تاریخ
سه شنبه 30 مهر 1398

سیستم ایکس و عظمت این کشف بزرگ

موضوع : کارگاه های آموزشی کنگره 60
مسافر محمد استاد این جلسه کشف سیستم ایکس توسط مهندس دژاکام را بزرگترین کشف قرن دانست و در این رابطه اذعان داشت: اگر قرار به نوبل دادن باشد صدتا نوبل هم برای این کشف کم است و این نشان از عظمت این کشف بزرگ دارد.
سیستم ایکس و عظمت این کشف بزرگ

دهمین جلسه از دور دوم  کارگاه‌های آموزشی عمومی کنگره ۶۰ لژیون خرم‌آباد؛ با استادی مسافر محمد، نگهبانی مسافر شمس‌الدین و دبیری موقت مسافر مرتضی بادستورجلسه (سیستم ایکس) در تاریخ 25 مهر سال 1398 ساعت 17 آغاز بکار نمود.

خلاصه سخنان استاد:

در ابتدا جا دارد خدا را بابت این جایگاهی که در آن حضور دارم شکر کنم و از آقا شمس‌الدین نگهبان جلسه که فرصت خدمتگزاری به بنده دادند تشکر می‌کنم. دستور جلسه این هفته سیستم ایکس است که به جرات می‌توانم بگویم از مهم‌ترین دستور جلسات کنگره است. اول باید ببینیم چرا به این سیستم، ایکس گفته می‌شود؟ به این دلیل که هنوز هم در بسیاری از جهات برای علم پزشکی ناشناخته و مبهم است و هنوز هم دنیای پزشکی شناخت چندانی روی آن ندارد. البته قبلاً یک‌چیزهایی از این سیستم به گوش من رسیده بود و اصل این قضیه توسط پزشکان آلمانی کشف‌شده بود ولی هیچ‌گاه به این گستردگی کنگره ۶۰ روی آن تحقیق نشده بود و وقتی من به کنگره آمدم تازه فهمیدم ارتباط این سیستم با بیماری اعتیاد من چگونه است و این ارتباط نخستین بار در کنگره ۶۰ و توسط مهندس دژاکام کشف شد. خود جناب مهندس می‌فرمایند وقتی متد dst به برکت ماه رمضان در این ماه کشف شد بعد از مدتی از دل همین روش دوستانی نزد من آمدند و می‌گفتند که بیماری ام‌اس یا مشکل کبدی یا کولیت معده یا سرطان داشتند و حالا بعد سفر خوب شده‌ایم و او می‌گفتند که خدا رو شکر خواست خدا بوده، ولی وقتی تعداد این مراجعه‌کنندگان بیشتر شد متوجه شدن که یک‌چیزی هست  در این روش که این‌همه بیماری درمان شده و بعدها متوجه شدند که دلیلش همین بازسازی سیستم ایکس بوده است و ازآنجا نام سیستم ایکس مطرح و مقالات زیادی درباره آن در كنگره نوشته شد.

البته ما مطلبی داریم در کتاب ۶۰ درجه که می‌فرماید حکم قاضی در زمان حیاتش چندان مهم جلوه می‌کند و بعد ما خواهیم دید که به‌صورت بسیار گسترده‌ای از این موضوع یاد خواهد شد و به آن پرداخته می‌شود همان‌طور که استاد امین فرمودند که اگر قرار به نوبل دادن باشد صدتا نوبل هم برای این کشف بزرگ بازهم کم است و این نشان از عظمت این کشف بزرگ است و بازهم تکرار می‌کنم که به جرت می‌توانیم بگوییم مهم‌ترین دستور جلسه ماست و در طول هفته گذشته در موردش صحبت کردیم، اگر دوهفتم دیگر هم در مورد این دستورجلسه صحبت بشود بازهم کم است.

