تاریخ
سه شنبه 25 تير 1398

از آنچه گذشته تا آنچه در انتظار است...؛ گفتگو با آقای شهروز آذرپور سرپرست سایت کنگره 60

موضوع : گفت و گو
گفت و گو با آقای شهروز آذرپور، سرپرست سایت کنگره پیرامون برنامه ریزی ها و چشم انداز پیش‌رو سایت و همچنین مروری بر آنچه تا به امروز در مجموعه سایت کنگره 60 گذشته است.
از آنچه گذشته تا آنچه در انتظار است...؛ گفتگو با آقای شهروز آذرپور سرپرست سایت کنگره 60

با گسترش و پیشرفت تکنولوژی، تعداد کاربران اینترنتی در سال های اخیر به شکل فزاینده ای افزایش داشته است. در عصر ارتباطات؛ اینترنت، صفحات وب و شبکه های اجتماعی از جمله مهمترین ابزار ارتباطی انسان در هزاره سوم به شمار می‌رود.
وب سایت ها برای هر سازمان، شخص و کسب و کاری همچون یک سفیر در تمام محلات شهر، شهر های کشور و کشور های جهان عمل می‌کند چرا که همیشه در دسترس است و از هر نقطه از جهان که به شبکه اینترنت دسترسی داشته باشیم می‌توانیم وب سایت مورد نظر را مشاهده نماییم.
کنگره 60 به عنوان یک سازمان غیر دولتی در حوزه درمان اعتیاد، با پی برد به اهمیت و تاثیر گذاری وب سایت و فضای مجازی، از سال‌ها قبل همواره در این حیطه فعالیت مستمر داشته است، تا جایی که امروز سایت کنگره 60 به عنوان یکی از قویترین پایگاه های فعال در حوزه خود شناخته می‌شود.
با توجه به اهمیت این موضوع برای آشنایی با نحوه کار سایت کنگره 60، برنامه ریزی ها و چشم انداز پیش‌رو با آقای شهروز آذرپور سرپرست سایت کنگره گفت و گویی داشتیم که شما را به مطالعه آن دعوت می نماییم.
 

 مسافر کامران    

 

کامران: ضمن عرض سلام. خواهش می‌کنم پس از معرفی خودتان، توضیح کوتاهی در مورد چگونگی آشنا شدن با کنگره 60 بفرمائید.

شهروز: سلام من شهروز هستم یک همسفر. خب منم مثل خیلی‌های دیگه به‌واسطه مصرف‌کننده بودن پدرم با کنگره آشنا شدم. ازآنجاکه حضور همسفرها در کنار مسافر، در بهبود اوضاع‌واحوال خانواده تأثیرگذار است، خانواده ما هم وارد کنگره شد و من به‌عنوان همسفر پدرم در جلسات و لژیون‌های کنگره شرکت کردم. بعدازآن به دلیل اینکه فضای آن زمان خیلی متفاوت‌تر ازنظر تعداد و نحوۀ حضور اعضا بود، خیلی طول نکشید که وارد سایت کنگره شدم.

کامران: با توجه به اینکه شما تقریباً از ابتدا در سایت حضور داشتید، روند تکمیل شدن سایت چگونه بود؟

شهروز:  16 یا 17 سال پیش؛ یعنی تقریباً سال‌های 81 و 82 پایه‌های اصلی و ابتدایی سایت با تفکر و آینده‌نگری آقای مهندس بنا گذاشته شد. خب اون موقع سایت در حد یک صفحه ساده معرفی بود و به این شکل نبود. من تقریباً از همان ابتدای کار وارد سیستم سایت شدم. یادم میاد آن زمان وقتی ده یا پانزده بازدیدکننده از سایت داشتیم، کلی خوشحال می‌شدیم و احساس رضایت می‌کردیم؛ اما در حال حاضر باگذشت زمان و پیشرفت‌هایی که حاصل‌شده با حدود بیست - سی هزار بازدیدکننده، شاید خیلی هم برای ما رضایت‌بخش نباشد. این پیشرفت حاصل تلاش و خدمت خیلی از بچه‌های فعال در سایت کنگره بوده و هست.

کامران: سایت چه وظیفه‌ای را در کنگره 60 به عهده گرفته است؟

شهروز: خب سایت یکی از خروجی‌های قدرتمند در بخش اطلاع‌رسانی ما به‌حساب می‌آید و اگر باکمی اغراق بخواهیم بگوییم شاید تنها جایی که ما می‌توانیم نتایج و حاصل کار اعضای کنگره را در هر زمینه‌ای اعم از درمان، فعالیت‌های ورزشی، فرهنگی و غیره را به نمایش بگذاریم همین سایت است. به‌طورکلی در زمان حال فضای مجازی برای اطلاع‌رسانی بسیار مفید و کاربردی است یا شاید بهتره بگوییم بدون استفاده از این فضا کار اطلاع رسانی غیر ممکن است.

