تاریخ
دوشنبه 18 آذر 1398

اختتامیه مسابقات جام عقاب طلایی نمایندگی های کنگره60 اصفهان

موضوع : گزارش تصویری
روز جمعه 15 آذرماه 1398 در پارک شهدای شهرداری با حضور دیده بان محترم مسافر کامران شریفیان ، ایجنت نمایندگی ورزش اصفهان و مسئولین نمایندگی های کنگره60 اصفهان، اختتامیه مسابقات جام عقاب طلایی برگزار شد.
اختتامیه مسابقات جام عقاب طلایی نمایندگی های کنگره60 اصفهان
روز جمعه 15 آذرماه 1398 در پارک شهدای شهرداری با حضور دیده بان محترم مسافر کامران شریفیان ، ایجنت نمایندگی ورزش اصفهان و مسئولین نمایندگی های کنگره60 اصفهان ، اختتامیه مسابقات جام عقاب طلایی برگزار شد.
 
در ابتدا ایجنت نمایندگی ورزش اصفهان مسافر رضا خلاصه ای از فعالیت های ورزش اصفهان را قرائت کرد.
 
فعالیت‌های ورزشی نمایندگی‌های کنگره 60 اصفهان با آموزش‌های کنگره با پیشرفت چشمگیری در حال پیگیری است و هر جمعه شمار زیادی از مسافران و همسفران در رشته‌های تیمی نظیر والیبال، فوتبال و رشته‌های انفرادی شامل بدمینتون، تنیس روی میز، دارت، شطرنج، باستانی و ایروبیک شرکت می‌کنند.  مسابقات جام عقاب طلایی از آبان ماه 1397 آغاز شد و تا اواسط مهر ماه ادامه داشت.
 
از جمله فعالیت‌های ورزشی اخیر کنگره 60 منطقه اصفهان می توان به موارد زیر اشاره کرد:
 
 1_ برگزاری مسابقات فوتبال با حضور 250 نفر از مسافران در قالب 24 تیم. 
 
 2_ برگزاری مسابقات والیبال با حضور 400 نفر از مسافران در قالب 36 تیم
 
 3- سازمان‌دهی و برنامه‌ریزی مسابقات والیبال گروه همسفران خانم، در قالب 10 تیم از کلیه شعب کنگره 60 در اصفهان. 
 
4_ برپایی رشته ورزشی شنا مخصوص مسافران به‌صورت سه نوبت در هفته از ساعت 5:30 صبح الی 7 صبح با حضور 150نفر از مسافران در هر سانس.
 
 
 5_برگزاری مسابقات دارت، تنیس روی میز، باستانی، شطرنج و بدمینتون، با حضور صدها نفر از مسافران و همسفران.
 
 6_ اعزام تیم‌های منتخب مسافران و همسفران به رقابت‌های کشوری کنگره 60 در پارک طالقانی تهران.
 
 -7 استفاده از استخر ویژه همسفران با حضور 150 نفر، برای یک نوبت در هفته. 
 
 -8برگزاری تمرینات رشته ورزش راگبی 
 
 
سخنان دیده بان محترم مسافر آقای کامران شریفیان  :
 
 
سلام دوستان کامران هستم یک مسافر.
 
 از خداوند سپاسگزاریم که اجازه داد یک روز دیگر در کنار هم باشیم، توفیق بزرگی است این باهم بودن و این پیوندهای قوی که در کنگره و کاری که انجام می‌شود، حس خوبی است که ما را درک می‌کند و امیدوارم این جمع همیشه شاد و سرحال به مسیر خودش ادامه دهد. 
 
