تاریخ
سه شنبه 26 شهريور 1398

معارفه ایجنت نمایندگی ورزش اصفهان و راه اندازی رشته ورزشی راگبی

موضوع : گزارش تصویری
مراسم راه اندازی ورزش راگبی اصفهان و مراسم پیمان و اهدا شال ایجنت نمایندگی ورزش اصفهان و تقدیر و تشکر از وبلاگ نویسان نمایندگی ورزش اصفهان
معارفه ایجنت نمایندگی ورزش اصفهان و راه اندازی رشته ورزشی راگبی

مراسم راه‌اندازی رشته ورزشی راگبی اصفهان و مراسم پیمان و اهدا شال ایجنت نمایندگی ورزش اصفهان و تقدیر و تشکر از وبلاگ نویسان نمایندگی ورزش اصفهان
با حضور دیده بان محترم آقای مجید سلامی و مسئولین استان اصفهان

 

سخنان دیده بان محترم آقای مجید سلامی: 

امروز ما چند مراسم داریم یکی معارفه ایجنت جدید نمایندگی ورزش و تشکر از ایجنت قبلی و مراسم دوم هم راه اندازی رشته ورزشی راگبی است
ایجنت و مرزبانی نمایندگی ورزش نسبت به ایجنت و مرزبانی نمایندگی سخت‌تر است، چراکه پارک محیط باز می‌باشد. ما در اوایل بازی راگبی اصلاً خوب نبودیم، همه ما را مسخره می‌کردند و نقش زنگ تفریح داشتیم. وقتی وارد بازی می‌شدیم به ما می‌گفتند، عملی‌ها آمدند و ما نقطه تحمل پیدا کردیم، شاید در راگبی جزء برندگان نبودیم اما ازنظر اخلاق اول بودیم و این خیلی مهم بود که کنگره‌ای‌ها اخلاق خوبی دارند و همیشه نفر آخر بودیم، ولی ازنظر اخلاق کاپ اول را به ما می‌دادند، برای ما خیلی ارزش داشت چون ما زمانی اعتیاد داشتیم، سال ۸۹ بعد از تلاش‌های مکرر در تبریز نفر پنجم شدیم و آقای مهندس برای تشویق بچه‌ها آن‌ها را به‌حساب خودشان به رستوران دعوت کردند. اینجا نقطه‌ی شروع ما بود.
 ازآنجا فهمیدند که عملی‌ها هم می‌توانند رشد کنند و بازی کن حرفه‌ای شدند با جهان‌بینی ورزشی بالا و حرکت کردیم و به‌جایی رسیدیم که تیم‌های دیگر با ترس با ما بازی می‌کنند. ما الآن همیشه یا اول هستیم یا دوم. راگبی بازی‌های مختلفی دارد و در کشور مطرح شدیم، تیم کنگره ۶۰ امسال مقام اول آورد، در سال ۹۵ در کشور قطر اعزام به بازی شدیم و موفقیت ما در پی آموزش‌هایی بود که می‌گرفتیم و طرز نگاه و جهان‌بینی بالایی که بچه‌ها داشتند.

 اصفهان ما شرایطش را داشت و ما اجازه‌اش را گرفتیم که تیم راگبی اصفهان را راه‌اندازی کنیم. تیم قبلی راگبی از استان اصفهان بود که یکی از اعضا من بودم، من در بچه‌های اصفهان این همبستگی و توانایی را می‌بینم و برایمان انگیزه شد که تیم راگبی را تشکیل بدهیم.
 من گفتم تلاش می‌کنیم و حتماً یک تیم از اصفهان آماده بازی می‌کنیم و باخت برای ما مهم نیست و من معتقد هستم ما همیشه برنده هستیم، چون از پای منقل و مواد بر خواستیم و آمدیم در مقابل ورزش‌کارانی قرار گرفتیم که اندام‌هایی ورزیده و ورزشکارانی قوی هستند. انشا الله بچه‌ها بتوانند در راگبی شرکت کنند، به‌ظاهر راگبی ورزش خشن و ترسناکی است ولی واقعاً این‌طور نیست، یک ورزش مفرح و بانشاط است و کار بسیار مشکلی نیست، فقط قوانین خواستی دارد.
من مجید سلامی عضو انجمن ملی ایران هستم که به‌غیراز راگبی در ۱۹ رشته ورزشی شرکت می‌کنم و از قبال کنگره این مقام رادارم و به‌عنوان نماینده کنگره ۶۰ در این جایگاه قرار گرفتم و افتخار من است.به نظر من مهم‌ترین کار نجات انسان‌هاست و ان‌شاءالله در شهرهایی که پتانسیل این رادارند که ورزش راگبی را انجام بدهند، قطعاً ورزش راگبی را راه‌اندازی می‌کنیم.


