تاریخ
سه شنبه 12 آذر 1398

نقش سی‌دی‌ها و نوشتن آن‌ها در آموزش

موضوع : دستور جلسات هفتگي
انسان مانند رودی است که باید در جریان باشد. این راه که ما در آن قدم نهاده‌ایم، راهی است بسیار زیبا، جذاب و لذت‌بخش درصورتی‌که راه به بیراهه ننهیم.
نقش سی‌دی‌ها و نوشتن آن‌ها در آموزش

یکی از مهم‌ترین و کلیدی‌ترین آموزش‌های کنگره ۶۰ نقش سی‌دی‌هاستدر گذشته به علت عدم دسترسی همه اعضای کنگره ۶۰ در شعبات و نمایندگی‌های خارج از تهران به کلاس‌های آموزش بنیان کنگره اعضا با مشکلات آموزشی مواجه بودند ولی امروزه خوشبختانه با استفاده از سی‌دی‌های آموزشی این مشکلات از بین رفته و همه اعضای کنگره ۶۰ در تمام نقاط کشور می‌توانند به‌راحتی آموزش‌های به‌روز بنیان کنگره استفاده نمایند.

موضوعی که آقای مهندس در مورد آن صحبت می‌کنند بلافاصله سی دی آن توسط انتشارات کنگره در هفته منتشر می‌شود و به تمام شعبات کنگره ارسال می‌گردددر حال حاضر یکی از مهم‌ترین منابع آموزشی لژیون‌ها سی‌دی‌های کنگره می‌باشد که هفته‌ای یک‌بار همه اعضای لژیون آن را تهیه می‌کنند و در لژیون در مورد آن موضوع بحث و گفت‌وگو و مشارکت می‌کنند.

سی‌دی‌ها نقش بسیار مهمی را در آموزش‌های کنگره ۶۰ ایفا می‌کنند ما می‌توانیم در مورد تمام مشکلات روزمره خود در این سی‌دی‌ها راه‌حل پیدا کنیمچون آقای مهندس در آموزش‌های خود در مورد مسائل و مشکلاتی که با آن روبرو هستیم صحبت می‌کنند و راه‌حل منطقی جلوی پای ما می‌گذاردوقتی به گذشته فکر می‌کنم تمام راه و رسم زندگی کردن من غلط بوده و با ورود به کنگره به‌مرورزمان یاد گرفتم چگونه با مشکلات و عیب‌های خود برخورد کنم و آن‌ها را حل کنم و راه‌حل آن مشکل را چگونه پیدا کنم؟!

تمام این آموزش‌ها را بنیان کنگره در اختیار اعضای خود قرار می‌دهد و من همسفر باید یاد بگیرم که چگونه از آن‌ها در زندگی خود استفاده کنم تا زمانی که این آموزش‌ها را به مرحله اجرا درنیاورم این مشکلات روزبه‌روز بیشتر و بیشتر می‌شوندسی‌دی‌ها خیلی زیبا و جامع در اختیار من رهجو قرار می‌گیرد تا با گوش دادن و نوشتن سی‌دی‌ها یاد بگیرم که چگونه از آن‌ها در مراحل زندگی استفاده کنم و با نوشتن‌ها هم تمرکز و حواس خود را بیشتر تقویت کنم که بتوانم آموزش بگیرم تا به مرحله اجرا دربیاورم.

زمانی من به مرحله‌ای از آموزش دست می‌یابم که به‌خوبی از منابع آموزشی کنگره استفاده کنمیک همسفر وقتی وارد کنگره می‌شود با فراگیری جهان‌بینی که همان منابع آموزشی کنگره ۶۰ است می‌تواند نقش بسیار مهمی را در زندگی خود و مسافر داشته باشددر پایان از آقای مهندس و خانواده محترمشان به خاطر تمام آموزش‌ها کمال تشکر و قدردانی رادارم و از خانم مینا برای خدمت در سایت.

 

همسفر آرزو لژیون یکم
تایپ همسفر فاطمه؛ لژیون هشتم
عکاس: همسفر مینا

تعداد بازدید از این مطلب : 1362
ادامه مطالب در آرشیو دستور جلسات هفتگي
دیدگاه شما
نام :  
ایمیل :  
دیدگاه :  
 
دیدگاه ها
9 نظر  
  • مسافرجعفرنمایندگی ابن سینا
زمان ارسال
1398/09/14 8:16:21
همسفرمحترم وگرامی سرکارخانم آرزوزیبابوددرودبرشما
  • همسفر سمیرا از شعبه ی چالوس
زمان ارسال
1398/09/13 19:9:29
بسیار عالی
  • مسافر علی ل2شعبه تخت جمشید شیراز
زمان ارسال
1398/09/13 15:20:26
خداقوت
  • محمد صادق
زمان ارسال
1398/09/13 10:4:17
تشکر از شما همسفر گرامی خدا قوت به خدمتگزران سایت.👏👏👏👏
  • همسفرمریم لژیون6ازسلمان فارسی
زمان ارسال
1398/09/12 19:7:40
خداقوت به خانم آرزو بسیار زیبا نوشته بودید استفاده کردم به خانم مینا وفاطمه هم خداقوت
  • همسفر فاطمه
زمان ارسال
1398/09/12 13:24:56
خدا قوت عالی بود
  • مسافر محمدجهانقلی لژیون هفتم بوشهر
زمان ارسال
1398/09/12 8:38:3
خداقوت به همسفر محترم عالی بود.تشکر از خدمتگزاران سایت مرکزی
  • مسافر میلادخداکرمی نمایندگی ابن سینا
زمان ارسال
1398/09/12 8:28:59
ممنون از شما همسفر محترم بابت این نوشته زیبا
  • همسفرشهین ازپرستار
زمان ارسال
1398/09/11 22:19:35
بسیارعالی بود بیانات شما دوست خوبم .خداقوت
آخرین عناوین
پربیننده ترین مطالب