22:18:44
سلام و خدا قوت خدمت آقای مهندس و آقای امین
 • همسفر پگاه
زمان ارسال
1400/02/09 22:12:5
با سلام و خدا قوت خدمت جناب مهندس و استاد امین،سپاسگزارم برای تمام زحماتتون و امیدوارم همواره در پرتو لطف و رحمت خداوند قرار داشته باشید
 • همیفر مهری
زمان ارسال
1400/02/09 21:50:37
خدا قوت به بزرگ مرد تاریخ جناب مهندس و همچنین آقای استاد امین دست حق به همراهتان
 • ناهید طورانی شعبه شمس
زمان ارسال
1400/02/09 21:3:14
خداقوت،جناب مهندس،دژاکام عزیزم و با تشکر از استاد امین،گرامی،همچنین،تشکر از خدمت صادقانه و پر تلاش،خانم مونای عزیزم👌🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺
 • همسفر لژیون 9شفا
زمان ارسال
1400/02/09 21:0:9
عرض سلام و احترام.خدمت جناب آقای مهندس و استاد امین بزرگوار ، خدا قوت، در پناه قدرت مطلق باشید ان شاءالله،خدا قوت عزیزان سایت *
 • علی اصفهان
زمان ارسال
1400/02/09 19:29:38
سلام.چه زیبا،دلنشین وبااحساس آقای مهندس وآقای استاد امین در این ماه مبارک آیه ای ازقرآن را می شکافند و این یعنی یک آیه را اگر درک کردی انگار کل قرآن را خوانده ای .چه صیام قشنگی، وچه کهف زیبایی همة امیدواری.
 • مسافر مجید ل۲ شعبه صالحی
زمان ارسال
1400/02/09 18:55:8
بابا باریکلا
 • امیدایرانمنش
زمان ارسال
1400/02/09 18:36:53
سلام و درود و سپاس از بنیان کنگره و جمع دوستانی که از خدمت و انرژیشان استفاده میکنیم... در فایل صوتی بیانات استاد امین هم ایکاش بود
 • کورش هستم مسافر امین گلی
زمان ارسال
1400/02/09 18:34:45
سلام بر جناب مهندس و استاد امین عزیز بسیار لذت بردم انرژی گرفتم دستمریزاد از خداوند برایتان طول عمر با عزت و تندرستی خواستارم
 • اسلام لژیون ۱۴ کرج
زمان ارسال
1400/02/09 18:14:53
خداقوت خدمت آقای مهندس و استاد امین
 • محمد صادق
زمان ارسال
1400/02/09 18:12:15
تشکر از مهندس.تشکر از استاد امین عزیزم.👏👏👏👏 مرسی از گروه سایت همسفران
 • قاسم لژیون چهارم نمایندگی کرج
زمان ارسال
1400/02/09 18:4:53
با سلام خدمت همه خدمتگزاران کنگره ۶۰ طاعات و عبادات قبول ممنون بابت هم زحماتی که میکشید.
 • شهناز هستم مرزبان شعبه وحید اندیشه
زمان ارسال
1400/02/09 17:53:52
خداقوت استاد امین ،واقعا درک وفهم حرفهای شما بعد از این چهار سالی که در کنگره هستم باز برام سخته .امیدوارم بتوانم بادرک مطالب به کاربردی کردن آنها درزندگیم بپردازم.چون مطمئنم راه درست زندگی کردن است.
