English Version
English

داشتن انعطاف پایه اصلی موفقیت است.

داشتن انعطاف پایه اصلی موفقیت است.

به نام قدرت مطلق الله
سومین جلسه از سری هفدهم کارگاه‌های آموزشی کنگره ۶۰ ویژه مسافران و همسفران شعبه تخت جمشید با استادی مسافر امین ، نگهبانی مسافر حمزه و دبیری مسافر محسن در روز پنجشنبه مورخ 1401/05/06  با دستور جلسه “وادی پنجم و تاثیر آن روی من” رأس ساعت ۱۷ آغاز بکار نمود.

سلام دوستان امین هستم یک مسافر ؛
خیلی خوشحال هستم که دوباره فرصتی شد در نمایندگی تخت جمشید حضور داشته باشم ، و خوشحال هستم که همسفرها را میبینم و شاهد این هستیم که همسفرها هم دارند توانا میشوند و انشاءالله روز به روز توانایی هایشان هم بیشتر میشود ، و لازم است در این مسیر آن چیزی که لازم است بدست بیاوریم ، و از برداشتن بارهای اضافی خودداری کنیم.
رسیدن به این موضوع اهمیت بسیار بالایی دارد ، که انسان بداند چه چیزهایی ارزش تلاش کردن را دارد وچه چیزهایی ارزش تلاش کردن را ندارد. اگر آن چیزهایی که ارزش تلاش کردن را ندارد ، انسان بخواهد انجام بدهد وارد تقلا کردن و زور زدن میشود و تقلا کردن و زور زدن فرسایش است و فرسایش با اصل احیاء شدن در نقطه مقابل قرار دارند.
اسم‌ جمعیت ما ، جمعیت احیای انسانی کنگره ۶۰ میباشد ، مکانی که ، انسان هایی که آسیب دیده اند و از چرخه تعادل خارج  شده اند و احساس حیات در آن ها وجود ندارد ، انگیزه زندگی کردن وجود ندارد ، امید به آینده وجود ندارد ، وقتی وارد کنگره میشوند بایستی نقطه مقابلش اتفاق بیفتد ؛ مثلا امید به زندگی ، امید به حیات ، احساس شادی ، اینها بوجود بیاد و اینها با فرسایش در نقطه مقابل قرار دارند.
اهمیت زیادی دارد که انسان بتواند راه درست را انتخاب کند و در  مسیر درست قرار بگیرد ، چون میزان تلاش صرفا اهمیت ندارد ، چون انسان میتواند در همه جهت ها تلاش کند ، بی نهایت جهت وجود دارد که انسان میتواند در آن جهت ها تلاش کند ، آیا آن بی نهایت جهت جواب مسئله هست؟ خیر.
چون‌همیشه انسان از نقطه مبدا شروع میکند و به یک ‌مقصدی میرسد.
اگر ، نقطه مبدا خیلی مهم است ؛ یعنی من بدانم در چه نقطه ای از تخریب ، در چه نقطه ای از تاریکی قرار گرفته ام! چه سیستم هایی و چه قسمت هایی از من آسیب دیده است؟ چه گره هایی در وجود من است؟ اشکال کار من چیست؟اگر من این را متوجه بشوم ، مثلا بدانم که من منیت دارم ، یا شرک دارم یا فلان مشکل را دارم؛  برای من مثل پیدا کردن مبدا حرکت است ، حال اگر مقصد هم پیدا شود یعنی مقصد ، رسیدن به نقطه اینکه من دیگر منیت نداشته باشم ، اینکه مثلا انسان آرامی باشم ، اینکه مثلا در مقابل حرف حق سر تعظیم فرود بیاورم ، اینکه فرمانبردار باشم ، اینکه حرف شنوی داشته باشم ، اینکه زحمت بکشم و تلاش کنم و طلبکار کسی نباشم ، از کسی توقع نداشته باشم و میخواهم به این نقطه برسم اگر مبدا و مقصد من مشخص باشد دیگر هر جهتی نمیشود رفت و فقط یک خط راست ویک صراط مستقیم وجود دارد ؛ که میتواند من را به جواب برساند ، حالا ممکن است یک‌وقت هایی راست یا چپ بزنم و این اتفاق افتاده برای من ؛ خودم گاهی اوقات رفته ام در حاشیه ، ولی اینکه انسان برگردد  در مسیر مستقیم و خودش را اصلاح کند مهم است ؛ یعنی من دارم حوالی آن خط مستقیم حرکت میکنم و ممکن است ، گاهی چپ یا راست بروم مثلا ۲الی ۳روز تکلیف هایم را نمی نویسم،دچار یک ضد ارزشی میشوم ولی دوباره خودم را اصلاح میکنم و برمیگردم در مسیر مستقیم. بهر حال این نیست که یک نفر بدون کوچک ترین خطا مستقیم برود و احتمال دارد مقداری خطا بکند ، ولی خط راست مهم است و نمیشود آن خط راست را کنار گذاشت ، و اینکه من خود بخواهم  این مسیر را بروم جواب نمیگیرم ، اینجاست که ، انسان به راهنما نیاز پیدا میکند.

وادی پنجم میگوید ، در جهان ما ؛ تفکر قدرت مطلق حل نیست بلکه توام با رفتن و رسیدن آن را کامل مینماید. انسان در چهار وادی اول کنگره  ، یاد میگیرد که از نظر افکار و اندیشه آماده بشود ؛ که  بتواند در مسیر زندگی حرکت کند ، اما قبل از حرکت کردن خیلی چیزها را باید یاد بگیرد ؛ من مهم ترین چیزی که در حرکت کردن متوجه شدم و آقای مهندس کاملا توضیح دادند و صحبت های زیادی کردند و مراحل آن را گفته اند ؛ از جمله رفتن به سمت ارزش ها و دوری از ضد ارزش ها و همه اینها را توضیح داده اند ، یکی از ویژگی هایی که خیلی مهم است که در حرکت کردن باید یاد بگیریم انعطاف است ، داشتن انعطاف پایه اصلی موفقیت است؛ یعنی اینکه ما در مقابل کلام و حرف درست همان طور که قدیمی ها گفته اند ، گردنمان از مو باریک تر باشد ، یعنی وقتی به ما آموزش میدهند ، نخواهیم خودمان را اثبات کنیم ، ممکن است من در بیرون جایگاه داشته باشم یا خیلی تجربه داشته باشم و در محل کار و زندگی ام حرف من خریدار داشته باشد یا برای خودم استاد یا فرمانده ای باشم ، هر کسی بالاخره در زندگی تجربیاتی دارد اما اینکه بتوانم اینها را کنار بگذارم و در مسیر کنگره بیاید مهم است ،  اگر شاعر هستم یا دانشمند ، یا رئیس یک اداره هستم یا... باید همه اینها را بگذارم کنار و وارد مسیر کنگره بشوم و وقتی وارد راه شدم ؛ خودم را به راه بسپارم ؛ که اگر کسی توانست اینکار را بکند ، کامل میشود ، توام با رفتن و رسیدن کامل میشود و میتواند طی طریق کند و دیگر نمیخواهد از خودش مدل در بیاورد.
اگر انسان آن ویژگی هایی که دربیرون کنگره دارد با خودش بیاورد یا در هر کلاس دیگر آن وقت میخواهد مدل خودش را پیاده کند و یک طرح جدید بدهد و تجربه و دانش خودش استفاده کند و مسیر را جور دیگری طی کند ؛ ولی انسانی که اینها را کنار بگذارد از این مسئله  آزاد میشود و زور نمیزند ، که مدل خودش را پیاده کند و اینجاست که انسان به جواب لازم میرسد.
خیلی وقت ها انسان های زیادی دیدم که استعداد های خوبی داشتند ولی نتوانستند در کنگره موفق بشوند ، دلیلش این بود که نتوانستند از آن چیزهایی که دارند بگذرند این گذشتن از خود برای طی طریق ورسیدن به مقصد اهمیت زیادی دارد و بایستی حواسمان باشد : من خودم کلاس های مختلف رفته ام و تنها توانسته ام آنجایی جواب لازم را بگیرم که ، آن چیزی که در بیرون از کلاس بودم را کنار گذاشتم.
به عنوان مثال : میرفتم سر کلاس درس موسیقی و بجای اینکه ؛ از استادم حرف شنوی داشته باشم  همه اش بحث میکردم که نظرات خودم را اثبات کنم و نتیجه این شد که من باختم و من ضرر کردم ؛ چرا که استاد دانش موسیقی را داشت و به یک شاگرد دیگر انتقال میداد ، و من بعد از پنج  سال کلاس رفتنم ،اندازه دو سال برداشت کردم و سه سال دیگر اتلاف وقت و عمر بود ؛ پس ما وقتی به کنگره می آییم باید همه چیزهایی که بلد هستیم بگذاریم کنار تا بتوانیم راه را طی کنیم.

