English Version
English

مهم حسی است که پشت کار است

مهم حسی است که پشت کار است

چهاردهمین جلسه از دوره یکم سری کارگاه‌های آموزشی مجازی همسفران نمایندگی سهروردی اصفهان، با استادی همسفر افسانه با دستور جلسه «D.sap» در روز یکشنبه ۷ خردادماه ۱۴۰۲ آغاز به کار کرد.

خلاصه سخنان استاد:

این ‌یک دستور جلسه مبارکی‌ است که باید شاکر خداوند باشیم و خدمت آقای مهندس و استاد امین، تبریک عرض کنیم بابت کشف این نعمت الهی. به فرموده آقای مهندس: «کشف D.sap یک کار خدایی بود.»

بعد از درمان اعتیاد به مواد مخدر با روش DST و درمان سیگار، این سومین کاری بود که در کنگره انجام شد. همان‌طور که برای روش DST و داروی OT ارزش قائل هستیم، D.sap نیز ارزش بسیار والایی برای خانواده کنگره ۶۰ دارد.

داروی OT سیستم ایکس را بازسازی می‌کند و D.sap سیستم فیزیولوژی و بیرونی را بازسازی می‌کند. D.sap از دو بخش مهم «D» که مخفف دژاکام است و «sap» که به معنای عصاره سیب و انگور است تشکیل‌شده است. این عصاره مشابه سرکه سیب یا سرکه انگور است، اما فرق بسیار زیادی از زمین تا آسمان با سرکه‌هایی که در بیرون تهیه می‌شود ازنظر طعم و مزه، رنگ و بو و طبع دارد. سرکه‌های مصنوعی که در مدت‌زمان کوتاهی به دست می‌آید برخلاف D.sap که طی فرآیند خاصی تهیه می‌شود، هیچ نوع خواص دارویی و خوراکی ندارند و فقط ترش هستند. دیسپ دارای طعمی ملایم است نه اسیدی، رنگ قهوه‌ای روشن و لِرد دارد که تمام خاصیت در همین لِرد‌ها می‌باشد. دارای طبع معتدل است و با میوه‌های درجه‌یک در مدت‌زمان یک‌ساله نه چهل‌روزه، تهیه می‌شود. دیسپ با اسید‌استیک به میزان ۲٫۵ درصد و اسید‌لاکتیک به میزان ۱٫۳ درصد و چهار نوع اسید دیگر ضد سرطان، ضدالتهاب، ضد عفونت و قوی‌ترین آنتی‌بیوتیک است. باوجود پتاسیم موجود در این ماده، یک نوع اِکسیر جوانی‌ است؛ زیرا کمبود پتاسیم باعث شل شدن پوست و اُفتادگی پلک، چین‌وچروک و کند شدن ذهن می‌شود. این ماده دارای کلسیم، منیزیم، آهن، روی و یکسری آنزیم است که باعث جذب غذا و سوخت‌وساز بهتر در افرادی که کمبود وزن‌ دارند می‌شود.

همان‌طور که می‌دانیم سرشت انسان از خاک است و املاحی که در خاک وجود دارد در بدن ما نیز وجود دارد، اما ما با دست‌های خودمان و شیوه نادرست زندگی و با استفاده بیش‌ازحد از کنسروها که دارای مواد نگهدارنده هستند، فست‌فودها که ارزش غذایی ندارند و با کم‌تحرکی، باعث بروز انواع و اقسام بیماری‌ها و فقر املاح معدنی بدن شده‌ایم. D.sap با ترکیبات پیچیده‌ای که دارد در بسیاری از بیماری‌ها، به نوعی پیشگیری‌کننده، مهارکننده و درمان‌کننده است؛ البته اگر به آن ایمان داشته باشیم و با حس خوب استفاده کنیم.

نزدیک به دو سال است که منِ همسفر به‌طور مداوم از D.sap انگور و سیب استفاده می‌کنم و خدا را شکر، دیگر وقت و انرژی و هزینه‌ای که همیشه صرف دکتر رفتن می‌شد، با استفاده از این عصاره صرف این امور نمی‌شود. در حقیقت با مصرف این داروی بی‌نظیر مشکلاتی مانند؛ اضافه وزن، کلسترول خون، کمبود پتاسیم، واریس، یبوست‌های شدید، بوی بددهان، مشکلات قاعدگی، کمبود آهن، سردرد، معده درد و ... ریشه‌کن شده است. حتی برای کودکان نیز می‌توان D.sap را به میزان چند قطره در روز استفاده کرد.

مسافرم نیز با مشاهده اثرات D.sap در زمان بیماری کرونا، نسبت به این عصاره به باور رسید و ما معتقدیم همان‌طور که در زمان کووید ۱۹ D.sap توانست (باوجود اینکه همه از درمان آن عاجز و ناتوان بودند) آرامش را به اهالی کنگره ۶۰ هدیه کند، قادر است بسیاری بیماری‌ها همچون سرطان را (طبق مقاله‌ای که آقای مهندس در ششمین همایش بین‌المللی صنایع غذایی ارائه نمودند) درمان کند؛ چراکه به گفته دیده‌بان محترم آقای منصوری: «مهم حسی است که پشت این کار است.» ایشان در ادامه فرمودند: «همیشه آقای مهندس خریدهای خود را نه به‌صورت اقساط و نسیه، بلکه به‌صورت نقدی انجام می‌دهند و سیب‌هایی هم که امسال تهیه شد، از یک پیرزنی بود که توان خرید سبد برای بسته‌بندی سیب‌ها را نداشت».

بابت این عمل عظیم، شکر‌ شکر‌ شکر.

 

رابط خبری: همسفر ندا رهجوی کمک‌راهنما همسفر نگار (لژیون سوم)
عکس: مرزبان خبری، همسفر فاطمه
ارسال: کمک‌راهنما همسفر زهرا (لژیون یازدهم)
همسفران نمایندگی سهروردی اصفهان

ویژه ها

دیدگاه شما

0 دیدگاه

تاکنون نظری برای این مطلب ارسال نشده است .