کامران: گویا بسیاری از بیماران (مصرف‌کنندگان مواد مخدر) از طریق همین سایت با کنگره آشنا شده‌اند.

شهروز: دقیقاً همین‌طور است. بسیاری از افراد درگیر این مساله در فضای مجازی به دنبال راه درمان هستند که با سایت کنگره آشنا می‌شوند و حضوراً مراجعه می‌کنند، جذب کنگره می‌شوند و راه درمان را پیش می‌گیرند.

کامران: در بخش خبری سایت گاهی اوقات خبرهایی را می‌بینیم که واقعاً تعجب‌برانگیز است؛ مانند کسب مقام قهرمانی کشور توسط تیم راگبی کنگره 60 که اعضای این تیم اکثراً مصرف‌کننده شیشه و مواد مخدر صنعتی بوده‌اند. این چطور ممکن است؟! لطفاً در این مورد توضیح بدید.

شهروز: خب هدف کلی کنگره درمان اعتیاد است. یک فرد مصرف‌کننده برای اینکه تریاک، شیشه و یا هر نوع ماده مصرفی خودش را کنار بگذارد و به درمان برسد به کنگره مراجعه می‌کند و با تلاش و پشتکار خودش و آموزش‌هایی که دریافت می‌کند به درمان می‌رسد. خب این درمان تا یک مقطعی است و بعدازآن تبدیل به یک انسان متعادلی می‌شود که حالا دیگر اهداف مهم‌تری برای مفید بودن برای خودش و جامعه دارد. یکی از این اهداف ممکن است رقابت در سطح اول ورزشی کشور باشد؛ که بستر آن در برخی رشته‌های ورزشی در کنگره فراهم است و بستگی به استعداد، خواست و تلاش خود فرد دارد. ما غیر از ورزش درزمینهٔ های دیگر هم موفقیت‌های زیادی داریم و انشاالله بازهم در ادامه خواهیم داشت.

کامران: فرآیند تولید محتوا در سایت چگونه است؟ شعبه‌های استانی کنگره چه نقشی در این مهم دارند؟ آیا شما پیشنهادی در این مورد دارید؟

شهروز: الآن روال به این صورت است که نمایندگی‌ها فعالیت‌های خودشان را اعم از کارگاه‌های آموزشی، تولدها، مقالات و... زیر نظر مسئول مربوطه به‌صورت مکتوب به همراه تصویر برای سایت می‌فرستند که پس از بررسی موارد مختلف تائید می‌شوند. این‌یک روال مشخص و روتین است.

اما پیشنهاد من به این صورت است که ما هم به سمت تشکیل یک شبکه اجتماعی حرکت کنیم. در حال حاضر کنگره درزمینهٔ های علمی، فرهنگی و ورزشی فعالیت دارد و خیلی قدرتمند روبه‌جلو درحرکت است. ما می‌توانیم از این فضا و بستر برای بیان و اجرایی کردن ایده‌های گوناگون از نگاه افراد مختلف، برای بهبود و تولید محتوا استفاده کنیم. این ایده‌ها می‌تواند از سوی افراد خارج از کنگره هم مطرح شود. فکر می‌کنم ما باید بستری باز برای بیان تمام ایده‌ها، چه برای اعضای کنگره و چه افراد مشتاق در این محیط کاری فراهم کنیم تا بتوانیم دایره فعالیت‌های خودمان را روزبه‌روز گسترش دهیم.

کامران: اگر ممکنه بیشتر در این مورد توضیح دهید؟

شهروز: خب ببینید ما در کنگره بیش از چهل یا پنجاه‌هزار مسافر داریم که رها و درمان شده‌اند. هزاران مشکل اعم از جسمانی، خانوادگی و اجتماعی را با کمک آموزش‌های کنگره پشت سر گذاشته‌اند و به درمان رسیده‌اند. هرکدام یک دنیا و به‌قول‌معروف یک مثنوی هستند. چقدر خوب است که تجربه خودشان را با زبان ساده بیان کنند. مثلاً فردی که مشکل ریوی داشته و طی سفر خوب شده است بتواند این تجربه را در فضای قابل‌بحث مطرح کند و چقدر زیباتر می‌شود که یک پزشک، یک محقق و یا یک دانشجو در اینترنت جستجو کند و این نتیجه را ببیند و موردمطالعه قرار دهد و از آن به‌عنوان موضوع تحقیق استفاده کند و در ادامه آن پزشک، محقق و یا دانشجو بتواند خودش هم وارد بحث و تبادل‌نظر شود. پیاده‌سازی این شکل از کار به نظر من فوق‌العاده خواهد بود.