قدیم سقف ورودی زورخانه ها را کوتاه میساختند ویک مفهوم و آموزشی پشت آن بود ، که وقتی یک نفر وارد میشد بایستی خم میشد که میخواستند همان ابتدا بهشون یاد بدهند که بایستی سر تعظیم فرود بیاوری یا فروتنی داشته باشید و اگر بخواهید چیزی یاد بگیری باید این ویژگی را در خود تقویت کنید.
هیچ کسی نباید بفهمد که شما چکاره هستید و شما اگر استاندار ، فرماندار ، استاد دانشگاه هستید هیچ کسی نباید این قضیه متوجه شود و انسان موقعی که هنوز از این قضیه نگذشته باشد ، یک‌جوری سر صحبت به سمتی میبرد که آخرش بقیه متوجه بشوند که مثلا این فرمانده است ، یا آخرش معلوم شود که این استاد دانشگاه است ؛ چون میخواهد اون‌ ویژگی های خودش را به نمایش بگذارد ، بنابراین ما در کنگره با تجربه ، اینها را یاد گرفتیم و شاگردی کردن را داریم تمرین میکنیم ؛ شاگردی کردن خیلی کار سختی است و خیلی مسئله مهمی است و شاگرد ماندن از اون سخت تر است ؛ اینکه شاگردی بکنیم یاد بگیریم ؛ اینکه یاد گرفتیم و توانایی پیدا کردیم ، شاگرد بمانیم ، چون وقتی چیزی یاد گرفتیم گردنمان کلفت میشود و اگر توانستیم گردنمان کلفت نشود هنر کردیم ، و اگر بخواهیم یاد گرفتنمان ادامه پیدا کند ، باید صفت شاگردی را همیشه حفظ کنیم. بنابراین انسان های خردمند ، همچنان که استاد هستند شاگرد هم هستند ؛ اگر دقت کنیم ، دسته دیگر یک مقطعی شاگرد هستند ؛ استاد که میشوند دیگر شاگرد نیستند ،

بنابراین استادهای خوب وقتی یک نکته ای به آنها گفته میشود ، که اگر چیز جدیدی داشته باشد ، مثل یک شاگرد برخورد میکند ، که به من توضیح بدهید تا من هم بدانم و اگر یکی از ایشان ایرادی بگیرد ، میگوید ،لطفا من را قانع کنید که کجای کار من ایراد دارد ؛ یعنی ، مثل یک شاگرد برخورد میکند و به ایشان بر نمیخورد ، عصبانی نمیشود ، رگ گردن اش نمیزند بیرون ، که این بچه چه جیزی میخواهد به من یاد بدهد ، چرا ؛ ممکن است یک چیزهای به تو یاد بدهد و جاهایی که پیشرفت میکنند این است که استادها همیشه شاگردی خودشان را حفظ میکنند ؛ یعنی در جای خودش استاد هستند ولی همزمان شاگردی هم دارند و اگر ما بخواهیم در کنگره این ویژگی را داشته باشیم ، ابتدا باید وادی پنجم را بتوانیم اجرا نماییم  ، شاگرد بشویم وشاگرد بمانیم و همیشه صفت شاگردی با خودمان داشته باشیم.
و اگر راهنماشدیم ، کمک راهنما شدیم ، ایجنت شدیم و استاد شدیم در عین حال شاگردی هم در کنارش همیشه وجود داشته باشد . این چیزی است که من تجربه کرده ام ، و مطمئن شدم که اگر انسان بخواهد در صراط مستقیم بماند باید این مسائل را درخودش تقویت بکند ، و من در آقای مهندس همچنان میبینم که استاد بزرگ هستند ، دانشمند هستند ، کاشف هستند ولی در یاد گرفتن دقیقا در جایگاه یک شاگرد قرار میگیرند،گوش میکنند و مطلب را درک میکنند .اینها الگوهایی هستند که باید توجه داشته باشیم.

هفته تعطیلات است و مقداری هم در مورد تعطیلات صحبت میکنم:
اینکه انسان به استادش وفادار باشد خیلی خوب است و این را هم بگویم آقای مهندس فرمودند: که استاد انسان همیشه قابل احترام است ، حتی اگر استاد ما که کمک کرده و ما ، از تاریکی خارج شده ایم ؛ و در صورتیکه برگشته باشد و مصرف کرده باشد ، اون کار خوبی که برای ما کرده است هیچ وقت از بین نمیرود ، یعنی اگر یک زمانی به ما کمک کرده و ما از جهان تاریکی خارج شده ایم و الان خودش مصرف کننده شده ، هیچ وقت باعث نمیشود که ما به ایشان بی احترامی کنیم ، یا بد رفتاری کنیم که این یک طرف قضیه است که ؛ حتی ممکن است ما پاکت هم به ایشان داده باشیم و تشکر هم کرده باشیم ولی خودش الان مصرف کننده شده باشد ولی ما به ایشان باید احترام بگذاریم . ولی از طرفی انسان باید اندازه ها را هم بداند ، جایگاه ها را هم بداند در کنگره ؛ کنگره یک‌ جایگاهی دارد و استاد ما هم یک‌جایگاهی دارد که هر دوتا قابل احترام هستند ، نباید هیچ کدام فدای دیگری بشود و اگر من به استادم علاقه دارم و این علاقه باید همیشه در قلب من باشد ؛ و درست هم هست ، ولی نباید باعث شود که من در مقابل کنگره قرار بگیرم ؛ و باید بتوانیم اینها را از همدیگر تفکیک کنیم تا بتوانیم در مسیر درست به حرکت ادامه بدهیم. یک توضیح کوتاه هم در مورد تعطیلات بدهم چون هفته تعطیلات است، و اینکه بعد تعطیلات ، دیگر راجع به تعطیلات حرف زدن خیلی خاصیتی ندارد ، راجع به تعطیلات آقای مهندس توضیح دادند که مسافرت شعف دارد و اگر دقت کرده باشید وقتی که وسیله ها جمع میکنید و مسافرت رو شروع میکنید ، یک شعف و شوری به انسان دست میدهد و اینکه از خونه و دیار خود خارج شوی و ،‌ به یک دیار دیگری بروی خیلی چیزهای خوب در آن نهفته است و در کنار این قضیه کلی اتفاق می افتد .  از تجربه های اردو بگویم چون ما اینها را در اردوهای کنگره یاد گرفتیم که ، در اردوها ۲گروه آدم بودند یکی اونهایی که از اول اردو برنامه ریزی میکردند که چکار کنیم اردو به ما خوش بگذرد و تمام وسایل عیش و نوش را با خودشان می آوردند مثلا اونموقع قلیان،قهوه،چیپس،تخمه و همه چیزهایی که فکر میکرد بهش لذت  میده را با خودش می آورد  و اگر نداشت قاچاقی میرفت از شهر تهیه میکرد و می آورد چون هدفش این بود که من باید تمام وسیله های خوشی خودم را تهیه بکنم،یک عده ای دیگر بودند که با یک‌ تشک و یک‌پتو، یک دست قاشق چنگال و یک لیوان می آمدند اردو و منتظر بودند ببینند چه اتفاقی می افتد و هر چی به ایشان می گفتند که اینجا بروید خدمت کنید می گفتند چشم،شما این چادر هستید میگفتند باشد و مشکلی نداشتند و حرف شنوی کامل و آماده خدمت بودند ؛ آن گروه اول که میخواستند اردو خوش بگذرد آخر کار قیافه ها کج و کوله و داغون و آنهایی که برنامه ریزی نکرده بودند پر از انرژی بودند  موقع برگشت به خانه ؛ و شعبده داستان این است که  وقتی شخصی میخواهد همه چیز را طوری برنانه ریزی کند که خوش بگذرد دقیقا برعکس میشود ، و کوچکترین اتفاقی که پیش بیاد اعصابش بهم میریزد ولی آن کسی که فکر میکند کجا به من نیاز هست تا خدمت کند بیشترین لذت را میبرد.


حالا در مسافرت که ما با هم دیگر میرویم بعضی ها فکر میکنند که چکار کنیم به ما خوش بگذرد و بعضی ها می گویند الان چه چیزی نیاز هست؟ مثلا میوه ؛ و میروند میوه تهیه میکنند ، الان چه میخواهیم؟ یک غذای سالم ، من آشپزی میکنم و اصلا نمیگوید تو این کار را بکن و من اینکار میکنم ، و خودش شروع میکند به خدمت کردن و کمک کردن که به این گروه از افراد بیشترین لذت میرسد و بیشترین انرژی دریافت میکنند . انشاءالله که مسافرت ها به همه  خوش بگذرد و تجربه خیلی خوشایندی باشد ، و به آنهایی که مسافرت نمی روند هم خوش بگذرد و انرژی بگیرند . برای همه عزیزان آرزوی موفقیت دارم و از اینکه به صحبت های من گوش کردید از همه شما سپاس گزارم.

تایپ: مسافر علی حسن لژیون پنجم

ویرایش: مسافر امین لژیون دهم

تنظیم و ارسال : مسافر احمد لژیون یازدهم
نمایندگی تخت جمشید شیراز

ویژه ها

دیدگاه شما

366 دیدگاه

 • مهری از لژیون 2شعبه ستارخان ؛تهران

  ممنون .آقای امین خیلی انرژی گرفتم،..