 • مهدی(مرزبان نمایندگی کرج
زمان ارسال
1400/02/09 17:51:36
باسلام و خداقوت...خداوند بنیان کنگره و همچنین خانواده ایشان را حفظ کنه...خداروشکر که هستن و به ما آموزش میدن.شکر.شکر.شکر
 • مسافر علی اصغر
زمان ارسال
1400/02/09 17:41:40
بسیا زیبا، با تشکر از آقای مهندس و استاد امین،، خسته نباشید به زحمتکشان سایت
 • همسفر سعیده لژیون دوم شعبه گنجعلی خان کرمان
زمان ارسال
1400/02/09 17:23:54
فراموشی یا به خواب رفتن در کنگره این است که فراموش میکنیم از چه محبتی بهره مند هستیم و آنطور که شایسته است خدمت نمیکنیم چه خدمت مالی و چه معنوی .ممنون استاد خدا قوت بسیار زیبا بود
 • همسفر اعظم نوروزی
زمان ارسال
1400/02/09 16:36:34
سلام و خدا قوت خدمت جناب آقای مهندس واستاد امین وسپاسگزار از ص صحبت های آموزنده و زیبای شما همچنین خدا قوت به خدمتگزاران کنگره 60
 • مسافرعلی باباپور
زمان ارسال
1400/02/09 16:26:59
سلام و خدا قوت خدمت جناب مهندس بزرگوار و استاد امین عزیز🌹🌹 تشکر و قدردانی از خدمتگزاران سایت🌹
 • اعطم همسفر حسین نمایندگی حر
زمان ارسال
1400/02/09 15:24:58
با عرض سلام و ادب و احترام خدمت جناب آقای مهندس و استاد امین سپاسگزارم بابت آموزش‌های نابتان امیدوارم خدا بهترین ها را برای شما رقم بزمد❤❤ خدا قوت خدمتگزاران سایت خدمتتان پر برکت❤❤
 • محمد لژیون 11 حسنانی
زمان ارسال
1400/02/09 15:12:30
سلام خدا قوت
 • زهره هستم همسفر
زمان ارسال
1400/02/09 15:2:1
سلام وخدا قوت خدمت اقای مهندس واستاد امین،خدا حفظتون کنه6
 • همسفر صدیقه ع از شعبه گنجعلیخان کرمان
زمان ارسال
1400/02/09 14:40:56
سلام وخدا قوت خدمت آقای مهندس واستاد امین سخنان شما عالی بود وهر چه در استحکام پایه های مالی کنگره انجام دهیم در مقابل زحمات شما هیچ است ممنون از شماامیدوارم سلامت وتندرست باشید
 • آزاده
زمان ارسال
1400/02/09 14:32:2
سپاس ازدوبزرگواربینهایت لذت بخش وآموزنده بودجناب آقای امین راهتان هموار🌹💚🙏
 • مسافر مهدی
زمان ارسال
1400/02/09 14:25:31
ممنون از صحبت ها و آموزش های شما🙏🙏🙏
 • مسافرمصطفی رهجوی حمید آقا
زمان ارسال
1400/02/09 14:17:22
سپاسگزارم استاد عزیز که همیشه با صحبت های گرمتان چراغ راه من هستید
 • مسافر محرم شعبه آزادی
زمان ارسال
1400/02/09 13:42:4
سلام خداقوت خدمت آقای مهندس واستادامین روزه ونمازهمگی قبول باشد. خداقوت به دبیرمحترم وسایت مرکزی
 • همسفر زلیخا شعبه ابن سینا
زمان ارسال
1400/02/09 13:41:25
ضمن عرض و ادب و احترام به بزرگ مردان جهان جناب آقای مهندس و استاد امین؛ خدا قوت اساتید بزرگ، سلامتی و عاقبت بخیری را برای شما بزرگواران از قدرت مطلق خواهانم. خسته نباشید به خدمتگزاران سایت
 • فاطمه همسفر احمدرضا از شیراز
زمان ارسال
1400/02/09 13:34:36
خداقوت به جناب آقای مهندس واستاد امین🌹🌹🌹
 • فاطمه همسفرمرتضی شعبه قیدار
زمان ارسال
1400/02/09 13:0:39
سلام وخدا قوت خدمت جناب مهندس و استاد امین ممنون بابت زحماتتون سایتون پایدار موفق باشید
 • هسفر جمیله
زمان ارسال
1400/02/09 12:59:1
سلام وخدا قوت به آقای مهندس واستاد امین
 • مسافر مجید.امین قم
زمان ارسال
1400/02/09 12:55:16
سلام و درود بر تمام خدمتگزاران کنگره. درود بر شرف آقای مهندس بزرگوار که راه روشنی را برای من و امثال من آشکار ساخت. در سلامتی کامل باشی ای جان جانان.