کامران: در حال حاضر امکان این تبادل‌نظر وجود دارد؟

شهروز: خیر. اما امکانش را می‌شود فراهم کرد. مهم پتانسیل بسیار عظیمی است که کنگره از آن برخوردار است. ما الآن در ورزش، فرهنگ، هنر و... حضور داریم. مخاطب ما یک جامعه کوچک نیست بلکه یک جامعه عظیم است که امکان جذب مخاطب های بیشتر را هم دارد. اگر به این سمت حرکت کنیم و یک شبکه اجتماعی به این وسعت در زمینه‌های مختلف ایجاد کنیم، شاهد یک تغییر خارق‌العاده خواهیم بود. ما می‌توانیم سیستم مدیریتی را درست کنیم که محتوا در آن به‌صورت سطح‌بندی شده و پله‌پله مورد تأیید قرار بگیرد و در سایت انتشار داده شود؛ مانند شبکه‌های اجتماعی بزرگ که دقیقاً سیستمشان به این شکل است.

کامران: تیم شما قابلیت اجرایی کردن یک هم‌چین پروژه‌ای را دارد؟

شهروز: بله. ما هم نیروی انسانی این کار راداریم و هم‌پتانسیل آن را. می‌توانیم برنامه اجرایی‌اش را بنویسیم و شروع کنیم. البته باید توجه داشته باشیم که این مسئله قرار نیست که از همین فردا انجام شود. می‌توانیم به‌آرامی حرکت کنیم تا در سال‌های آینده به نتایج موردنظر برسیم.

کامران: مسیر برای افرادی که علاقه‌مند هستند در سایت خدمت کنند چگونه است؟ آیا باید ویژگی خاصی داشته باشند؟

شهروز: همه می‌توانند مراجعه کنند. ما ازنظر نیروی انسانی محدودیتی نداریم و با توجه به تعداد افراد، کار برای انجام وجود دارد. چراکه هرچقدر تعداد افراد بیشتر باشد، وظیفه‌ها ریزتر و تخصصی‌تر و همین مسئله باعث خروجی ایده آل‌تر می‌شود.

ویژگی قابل‌توجهی مدنظر نیست. اینجا مسافرهایی بودند که هیچ آشنایی باکار نداشتند ولی به‌مرورزمان به مهارت‌هایی دست پیداکرده‌اند که حتی خارج از کنگره هم از آن استفاده می‌کنند.

اگر شخصی اطلاعات و تخصص چندانی ندارد، هیچ مشکلی نیست اما در ادامه باید اطلاعات خودش را مرتبط با مسئولیتش بالا ببرد. اگر عکاس است باید مهارت کسب کند؛ اینجا دیگر باید از یک صحنه ورزشی، یا یک سالن همایش عکس بگیرد. اگر به‌عنوان ویراستار خدمت می‌کند باید اصول نگارش و مسائل مرتبط با ویراستاری را بیاموزد و اطلاعات ادبی خودش را به‌روز کند، در غیر این صورت درجا خواهد زد و به طبع رشدی نخواهد داشت.

کامران: فرض کنید شخصی در سایت مشغول خدمت است، اما وظیفه‌اش را درست انجام نمی‌دهد؛ چگونه با این شخص رفتار خواهد شد؟

شهروز: اینجا ما چیزی بنام اخراج کردن نداریم. اینجا بحث حقوق و مادیات نیست؛ بحث عشق و محبت است. اگر شخصی مسئولیتی را قبول می‌کند بایستی وظایفش را به نحو شایسته انجام دهد در غیر این صورت حالش خوب نخواهد بود و انرژی لازم را دریافت نمی‌کند، در این زمان شخص خودش به‌صورت خودکار حذف خواهد شد. البته در ابتدا سعی می‌کنیم راهنمایی‌اش کنیم و روند کار را برای او تشریح کنیم؛ اما در ادامه بایستی خودش تلاش و پشتکار داشته باشد.

کامران: آقای شهروز شما چرا خدمت می‌کنید؟

شهروز: خب هر مسافر و یا هر همسفری بعد از تحمل سختی‌ها و مشکلات سفر، به درمان می‌رسد و برای اینکه بتواند مسیر را ادامه دهد و به حال بهتری دست یابد، خودش انتخاب می‌کند تا گوشه‌ای از کار را بگیرد و شریک این حال خوب شود. چون حال خوب را فهمیده است و به دنبال تجربه‌های جدید برای به دست آوردن آن می‌رود و آن را در خدمت به هم نوع خود پیدا می‌کند؛ چراکه در خدمت درست روزبه‌روز حالش بهتر می‌شود. من هم از این قاعده مستثنا نبودم. طوری که الآن خودم رو جزئی از این سیستم میدانم و نه یک مهمان بلکه یک مسئول.

