تاریخ
چهار شنبه 1 بهمن 1399

مهندس دژاکام: امروزه خوردن انواع و اقسام قرص‌های خواب‌آور و روانگردان و آرام‌بخش در جایگاه خودش مشکل بزرگی محسوب میشود

موضوع : نامه های حسین و بیل
مهندس حسین دژاکام « بنیان گذار کنگره60 » در نامه خود خطاب به بیل نوشت: در مورد گسترش کنگره ۶۰ به خارج از مرزهای ایران، یعنی بین‌المللی کردن کنگره ۶۰ بایستی بگویم، اولین قدم به نظر من کشور همسایه ما افغانستان می‌باشد چون ده‌ها نفر از این کشور که در ایران کار می‌کردند و معتاد بودند، در کنگره ۶۰ درمان شدند، البته در آمریکا هم ما افرادی را داریم که درمان خودشان را به پایان رسانده‌اند و به درجه کمک راهنمایی رسیده‌اند و اکنون در آمریکا ساکن هستند.
مهندس دژاکام: امروزه خوردن انواع و اقسام قرص‌های خواب‌آور و روانگردان و آرام‌بخش در جایگاه خودش مشکل بزرگی محسوب میشود

99/10/1

بیل عزیز

امیدوارم خوب باشید، من هم خوب هستم و همینطور خانواده من و همینطور خانواده بزرگ کنگره ۶۰؛ امیدوارم بزودی واکسن کوئید ۱۹ به تمامی انسان‌ها برسد و بتواند به سلامتی آنها کمک کند.

در مورد گروه‌های ورزشی، بایستی توضیح بدهم کلیه اعضای کنگره ۶۰ در محل‌های ورزشی یعنی همان پارک‌ها حاضر می‌شوند و کمی ورزش می‌کنند، ولی مسابقات ورزشی برگزار نمی‌کنیم. فکر میکنم در مقرر ورزشی تهران هر هفته حداقل دو هزار نفر حاضر می‌شوند، البته در دو هفته گذشته بعلت شدت کوئید ۱۹ در تهران ما به طور کلی حضور در پارک را هم ممنوع کردیم، البته نه به خاطر اینکه اعضاء گرفتار بیماری کوئید ۱۹ نشود، چون کلیه افراد کنگره ۶۰ براحتی روش درمان و پیشگیری آن را با استفاده از D.sap می‌دانند، ما پارک را تعطیل کردیم برای دو هفته که از دستورات مقام‌های بهداشتی پیروی کنیم.

به اعتقاد من کلیه افرادی که اعتیاد را ترک می‌کنند، به غیر از روش DST از هر روش دیگری پیروی کنند به هر حال گرفتار تخریب سیستم X می‌شوند و همانطوری که کشیدن سیگار هم به سیستم X ضربه شدیدی وارد می‌کند و ضربه دیگری هم که به مشکل اضافه می‌کند، مشکل چاقی و اضافه وزن می‌باشد.

و ما اکنون سه نوع راهنما داریم:

راهنمای مواد

راهنمای سیگار

راهنمای چاقی

در کنگره 60 افراد در طولانی مدت حدود 11 ماه وزن خود را به راحتی کاهش می‌دهند، البته ما به آنها آموزش نمی‌دهیم که چگونه خودشان را لاغر کنند، بلکه به آنها آموزش می‌دهیم که غذا خوردن صحیح را یاد بگیرند، به اعتقاد من افرادی که اضافه وزن دارند و چاق می‌شوند، غذا خوردن را بلد نیستند. بنابراین افراد با یادگرفتن درست غذا خوردن و درست زندگی کردن به راحتی گاهی اوقات تا ۵۰ کیلو اضافه وزن خودشان را در طول حدود ۱۴ و ۱۵ ماه کاهش می‌دهند.

بدون سختی و بدون درد و رنج، درست مثل متد DST برای درمان انواع اعتیاد و البته ما هم اکنون با موضوع دیگری نیز مواجه هستیم و در جایگاه خودش مشکل بزرگی محسوب می‌گردد و آن خوردن انواع و اقسام قرص‌های خواب‌آور و روانگردان و آرام‌بخش توسط خانم هاست و در بین همسفران ما هم افرادی وجود دارند که از این قرص‌ها استفاده می‌کنند و من هم اکنون در حال برنامه ریزی کاهش قرص‌های این افراد هستیم، البته نتیجه آن را حتماً برای شما خواهم نوشت.

