تاریخ
چهار شنبه 25 مهر 1397

کارگاه آموزشی جهان بینی چهارشنبه؛ D.SAP

موضوع : کارگاه های آموزشی کنگره 60
D-sap ؛ دارای املاح و ویتامین های فراوانی است که خودش باعث می شود که یکسری از بیماری ها درست شود. اصلاً چطور شد که ما این D-sap را درست کردیم؟
کارگاه آموزشی جهان بینی چهارشنبه؛ D.SAP

بسمه تعالی

جلسه دوازدهم از دوره شصت و سوم سری کارگاههای آموزشی کنگره 60 با دستور جلسه D-sap در روز چهارشنبه مورخ 97/7/25 با استادی و نگهبانی مهندس و دبیری همسفر سلوا راس ساعت 9:45 آغاز به کار نمود.
سخنان استاد؛
سلام دوستان حسین هستم یک مسافر.
دستور جلسه این هفته D-sap است و بخاطر اهمیت آن من واجب دانستم که این هفته از این دستورجلسه استفاده کنم.
خراب شدن یک ماشین، مشکلی در یک قسمت است. اگر شما روغن موتور ماشین را بریزید، بنزین بریزید، گریس بزنید و .. ماشین خراب نمی شود. مریضی چیست؟ آیا تابحال فکر کرده اید که مریضی و بیماری چیست؟ 
خداوند در کتاب می گوید: ما انسان را از گل کوزه گری یا خاک آفریدیم. یک دیدگاه می گوید که گل انسان را درست کردند و مجسمه انسان را درست کردند و در آن دمیدند و انسان بوجود آمد. دیدگاه دیگری هم داریم که وقتی می گوید: تمام املاحی که در خاک است، در وجود انسان هم هست. ما از خاک آفریده شده ایم، مجموعه ی ما پتاسیم، فسفر، کلسیم، منیزیم و ... 
کالبد انسان یا صورآشکار از خاک آفریده می شود، صور پنهان آن از آتش. تمام مریضی های ما کمبود یکسری مواد است. انسان را یک ماشین یا ساختمان در نظر بگیرید، استخوان ها از کلسیم ساخته شده است، کمبود کلسیم باعث پوکی استخوان و لق شدن دندان می شود. علت کم خونی، کمبود آهن است. بدن برای سوخت و ساز دو رقم مواد لازم دارد، چون بدن انسان دائماً خودش را بازسازی می کند و ثابت نیست. ماشینی که شما می گیرید، اتاق همان اتاق است و بازسازی نمی شود، ولی بدن اینطور نیست. هر لحظه در حال بازسازی است. جریان خون، بعد از 20 یا 21 روز عوض می شود. استخوانی که ما داریم 11 ماه دیگر یک استخوان دیگر است، دائماً یکسری از سلول ها می میرند و یکسری سلول ها استخوان را می سازند. اینطور نیست که گوشت و پوست و استخوان ما همان است و ما پیر می شویم! نه اینطور نیست، ما هر لحظه در حال عوض شدن هستیم. 
مغز استخوان که مکروفاژ ها را می سازد، هر دقیقه 20 میلیون مکروفاژ ساخته می شود که در قسمت ایمنی از بدن مراقبت می کنند. پس بدن ما نیاز به یکسری املاح و مواد دارد. یکسری از مواد را ما از خاک می گیریم، ما به گیاهان آب می دهیم، املاح خاک داخل آب حل می شود، ریشه ها املاح را می گیرند، داخل خودشان با نور خورشید یکسری کارها انجام می دهند و املاح خاک را با میوه و سبزی استفاده می کنیم. یکسری مواد هم جسم لازم دارد و در طبیعت نیست، در گیاهان و گوشت نیست و ما آنها را نیاز داریم. آن قسمت مثل پالایشگاه می ماند، وقتی نفت خام دادیم، به ما بنزین، رنگ، رزین و ... می دهد. 
یکسری از مواد را خود بدن می سازد و در سیستم ایکس ساخته می شود. ما در طبیعت سروتونین ، اندروفین، دینورفین نداریم، بدن املاح را می گیرد و این مواد را می سازد و در اختیار بدن قرار می دهد. بدن یکسری کارخانه دارد که مواد اولیه را میگیرد و آنها را تولید می کند. 