کامران: تأثیر خدمت در زندگی شما چگونه بوده؟

شهروز: این سؤال رو در دو بخش می‌شود جواب داد. بخش اول این است که گاهی پیش می‌آید که در کنار واسطه‌هایی که در کنگره هستند شرایط کاری (چه ازنظر مادی و چه ازنظر معنوی) تولید می‌شود. چه خواسته چه ناخواسته چه مستقیم و چه غیرمستقیم.

بخش دوم این‌گونه است که شما در هر قسمتی از کنگره که فعالیت کنید خودش یک محیط کاری بسیار عالی برای تجربه و آموزش است. شاید ما در کل زندگی‌مان پیش نیاید که بخواهیم جایی با این وسعت تجربه کاری داشته باشیم. اینجا بحث مادیات نیست و یاد می‌گیریم درازای محبتی که می‌کنیم و یا دریافت می‌کنیم حال بهتری داشته باشیم که البته هم سهل است و هم سخت.

نمی‌خواهم اغراق کنم که بگویم تماما حال خوش است و شادی، چراکه با توجه به اهمیت کار و گاهی اوقات فشارهای حجم کاری سختیهایی رو متحمل می‌شویم. در کل مطمئناً اگر من این‌همه سال است که به خدمت ادامه می‌دهم حتماً این روند برای من باارزش است. حتی اگر خودم هم نتوانم به‌طور واضح و شفاف بیان و تعریف‌اش کنم. حتی شاید خودم آگاه نباشم که دارد چه اتفاقی می‌افتد.

کامران: از کدام بخش کار بیشتر لذت می‌برید؟

شهروز: غیر از مسائل فنی و تخصصی سایت، بخش لذت‌بخش جمعی است که در آن کار می‌کنیم؛ که به‌واسطه شرایط مختلف، قابل‌تغییر است. گاهی اوقات کار سنگین است. مثلاً جمع‌آوری اطلاعات مربوط به مسابقات ورزشی یا امور مربوط به همایش‌ها که نیازمند است با یک گروه چندین روز کارکنیم و کنار هم باشیم. خب این برای من یک تجربه جالب و شیرین است و اگر بازخورد خوبی هم از نتیجه کار داشته باشیم این شیرینی دوچندان خواهد شد.

 کامران: اگر در مورد شما از بچه‌های سایت سؤال کنیم چه خواهند گفت؟

شهروز: من به‌عنوان سرپرست سایت به اون ها میگم هر کاری دوست دارید انجام بدید اما حاصل کار مفید و خروجی داشته باشد. در کل شرایط را سخت نمی‌کنم و دوست دارم محیط شاد و بچه‌ها خندان باشند و انتخابم این‌ هست که شخصی که برای کار به اینجا می‌آید باذوق و شوق حاضر شود و درنهایت کار را به بهترین شکل ممکن انجام دهد. این سیستم کاریِ منه حالا چی پشت سر من میگن، دیگه خودشون میدونن. (با خنده)

 کامران: بزرگ‌ترین تصمیمی که در زندگی گرفته‌اید چه بوده؟

شهروز: خوب آدم در مقاطع مختلف زندگی‌ش تصمیم های مختلفی میگیره. من روزی تصمیم گرفتم درس بخونم و دانشگاه برم یا روزی تصمیم گرفتم که به خدمت سربازی برم. فکر می‌کنم برای شخص خود من، حضور در کنگره 60 یک اتفاق، یک‌روند و یا یک تصمیم ناآگاهانه بزرگ با توجه به موقعیت حضور و سن و سال من در آن زمان بود؛ چراکه تا به اینجا نیمی از زندگی من در این مکان خلاصه‌شده است و این بزرگترین تصمیم زندگی من بوده است.

کامران: سؤالی مانده که مایل باشید از شما بپرسم.

به نظر من این سؤال کلیشه‌ای است و اصلاً این نوع سؤال ها انتخابم نیست. (همراه با خنده)

ترجیح می‌دهم در مصاحبه راحت باشم و به سؤالات خط‌کشی شده و کلیشه‌ای پاسخ ندهم. این موضوع رو به بقیه هم توصیه میکنم که ما مجاب نیستیم هیچ چارچوب و یا قالبی رو در صحبت ها مون رعایت کنیم.

کامران: چه جالب. خیلی برام جالبِ بدونم شما در این مورد چه پیشنهادی دارید.

شهروز: از این قبیل سؤالات در اکثر گفتگوها استفاده می‌شود و به نظر من اصلاً جالب نیست. مصاحبه‌کننده باید بتواند راحت و خلاق سؤالات خودش را مطرح کند. شاید یک گفت‌وگو  آن‌قدر احساسی باشد که گریه مخاطب و یا خنده او را به همراه داشته باشد. به نظر من بسیار جالب و لذت‌بخش خواهد بود. در کل سعی کنیم در طرح سؤال کمی خلاقیت به خرج دهیم؛ قرار نیست خروجی همه به یک‌شکل باشد و برای این تنها کافی‌ است خودمان باشیم، اما در چهارچوب حرمت‌ها و قوانین حرکت و گفتگو کنیم.


