تاریخ
سه شنبه 28 خرداد 1398

کارگاه آموزشی عمومی کنگره60؛ نمایندگی پرستار

موضوع : کارگاه های آموزشی کنگره 60
کنگره در آینده نیاز به کمک راهنما، مرزبان، مسئول سایت، مسئول اوتی و خیلی چیزهای دیگر دارد و مهم‌تر از همه کنگره نیاز به پول دارد.
کارگاه آموزشی عمومی کنگره60؛ نمایندگی پرستار

هفتمین جلسه از دور سی و هشتم سری کارگاه‌های آموزشی عمومی کنگره 60 نمایندگی پرستار به استادی دیده‌بان محترم آقای محمد صداقت  ، نگهبانی مسافر حسین و دبیری مسافر مرتضی با دستور جلسه  ( در کنگره60 چگونه قدردانی کنیم؟) در روز شنبه  1398/03/25 راس ساعت 17 آغاز به کار نمود.

به نام خدا سلام دوستان محمدصادق هستم یک مسافر

خیلی خوشحال هستم که امروز در خدمت شما عزیزان این جایگاه را تجربه می‌کنم. راجع به دستور جلسه اگر بخواهم صحبت کنم که چگونه از کنگره 60 چگونه شکر گداری کنیم. زمانی است که من با نشستن در لژیون و پس از مدت تقریباً 5 ماه که از سفر من گذشت توانستم اطراف را با نگاه بهتری ببینم و این اتفاقی است که برای همه می‌افتد و قصه یا داستان نیست شاید برای برخی این اتفاق افتاده باشد برای الباقی افراد که تازه‌وارد هستند نیز این اتفاق خواهد افتاد.

پس از چند ماه تازه متوجه می‌شوم که چه تغییرات بزرگی در زندگی من رخ‌داده است و هرچقدر به رهایی نزدیک می‌شوم این اتفاق و این تفکری که در ذهن من وجود دارد قابل‌لمس‌تر می‌شود.

زمانی که وارد سفر دوم می‌شوم می‌بینم که چه مسئله بزرگی را کنگره بسیار کوچک کرده و من آن را طی یک سال گذرانده‌ام و از این موضوع اطلاع دارم که تمام دنیا با این موضوع مشکلات فراوان دارند. شروع می‌کنم به قدردانی از کنگره با نشستن در لژیون به‌عنوان قدیمی لژیون در اداره، مغازه، محل کار، خانواده و دیگر جاها شروع می‌کنم به تبلیغ کردن کنگره در مهمانی، عزا، همه‌جا، هرکجا که می‌روم و از من می‌پرسند که چقدر ازنظر ظاهر تغییر کرده‌ای در پاسخ به همه می‌گویم جایی می‌روم به نام کنگره 60 چون به دانشی دست می‌یابیم که دیگر نیازی نداریم به همه بگوییم روزی مواد مخدر مصرف می‌کرده‌ایم.

مصرف مواد باعث به وجود آمدن پرده‌ای روی چشمان من می‌شود که نمی‌گذارد من خیلی از چیزها را به‌درستی ببینم. بعد می‌نشینیم از کنگره تعریف می‌کنیم این خیلی خوب است ولی کافی نیست کنگره در آینده نیاز به کمک راهنما،مرزبان، مسئول سایت، مسئول اوتی و خیلی چیزهای دیگر دارد و مهم‌تر از همه کنگره نیاز به پول دارد و آن‌هم کمک‌های مالی افراد است.

مثلاً در رابطه با ماه مبارک رمضان محاسبات و پیش‌بینی ما چیز دیگری بود و حدود شانزده میلیون تومان از پیش‌بینی عقب هستیم و نیاز به یک‌همت داریم که همگی بتوانیم این کمبود را جبران کنیم.

موضوع دیگر نقدهایی هست که به‌وسیله گذاشتن کاننت به وبلاگ نمایندگی می‌شود و اینجا از عزیزانی که توان خدمت در این قسمت رادارند دعوت می‌کنم اعلام آمادگی نمایند و افرادی که در سایت مهارت بالایی دارند چه در گروه مسافرین و چه هم‌سفران خود را معرفی نمایند و درخواست می‌کنم هر وقت انتقادی دارید مستقیماً بیان کنید و این روش نقد منصفانه نبود.

من کار خود را به‌درستی انجام می‌دهم و قوانین را کاملاً اجرا می‌نمایم حتی راجع به برادر خودم هم که باشد هیچ تفاوتی ندارد و صحبتی که من همیشه انجام می‌دهم این است که افرادی که روی خط قانون حرکت می‌کنند کاملاً موردحمایت من قرار می‌گیرند اما کسانی که خارج از خط قانون حرکت می‌کنند طبق قانون با آن‌ها برخورد می‌شود و تمام تلاش خود را می‌کنم که طبق قانون عمل بنمایم و بارها گفته‌شده که اگر کسی حرفی دارد بنده در شعبه حضور دارم و آماده شنیدن حرف‌های شما هستم. بابت ماه مبارک رمضان بنده از همه عزیزان تشکر می‌نمایم و تمام تلاش خود را انجام دادیم که هم ازنظر مالی و هم ازنظر حرکتی کم و کاستی برای عزیزان به وجود نیاید.

در مورد امتحان کمک راهنمایی باید در نظر داشته باشند عزیزان که این شعبه یکی از حوزه‌های امتحان هست و از عزیزان شرکت‌کننده خواهش می‌کنم تمامی همکاری را با مراقبین انجام دهندممنون از اینکه به صحبت‌های من گوش دادید.

در ادامه عزیزان نشان رهایی دریافت کردند.

و  در پایان ؛ از عزیزانی که در ماه مبارک رمضان در آشپزخانه خدمت نمودند تقدیر بعمل آمد 

 

عکس: مسافر وحید
تایپ: مسافر علی
تنظیم در وبلاگ نمایندگی پرستار

دیدگاه شما
نام :  
ایمیل :  
دیدگاه :  
 
دیدگاه ها
4 نظر  
  • محسن لژیون ششم پرستار
زمان ارسال
1398/03/29 13:25:40
خدا قوت به ایجنت محترم آقای صداقت و کمک راهنمای محترم آقای امین حمله داری و بقیه دوستان خدمتگزار که در ماه رمضان بسیار زحمت کشیدند همه چیز عالی بود مثل همیشه
  • مسافر طیب_ شعبه قندیان تبریز_ لژیون پنجم
زمان ارسال
1398/03/28 22:50:3
خدا قوت به خدمتگزاران شعبه پرستار
  • سهیل کلاته
زمان ارسال
1398/03/28 7:43:53
سلام... خداقوت🌹
  • محسن ق _ میرداماد
زمان ارسال
1398/03/28 1:2:34
خداقوت خدمت دیده بان محترم جناب صداقت و دیگر عزیزان در نمایندگی پرستار
آخرین عناوین
پربیننده ترین مطالب