 • همسفرلبلا ه شیخ بهایی
زمان ارسال
1400/02/09 12:45:22
خدا قوت و سپاس فراوان از استادان عزیز، خداوند یا و یاور شما باد. تشکر از عزیزان سایت و خدا قوت
 • زهرا دلژیون ۸شیخ بهایی
زمان ارسال
1400/02/09 12:43:4
خدا قوت بهترین مخلوقین خداوند🙏🏻
 • همسفرزهرالژیون مبارکه
زمان ارسال
1400/02/09 12:34:59
سلام وادب واحترام،خداقوت خدمت استادعالی مقام حسین دژاکام عزیز🌹واستادامین🌷 خداراشاکرهستم به خاطروجودتون وان شاالله عمرباعزت وعاقبت بخیری💐💐💐
 • ناهید همسفر امین از شعبه کرج
زمان ارسال
1400/02/09 12:27:0
سلام و درود بر همه انسان های پاک و خدمتگذار
 • مریم لژیون ۶شعبه صالحی
زمان ارسال
1400/02/09 12:6:34
سلام خداقوت به جناب مهندس واستاد امین سپاسگذار م بازهم مثل همیشه کلی انرژی از صحبت‌های شما دو بزگوار گرفتم انشاالله همیشه درکنار خانواده سلامت وشادباشید ⚘⚘⚘
 • همسفر لیلی محمدی فرد
زمان ارسال
1400/02/09 11:35:44
درود و خداقوت خدمت اساتید بزرگ کنگره خداحفظتون کن سایتون مستدام بهترین انسانهای روی زمین... خدا قوت خدمتگزاران سایت...
 • همسفر ستاره لژیون هفتم نمایندگی سهروردی
زمان ارسال
1400/02/09 11:35:7
تشکر وسپاس خدمت جناب مهندس واستاد امین .بسیار لذت بردم وانرژی گرفتم.
 • همسفر نازی لژیون هشتم ابوریحان
زمان ارسال
1400/02/09 11:26:4
خدا قوت به آقای مهندس
 • لیلا همسفرمجتبی
زمان ارسال
1400/02/09 11:9:37
درود خداقوت .سایه تون مستدام ودرپناه خداوند باشید ❣
 • همسفرسمیه از گلپایگان
زمان ارسال
1400/02/09 10:52:41
سلام وخداقوت به اقای مهندس بزرگ مرد تاریخ انشالله همیشه پایدار باشید وتشکر از استاد جهان بینی واقعا شما خیلی زیبا صحبت می کنید برای شما ارزوی سلامتی وبهترینها را دارم
 • همسفر زهرا
زمان ارسال
1400/02/09 10:35:38
سلام وخدا قوت خدمت جناب مهندس واستاد امین مثل همیشه از از صحبت های شما بزرگواران لذت بردم واز خدای بزرگ می خواهم که سایتون همیشه بر سر ما باشه و از هر چیزی بهترینش نصیبتون بشه
 • زهرا همسفرازکلینیک حامی اراک
زمان ارسال
1400/02/09 10:23:4
سلام وشادباش خدمت جناب آقای مهندس وجناب آقای استاد امین که بسیارعالی مسائل را میشکافند وماراازخوابی عمیق بیدارمیکندبه امید بیداری عمیق ممنونم از وجود گرانبهای شما
 • همسفر از شعبه شیراز
زمان ارسال
1400/02/09 10:17:30
سپاس ازجناب مهندس عزیز و استاد امین الله نگهدار تان باد🙏🙏
 • همسفر لیلا لژیون مبارکه
زمان ارسال
1400/02/09 10:8:54
سلام و خداقوت خدمت جناب آقای مهندس و استاد امین . ممنون وسپاسگزارم از صحبتهای جامع و کاملتون لذت و انرژی گرفتم . وخداقوت خدمت خدمتگزاران سایت .
