تاریخ
يکشنبه 30 شهريور 1399

بخور DSAp معجزه‌ای در درمان کرونا

موضوع : گفت و گو
همسفر محبوبه از تجربه خودشان در استفاده از DSAP در درمان کرونا گفتند: روزی سه تا چهار بار محلول DSAP را همراه با آب و عسل به‌صورت خوراکی استفاده می‌کردم و روزی دو تا سه بار هم از بخور آن استفاده می‌کردم. من از هر دو روش در کنار هم استفاده کردم ولی روش بخور دادن خیلی مؤثرتر بود.
بخور DSAp معجزه‌ای در درمان کرونا

همسفر محبوبه جزو کسانی است که با دستور العمل‌های کنگره بر بیماری کوید19 غلبه کرده است. مسافرش جواد، با مصرف شیشه و تریاک وارد کنگره شد و یازده ماه به روش DST و داروی OT به راهنمایی آقای اسماعیلی سفر کرد. راهنمای خودش خانم منصوره است و در حال حاضر مدت هفت سال و سه ماه و هجده روز است که آزاد و رها هستند.

در این مدتی که کل دنیا درگیر بیماری کرونا شده است و این نگرانی در میان خانواده‌ها وجود دارد که اگر مبتلا شدیم چه‌کار کنیم؟ و یا ترس از این موضوع در بعضی از افراد زندگی را به کامشان تلخ کرده است، در کنگره 60 باوجود جناب آقای مهندس این دغدغه کمتر وجود دارد. ایشان با ابداع محلول DSAP و توصیه به مصرف آن از مدت‌ها قبل از شیوع این بیماری در این مدت یک آرامش خاطری را در همه ما به وجود آوردند. البته تحقیقاتی هم در این زمینه در حال انجام شدن است که افراد با ارائه کلیه مدارک پزشکی خودشان درزمینهٔ این بیماری به این تحقیقات کمک می‌کنند. بعضی از اعضا هم به‌صورت خفیف دچار این بیماری شدند که به‌طورجدی پیگیر بیمارستان نشدند و در منزل با توصیه‌های جناب آقای مهندس و محلول DSAP این دوره بیماری را سپری کردند. همسفر محبوبه مرزبان نمایندگی شهرری هستند که مدتی درگیر این بیماری شدند، با ایشان گفت‌وگویی کرده‌ایم که می‌خوانید:

 

خیلی خوشحال هستم که امروز شما را سلامت می‌بینم و توانستید بر بیماری مرموز کرونا غلبه پیدا کنید، لطفاً برای ما بگویید چگونه متوجه شدید که به این بیماری مبتلا شده‌اید و چه علائمی در شما رخ داد؟

خدا را شاکر هستم که توانستم بر این بیماری غلبه کنم و از خداوند صحت و سلامتی را برای همه عزیزانم خواستارم، راستش من خودم علائم چندانی نداشتم حدود یکی دو روز ابتدایی علائمی مانند تب و لرز خفیف داشتم به‌شدت احساس ضعف و بی‌حالی می‌کردم از آنجایی‌که خانواده همسرم همگی به کرونا مبتلا شده بودند و من هم چند روز قبل‌تر با آن‌ها ارتباط داشتم به این نتیجه رسیدم که احتمال دارد من هم به کرونا مبتلا شده باشم. زنگ زدم به شماره 4030 گفتند با توجه به عوارضی که دارم به‌احتمال‌زیاد درگیر کرونا شده‌ام. بعد از چند روز کاملاً حس بویایی و چشایی خود را از دست دادم و تا دو هفته به‌شدت احساس ضعف، خواب‌آلودگی و بی‌حسی داشتم البته علائم من نسبتاً خفیف بودند.

 

زمانی که متوجه شدید دچار بیماری شده‌اید اولین اقدامی که کردید چه بود؟

زمانی که فهمیدم ابتدا دچار استرس شدم بیشترین نگرانی من بابت فرزندانم و همسرم بود که آن‌ها درگیر بیماری نشوند، ازآنجایی‌که DSAP همیشه در منزل ما یافت می‌شد یک قاشق از آن را همراه آب داخل دستگاه بخور می‌ریختم تا هوای خانه با آن ضدعفونی شود و سعی می‌کردم از فرزندانم دور باشم، هر شب به آن‌ها محول DSAP و آب و عسل می‌دادم.

 

در این مدت از چه داروهایی استفاده کردید؟

در ابتدا که نمی‌دانستم درگیر شده‌ام به علت بدن‌درد و بی‌حالی یک قرص مسکن خوردم اما وقتی متوجه شدم که درگیر بیماری کرونا هستم به تنها دارویی که مراجعه کردم DSAP بود که هم به‌صورت خوراکی و هم به‌صورت بخور استفاده می‌کردم.

 

بعد از مصرف DSAP و قرنطینه کردن خودتان وضعیت شما چه تغییراتی پیدا کرد؟

دو تا سه هفته علائم ‌بالا همراه من بود اما در ابتدا این علائم بسیار شدیدتر بودند ولی با شروع مصرف DSAP کم‌کم حال عمومی من بسیار بهبود یافت.

 

آیا قبل از ابتلا به بیماری کرونا بیماری دیگری هم داشتید؟

خیر بنده خدا را شکر بیماری زمینه‌ای نداشتم.

 

در دوره درمان بیماری شما DSAP را چگونه استفاده می‌کردید؟

با گوش کردن سی‌دی‌ها و راهنمایی گرفتن از عزیزانی که قبلاً دچار این بیماری شده بودند روزی سه تا چهار بار محلول DSAP را همراه با آب و عسل به‌صورت خوراکی استفاده می‌کردم و روزی دو تا سه بار هم از بخور آن استفاده می‌کردم. من از هر دو روش در کنار هم استفاده کردم ولی روش بخور دادن خیلی مؤثرتر بود.