وقتی این مواد اولیه دچار مشکل می شوند، مریضی بوجود می آید. اگر در سیستم ایکس باشد، روان پریشی، سایکوز، اعتیاد و ... می شود. اگر ما مریض می شویم، توجه به این املاح اصلاً نداریم. برنج می خوریم، شکم ها و پهلوها بزرگ و پهن. از کدو، شلغم، بادمجان، چغندر، حبوبات خیلی کم استفاده می کنیم. اصلاً خوراک لوبیا و عدسی درست نمی کنیم. انواع و اقسام مریضی ها، سرطان، بیماریهای کلیوی، کبدی، روده، نازایی، فیبر، سرطان سینه و ... یا بر اثر افکار منفی است یا کمبود مواد لازم. ما اگر مریض شویم به دکتر می رویم، ولی برای سلامتی دکتر نداریم و نمی رویم. یک نفر باید بگوید که چه موادی بخوریم، چطور بخوریم. این مواد که باید بخوریم، بایستی با هم باشند، اینها مکمل یکدیگر هستند. 
درست است که برای استخوان بایستی کلسیم بخوریم، ولی این کلسیم برای جذب شدن نیاز به موادی دارد که خوب جذب شود. برای جذب کلسیم بایستی فسفر هم باشد، برای جذب فسفر ، نیاز به ویتامین دی داریم. ویتامین دی را در آفتاب به دست می آوریم، خانم ها اصلاً زیر آفتاب نمی روند. یکسری از کمبودهای پوکی استخوان، اگر کلسیم و فسفر باشد، ولی ویتامین دی نباشد، انجام نمی گیرد. 
پس نتیجه می گیریم، اکثر مریضی های ما بخاطر عدم توجه به تغذیه است. برای ساختن استخوان نیاز به یکسری املاح داریم. برای خون، نیاز به آهن داریم، آهن خالی را که نمی توانیم بخوریم. تنوع موادغذایی، استفاده از میوه جات و سبزیجات، خیلی مهم است. 
میگوییم میوه خیلی گران است، هرچقدر که گران باشد، گران تر از هزینه بیمارستان که نیست. اگر پرتقال می خواهید بخرید، نیازی نیست پرتقال درجه یک بگیرید، پرتقال درجه 3 و ارزان قیمت بخورید، چه یک پرتقال چه 10 پرتقال فرقی نمی کند.
D-sap ؛ دارای املاح و ویتامین های فراوانی است که خودش باعث می شود که یکسری از بیماری ها درست شود. اصلاً چطور شد که ما این D-sap را درست کردیم؟ ما اصلاً دنبال درست کردن D-sap نبودیم. من دنبال کارهای خودم بودم، مثل داستان روش متد DST. 
من بعنوان اینکه یک مغز متفکر باشم و نقشه بریزم، اینطور نبود. پیش آمد و من دنبالش را گرفتم و به نتیجه رسید. همانطور که برای DST اهمیت قائل هستم، برای D-sap هم ارزش قائلم. اوتی سیستم ایکس را بازسازی می کند، D-sap سیستم فیزیولوژی و بیرونی را.
من در هیدج بود، یک زمین 2000متری ارزان گرفته بودم. درخت سیب هم داشتم، یکسری سیب ها زیر درختان می ریخت و امین گفت که بهتره این سیب ها را سرکه کنیم، گفتم باشه. 50 دبه 20 کیلویی خریدیم و تولید سرکه سیب را شروع کردیم. سال اول امین درست کرد، سال دوم گفتم حالا باید یک طرح دیگر بریزیم. از آنجا که من بلد نبودم سرکه سیب درست کنم، یک چیز دیگری درست کردم. برای درست کردن خورشت قیمه و قرمه سبزی هم همینطور بود. در قرمه سبزی کسی پیاز در حجم زیاد نمی ریزد، من به اندازه سبزی، نصف آن پیاز رنده می کردم، این باعث می شد که خورشت خیلی سریع جا بیفتد. در آش رشته، خانم ها اول آش رشته را می پزند، بعد برای اینکه غلیظ شود، داخل آن آرد یا بلغور می ریزند، در آش رشته من ، مقدار زیادی پیاز رنده می کردم، این باعث می شد که نیازی به آرد نباشد و خیلی خوب غلیظ می شد. 