 • همسفر سمیه لژیون ۱ نمایندگی آزادی
زمان ارسال
1400/02/09 10:6:14
خداقوت به آقای مهندس واستاد امین 🌹🌹🌹👏👏تشکر از خدمت گزاران سایت اصلی 👏👏👏🌹🌹🌹
 • نسرین ۱۲شادآباد
زمان ارسال
1400/02/09 9:58:54
عرض خداقوت خدمت بنیان کنگره وجانشین کنگره ازصحبتهای خوبتان بسیا تابسیار آموختم،سپاسگزارم❤❤❤❤
 • فهیمه ع لژیون دوم همسفران کرمان
زمان ارسال
1400/02/09 9:40:37
بسیار عالی .خداقوت .سلامت باشید در پناه باری تعالی🌹
 • همسفر سمیرا
زمان ارسال
1400/02/09 9:38:40
سلام خدا قوت به جناب آقای مهندس و استاد امین ، خداروشکر استادانی چون شما را داریم ممنون از زحماتتون و همیشه سلامت باشید ، و خدا قوت به گروه سایت کنگره
 • مسافر مهدی کلینیک دماوند اصفهان
زمان ارسال
1400/02/09 9:11:56
خدا قوت خدمت آقای مهندس و استاد امین عزیز
 • همسفر زهرا لژیون دوم، سلمان فارسی
زمان ارسال
1400/02/09 8:17:55
سلام و خدا قوت خدمت آقای مهندس و استاد امین عزیز، خدا قوت و دست مریزاد بابت تمامی زحماتی که می کشید. موفق باشید
 • همسفر شهناز لژیون هشتم عمان سامانی
زمان ارسال
1400/02/09 8:16:18
درود وسلام خدمت جناب آقای مهندس وسلام وخدا قوت خدمت جناب آقای امین بسیار از سخنان‌شما لذت بردم سایتون مستدام وپایدار باد
 • مسافرجواد.سهردی اصفهان
زمان ارسال
1400/02/09 6:56:20
سلام وخداقوت خدمت جناب آقای مهندس .امیدوارم سلامت باشیدهمیشه
 • همسفر اعظم
زمان ارسال
1400/02/09 6:28:59
سلام و خدا قوت به جناب آقای مهندس و استاد امین ممنون از صحبتهای جمع وارزندهی شما
 • همسفرمهین
زمان ارسال
1400/02/09 6:16:1
خداقوت به جناب مهندس سایتون مستدام ودرپناه حق باشید
 • علی رضا ، لژیون 1۶ لویی پاستور
زمان ارسال
1400/02/09 5:29:47
😍😍
 • حسن کدخدایی امین گلی اصفهان
زمان ارسال
1400/02/09 5:19:2
تشکر از آقای مهندس و آقای امین
 • محبوبه
زمان ارسال
1400/02/09 5:10:52
سلام دوستان محبوبه هستم یک همسفر از لژیون هشتم اراک ویک سلام خدمت استاد امین واقعا خسته نباشید خدا قوت واز شما بابت زحمت های که می‌کشید ممنونم واقعا از صحبت‌های شما لذت و انرژی گرفتم و برای شما و خانواده محترم آرزویی سلامتی دارم
 • زینب همسفر آرش لژیون ۳شعبه کاسپین
زمان ارسال
1400/02/09 4:56:23
درود خدابرشما و خانواده محترم شما جناب اقای مهندس دژاکام وخداقوت ازاعضای دیدبانان کنگره
 • مسافررضا لژیون۱۷شفامشهد
زمان ارسال
1400/02/09 3:11:22
سلام وخداقوت به استاد جهان بینی
 • آزاده
زمان ارسال
1400/02/09 1:57:35
باتشکرازتوضیحات جامع وارزنده ی بنیان کنگره جناب مهندس دژاکام راهتان هموارسایتون بالاسرمون مستدام آقا،خداقوت🌹🌹💚🙏
 • همسفر نجمه لژیون هفتم
زمان ارسال
1400/02/09 1:55:34
سلام و احترام خدمت بنیان کنگره ۶۰ آقای مهندس و استاد جهان بینی بزرگوار آقای امین از شما بزرگواران بسیار سپاسگزارم که زحمات بسیاری را برای ما مسافران و همسفران می کشید از خداوند برای شما عزیزان سلامتی و عمر باعزت را خواستارم .
 • همسفر شهین از شعبه شیخ بهایی
زمان ارسال
1400/02/09 1:30:50
باعرض سلام وادب خدمت اقای مهندس نگهبان کنگره ۶۰ و استاد جهان بینی اقای امین از فرمایشات شما بسیار اموختم .از درگاه خداوند بزرگ طول عمر شما و خانواده ی محترمتان را خواستارم .امیدوارم بتوانم در حد توانم با اموزشهای شما خدمتگزار کنگره باشم و عضوی از اعضای دانشگاه شما با تشکر از اعضای محترم سایت
 • مسافر امیر/لژیون دوم/ش‌دهخدا
زمان ارسال
1400/02/08 23:45:56
خدا قوت و عرض ادب خدمت استاد بزرگ کنگره جناب مهندس دژاکام عزیزتر از جان
 • مسافر یداله شعبه امین گلی لژیون سوم
زمان ارسال
1400/02/08 23:37:46
آقای مهندس فرشته نجات من و خانواده من بودید . سپاس فراوان هر لحظه آرزوی سلامتی دارم برای جناب آقای مهندس حسین دژاکام و خانواده گرامی. خدا قوت ویژه خدمت جناب آقای امین دژاکام مربی مهر و محبت و عشق .
