تاریخ
پنج شنبه 25 مهر 1398

سیستم ایکس؛ گنجی که در کنگره پیدا شد

موضوع : کارگاه های آموزشی کنگره 60
جلسه سیزدهم کارگاه های اموزشی همسفران شعبه ی رودهن با استادی همسفر مهتاب با دستور جلسه سیستم ایکس روز سه شنبه 23 مهرماه 98 برگزار شد.
سیستم ایکس؛ گنجی که در کنگره پیدا شد
 
جلسه ی سیزدهم از دور یازدهم کارگاه های آموزشی خصوصی همسفران شعبه رودهن به استادی همسفر مهتاب، نگهبانی همسفر زهرا و دبیری همسفر نازنین، با دستورجلسه  "سیستم ایکس" روز سه شنبه در تاریخ 23 مهر 98 ساعت 16 اغاز گردید.
 
خلاصه سخنان استاد:

ایکس به معنی مجهول بودن است. درواقع پی و پایه‌ی اصلی می‌باشد که با روان رابطه‌ مستقیم دارد.

سیستم ایکس و مواد شبه افیونی، مهم‌ترین مسئله در مقوله درمان اعتیاد است که مطرح می‌شود و جز یکی از مهم‌ترین دستور جلسات کنگره است. بدن انسان از میلیون‌ها سلول ساخته‌شده و هر سلول به‌تنهایی به‌اندازه‌ی یک کشور می‌باشد که هنوز علم پزشکی موفق به شناخت آن نشده شاید به همین علت بسیاری از بیماری‌ها مجهول مانده. آقای امین می‌فرمایند گنجی که آقای مهندس در کنگره پیدا کردند همین سیستم ایکس بوده است.

سیستم ایکس از دو طریق تحت تأثیر قرار می‌گیرد و آسیب می‌بیند: باسیم و بی‌سیم.

باسیم می‌توان آسیب های از طریق مواد مخدر، قرص‌ها، مشروبات الکلی، کم‌خوابی و یا پرخوری و انواع بیماری‌های جسمی نام برد و عامل دیگر  از طریق افکار و اندیشه‌ی منفی، حسادت، دروغ، غیبت، کینه و نگرانی های طولانی‌مدت بر روی سیستم ایکس اثر می‌گذارد و ریشه‌ آن‌ها عدم آگاهی انسان است

در کنگره برای درمان و به تعادل رساندن سیستم ایکس، مسافران طی یازده ماه و از طریق شربت ot و همسفران از طریق آموزش های جهان‌بینی عمل می‌کنند.
 
 

جهان‌بینی به من کمک می‌کند تا در مسیر ارزش‌ها قرار بگیرم و با انجام کارهای مثبت حس خوب دریافت کنم و این حس، احساس نشاط به من می‌دهد. هرچه بیشتر به‌طرف ارزش‌ها حرکت کنیم، در صراط مستقیم باشیم و به نیروهای الهی وصل شویم سیستم ایکس سالم می‌ماند و انسان در بهشت به سر می‌برد و از هر اتفاق کوچکی در زندگی لذت می‌برد، درواقع تعادل دارد اما بلعکس هرچه در جهت ضد ارزش‌ها پیشروی کنیم سیستم ایکس آسیب بیشتری خواهد دید، مشکلات بیشتر می‌شود و نمی‌توانیم درست تفکر کنیم و نتیجه‌ی مطلوبی به دست نخواهیم آورد. شاید به نتیجه دست پیدا کنیم اما از لحاظ روحی و روانی که  ارتباط مستقیم با سیستم ایکس دارد آسیب‌های زیادی می‌بینیم و دائم با مشکلات، افسردگی، ناامیدی، بیماری های گوناگون و ارتباط نامتعادل با خانواده و جامعه دست‌وپنجه نرم می‌کنیم. از زندگی لذت نمی‌بریم، بی‌حوصله هستیم، با کوچک‌ترین مسئله‌ای بهم می‌ریزیم و در جهنمی که خود ساخته‌ایم بسر می‌بریم.

در نهایت می‌توان گفت کارکرد درست سیستم ایکس از من انسان متعادلی می‌سازد که متعادل است، از زندگی لذت می‌برد، ارتقا پیدا می‌کند،خود و جهان هستی را دوست دارد.

 

در انتها،مراسم اهدا شال کمک راهنمایی و پیمان مرزبانان جدید،توسط اسیستانت محترم شعبه خانم مهشید برگزار شد.

 
 
 
 
 
 
 
 
تهیه و تنظیم: همسفر نازنین
 
 
 
 
دیدگاه شما
نام :  
ایمیل :  
دیدگاه :  
 
دیدگاه ها
3 نظر  
  • همسفر مریم از سلمان فارسی اصفهان
زمان ارسال
1398/07/26 15:50:26
به خانم مهتاب استادی را تبریک میگویم و به دوستان که شال مرزبانی وکمک راهنمایی دریافت کرده اند هم تبریک میگویم
  • حمید مرادی بوشهر
زمان ارسال
1398/07/26 10:26:52
خداقوت همسفران رودهن
  • سولماز فداکار
زمان ارسال
1398/07/26 1:10:16
خدا قوت خدمت استاد جلسه.صحبت هایتان بسیار عالی بود.موفق باشید
آخرین عناوین
پربیننده ترین مطالب