تاریخ
شنبه 31 فروردين 1398

جشن آزاد مردی دیده بان جهان بینی؛ استاد امین دژاکام

موضوع : تولد رها یافتگان
خیلی خوشحالم که امروز در خدمت شما عزیزان هستم و امیدوارم که حال تک‌تک شما عزیزان خوب باشد. همچنین از مهندس دژاکام سپاس گذار هستم که امروز اجازه دادن در این جایگاه بنشینم. برای استادی جلسه صرفاً نیازی نیست که شخص استاد راهنما باشد و هرکسی می‌تواند در این جایگاه قرار گیرد.
جشن آزاد مردی دیده بان جهان بینی؛ استاد امین دژاکام

جلسه هفتمین جلسه از دور بیست و چهارم از سری کارگاه‌های آموزشی عمومی کنگره60 نمایندگی استاد معین به استادی دیده بان محترم آقای سلامی، نگهبانی مسافر هاشم و دبیری مسافر ابراهیم با دستور جلسه (وادی هشتم و تأثیر آن روی من و جشن رهایی پنجمین سال و آزادمردی استاد امین) در روز پنجشنبه مورخ 98/01/29رأس ساعت 17:00 آغاز به کارکرد.

خلاصه سخنان  دیده بان محترم آقای سلامی:

خیلی خوشحالم که امروز در خدمت شما عزیزان هستم و امیدوارم که حال تک‌تک شما عزیزان خوب باشد. همچنین از مهندس دژاکام سپاس گذار هستم که امروز اجازه دادن در این جایگاه بنشینم. برای استادی جلسه صرفاً نیازی نیست که شخص استاد راهنما باشد و هرکسی می‌تواند در این جایگاه قرار گیرد، برای آقای مهندس دژاکام کاری پیش آمد که  با تمام سعی‌ای که کردیم نتوانستند به جلسه برسند. صحبت کردن راجع به استاد امین و خانواده آقای دژاکام سخت است، دقیقاً مثل این می‌ماند که بخواهیم در نور از خود نور صحبت کنیم که امری بسیار دشوار است. کل اعضای کنگره 60 به‌خوبی استاد امین را می‌شناسند و از نوشتارها و سی‌دی‌های ایشان استفاده می‌کنند. امروز می‌خواهم از زمانی خیلی قبل‌تر که شاید هیچ‌کدام از شما در کنگره 60 نبودید صحبت کنم؛ در سال 79 حدود بیست الی سی نفر در کنگره حضور داشتند و زمانی که من وارد کنگره 60 شدم استاد امین‌حضور داشتند. چند روز پیش فردی از من پرسید: که آیا از شما پیشکسوت‌تر در کنگره 60 حضور دارد و من پاسخ دادم: بلی، آقای امین و خانواده آقای دژاکام، ما در کنگرهََ 60 از این افراد پیشکسوت‌تر دیگر نداریم. 

