تاریخ
دوشنبه 4 فروردين 1399

مهمترین نکته برا ی یک مسافر تنظیم خواب است

موضوع : کارگاه های آموزشی کنگره 60
دیده بان محترم علی خدامی استاد جلسه: اگر بیداری ساعت شش صبح تنظیم شود خواب شب هم تنظیم می‌شود. در روز هم باید فعالیت داشته باشیم که راحت بخوابیم. خسته بشویم و شب به خواب برویم.
مهمترین نکته برا ی یک مسافر تنظیم خواب است

چهارمین جلسه از دور هفتاد و چهارم کارگاه‌های آموزش مجازی کنگره 60؛ شعبه آکادمی با استادی دیده‌بان محترم آقای علی خدامی، نگهبانی مسافر علیرضا و دبیری مسافر مجید با دستور جلسه «اهمیت خواب شب» شنبه دوم فروردین‌ماه 1398 ساعت 17 آغاز به کار کرد.

سخنان استاد:

این اولین جلسه در سال جدید است، من سال نو را به همه خاصه خدمت بنیان کنگره و تمامی مسافران و همسفران تبریک می‌گویم. امسال شرایط متفاوتی داریم و همه‌چیز تحت تأثیر این بیماری قرار گرفته است؛ اما فراموش نکنیم اتفاقاتی که به وجود آمده به خاطر این بیماری حتماً حکمت خداوند است و خواست خداوند بر اساس عمل سالم است؛ ما گفتیم عمل سالم عملی است که شاید ظاهر خوبی نداشته باشد ولی قطعاً نتیجه خوبی دارد. اصل عمل سالم نزد خداوند است، قطعاً این قضیه ختم به خیر خواهد شد و سلامتی به جامعه بازخواهد گشت و طبعات خیرش را همه ما می‌بینیم؛ اما دستور جلسه اهمیت خواب شب و بیداری در صبح زود است. ما می‌دانیم پروتکل DST و متد DST توسط مهندس دژاکام کشف شد که کامل‌ترین روش و درمان قطعی اعتیاد است. حتی اگر شخص در انبار هروئین بخوابد، بدون کوچک‌ترین وسوسه‌ای راحت به خواب می‌رود. این شخص دیگر به سمت مواد نمی‌رود. این کار با روش DST و با شربت OT امکان‌پذیر است. با این روش نیازمند زیرساخت‌هایی هستیم که یکی از این ساختارها مسئله خواب است که خیلی اهمیت دارد. حتی مهندس برای کسی که می‌خواهد رها شود، فقط می‌پرسد خوابت خوب است یا نه؟ این مسئله مهمی است و تنها سؤالی است که جناب مهندس می‌پرسد. پس بسیار مسئله مهمی است اگر خواب خوب نباشد، یعنی شخص به‌سلامت جسم و روان و جهان‌بینی نرسیده است.

ما یک مثلث خواب داریم، اول کی بخوابیم. دوم چقدر بخوابیم و سوم چه جوری بخوابیم و یا چه کیفیت خوابی داشته باشیم. نکته دیگری که در خواب وجود دارد مسئله کم‌خوابی نیست، مسئله جابه‌جایی خواب است یک مقدار تحت تأثیر سیستم ایکس است در زمان اعتیاد هم بد می‌خوابیدیم و هم بد بیدار می‌شدیم و این ناتوانی در بیدار شدن هم مشکل سیستم ایکس است.

 بهترین زمان خواب از نیمه‌شب تا طلوع آفتاب است که ما در این زمان انرژی را به دست می‌آوریم، غده‌هایی در بدن هورمون ترشح می‌کنند، هورمون‌هایی مثل آدرنالین دوپامین و غیره ترشح می‌شود تا ما به خواب برویم. در اول صبح هم همین‌جوری است اگر سفر اولی هستید بزرگ‌ترین کار احیای تمام سیستم و ریکاوری است و حداقل خواب هفت ساعت است و نکته دیگر تنظیم خواب است؛ ما از صبح باید خواب خود را تنظیم کنیم. اگر بیداری ساعت شش صبح تنظیم شود خواب شب هم تنظیم می‌شود. در روز هم باید فعالیت داشته باشیم که راحت بخوابیم. خسته بشویم و شب به خواب برویم.

سیستم ایمنی خیلی مهم است اگر سیستم ایکس و سیستم ایمنی و جسم و روان و جهان‌بینی درست کار کند قطعاً می‌تواند مقابل این بیماری مقاومت کند. این بزرگ‌ترین کار خداوند با کوچک‌ترین جزو هستی انجام می‌شود. در نظام هستی باید قوی شویم که یعنی سیستم ایمنی و سیستم ایکس خود را سالم نگه‌داریم تا با این بیماری مقابله کند. این اتفاق باعث شده که انسان‌ها بیشتر قدر همدیگر را بدانند و همدیگر را بیشتر دوست داشته باشند.

پیاده سازی و تنظیم: مسافر امیر لژیون هجدهم
عکس: مرزبان خبری مسافر مهدی

 

دیدگاه شما
نام :  
ایمیل :  
دیدگاه :  
 
دیدگاه ها
10 نظر  
  • علی اصفهان
زمان ارسال
1399/01/08 2:19:7
سلام لذت بردیم.اگه امکان فایل صوتی این مطالب را در پایین نوشتارهابگذارید.ممنون.
  • همسفر لیلی محمدی
زمان ارسال
1399/01/05 13:31:8
باسلام و خداقوت عالی بود استاد.
  • اکبر از ساوه
زمان ارسال
1399/01/05 0:58:45
سلام و عرض خدا قوت به دیده بان محترم آقای خدامی و تمامی خدمت گذاران در بخش سایت
  • همسفر محمد لژيون سوم أكادمى
زمان ارسال
1399/01/04 21:48:35
خدا قوت به استاد جلسه وعزيزان در قسمت كارگاهاى أموزشى مجازى كه ارتباط را به خوبى بر قرار مى كنند
  • مسافر علی ل۳تخت جمشید شیراز
زمان ارسال
1399/01/04 20:13:45
ممنون که صحبت های آقای خدامی را در سایت قرار دادید
  • حمید مرتضایی از کاسپین لژیون ۲
زمان ارسال
1399/01/04 14:12:35
نکته های آموزنده ای از استاد عزیز کسب کردم سپاس فراوان
  • مسافرمصطفی ل دوم شعبه کاسپین
زمان ارسال
1399/01/04 12:54:55
بسیار سپاسگزارم از مطالب آموزنده که با کلام زیبا و روان بیان شد
  • مسافر مصیب
زمان ارسال
1399/01/04 11:36:42
تشکر از خدمتگزاران وبلاگ آکادمی
  • اکبر گوجه دوست
زمان ارسال
1399/01/04 11:34:39
خدا قوت به همه شما عزیزان که یا مطالب علمی به ما کمک میکنید
  • همسفر داوود
زمان ارسال
1399/01/04 11:19:44
عالی بود. با تشکر از خدمتگزاران وبلاگ آکادمی و سایت کنگره. خدا قوت...
آخرین عناوین
پربیننده ترین مطالب