بیل عزیز، کار دیگری که شروع کردم آزمایش سیستم ایکس روی موش‌ها و انواع بیماری‌ها است و برای این منظور یک واحد را به این کار اختصاص داده‌ام. در حقیقت حیوان خانه درست کرده‌ایم و هم اکنون در حال تجهیز آن هستیم تا به کمک افراد متخصص موش‌ها را مبتلا به انواع بیماری‌ها نمائیم و سپس اقدام به درمان آنها کنیم.  بایستی بگویم در قسمت‌های اولیه نتایج باورنکردنی است. شما را در جریان پیشرفت کار، قرار خواهم داد.

از تبریکات شما در مورد بیست و سومین سال رهایی مواد مخدر و دهمین سال رهایی سیگار صمیمانه سپاسگزار هستم، البته حدوداً دومین سالی را هم پشت سر می‌گذارند که ۱۵ کیلوگرم وزن خود را کاهش دادم تا برآمدگی شکم خود را اصلاح کردم.

در مورد گسترش کنگره ۶۰ به خارج از مرزهای ایران، یعنی بین‌المللی کردن کنگره ۶۰ بایستی بگویم، اولین قدم به نظر من کشور همسایه ما افغانستان می‌باشد، چون ده‌ها نفر از این کشور که در ایران کار می‌کردند و معتاد بودند، در کنگره ۶۰ درمان شدند و حتی بعضی از آنها هم اکنون راهنما نیز شده‌اند، این افراد قادر هستند کنگره را در کشور خودشان دایر کنند، چون تریاک هم که داروی اصلی ما می‌باشد در افغانستان زیاد است، به نظر من می‌تواند نقطه خوبی برای شروع باشد.

البته در آمریکا هم ما افرادی را داریم که درمان خودشان را به پایان رسانده‌اند و به درجه کمک راهنمایی رسیده‌اند و اکنون در آمریکا ساکن هستند. این افراد هم می‌توانند نقطه‌های شروع باشند، البته بایستی باز هم تفکر کنیم! شاید هم بتوانیم در آینده نزدیک از طریق فضای مجازی و آنلاین گروهی را شکل بدهیم.

گفتید که خانم آلیشا روی تعدادی بلاگ و کتاب‌های کمیک و رمان‌های گرافیکی درباره اعتیاد و ریکاوری از اعتیاد همکاری می‌کنید، از این خبر بسیار خوشحال شدم، چون دقیقاً من و دخترم شانی هم مشغول همین کار هستیم. از این بابت بسیار خوشحال هستم که تا این حد افکار ما به هم نزدیک است، گوئی در بُعد دیگر کارهایمان را باهم، هم آهنگ می‌کنیم، می‌خواهم بگویم حتی تصویر شما در این کار نقاشی کشیده شده که برایتان ارسال می‌کنم.

چون در کمیک های کشیده شده، تصویر شما را شانی به من نشان داد و از من اظهارنظر خواست،

بی صبرانه منتظر دیدن کارهای شما و آلیشا هستم.

دوست و برادر همیشگی شما در زمین و آسمان

حسین

Dec 22,2020

Dear Bill,

I hope you are fine, I am well.

Hopefully the vaccine will reach everyone soon enough.

More than 2000 members of Congress 60 attend parks to do exercise each week and only our competitions (between branches) is on hold. Except last 2 weeks that we were asked by health organization to halt our sports activities.

I believe any other method of addiction treatment rather than DST leaves the person with a destructed X system, and as you mentioned smoking contributes to the problem and overweight is another pressure on the person who seeks recovery.

Now we have 3 sort of guides here:

Addiction treatment guide

Smoking cessation guide

Overweight guide

Reducing weight happens in about 11 months and we do not teach them how to do it. We just teach them the proper way of eating, as I believe, those who suffer overweight are unfamiliar with healthy way of eating.

I have seen people who lost more than 50 kilograms quite easily in 15 months just by learning how to eat.

Another issue that we are faced with now is the increment of using psychoactive pills (sleeping pills and such) among our companion of travelers that we are trying to address. I will keep you posted on this matter.

Dear Bill,

We have started testing DST method to cure other illness on mice. I have allocated a unit to this cause and we are progressing with experts help. I must say that the first results are astonishing. I shall keep you posted on the progression of this matter as well.

 Thank you for your congratulations about my 23th year of addiction redemption and 10th year of smoking cessation. This year is also the second year of my weight loss (15 kilograms). It was an effort to lose my belly.

About the expansion of Congress 60 to other countries, in my idea the first country would be Afghanistan.

Tens of addicted Afghans who were working in Iran are members of Congress 60 and even some of them are co-guides now. Our base medicine to use with DST method is opium and Afghanistan is enriched with so. So for these reasons I believe it is a good place to start the expansion.

