تاریخ
شنبه 21 فروردين 1400

برای رسیدن به پهلوانی باید از وادی‌ها عبور نماییم

موضوع : لژیون سردار
دنور محترم نمایندگی همسفر سادات در جلسه لژیون سردار با دستور جلسه «پهلوان» چنین بیان نمودند : شخص، با پرداخت مبلغ یک‌میلیون هم می‌تواند در جایگاه خود، یک پهلوان باشد.
برای رسیدن به پهلوانی باید از وادی‌ها عبور نماییم

جلسهٔ دوازدهم از دور اول کارگاه‌های آموزشی، خصوصی لژیون سردار، ویژهٔ همسفران نمایندگی امین گلی به استادی دنور محترم همسفر سادات، نگهبانی ایجنت محترم خانواده همسفر آمنه و دبیری کمک راهنما همسفر خانم زهرا خ با دستور جلسهٔ «پهلوان» در تاریخ 16 فروردین 1400 رأس ساعت 13:30 آغاز به کار نمود.

خلاصه سخنان استاد محترم:

سلام دوستان سادات هستم یک همسفر؛ از نگهبان عزیز، ایجنت محترم، خانم آمنه عزیز سپاسگزارم که اجازه فرمودند در این جایگاه خدمت نمایم. از دبیر ارجمند، خانم زهرا سپاسگزارم. قبل از هر چیز، سال نو را خدمت شما عزیزان تبریک عرض می‌نمایم و امیدوارم سالی پربرکت، همراه با سلامتی و آرامش پیش رو داشته باشید.

لغت پهلوان به معنای قهرمان، دلیر، شجاع، دلاور و جوانمردی است. جهت اینکه هر ساختاری محکم و استوار باشد و دارای زیرساخت سالمی باشد باید با تفکر ساخته شود. کنگره یک ساختار مردم‌نهاد است و توسط خود اعضاء اداره می‌گردد و تمام خدمات با عشق انجام می‌گیرد و هر فردی در هر جایگاهی که خدمت می‌نماید، یک پهلوان محسوب می‌گردد. اعضاء لژیون سردار، طعم این خدمت را به‌درستی چشیده‌اند و پس از تفکر، ساختار ذهنی این خدمت را تهیه‌کرده و سپس این تصویر را عملی نموده‌اند و جهت اجرایی نمودن این ساختار، نقشه‌ای را ترسیم نموده و قناعت و پس‌انداز کرده‌اند. درواقع، ظرفیت گذشت از خواسته‌های خویش را، افزایش داده تا بتوانند عضو لژیون سردار شوند.

با آغاز حرکت، راه برای من نمایان شد. توسط کمک راهنما جرقه‌ای در ذهن من زده شد. بسیار تمایل به همکاری در احداث دانشگاه، حتی در حد گذاشتن یک آجر هم که شده، نقشی داشته باشم. کائنات نیز به کمک من آمدند و من توانستم دنور شوم؛ درصورتی‌که حتی نصف پول مبلغ شرایط دنور را نداشتم، اما خدا را شکر، فراهم شد و توانستم به جایگاه دنور دست‌یابم. به نظر بنده در کنگره دنور و یا پهلوان، تافته جدا بافته نیستند؛ شخص، با پرداخت مبلغ یک‌میلیون هم می‌تواند در جایگاه خود، یک پهلوان باشد؛ خواسته من پهلوانی است و انشا الله در آینده به این خدمت و جایگاه نیز خواهم رسید.

بخشش، کلید قفل‌های زندگی من است. برای رسیدن به پهلوانی باید از وادی‌ها عبور نماییم؛ باید به مثلث دانایی مؤثر، دست‌یابیم. افراد ثروتمند، گِره بزرگی به نام طمع دارند؛ ریشه طمع، ترس است و یک ضد ارزش محسوب می‌گردد و بسیاری از گره‌های زندگی ما به سبب باز شدن این گره، بازمی‌گردند و ما قادر خواهیم بود با بازنمودن این گره، از مثلث جهالت عبور نماییم.

بنده رسیدن به جایگاه دنور خویش را مدیون آموزش‌های ناب کنگره هستم. لژیون سردار نیز جدا از شعبه نیست. گذشت و بخشندگی را باید از آموزش‌های لژیون بیاموزیم. این خواسته در من وجود داشت و با یک جرقه، توسط سخنان راهنما خود در لژیون، پی گیر این مسئله شدم.

