تاریخ
سه شنبه 4 آذر 1399

نقطه مقابل یادگیری، معرکه‌گیری می‌باشد

موضوع : مقالات
مسافر مهدی: افرادی هستند که با خواست قوی و قدم نهادن در صراط مستقیم و با گرفتن آموزش‌های صحیح در کنار استاد‌هایی با تجربه و مجرب خواستار رهایی از ضد ارزش هایی هستند و در کنگره ۶۰ یک گزینه بسیار مهمی وجود دارد به نام یادگیری و آموزش که وقتی شخص مصرف کننده ای وارد این مکان می شود، در کنار بهبودی جسم خود، به بهبودی روان و اندیشه خود نیز می پردازد.
نقطه مقابل یادگیری، معرکه‌گیری می‌باشد
دلنوشته‌ای از مسافر  مهدی رهجوی لژیون دوازدهم نمایندگی صالحی مرتبط با «رابطه یادگیری و معرکه گیری » پیش روی شماست.
 
وقتی فردی با حال خراب وارد "کنگره ۶۰" می شود یکسری مشکلات و مسائل و ضد ارزشهایی را با خود به همراه دارد ، که به طور مثال این اخلاق های معیوب عبارتند از: حاشیه رفتن ، توجیه کردن ، بی‌مسئولیتی ، بی نظمی ، خودخواهی ، خودشیفتگی ، بی‌حرمتی ، ذهن آلوده و سایر ضد ارزش هایی که باعث تباهی یک انسان و در نهایت ، سقوط به اعماق تاریکی ها را به دنبال دارد.

لذا افرادی هستند که با خواست قوی و قدم نهادن در صراط مستقیم و با گرفتن آموزش های صحیح در کنار استاد های با تجربه و مجرب خواستار رهایی از ضد ارزش هایی هستند که ذکر شد و در "کنگره ۶۰" یک گزینه بسیار مهمی وجود دارد به نام یادگیری و آموزش که وقتی شخص مصرف کننده ای وارد این مکان می شود ، در کنار بهبودی جسم خود ، به بهبودی روان و اندیشه خود نیز می پردازد و تمام این ها توسط اساتید با تجربه و برتر و بر اساس یک سیستم آموزشی و تحقیقاتی مستحکم و قوی صورت می پذیرد.
 
 البته کسانی هم هستند که ، نقطه مقابل این اشخاص هستند  و به دنبال حاشیه هایی هستند که قطعاً آنها را به سمت تاریکی ها سوق می دهد و در آخر با ادامه داشتن در این مسیر به تباهی و نابودی خود می‌پردازند که ، به اصطلاح اینگونه افراد را "معرکه گیر" خطاب می کنند. اما راهکار مناسب برای دور ماندن و در امان ماندن از این "معرکه گیری" چیست؟
 
گزینه های زیادی برای در امان ماندن از "معرکه گیری" وجود دارد ولی به نظر شخص بنده مهمترین آنها آموزش و یادگیری است و یادگیری در اصل نقطه مقابل معرکه گیری است،ولی یادگیری و آموزش از چه کسانی؟
 
البته از کسانی که خردمند هستند ، نه کسانی که دارای کم خردی هستند ،  و شخص وقتی که به خرد و دانایی برسد قطعا به سمت کسانی می‌رود که دارای موفقیت هستند و ناخودآگاه ، از افراد "معرکه گیر" دیگر فاصله می‌گیرند و کسانی که خواستار تغییر ، نظم ، اطاعت امر در خصوص درمان اعتیاد و مسئولیت‌پذیری و... نیستند ،  برای مدت کوتاهی مهمان "کنگره ۶۰" هستند و خود به خود از این سیستم حذف خواهند شد و انسانهایی که "معرکه گیر" هستند می خواهند مشکلات و مسائل خود را پنهان کنند و حاضر با رویارویی با ایراد و عیب های خود نیستند و در اصل نه شجاع هستند و نه ، با شهامت و اینها کسانی هستند که از هیچ دانش و مهارتی برخوردار نیستند و مدام از چاله به چاه می گفتند ؛ اما انسانهای روشنفکر به حرکت دائمی و تدریجی امیدوار هستند و در راه خود ثابت قدم و مستدام هستند و از همه مهمتر این است ؛  که این انسانها در خود و دیگران تاثیر مثبت دارند و در تعادل کامل به سر می‌برند.
 
 
تنظیم و ویرایش: مسافر مهدی لژیون دهم
نمایندگی صالحی 
 
تعداد بازدید از این مطلب : 405
ادامه مطالب در آرشیو مقالات
دیدگاه شما
نام :  
ایمیل :  
دیدگاه :  
 
دیدگاه ها
12 نظر  
 • شیراز شعبه تخت جمشیدلژیون سوم مهدی
زمان ارسال
1399/09/06 23:42:13
سلام وخداقوت متن خیلی اموزندهی بودممنون
 • مسافرمحمدجواد (ل3)شعبه‌ی تخت جمشید
زمان ارسال
1399/09/06 22:41:11
خسته نباشید خداقوت خدمت همه‌ی عزیزانی که در کنگره‌ی60 خدمت میکنند
 • مسافرجهانبخش ل سوم تخت جمشید
زمان ارسال
1399/09/06 8:36:14
باعرض سلام واحترام .واقعامعرکه گیری کاربسیاربدوضدارزش است برای جلوگیری ازتخریب خودمان بایدازافرادمعرکه گیرفاصله بگیریم
 • مسافر علی ل۳تخت جمشید شیراز
زمان ارسال
1399/09/06 8:22:58
خدا قوت.
 • مسافر حسن- ل۱۲
زمان ارسال
1399/09/06 1:31:2
خسته نباشید و خداقوت به آقا مهدی عزیز از خدمتگزاران خوب شعبه صالحی، بسیار خوب و جامع بود استفاده کردم ،انشالا که در جایگاهای بالاتر بدرخشی
 • مسافر حسن - ل ۱۲
زمان ارسال
1399/09/05 23:44:15
خسته نباشید و خداقوت به آقا مهدی عزیز از خدمتگزاران خوب سایت شعبه صالحی، بسیار عالی و جامع توضیح دادی استفاده کردم انشالا که در جایگاه های بالاتر بدرخشی
 • مسعود لژیون دوازدهم
زمان ارسال
1399/09/05 11:55:26
بسیار آموزنده بود .خدا قوت
 • مسافر مهدی لژیون دوازدهم
زمان ارسال
1399/09/05 11:44:55
خدا قوت به مهدی عزیز از لژیون دهم و خسته
 • مسافر ایمان
زمان ارسال
1399/09/05 7:31:32
خداقوت مهدی عزیز واقعا عالی بود.
 • ابوالفضل، نمایندگی وحید
زمان ارسال
1399/09/04 12:57:29
ممنون از مسافر مهدی عزیز خیلی آموزنده بود.. خداقوت به خدمتگزاران گرامی سایت
 • مسافر مهدی لژیون دهم صالحی
زمان ارسال
1399/09/04 12:31:9
خداقوت به مهدی عزیز از لژیون دوازدهم امیدوارم در جایگاه های بالای خدمتی ببینیمت
 • مسافر اسماعیل
زمان ارسال
1399/09/04 10:9:0
خدا قوت به شما عزیزان زحمت کش
آخرین عناوین
پربیننده ترین مطالب