اگر بخواهم بیشتر در مورد سیستم ایکس صحبت کنم، باید گفت که وقتی ما به کنگره وارد می‌شویم دائم یکسری معجزه به گوشمان می‌خورد که فلانی سرطان داشته است و هم‌اکنون حالش خوب شده یا فلانی مشکل کبدی داشته، فلان شخص بچه‌دار نمی‌شده، فلانی شخص ام‌اس داشته و …. و هم‌اکنون بهبودی حاصل‌شده و حالش خوب است و یا مشکلات روانی که در ظاهر معلوم نیستند و اکثر ما به آن دچار بودیم، ولی هم‌اکنون حالمان خوب است و به زندگی عادی برگشته‌ایم و همه اینها به برکت متد dst و بازسازی سیستم ایکس است. اگر بخواهم در مورد خودم صحبت کنم این اواخر مصرف یک سؤالاتی همیشه در ذهنم بود ولی جوابی برایشان پیدا نمی‌کردم و به هر دکتری هم که مراجعه می‌کردم نهایتاً برایم قرص تقویتی و ویتامین تجویز میکرد. یادم است که دقیقا قبل از فصل بهار که میشد حالم بسیار خوب بود و به اندازه سه نفر کار می‌کردم ولی با شروع فصل بهار کامل خانه‌نشین می‌شدم تا شش ماه، دوباره با شروع فصل سرما حالم بهتر می‌شد و از خانه بیرون می‌آمدم، بنده به هیچ کنترلی روی خواب خودم نداشتم و همیشه در حالت چرت بودم و همش با خودم می‌گفتم خدایا یک دارویی، یک‌چیزی پیدا کنم که خواب دیگر نداشته باشم، یک روزهایی من خیلی خوب حرف می‌زدم و یک روزهایی اصلاً قادر به صحبت کردن نبودم و حتی از یک جواب ساده و معمولی عاجز بودم، یک روزهایی بسیار افسرده بودم و روز دیگر بسیار شاد و سرحال بودم ولی هم‌اکنون از بعد سفرم به یک تعادل نسبی رسیده‌ام و حالم خوب است. حرف ما در کنگره این است که شخص بعد از سفر باید از روزهای قبل از اعتیادش هم بهتر باشد درحالی‌که در انجیو های دیگر تمام شعارشان این است که ما حال شخص را مثل دوران قبل از اعتیادش میکنیم درحالی‌که در کنگره ما میگوییم که اگر حال شخص مثل دوران قبل اعتیادش باشد که کار خاصی انجام نداده‌ایم و آن موقع حال شخص بد بوده که به اعتیاد کشیده شده و ما اگر حالمان بهتر از دورانی باشد که به وادی اعتیاد پا گذاشته‌ایم آن موقع کار مهمی انجام داده‌ایم.

 

 

عکس:مسافر محسن

ویرایش و ارسال:مسافر محمد

دیدگاه شما
نام :  
ایمیل :  
دیدگاه :  
 
دیدگاه ها
5 نظر  
  • همسفر فاطمه ، شعبه شادآباد
زمان ارسال
1398/08/06 6:29:31
استاد محترم بسیار عالی بیان نمودید. ممنون از بیان تجربیات خوبتان، خدا را شکر برای آموزشهای کنگره. خدایا شکر که اینگونه مسافران و همسفران به درمان ، رهایی ، تعادل رسیدند و در راه تکامل و احیا در حرکت هستیم. و علم چگونه زندگی کردن را میآموزیم. ممنون از عکسها ، بسیار خوشحال شدم با دیدن لژیون شهرم ، علی الخصوص دیدار همسفرانی که در این.مکان حضور داشتند. انشاءالله شاهد تشکیل شعبه و گسترش و وسعت این لژیون باشیم. خدمتگزاران خداقوت و احسنت. اجرتان با خداوند منان. خدمتگزاران وبلاگ خدمتتان پربرکت عالی بود. گزارش خوبی تهیه کردید. الهی شکر که در این مسیر قرار گرفتیم. خدایا شکر که خدمتگزار کنگره هستیم. انشاءالله شاهد حضور قوی همسفران در این لژیون باشیم.حاصل آموزش و خدمت ، زندگی سرشار از آرامش است. خدایا شکر مسافرم به درمان و رهایی رسیدند ، و سالها است در مسیر خدمت در کنگره برای آموزش گام برمی دارم ، و ثمرات و برکات آن را دیده ام. از خدمت های به ظاهر کوچک مانند صندلی چیدن و نظافت سالن ، تا خدمتهای دیگر ، وبلاگ نویسی ، مرزبانی و اینک کمک راهنمایی ، و با گذشت زمان آرامش بیشتری را تجربه کردم و برکات خدمت را در زندگی ام بخوبی حس کردم. همسفران گرامی با امید و صبر قدم بردارید و در مسیر اطاعت از اصول و قوانین کنگره بطور حتم به رهایی و زندگی بهتر و سالمتر خواهید رسید. سلامت و موفق باشید. با تشکر از خدمتگزاران سایت خداقوت و سپاس
  • توکل خرم آباد
زمان ارسال
1398/08/01 20:51:11
باتشکرازاقامحمد و خداقوت به راهنما آقا رضا بسیار عالی وجلسه پرباری بود، انشاالله در راه اهداف کنگره که همان صلح وارامش ودرمان اعتیاد است؟ موفق ومواید باشید
  • حمید. لژیون خرم آباد
زمان ارسال
1398/08/01 14:49:35
باسلام وعرض خداقوت به آقای محمد، استاد جلسه که از خدمتگزاران فعال در لژیون خرم آباد می باشند. برای نگهبان و دبیر جلسه هم آرزوی موفقیت و سلامتی دارم
  • مسافرمهران، نمایندگی امین قم
زمان ارسال
1398/07/30 11:31:36
سلام. محمدعزیزبسیارعالی بود. امیدوارم همیشه چشمه جوشان باشید
  • مسافر محمد خورشیدوند خرم آباد
زمان ارسال
1398/07/29 23:43:42
خداقوت به همه دوستان جلسه بسیار خوب و پرانرژی برگزار شد
آخرین عناوین
پربیننده ترین مطالب