در زمان مصرف آقای مهندس خانواده ایشان همراهشان بودند و سختی‌هایی را تحمل نمودند و روزی که آقای مهندس از بند اعتیاد رها شدند تازه یک حرکت جدید شروع شد که با دشواری‌هایی بیش از زمان مصرف همراه بود. در زمان اعتیاد فقط مشکل اعتیاد آقای مهندس بود ولی بعدها من و شما و تک‌تک اعضای کنگره اضافه شدند و تمامی این مسئولیت‌ها به دوش آقای مهندس و خانواده ایشان بود. الآن شرایط آقای مهندس خیلی خوب شده که حدود ساعت سه الی چهار به خانه می‌روند، چون در سال 79 ایشان صبح زود به کنگره 60 می‌آمدند و شب ساعت نه یا دیرتر به خانه بازمی‌گشتند. خانواده آقای مهندس در این راه ایثار و گذشت کردند چون عاشق این راه بودند. عاشق یعنی گذشتن از خود و کسی که عاشق نباشد نمی‌تواند از خود بگذرد. من نوزده سال خود شاهد این بوده‌ام که آقای امین، خانم شانی، خانم کماندار و خانم آنی بزرگ که همراه با آقای مهندس با کلی دشواری حرکت کردند. آقای مهندس در اوایل کنگره 60 کل دارایی خود را فروختند تا بتوانند این راه را شروع کنند زیرا در آن زمان پایه‌های مالی قوی‌ای در این زمینه نداشتند زمینی داشتند که برای چاپ کتاب فروختند. سختی‌های این قضیه را ما تحمل نکردیم بلکه خانواده آقای دژاکام و آقای امین عزیز تحمل نمودند. آقای امین کسی بود که پا به‌پای آقای مهندس حرکت کردند و سختی‌هایی را متحمل شدند تا الآن که هستند و همچنان همه ما از علم ایشان استفاده می‌کنیم. اگر بخواهم خیلی کوتاه در رابطه با دستور جلسه صحبت کنم، وادی‌ها همانند زنجیری به هم متصل هستند. ما تا وادی هفتم یاد می‌گیریم تفکر کنیم، ولی زمانی که به وادی هشتم می‌رسیم، دیگر زمان حرکت فرا می‌رسد، زیرا با حرکت راه نمایان می‌شود. اینجاست که تازه به‌صورت عملی کارمان شروع می‌شود. زمانی که راهی درست باشد یعنی مبدأ و مقصد داشته باشد و پیشرو آن الله باشد قطعاً موفق است. در همین راستا سیستم درمانی کنگره 60 حرکت خود را شروع کرد و می‌بینیم که از تمامی ان جی او های در سطح کشور قوی‌تر، فعال‌تر و نتیجه‌بخش‌تر بوده است. همان‌طور که می‌دانید در بحث درمان اعتیاد با سه پارامتر؛ جسم، روان و جهان‌بینی در ارتباط هستیم که آقای امین در بخش جهان‌بینی نقش بسیار مهمی ایفا نموده‌اند و نگاهشان در حوزه درمان اعتیاد و خارج از اعتیاد، حتی در زندگی شخصی بسیار زیبا هست. ایشان ازلحاظ سنی از خیلی از افراد کنگره 60 کوچک‌تر می‌باشند، ولی ازلحاظ علمی خیلی بالا می‌باشند و من به‌شخصه همیشه از سی‌دی‌ها و صحبت‌های ایشان استفاده می‌کنم، ایشان نکات بسیار کلیدی را عنوان می‌کنند که می‌تواند نقشه راه ما باشد. امروز داشتم مطلبی از آقای مهندس می‌خواندم که اگر بتوانیم کلید اصلی را درون قفل بیاندازیم بدون شک آن قفل را باز می‌کند. آقای امین بسیار قشنگ کلید را در قفلی انداخت که بسیاری از مشکلات افراد جامعه حل شد. همه ترک می‌کردند و من هم سابقه ترک داشتم و گاهی تا چند سال هم ازنظر جسمی دوام می‌آوردند. بحث جهان‌بینی که آقای امین از سال‌های پیش روی آن کار می‌کردند، افکار و اندیشه انسان را نسبت به اعتیاد تغییر می‌داد و این مهم حاصل سال‌ها تلاش بی‌وقفه ایشان هست. صحبت خود را کوتاه می‌کنم و بخشی از نوشتاری را که آماده کرده بودم را نمی‌گویم تا افرادی که از شهرستان آمده‌اند و افراد دیگر هم بتوانند مشارکت کنند.

اعلام سفر استاد امین:

 تخریب 4 سال. آنتی ایکس تریاک خوردنی و کشیدنی. طول درمان 20 ماه. رشته ورزشی تیر و کمان و شنا. به راهنمایی مهندس دژاکام. امروز هم 5 سال و 14 روز آزاد و رها هستم.

آرزوی استاد امین:

آرزو می‌کنم در این کنگره‌ای که هستیم شرایطی فراهم بشود که سال‌های دراز از وجود آقای مهندس برخوردار باشیم، این بستر باشد که از درونش درمان بیماری‌های ناشناخته زایش و تولید پیدا کند و گره‌های انسان‌ها باز شود. خداوند در این مسیر ما را مورد لطف خود قرار دهد و این پیوند محبت باشد تا این اتفاقات ادامه داشته باشد.