سیب های درجه یک صادر می شود، سیب های درجه 2 داخل بازار می شود، درجه 3 برای آبمیوه استفاده می شود. من بهترین سیب را برای سرکه سیب استفاده کردم. فرآیند سرکه سیب در همه جا 40 روزه است، فرآیند سرکه سیب ما 11ماهه و یکساله است. اصلاً این سرکه نیست، برای همین اسمش را گذاشتم D-sap. 
چون من در کتاب خوانده بودم که این سرکه می تواند برای یبوست مورد استفاده قرار بگیرد، برای همین در مورد یبوست در کنگره استفاده کردم. در ظرف این 20 سال ما انواع و اقسام داروها را برای یبوست استفاده کردیم، ولی اتفاقی نیفتاد. درست مثل دره ای بود که باید آن را پُر می کردیم، برای پُر شدن آن باید یک کوهی خراب می شد تا آن درّه، پُر شود. بدترین یبوست هایی که 10 روزه و 8 روزه بود و حتی باعث پارگی روده شده بود، با استفاده از این D-sap برطرف شد. 
بعد از آن این D-sap را به بچه ها دادیم، امین در این مسیر همراه ما بود، گزارش ها کم کم آمد که کبد چرب داشتیم و کبد چرب از بین رفت. حتی واریس ها هم از بین رفت. 
یک تکه ای از یک کتاب می خوانم در مورد سرکه سیب؛ 
ـ یکی از مواد عمده ای که در سرکه سیب است، پتاسیم است. پتاسیم باعث می شود که پوست به عضله بچسبد، کمبود پتاسیم باعث شل شدن پوست می شود. هنگام کمبود پتاسیم در استخوان ها و عضلات درد احساس می شود، بخصوص در بخش انتهایی پشت و کمر . احساس سنگینی و خستگی شده و حرکات بدنی بسیار سخت انجام می شود، با راست شدن بدن، به دنبال خم شدن، درد منتشر می شود. در زمان استرس یا بیدار شدن هنگام صبح، سردردهای بدی وجود ندارد، موهای پریشان و بی رنگ . پوست سر، دردناک و خشک است. مو غیر قابل کنترل، پیچ در پیچ و گاهی خشک و در پاره ای از موارد بسیار چرب به نظر می رسد. چشم ها به راحتی خسته می شوند و آنطور که می شود نمی توان تمرکز کرد. با کمترین فعالیت خستگی حادث می شود. از دست دادن هشیاری، حافظه کاهش پیدا می کند. به راحتی رنجیده خاطر می شوید، نسبت به خانواده و دوستان و هرکس که دوستش دارید و یا همکاران، در روابط اجتماعی کم تحمل می شوید. احساس عصبی بودن و افسردگی می کنید. کوچکترین فعالیت باعث خستگی و بی حوصلگی و سرزنش شما می شود. در بعضی زمان ها، حتی در هوای گرم، دست و پای شما سرد می شود. این باعث کمبود پتاسیم در بدن شماست. کمبود پتاسیم دلیل اثبات شده ای برای بسیاری از بیماری هاست. کمکاری غدد فوق کلیوی، بیماری های سلولی، فشار خون بالا، بیماری شریان قلبی، پرکاری تیروئید، سندرم روده دردناک، بیماری آلزایمر و ام اس و دیابت. 
این مطلب این کتاب بود که کمبود پتاسیم چنین معضلاتی را بوجود می آورد. کمبود پتاسیم یک چیز است، کمبود فسفر، آهن هم مشکلات دیگری بوجود می آورد. به این دلیل، دستور جلسه را D-sap گذاشتم، چون موارد نادری را به من گزارش کرده اند. گفتم که یک هفته این دستور جلسه را D-sap بگذاریم، تا بچه ها تجربیاتشان را در طول این یک هفته، به من گزارش کنند. بدترین جوش ها در صورت و بدن را از بین می برد. انواع و اقسام قارچ ها، در لگن آب D-sap بریزید و قسمتی از پا را داخل لگن بگذارید، بشورید و این قارچ ها از بین می رود. 
