تاریخ
چهار شنبه 29 آبان 1398

فینال چهاردهمین دوره مسابقات فوتبال جام عقاب طلایی

موضوع : تربیت بدنی
لژیون 12 نمایندگی شفا با دو گل به برتری رسید و این مسابقه حساس و تماشایی با نتیجه 2 بر 4 خاتمه یافت و درنهایت لژیون 14 نمایندگی فردوسی نایب قهرمان و لژیون 12 شفا به قهرمانی این دور از مسابقات دست یافت.
فینال چهاردهمین دوره مسابقات فوتبال جام عقاب طلایی

در چهارچوب مسابقات جام عقاب طلایی نمایندگی‌های مشهد که از تاریخ 21 بهمن‌ماه سال 97 آغازشده، جمعه 21 بهمن‌ماه سال 98 فینال فوتبال این دور از مسابقات بین دوتیم فینالیست، لژیون 14 نمایندگی فردوسی از یک طرف و لژیون 12 نمایندگی شفا از سوی دیگر در حضور میهمانان گرامی جناب آقای تیموریان کارشناس فرهنگی شهرداری مشهد و جناب آقای شایسته مسئول اوتی کلینیک مشهد برگزار شد.

این دیدار نفس‌گیر و جذاب در وقت قانونی به‌تساوی دو بر دو انجامید و در وقت اضافه نهایتاً لژیون 12 نمایندگی شفا با دو گل به برتری رسید و این مسابقه حساس و تماشایی با نتیجه 2 بر 4 خاتمه یافت و درنهایت لژیون 14 نمایندگی فردوسی نایب قهرمان و لژیون 12 شفا به قهرمانی این دور از مسابقات دست یافت.

لژیون پنجم شفا در فراز و نشیب‌های فراوان این دور از مسابقات بین سه تیم برتر قرار گرفت و با کسب مدال برنز به مقام سوم رسید. در پایان مسابقه فینال فوتبال ضمن اهدای مدال افتخار به این قهرمانان توسط مسئولین دو نمایندگی و میهمانان حاضر احکام قهرمانی ممضی به امضاء آقای مهندس دژاکام نیز تقدیم این سه تیم افتخارآفرین گردید در انتهای این مسابقات ضمن قدردانی از داوران و ورزشبانان فوتبال و والیبال چهاردهمین دور مسابقات عقاب طلایی نمایندگی‌های مشهد از جانب ایجنت و لژیون مرزبانی پارک نیلوفر آبی با تقدیم لوح سپاس از این خدمت گذاران عزیز نیز سپاسگزاری به عمل آمد. خاطرنشان می‌کند این دور از مسابقات با حضور 8 تیم و 80 بازیکن و انجام 36 بازی به کار خود خاتمه داد.


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
تصویربرداروتنظیم برای وبلاگ:مسافرحسن لژیون ششم

 

تعداد بازدید از این مطلب : 583
ادامه مطالب در آرشیو تربیت بدنی
دیدگاه شما
نام :  
ایمیل :  
دیدگاه :  
 
دیدگاه ها
4 نظر  
  • مسافر محراب
زمان ارسال
1398/09/08 19:34:3
بسیار عالی بود برد و باخت برایمان مهم نبود . اینکه تا آخرین لحظه و آخرین بازی حضور داشتیم حس خوبی داشت . از تمام برگزار کنندگان و خدمتگزاران تشکر میکنم .
  • مسافر احسان
زمان ارسال
1398/08/30 14:3:0
تبريك به كمك راهنماي عزيز جواد آقاي فلاح و همچنين به ساير عزيزان
  • نادر فراهانی
زمان ارسال
1398/08/29 13:29:34
سلام و خدا قوت وتبریک به همه ورزشکاران کنگره 60 همچنین اعضای مشهد بابت موفقیت در عرصه ورزش
  • حمید سیستانی پور(نمایندگی شفا)
زمان ارسال
1398/08/29 11:46:18
تبریک تبریک تبریک
آخرین عناوین
پربیننده ترین مطالب