 خلاصه سخنان استاد امین:

از همه شما عزیزان که از جاهای مختلف تشریف آورده‌اید ممنون و سپاس گذارم. از خداوند شاکرم که شرایطی را فراهم نمود تا در این مسیر قرار بگیرم. هیچ‌وقت فکر نمی‌کردم که در این شرایط و جایگاه قرار بگیرم و این اتفاقات برای من بیفتد. حتی دنبال آموزش جهان‌بینی نبودم. البته از کودکی آرزوی معلم بودن را داشتم. حتی روی تخته‌سیاه برای یکی از دوستانم این خواسته را مکتوب کردم. خداوند این لطف بی‌کران را در حق من داشت تا در بستر خوبی که فراهم شد رشد کنم. اگر بهترین بذر و دانه هم باشد ولی روی سنگ بیفتد و آفتاب به آن بتابد نابود می‌شود. اگر بخشی از این آموزش‌ها از طرف من مطرح شد به دلیل همین بستر فراهم بود و به اذن خداوند بود که اتفاق افتاد. البته من هم دنبال راهی بودم تا به مجهولاتم پی ببرم و یکسری مسائل و مشکلات که داشتم را حل کنم و سعی داشتم بفهمم که به چه علت منزوی هستم و می‌خواستم خودم را از آن شرایط خارج کنم. درمان آقای مهندس نقطه عطف و نقطه کلیدی بود. نقطه احیای خانواده بود. من همان‌جا احیا شدن و زنده شدن را تجربه کردم و تمام خانواده این احیا شدن را تجربه کردیم. قدرت محبت را، تأثیر خارج شدن یکی از اعضای خانواده از تاریکی‌ها و قدرت این تأثیر را من آنجا متوجه شدم. این خواست خداوند بود که این حس بعدها در دیگر خانواده‌ها هم تکرار شود و گویی این فرایند زایش دوباره و دوباره خودش را تکرار می‌کند و این معجزه‌ای است که تکرار می‌شود. امیدوارم این مسیر ادامه داشته باشد و ما همه باشیم. مطالب کنگره این خاصیت را دارد که کاربردی هستند و به انسان‌ها کمک می‌کند؛ و به‌تبع آن مسائل علمی هم در آن دیده می‌شود. مطالبی که آقای مهندس کشف کردند قطعاً ادامه‌دار خواهد بود. زمانی که سفرم را شروع کردم به بچه‌ها می‌گفتم این‌یک راز است و درنهایت همه می‌دانستند که من در حال سفر هستم! سپاس گذارم از همه عزیزان که تشریف آوردند و از خانواده‌ام ممنونم که درکنارم هستند.

سخنان خانم آنی:

برای من بسیار سخت بود که امین این امتحان را بکند. من هر التماس کردم به آقای مهندس که این کار را نکن ولی پس از مدتی پذیرفتم که این اتفاق بیفتد؛ مهندس گفتند که اگر این آزمایش به نتیجه برسد به بسیاری از افراد گرفتار دربند اعتیاد کمک خواهد شد. خداوند به ما کمک کرد که امین بتواند از این آزمایش خارج بشود.

تهیه و تنظیم: مسافران فرهاد و سعید

عکاس: مسافر مهدی

تعداد بازدید از این مطلب : 4101
ادامه مطالب در آرشیو تولد رها یافتگان
دیدگاه شما
نام :  
ایمیل :  
دیدگاه :  
 