حتی یکی از بچه ها گفت، مقدار اسپرم ما بعد از خوردن D-sap بسیار زیادتر شده است.
الآن کبد چرب درمانی ندارد، 3 ماه D-sap بخورید، درمان می شوید، بهترین نوع درمان آن هم این است. صبح که از خواب بیدار می شوید، یک لیوان آب بهمراه یک قاشق غذا خوری D-sap به صورت ناشتا بخورید، نیم ساعت بعد هم صبحانه بخورید، یا اگر کسی نمی تواند، اوایل یک قاشق چای خوری، D-sap بریزد.اول صبح شما باید آب خورید، تمام حیوانات را نگاه کنید، اول صبح همه پای چشمه آب هستند. چون تمام اسید معده و اضافات با خوردن آب، شسته می شود. 
بدانید که چای و نوشابه جای آب را نمی گیرد، چای تکرر ادرار می آورد. 
قیمت D-sap ها را امسال اضافه نکردیم. شایعه کردند که امسال برف بارید، D-sap نیست. D-sap های امسال برای پارسال است. بنابراین کمبودی نداریم و تمام نمی شود. 
گالن های 5 لیتری با شیشه های کوچک هیچ فرقی با هم ندارند. برای این اسمش را گذاشتم D-sap ، چون سرکه سیب نیست، یکسری خواص دارد و بگونه ای دیگر درست می شود. شاید نزدیک به 2 تا 3 ماه، مگس های سرکه روی اینها کار می کنند. اوایل سال، که درب گالن ها را بر می دارم، مگس های سرکه، از 15 تا 30 درجه فعال هستند، اگر این دما تغییر کند، اینها از بین می روند. این مگس ها لااقل 2 تا 3 ماه، روی D-sap کار می کنند. روی هر بشکه نزدیک به 200هزار مگس سرکه وجود دارد، بزاق دهان اینها باعث فعال شدن این D-sap می شود. 
هیدجی ها همه متخصص سرکه هستند، از آلبالو، زردآلو و همه چیز سرکه می گیرند. اول می گفتند که ما خودمان سرکه داریم، بعد الآن همه می آیند دنبال D-sap های کنگره. اینهم خواست خداوند بود. 
D-sap برای لاغری خیلی مهم است، درون رگ ها، چربی ها را از بین می برد، از سکته قلبی و مغزی جلوگیری می کند. امیدوارم مبارکتان باشد. 
مسئله دیگر؛
همسفران بال پرواز ما هستند، کنگره بدون وجود همسفران، هیچ نمی ارزد. بعضی راهنماها وقتی می خواهند از شهرستان بیایند، همسفران را خبر نمی کنند. بعضی می گویند که هزینه زیاد می شود! خوب بشود، این هزینه در قبال هروئین و شیشه هایی که می کشیدند، چیزی نیست. 
ما در کنگره نامه نگاری نداریم، ولی کماندار، نامه ای به من داد که برای شما می خوانم: 
احتراماً اینجانبان، جمعی از کمک راهنمایان گروه خانواده نمایندگی الهیه مشهد، خواهشمندیم که راهنمایان گروه مسافران، در زمان رهایی مسافران، نسبت به همراهی کردن همسفران، در طول سفر رهایی اقدام نمایند و آموزش های لازم به مسافر، تا قبل از رهایی داده شود، تا در زمان رهایی مسافر حضور داشته باشند. 
شعبه ابوریحان، هنگام مسابقات ورزشی، یکی از آقایان در فوتبال بی نظمی کرد. من گفتم که تا اطلاع ثانوی، اعضای شعبه ابوریحان در پارک طالقانی حضور نداشته باشند، البته همسفران می توانند حضور داشته باشند. راهنمایان باید به شاگردانشان یاد بدهند که کنگره چاله میدان نیست. خود فرد، دو سه سال از حضور در پارک محروم است. 
 
