تاریخ
شنبه 11 مرداد 1399

برای شو شود راهی جز فرمانبرداری نیست

موضوع : دستور جلسات هفتگي
همسفر فرشته از لژیون هفتم شعبه امین گلی در مورد دستور جلسه گفت: چنانچه فرد می‌خواهد نیروهایی را که از دامنه اختیار او خارج باشد، دوباره تحت فرمان بگیرد و به عبارتی شو، شود؛ محقق شود باید فرمان‌برداری کند و هیچ راهی جز این وجود ندارد.
برای شو شود راهی جز فرمانبرداری نیست

مشارکت مکتوب  لژیون هفتم نمایندگی  امین گلی گروه  همسفران:  

 

سلام دوستان اکرم هستم یک همسفر:
مسافر من اگر در بدو ورود به کنگره تمام منیت های خود را کنار گذاشته بود و نمی‌گفت: من که آن‌قدر اعتیادم بالا نیست، من که کارتن‌خواب نیستم، من که مثل این‌ها نیستم و جلوی منیت های خود ایستاده بود؛ بااینکه می‌دیدم همیشه تلاش زیادی هم می‌کرد برای اینکه منظم باشد، افراد کنگره را هم دوست داشت و درراه اهداف کنگره هم‌قدم برمی‌داشت  تااندازه‌ای فرمان‌بردار خوبی بود. ولی باز بعضی‌اوقات همین منیت ها جلوی فرمان‌برداری او را مانند سدی می‌گرفت و نگذاشت که او راهش را به پایان برساند و فرماندهی نیروهای جسمش را به دست بگیرد و اکنون فرمانده خوبی برای جسمش برای خوابیدن و بیدار شدنش برای گذراندن اوقات فراغتش و خلاصه برای زندگی‌اش باشد. درصورتی‌که حالا خواسته‌های نفس این فرماندهی را از او گرفته است و به هر طرف او را می‌کشاند.

 

سلام دوستان فرشته هستم یک همسفر:
فرماندهی هم می‌تواند در صور آشکار باشد، هم در صور پنهان که همان فرمان دادن به قسمت درون است. مثل من امروز باید حتماً به کنگره بروم یا من باید امروز سی دی که راهنمایم اعلام کرده را بنویسیمفرماندهی در این معنا است که یک انسان به یک سری از نیروهای درونی و بیرونی احاطه داشته باشد و قادر باشد کاری که دیگران می‌خواهند انجام بدهند و کاری را که خودش می‌خواهد را به انجام برساند. فرماندهی عین جایگاهی است که انسان در آن قرارگرفته. حالا انسان اگر بخواهد به نقطه‌ای طبیعی برسد باید کارهایی را انجام بدهد و این کارها کلیدی داردچنانچه فرد می‌خواهد نیروهایی را که از دامنه اختیار او خارج باشد، دوباره تحت فرمان بگیرد و به عبارتی شو، شود؛ محقق شود باید فرمان‌برداری کند و هیچ راهی جز این وجود ندارد. این وضعیت برای او لذت‌بخش خواهد بود و لذتی که ما در زندگی می‌بریم و روی این قانون حرکت می‌کنیم که در مسائل مختلف ما تکمیل‌تر می‌شود و شرایط لازم فرماندهی و فرمان‌برداری است؛ این است که فرد فرمان‌برداری کند و در مورد راهنما قضاوت نکند و در مورد نکاتی که او اعلام می‌کند نظریه ندهد و تمام مطالب راهنما باید برای من یک سند یا یک قاب طلایی باشد.

سلام دوستان خدیجه هستم یک همسفر:
در سی دی فرمان‌برداری جناب مهندس به نتیجه‌ی شکل‌گیری و تکمیل ساختار کنگره می‌پردازند. بیان این نکته که در ابتدای این کار موانعی خواسته یا ناخواسته بر سر راه ما قرار گرفت که این مشکلات را با اتحاد و همدلی و روشن‌فکری و ایجاد روحیه به گروه از سر راه برداشتیم. مهندس در ادامه می‌فرمایند: هر ساختاری با تفکر سالم همراه با علم روز توسط فرمانروایان عالمی که با درایت و صبر و توکل به خدا و امید به آینده صورت می‌گیرد. این‌که روحیه‌ی شاد را همراه با محیطی بانشاط برای خود و دیگران فراهم آوریم، باورهای ذهنی درست و صحیح را جایگزین باورهای منفی و بازدارنده کنیم تا با تلاش بیشتر و پیگیری مداوم به آنچه می‌خواهیم دست‌یابیم. دوری از عواملی مانند ناامیدی و یأس روحیه‌ی شاد و دل‌نشین را از ما می‌گیرد و آنگاه باروحیه‌ی دگرگون ما را به‌زانو درمی‌آورد. موفقیت در نزدیکی ماست باید آن را حس کرد تا طعم شیرین آن را بچشید.