دیدگاه ها
55 نظر  
 • مرضیه خندانی(نمایندگی شفا مشهد)
زمان ارسال
1398/09/07 13:55:46
استاد امین عزیز دیدن عکسهای جشن حال خوب و انرژی زیادی واسم داشت من بعد از آشنایی با کنگره و گوش دادن سی دی های شما و آقای مهندس تغییرات مشهودی در شخصیت و رفتارم شکل گرفت و امروز نسبت به دیروز از خودم رضایتمندترم؛ بخاطر این حس خوب از شما سپاسگزارم امیدوارم حال خوب هموراه در زندگی شما و خانواده عزیزتون جریان داشته باشه❤
 • همسفرصدیقه از ابن سینا رباط کریم
زمان ارسال
1398/02/07 20:0:42
درود به خانواده بزرگ آقای دژاکام آزاد مردی دیدبان محترم آقای امین راتبریک عرض میکنم آرزوی بهترین ها راازخداوند مهربان مسعلت دارم وتبریک به دیدبان محترم وبه مسعولین سایت خداقوت عرض مبکنم
 • مسافر علیرضا..شعبه ابادان
زمان ارسال
1398/02/07 16:47:59
عرض تبریک و شاد باش خدمت استاد امین .جناب مهندس و خانم آنی محترم.
 • محمد صادق
زمان ارسال
1398/02/07 13:40:14
سلام به همه اعضا از فرهاد و سعید و مهدی تشکر میکنم .جلسه خیلی عالی بود
 • رضا قلی پور
زمان ارسال
1398/02/07 10:24:25
خدا را به خاطر این نعمت ارزشمند هدایت سپاس می گویم.
 • همسفر فرشته سلمان
زمان ارسال
1398/02/06 16:9:16
تبریک فراوان خدمت آقای امین،همیشه از خداوند برای شما و آقای مهندس و خانواده محترم دژاکام طول عمر و سلامتی میخداهم
 • مسافر بهنام
زمان ارسال
1398/02/05 21:43:44
خداقوت به مردان عشق الهی
 • محمد از شعبه امین قم
زمان ارسال
1398/02/05 14:9:15
سلام امیدوارم موفق باشید در مسیرتان تبریک میگم ایشالا ماهم به جواب مجهولاتمان برسیم
 • مسافر سینا ل۲ کرمان
زمان ارسال
1398/02/05 11:4:36
تبریک خدمت استاد جهان‌بینی استاد امین و خانواده محترمشان به ویژه جناب مهندس مردی از جنس نور،خدا را سپاس‌گذارم که در این مسیر قرار گرفتم
 • همسفرزندی شاداباد ۱
زمان ارسال
1398/02/05 8:48:4
عرض خداقوت وتبریک خدمت اقا ی سلامی عرض تبریک وخداقوت خدمت استاد جهان بینی اقا امین وخانواده محترم ایشان وبسیار سپاسگذارم برای درسهای جهان بینی که به وسیله سی دی به دست ما می رسد واستفاده می کنیم خذاوند به شما واقای مهندس وخانواده محترمتان عمرباعزت وسلامتی همراه با ارامش عطا کند خداقوت به گروه وبلاگ نویسان .
 • همسفر سکینه از نماینگی قزوین
زمان ارسال
1398/02/05 0:15:5
عرض سلام و خداقوت و نبریک و شاد باش خدمت جناب اقای مهندس دژاکام و حانواده محترمتشان و استاد امین عزیز. خدا رو شاکرم از اینکه با کنگره اشنا شدم و براتون بهترینها رو از خدای مهربون میخواهم ...
 • محمدحیدری از اصفهان
زمان ارسال
1398/02/04 23:54:2
تشکرازارسال مطالب تبریک خدمت اقاامین وخانواده گرامی
 • مجید سروری لژیون 7 افسریه
زمان ارسال
1398/02/04 20:59:46
تبریک ویژه خدمت استاد امین عزیز و در رأس خدمت آقای مهندس و خانواده محترم ایشان و خانواده بزرگ کنگره 60 تا باد چنین بادا
 • مسافر وهاب لژیون یکم قزوین
زمان ارسال
1398/02/04 20:12:22
آزاد مردی استاد عزیز و گرامی آقای امین دژاکام را خدمت جناب مهندس و خانواده محترم ایشان وتمان اعضای کنگره ۶۰ تبریک میگوییم
