تاریخ
شنبه 27 دي 1399

ثروت را در ابتدا برای آسایش و امنیت خودم جمع آوری می‌کنم

موضوع : لژیون سردار
مسافر مهدی استاد جلسه: سرمایه و مادیات و پولی هم که انسان جمع می‌کند،می‌توان در یک مثلث جانمایی کرد. یعنی من ثروت را در ابتدا برای خودم و آسایش و امنیت خودم جمع آوری می‌کنم تا در ادامه خانواده من هم از این آرامش سهمی داشته باشد و در مرحله بعد چه مکانی بهتر و مقدس‌تر از کنگره 60 که انسان ثروت و یا بخشی از مال اندوزی خود را با جان و دل و در راه خدمت به همنوع خودش قرار دهد.
 ثروت را در ابتدا برای آسایش و امنیت خودم جمع آوری می‌کنم

سیزدهمین جلسه از دور سوم لژیون‌ سردار نمایندگی شفا مشهد روزهای پنجشنبه با استادی مسافر مهدی، نگهبانی پهلوان مسافر جواد و دبیری پهلوان مسافر مرتضی با دستور جلسه «به چه منظوری ثروت را جمع آوری می‌کنیم» پنج شنبه 25 دی ماه 1399 ساعت 15 آغاز به کار کرد.

سخنان استاد:

سلام دوستان مهدی هستم یک مسافر. از نگهبان جلسه پهلوان جواد تشکر می‌کنم که استادی این جلسه را به من واگذار نمودند. چیزی که برای من خیلی ارزش دارد، محبتی است که در این مکان مقدس از یکایک شما دوستان نصیبم شده و حاضر نیستم قطره‌ای از این محبت را با کل دنیا و هیچ الماس گران‌بهایی عوض کنم. امیدوارم که در مسیر اهداف کنگره 60 روز به روز از شما عزیزان آموزش بگیرم. در مثلث محبت اشاره به این موضوع شد که انسان ابتدا باید به خود و به خویشتن خودش و به خانواده خودش محبت کند و در ضلع دوم به اقوام و نزدیکان که این محبت به دیگران بسیار از اهمیت بالایی برخوردار است. در همین لژیون سردار اگر ما در گذشته قومیت یا آشنایی با هم نداشتیم ولی امروز محبت بین ما آن‌چنان گره خورده است که خود من توان دوری از تک‌تک اعضای نمایندگی در هر جایگاه را ندارم.

همان‌طور که در این مثلث انسان به خودش محبت می‌کند، دقیقاً سرمایه و مادیات و پولی هم که انسان جمع می‌کند در چنین مثلثی می‌توان جانمایی کرد. یعنی من ثروت را در ابتدا برای خودم و آسایش و امنیت خودم جمع آوری می‌کنم تا در ادامه خانواده من هم از این آرامش سهمی داشته باشد و در مرحله بعد چه مکانی بهتر و مقدس‌تر از کنگره 60 که انسان ثروت و یا بخشی از مال اندوزی خود را با جان و دل و در راه خدمت به همنوع خودش قرار دهد. من در گذشته تعریف‌هایی از کنگره توسط دوستان شنیده بودم ولی تا قبل از حضور در این جمع به این باور نرسیده بودم ولی امروز که در جمع صمیمی دوستان بزرگواری مثل شما حضور دارم آن‌قدر انرژی دریافت می‌کنم که این اصلاً قابل خریداری با پول نیست. اگر امروز من به فکر مال‌اندوزی باشم و قصد داشته باشم که مال خود را یک شبه یا در مدت کوتاه چند برابر کنم، با توجه به آموزش‌های کنگره این کار مثل یک سراب است و من برای هیچ تلاش کرده‌ام.از زمان شیوع بیماری در دنیا خیلی از مشاغل با ورشکستگی روبرو شدند و خیلی دیگر هم با مشکل اقتصادی رو به رو هستند، ولی تنها جایی که من مسافر از نزدیک شاهد آن هستم که حتی نسبت به قبل از بیماری رشد هم داشته همین کنگره 60 است. این برای همه ما جای بسی خوشحالی دارد که می دانیم این برداشت‌ها در کنگره حاصل چیست.

یکی از دوستانم به بنده پیشنهاد دادند که در بورس ثبت نام کنم و بنده این موضوع را با راهنمای درمانم در جریان گذاشتم و مطرح کردم. ایشان به بنده فرمودند که به نظر من وارد بورس نشو. بعد از مدتی یکی از اعضای لژیون که صحبت مرا با راهنمایم شنیده بود به بنده گفتند که آیا در بورس ثبت نام کردی یا خیر و ایشان از من جواب خیر شنید و به بنده گفت که من در بورس سهام خریدم و به حرف راهنمای خود گوش نکردم و مبلغ پول من تبدیل به یک دهم شده چون طمع کردم. این برای من حجت است که هیچ کمک راهنمایی نمی‌خواهد که رهجو به بیراهه برود و در موضوعی شکست بخورد. این آموزش‌ها باعث می‌شود که در زندگی رشد کنم. من همیشه بر این باور بودم که علم از ثروت بهتر است ولی امروز متوجه شدم که هر دوی این‌ها در کنار هم، باعث کامل شدن یکدیگر می‌شوند. یعنی امروز کسی که پول ندارد نمی‌تواند کسب علم کند و کسی که دانایی ندارد نمی‌تواند در آمد و ثروت داشته باشد. از اینکه به صحبت‌های من توجه کردید از همه شما ممنونم.

