تاریخ
پنج شنبه 3 مهر 1399

دل کندن از مادیات رسیدن به معنویات

موضوع : اخبار داخلی
اولین دنور شعبه امین گلی ،خانم سادات ، از لژیون دوم چنین بیان می کنند که : به یاد دارم یکی از استادان می‌گفتند در عالم فیزیک و ماده اگر بخواهی بلند شوی و دستت به‌جای بالاتری برسد باید وسیله‌ای به خود اضافه کنی، یک نردبان یا یک صندلی ولی در عالم معنا و معنویات اگر بخواهی بلندتر شوی برعکس است، باید چیزی از خودت کم کنی و این کم کردن پارها کردن و بخشیدن اتفاق می‌افتد. باید از پول دل بکنی و بگذری تا به جایگاه‌های بالاتر برسی و بزرگ شوی. این‌یکی از قوانین الهی است که هر چه بیشتر عطا کنی، بیشتر دری
دل کندن از مادیات رسیدن به معنویات

سلام دوستان  احترام سادات هستم یک همسفر:

دست‌هایی  که کمک می‌کنند، مقدس‌تر از لب‌هایی هستند که دعا می‌کنند. خدمت مالی به کنگره توسط گذشتگان سبب شده تا من و در حقیقت همه ما امروز به آسایش و آرامش، سلامتی و شادی برسیم.

عضویت در لژیون سردار لطف خدا بود به من، من فقط خواستم و نیت آن را داشتم و او برایم فراهم کرد. بخواهید تا به شما داده شود؟ اگر این کلام قدرت مطلق را باور کنیم به هر آنچه بخواهیم می‌رسیم. حس خیلی خوبی است.

 به یاد دارم یکی از استادان می‌گفتند در عالم فیزیک و ماده اگر بخواهی بلند شوی و دستت به‌جای بالاتری برسد باید وسیله‌ای به خود اضافه کنی، یک نردبان یا یک صندلی ولی در عالم معنا و معنویات اگر بخواهی بلندتر شوی برعکس است، باید چیزی از خودت کم کنی و این کم کردن پارها کردن و بخشیدن اتفاق می‌افتد.

باید از پول دل بکنی و بگذری تا به جایگاه‌های بالاتر برسی و بزرگ شوی. این‌یکی از قوانین الهی است که هر چه بیشتر عطا کنی، بیشتر دریافت می‌کنی، چراکه با هر عطا کردنی ما ظرف وجودی خودمان را بزرگ‌تر می‌کنیم. اگر عضو لژیون سردار شدی، برکتش باعث می‌شود که حسی در درونت ایجاد شود که خواهان دنور شدن و پهلوانی را در وجودت زنده کنی.

دوست داشتم خاطره از خودم تعریف کنم، ۶ ماه پیش از طرف مدیر مدرسه‌ای، شوهرم دعوت‌شده بود که تقدیر از ایشان بکنند، به خاطر کسالت من هم همراهشان رفتم، وقتی وارد آن محل شدیم شادی و شعفی در ایشان دیدم که مثل‌اینکه همه کسالت‌ها و مشکلاتشان رفع شده بود.

 متوجه شدم که خدمت کردن مخصوصاً در اواخر عمر چقدر لذت‌بخش است البته ۳۰ سال پیش این مدرسه را اهدا کرده بودند، از آن موقع حسی در وجودم بروز کرد که من هم تازنده‌ام کاش می‌شد چنین خدمتی بکنم و به فکر ورود خودم به لژیون سردار شدم.

 در اوایلی بود که بیماری کرونا رایج شده بود، برآوردی کردم که این مدت چقدر می‌شود پس‌انداز کرد، همیشه از روزی که وارد کنگره شدم آرزو داشتم که کاش در زادگاهم هم شعبه‌ای باز می‌شد، خیلی تلاش کردیم ولی موافقت نمی‌شد.