این هفته همان‌طور که اطلاع دارید هفته بنیان کنگره است و شاید اول صحبت‌ها را باید با تبریک این روز به همه عزیزان شروع کنم و  واقعیت این است که صحبت کردن در مورد بنیان کنگره همان‌طور که می‌دانید کار بسیار سخت و در مورد ایشان صحبت کردن هم برای من سخت است و فقط شاید بشود این‌طور گفت که روزی که این حرکت شروع شد آقای مهندس در کنار خانواده شان این مسیر را شروع کردند و این نقطه ، یک آغازی شد برای حرکت این جمعی که امروز اینجا و در تمام ایران دارند این مسیر را ادامه می‌دهند، به‌نوعی روز تولد بنیان کنگره روز پانزدهم آذرماه روز تولد تک‌تک ما است و این روز برای تک‌تک ما یک روز فراموش‌نشدنی و یک روز بسیار گرامی و عزیز است و ما در کنگره این روز را هیچ موقع فراموش نمی‌کنیم و یادآوری این روز یک سرفصل نو در زندگی تک‌تک ما می‌تواند باشد .
 
 
 آقای مهندس در روز چهارشنبه فرمودند که یک سرفصل و یک آغاز است و برای تک‌تک ما می‌تواند یک آغازی باشد و با خودمان و خدای خودمان عهد و پیمان ببندیم که زندگی را بی‌هدف طی نکنیم و زندگی خودمان را با هدف و هدف خدمت به انسان‌ها طی کنیم و شاید بزرگ‌ترین درسی که ما از کنگره گرفتیم همین عشق ورزیدن با مخلوق خداوند است که داریم در اینجا تمرین می‌کنیم.
 
 یکی از بزرگان جمله‌ای دارند که می‌فرمایند ما در زمین تمرین می‌کنیم و در آسمان بتوانیم جذبش کنیم ، ما اگر عشق را در زمین تجربه کنیم، عشق ورزیدن را در زمین تجربه کنیم مطمئناً در حیات بعدی هم می‌توانیم این عشق ورزیدن را ادامه بدهیم و آن حال خوشی که در بهشت باید تجربه کنیم، تجربه‌اش بکنیم. 
 
آقای مهندس بزرگ‌ترین درسی که به ما دادند درس متانت، درس معرفت، درس گذشت، درس فداکاری، درس ایثار، درس ازخودگذشتگی و این را باید تک‌تک ما تمرین کنیم چه در زمین ورزش و چه در عرصه‌های مختلف زندگی خودمان در روابط اجتماعی در روابط کاریمان در روابط خانوادگی باید به هر شکلی که بتوانیم با تمام توانمان کوشش بکنیم که بتوانیم تمرینش کنیم. 
 
جهانی که کامل است ، تمرین همین روزها است. کنگره تمرین راه رفتن روی زمین است و زمین را باید پاک نگه‌داریم ، باید محافظتش کنیم و به او احترام بگذاریم ، هر چیزی که در زمین خدا خلق‌شده است باید به او احترام بگذاریم از درخت ، گیاهان، جانوران، انسان‌ها و هر موجودی که در زمین است. ما داریم تمرین می‌کنیم که به آن‌ها احترام بگذاریم.
 
 امروز روز قشنگی است ، از ایجنت پارک آقا رضای عزیز تشکر می‌کنم و خدا قوت به او می‌گویم، کاری بوده است که مطمئناً جمعی انجام‌شده است و فکر می‌کنم که هشت الی نه ماه و یا یک سال طول می‌کشد که این کار انجام شود و این نیاز به یک برنامه‌ریزی خیلی دقیق دارد. شاید روزی که کنگره در اصفهان شروع به کارکرد، باید یادی بکنیم از بچه‌های قدیمی از پایه‌گذاران اصفهان آقای علی خدامی عزیز ، آقای جمال کبیر رضایی عزیز و آقای سید مهدی حسینی عزیز که این عزیزان از جانشان مایه گذاشتند تا ما امروز اینجا این لذت و شادی را تجربه بکنیم و هیچ‌وقت نباید فراموش کنیم انسان‌هایی را که از زندگی و از بزرگ‌ترین سرمایه زندگی خودشان که وقت این عزیزان است گذشتند که ما امروز طعم شیرین رهایی، طعم شیرین زندگی کردن را در کنار هم بچشیم و کسانی که به هر شکلی باعث می‌شوند در زندگی ما آرامش و حال خوب به وجود بیاید که این انسان‌ها را هیچ‌وقت نباید فراموش کنیم و همیشه باید قدردان این عزیزان باشیم.
 