 در کنگره سه پارامتر علم، پول و نیروی متخصص، بسیار حائز اهمیت هستند و من باید ببینم در کدام زمینه توان خدمت کردن رادارم؟ به نظر بنده شخصی که کمک راهنما می‌گردد، درست نیست که هیچ کمکی به سبد مالی ننماید و هیچ خدمت مالی انجام ندهد. بسیاری از افراد، ترس از کمک مالی دارند و این وظیفه کمک راهنما است که رهجو خود را راهنمایی نماید که از کمک به کنگره، هراس نداشته باشد.

کنگره به ما پس‌انداز و قناعت را آموخته است و می‌توانیم ازنظر مالی به کنگره کمک نماییم. پهلوان کسی نیست که زور بازو داشته باشد؛ پهلوان دارای مرام، اخلاق و شرافت است و به همین جهت، جناب مهندس لقب پهلوانی را به بخشنده‌های کنگره داده‌اند. دلیل شهرت پوریای ولی این بود که به سبب وجود مرام و منش نیکو، خود را در مقابل حریف، به زمین زد و پهلوان گردید.

ما برای روز مبادا پس‌انداز می‌نماییم. به نظر من روز مبادا همان روز خوشحال نمودن دل دیگران و روز بخشش است. آموزش‌های کنگره پس‌انداز معنوی ما است؛ وظیفه ما این است که با دِرَم یا کَرَم یا قلم خدمت نماییم؛ باید در نظر داشته باشیم که پول ما می‌تواند جان انسان‌های بسیاری را نجات داده؛ آرامش را به خانواده‌های متعددی دعوت نماید و لبخند را به لبان یک مادر دل‌شکسته هدیه دهد. ان‌شاءالله ساختار لژیون سردار روزبه‌روز، بیشتر رشد نماید و تعداد افرادی که در این جایگاه، حضور دارند افزایش یابد.

 

نویسنده مطلب: کمک راهنما همسفر خانم زهرا (لژیون دهم)

ویراستار: همسفر بنفشه لژیون خانم زهرا (لژیون دهم)

بازبینی و ارسال: همسفر زهرا لژیون خانم زهرا (لژیون دهم)

مرزبان خبری: همسفر خانم فریبا

همسفران نمایندگی امین گلی

تعداد بازدید از این مطلب : 748
ادامه مطالب در آرشیو لژیون سردار
دیدگاه شما
نام :  
ایمیل :  
دیدگاه :  
 