 • الهام ‌همسفرمسافرنیکوتین لژیون‌5ستارخان

  سلام .خدا قوت به استاد عزیز ممنونم ازمطالب خوبتان انرژی گرفتم

 • شهره همسفر شعبه دانیال اهواز

  سلام بر استاد گرامی مطالب شما بسیار آموزنده وپراز انرژی مثبت بود تشکر از شما وبینان گذار کنگره ۶۰ جناب مهندس عمرتون پر عزت وطولانی خدا قوت از تک تک اعضا خوب کنگره ۶۰ 🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️

 • خانم فاطمه کمک راهنمای لژیون یازدهم شعبه کرج

  🌞سلام و خدا قوت خدمت استاد بز رگوار جناب استاد امین مطالب مثل همیشه پر مغز و گیرا بود خدا قوت عرض می کنم خدمت خدمت گزاران🌞

 • همسفر منیره لژیون چهار شعبه سهروردی اصفهان

  سلام و خدا قوت خدمت آقای امین. ممنون از آموزش‌های همیشگی شما... تشکر می‌کنم از عزیزان خدمتگزار شعبه و سایت...

 • مسافر مهدی برزگر نمایندگی دهخدا قزوین

  سلام و خدا قوت به تمام خدمتگزاران محترم نمایندگی تخت جمشید شیراز . سخنان بسیار عالی و آموزنده بود استاد محترم.

 • مسافر مرتضی نمایندگی وحید لژیون ۱۶

  محبت الهی است در کنار استاد امین بودن ...لطف خداوند شامل بچه های شیراز شده که در جوار استاد امین هستند...عالی بود استفاده کردیم

 • مسافرعبدالله دانیال اهواز

  سلام وخداقوت به استادجهانبینی کنگره،اقاامین عزیز

 • مسافر محمود لژیون سوم تاکستان

  چقدر استاد عزیز مطالب شما به دلم میشیند

 • لیلاهمسفرشعبه چالوس لژیون سوم

  سلام خداقوت آموزش گرفتم ممنونم از سایت خبری

 • همسفر صدیقه لژیون سوم شعبه ی چالوس

  سلام و خدا قوت به همه‌ی خدمتگزاران خصوصا بخش سایت🌹🌹🌹 استاد امین عزیز سپاسگزارم از آموزشی که بی کم و کاست در اختیار ما قرار می دهید🌹🌹🌹🌹

 • مسافر ولی لژیون چهارم خرم اباد

  سلام به آقا امین استاد جلسه خسته نباشید وخدا قوت میگویم مطالب خیلی آموزنده وعالی بود واز دوستان در سایت هم ممنونم

 • همسفر لیلا(لژیون چهاردهم)شعبه رودکی

  عرض خداقوت خدمت استاد امین بزرگوار،بسیار عالی بود👌

 • مسافر ارسلان از شعبه حکیم هیدجی

  سلام وخدا قوت ممنون از استاد محترم جهان بینی استاد امین که همیشه در آموزش‌ها به نکات اصلی و اساسی توجه می‌کنندو مسائل را به خوبی و قابل فهم بیان می‌کنند

 • مسافر مهدی لژیون دوازدهم ،شعبه کاسپین، آقا عطا

  بسیار عالی وآموزنده بود . باتشکر وسپاس فراوان از استاد امین عزیز

 • محمد لژیون چهارم خلیج‌فارس

  درود به استاد امین که کلام ایشان همیشه گره گشاست، خدا قوت خدمت تمامی اعضای پرتلاش نمایندگی تخت جمشید شیراز، موفق و پیروز باشید، حق و حقیقت نگهدارتان

 • مسافر روح‌الله راهنمای تازه واردین شعبه شیراز

  خدا قوت به همه ی اعضای شعبه تخت جمشید شیراز و امیدوارم که حضور استاد امین باعث خیر و برکت واسه شعبه شود که مطمئنا چنین نیز خواهد بود ،💕💕💕💕💕💕💕💕❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 • همسفرمژگان،لژیون پنجم،گیلان

  همیشه سلامت وبرقرارباشید،مطالب باارزش وگرانبهایی بود🌷

 • همسفرزینب لژیون۲۱سلمان فارسی

  سلام وخدا قوت ممنون از استاد محترم جهان بینی استاد امین که همیشه در آموزش‌ها به نکات اصلی و اساسی توجه می‌کنندو مسائل را به خوبی و قابل فهم بیان می‌کنند

 • همسفر سمیه چ لژیون مرزبانی گلپایگان

  سلام وخداقوت خدمت استاد بزرگوار چه بسیار مثل همیشه سخنان شما پر از آموزش هست وانشاالله که من بتونم در زندگی خودم کاربردی کنم

 • لیلا همسفر لژیون ۲ شعبه سهروردی اصفهان

  خداقوت خدمت استاد جهان بینی .ازخداوند برای شما و بزرگ مرد کنگره ۶۰ وخانواده محترمتان بهترینهارا ازخداوند خواستارم شکرشکر شکر ب خاطر کنگره

 • مسافر یداله لژیون یکم نجف آباد

  سلام خدا قوت تشکر از زحمات شما دوستان عزیز استاد جهان بینی مثل همیشه عالی وآموزنده ممنون

 • ناهید طورانی نمایندگی شمس لژیون هفتم

  به به خوش به سعادت نمایندگی تخت جمشید شیراز و اعضای پر تلاشش که مهماندار و پذیرای استاد امین عزیزمان بوده اند بسیار انرژی گرفتم با خواندن صحبتهای استاد و دیدن عکسهای زیبا و پر خاطره 😍👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👌🏻👌🏻👌🏻👌🏻🌺🌺🌺👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺

 • ابراهیم لیراوی کمک راهنمای لژیون ۶ تخت جمشید شیراز

  سلام و خدا قوت به همه خدمتگزاران کنگره ۶۰ توفیق حضور استاد امین به شعبه تخت جمشید را داشتیم و در اینده خواهیم داشت و از حضورشان بهره خواهیم برد

 • مسافرحسین ازلژیون11شعبه فردوسی مشهد

  سلام وخسته نباشید میگم به استاد امین وهمه عزیزان کنگره 60موفق باشید انشاالله رهایی همه عزیزان

 • غلامرضا مسافر ل ۳ تخت جمشید

  سلام وخسته نباشید غلامرضا هستم یک مسافر خسته نباشید وخدا قوت به استاد امین که همواره با جملات زیبایش ما را ثابت قدم در طول مسافرتان و یاری میدهد تشکر

 • مسافر روح الله لژیون سوم شعبه تخت جمشید شیراز

  سلام خدا قوت عالی بود

 • مسافرامیرحمزه ل ۳تخت جمشید شیراز

  سلام وخدا قوت به استاد امین وخسته نباشید به تمامی خدمتگزاران کنگره ۶۰

 • مسافر معین ل ۳ تخت جمشید

  عالی بود

 • مسافر علی ل۳تخت جمشید شیراز

  درود بر استاد امین

 • همسفر زینب

  ممنونم المعلم بزرگوار استاد امین انشالله هر کجا هستید سلامت باشید

 • همسفر آمنه شعبه اروند آبادان

  ممنونم از استاد امین که تو هر جمله اشون هدایتی هست برای راه گم کرده هایی مثل من که بتونن تو مسیر درست قدم بردارند ❤️❤️❤️

 • همسفر فرشته (ساوه)

  ممنون از صحبت‌های دلنشین استاد امین، حرف‌های شما همیشه در من آرامش بوجود میاره. خدا قوت به اعضای نمایندگی تخت جمشید

 • همسفر فرشته (ساوه)

  ممنون از صحبت‌های دلنشین استاد امین، حرف‌های شما همیشه در من آرامش بوجود میاره. خدا قوت به اعضای نمایندگی تخت جمشید

 • همسفر فرشته (ساوه)

  ممنون از صحبت‌های دلنشین استاد امین، حرف‌های شما همیشه در من آرامش بوجود میاره. خدا قوت به اعضای نمایندگی تخت جمشید

 • همسفر آزیتا لژیون ۵جهان بینی شهرکرد

  باسلام وخداقوت خدمت استاد امین مطالب تون بسیار ارزشمند و آموزنده بود امیدوارم که همیشه درکنار خانواده محترمتان موفق و مستدام باشید و همچنین خداقوت به عزیزان فعال سایت 🙏💐

 • همسفر مژگان لژیون سوم شعبه چالوس

  بسیار آموختم از کلام رسایتان استاد بزرگ، افتخار میکنم که شاگرد سیستم کنگره ۶۰ هستم و تا جان دارم شاگرد خواهم ماند ✳️

 • همسفر فاطمه حسنانی

  سلام وخدا قوت ، مطالب شما بسیار عالی وارزنده بود خدا به شما سلامتی بدهد.

 • فاطمه لژیون پنجم شعبه ستارخان

  سلام وخداقوت خدمت استادگرامی بسیارعالی بود استفاده کردم ممنونم.

