تاریخ
يکشنبه 22 تير 1399

مصرف‌کنندگان شیشه با متد DST و داروی OT به درمان قطعی می رسند.

موضوع : مقالات
همسفر فریبا: با شناخت صورت‌مسئله اعتیاد توسط مهندس دژاکام؛ مصرف‌کنندگان شیشه هم که نسبت به مصرف‌کنندگان تریاک، شیره و هروئین تخریب بیشتری دارند می‌توانند با قرار گرفتن در مسیر سفر با متد DST با کمک شربت OT به درمان قطعی برسند و با کمک آموزش‌هایی که می‌گیرند ازنظر جسم و روح و روان به تعادل می‌رسند. گواه این ادعا تیم راگبی کنگره ۶۰ است که اکثر اعضای آن درگذشته مصرف‌کنندگان شیشه بودند.
مصرف‌کنندگان شیشه با متد DST و داروی OT به درمان قطعی می رسند.
 
شیشه یکی از مواد مخدری است که باعث تحریک بیش‌ازحد شده به‌طوری‌که این ماده را در کنگره بیشتر یک ماده مخرب می‌شناسیم تا مخدر. علت نام‌گذاری این ماده به خاطره شباهت زیاد آن به خرده‌های شیشه یا تکه‌های یخ می‌باشد. اصلی‌ترین ترکیب شیشه؛ اسید خطرناکی به نام آمفتامین است که این اسید باعث فعالیت زیاد از حد سلول‌های مغز و ترشح بیش‌ازحد دوپامین در سیستم عصبی مرکزی یعنی مغز می‌شود که نتیجه آن خروج از حالت تعادل به‌ویژه در صور آشکار است که منجر به خلق‌وخوی تهاجمی و غیرقابل‌کنترل در فرد می‌گردد همچنین موجب افزایش حرکات جسمی و فیزیکی، افسردگی، اختلالات حرکتی مانند پارکینسون و اسکیزوفرنی، توهمات بینایی و شنوایی، بدبینی و پرخاشگری و حتی افزایش میل جنسی در خانم‌ها می‌گردد. در ادامه مصرف شیشه، انتهای رشته‌های عصبی مغز یعنی آکسون ها تخریب‌شده و مغز نمی‌تواند روند طبیعی خود را ادامه دهد.
 
فرد مصرف‌کننده با مصرف شیشه، خود را پرانرژی، باهوش و شاد حس می‌کند ولی خیلی در این وضعیت نمی‌ماند و با از بین رفتن نشئگی آن، خود را یک فرد غم‌زده، شکست‌خورده و ناامید حس می‌کند و در این شرایط دست کمک و یاری به‌سوی دیگران دراز می‌کند که اگر موردحمایت قرار گیرد و حامی آن، دانش و علم اعتیاد را بداند و از درمان آن با روش DST آگاه باشد می‌تواند از نابودی مصرف‌کننده شیشه جلوگیری کرده و آن را به زندگی سالم بازگرداند.
 
 
مصرف شیشه گاهی به خاطر داشتن یک باور غلط می‌باشد و آن باور این است که شیشه باعث لاغری و کاهش وزن می‌گردد؛ به همین دلیل در بسیاری از باشگاه‌های ورزشی و سالن‌های آرایشی، سوء استفاده‌کنندگان، افراد را در دام این ماده مخرب می‌اندازند.
 
شیشه؛ یک ترکیب کاملاً مصنوعی و شیمیایی می‌باشد که در جنگ جهانی توسط آلمان‌ها به‌عنوان ماده محرک و ضدافسردگی برای سربازان جنگ استفاده می‌شد تا بتوانند باانرژی بیشتری در جنگ‌ها شرکت کنند، بعدها این ماده توسط آلمان و ژاپن به کشورهای دیگر وارد شد و راهی شد برای سوء استفاده‌کنندگان و دلالان مواد مخدر.
 
اما خدا را شکر که با شناخت صورت‌مسئله اعتیاد توسط مهندس دژاکام؛ مصرف‌کنندگان شیشه هم که نسبت به مصرف‌کنندگان تریاک، شیره و هروئین تخریب بیشتری دارند می‌توانند با قرار گرفتن در مسیر سفر با متد DST با کمک شربت OT به درمان قطعی برسند و با کمک آموزش‌هایی که می‌گیرند ازنظر جسم و روح و روان به تعادل می‌رسند. گواه این ادعا تیم راگبی کنگره ۶۰ است که اکثر اعضای آن درگذشته مصرف‌کنندگان شیشه بودند.
 