دیدگاه ها
22 نظر  
 • همسفر فرشته ل 7
زمان ارسال
1400/01/23 1:58:31
سلام خدمت سه جایگاه خانم سادات مطالبتون شیرین ودل نشین بود امید وارم این خدمت نوری در زندگی شما باشد
 • زهره هستم همسفر
زمان ارسال
1400/01/23 0:57:10
انشاالله که در همه مسیر زندگی موفق باشید
 • کمک راهنما همسفر اشرف امین گلی
زمان ارسال
1400/01/22 4:54:33
خدا قوت خدمت سادات خدا شکر که به جایگاه دنور رسیده اند امیدوارم جایگاه های بالاتری هم کسب کند خدا قوت خدمت اعضای سایت
 • همسفر زهرا م لژیون دهم
زمان ارسال
1400/01/21 23:1:17
خداقوت به تمام خدمتگزاران ،خانم سادات عزیزمبارک باشد انشالله موفق باشید ودر جایگاه پهلوانی بدرخشید.
 • همسفر مریم راهنمای تازه واردین
زمان ارسال
1400/01/21 22:35:41
مبارک باشه،انشاالله جایگاه پهلوانی خانم سادات عزیز
 • همسفر مونس
زمان ارسال
1400/01/21 20:44:11
خداراسپاس که شما سادات عزیزرا دراین جایگاه دنور میینم خداقوت،مطالب عالی وبرازنده کنگره واعضای ان بود. آموزش گرفتم
 • همسفر اکرم لژیون دوم
زمان ارسال
1400/01/21 20:25:27
سلام وقت بخیر خدمت تمامی عزیزان ودست اندرکاران کنگره60 خانم سادات عزیز خیلی خرسندم که یکی از هم لژیون های عزیزم رودراین جایگاه میبینم بسیار آموزنده بود👏👏👏👏🌹🌹
 • همسفر لیلا لژیون دوم امین گلی
زمان ارسال
1400/01/21 20:24:18
عرض سلام و خداقوت خدمت خانم آمنه و خانم سادات و خانم زهرای عزیز. خانم سادات عزیز استادی بسیار آموزنده ای داشتید.امیدوارم همیشه در جایگاههای بالا بدرخشید و برکات خدمات شما در زندگیتان جاری باشد. خداقوت خدمت اعضای محترم سایت.
 • فاطمه پ
زمان ارسال
1400/01/21 20:14:11
سلام وخداقوت خدمت هرسه جایگاه موفق باشید
 • فهیمه همسفر محمدصادق لژیون یازدهم امین گلی
زمان ارسال
1400/01/21 18:8:18
سلام و خدا قوت میگویم خدمت استاد عزیز خانم سادات و ایجنت محترم و کمک راهنمای گرامی. بسیار زیبا بود سخنان خانم سادات عزیز و خیلی لذت بردم. ان شاالله به زودی بتوانم به عنوان عضو لژیون سردار، خدمتگزار کنگره ۶۰ باشم. بسیار ممنونم از کمکم راهنمای بزرگوارم خانم فاطمه و خدمتگزاران سایت
 • همسفر فریبا
زمان ارسال
1400/01/21 17:47:2
خداقوت خدمت استاد محترم خانم سادات عزیز از بیانات شما بسیار آموزش گرفتم سپاس 🙏🌺🌺
 • همسفر مرضیه کمک راهنمای لژیون نهم
زمان ارسال
1400/01/21 17:6:29
خدمت اعضای لژیون سردار خداقوت عرض میکنم و از استاد عزیز خانم سادات دنور شعبه سپاسگزارم و امیدوارم به خواسته خود برسید انشالله من هم بتوانم در لژیون سردار حضور پیدا کنم.. سپاسگزار گروه پر تلاش سایت صمیمانه هستم با آرزوی بهترینها..
 • سمانه...لژیون پنجم...شعبه امین گلی
زمان ارسال
1400/01/21 16:55:25
تبریک عرض می کنم خدمت شما خانم سادات عزیز و بر ما مبارک باشه وجود عزیزی چون شما
 • همسفر فرزانه لژیون دهم امین گلی
زمان ارسال
1400/01/21 16:31:31
سلام وخداقوت خدمت اعضای لژیون سرداروخدا قوت خدمت خانم سادات آموزش گرفتم سپاسگزارم.
 • همسفر لیلا لژیون هشتم امین گلی
زمان ارسال
1400/01/21 13:12:46
عرض خداقوت به خانم سادات عزیز.. امیدوارم که در جایگاه پهلوانی قرار بگیرید... خدمت خانم امنه ایجنت شعبه وخانم زهرا خدا قوت عرض میکنم
 • همسفرمنیژه شعبه امین گلی
زمان ارسال
1400/01/21 12:44:51
سلام وخداقوت خدمت اعضای لژیون سردار، موفق باشید.
 • همسفرفاطمه الفL5 امین گلی اصفهان
زمان ارسال
1400/01/21 12:20:20
عرض خداقوت خدمت تمام خدمتگزاران کنگره 60 خانم سادات عزیز استادی بسیار پربار و زیبایی داشتید از صحبتهاتون استفاده کردم انشاالله هرکسی خواسته ورود به لژیون سردار را دارد شرایط برایش فراهم شود
 • فاطمه لژیون پنجم
زمان ارسال
1400/01/21 9:32:9
با عرض سلام و خدا قوت خدمت دوستان لژیون سردار موفق باشید خدا قوت خدمت دوستان سایتکه خدمت می کنند
 • همسفر زهرا فروغی نمایندگی امین گلی
زمان ارسال
1400/01/21 9:17:9
با سلام و عرض ادب خدمت تمامی دوستان لژیون سردار ان شاء الله ما نیز بتوانیم در این جایگاه ها قرار بگیریم. استادی بسیار عالی بود، خانم سادات عزیز. به راستی بخشنده عاشقتند.
 • همسفر شهلا
زمان ارسال
1400/01/21 8:34:20
خداقوت به نگهبان و دبیر و استاد محترم... خانم سادات عزیزم تبریک میگم جایگاه دنر... امیدوارم به جایگاه پهلوان برسیدخیلی عالی در مورد دستور جلسه بیان کردی آموزش گرفتم...
 • همسفر زهره راهنمای تازه واردین امین گلی
زمان ارسال
1400/01/20 8:25:57
خانم سادات بسیار عالی بود عشق بلاعوض در خدمتی که انجام می دهید برای من ستودنی است.
 • کمک راهنما همسفر زهرا ع
زمان ارسال
1400/01/19 23:52:43
خداقوت خدمت همه اعضای محترم لژیون سردار. استادی را خدمت خانم سادات عزیز تبریک میگم.بسیار عالی و اموزنده. به خانم آمنه عزیزم و خانم زهرا دبیر جلسه خداقوت میگم. امیدوارم روزی این خدمت را لمس کنم و طعم این خدمت زیبا را بچشم. با ارزوی سلامتی برای همه عزیزان.
آخرین عناوین
پربیننده ترین مطالب