 • هسمفر فاطمه لژیون ۶ شفای مشهد

  خدا قوت به استاد امین بزرگوار مثل همیشه سخنانتان به دل مینشیند و اموزش گرفتم انشاالله در پناه خداوند باشید

 • همسفر محبوبه لژیون ۱۴

  باعرض سلام وخداقوت خدمت استاد امین سخنان شما بسیار زیبا و آموزنده بود آموزش گرفتم ممنون

 • مسافر رسول عطایی لژیون ۱۱آقا کامران ..شعبه ابن سینا

  آخر تعطیلات ۴۰۱دلم برا کنگره تنگ شده بود سری زدم به سایت و رسیدم خدا را شکر به این مطلب ..بسیار زیبا و عالی مثل همیشه آقا امین با عشق سخن گفتن..خدا قوت با تمامی اعضای محترم شعبه تخت جمشید..و آرزوی طول عمر با عزت برای آقای مهندس دژاکام بنیانگذار کنگره و خانواده محترمشان

 • همسفر صنم شعبه حسنانی

  باعر۱ سلام وخدا قوت به استاد بزرگوار آقای امین بسیار مطالب عالی وآموزنده بود .اميدوارم همیشه سالم وسلامت باشید.تشکر از خدمتگزاران سایت

 • همسفر شهین نمایندگی امین قم لژیون نهم

  باسلام وخسته نباشی خدمت استاد امین مطالب شما بسیار آموزنده وعالی

 • همسفر زهره لژیون هشتم شعبه وحید

  با عرض سلام و خدا قوت خدمت استاد جهان بینی آقای امین دژاکام بسیار استفاده کردم.خدا قوت به وبلاگ نویسان عزیز.

 • مسافر مرتضی ل دوم نمایندگی زاگرس

  خدا قوت خدمت استاد امین و خدمتگزاران نمایندگی تخت جمشید، یه خدا قوت هم خدمت گروه سایت پایدار باشید

 • همسفر هانیه،کمک راهنمای لژیون۶ چالوس

  خوشا به حال نمایندگی تخت جمشید که آقای امین استادشون بودند🙂👌بسیار عالی و آموزنده بود،سپاس

 • همسفر سمیرا همسفر اکبر از شعبه چالوس لژیون مرزبانی

  با سلام و خدا قوت فراوان به دیده بان محترم جهان بینی ،استاد امین ، بسیار زیاد از اموزش های شما بهره میگیرم و زمانی که سی دی های شما را می‌نویسم در من غوغایی به پا می‌شود و ادرسم را به خودم می‌دهد و باعث رشد بیشتر من میشود. سپاسگزارم از آموزش‌های جهان بینی شما و انشالله روزی شاهد حضور شما در شعبه چالوس باشیم. خدا قوت به گروه سایت

 • نرگس همسفر تخت جمشید شیراز ل 1

  خدا قوت به استاد امین و صحبت‌های عالیتون استفاده کردم 🌹🌹 تشکر از اعضای وبلاگ

 • همسفر خاور لژیون هشتم عمان سامانی

  باسلام وخدا قوت خدمت استاد امین مطالب تون بسیار آموزنده بود ممنون خدا حفظتون کنه درود بر همچین پدر و مادری که همچین فرزندی پرورش داده اند خدا قوت به خدمت گذاران سایت

 • حامد لژ۸ شعبه خواجو اصفهان

  بسیار عالی و آموزنده. ممنون از اشتراک گذاری این مطالب زیبا

 • همسفر مرضیه لژیون ۸عمان سامانی

  سلام وخدا قوت خدمت استاد امین وسپاس فراوان بابت سخنان ارزشمند وگوهربار ایشون که بسیار عالی وآموزنده است

 • همسفر زهرا گرجی لژیون دوم

  سلام وخدا قوت خدمت استاد امین عزیز خیلی اموزنده وعالی بود وچقدر زیبا بود لحظه ای که گل میدادن چقدر این عکسها زیبا وبه یاد ماندنی بود تشکر از عکاس وتشکر از اعضای سایت

 • مجید رضایی

  با سلام احترام استاد غزیز تشکر از شما مهربان

 • حمیدرضا لژون ۱۷ شعبه وحید

  سلام خدمت همه عزیزان خصوصا استاد عزیز بسیار عالی و آموزنده بود

 • سلام زهرا هستم همسفر(لژیون دوم)شعبه ستارخان

  اقای استاد امین عالی بود موفق باشید🌹🌹

 • اکبر ازلژیون 17شعبه وحید

  باسلام وخداقوت به استادجلسه ونگهیان ودبیرمحترم وتشکرازفرمایشات استادوازخداوندبهترینهارابرایتان ارزومندم

 • همسفر بهناز ب

  با سلام خدمت استاد امین دیدبان محترم بسیار از سخنان شما آموزش گرفتم...خداقوت به اینهمه عشق ..🌹🌹🌹

 • همسفرزهراازلژیون 5شعبه میرداماد

  سلام وخداقوت خدمت استادامین وممنون از مطالب جهان بینی که بسیارعالی واموزنده بود وممنون از اعضای نمایندگی تخت جمشید

 • همسفر فاطمه شعبه جهانبین شهرکرد

  باعرض سلام و خداقوت حضور استاد امین مطالب شما بسیار آموزنده و عالی بود، مثل همیشه از مطالب شما آموزش گرفتم، ان شاء الله که پایدار و استوار باشید و باتشکر از گروه سایت نمایندگی تخت جمشید، خداقوت و پیروز باشید⚘

 • مسافرمرتضی لژیون6

  خیلی زیبابوداستادخداقوت

 • مریم همسفر حسین لژیون نهم شفا

  با عرض سلام وخدا قوت خدمت شما استاد جهانبینی مثل هميشه بی نظیر، خدا قوت خدمت عزیزان در نمایندگی تخت جمشید، در پناه خدا.

 • همسفر پریسا شیخ بهایی

  خدا قوت به همه خدمت گزاران

 • همسفر مریم ل۱۶ ش ستارخان

  چه زیبا فرمودند برای اینکه بخواهیم همیشه در صراط مستقیم باشیم باید همیشه شاگردی کنیم

 • همسفر مریم ل۱۶ ش ستارخان

  چه زیبا فرمودند برای اینکه بخواهیم همیشه در صراط مستقیم باشیم باید همیشه شاگردی کنیم

 • همسفر مریم ل۱۶ ش ستارخان

  چه زیبا فرمودند برای اینکه بخواهیم همیشه در صراط مستقیم باشیم باید همیشه شاگردی کنیم

 • همسفر زهرا لژیون ۱۶ میرداماد اصفهان

  سلام و درود بر شما استاد گرامی واقعا لذت بردم،خدا قوت.امیدوارم بتونم حرفهاتون رو واقعا سرمشق زندگیم قرار بدم،و اونوقت هست که میدونم به آرامش واقعی میرسم.آمین

 • همسفر فاطمه کمک راهنمای لژیون سوم. شعبه تخت جمشید شیراز

  خداقوت و خیر مقدم به استاد امین دژاکام بیانات شما بسیار عالی و کامل بود واقعا استفاده کردم.امیدوارم که همیشه موفق و مستدام باشید

 • همسفر پریسا لژیون ۴ شعبه پرستار

  خدا رو شکر به خاطر وجود گرانقدر استاد امین عزیز و آموزشهای نابشون

 • همسفرزهره لژیون ششم شعبه دکترعربزاده

  عرض سلام وخداقوت خدمت استادبزرگوارآقای امین عزیز. مثل همیشه از صحبتهای بسیار پربارونابتان استفاده ی کامل رابردم انشاالله که همیشه سلامت وشاد باشید وخداوند طول عمرطولانی به آقای مهندس عزیزوشمابزرگوار بدهد بهترینها نصیب قلب مهربانتان🙏🏻🙏🏻🙏🏻❤🌹💞💐🏵🥀🌸🌷

 • فاطمه از شعبه میرداماد لژیون ۱۶

  خدا قوت استاد امین دژاکام بهترین ها را در این شب تاسوعا از خداوند برای شما وپدر گرامیتان خواستارم

 • مریم لژیون 6شعبه وحید

  باسلام خدمت استاد بزرگوار خداقوت ودراینجا از استاد راهنمای خودم خانم حدیث هم قدردانی میکنم وازخداوند می‌خوام که بتوانم گذشت داشته باشم و شاگرد بمانم.

 • سید شهاب الدین لژیون ۴ حکیم هیدجی

  درود بر استاد بزرگوار امین .سایتون مستدام

 • چراغعلی لژیون دهم تخت جمشید شیراز

  سلام وخسته نباشی خدمت تمامی اعضای گنگره شصت تخت جمشید وخدا قوت خدمت استاد امین که همیشه مطالب مفید ارزشمند واموزنده ای را بیان میکنن انشا الا که همیشه سلامت وپایدار در همه ی مراحل زندگی باشن

 • همسفر طیبه لژیون 15 شعبه میرداماد

  با عرض سلام وخداقوت به آقای استا دامین واعضای کنگره60آموزش تون بسیار عالللی بود. انشالله هميشه مستدام وپایدار باشید

 • همسفر ساره لژیون ششم شعبه وحید

  سلام خدا قوت به تمامی اعضا گنکره شصت از سخنان استاد استفاده کردم این که فرمودن همیشه شاگرد باشید واقعا درست است وباعث پیشرفت ودریافت بهتر می شود ❣ پایدار وموفق باشید ❣سپاس❣

 • شکیلا همسفر شعبه ارتش

  سلام خداقوت استاد امین خداروشکر بابت هر آموزشی که از شما میبینم سراسر درس زندگی هست 🙏

 • همسفر نیلوفر لژیون ۱۷ شیخ بهایی اصفهان

  خداقوت خدمت استاد عزیز جناب امین بهترین ها برای شما 🤍🤍🤍🤍

 • همسفر شبنم لژیون ۱۷شیخ بهایی

  باعرض سلام وخداقوت خدمت استاد گرامی .مثل همیشه مطالبتون زیبا وارزشمند بود وخیلی استفاده کردم .انشالله که همیشه سلامت باشین وسایتون هم بر سر ما وکنگره مستدام باشه.🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺

 • فاطمه از نمایندگی حکیم هیدجی

  سلام وخداقوت واقعا عالی بود چه استقبال پر شکوهی

 • همسفر فرشته ،ل۱۷ شیخ بهایی

  خدا را هزاران با شکر برای وجود راهنماها و اساتیدی مثل آقای امین بزرگوار که از هر کلمه سخنشان آموزش می گیرم❤خداوند به ایشان سلامتی و طول عمر با برکت عطا بفرماید🤲❤

 • مسافرمحسن،شعبه خواجو.ل یکم

  سلام وخدا قوت خدمت رهروان راه حق استادبزرگوارآقاامین وخدا قوت به خدمتگذاران سایت

 • فاطمه همسفر اميد ل ٤ شعبه تخت جمشيد

  با سلام و خداقوت خدمت استاد جهان بينى محترم؛استاد امين خيلي خوش آمدين ان شاالله كه هميشه در پناه خدا سالم و سلامت باشيد.