 چند روز پیش به یمن عضویت در لژیون سردار، شنیدم که دیدبان محترم آقای منصوری رفته‌اند با فرماندار در مورد زمین صحبت کرده‌اند، خوب در مورد تصمیمی که گرفتم، کمی تأمل کردم و خودم را بر سر دوراهی دیدم و از خودم پرسیدم: آیا از پس این کاربر می‌آیم؟

بعد از خودم پرسیدم: آیا این مدت چند دست مانتو می‌خریدم؟ اگر قرنطینه نبود چند دست لباس می‌خریدم؟ اگر... نبود چند تا اردو و تفریح اضافه بر سامان را داشتم؟ اگر فلان مهمانی یا دیدوبازدید عید و خرید آجیل و شیرینی و میوه و به خاطر چشم و هم‌چشمی‌ها را برگزار می‌کردم چقدر هزینه‌بر بود؟

آیا این هزینه‌ها را می‌کردم بهتر بود، یا این‌که از پرخرج‌های زندگی‌ام بزنم و با مشارکت در ساخت شعب دیگر، دل‌هایی شاد شود، جسم‌ها سالم گردند، فرزندان نابسامانی، به سامان برسند، همسرانی آرام و قرار گیرند، خانواده‌ای ازهم‌پاشیده‌ای دوباره گرد هم  جمع آیند و دوباره پیوند محبت بینشان برقرار شود.

به‌راستی کدام‌یک از این دو مسیر به آبادانی زندگی خودم کمک بیشتری می‌کند؟ قلبم جوابم را داد، مسلماً راه دوم، یقیناً کمک به کنگره سعادتی را نصیبت می‌سازد، بی‌حساب و به‌وضوح  دیدم، همان افتتاح شعبه در شهرم که آرزو و هدف دیرینه‌ام بود.

حتماً می‌بینم که دیگر خبر فوت فرزندانی که مادرانشان از ترس آبرو به اسم سکته و کرونا این عزیزان را به خاک نمی‌سپارند.

امیدوارم که بتوانم در سال‌های آینده در مراحل بالاتر کمک کنم. انشا الله که خداوند به ما توفیق قدرشناسی و سپاس‌گزاری عطا فرماید. دیگران کاشتند و ما خوردیم، ما بکاریم و دیگران بخورند.

 

تنظیم و ارسال :  وبلاگ همسفران شعبه امین گلی

تعداد بازدید از این مطلب : 584
ادامه مطالب در آرشیو اخبار داخلی
دیدگاه شما
نام :  
ایمیل :  
دیدگاه :  
 