 سخنان دکتر کوروش محمدی عضو شورای شهر اصفهان:

سلام دوستان محمدی هستم یک هم‌سفر.
درود بر همه شما  وعظم و اراده آهنی شما دوستان. من همیشه گفته‌ام که کنگره 60الگویی است برای تمامی افراد جامعه ما و اگر کنگره 60 را الگو قرار دهیم خیلی از مشکلاتمان هم حل می‌شود.
دلیل اینکه ما در این مکان جمع شده‌ایم این است که شاهد یک رویداد ورزشی و افتتاح ورزش راگبی باشیم که امیدوارم که کنگره 60 پرچم اصفهان را در این رشته بالا نگه دارد.

زمانی که من در مراسم‌های کنگره 60 حضور پیدا می‌کنم یکی از مواردی که من را جذب خود می‌کند همین نظم شما دوستان است که این نظم باعث می‌شود در کارهایی که در زندگی می‌خواهید انجام بدهید مانع از انحراف بشود ، در قدیم هم گفته‌اند که تخم‌مرغ دزد ، شتر دزد می‌شود  و اگر یک بی‌نظمی کوچک در جامعه به وجود بیاورید باعث و زمینه‌ساز بی‌نظمی‌های بزرگ‌تر می‌شود و باعث خیانت به کشور می‌شود.
تشکر می‌کنم از تمامی اعضاء کنگره 60 ، خیرمقدم عرض می‌کنم خدمت آقای سلامی که از تهران  تشریف آوردند و تمامی دوستانی که تلاش می‌کنند پرچم کنگره 60 را بالا نگه‌دارند تشکر می‌کنم.

نمایندگی‌های اصفهان نیاز به یک فضای بزرگ‌تر برای ورزش دارند که من پیگیر آن هستم و این نوید را می‌دهم که اگر آقای سلامی تاییده تهران را بگیرند ما در اینجا کمک کنیم که کنگره 60  اصفهان دارای یک فضای ورزش و ورزشگاه مناسب بشود.
همه ما چه مصرف‌کننده و چه کسی که مصرف نمی‌کند نیازمند این هستیم که آموزش‌هایی که در کنگره 60 هست را داشته باشم تا درست زندگی کنیم ، درست رفتار کنیم و اخلاقی زندگی کنیم.

سخنان مسافر ایمان افروز:

سلام دوستان ایمان هستم یک مسافر.
خوشحالم که در کنار شما عزیزان هستم ، تمامی گفتنی‌ها را آقای سلامی گفتند و برای من افتخاری است که در ورزش راگبی کنار شما عزیزان باشم.

سخنان جناب سروان طاهرزاده  از پلیس مبارزه با مواد مخدر:

سلام دوستان طاهرزاده هستم یک هم‌سفر.
افتخار می‌کنم که نزدیک به سیزده سال است که در کنگره 60 هم‌سفر هستم. زمانی که در جمع شما دوستان قرار می‌گیرم اولین چیزی که در ذهن من می‌آید به‌عنوان پلیس این است که چقدر انسان هست که دیگر مواد نمی‌گیرد و در این شوخی یک جدیتی وجود دارد که اولین قدمی که متد شما برای درمان برداشته این است که جمعیت قابل‌توجهی را از بازار خریدوفروش مواد جدا کرده است.
مرام ، روش و منش اعضاء کنگره 60 به‌گونه‌ای است که برای خودتان فضایی را درست کردید که همه مجبور هستند به شما احترام بزارند. وقتی 13 سال یک روش بدون عیب و ایراد در حال پیگیری است  و هرلحظه قدرتمندتر از دیروز می‌شوید مطمئناً کمتر کسی است که نتواند به شما احترام بگزارد و این احترام را مدیون زحمات خودتان هستید چون درراه درستی قدم گذاشته‌اید.

آقای مهندس دژاکام بنده مخلص خداوند که با تفکرش کاری کرد که جمعیت قابل‌توجهی که مشکل جامعه بودند الآن شدند درمانگر جامعه و به‌جای اینکه روبرو من پلیس باشند کنار من هستند و من باافتخار در جمع شما حاضر می‌شوم.
انشا الله پیام کنگره به دست تمامی مصرف‌کنندگان مواد مخدر برسد.
در ادامه جلسه از وبلاگ نویسان نمایندگی ورزش اصفهان تقدیر و تشکر به عمل آمد.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

در ادامه جلسه از آقای حسین ایوبی ، ایجنت دو دوره از نمایندگی ورزش اصفهان تقدیر و تشکر  به عمل آمد.

سخنان مسافر حسین:

تشکر می‌کنم از آقای مهندس دژاکام که اجازه دادند دو دوره در این جایگاه خدمت کنم ، تشکر می‌کنم از آقای سلامی که در تمامی مراحل به ما کمک کردند. از تمامی شما دوستان تشکر می‌کنم که اگر نظمی را در اصفهان می‌بینیم به خاطر شما عزیزان است که همکاری می‌کنید.
خدمت در پارک برای من خیلی راحت بود بااینکه بعضی‌ها می‌گویند خیلی سخت است و دلیل آن این بود که تمامی شما دوستان فرمان‌بردار بودید و احترام می‌گذاشتید. از ایجنت های نمایندگی‌های اصفهان تشکر می‌کنم که در این راه به من کمک کردند.

