English Version
English

جمعه‌های ورزشی اعضای کنگره60 در سراسر ایران

جمعه‌های ورزشی اعضای کنگره60 در سراسر ایران

آبادان:
ورزش صبحگاهی اعضای کنگره ۶۰ نمایندگی اروند آبادان روز جمعه 31 شهریورماه ۱۴۰۲ در پارک هفده هکتاری، ساعت ۶ صبح که در ادامه می‌بینید:

اردبیل:
کنگره ۶۰ معتقد است که درمان فوق ترک است و تعادل فوق درمان؛ بنابراین اعضای کنگره ۶۰ همزمان با درمان اعتیاد و پس از درمان اعتیاد، برای رسیدن به حداکثر تعادل جسمی، روانی و جهان‌بینی، ورزش را در سطح گسترده در دستور کار خود قرار داده‌اند. اعضای کنگره ۶۰ در نمایندگی اردبیل روز جمعه 31 شهریور ماه ۱۴۰۲ به ورزش صبحگاهی پرداختند. ورزش صبحگاهی هر هفته ساعت ۷ صبح در پارک شورابیل برگزار می‌شود و یکی از الزامات درمان اعتیاد برای سفر اولی و طبیعتًا از الزامات حفظ سلامتی برای هر سفر اولی و دومی است.

اصفهان:
با کمک جهانبینی کنگره ۶۰ و با تغییر دیدگاه نسبت به ورزش و مسابقات، طوری ورزش کنیم که هم خودمان لذت ببریم و هم دیگران، گزارش تصویری از برگزاری ورزش نمایندگی امین گلی (خواجو) در پارک پیروزی اصفهان روز جمعه 31 شهریور ماه ۱۴۰۲ با حضور گرم دوستان مسافر و همسفر را در ادامه می‌بینید:

اصفهان (نجف‌آباد):
گزارش تصویری از ورزش مسافران نمایندگی هاتف اصفهانی (نجف آباد) روز جمعه ۳۱ شهریور ماه  ۱۴۰۲ در پارک لاله نجف‌آباد برگزار شد که در ادامه می‌بینید:

اصفهان (سهروردی):
فعالیت های ورزشی اعضای کنگره60 نمایندگی سهروردی اصفهان صبح جمعه 31 شهریورماه 1402 در  پارک پرنیان برگزار شد که در ادامه می‌بینید:

اصفهان (مبارکه): 
گزارش تصویری از ورزش اعضای کنگره60 نمایندگی مبارکه در پارک امامزادگان زیباشهر مبارکه و ادامه مسابقات جام سردار در رشته‌های والیبال و فوتبال که در ادامه خواهید دید:

مسابقات فوتبال:

شهرضا: 2      عرب‌زاده<الف>: 3

چرمهین: 3     عرب‌زاده   <ج>: 0

مسابقات والیبال:

هاتف<ب>: 0           شهررضا: 2

عرب‌زاده<الف>: 2      چرمهین: 0

اهواز:
صبح روز جمعه ۳۱ شهريور ماه ۱۴۰۲ مطابق هر هفته، اعضای نمایندگی دانیال اهواز ساعت ۶ صبح در پارک ساحلی کیان‌پارس حاضر شدند و بعد از صرف صبحانه هر کدام از اعضاء به رشته ورزشی خود پرداختند. اعضاء لحظات شاد و با نشاطی را در کنار یکدیگر سپری کردند. شما را به دیدن این لحظات شاد دعوت می‌کنیم.

بروجرد:
گزارش تصویری از ورزش اعضای کنگره60 نمایندگی بروجرد در پارک فدک بروجرد صبح جمعه 31 شهریورماه 1402 که در ادامه می‌بینید:

بهشهر:
فعالیت ورزشی اعضای کنگره60 نمایندگی نیما یوشیج بهشهر در بوستان سرو جمعه ۳۱ شهریور ۱۴۰۲ که در ادامه می‌بینید:

بوئین:
فعالیت ورزشی و مسابقات والیبال مسافران کنگره60 نمایندگی زاگرس در پارک لاله بوئین میاندشت روز جمعه 31 شهریورماه 1402 که در ادامه می‌بینید:

تاکستان:
فعالیت ورزشی مسافران کنگره60 نمایندگی تاکستان در پارک لاله 31 شهریور 1402 که در ادامه می‌بینید:

تبریز:
کنگره ۶۰ معتقد است که درمان فوق ترک است و تعادل فوق درمان؛ بنابراین اعضای کنگره ۶۰ همزمان با درمان اعتیاد و پس از درمان اعتیاد، برای رسیدن به حداکثر تعادل جسمی، روانی و جهان‌بینی، ورزش را در سطح گسترده در دستور کار خود قرار داده‌اند. اعضای کنگره ۶۰ در نمایندگی صائب تبریزی روز جمعه 31 شهریور ماه ۱۴۰۲ به ورزش صبحگاهی پرداختند. ورزش صبحگاهی هر هفته ساعت ۷ صبح در پارک اوتیسم، واقع در پارک ائل‌گلی برگزار می‌شود و یکی از الزامات درمان اعتیاد برای سفر اولی و طبیعتًا از الزامات حفظ سلامتی برای هر سفر اولی و دومی است. ورزش از اهمیت بسیار بالایی در کنگره ۶۰ برخوردار است و توجه ویژه‌ای به آن می‌شود. رشته‌های ورزشی که به رهجوها ارائه می‌گردد، عبارت‌اند از: فوتبال، والیبال، بسکتبال، دارت، پینگ‌پنگ.

خمین:
گزارش تصویری از ورزش اعضای کنگره60 روز جمعه ۳1 شهریور ۱۴۰۲ در پارک تفریحی ورزشی بوجه برگزار شد که در ادامه می‌بینید:

دزفول:
اعضای کنگره60 لژیون دزفول در روز جمعه مورخ ۳۱ شهریور ۱۴۰۲ قبل از کارگاه آموزشی لژیون به فعالیت ورزشی در رشته والیبال در پارک پردیس پرداختند. که در ادامه می‌بینید:

دلیجان:
ورزش مسافران اعضای کنگره60 نمایندگی دلیجان در پارک ملت دلیجان در آخرین روز از تابستان ۱۴۰۲ که در ادامه می‌بینید:

دماوند:
اعضای کنگره60 لژیون دماوند قبل از برگزاری لژیون آموزشی به فعالیت ورزشی پرداختند که در ادامه می‌بینید:

زنجان:
اعضای کنگره60 نمایندگی زنجان جمعه  31 شهریور 1402 در پارک ملت زنجان به انجام فعالیت‌های ورزشی پرداختند. توجه شما را به گزارش تصویری آماده شده جلب می‌نماییم.

سمنان:
ورزش صبحگاهی اعضای کنگره۶۰ نمایندگی سمنان در پارک ۸ شهریور سمنان جمعه 31 شهریورماه 1402 که درادامه می‌بینید:

شهرکرد:
گزارش تصویری از ورزش مسافران کنگره 60 در نمایندگی عمان‌سامانی شهرکرد در پارک ملت صبج جمعه 31 شهریورماه 1402 که در ادامه می‌بینید:

قوچان:
فعالیت های ورزشی اعضای کنگره60 نمایندگی قوچان در  بوستان نشاط صبح روز جمعه ۳۱ شهریورماه 1402 برگزار شد. فعالیت‌های ورزشی مسافران باحضور مرزبانان و مسافران نمایندگی قوچان در بوستان نشاط قوچان، بعد از انجام نرمش صبحگاهی در رشته های مختلف ورزشی انجام گردید که در ادامه می‌بینید:

شیروان:

گزارش تصویری از فعالیت ورزشی اعضای کنگره60 نمایندگی شیروان در محل پارک کوثر صبح جمعه 31 شهریورماه  1402 که در ادامه ‌می‌بینید:

قائم‌شهر:
فعالیت ورزشی اعضای کنگره60 نمایندگی قائم‌شهر در بوستان خانواده ساری صبح جمعه 31 شهریورماه 1402 که در ادامه می‌بینید:

قیدار:
فعالیت‌های ورزشی اعضای کنگره60 گروه مسافران نمایندگی قیدار روز جمعه ۳۱ شهریورماه ۱۴۰۲ در محل پارک خانواده قیدار برگزار گردید که در ادامه می‌بینید:

کاشمر:
گزارش تصویری از فعالیت‌های مسافران کنگره60 نمایندگی کاشمر روز جمعه 31 شهریور ماه 1402 در پارک بسیج که در ادامه می‌بینید:

کرمان:
آخرین جمعه ورزشی تابستان 31 شهریورماه 1402 با حضور مسافران نمایندگی‌های کرمان در بوستان شهید باهنر برگزار شد. که در ادامه می‌بینید:

نائین:
فعالیت ورزشی اعضای کنگره 60 نمایندگی نائین در  پارک غدیر شهرداری صبح جمعه 31 شهریورماه 1402  که در ادامه می‌بینید:

گرگان:
ورزش اعضای کنگره60 نمایندگی گرگان در پارک هم‌کلاسی ناهارخوران جمعه 31 شهریورماه 1402 که در ادامه می‌بینید:

پ

تهیه و تنظیم: مسافر محمد غلامرضائی

ویژه ها

دیدگاه شما

0 دیدگاه

تاکنون نظری برای این مطلب ارسال نشده است .