کامران: خیلی متشکر از وقتی که در اختیار ما قرار دادید. امیدواریم که با توجه به اهداف کنگره و همینطور شما و گروه سایت روز به روز به موفقیت این مجموعه اضافه کند.

شهروز: خواهش میکنم. گفتگوی خوبی بود. منم ممنونم از شما.

 

 

تهیه گفت و گو: مسافر کامران
سایت کنگره 60

www.c60.ir

 

تعداد بازدید از این مطلب : 2102
ادامه مطالب در آرشیو گفت و گو
دیدگاه شما
نام :  
ایمیل :  
دیدگاه :  
 
دیدگاه ها
61 نظر  
 • مسافر توحید شکیبایی
زمان ارسال
1398/04/30 19:26:35
بسیار عالی و متفاوت بود و اینگونه گفتگو بسیار جذاب است همسفر بزرگوار آقا شهروز بخاطر خدمات بسیار شما سپاسگزارم، شما حق استادی بر گردن من دارید و همیشه دعا گوی شما هستم. کامران عزیز خداقوت و بسیار عالی، امیدوارم موفق و پیروز باشید. خداقوت
 • حسن شفيعي
زمان ارسال
1398/04/29 23:5:33
خدا قوت خدمت اقا شهروز عزيز و تشكر بابت تمامي زحمتهايي كه ميكشيد.ممنون از كامران عزيز كه اين مصاحبه را با اقا شهروز انجام دادند.من فكر ميكنم اين مصاحبه ها بيشتر بايد انجام شود تا امثال من بيشتر اين عزيزان را بشناسيم.ممنون و تشكر
 • مسافر یونس، رودکی شهرقدس
زمان ارسال
1398/04/29 0:44:10
سلام و ادب و احترام دارم خدمت زحمتکشان سابت خدا قوت. مانا باشید و برکت این خدمت در زندگی تان جاری باشد.
 • وحید بوشهر
زمان ارسال
1398/04/28 22:17:0
درود بر آقا شهروز عزیز، بسیار زیبا هدف های سایت مرکزی و وبلاگ های کنگره 60 را توضیح دادید. خدا قوت به کامران عزیز و اعضای خدمتگزار سایت... همگی پیروز و سربلند باشید.
 • سعید محسن
زمان ارسال
1398/04/28 21:21:7
با سلام. خدا قوت به همسفر شهروز
 • همسفر رقیه بهشهر
زمان ارسال
1398/04/28 14:19:55
سلام.خدا قوت خدمت آقای آذر پور.بابت تمامی زحمات شما بسیار سپاسگذارم.انشالله موفق و سربلند باشید
 • همسفر مینا شعبه ابن سینا
زمان ارسال
1398/04/28 8:59:24
خدا قوت و خسته نباشید به جناب آذر‌پور بخاطر خدمت صادقانه‌شان و خدا قوت به آقا کامران
 • مسافر
زمان ارسال
1398/04/28 0:10:36
با سلام وخدا قوت به خدمتگزاران كنگره٦٠
 • همسفر فرزانه صادقی کمک راهنمای لژیون ششم حر
زمان ارسال
1398/04/27 23:47:36
سلام و خدا قوت بسیار به شما بزرگوارکه اینقدر خالصانه و بی ریا خدمت می کنید بهترین ها گوارای وجودتان. پایدار و برقرار باشید.
 • مسافر پوریا از نمایندگی کرج
زمان ارسال
1398/04/27 16:18:14
سلام خداقوت به تمام خدمتگزاران کنگره 60 آقا شهروز عزیز واقعا لذت بردم امیدوارم به هرآنچه که لایق آن هستید برسید.
 • همسفر آیدا
زمان ارسال
1398/04/27 14:37:47
خداقوت به آقای شهروز و آقای کامران و همه چه هایی که در سایت مشغول خدمت هستند فضای خدمت توی سایت واقعا لذت بخش من که به شخصه عاشقشم
 • همسفر مرضیه شعبه شادآباد
زمان ارسال
1398/04/27 13:41:35
خدا قوت به شما آقای شهروز، ان شاء الله در مسیر پیشبرد اهداف کنگره موفق باشید... در پناه حق آقای کامران سپاس
 • مسافر بهزاد جلالی ،امین گلی اصفهان
زمان ارسال
1398/04/27 12:48:15
عرض خداقوت خدمت آقای شهروز آذرپور بابت سالها تلاش و خدمت خستگی ناپذیر در سایت پرکار کنگره۶۰ دستمریزاد به تمامی خدمت گزاران سایت
 • محمد نمایندگی قزوین
زمان ارسال
1398/04/27 12:20:17
خداروشکر می کنم که مردان زحمتکشی همچون شما را در اختیار داریم بابت خدماتی که به ما ارائه میدید ممنون و سپاسگزارم