در حال حاضر ۳۰ درصد از مراجعه‌کنندگان کنگره ۶۰ مصرف‌کنندگان شیشه می‌باشند. افرادی که تا قبل از ورود به کنگره همیشه با تو هم زیر نظر بودن، با رساندن آسیب به خود و دیگران زندگی تاریکی را داشتند اکنون در کنار اعضای خانواده خود در صلح و آرامش زندگی می‌کنند و از زندگی خود لذت می‌برند. امیدوار هستم تمامی کسانی که نیاز به درمان و رسیدن به تعادل دارند هرچه زودتر راه برای آنان باز شود و مسیر را پیدا کنند.
 
 
نویسنده: همسفر فریبا از لژیون پنجم
همسفران نمایندگی لویی پاستور
تعداد بازدید از این مطلب : 459
ادامه مطالب در آرشیو مقالات
دیدگاه شما
نام :  
ایمیل :  
دیدگاه :  
 
دیدگاه ها
9 نظر  
  • محمد علی
زمان ارسال
1399/04/23 10:32:12
سلام و خدا قوت به اعضای کنگره60 از آموخته هاتون آموختم پایدار باشید
  • مهدیه همسفر محمد از بوشهر
زمان ارسال
1399/04/23 7:57:33
خداقوت خانم فریبا عزیز شکر شکر شکر بخاطر نعمت کنگره ۶۰ مسافر من هم درمان شده ی کنگره است، شیشه همه‌ی زندگی امان را به نابودی کشانده بود اما امروز سرتاسر آرامش برقرار است
  • سپیده .مسافر لژیون x
زمان ارسال
1399/04/23 1:10:2
من مصرف کننده شیشه به مدت ۱۰ سال بودم اصلا یه روزی باورم نمیشد بتونم بزارم کنار البته کنار شیشه چیزهای دیگه ای هم مصرف میکردم ولی شیشه مهمترین ماده مصرف من بود و سالهای اخر از کشیدنی به خوردنی رسیده بودم و توی لیوان اب شیشه حل میکردم و مصرف میکردم بارها بیمارستان روانی بستری شدم بارها کمپ های اجباری طولانی مدت ۶ ماه تا ۱ سال ولی هیچ فایده ای نداشت تا پام میرسید بیرون مصرف میکردم برای من ترک شیشه افسانه ای بود که به واقعیت تبدیل شد چون بدون مصرف من نمیتونستم نفس بکشم و همیشه فکر میکردم مرگ تنها راه نجات هست و خودکشی ۲ بار اونم به صورتی که از کما منو برگردوندن توی کارنامه زندگیم هست ولی تقدیر من این بود که راه کنگره برای من نمایان بشه و این ارزوی ترک من به لطف مهندس به واقعیت بپیوندد من روزی که اومدم کنگره مصرف روزی ۲ گرم شیشه و روزی صد تا قرص اعصاب و الکل و حشیش گاهیی اوقات هم شیره و تریاک داشتم و بارها هم در بیمارستان های روانی بستریم کردن ولی به لطف اقای مهندس من با این داروی شفا بخش از اسارت اعتیاد رهایی پیدا کردم و سیگارمم درمان کردم و تونستم ادامه تحصیل بدم و دارم کار خودمم راه اندازی میکنم کنگره به من بیشتر از یه زندگی داد به من اعتبار و ابرو و خانواده داد .
  • روزبه(ارتش)
زمان ارسال
1399/04/22 21:34:2
سلام.من افرادی را دیده ام که با مصرف سنگین شیشه به کنگره آمدند، کسانی که توهم و دیگر عوارض مصرف شیشه به جزیی از زندگیشان تبدیل شذه بود. اما همین عزیزان امروز حال بسیار خوبی دارند و خدمت می کنند و در کار و روابط اجتماعی بسیار موفق شده اند و امروز الگوهای بدون نقص هستند.با تشکر از نویسنده گرامی.
  • همسفرازاصفهان شعبه سلمان فارسی
زمان ارسال
1399/04/22 21:24:4
عالی بود
  • همسفر خندان
زمان ارسال
1399/04/22 14:17:44
خانم فریبای عزیز، قلمتان پرتوان🌺بسیار زیبا و کامل توضیح دادید. به امید روزی که کنگره جهانی شود و تمام افراد خواستار رهایی راه خود را پیدا کنند🙏🏻
  • همسفر سمیرا از شعبه چالوس لژیون سوم
زمان ارسال
1399/04/22 12:38:44
با سلام و خدا قوت.مسافر من هم شیشه مصرف میکرد و به رهایی رسیدن و آرامش به زندگی ما برگشت و از خداوند میخواهم همه مصرف کنندگان به رهایی و آرامش برسند.
  • علی لژیون 25 کرج
زمان ارسال
1399/04/22 11:3:11
سلام و خداقوت ایشالا همگی مصرف کنندگان درمان بشوند
  • شیرین کرمی
زمان ارسال
1399/04/22 9:47:57
بسیار عالی و جامع
آخرین عناوین
پربیننده ترین مطالب