 • احمدفهیمی
زمان ارسال
1400/02/08 23:27:27
سلام وخداقوت خدمت آقامهندس وآقاامین عزیز خداراشکر که استادان بزرگی چون شما داریم
 • مسافر بهزاد ل2اراک
زمان ارسال
1400/02/08 23:12:40
درود به آقای مهندس و خدمتگزاران سایت مرکزی
 • مسافر غلام لژیون شوشتر
زمان ارسال
1400/02/08 23:8:15
خدا قوت به مهندس و خانواده محترمشان و خسته نباشید به خدمتگزاران سایت کنگره
 • مسافر
زمان ارسال
1400/02/08 21:40:52
بسیار عالی سپاس بیکران🌹💟
 • مسافر محمد
زمان ارسال
1400/02/08 21:6:8
خداقوت به جناب مهندس امیدوارم سلامت باشین و عرض خداقوت به استاد امین گرامی، سایه تون روی سرمون باشه انشالله
 • مسافرحسین لژیون ۱۶شهرکرد
زمان ارسال
1400/02/08 20:59:38
سلام ودرود.عالی بود.خداقووت
 • مسافر مهدی
زمان ارسال
1400/02/08 20:41:24
درود وسپاس فراوان اززحمات شما
 • همسفر مینا لژیون ششم شعبه صالحی
زمان ارسال
1400/02/08 20:25:41
خدا قوت خدمت جناب مهندس و استاد جهان بینی
 • همسفر منیژه لژیون 16
زمان ارسال
1400/02/08 19:38:13
با سلام خدمت بزرگواران. خیلی عالی بود انشاءالله که همیشه پایدار باشید و در این روزهای عرفانی بهترینها را برایتان آرزو دارم .سپاس و شکر شکر شکر
 • بتول ح همسفر لژیون سوم نمایندگی گنجعلی خان کرمان
زمان ارسال
1400/02/08 19:27:9
سلام خدا قوت میگم به جناب آقای مهندس که با صحبتهای شما واقعا انرژی میگیرم وآرامش میاد تو زندگیم و همین طور جناب استاد امین بزرگوار که واقعا حرفاتون آموزنده است سایه شما همیشه مستدام
 • بهنام
زمان ارسال
1400/02/08 19:0:8
سلام مخلصم دست شما درد نکنه
 • مریم همسفر مرتضی (ملاصدرا)
زمان ارسال
1400/02/08 18:56:54
سپاسگزارم از تمامی عزیزانی که در انتقال صحبتهای استاد بزرگوارمان تلاش میکنند. تلاش شما ستودنیست
 • همسفرسحر شعبه پروین اعتصامی
زمان ارسال
1400/02/08 18:53:23
سلام وخداقوت خدمت جناب آقای مهندس دژاکام برای تک تک زحمتها ودرایتشان ودوراندیشی ایشان درتمام امور سپاسگزارم وسرتعظیم فرودمیاورم خداوندبزرگ راشاکروسپاسگزارم که درودوره ای درکره زمین هستم که شمارادارم همچون پدری مهربان ودلسوزبرای تک تک ماهستید
 • مسافررضامعماری لژیون دوم فردوسی
زمان ارسال
1400/02/08 18:11:22
باعرض سلام و خداقوت و ارزوی سلامتی برای اقای مهندس
 • همسفر پریسا
زمان ارسال
1400/02/08 18:10:54
سلام خدا قوت خدمت جناب مهندس و آقای امین ودبیر گرامی
 • همسفر زهره راهنمای تازه واردین امین گلی
زمان ارسال
1400/02/08 17:53:26
باسلام وقبولی طاعات شما از سخنان جناب مهندس بسیار انرژی گرفتم خداقوت به استادامین و دبیر گرامی ایشان.