نگارنده: مسافر احمد شریفیان

نام فایل

تاریخ

لینک

فایل صوتی سخنان مهندس

97/07/25

دانلود

 

دیدگاه شما
نام :  
ایمیل :  
دیدگاه :  
 
دیدگاه ها
26 نظر  
 • علی اکبر لژیون ۲۱سلمان فارسی
زمان ارسال
1398/07/29 10:57:6
سلام خدمت تمامی اعضای کنگره ۶۰ .خداوند را هزاران بار سپاسگذارم که اجازه ی حضور به من و۳ همسفرم دادند تا در جهت جسم روان وجهانبینی مان به تکامل برسیم .خداقوت آقای دژاکام عزیز
 • رسول
زمان ارسال
1398/07/13 23:27:27
باسلام‌ و وقت بخیر چگونه میتوانیم داروی d.sap را بخریم
 • مسعود
زمان ارسال
1397/07/29 19:4:37
با سلام آیا این دارو برای درمان سرفه مزمن نیز کارساز است؟ با تشکر از جناب مهندس و تمامی خدمتگزاران کنگره 60 در تمامی شعب.
 • محمدنبی
زمان ارسال
1397/07/28 0:56:18
سلام محصول دی سپبسیار عالی است من حدود شش ماه استفاده میکنم میخواستم خواهش کنم دستور العمل استفاده را به طور جامع ارایه شود که برای هر استفاده ای چطور مصرف شود مثلا فردی که برای استفاده مو و املاح زینک میخواهد استفاده کن چه زمانهایی چه مقدار و ایا باعسل یا بدون عسل استفاده کند بهتر است ؟؟؟ و موارد دیگر ممنون با تشکر
 • مسافر محسن شعبه شیخ بهایی اصفهان
زمان ارسال
1397/07/27 23:40:29
جناب آقای مهندس دژاکام ، اگر با تمام مال و جان و هرآنجه که داریم تمام قد و تمام وقت در خدمت شما و کنگره باشیم باز هم بدهکار شما و کنگره ایم . امید وارم لیاقت ماندن در کنگره و خدمتگذاری و بهره مندی از آموزش های ناب شما از ما گرفته نشود . با آرزوی سلامتی برای شما و همه اعضای خوانواده محترمتان
 • مسافر اسماعیل یوسفی از قم
زمان ارسال
1397/07/27 23:27:22
سلام و خدا قوت خدمت جناب مهندس d.sap خیلی از مشکلات من را حل کرده وقتی که استفاده میکنم احساس سبکی در تمام بدن دارم و خیلی دیر خسته میشوم گویی خون خیلی در بدنم و رگها جریان پیدا میکند حتی اعضای خانواده برای بوی بد دهان هم استفاد میکنند که خیلی موثر است و کمتر مریض میشویم خدا وند خیرتان دهد که به فکر ما هستید.خدا قوت اقای شریفیان.
 • مسافر امیر لژیون دوم نمایندگی رودهن
زمان ارسال
1397/07/27 15:19:18
با درود و خدا قوت جناب مهندس دژاکام خدا رو شکر میکنم که مصرف کننده شدم ، بینهایت خدارو شاکرم که برای درمان با کنگره آشنا شدم و انتخاب کردم. جناب مهندس با شنیدن سخنان حضرتعالی به خودم میبالم که مسافر NGO یی باشم که شما بنیان کردید که چقدر دغدغه فکری شما هستیم توی تمام زمینه ها از جسم و روان گرفته تا بقیه مسایل و مشکلاتی که مربوط به مسافران میشود دعای خیر خودم و همسفرم و تمام مسافران و همسفران کنگره بدرقه راهتون بینهایت تشکر و سپاسگزارم
 • احمد شعبه فردوسی
زمان ارسال
1397/07/27 14:46:25
ارزوی طول عمر با عزت برای جناب مهندس وخانواده محترمشون
 • حسن
زمان ارسال
1397/07/27 14:25:33
سلام و خداقوت به جناب مهندس عزیز و خدمتگذاران کنگره ، چند سالی در کنگره همسفر بودم ، ولی الان در کنکره نیستم ، شربت d_sap به افراد بیرون از کنکره هم داده میشه یا خیر ؟ اگر جواب مثبت هست راه تهیه به چه صورت هست؟ با تشکر و آرزوی موفقیت