 • زهرا دهقانی لژیون ۳شیخ بهایی

  سلام و خدا قوت خدمت استاد بزرگوارم

 • زهرا دهقانی لژیون ۳شیخ بهایی

  سلام و خدا قوت خدمت استاد بزرگوارم

 • زهرا دهقانی لژیون ۳شیخ بهایی

  سلام و خدا قوت خدمت استاد بزرگوارم

 • همسفر شهناز لژیون۱۲شعبه سهروردی اصفهان

  زنده باشید استاد محترم♥️♥️♥️

 • مسافرولی الله لژیون دوم

  سلا خداقوت به استاد امین ازخداوندبهترینها برای خودش وخانواده بزرگوارش مارا اربند مواد نجات دادشکرشکر شکر

 • مسافرحسین لژیون ۱۵عمان سامانی شهرکرد

  سلام،عالی بود.خداقوت به همه خدمتگزاران.

 • کمک راهنما همسفر آرزو شعبه امام‌قلی خان

  سلام ودرود خدمت استاد عزیزم آقای امین بسیار خوشبختم که هر بار از مطالب شما اموزش می‌گیرم. شکر شکر شکر

 • علی اسماعیلی لژیون معدن فیروزه

  باسلام لذت بردم ازسخنان اموزنده وپربار استادامین شاگردی درمحضرتان مایه افتخار است....

 • مهدیه همسفر محمد از بوشهر

  درود بر دیده بان محترم و استاد جهان‌بینی گرامی بسیار آموخته ام از سخنانتان به امید دیدارتان در شعبه بوشهر

 • مهدیه همسفر محمد از بوشهر

  درود بر دیده بان محترم و استاد جهان‌بینی گرامی بسیار آموخته ام از سخنانتان به امید دیدارتان در شعبه بوشهر

 • مسافر مصطفی لژیون 11پرستار

  سلام و خداقوت به استاد امین و خدمتگزاران نمایندگی تخت جمشید شیراز 💐💐💐💐💐💐💐

 • همسفر لیلا ج لژیون 16 شیخ بهایی

  با عرض سلام و خدا قوت خدمت أستاد امین دژاکام که همیشه با کلام و بیان شیوایشان برای من پر از آموزش و حس خوب بوده اند

 • همسفر نرگس شعبه پرستار

  سلام وخداقوت خدمت دیده بان محترم آقای آمین دژاکام سپاس فراوان از زحمات شما با تشکر از رابطین وبلاگ

 • همسفر الناز لزیون هفتم شعبه شیخ بهایی اصفهان

  عرض سلام و ادب ، احترام خدمت استاد امین بزرگوار سپاسگزارم از صحبت های دلنشین و عالی شما اموزش عالی گرفتم ‌⚘ خدا قوت خدمت تمام خدمتگذاران نمایندگی تخت جمشید شیراز ان شاءالله همیشه سلامتو سربلند باشید ⚘

 • حمیدکریمی حسنانی

  سلام و درود خدا بر مجاهدین راه حق

 • همسفر فاطمه علی پور دهخدا قزوین

  سپاس فراوان از استاد امین عزیز وگروه سایت

 • زهرا همسفرمحمود شعبه ملاصدرا

  سلام تشکر فراوان از استاد محترم آقای امین بسیار مطالب جدیدی یاد گرفتم انشاالله که همیشه در کنار خانواده سالم و تندرست باشید

 • زهرا همسفرمحمود شعبه ملاصدرا

  سلام تشکر فراوان از استاد محترم آقای امین بسیار مطالب جدیدی یاد گرفتم انشاالله که همیشه در کنار خانواده سالم و تندرست باشید

 • همسفر فریده

  درود برشما و سپاس بابت آموزش های همیشه خوبتان خداقوت به خدمتگزاران سایت

 • همسفر آذر شعبه چرمهین

  با سلام و سپاس فراوان خدمت آقای امین،و خدمتگزاران کنگره ۶۰

 • همسفرشهین

  باسلام وخدا قوت به استاد امین بزرگوار بسیار خدا را شاکرم بخاطر وجود انسانهای گرانقدری مثل شما وخانواده محترمتان درمسیر زندگیم وآموزشهای نابتان. وسپاسگزارم از همه اعضای نمایندگی تخت جمشیدبرای برگزاری جلسه پر بار وپرانرژیتان.

 • همسفر نسیبه ☯️ لژیون (15) شعبه سلمان فارسی

  ضمن عرض سلام و احترام خدمت همه خدمت گزاران عشق خدا قوت به اعضای سایت که با اشتراک گذاری تصاویر و آموزش ها با را بی نصیب نفرمودند🙏🌷🌷🌷🌷

 • لیلا عبدالملکی همسفر لژیون 4 پرستار

  با خدا قوت به استاد گرامی امین دژاکام خیلی چیزهای جدید تری دریافت کردم بسیار متشکر وممنون از همه خدمت گزاران کنگره 60

 • همسفر محبوبه لژیون چهارم شعبه سهروردی اصفهان

  آقای امین بزرگوار، بابت آموزش های کاربردی در هر زمینه، از شما سپاسگزارم. انشاالله همیشه سلامت باشید. خدا قوت خدمت تهیه کنندگان گزارش.

 • همسفر شهلا نمایندگی خواجو

  خداقوت و سپاس خدمت استاد جهانبینی دیده بان محترم آقا امین...ماشاءالله به این همه آگاهی...مثل همیشه بسیار عالی، آموزنده ،پراز انرژی و دلنشین...👏🌼💐🌼💐🌼💐🙏 امیدوارم در تمام مراحل زندگی سالم وسرحال در کناره خانواده محترمتان بهترین ها را تجربه کنید..و به تک تک آرزوهایتان برسید...🙏 خداقوت خدمت کل خدمتگزاران و اعضای وبلاگ نمایندگی تخت جمشید...🙏🙏

 • همسفر ليلا ه شيخ بهايي

  درود بر استاد امين، خداوند به شما عزت و اقتدار عنايت بفرمايد، واقعا درس خوبى بود ، اميدوارم بتوانم شاگرد خوبى باشم. تشكر از عزيزان سايت

 • همسفرمهرانگیز لژیون چهاردهم شعبه حر

  با سلام و سپاس از استاد امین عزیز برای مطالبی که مطرح کردند بی‌نهایت سپاسگزارم ، همچنین خدا قوت به عزیزان فعال سایت

 • همسفر مرضیه لژیون ۱۶شیخ بهایی

  با عرض سلام خدمت استاد امین محترم، مطالب بسیار آموزنده و مفید بود مثل همیشه آموختم انشاالله همیشه سلامت و پایدار باشید

 • مسافر فرهاد حیدری ل ۸ سهروردی اصفهان

  با عرض سلام و خداقوت خدمت کلیه خدمتگذاران نمایندگی تخت جمشید همچنین عرض سلام و خداقوت خدمت دارم خدمت استاد امین چقدر زیبا و آموزنده بود تشکر میکنم

 • همسفر‌منیره‌لژیون‌۱۴شعبه‌اکادمی

  عرض‌سلام‌و‌خداقوت‌خدمت‌استادامین انشاءالله‌سالم‌سلامت‌باشیدبسیارآموزشهای خوب‌وکار‌بردی‌روفرمودید🤲🙏

 • عرفان از لژیون یکم باغستان

  با سلام و خداقوت به استاد امین ممنون از مشارکت ناب و آموزنده شما

 • مسافر علیرضا جعفری لژیون سوم شعبه امین

  سلام بسیارلذت بردم ازآموشهای استادامین عزیزسپاس ازاستادامین وخداقوت به اعضای نمایندگی تخت جمشید

 • همسفر صدیقه لژیون3شعبه جهان بین

  سلام وخداقوت خدمت تمام خدمتگزارن کنگره60 خداقوت خدمت استادامین مثل همیشه ازسخنان خوب تون بسیارآموزش گرفتم خداقوت به بچه های درقسمت سایت 🌹 🌹 🌹 🌹 🌹 🌹 🌹 🌹 🌹 🌹 🌹

 • مسافر علی نمایندگی گرگان

  درود بر استاد امین و خداقوت به نمایندگی تخت‌جمشید. تشکر از سایت

 • مسافرمنصورازحکیم هیدجی

  خیلی ممنون از ذحمت نویسنده سایت بسیار عالی و کامل بود.