 • مسافرحسن‌لژیون‌۱۴‌اراک
زمان ارسال
1400/02/08 17:52:35
سلام وخداقوت خدمت مهندس عزیز و استاد امین گرامی و تمامی خدمتگزاران کنگره۶۰❤❤❤
 • معصومه ل ششم،شعبه حکیم هیدجی
زمان ارسال
1400/02/08 17:45:15
با سلام خدا قوت،طاعات وعباداتتون قبول باشه،آقا ی مهندس وهمین طور استاد امین،سایتون مستدام،خدا حفظتون کنه،تشکر میکنم از مسئولین سایت،زنده باشید۰🙏🏼🙏🏼🙏🏼
 • مسافر محمد لژیون 6 تبریز
زمان ارسال
1400/02/08 17:39:25
خدا قوت خدمت آقای مهندس و تمامی خدمتگزاران کنگره 60
 • فهیمه همسفر محمدصادق لژیون یازدهم امین گلی
زمان ارسال
1400/02/08 17:16:56
سلام استاد بزرگوارمان جناب آقای مهندس دژاکام. ان شاالله عبادات شما مورد قبول درگاه حق باشد، خدا قوتتان دهد. بسیار تا بسیار سپاسگزارم از خداوند مهربان و شما و خانواده ی محترمتان و از راهنمای عزیز خودم خانم فاطمه. ممنونم که باعث شدید این ماه رمضان، من و مسافرم و حتی خانوهده های ما بسیار آرام تر باشیم و بهتر حضور خداوند را درک کنیم. خداوند عمر طولانی با عزت و عافیت به شما عطا فرماید.
 • مسافرحسین ل۱۶اراک
زمان ارسال
1400/02/08 17:10:14
خداقوت
 • مهدی لژیون پنجم ستارخان
زمان ارسال
1400/02/08 16:31:42
دورود بر جناب مهندس دژاکام وخانواده محترمشان عرضخدا قوت به تمام دیدبانان کنگره
 • مسافر علی ل 3 شفا مشهد
خدا قوت مهندس عزیز و استاد امین عزیز. انشالله در نهایت از دل خوش و آرامش برخوردار بشوید
 • سعیدل5شفا
زمان ارسال
1400/02/08 15:52:34
خسته نباشید👋👋👋👋👋🌹🌹🌹🌹
 • مسافررسول،لژیون پنجم فردوسی
زمان ارسال
1400/02/08 15:47:12
پاینده بادکنگره ی ۶۰ زنده بادخدمتگزاران کنگره ۶۰ و جاودان باد بنیان کنگره ی ۶۰ جناب مهندس حسین دژاکام🌹.
 • جمال موشانی
زمان ارسال
1400/02/08 15:42:51
عرص سلاموخسته نباشید خدمت اقای دژاکام واستاد امین عزیز. ازصحبتهای گرم وبجاتون لذت وانرژی کافی رو بردیم.خسته نباشید.💖🙋
 • رضا قلی پور (همسفر )
زمان ارسال
1400/02/08 15:23:23
درود.
 • مسافرکمال رودکی شهرقدس ل2
زمان ارسال
1400/02/08 15:11:31
سلام وصدسلام خدمت بنیان کنگره60 شنیدن سخنان ایشان مایه دلگرمی ماست انشالاه حالا حالاها ازاین نعمت بهره مند باشیم الاهی آمین
 • همسفر مرضیه هستم لژوین نهم
زمان ارسال
1400/02/08 15:10:40
خیلی خالب والی بود خدا قوت
 • مسافرخلیل هستم
زمان ارسال
1400/02/08 14:51:20
ضمن عرض خداقوت وخسته نباشیدبه تمام جمعیت کنگره ۶۰ خصوصابنیان کنگره آقای مهندس .خداراسپاس که مرابسوی کنگره ۶۰ رهنمودکرد.ازصدای سخن عشق ندیدم خوشتر..سپاسگزارم..اهواز
 • همسفر پری لژیون پنجم اصفهان
زمان ارسال
1400/02/08 14:48:26
با عرض سلام و خدا قوت خدمت جناب آقای مهندس دژاکام خییلی ممنونم از لطف و محبت شما به من همسفر انشاالله بتوانم با شال کمک راهنمایی جبران زحمت رو بکنم به امید دیدار شما جناب آقای مهندس باکمال تشکر وسپاس فراوان دارم
 • همسفر سهیلا
زمان ارسال
1400/02/08 14:44:15