چه مدت طول کشید تا دوران بیماری و نقاهت آن سپری شود و دوباره به روند عادی زندگی برگردید؟

حدود سه تا چهار هفته من با این بیماری درگیر بودم و به لطف خدا و استفاده از DSAP  بهبودی پیدا کردم.

 

با توجه به اینکه فرزندان شما کوچک هستند، این مدت را با بچه‌ها در خانه چگونه گذراندید که آسیبی به آن‌ها نرسد؟

من به‌شدت نگران فرزندان و همسرم بودم در رابطه با همسرم که با شروع کرونا چون کار ایشان در محیط بیرون است و با انسان‌های زیادی سر و کار دارند برای پیشگیری همیشه یک بطری کوچک محلول DSAP و آب و عسل را صبح‌ها آماده می‌کردم و به ایشان می‌دادم تا در طول روز به‌صورت جرعه‌جرعه از آن استفاده کنند. در رابطه با فرزندانم در طول دورانی که خودم به بیماری مبتلا بودم از این محلول به آن‌ها هم می‌دادم و خدا را شکر به خیر گذشت، البته اکنون هم هفته یکی دو بار محلول DSAP را به فرزندان جهت پیشگیری می‌دهم.

 

و حرف آخر؟

در آخر هم خدا را واقعاً شکر می‌کنم که باراهنمایی‌های آقای مهندس و گوش کردن به توصیه‌های ایشان توانستم به‌راحتی با این بیماری مقابله کنم و سلامتی خود را به دست بیاورم. امیدوارم هرچه زودتر ریشه این بیماری نابود شود و همگی بتوانیم به روال زندگی عادی برگردیم. بازهم از آقای مهندس و تمامی اعضای کنگره سپاسگزارم وجود داروهایی مثل OT و DSAP هر دو معجزه بزرگ کنگره هستند که برای داشتن آن‌ها همیشه باید خدا را شاکر باشیم.

 

تهیه و تنظیم: همسفر الناز لژیون ششم

عکس: کمک راهنما خانم فاطمه لژیون چهارم

نمایندگی: همسفران شهرری

تعداد بازدید از این مطلب : 555
ادامه مطالب در آرشیو گفت و گو
دیدگاه شما
نام :  
ایمیل :  
دیدگاه :  
 
دیدگاه ها
13 نظر  
 • همسفر فاطمه
زمان ارسال
1399/06/31 10:5:24
خانم محبوبه عزیز خدا را شکر که سلامت هستید و ممنون که تجربیات خودتان را در اختیار همه قرار دادید، موفق باشید.
 • همسفر آزاده شهرری
زمان ارسال
1399/06/31 0:27:3
خانم محبوبه عزیزم خداروشکر که سلامت هستید،امیدوارم همیشه در سلامتی و شادی باشید.
 • لژیون چهارم اردیبهشت
زمان ارسال
1399/06/30 23:48:2
خانم محبوبه عزیز خدا شکر که سلامت هستید وبراین بیماری غلبه کردید.انشاالله همیشه موفق باشید
 • طاهره همسفر محسن از بوشهر
زمان ارسال
1399/06/30 23:44:39
خیلی خوشحالم که با علم کنگره و کشفیات آقای مهندس روزانه انسانهای زیادی احیا و به آغوش خانواده هایشان برمی‌گردند خانم محبوبه عزیز خدا را شاکرم که توانستید بر این بیماری غلبه کرده و با ایمان به روش آقای مهندس و اجرایی کردنش به صحت و سلامتی دست یابید.
 • همسفرطاهره
زمان ارسال
1399/06/30 23:49:20
سلام خانم محبوبه عزیزم،خوشحالم که شما را سلامت میبینم🌹🌹🌹
 • همسفر مریم لژیون ۷ شهرری
زمان ارسال
1399/06/30 23:36:4
خانم محبوبه عزیز خدا رو شکر که سلامت هستید وبراتون سلامتی وعاقبت بخیری رو از خداوند منان خواستارم وخدارو شاکرم که استاد بزرگی همچون آقای مهندس رو در کنارمان داریم.
 • همسفر زینب
زمان ارسال
1399/06/30 22:52:36
خدا رو شکر خانم محبوبه ی عزیز
 • عباس زمانی
زمان ارسال
1399/06/30 17:8:21
خدا را شکر،،،انشالله همیشه سلامت باشید
 • همسفرفاطمه لژیون ۳شهرری
زمان ارسال
1399/06/30 12:21:28
خانم محبوبه عزیز خدا را شکر که بیماری کرونا را شکست دادید انشاالله همیشه سلامت باشید
 • محمد سپیدکار
زمان ارسال
1399/06/30 10:8:58
بسیار عالی موفق باشید
 • همسفرمنصوره شهرری
زمان ارسال
1399/06/30 8:53:6
خدارا شکر بابت بودن استاد عزیز اقای مهندس که در این روزها دستورالعملهایشان مایه آرامش اعضا می باشد. خانم محبوبه خدا را شکر که به سلامتی این بیماری پشت سر گذاشتید.
 • زهرالژیون ۸
زمان ارسال
1399/06/30 8:50:22
خداروهزار مرتبه شکر که سلامت هستید.
 • همسفرسمیه شهرری
زمان ارسال
1399/06/30 8:38:52
خانم محبوبه ی عزیز خداراشکرکه ازاین بیماری به سلامتی عبورکردید،موفق باشید.
آخرین عناوین
پربیننده ترین مطالب