English Version
English

هر قفلی یک کلیدی دارد

هر قفلی یک کلیدی دارد

جلسه اول از دوره دوم کارگاه‌های آموزشی خصوصی کنگره ۶۰ در تاریخ ۴ مهر ۱۴۰۲ با دستور جلسه "صورت مسئله اعتیاد" با استادی مسافر رضا، نگهبانی مسافر ابوالفضل و دبیری مسافر محمد ساعت ۱۷ آغاز به کارکرد.

سخنان استاد:

از نگهبان و دبیر محترم تشکر می‌کنم تا اجازه دادند در این جایگاه خدمت کنم.از استاد عزیزم آقا محمدرضا و بقیه اساتید تشکر می‌کنم که اجازه دادند بار دیگر این جایگاه را تجربه کنم. دستور جلسه صورت مسئله اعتیاد به نظر من یکی از دستور جلسات کلیدی کنگره است. چون ‌که کنگره با صورت مسئله اعتیاد شکل‌گرفته و ریشه دوانده است. قبل از کشف صورت‌ مسئله اعتیاد الفاظ ناجوری به جامعه مصرف‌کننده نسبت می‌دادند ولی با پیدا شدن راه‌حل، خط بطلانی به این حرف‌ها زده شد. هر مشکلی یک‌راه حل و کلیدی دارد و اگر راه‌حل مشکل پیدا نشود دلیل بر نبود آن  و نبود کلیدش نیست. تا قبل از کشف درمان اعتیاد جامعه جهانی اعتیاد را یک بیماری مرموز و پیش‌رونده می‌دانستند ولی آقای مهندس این موضوع را رد کردند و گفتند نه، اعتیاد یک بیماری مرموز و پیش‌رونده نیست، یک بیماری است که براثر مصرف مواد مخدر، مخدر بیرونی جایگزین سیستم شبه افیونی بدن شده است.

صورت‌مسئله اعتیاد می‌گوید که شما برای درمان اعتیاد به ده تا یازده ماه زمان نیاز دارید که با داروی OT و پله‌های ۲۱ روزه می‌توانید جسم را به تعادل برسانید. صورت‌مسئله اعتیاد ثابت کرد که خیلی از بیماری‌هایی که انسان دارد به خاطر از تعادل خارج شدن سیستم شبه افیونی است. از این دستور جلسه ما این درس را می‌گیریم که هر مشکلی یک‌راه حل و هر قفلی یک کلیدی دارد و با کلید مناسب قفل راحت باز می‌شود. امیدوارم قدردان زحماتی که بزرگانی همچون آقای مهندس برای ما کشیدند باشیم و بتوانیم سفر خود را با موفقیت به پایان برسانیم.

مرزبان کشیک: مسافر علی
تایپ و تنظیم: مسافر احد
نمایندگی الوند

ویژه ها

دیدگاه شما

0 دیدگاه

تاکنون نظری برای این مطلب ارسال نشده است .