 • همسفر فخری آکادمی

  مثل همیشه سخنان استاد راهگشاست خدا قوت خدمت تمامی خدمتگزاران

 • همسفر فخری آکادمی

  مثل همیشه سخنان استاد راهگشاست خدا قوت خدمت تمامی خدمتگزاران

 • همسفر مهرو. شعبه اردستان

  سلام ب استاد عزیز اقای امین... صحبت ها عالی بود

 • همسفر سیمین حیاتی لژیون پنجم ستارخان

  بسیار عالی و مفید بود، خدا خانواده محترم جناب مهندس را حفظ کند.

 • معصومه همسفر علی شعبه هیدج

  با سلام خدا قوت خدمت استاد امین بسیار عالی بود ،ممنونم خدا قوت خدمت عزیزان خدمت گزار

 • همسفر زهره لژیون 5

  سلام دوستان سخنان جناب آقای امین خیلی عالی و بسیار آموزنده بودند امیدوارم که بتونم راه درست رو انتخاب کنم واز مبدا مشخص به مقصد مشخص که صراط مستقیم هست برسم

 • همسفر بهار میرداماد اصفهان

  سلام و خدا قوت بسیار عالی بود و آموزش گرفتم انشالله همیشه سلامت وپایدار باشید

 • مسافر نیما - گیلان

  ممنون از راهنمایی‌هاتون

 • همســفر فاطـــمہ (ف)لـــژیون 4 ســهروردے

  سپاس و خداقوت خدمت اعضاء نمایندگی تخت جمشید 🙏 استاد امین شما به من آموختی که همیشه امید داشته باشم به زندگی، همچون تو دل ترس رفتن، منیت نداشتن و اینکه دوربینم به سمت خودم باشد و اینها قسمت کوچکی از آموختن های شما به من فاطمه بود چرا که با جهان بینی داشتن درمان کامل می‌شود و البته جهان بینی به تنها نه به دنبال آن باید مثلث کامل شود👌👌سپاس بیکران از شما استاد امین 🙏 سلامتی برای شما و جناب مهندس 🙏💐

 • مسافر اسماعیل لژیون سوم امین قم

  باسلام خدمت استاد امین مطالب خیلی آموزنده و مفید بود انرژی گرفتیم

 • همسفر زهرا هدایتی لژیون ۱۲ شعبه میرداماد

  با سلام و خداقوت خدمت استاد گرامی آقای امین دژاکام بسیار عالی صحبت کردید🌹🌹🌹

 • محسن لژیون ۳ شعبه امین قم

  سلام و درود خدمت همه عزیزان و زحمت‌کشان کنگره خدا سایه آقای مهندس و استاد امین روی سر ما نگه داره انشالله قدردان این عزیزان باشیم و در این زمانه که زندگی میکنیم و این عزیزان هستن بتونیم از وجودشان به نحو احسن استفاده کنیم، خدا سلامتی بهشون بده

 • مسافر محمد قصری

  بسیار لذت بردم از آموزشهای استاد امین عزیز سپاس از استاد امین و خداقوت به اعضای نمایندگی تخت جمشید

 • مسافر محمد قصری

  بسیار لذت بردم از آموزشهای استاد امین عزیز سپاس از استاد امین و خداقوت به اعضای نمایندگی تخت جمشید

 • علی اکبر لژیون دهم تخت جمشید

  سلام خدا قوت خدمت همه خدمت گذاران کنگره‌ ۶۰ مخصوصا استاد امين مطالب اموزنده ای بود

 • همسفر مژگان از شعبه تخت جمشید ل ۴

  با عرض سلام و خدا قوت به استاد امین گرامی خدا رو شاکر و سپاسگزارم که موهبت درس گرفتن از شما و از کنگره را به من عطا کرده برایتان ارزوی سلامتی و وتندرستی دارم سایه اتان مستدام

 • مسافر محسن ل۶تخت جمشید

  سلام وخداقوت به استاد امین مطالب بسیار آموزنده ای آموزش گرفتم

 • همسفر بهرخ ل ۴شعبه تخت جمشید شیراز

  درود وسلام خدمت استاد بزرگوار مطالب شما بسیار اموزنده بود خدا قوت 🌹🌹🌹

 • اصغر ،لژیون سوم ،ازشعبه امین قم

  سلام وخداقوت میگم به استاد بزرگ جهان‌بینی استاد امین 💐💐💐خداراشکر که همچین بستری را فراهم شده که من مسافر آموزش بگیرم شاکر خداوند بزرگ هستم و شکرگزار 💐💐💐💐💐💐💐

 • مسافر اسماعیل لژیون سوم نمایندگی خلیج‌فارس

  خدا قوت خدمت استاد امین و همه خدمتگزارن کنگره 60

 • مریم همسفر نعمت الله ل 4

  خداقوت به استاد جهان بینی که با اومدنشون شعبه تخت جمشید را پر از انرژی کردن خیلی حوش امدین

 • مرضیه همسفر حجت شعبه شیراز ل 4

  عالی بود استاد و خوش اومدید ب شهر بهار نارنج شیراز و انشالله با حصور بیشتر شما شیراز هم هرروز بهترو بهتر می شود

 • همسفر زهرا حیدری لژیون چهارم شعبه باباطاهرهمدان

  عرض سلام وادب واحترام خدمت استادجهان بینی استاد عشق استادامین خوشحال شدم که شمارا دربین اعضای نمایندگی تخت جمشیدزیارت کردم واقعا مطالب بسیار آموزنده جامع و کامل بودن خداقوت دارم خدمت شما انشاالله که روزی نمایندگی ماهم باحضور شما استاد عزیز نورانی تر وچشم مارو هم روشن کنیدوبتوانیم میزبان شما باشیم برای شما آرزوی سلامتی و پایداری روزافزون راخواهانم از اعضای سایت نمایندگی تخت جمشید هم کمال تشکر رادارم

 • همسفر اعظم کمک راهنمای لژیون دوم شعبه حر

  عرض سلام و ادب و احترام خدمت استاد امین خیلی از صحبت‌های باارزشتان‌ درس گرفتم سپاسگزارم 💖💖💖 خدا قوت خدمت تمام خدمتگزاران نمایندگی تخت جمشید شیراز خدمتتان پر برکت💖💖💖

 • همسفر خندان، لویی پاستور

  سپاسگزارم استاد امین بزرگوار بابت صحبت‌های ارزشمندتان. همیشه و همیشه باید بشنوم و گوش کنم تا در مسیر باشم. از خداوند بهترین‌ها را برای جناب مهندس بزرگوار، جنابعالی و خانواده محترمتان خواستارم. بسیار سپاسگزارم که می‌آموزید و روشنی می‌بخشید. تعطیلات بسیار خوبی برایتان آرزو می‌کنم🌸🍃🌸🍃🌸🍃سپاسگزارم از اعضای محترم نمایندگی تخت جمشید.

 • جلال کاشانی لژیون یکم امین قم

  عرض سلام و خدا قوت خدمت تمامی اعضای کنگره ۶۰ شکر شکر شکر

 • جلال کاشانی لژیون یکم امین قم

  عرض سلام و خدا قوت خدمت تمامی اعضای کنگره ۶۰ شکر شکر شکر

 • جلال کاشانی لژیون یکم امین قم

  عرض سلام و خدا قوت خدمت تمامی اعضای کنگره ۶۰ شکر شکر شکر

 • سیمین لژیون ۵ از ستارخان

  بسیار لذت بردم از سخنان استاد جهان بینی،چقدر قشنگ مطالب رو بیان میکنن.می اموزیم،و آموزش میگیریم خدا قوت

 • اکبر-نمایندگی ساوه

  عرض سلام و خدا قوت خدمت استاد امین مثل همیشه لذت بردیم.،عرض سلام و خدا قوت خدمت مسافران و همسفران نمایندگی تخت جمشید.

 • همسفرزهره لژیون ۷البزکرج

  سلام وخدا قوت خدمت استاد امین خیلی مطالب آموزنده ای بود انرژی گرفتیم

 • ثریا

  امیدوارم تعطیلات پر از خاطرات خوش برای همه عزیزان رقم بخوره.

 • زهرا همسفر کاظم لژیون9 شعبه شفا مشهد

  باسلام وخداقوت خدمت استاد جهان بینی، استاد امین بزرگوار. از مطالعه مطالب زیباتون بسیار آموزش گرفتم ولذت بردم. برای شما وآقای مهندس آرزوی بهترین ها و دارم.. سایه تان از سرما کم نشود...

 • مسافر حافظ

  خدا را شکر که توفیق حضور در کنار استاد امین را داشتیم.

 • همسفر عزت لژیون هفتم خواجو

  خداقوت خدمت استاد امین و تمامی خدمتگزاران سایت وشعبه

 • پوران همسفر عباس1شاداباد

  عرض خداقوت خدمت استاد بزرگوار، استادامین، ازصحبتهایتان بسیاردرس واموزش گرفتم، سپاسگزارم وامیدوارم تعطیلات به تک تک اعضاءخوش بگذرد وبار اموزشی داشته باشد. خداقوت به گروه سایت

 • همسفر فاطمه شعبه شیخ بهایی

  عرض سلام و خداقوت خدمت تمام خدمتگزاران کنگره۶۰ و سپاس فراوان از استاد امین بابت صحبت های دقیق و نکته سنج ایشان همیشه از نکاتی که بیان می کنند آموزش و آرامش گر فته ام امیدوارم در مسیر کنگره موفق باشند و بهترین ها را برای ایشان آرزو دارم.