 • مسافر علی لژیون سوم نمایندگی دهخدا
زمان ارسال
1398/04/27 11:48:28
ممنونم از شما اقاای اذر پور بابت زحماتتون . امیدوارم بتونم از شما یاد بگیرم . توصیتون در مورد مصاحبه رو حتما به کار میگیرم
 • مسافر عليرضا نجف آبادي - اراك
زمان ارسال
1398/04/27 10:52:11
خدا قوت به آقا شهروز و آقا كامران . سپاس
 • همسفر نازنین نمایندگی قزوین
زمان ارسال
1398/04/27 10:40:35
خدا قوت خدمت آقای آذرپور، به امید موفقیت های بیشتر کنکره 60 خدا قوت خدمت آقا کامران بابت تهیه مصاحبه عالیشون
 • همسفر سمانه لژیون خانم شانی
زمان ارسال
1398/04/27 7:58:6
همسفر محترم، آقای شهروز اذرپور، بسی شایسته است به پاس تلاش‌ها و زحمات صادقانه و مستمر شما و خانواده محترمتان، در راستای اهداف و پیشرفت همه ی جانبه کنگره، نهایت سپاس و قدردانی را دارم که با تلاش شما در سایت کنگره 60 در ینده، تأثیر علم آموزی بسیاری داشته و انتقال مطالب در سایت، چراغ روشن هدایتم را بر کلبهٔ محقر وجودم فروزان ساخته است و از خداوند می‌خواهم تا قادر به درک زیبایی‌های خدمت های وجود شما خدمتگزار گرامی باشم، همچنین از خداوند متعال برای شما و خانواده بزرگوارتان سلامتی و موفقیت را مسئلت دارم.
 • محمد ضرغامی، شیراز
زمان ارسال
1398/04/27 5:16:18
خداقوت و دستمریزاد به شما
 • مسافر کریم-عمان سامانی
زمان ارسال
1398/04/27 3:45:29
سلام.خداقوت.آقای آذرپور چرا هیچوقت از نمایندگی شهرکرد گزارش نمیذارید
 • مسافر سید مصطفی .... آتیه سبز
زمان ارسال
1398/04/27 2:44:44
خدا قوت خدمت آقا شهروز و سپاس از آقا کامران
 • همسفر منیره از تبریز
زمان ارسال
1398/04/26 23:26:49
با تشکر از آقا کامران و آقاشهروز عزیز که مصاحبه خوبی انجام دادید . بواسطه ی زحمات آقا شهروز و همکاران محترمشون هست که تمام شعبات مانند زنجیری بهم وصل هستند و تبادل آموزش و اطلاعات خیلی قوی ای انجام میشه . موفق و پیروز باشید .
 • همسفر اکرم - رودکی
زمان ارسال
1398/04/26 23:23:28
سلام و عرض خدا قوت.بنده هم به نوبه خود از خدمات ارزنده آقای شهروز آذرپور تشکر میکنم.تواضع و ادب و شخصیت ایشان تحسین برانگیز است.برای ایشان و سایر خدمتگزاران سایت کنگره 60 آرزوی توفیق روزافزون دارم.
 • مسافرنادرازبوشهر
زمان ارسال
1398/04/26 23:0:41
درودبرهمسفرشهروزآذرپوروخسته نباشی به مسافرکامران به جهت این گفتگوی عالی.
 • مسافر فرهاد فیروزی
زمان ارسال
1398/04/26 22:42:48
خدا قوت به اقا شهروز عزیز و سپاس از خدمتشون در سایت کنگره 60 سالم و تندرست و پاینده باشید.
 • همسفر محمد رنجبر
زمان ارسال
1398/04/26 21:28:52
خدا قوت شهروز عزیز ؛ تشکر بخاطر تلاش چندین ساله در سایت وزین کنگره
 • شعبه تخت جمشید شیراز
زمان ارسال
1398/04/26 21:9:53
مصاحبه ای عالی بود خداقوت با این همه تلاشی که می کنید. از سایت استفاده زیادی برده و آموزش های زیادی دیده ام، سپاسگزارم
 • همسفر مهدی
زمان ارسال
1398/04/26 21:0:43
شهروز عزیز واقعا چه اندازه اجرای عدالت سخت است علی الخصوص زمانی که با طیف وسیعی از انسان ها با سلیقه های متفاوت رو به رو هستیم. که غالبا گروهی از این افراد به علت کم آگاهی از روند سایت،کثرت مطالب و مشکلات ویراستاری،ی سخنانی ناصواب بیان می‌کنند اما از آنجایی که کار انسان عاشق، عاشقی کردن است و شما نیز چون عاشقانه خدمت می کنید پس نقدهای ناآگاهانه می‌تواند عاملی موثر باشد که شما در هستی به جایگاه های بالاتر ارتقاء پیدا کنید و این امواج منفی لطف خداوندی است. البته می‌دانم که نیک به این موضوع آگاهی دارید🌷🌷🌷