خدا قوت می‌گویم به تمام نگهبانان ورزشی که کمک می‌کنند به مرزبانان و ایجنت پارک تا این بستر آماده شود تا در این شرایط فعلی قرار بگیرید تا بتوانید ورزش کنید. به شما تبریک می‌گویم که حضور دارید و پازل درمان را کامل می‌کنید ، به‌ هرحال برای همه شما آرزوی سلامتی و توفیق دارم. 
 
کار کنگره کار جمعی است ، اگر شماها به اعضا و خدمت‌گزاران و مسئولین کمک نکنید  مطمئن باشید که به‌هیچ‌عنوان نمی‌توانستند این شرایط خوب را مهیا کنند و امیدوارم که همه شما همکاری داشته باشید با مسئولین و ایجنت ها که انشاالله شعاع اصفهان همان‌طور که سرآمد شهرهای ایران است همچنان قوی و محکم به مسیر خودشان ادامه بدهید. خیلی ممنون، خیلی خوشحالم که شمارا می‌بینم به‌افتخار بنیان کنگره 60 دست بزنید.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
نفرات اول تا سوم مسابقات بدمینتون
 
مقام اول مسافر مهراب از نمایندگی سلمان فارسی
 
مقام دوم مسافر علیرضا از نمایندگی شیخ بهایی
 
مقام سوم مسافر  میثم از نمایندگی سلمان فارسی
 
 
 
نفرات اول تا سوم مسابقات شنا
 
مقام اول مسافر آریا از نمایندگی شیخ بهایی
 
مقام دوم مسافر صالح از نمایندگی سلمان فارسی
 
مقام سوم مسافر  مجید از نمایندگی سلمان فارسی
 
 
نفرات اول تا سوم مسابقات شطرنج
 
 
نفرات اول تا سوم مسابقات باستانی
 
 
نفرات اول تا سوم مسابقات تنیس روی میز
 
مقام اول مسافر حمیدرضا از نمایندگی شیخ بهایی
 
مقام دوم مسافرسعید از نمایندگی امین گلی
 
مقام سوم مسافر  رسول  از نمایندگی سلمان فارسی
 
 
نفرات اول تا سوم مسابقات دارت
 
مقام اول مسافر یاسین از نمایندگی میرداماد
 
مقام دوم مسافر جابر  از نمایندگی سلمان فارسی
 
مقام سوم مسافر  مسعود از نمایندگی سلمان فارسی
 
 
نفرات اول تا سوم مسابقات فوتسال
 
 
 
 
مقام اول تیم همسفران نمایندگی های کنگره 60 اصفهان
 
مقام دوم تیم مسافر علیرضا هویدا از نمایندگی سلمان فارسی
مقام سوم تیم مسافر میثم یارعلی از نمایندگی میرداماد اصفهان
 
نفرات اول تا سوم مسابقات فوتسال
 
 
مقام اول تیم شیخ بهایی 15 به سرپرستی مسافر حسین نامداری
 
 
مقام دوم تیم میرداماد 1 به سرپرستی مسافر عباس شریفی
مقام سوم تیم شیخ بهایی 4 به سرپرستی مسافر علی جمالی
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
عکاس : مسافر احسان و مسافر علیرضا
ارسال تصاویر : مسافر حبیب
تایپ : مسافر مصطفی س
تنظیم مدیر وبلاگ
 
تعداد بازدید از این مطلب : 705
ادامه مطالب در آرشیو گزارش تصویری
دیدگاه شما
نام :  
ایمیل :  
دیدگاه :  
 
دیدگاه ها
1 نظر  
  • همسفر مهتاب
زمان ارسال
1398/09/18 13:23:53
ماشاله شیر مردای اصفهانی.دمتون گرم
آخرین عناوین
پربیننده ترین مطالب