 • همسفر فاطمه ( مرزبان شعبه قزوین)
زمان ارسال
1398/02/04 20:8:45
خدمت بزرگان کنگره 60 ، جناب آقای مهندس و خانواده ی محترمشان و استاد جهان بینی ، استاد امین ، تمام قد عرض ادب و احترام دارم و آزاد مردیتان را شادباش و تبریک عرض نموده و برایتان عمر جاودان از درگاه ایزد منان آرزومندم . پاینده باشید و مستدام ...
 • مسافر طیب_ شعبه قندیان تبریز_ لژیون پنجم
زمان ارسال
1398/02/04 20:1:52
استاد امین مبارکتان باشد‌‌. خوشحالم که مسیر درست را پیدا کردم به همین خاطر از کنگره ممنونم. خداوند مهندس را سالیان سال حفظ کنند
 • مسافربابک لژیون دوم دانیال اهواز
زمان ارسال
1398/02/04 18:48:12
عرض تبریک به استادامین وخانواده بزرگ کنگره۶۰
 • همسفر دنیا شعبه اروند آبادان
زمان ارسال
1398/02/04 16:57:56
تبریک ویژه فروان به آقا امین دیده بان محترم آرزوی سلامتی و بهترین ها ممنون که هستید وارامش رابا آموزشهای جامع به ما بعد خداوند عطا کردید
 • حسین لژیون 5 بوشهر
زمان ارسال
1398/02/04 12:48:20
تبریک به استاد امین و ابراهیم زمان ما استاد دژاکام ،از اینکه از محضر اساتیدی چون شما درس می‌گیرم خداوند را هزاران مرتبه شکر می‌گویم و امیدوارم سایه مهندس دژاکام،استاد امین و خانواده محترم ایشان بر سر ما مستدام و پایدار باشه.
 • همسفر عاطفه از نمایندگی سمنان
زمان ارسال
1398/02/04 10:18:8
سلام هزاران تبریک خدمت استاد امین عزیز، و به خانواده ی خوب شما تبریک ویژه خدمت خانم آنی عزیز. خوشحالم که در کارهایتان سربلند پیش می روید، خداوند پشت و پناهتان . جاوید و ماندگار باقی بمانید.
 • حسن غفوری
زمان ارسال
1398/02/04 9:11:51
با سلام منم به نوبه خودم پنجمین سالروز تولد جناب استاد امین را تبریک می گویم در ابتدا به استاد امین و سپس آقای مهندس و خانوداه محترمشان و تبریک به آقای سلامی دیده بان محترم کنگره 60 بر گرد جهان نیست اذانی جز عشق از شاهد بی نشان نشانی جز عشق
 • مسافر مهدی لزیون ششم بوشهر
زمان ارسال
1398/02/04 0:14:42
ازاد مردی استاد امین رو خدمت اقای مهندس و خانواده بزرگ کنگره تبریک میگم،امیدوارم سالها بتونیم از وجود استاد امین بهره ببریم
 • شهناز -لژیون 5 -شعبه ستارخان
زمان ارسال
1398/02/03 15:27:36
خداراشکر بابت حضور و وجود شما خانواده نازنین و از خود گذشته در زندگی ما . همیشه شاد و سلامت و موفق باشید.
 • همسفرمحبوبه شعبه سمنان
زمان ارسال
1398/02/03 15:11:40
سلام... استادامین عزیر؛پنجمین سال رهایی وآزادمردیتان راخدمت شماوخانواده گرامی تان تبریک وپرشگون...تاهستی هست شادباشید
 • مسافر رضا سلمان فارسی
زمان ارسال
1398/02/03 11:29:29
با عرض سلام، خداقوت و تبریک خدمت استاد جهان بینی آقای مهندس امین دژاکام واژه آزادمردی واقعا برازنده شماست بابت تمام آموزشها از شما سپاسگذارم و قدردان زحمات شما هستیم به آقای مهندس، خانم آنی و تمام اعضای خانواده کنگره 60 تبریک می گوییم
 • مجتبی
زمان ارسال
1398/02/03 10:56:27