دیدگاه ها
21 نظر  
 • مریم
زمان ارسال
1399/07/06 13:7:7
خیلی عالی لذت بردم واقعا باید با تمام وجود ببخشی وقتی بخشیدی حتما خدا و ند بیشتر به تو می بخشد عین حقیقت است خدا و ند به شما سلامتی وخانواده شما لباس عافیت ببوشاند
 • علیرضا از وحید
زمان ارسال
1399/07/05 16:51:11
احسنت بسیار عالی بیان فرمودید قطعا عضویت در لژیون بزرگ سردار خیر و برکت بسیاری در بر دارد
 • مهدی بناییان
زمان ارسال
1399/07/05 9:24:25
تبریک به خانم سادات و همسفران نمایندگی امین گلی
 • مسافرجعفرنمایندگی ابن سینا
زمان ارسال
1399/07/05 8:53:19
باتشکرازشما همسفرمحترم
 • زهرا هستم همسفر جعفر لژیون دوم
زمان ارسال
1399/07/04 20:11:17
باسلام به خانم سادات تبریک میگم ازاین همه شایستگی بزرگ امیدوارم که در سالهای اینده این لطف شامل حال منهم گردد.خانم سادات شما خیلی بزرگوارید
 • همسفر فاطمه لژیون پنجم
زمان ارسال
1399/07/04 9:44:45
سلام خدمت سادات تبریک می گم دست مریزاد موفق باشید
 • همسفر پروین راهنمای تازه واردین
زمان ارسال
1399/07/04 9:23:6
تبریک ویژه به خانم سادات عزیزم ان شاله که ماهم بتوانیم در این جایگاه قرار بگیریم و کوله بار خود را برای جهان های دیگر پر کنیم
 • همسفرفتانه
زمان ارسال
1399/07/04 9:5:54
تبریک میگم ب خانم سادات عزیزم انشاالله که ماهم بتونیم ب این جایگاه برسیم 🌹
 • زینب لژیون پنجم
زمان ارسال
1399/07/04 8:20:43
خدا قوت خانم سادات عزیز صحبت های دلنشین و پر از مهر شما را خواندم و لذت بردم....آن شاءالله روزی ما هم بشود
 • همسفر لیلا لژیون دوم
زمان ارسال
1399/07/03 23:23:37
عرض تبریک وخدا قوت خدمت خانم سادات عزیز، انشاالله به یمن این بخشش عظیم سلامتی و آرامش به زندگیتان سرازیر شده و شما را در جایگاههای بالاتر ببینیم . خداوند به ما هم این حال خوش را عنایت فرماید.
 • همسفر مریم شعبه سلمان فارسی
زمان ارسال
1399/07/03 23:4:44
تبریک میگم خانم سادات عزیز، سخنانتون خیلی آموزنده بود⚘⚘⚘خدا قوت به خدمتگزاران سایت🌺🌺🌺
 • فرشته هستم همسفرخلیل ازشعبه باباطاهرهمدان
زمان ارسال
1399/07/03 21:33:42
سلام دوستان،حال خوب یعنی گذشتن ازخود،خانم احترام سادات تبریک عرض میکنم خدمتتون،پایدارومستدام باشید
 • همسفر مهتاب ل ۴
زمان ارسال
1399/07/03 16:12:48
خدا قوت خدمت خانم سادات و تبریک ویژه به خاطر دینور شدن شما از صمیم قلبم تبریک میگم و امیدوارم که خداوند قسمت ما هم این خدمت ها را بکند
 • همسفرفاطمه الفL5 امین گلی اصفهان
زمان ارسال
1399/07/03 14:50:15
با عرض سلام و تبریک فراوان خدمت خانم احترام سادات عزیز واقعا چه سعادتی نصیب و روزی شما شده قطعا خواسته اش را داشته اید انشاالله من هم بتوانم به زودی به جمع شما بپیوندم
 • رضوان
زمان ارسال
1399/07/03 12:24:22
خدا قوت به خانم سادات عزیزم مرحباانشالاه که ماهم بتوانیم در این جایگاه قراربگیریم👏👏👏👏👏
 • همسفر مونس
زمان ارسال
1399/07/03 11:51:30
عزیزم خدا قوت به تمام اعضای کنگره و خدمتگزاران تمام شعب ،ان شاالله که هرروزتان پربارتراز دیروز همسفر احترام سادات خواهر م که این راه پرامید را درراهم گذاشتید
 • همسفر فاطمه کمک راهنمای لژیون هشتم نمایندگی امین گلی
زمان ارسال
1399/07/03 11:45:18
ضمن عرض سلام و خداقوت خدمت همه خدمتگزاران من هم به نوبه خودم درک این جایگاه را خدمت جناب آقای مهندس، خانم سادات عزیز و تک تک اعضای کنگره ۶۰ از صمیم قلب تبریک و تهنیت عرض میکنم. انشالله تمام کسانی که بذر این خواسته را در وجود خود کاشته اند ، آنرا درک نمایند. با بهترین خواسته ها برای شما بزرگواران
 • همسفر زهرا ع شعبه امین گلی
زمان ارسال
1399/07/03 11:41:20
بی شک، روزی خواهد رسید که دارایی تان را از دست می دهید! اکنون بخشش کنید تا بخشش،فصلی از فصلهای زندگی تان باشد،نه از آن بازماندگان شما عرض تبریک خدمت خانم احترام سادات عزیز اولین دنور شعبه امین گلی در بخش همسفران من هم به نوبه خودم این گذشت وبخشش زیبا را خدمت همه عزیزان به ویژه اعضای لژیون سردار شعبه امین گلی تبریک میگویم وامیدوارم خداوند این توفیق را به همه کسانی که شوق این خدمت در دلهایشان هست،بدهد.انشاالله برای خانم سادات عزیزم ارزوی سلامتی وتندرستی دارم.
 • همسفر لیلا لژیون هشتم
زمان ارسال
1399/07/03 11:9:1
خدا قوت خدمت خانم سادات به امید رسیدن تک تک ما به حال خوش خانم سادات وتجربه ی ان
 • همسفر لیلا ن
زمان ارسال
1399/07/03 10:58:17
تبریک فراوان به خانم سادات عزیزم خیلی خوشحال شدم انشالله برکت این خدمت رو در زندگیتون ببینید که حتما می بینید
 • همسفر زهره راهنمای تازه واردین امین گلی
زمان ارسال
1399/07/03 10:39:1
خانم سادات عزیز تبریک میگم .خوشحال شدم که با احداث شعبه در شهرستان شماهم موافقت شد .
آخرین عناوین
پربیننده ترین مطالب