 • همسفرمحمد حسین از آکادمی
زمان ارسال
1398/04/26 20:6:53
سلام و خداقوت خدما آقا شهروز عزیز، مصاحبه خیلی خوب و پرباری بود، خیلی خیلی از خدمات ارزشمند جنابعالی کمال تشکر را دارم و امیدوارم در ادامه جایگاههای بالاتر را تجربه نمایید.
 • مسافرعلی از نمایندگی نیما یوشیج بهشهر
زمان ارسال
1398/04/26 18:8:30
با درود و سپاس فراوان از شما و همه عزیزان خدمتگزار سایت کنگره ۶۰
 • همسفر
زمان ارسال
1398/04/26 17:11:47
پس تویی مسئول سایت. از هرکی خوشت بیاد 3 روز تو سایت اصلی نگهش میداری ازهرکی بدت بیاد 2ساعت نشده از تو سایت برمیداری خدا لعنتت کنه
 • همسفر صبا
زمان ارسال
1398/04/26 16:30:20
سلام و خداقوت ، خیلی خیلی تشکر می کنم از مصاحبه ای که صورت گرفته ، از خدمات بسیار ارزشمند آقای شهروز تشکر می کنم بسیار عالی است امیدوارم در ادامه مسیر اهدافی که مد نظر دارند محقق گردد . بهترین پاداشها از سوی خداوند روزیتان باد
 • همسفر از شعبه شیراز
زمان ارسال
1398/04/26 16:28:56
درود و خداقوت خدمت آقای شهروز، بابت همه زحمات و زمانی که می گذارید و سایت را فعال و پرمحتوا و به روز نگه داشته اید، موفق باشید.
 • علی
زمان ارسال
1398/04/26 16:24:26
خوب و آموزنده. خداقوت
 • عذرا همسفر دانیال اهواز
زمان ارسال
1398/04/26 15:26:8
با سلام و احترام خدمت شما مصاحبه عالی و بسیار تآثیر گذار برای ادامه خدمت در کنگره چرا که کنگره مکان نیست که جابجا شود کنگره تفکر و اندیشه است باید حمل شود امید که این راه پر رهرو همیشه سبز بماند با تشکر فراوان از گروه سایت کنگره خدا قوت.
 • همسفر کیمیا
زمان ارسال
1398/04/26 14:35:16
خداقوت و سپاس از آقای شهروز برای تمامی زحماتی که در سایت کنگره میکشن و بهترین ها رو براشون آرزو میکنم
 • فریدون طاهرخانی،،ستارخان،،
زمان ارسال
1398/04/26 12:55:58
خیلی خوب بود،نقطه نظرات جالبی داشتید،،،خداقوت
 • همسفر زهره نمایندگی شیخ بهایی
زمان ارسال
1398/04/26 11:24:43
بسیار سپاسگزارم از آقای شهروز بابت تمامی زحماتی که برای سایت می کشند. و بسیار آموختم از مصاحبه زیبایتان. با تشکر از آقای کامران
 • همسفر سعیده ، دانیال اهواز
زمان ارسال
1398/04/26 10:8:9
با سلام خدمت آقای آذر پور خداقوت جانانه عرض میکنم خدمتتون برای تمام خدمات خوب و ارزنده تون من هم به نوبه یکی از کسانی بودم که به واسطه سایت با کنگره آشنا شدم انشالله خداوند به جناب مهندس عمر با عزت و سلامتی بدهد برای تعابیر و تفکرات ارزشمندشون خدا قوت به گروه خوب سایت
 • محسن نمایندگی قزوین مرکز
زمان ارسال
1398/04/26 10:4:48
آقا شهروز لذت بردم از اینکه این مصاحبه را خواندم خدا قوت به تمام خدمت گزاران کنگره 60 خدمت کردن در سایت خیلی لذت دارد بهداین دلیل که همیشه باید به دنبال آموزش باشی
 • ونداد از ش.شمس
زمان ارسال
1398/04/26 9:5:54
درود به آقای شهروز آذرپور عزیز و سپاس از تلاش پرثمرشان در سایت کنگره 60 (شخصا به واسطه لطف دوستی، از طریق سایت، کنگره را شناختم و به این خاطر هم تشکر ویژه از ایشان و همه دوستان فعال در سایت دارم) با آرزوی شادکامی افزون
 • همسفر عاصفه ستارخان
زمان ارسال
1398/04/26 8:46:2
ممنون از آقای آذرپور برای خدمت های خوبشون . همیشه دوست داشتم بدونم این سایت بزرگ و خلاق و جذاب رو چه کسی مدیریت می کنه و با چه نگاهی .