استاد تولدت مبارک امیدوارم ب رهایی برسم بیام دیدنت استاد امین خدا تو رو واسه ما نگه داره خیلی دوستت دارم و ممنونم بخاطر تمام وقتهای که پای آموزش ما میزارین هروقت که سخنان شما رو گوش میکنم و راههای مبارزه با نفس رو آموزش میگیریم کلی حالم خوب میشه پاینده باشی استاد دوستدار شما و زحمت کشان کنگره ۶۰ مجتبی ل۱۶الهیه مشهد
 • همسفر اکرم لژیون ششم نمایندگی صالحی
زمان ارسال
1398/02/02 23:40:46
تبریک وشادباش خدمت همه اعضای کنگره 60.خداوند حافظ شما وخانواده بزرگوار وعزیزتان باشد
 • علیرضا دشتی بوشهر
زمان ارسال
1398/02/02 23:22:20
خدا را سپاس بابت این عمل عظیم آقای امین دژاکام استاد عزیز پنجمین سال رهایی تان مبارک و دوستتان دارم. خدا قوت به خدمتگذاران سایت
 • علیرضااز وحید
زمان ارسال
1398/02/02 21:5:18
با ارزوی سلامتی برای جناب مهندس وخانواده محترمشان
 • امید
زمان ارسال
1398/02/02 20:27:47
آقای امین استاد عزیز سالگرد رهاییتون مبارک
 • مسافر عليرضا اراك
زمان ارسال
1398/02/02 18:25:5
عرض سلام خدمت معلم جهان بيني عرض تبريك و شاد باش خدمت شما و خانواده محترمتون و بنيان كنگره 60 ؛ موفق و پيروز هستيد .
 • صادق احمدزاده زنجان
زمان ارسال
1398/02/02 16:4:35
استاد امین عزیز تبریک عرض میکنم خدمت شما،مهندس دژاکام و خانواده محترمتون،خدارو شکر میکنم که شمارو داریم و ازتون بابت همه چیزهایی که بهم آموختین تشکر میکنم.🌷🌷
 • مسافر حسين لژيون ٢ دانيال اهواز
زمان ارسال
1398/02/02 15:11:0
با آرزوي سلامتي و بهروزي براي مهندس و خانواده بزرگشان 🌹
 • حسین باقریان
زمان ارسال
1398/02/02 12:55:54
عرض تبریک و شادباش خدمت استاد امین عزیز و جناب مهندس دژاکام و خانواده محترم ایشان
 • علی خدامی
زمان ارسال
1398/02/02 11:3:11
استاد جهانبینی آقای امین دژاکام ، سالگرد رهاییتون رو از صمیم قلب تبریک میگم خدمت شما و خانواده محترم بنیان کنگره 60 .
 • مسافرکیومرث
زمان ارسال
1398/02/02 10:52:40
باسلام وعرض تبریک به شماوخانواده بزرگ کنگره ۶۰هروقت به مشکلی برمیخورم سیدیهای شماست که الهام بخش من میشود ازادمردیت مبارک.
 • نشریات حسنانی
زمان ارسال
1398/02/01 23:20:25
باسلام و عرض تبریک به خانواده کنگره 60
 • محمود نیشابور
زمان ارسال
1398/02/01 22:14:6
تبریک میگم به دیده بان محترم که سخنان ایشان برای من الهام بخش بوده ازتون صمیمانه سپاسگزارم
 • مسافر
زمان ارسال
1398/02/01 16:28:11
سلام خيلى خيلى مبارك باد استاد امين را خيلى دوست دارم .
 • روح الله زنگنه
زمان ارسال
1398/02/01 13:5:10
عرض ادب و احترام و شادباش خدمت بنیان کنگره ۶۰ ، انشالله به تمامی خواسته های خود رسیده و در آن مستدام باشید. از طرف روح الله زنگنه لژیون ۲۲ شعبه آکادمی نام راهنما آقا حامد شمس
 • مسافر وحید لژیون ششم الهیه مشهد
زمان ارسال
1398/02/01 10:38:12
درود خدا بر خاندان دژاکام تبریکی ویژه به استاد امین امیدوارم در همه مراحل زندگی سالم و تندرست باشید.
 • هميشه مسافر
من باشنيدن صداتون زندگي ميکنم استادامين عزيز تبريک تبريک تبريک.
 • همسفر فاطمه از شهرری
زمان ارسال
1398/01/31 22:39:43
تبریک خدمت دیده بان محترم آقای امین و خانواده محترم ایشان
 • مسافر سهراب (سهروردی)