به آقای رضا شاه مرادی تبریک می‌گویم ، ایشان  از آن دسته افرادی بود که همیشه خدمتگزار بودند و بیشترین درصد کاری که در پارک انجام می‌شد بر عهده ایشان بود و باعث افتخارم است که ایشان ایجنت نمایندگی ورزش اصفهان شدند.
از شما عزیزان معذرت‌خواهی می‌کنم که اگر در این دوره کم و کاستی بود چون من هم برای آموزش گرفتن آمده بودم و صد در صد کامل نبودم و خیلی جاها اشتباه کردم اما سعی کردم عمل سالم را انجام دادم.
در آخر هم از راهنمای عزیزم اصغر آقا منصوری  و اسیستانت نمایندگی ورزش خانم داوودی تشکر می‌کنم.
مراسم پیمان و اهدا شال ایجنت نمایندگی ورزش اصفهان آقای رضا شاهمرادی توسط دیده بان محترم آقای مجید سلامی برگزار شد .

 
 
 
 

سخنان ایجنت نمایندگی ورزش ؛ مسافر رضا:

خدا را شاکرم  که این فرصت برای آموزش و خدمت به بندگانش را در اختیار من قرار داده است. از آقای مهندس و خانواده محترمشان تشکر می‌کنم بابت مهیاکردن این بستر ، از آقای حکیمی و آقای سلامی تشکر می‌کنم بابت اعتمادی که به من داشتند. از راهنمای عزیزم آقا محمد و راهنمای ویلیامم آقا مجید و تمامی پیش‌کسوتان تشکر می‌کنم.
از حسین آقا ایوبی که از ایشان بسیار آموختم تشکر می‌کنم و به ایشان خدا قوت می‌گویم و تبریک می‌گویم که دوره ایجنتی خود را با موفقت به پایان رساندند.

از خداوند می‌خواهم که به من توفیق بدهد که در خدمت شما عزیزان باشم و حرکت درستی را انجام بدهم و حرکت رو به رشدی که در ورزش اصفهان هست را بتوانم نقش کوچکی در آن داشته باشم.
برای شما عزیزان آرزوی موفقیت می‌کنم و امیدوارم در درمان نیازمندانی که در جامعه ما هستند نقش کوچکی داشته باشیم.

راه اندازی راگبی اصفهان و جلسه آقای مجید سلامی و اعضایی که نام نویسی کردند.

 
 
 
 
 
 
 
 
 

تایپ:مسافر امین ، مسافر مصطفی
عکاس:مسافر حسین ، مسافر سعید محسن ، همسفر فاطمه ج
تنظیم و ارسال تصاویر:مسافر مصطفی

تعداد بازدید از این مطلب : 584
ادامه مطالب در آرشیو گزارش تصویری
دیدگاه شما
نام :  
ایمیل :  
دیدگاه :  
 
دیدگاه ها
8 نظر  
  • مسافر حمیدرضا ل۱۶ سلمان فارسی
زمان ارسال
1398/06/30 1:11:3
خداقوت خدمت همه ی عزیزان که برای رشد و جهانی شدن کنگره۶۰ زحمت میکشند.
  • مسافر مهدی ل۲۴ سلمان فارسی
زمان ارسال
1398/06/27 7:25:1
عرض تبریک و آرزوی موفقیت جهت آقای شاهمرادی و امیدوارم پاسخگوی اعتماد عزیزان جهت راه اندازی راگبی اصفهان باشیم.
  • مسافر طیب. صائب تبریزی
زمان ارسال
1398/06/26 22:6:30
خدا قوت . خیلی خیلی موفق باشید
  • مسافرجعفرنمایندگی ابن سینا
زمان ارسال
1398/06/26 14:0:34
خداقوت به خدمتگزاران سایت وهمه اعضاء محترم
  • امیر سلمان
زمان ارسال
1398/06/26 13:57:41
تبریک و آرزوی موفقیت برای آقا رضا شاهمرادی عزیزو خداقوت به آقای ایوبی و جناب سلامی بزرگوار
  • امیر خرمشاهی
زمان ارسال
1398/06/26 10:19:52
سلام و تبریک به خدمتگزار مخلص کنگره ۶۰ رضا شاه مرادی و خدا قوت به تمامی بچه های اصفهان
  • مسافرمحمد عینی(سهروردی اصفهان)
زمان ارسال
1398/06/26 0:21:11
تشکر از آقای سلامی. خدا قوت خدمت آقای ایوبی. تبریک خدمت آقا رگی شاه مرادی.
  • روزبه(ارتش)
زمان ارسال
1398/06/25 23:2:2
سلام . خدا قوت به آقای سلامی و آقا ایمان عزیز. مطمئا که به زودی خبرهای بسیار خوبی از راگبی اصفهان خواهم شنید
آخرین عناوین
پربیننده ترین مطالب