 • Hamim
زمان ارسال
1398/04/26 4:39:43
خداقوت به خدمتگزاران کنگره شصت، مخصوصا جناب شهروز. جالب بود.
 • همسفر مصطفی
زمان ارسال
1398/04/26 1:2:5
سلام و درود مصاحبه خیلی صمیمی و قشنگی بود، دست آقا کامران عزیز درد نکنه، آقا شهروز هم خدا قوت خدا رو شاکرم که عضو کوچکی از این سیستم هستم.
 • محمد لزيون بنجم نمايندكي قزوين
زمان ارسال
1398/04/26 1:0:35
ممنون از زحمات اقاشهروز مسؤل سايت كنكره ٦٠ مصاحبه عالي وسرشار از اموزش بود مرسى از اين كه هستى وخدمت خالصانه انجام مى دهى
 • سهند
زمان ارسال
1398/04/25 23:49:46
آقا شهروز خدا قوت... من به شخصه افتخار میکنم که در کنار شما خدمت میکنم و همه ی ما میدونیم شما چه آشکار و چه پنهان چقدر زحمت برای سایت کشیدید. همچنین خدا قوت میگم به کامران عزیز
 • مسافر جواد از قزوین
زمان ارسال
1398/04/25 22:34:2
خدا قوت به اقا شهروز عزیز و سپاس از خدمتشون در سایت کنگره 60
 • همسفرمنصوره شهرری
زمان ارسال
1398/04/25 20:37:35
عرض سلام و خداقوت خدمت آقا شهروز از تمام زحمات شما که برای راه اندازی وبلاگها مخصوصا وبلاگ همسفران شهرری می کشید ممنون و سپاسگزارم انشالله برکات این خدمات در زندگی شما جاری باشد. خداقوت خدمت آقا کامران بابت این مصاحبه زیبا
 • همسفر علی
زمان ارسال
1398/04/25 19:8:51
خدا قوت به عزیزان
 • همسفر حسن اشرفی از اکادمی
زمان ارسال
1398/04/25 18:27:27
با سلام و خدا قوت.
 • همسفر محمد موسیوند
زمان ارسال
1398/04/25 17:0:10
خیلی خیلی ممنون از کامران عزیز برای این مصاحبه قشنگ ،،،، خداقوت به اقا شهروز برای اداره این سیستم و گرداندن آن ، من توفیق خدمت کنار شما رو داشتم و چیزهای خوبی یاد گرفتم از شما ، بازم ممنون
 • احسان رنجبر
زمان ارسال
1398/04/25 16:55:15
شهروز عزیز همکار گرامی امیدوارم در تمامی مراحل زندگی شاد و خرم باشی.
 • عباس زماني شهرري
زمان ارسال
1398/04/25 16:38:37
خداقوت به شهروز عزيز و آقا کامران که اين گفتگوي زيبا را تهيه کردند اميدوارم که تمام هدفهاي سايت به فعل تبديل شوند. زحمات شما برکسي پوشيده نيست و سختي هاي خودش را دارد از اينکه هستيد خوشحالم.
 • مسافر میلادخداکرمی نمایندگی ابن سینا
زمان ارسال
1398/04/25 16:16:19
درود بر خدمتگزاران سایت مخصوصا آقا شهروز
 • حسن طاوسی نیک آباد
زمان ارسال
1398/04/25 15:57:58
درود و خدا قوت خدمت تمامی خدمتگزاران کنگره 60
 • همسفر عاطفه نمایندگی آبادان
زمان ارسال
1398/04/25 15:41:48
ممنون بابت مصاحبه خوب.با خواندن این مصاحبه انگیزه من برای خدمت بیشتر وبیشتر شد.
 • داوود لزیون دوم تخت جمشید شیراز
زمان ارسال
1398/04/25 15:41:45
درود و خدا قو
 • همسفرعلی_4
زمان ارسال
1398/04/25 15:40:23
باسلام و عرض خداقوت خدمت تمام خدمتگزاران کنگره 60
 • همسفر الیاس
زمان ارسال
1398/04/25 15:35:21
سلام واقعا به آقا شهروز خدا قوت میگم و از اینکه برای سایت دارن زحمت میکشن از صمیم قلب براشون بهترینها رو آرزو میکنم
 • همسفر مهدی
زمان ارسال
1398/04/25 14:39:24
آقا شهروز عزیز از تلاش های اثرگذار شما در طی این سال ها کمال تشکر و سپاس را دارم 🌹
 • همسفر بهار نمایندگی صالحی
زمان ارسال
1398/04/25 14:24:16
مصاحبه جالبی بود، ممنون از اقا شهروز برای خدمت بی شائبه شان در سایت کنگره 60، انشالله همیشه پیروز و تندرست باشید.
آخرین عناوین
پربیننده ترین مطالب