زمان ارسال
1398/01/31 21:17:44
تبریک به استاد امین عزیز و اقای مهندس و خانواده کنگره 60 بسیار لذتبخش و عالی پاینده و سر افراز باشید
 • همسفر ندا
زمان ارسال
1398/01/31 17:23:12
خداقوت
 • همسفر از شعبه بوشهر
زمان ارسال
1398/01/31 15:41:44
درود و نهایت تبریک از عمق دلم خدمت استاد امین عزیز و خانواده محبوب شان، الهی کامروا باشید و سایه دار واقعا چشم و دل همه ما از نعمت وجود شما روشن
 • سهیل کلاته
زمان ارسال
1398/01/31 13:59:26
سلام... هزاران تبریک به مجموعه کنگره و خانواده دژاکام، انشاالله همیشه سلامت و پاینده باشید🌹 شما خیلی خوبی استاد امین✌️
 • همسفر مریم شعبه کرج
زمان ارسال
1398/01/31 13:19:20
با سلام و عرض تبریک به استاد عزیز آقای امین امیدوارم خداوند شما و خانواده محترمتان را برای تک تک اعضای کنگره حفظ کند در پناه خداوند باشید و حضورتان مستدام و مهرتان پاینده
 • مسافر علیرضا..شعبه ابادان
زمان ارسال
1398/01/31 12:29:53
عرض تبریک خدمت دیده بان محترم آقا امین و تبریک خدمت راهنمای ایشان استاد راهنمای بزرگ کنگره ۶۰ جناب مهندس.
 • علي
زمان ارسال
1398/01/31 12:26:33
سلام خيلي عالي بود بسيار انرژي گرفتم از بنيان كنگره 60 و خانواده ايشان و همه عزيزان كمال تشكر دارم چنين راهي پيدا كردن و ثابت موندن و ايمان به اين راه فقط از جناب مهندس ميسر مي بود پايداري و سلامتي ايشان و همه عزيزان را از خداوند متعال خواستارم
 • همسفر محمدحسین
زمان ارسال
1398/01/31 11:12:9
سلام و صد درود و تبریک فراوان به استاد بزرگ عشق، محبت، معرفت، مهربانی، زیبایی، صداقت، جوانمردی و..... این سالگشت زیبا و وردتان را به آزادمردی به شما عزیز و در راس به بنیان کنگره 60، جناب اقا مهندس عزیز و گرامی، سرکار خانم آنی بزرگ و مادر همه ما، سرکار خانم آنی کمانداران مهربان و سرکار خانم شانی بزرگوار تبریک و تهنیت عرض می نمایم. امید که این روز زیبا جاودانه گردد. دعا می کنم در سایه ایزد منان پایدار باشیدو برقرار. ارادتمند شما، همسفر محمدحسین از لژیون شماره 7
 • همسفر زهرا لژیون اول شعبه دهخدا
زمان ارسال
1398/01/31 11:10:1
وقتی شروع به خواندن مطلب فوق کردم بغضم کردم و نمیتونستم خوب بخونم خدا رو شکر میکنم که خانواده آقای مهندس الگوی ما هستند و خیلی دوست داشتم در این جشن با شکوه شرکت کنم ولی هزاران حیف که قسمت نشد و از همین جا به آقای مهندس عزیز به استاد امین بزرگوار و به خانواده محترمشان تبریک میگم و آرزوی سلامتی برایشان دارم انشاالله که سالیان سال پایدار و موفق باشند.
 • همسفرمنصوره شهرری
زمان ارسال
1398/01/31 10:48:45
عرض خداقوت خدمت جناب آقای سلامی و عرض تبریک خدمت استاد جهان بینی آقای امین و خانواده محترم
 • مسافر
زمان ارسال
1398/01/31 10:33:22
تبریک به آقای مهندس و استاد امین عزیز و خانواده محترم دژاکام و خداقوت به خدمتگزاران نمایندگی استاد معین
 • مسافرنادرازبوشهر
زمان ارسال
1398/01/31 10:22:18
درودبرخانواده بزرک دژاکام وتبریک به جناب مهندس واستادامین/نشینندوزآینندشیران نر/یاهو
آخرین عناوین
پربیننده ترین مطالب