سلام و عرض ادب خدمت بنیان کنگره ی ۶۰ و استاد امین بزرگوار و سپاس از عزیزان خدمت گزار در سایت مرکزی
 • مسافر علی ل۳تخت جمشید شیراز
زمان ارسال
1400/02/08 14:43:44
خداقوت
 • حسین همسفر (صائب تبریزی)
زمان ارسال
1400/02/08 14:8:8
سلام، خسته نباشید به خدمت گذاری سایت کنگره ۶۰، ممنون از بابت فایل صوتی، 🙏🙏🙏، خدا قوت
 • همسفر فاطمه ف شعبه سلمان فارسی
زمان ارسال
1400/02/08 13:46:5
خدا قوت به آقای مهندس و تشکر ویژه از ایشان و خدا قوت به خدمتگزاران سایت
 • همسفر مژگان از شعبه تخت جمشید ل ۴
زمان ارسال
1400/02/08 13:45:24
خداقوت جناب مهندس انشالله همیشه سالم و سلامت باشید 🙏
 • پوران همسفر عباس1شاداباد
زمان ارسال
1400/02/08 13:44:12
عرض سلام وخداقوت خدمت اقای مهندس، استاد امبن ودبیر محترم سپاسازمطالبب که دراختیارما قرار میدهید. خداقوت به گروه وبلاگ
 • مسافر حسین لژیون 14 شفا مشهد
زمان ارسال
1400/02/08 13:43:14
سلام و درود به بنیان کنگره جناب مهندس دژاکام عزیز و استاد امین و خدا قوت به دبیر محترم و خدمتگذاران شعبه آکادمی
 • همسفر عاطفه نمایندگی عمان سامانی
زمان ارسال
1400/02/08 13:11:40
با عرض سلام وخدا قوت خدمت آقای مهندس دژاکام آقای مهندس از راهنمایهای شما کمال تشکر وقدر دانی را دارم
 • مسافر فرزاد ل2 عمان سامانی
زمان ارسال
1400/02/08 12:55:42
خسته نباشید خدمت استاد جلسه ودبیر
 • ولی هستم یک مسافر
زمان ارسال
1400/02/08 12:53:30
با عرض سلام خدمت مهندس و استاد امین که پیگیر کارهای کنگره هستند و با این شرایط سخت و دست و پاگیر بیماری باز هم شعبه ها به فعالیت خودشون ادامه میدن و اینکه بایستی همه ما کارمون رو به نحو احسن بپذیریم و در راستای کنگره ۶۰ باشیم تا درهای جدیدی به روی انسانهای مصرف کننده و یا دیگرانی که مشکلاتی دارند باز بشود و همه بتونند در صلح و آرامش زندگی کنند باتشکر شعبه دهخدا قزوین
 • همسفر لیلا ه شیخ بهایی
زمان ارسال
1400/02/08 12:52:25
درود و صد درود بر شما بزرگ مرد روزگار، روزه و روزگار برشما مبارک باد، چقدر من خوشبختم، چقدر زمین به خود میبالد برای داشتن شما و انسان هایی همچون شما، سپاس سپاس سپاس، خداوند شما را یارو یاور باشد. درود بر استاد امین. تشکر از همه عزیزان سایت،
 • همسفرزلفا لژیون اول شعبه سهروردی اصفهان
زمان ارسال
1400/02/08 12:49:38
خداقوت خدمت استاد بزرگوار جناب آقای مهندس وجناب آقای امین.عمرتان جاودان وسلامتی همراه همیشگی شما
 • همسفر اعظم استکی
زمان ارسال
1400/02/08 12:39:26
سلام وسپاس فراوان از آقای مهندس عزیز ،از شنیدن صداو دیدن تصویرتان بسیار انرژی گرفتم ،سربلند باشید در تمام جهان ها.. تشکر و قدردانی صمیمانه ازسخنان دیده بان استاد امین ، استاد جهان بینی زندگی ام ، سلامت و تندرستی تان دعای من است . خدا قوت تیم قدرتمند سایت
 • علی لژیون ١٧ شفا مشهد
زمان ارسال
1400/02/08 12:8:11
جلسه عالی بود خسته نباشید به جناب مهندس و استاد امین عزیز
آخرین عناوین
پربیننده ترین مطالب