 • شعبه سهروردی. الهه ل11

  خداقوت استاد امین بسیارعالی بود

 • نیره هستم همسفر از لژیون 3 از نمایندگان امین قم

  با عرض سلام و عرض ادب خدمت استاد امین محترم خیلی عالی صحبت کردید امیدوارم همیشه آرامش داشته باشید

 • مستان(لژیون۲) همسفر شعبه ستارخان

  خدا قوت به تمامی اعضای کنگره ۶۰ به خصوص آقای امین سربلند وپیروز باشید

 • همسفر ندا،لویی پاستور

  سلام و عرض ادب خدمت استاد امین ،خداقوت ،اموزش گرفتم و لذت بردم.با اینکه حضور نداشتم وصدای استاد را نشنیدم ولی با خواندن صحبت های استاد انرژی زیادی گرفتم،خوش به سعادت عزیزان شعبه تخت جمشید که حضور داشتند.سپاسگزارم از خدمتگزاران سایت بابت نشر صحبت های این جلسه پر بار،خداوند همواره به دستانتان توان بدهد و خیر خدمت در زندگیتون جاری و ساری 🌹

 • همسفرمریم لژیون یازدهم سهروردی اصفهان

  سلام وخداقوت خدمت استادامین موفق وپیروزباشید

 • همسفر فاطمه شعبه امین قم لژیونچهارم

  سلام وخداقوت به استاد محترم جهان‌بینی ،از صحبت‌های زیبای شما آموزش گرفتم، ممنون ازاینکه صحبت‌های شما گره گشایی مسائل ماست

 • همسفر زری لژیون ۱میرداماد

  عرض سلام واحترام خدمت استاد امین .بسیارصحبتهاتون آموزنده بود من سعی میکنم حتی درپوست کندن میوه از دیگران آموزش بگیرم چون در همه افرادهرکاری متفاوت است من باصحبتهای شما سعی میکنم همه جاهم آموزش بگیرم چقدرصحبتهای شمادلنشین است.استادعزیزاز شما میخوام برایم دعاکنید :چون حسهای من بسته هستندوخیلی کم مطالب را درک میکنم وهمیشه شاگردی کنم و شال کمک راهنمایی رادریافت کنم خواهش میکنم برایم دعاکنید🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏

 • لیلاهمسفر سعیدلژیون ۷

  سلام عرض ادب خدمت استاد امین عریز از صحبتهای اموزنده شما اموزش گرفتم الهی که اقای مهندس وخانواده محترم و همیشه تندرست سلامت باشیدوسایتون مستدام باشه انشالله وخداقوت به عزیزانی که در سایت خدمت میکنند

 • همسفر نجمه محمدآ لژیون ۷ شعبه خواجو

  با سلام و خدا قوت خدمت استاد جهانبینی آقای امین دژاکام بسیار ماز مطالب پربار شما لذت بردم و آموزش گرفتم

 • همسفر نجمه محمدآ لژیون ۷ شعبه خواجو

  با سلام و خدا قوت خدمت استاد جهانبینی آقای امین دژاکام بسیار ماز مطالب پربار شما لذت بردم و آموزش گرفتم

 • همسفر شهناز لژیون ۴شعبه اروندآبادان

  سلام وخداقوت خدمت استاد امین.ممنون ازشمایابت مطالب بسیار عالی وآموزندتون. از خداوند برای شماوخانواده محترمتان آرزوی سلامتی و تندرستی دارم ممنون از گروه وبلاگ.بادیدن تصاویر زیبا بسیار انرژی گرفتم،🌹🌹

 • مرتضی لژیون سه بیرجند

  سلام بر استاد جهانبینی استاد امین دژاکام عزیز خیلی خیلی لذت بردم خدا قوت میگم به استاد نگهبان و دبیر همچنن خدمتگزاران عزیزی که در پشت پرده خدمتگزاراند خدا نگهدارشما عزیزان و از خدا میخوام همیشه شاگرد خوبی و خدمتگزار باشم

 • همسفر مهدیه لژیون یکم نمایندگی دلیجان698

  با سلام و عرض ادب و احترام با آرزوی توفیق الهی برای جمیع خدمتگزاران مکتب عشق بویژه استاد بزرگوار جهانبینی مهندس امین با سپاس و تقدیر و تشکرفراوان از فرمایشات زیبا و دلنشین طبق معمول بسیار مفید و موثر بود

 • معصومه کمک راهنما شعبه ی میخک

  خدایا این بزرگان معرفت را برایمان حفظ کن سپاسگزارم،شکرت شکر

 • اکرم همسفر عباس (هیدج)

  استاد،،سرتون سلامت.

 • همسفر ارزو لژیون ۴ تخت جمشید

  سلام وخداقوت خدمت استاد محترم استاد امین صحبت های شما بسیار آموزنده و عالی بود انرژی گرفتم امیدوارم که تندرست وپایدارباشید

 • همسفر ارزو لژیون ۴ تخت جمشید

  سلام وخداقوت خدمت استاد محترم استاد امین صحبت های شما بسیار آموزنده و عالی بود انرژی گرفتم امیدوارم که تندرست وپایدارباشید

 • همسفر ارزو لژیون ۴ تخت جمشید

  سلام وخداقوت خدمت استاد محترم استاد امین صحبت های شما بسیار آموزنده و عالی بود انرژی گرفتم امیدوارم که تندرست وپایدارباشید

 • همسفر مینا از لژیون چهارم سهروردی اصفهان

  باعرض سلام وخداقوت به استاد جهان بینی کنگره۶۰ آقای امین دژاکام چقدر آموزشهای شما پربار وپر انرژی است تشکر وسپاس از شما وخانواده گرامیتان وخداقوت وسپاس از همه خدمتگزاران کنگره امیدوارم که تعطیلات به همه اعضای کنگره خوش بگذرد

 • همسفر پروین لژیون چهارم شعبه شهرری

  عرض سلام و احترام و خدا قوت خدمت استاد گرامی آقای امین دژاکام...از صحبتهای ارزشمند شما واقعا لذت بردم و آموزش گرفتم.خیلی کامل و جامع وادی پنجم را بیان کردید.برای شما و خانواده ی محترمتان آرزوی سلامتی و تندرستی را از خداوند منان خواستارم

 • معین لژیون ۳بیرجند

  سلام خدا قوت خدمت استاد عزیز واقعا عالی بود اموزش گرفتم سایه تون مستدام انشالا ی روزی ب نمایندگی ماهم بیایین ❤

 • همسفر فرحناز از نمایندگی سهروردی اصفهان

  استاد جهان بینی ،استاد امین عزیز ، از شما بازی زندگی را آموختم امیدوارم همیشه سلامت و پایدار باشید (به یاری خداوند ) کاش نمایندگی ما هم سعادت پیدا کند و شما قدم بر چشم ما بگذارید ، با آرزوی موفقیت برای نمایندگی تخت جمشید شیراز

 • همسفر زهره لژیون یکم شعبه کریمان

  سلام و خدا قوت خدمت استاد امین بزرگوار ممنون از توضیحات زیبا و پر محتوایی که بیان کردید بسیار آموزنده بود ممنونم

 • همسفر سمیه لژیون ۳

  ممنون از استاد امین مثل همیشه عالی بود خداوند یار و نگهدار شما باشه تشکر از خدمتگزاران سایت

 • Passenger Mojtaba Legion birjand

  درودبراستاد جهان‌بینی. بسیار آموخته ام از سخنانتان استاد امین عزیز.جلسه پرباری بود . تشکراز زحمت کشان سایت همچنین خداقوت به همه اعضای کنگره

 • آرامش همسفر علی لژیون سوم شعبه رضا

  خسته نباشید وخدا قوت خدمت استاد امین عمری با عزت و سرافرازی را برای شما وخانواده آرزو مندم

 • همسفر سمیرا نمایندگی اروند آبادان

  درود و خدا قوت به دیده بان محترم استاد امین ، مثل همیشه بسیار عالی و آموزنده بود خدا رو شکر و ممنونم از شما بابت آموزش های که در اختیار ما قرار می دهید ، سایه تان مستدام و در پناه حق باشید

 • همسفر رعنا

  با سلام و عرض خدا قوت خدمت استاد محترم استاد امین، ضمن تشکر از صحبت‌های آموزنده و هشدار دهنده شما از زحمات عاشقانه و بیدریغتان بسیار سپاسگزارم و سلامتی و پایداری شما را آرزو میکنم.

 • همسفر رعنا

  با سلام و عرض خدا قوت خدمت استاد محترم استاد امین، ضمن تشکر از صحبت‌های آموزنده و هشدار دهنده شما از زحمات عاشقانه و بیدریغتان بسیار سپاسگزارم و سلامتی و پایداری شما را آرزو میکنم.

 • همسفر رعنا

  با سلام و عرض خدا قوت خدمت استاد محترم استاد امین، ضمن تشکر از صحبت‌های آموزنده و هشدار دهنده شما از زحمات عاشقانه و بیدریغتان بسیار سپاسگزارم و سلامتی و پایداری شما را آرزو میکنم.