 

سلام دوستان معصومه هستم یک همسفر:
فرماندهی یعنی انسان به یک سری نیروهایی، حالا چه نیروهای درون که می‌شود صور پنهان و چه نیروهای بیرون احاطه داشته باشد و آن کاری که از انسان بخواهند را انجام دهد یعنی در آن زمینه به فرماندهی رسیده است. پس اگر این معنی را بخواهیم به کار ببریم این است که کسی که می‌خواهد فرمان بدهد، کاری که از دیگران می‌خواهد انجام بدهند را خودش نیز قادر به انجام آن باشد. این شرط می‌شود طبق معنی فرماندهی. پس اگر بخواهد توانا به انجام کاری باشد یا اگر بخواهد این توانایی را فراهم کند ناچار باید به دانایی مؤثر برسد.

 

 

 
تنظیم و ارسال: وبلاگ همسفران امین گلی

تعداد بازدید از این مطلب : 340
ادامه مطالب در آرشیو دستور جلسات هفتگي
دیدگاه شما
نام :  
ایمیل :  
دیدگاه :  
 
دیدگاه ها
15 نظر  
 • کمک راهنما همسفر اشرف
زمان ارسال
1399/05/14 7:59:3
خدا قوت خدمت تمامی عزیزان مشارکت کننده و تشکر از قسمت سایت
 • کمک راهنما همسفر فاطمه لژیون 11
زمان ارسال
1399/05/13 20:52:54
خدا قوت عالی بود
 • همسفر خدیجه
زمان ارسال
1399/05/13 19:30:51
خدا قوت خدمت تمامی عزیزان که مشازکت فرستادند
 • همسفرزهرا لژیون هفتم امین گلی
زمان ارسال
1399/05/13 15:29:58
عرض سلام وخداقوت خدمت استادعزیزم خانم اشرف .ودوستان هم لژیونی عزیزم ازمشارکت های بسیار عالی تون آموزش گرفتم امیدوارم درمسیر پیش روموفق وثابت قدم باشید
 • همسفر سمیه لژیون هفتم شعبه امین گلی
زمان ارسال
1399/05/13 14:6:8
سلام وخداقوت خدمت جناب مهندس وخانواده گرامی ایشان. امیدوارم همیشه موفق و موید باشید. خداقوت خدمت خانم اشرف عزیزم خسته نباشید وخداقوت خدمت تمام اعضای لژیون هفتم.امیدوارم همیشه موفق و موید باشید .
 • همسفرعزت لژیون7امین گلی
زمان ارسال
1399/05/13 7:45:44
خدا قوت خدمت راهنمای بزگوارم خانم اشرف عزیز بابت زحمتهایی که میکشند خدا قوت خدمت هم لژیونی های عزیزم خدا قوت خدمت خدمتگزان سایت
 • زهرا ف لژیون دهم نمایندگی امین گلی
زمان ارسال
1399/05/12 13:0:0
سلام و عرض ادب خدا قوت به دوستان بزرگوار برای اشتراک گزاری مطالب بسیار آموزنده و خوب. خدا قوت خدمت مدیر سایت برای درج مطالب. خدا قوت خدمت خانم لیلا ن برای ارسال مطالب در سایت.
 • همسفر سمیرا از شعبه چالوس لژیون سوم
زمان ارسال
1399/05/12 12:0:18
خدا قوت به همه عزیزان
 • فاطمه م لژیون هشتم
زمان ارسال
1399/05/12 11:58:3
خداقوت زیباست نثل همیشه کلی اموزش میده مطالبتون انشاالله موفق باشید
 • همسفرفاطمه L5 شعبه امین گلی اصفهان
زمان ارسال
1399/05/12 10:56:24
خداقوت میگم به همسفران لژیون هفتم شعبه امین گلی بسیارعالی امیدوارم پاینده و خدمتگذار در کنگره بمانید
 • همسفر مهتاب ل ۴
زمان ارسال
1399/05/12 10:48:19
خدا قوت خدمت اعضای لژیون هفتم آموزش گرفتم
 • همسفر زهره راهنمای تازه واردین
زمان ارسال
1399/05/12 10:35:53
خداقوت به همسفران شعبه امین گلی
 • محمد علی
زمان ارسال
1399/05/12 6:51:55
سلام و خدا قوت به کل اعضای کنگره 60 از مطالبتون بهره گرفتم پایدار باشید
 • رحمان۲۱/۱۰۷
زمان ارسال
1399/05/11 10:16:18
سلام خداقوت ب تمام اعضاواساتیدکنگره۶۰ ک دراین مسیرمراهدایت میکنن
 • لژیون 25
زمان ارسال
1399/05/11 8:47:42
سلام و عالی بود زنده باد
آخرین عناوین
پربیننده ترین مطالب