عکاس: مسافر عبدالله لژیون یازدهم

نگارش و ویرایش: مسافر علی لژیون سوم

ارسال خبر: مسافر مصطفی لژیون هجدهم

تعداد بازدید از این مطلب : 628
ادامه مطالب در آرشیو لژیون سردار
دیدگاه شما
نام :  
ایمیل :  
دیدگاه :  
 
دیدگاه ها
15 نظر  
 • جواد فروتن ،ل۱۸ شفا
زمان ارسال
1399/11/29 8:49:2
خداقوت به همه مسافران مخصوصا استاد وتبریک برای جایگاهشون،انشاا.. در مراتب بالاتر ببینمتون
 • مسافرجعفرنمایندگی ابن سینا
زمان ارسال
1399/10/28 13:15:36
خداقوت خدمت همه عزیزان
 • مسافرایمان
زمان ارسال
1399/10/28 6:21:8
باعرض سلام و خسته نباشی به همه عزیزان .خداقوت همگی... باسپاس از سایت که باعث شده ما از تجربیات دوستان استفاده کنیم💝💙💙💙💙🌷⚘🌹🌹
 • مسافر فرهاد فیروزی
زمان ارسال
1399/10/27 23:44:11
با سلام خدمت عزيزان ، خدا قوت به استاد ، نگهبان و دبير . آرزوی جایگاه کمک راهنمایی برای شما مهدی آقای غزیز
 • مصطفی فروتن
زمان ارسال
1399/10/27 17:23:57
خداقوت و سلامت باشید
 • مسافر علیرضا ل ۱۵
زمان ارسال
1399/10/26 10:30:58
تشکر از سه عزیز خدمت گذار
 • همسفر هما
زمان ارسال
1399/10/26 7:14:16
با سلام خدمت عزيزان ، خدا قوت به استاد ، نگهبان و دبير ، سخنان استاد خيلي تاثير گذار بود و خدا قوت به واحد سايت
 • مسافر مهدی
زمان ارسال
1399/10/26 0:6:33
تشکر از نگهبان عزیز لژیون سردار پهلوان جواد عزیز و دبیر محترم پهلوان مرتضی و همه ی بزرگواران نمایندگی شفا که فرصت خدمت کردن به من دادند
 • اکرم همسفر مهدی لژیون 3
زمان ارسال
1399/10/25 23:46:26
سلام و خدا قوت به اعضای لژیون سردار و خدمتگذاران پرتوان سایت. جایگاه استادی رو به مسافرم تبریک میگم و امیدوارم که در جایگاه های بالاتر ببینمت.
 • مسافرمجتبی ل16شفا
زمان ارسال
1399/10/25 23:17:4
درود بر لژیون سردار خدا قوت....
 • جوادفروتن ل۱۸ شفا
زمان ارسال
1399/10/25 22:37:7
خداقوت
 • فاطمه همسفر امیر لژیون ۳
زمان ارسال
1399/10/25 21:36:3
باسلام وخسته نباشید خدمت مسافران محترم اعضای لژیون سردار وخسته نباشید خدمت استاد و خدا قوت خدمت نگهبان و دبیر محترم جلسه ای پر باری بود واقعا درس گرفتم امیدوارم به درجات عالی وبالاتری دست پیدا کنید و همیشه توفیق خدمتگذاری رو داشته باشید خدمت مسئولین محترم سایت هم خداقوت ویژه‌ای عرض میکنم موفق باشید
 • جواد حسین زاده ل4شفا
زمان ارسال
1399/10/25 21:21:45
تبریک به مهدی عزیز،استاد جلسه،ماشاءالله به پهلوانان شعبه،خسته نباشید به بچه های سایت.
 • مسافر علی ل 3 شفا
زمان ارسال
1399/10/25 21:11:15
با سلام و درود خدمت اعضای محترم لژیون سردار و خدا قوت ویژه به دبیر ونگهبان و استاد جلسه عزیز که با صحبت های زیبا، انرژی بالا خودشون رو به من منتقل کردند.واقعا لذت بردم و برات آرزوی موفقیت در تمام مراحل زندگی رو دارم.
 • مسافر سعید ل دوم شفا
زمان ارسال
1399/10/25 20:35:12
با سلام و خدا قوت به مهدی اقا استاد جایگاه تون بهتون تبریک میگم .به نگهبان و دبیر هم خدا قوت خسته نباشید . خیلی عالی . ماشالله به تمام اعضای لژیون سردار .
آخرین عناوین
پربیننده ترین مطالب