 • ابراهیم سهروردی اصفهان
زمان ارسال
1397/07/27 13:1:5
خداقوت خدمت جناب مهندس وتمام خدمتگزاران کنگره60
 • همسفر
زمان ارسال
1397/07/27 7:59:49
آقای مهندس عزیز ممنون و تشکر از صحبتاتون.تجربه من از دی سپ,نزدیک یکسال دارم استفاده میکنم..کم خونی,ضعف پا,ریزش مو,عفونت,سبک شدن بدنم,سوختن کف پا آزمایشی که کرفتم گفت از کم خونیه,,خدا را شکر همه ایندرمان شد ودیگه این مشکلات را ندارم..ممنونم انشاالا به اهدافی که دارید برسین..برای ما هم دعا کنید..
 • همسفرزندی شاداباد1
زمان ارسال
1397/07/26 15:28:22
عرض سلام وخداقوت خدمت جناب مهندس ودبیر محترم بسیار سپاسگزارم برای بیان مطالب مفید وجامع وکامل امیدوارم بتوانم یاد بگیرم ودرزندگی کاربردی کنم .
 • همسفر فاطمه شعبه تخت جمشید
زمان ارسال
1397/07/26 13:23:32
تشکر از آقای مهندس که با گفتن مطالب جديد بر بار علمی افراد می افزایند. سالم و پیروز باشید.
 • همسفر معصومه از شعبه شیراز
زمان ارسال
1397/07/26 11:53:45
خداقوت خدمت آقای مهندس
 • محمد
زمان ارسال
1397/07/26 11:50:10
سلام خدمت مهندس خدا قوت پسر من بیماری زونا گرفته بود که بعد از کلی دارو وپماد بالاخره با دیسب این بیماری بطور کامل خوب شد با تشکر و قدردان زحمات شما هستم
 • صمد مسافر شیراز
زمان ارسال
1397/07/26 11:24:42
سلام وخداقوت و آرزوی طول عمر باعزت روز افزون برای مهندس وخانواده گرامیتان دارم و تشکر فراوان بابت زحمات در کنگره 60
 • سیده میترا هاشمی
زمان ارسال
1397/07/26 9:53:39
ممنون از زحمات باارزشتون مهندس دژاکام
 • مسافر سینا
زمان ارسال
1397/07/26 7:16:19
خداوند ان‌شاءالله عمر دراز به جناب مهندس بدهد،ان‌شاءالله
 • مسافرحمزه از شعبه قندیان تبریز
زمان ارسال
1397/07/26 0:25:14
ضمن خسته نباشید به بزرگ مرد کنگره ۶۰ آرزو دارم دست مبارک مهندس را زیارت کنم
 • مسافر مسلم شیراز
زمان ارسال
1397/07/25 21:45:59
خداقوت خدمت مهندس دژاکام، و تشکر از مسئولین سایت اصلی .
 • مسافر توحید
زمان ارسال
1397/07/25 20:43:24
خداقوت
 • سلام
زمان ارسال
1397/07/25 17:36:22
سلام خداقوت حضور جناب آقای مهندس و دبیر محترمه ایشان ⚘ شربت d. sap در طول سفر اول بسیار به وضعیت گوارش من کمک کرد و مشکلاتم را حل کرد با تشکر از جناب مهندس و استاد امین ⚘❤⚘ خداقوت
 • علی رشیدبان
زمان ارسال
1397/07/25 15:30:9
خدا قوت به اقای مهندس
 • مسافر بهروز از شعبه عمان سامانی شهرکرد
زمان ارسال
1397/07/25 14:53:10
ضمن خسته نباشید ویژه خدمت مهندس وخونواده محترمشون .انشالله خدا اجر زحماتتونو بده وسلامتی همیشگی ومستدام ...من و خونوادم هم همیشه دعاشون مکنیم و ارزوی طول عمر با عزت داریم واسشون..
 • علی مسافر چالوس
زمان ارسال
1397/07/25 13:46:1
سلام وخدا قوت به مهندس وسپاس از ایشان که در رابطه درمان بعضی از بیماری ونحوه استفاده از d sapوتشکر از زحمتکشان سایت
 • مسافر فرشاد
زمان ارسال
1397/07/25 12:22:52
عشقی مهندس عشق
آخرین عناوین
پربیننده ترین مطالب