تاریخ
شنبه 10 خرداد 1399

با محبت در کنگره ماندگار می‌شویم

موضوع : کارگاه های آموزشی کنگره 60
مسافر مهدی استاد جلسه: من خودم هم در ابتدای ورود به کنگره نیتم همین بود. که به خودم بگویم من هم دنبال ترک اعتیاد آمدم و خواستار درمان خودم شدم. و خوشبختانه درمان شدم. به قول آقا کوروش که می‌گوید اینجا با یک بوس و بغل همگی ماندگار می‌شویم. و در ضمن آقا بهنام که مرا راهنمایی کردند، من هم ایستادگی کردم و نتیجه‌اش را گرفتم. انشاله همه کسانی که به کنگره می‌آیند. نتیجه اش را بگیرند،
با محبت در کنگره  ماندگار می‌شویم

سومین جلسه از دوره هفتادوپنجم کارگاه‌های آموزشی مجازی کنگره 60؛ در شعبه آکادمی با استادی مسافر مهدی، نگهبانی موقت مسافر کامران و دبیری موقت احمد، با دستور جلسه «وادی دهم و تأثیر آن روی من» چهارشنبه 7 خرداد 1399 ساعت 17 آغاز به کار کرد.

 

سخنان استاد:

از ایجنت محترم شعبه آکادمی و مرزبانان، نگهبان و دبیر سپاسگزارم. دستور جلسه این هفته وادی دهم و تاثیر آن روی من است. وادی دهم می‌گوید، صفت گذشته در انسان صادق نیست چون انسان جاریست. این بزرگترین پیام امید برای انسان‌هایی است که در تاریکی اعتیاد گرفتار شده‌اند. من خودم شخصاً با پیام این وادی توانستم از تاریکی اعتیاد خارج شدم و به درمان و حال خوش برسم.

کلیه رفتارها و اعمال انسان قابل‌تغییر است و هیچ صفتی چه خوب و چه بد به‌صورت ثابت و ماندگار نیست. انسان‌ها اختیار کامل دارند تا مسیر زندگی خودشان را به بهترین یا بدترین روش طی کنند؛ انسان می‌تواند بدترین شرایط را به بهترین وضع تبدیل کند و یا بهترین شرایط را به بدترین حالت ممکن دربیاورد. در هر حالتی که باشیم می‌توانیم هم صعود کنیم و هم سقوط و در این حالت هشدار می‌دهد که مواظب خودت باش تو می‌توانی با اختیاری که داری هم زنده شوی و هم مرده باشی. 

 

کسی که اشتباهی، حتی بدترین و بزرگ‌ترین اشتباه را انجام داد، می‌تواند برگشت کند؛ فقط خواست او مهم است که آیا می‌خواهد یا نه و در این هنگام است که خداوند به او کمک می‌کند و اگر کسی بگوید از من گذشته و تکرار زشتی به‌اندازه‌ای رسیده که قابل‌شمارش نیست، باز هم راه نجاتی هست زیرا صفت گذشته در انسان صادق نیست چون جاری است.

من فقط آمدم که ببینم در کنگره چه خبر است. اما با ماندن و آموزش گرفتن توانستم صفت خودم را تغییر دهم و به حال خوش برسم. حدود 70 درصد کسانی که به کنگره 60 قدم می‌گذارند. می‌آیند که یک سر بزنند و بروند. 

من خودم هم در ابتدای ورود به کنگره نیتم همین بود. که به خودم بگویم من هم دنبال ترک اعتیاد آمدم و خواستار درمان خودم شدم. و خوشبختانه درمان شدم. به قول آقا کوروش که می‌گوید اینجا با یک بوس و بغل همگی ماندگار می‌شویم. و در ضمن آقا بهنام که مرا راهنمایی کردند، من هم ایستادگی کردم و نتیجه‌اش را گرفتم. انشاله همه کسانی که به کنگره می‌آیند. نتیجه اش را بگیرند، و به رهایی برسند. ممنون از اینکه به سخنان من گوش فرا دادید.

 
 
 
عکس: مسافر مهدی مرزبان وبلاگ
پیاده سازی: مسافر محمد لژیون 19

 

دیدگاه شما
نام :  
ایمیل :  
دیدگاه :  
 
دیدگاه ها
تاکنون نظری برای این مطلب ارسال نشده است .
آخرین عناوین
پربیننده ترین مطالب