We have some people who fulfilled their treatment in Iran and now are living in the America. Perhaps these people could be a start as well. We must contemplate more! Maybe starting an online session could be a great start which can be done quite easily.

You mentioned your cooperation with Alisha on portrayed books and comics about addiction treatment, and I am doing the same with my daughter Shani.

It is delightful that our thoughts are so close, it is like that we fix our works together in another dimension before pulling it off here on earth.  Even your picture is in our work and I will send it later. Shani showed me your portrayed and asked me for suggestions.

I am looking forward to seeing your works with Alisha.

 

Friends and brothers on heaven and earth forever

Hossein

   مترجم: احسان رنجبر

تنظیم: سهند

تعداد بازدید از این مطلب : 849
ادامه مطالب در آرشیو نامه های حسین و بیل
دیدگاه شما
نام :  
ایمیل :  
دیدگاه :  
 
دیدگاه ها
11 نظر  
 • مسافر حمیدرضا لژیون 16 شعبه فردوسی
زمان ارسال
1399/11/04 13:33:26
سپاس و درود بیکران خدمت جناب مهندس ،، هزاران آفرین بر این تفکر و ترویج نجاتبخش بشر
 • زهرا همسفر محسن لژیون 23 آکادمی
زمان ارسال
1399/11/03 20:7:40
ممنون از خدمتگزاران در بخش فارسی و انگلیسی سایت. امیدوارم به زودی زود شاهد جهانی شدن کنگره باشیم.
 • همسفر شمسیان
زمان ارسال
1399/11/03 9:54:1
احساس عجیبی از خواندن نامه های شما به آقای بیل به من دست می دهد. بغضی ناخودآگاه گلویم را می فشارد و ... . خبرهایِ خوب شما به یقین هر خواننده ای را سر ذوق خواهد آورد. جای بسی تبریک دارد به آقای بیل که اینقدر در قلبتان جای دارد. سایه تون مستدام آقا
 • مسافر
زمان ارسال
1399/11/03 8:22:55
سلام.خدا قوت
 • همسفر ندا نمایندگی سهروردی اصفهان
زمان ارسال
1399/11/03 8:9:51
خداقوت
 • همسفر سولماز
زمان ارسال
1399/11/02 16:9:23
درود و خداقوت به همه عزیزان خدمتگزار، بسیار سپاسگزارم از انتشار این مطالب که آموزش‌های بسیاری برایمان در بر دارد. لطفاً بازبینی انجام شود، خطای نگارشی باعث شد تا احساس من بر این باشد که نامه از جناب ویلیام به مهندس هست ،شروع نامه بنام حسین عزیز می‌باشد در حالیکه جناب مهندس نامه را برای جناب ویلیام نوشته اند، با سپاس از خدمات شما عزیزان 🙏🙏🙏
 • سعید محسن
زمان ارسال
1399/11/01 22:15:43
با سلام. خدا قوت به آقای مهندس و راه بزرگی که در پیش دارند. تشکر از خانم شانی و آقای ویلیام عزیز. به امید جهانی شدن کنگره ۶۰
 • همیشه مسافر
زمان ارسال
1399/11/01 20:27:44
باسلام خدمت تنها رهبر ریکاوری درزمین وآسمان وبرادر ایشان آقای بیل مرسی احسان عزیز.
 • مسافر علی ازچالوس
زمان ارسال
1399/11/01 19:33:37
سلام و خداقوت به مهندس مهربان وبیل عزیز که برای درمان بیماران مواد مخدر درسطح گسترده انجام میدهند سپاسگزارم واز جهانی شدن کنگره با توجه به ایجاد دانشگاه و آموزش درسطح دکترای درمان اعتیاد ممنونم
 • مجتبی رضایی
زمان ارسال
1399/11/01 12:7:54
عرض سلام و خدا قوت خدمت آقای مهندس و تشکر از آقا احسان عزیز، ممنون.
 • هاشم‌ هر.ل چهاردهم.نمایندگی.کاسپین
زمان ارسال
1399/11/01 11:41:30
با.سلام.وعرض.ادب.احترام.از.تماموجود.ویانفس.وجود.به.نگهبان.کنگره.60.وقتی.محبت.با.باورها.عجین.شود.اژینگونه.فاصلهای.مکانی.ازمیان.برداشته.میشود.وانسنانها.درزمین.ودر. هراسمان.همدیگر.را.در.می.یابند..
آخرین عناوین
پربیننده ترین مطالب