 • علیرضا مسافر لژیون دوم شعبه کریمان

  سلام از سخنان استاد آموزش وانرژی گرفتم استاد امین مثل همیشه کلامی نافذ برای من دارند آرزوی شادکامی وسلامتی برای همه زحمت کشان کنگره بخصوص آقای مهندس و خانواده محترمشون را از خداوند بزرگ دارم خدایا شکر

 • آسیه همسفر مهرداد لژیون ۳ شفا مشهد

  سلام وعرض ادب خدمت استاد جهان‌بینی ،استاد امین ✨ از فرمایشات شما مثل همیشه درس گرفتم وبسیار لذت بردم 🙏 امیدوارم هر جا هستید تندرست و موفق باشید🌹سایه تون مستدام🤲

 • همسفر اعظم ی ل ۷شیخ بهایی

  عرض سلام وادب واحترام خدمت استاد بزرگوار بسیار عالی وآموزنده بود با تشکر از آقای مهندس عزیز وخانواده محترمشان وبا تشکر از سایت کنگره ۶۰

 • خانم خدیجه لژیون پنجم

  خیلی زیبا وعالی بود آقای امین دژاکام، ممنون ازشما، ممنون ازهمگی نمایندگی تخت جمشید

 • همسفر بدریه نمایندگی اروند آبادان

  سلام و درود خداقوت به دیده بان محترم ، بسیار از شما تشکر میکنم بابت این آموزش های نابی که در اختيار ما می‌گذارید و امیدوارم بتوانيم از آنها بهرمند شويم و به آنجایی که باید برسیم ، درود بر شما و خانواده محترمتان 🌷🙏🙏🙏🌷🌷🌷

 • فریده لژیون هفتم ازشهرری

  سلام واقعااقای امین عالی وجامع صحبت می‌کنند وانسان ازشنیدن وخواندن مطالبشان آموزش میگیردخداحفظشان کند.

 • همسفرعاطفه لژیون۱۴شیخ بهایی

  سلام و خداقوت خدمت استاد امین بزرگوار، بسیار از سخنان شما لذت بردم.پاینده و موفق باشید🌹

 • اکرم لژیون ۲۵ شعبه شادآباد

  سلام عرض ادب خدمت استادبزگوار خداقوت بسیار عالی وآموزنده بود لذت بردم ممنون شما وخانواده محترمتان هستیم آرزوی سلامتی برای شما وجناب مهندس دژاکام وخانواده محترمتان رادارم 🌺🌺🌺

 • سپیده همسفر مسافر نیکوتین شعبه ستارخان

  سلام و خدا قوت به استاد بزرگوار بسیار بسیار از صحبتهای دلنشینتون لذت بردم،پایدار و مستدام باشید سپاس فراوان از خدمتگزاران سایت

 • مسعودل۶شعبه تخت جمشید

  سلام وخسته نباشیدبه همه خدمتگزاران کنگره شصت

 • امید

  استاد جهان بینی کنگره ۶۰

 • همسفر زهرا، لژیون۳ صادق قم

  استاد امین بزرگوار همیشه از شما آموخته‌ام و خواسته قلبیم هم اینه که خدای مهربان باز هم به من اجازه درک و آگاهی بده🌹☘ خداحفظتون کنه🌹☘

 • همسفر ملیحه مرزبان شعبه حسنانی

  بسیار عالی بود استاد امین عزیز 🌹🌹💐🌹💐🌹 ممنونم از صحبت های شما 🙏🏻خدا قوت 💐 پاینده باشید و سربلند 🌈

 • همسفر امنه لژیون ۷البرز کرج

  سلام خدا قوت به استاد امین خیلی عالی بود لذت بردم واموختم و انشالله بتوان کاربردی کنم اموزشهارو

 • فاطمه لژیون پنج همسفران ستارخان

  بسیار آموزنده مثل همیشه ،

 • زهرا همسفر حسن لژیون دوم رضا مشهد

  سلام وخداقوت به آقای استاد امین ، بسیار صحبت های شما عالی و آموزنده بود امیدوارم بهترین اتفاق های قشنگ برای شما رقم بخورد

 • سلام علی اکبرهستم ل یازده

  خداقوت به استادامین مطالب خیلی عالی بود لذت بردم ممنون

 • مسافر محمد نجفی نمایندگی بیرجند

  سلام عرض ادب واحترام خدمت استاد امین،، جلسه بسیار پر انرژی وتاثیرگذار و لذت بخش🌹🌹 خدا قوت به تمامی عزیزان خدمتگذار کنگره ۶۰

 • همسفر سمیه لژیون ۲۵ شعبه آکادمی

  خدا قوت و درود بر استاد امین بزرگوار و همچنین بر تمام اعضا خانواده بزرگ کنگره ۶۰

 • مریم همسفر مصطفی از شعبه رضای مشهد

  سلام و عرض خدا قوت خدمت استاد امین عزیز و خانواده ی عزیز شما بسیار از شما متشکریم خداوند به شما و خانواده ی محترم و جناب مهندس بزرگوار سلامتی و عمر با عزت عنایت بفرمائید زنده باشید

 • همسفر معصومه شعبه تخت جمشید لژیون 1راهنما خانم میترا

  سلام خداقوت خدمت استاد جهان بینی استاد امین .سعادت حضور در شعبه رو نداشتم.خوش آمدین به شعبه تخت جمشید.ارزو دارم با قدم شما ما هم شعبه ای از خودمان داشته باشیم . اما صحبت های شمارا خوندم و گوش دادم. آموزش گرفتم سایتون مستدام. خداقوت به آقا حمزه نگهبان جلسه واقا محسن دبیر جلسه ممنون از عزیزان در قسمت وبلاگ تایپ ،ویراستاری، تنظیم و ارسال خداقوت بهشون میگم الهی در راه خدمت به کنگره 60ثابت قدم باشند

 • فاطمه همسفر علی، لژیون ٧، البرز

  سلام و خداقوت، خیلی ممنون، بسیار عالی بود، آموزش گرفتم.

 • همسفرفاطمه ل ۳شعبه رضامشهد

  سلام وخسته نباشیدوتشکرازهمه عزیزانی که تلاش میکنندبرای تعالی اهداف کنگره۶۰ وآرزوی صحت وسلامتی دارم برای استادامین استادبزرگ جهان بینی.وآقای مهندس وخانواده محترمشون

 • مریم همسفر لژیون یکم شعبه سبزوار

  باعرض سلام وخسته نباشید خدمت استاد بزرگ جهان بینی استاد امین، چندین بار مطالبتون رو خوندم ولذت بردم وآموزش گرفتم، انشاالله یک روز هم ما در نمایندگی بیهقی در خدمتتون باشیم.

 • علی اصغر مسافر ل ششم تخت جمشید شیراز

  با دروود فراوان به کلیه اعضای کنگره 60 بخصوص نمایندگی تخت جمشید شیراز و جناب استاد امین جانشین بنیان کنگره.باعث افتخار میباشد که به صورت مستقیم و نزدیک از استاد امین آموزش و تعلیم دریافت کنم.. جلسه بسیار پر بار و پر مهتوا برگزار شد.. باشد که همواره در راه راست و رهرو کنگره 60 باشم.. آمین

 • فاطمه همسفر حمید لژیون 9شفامشهد

  سلام و عرض ادب خدمت استاد امین ، مثل همیشه مفید و آموزنده ،متشکرم

 • همسفرسمیرا لژیون یک نمایندگی کاشمر.

  درود ومهر خیلی خیلی متشکرم از ارسال خبر سپاسگزارم از استاد امین گرامی مثل همیشه بسیار عالی و آموزنده خداروشکر بابت وجودتان 🙏

 • همسفر مریم ط لژیون ۱۴ شیخ بهایی

  سلام وعرض ادب و احترام خدمت استاد جهانبینی کنگره ۶۰ ،مثل همیشه بسیار عالی بود💐💐😭

 • همسفر الهام لژیون هشتم شعبه شمس

  خداقوت به اعضای نمایندگی تخت جمشید و تشکر از صحبتهای آموزنده استاد امین

 • رقیه همسفر لژیون۵ شعبه تخت جمشید شیراز

  درود و خدا قوت خدمت استاد امین از صحبتهای شما درس گرفتم جلسه ی پر باری بود همیشه سالم و پایدار باشید

 • زینب لژیون چهارم

  سلام عزیزانم زینب هستم همسفر سعید اولین باری که صحبت های استاد امین رو گوش کردم انگار یکم آروم شدم ،خیلی خیلی دوستشون دارم ،در هر کاری باید انعطاف داشته باشیم ،زمانی که وارد کنگره میشویم هر چه هستیم یعنی بودیم ولی الان زینب وارد کنگره شده نه زینبی که مهندسی خونده و این اوج گرفتن رو باعث میشه وزیباست

 • زینب لژیون چهارم

  سلام عزیزانم زینب هستم همسفر سعید اولین باری که صحبت های استاد امین رو گوش کردم انگار یکم آروم شدم ،خیلی خیلی دوستشون دارم ،در هر کاری باید انعطاف داشته باشیم ،زمانی که وارد کنگره میشویم هر چه هستیم یعنی بودیم ولی الان زینب وارد کنگره شده نه زینبی که مهندسی خونده و این اوج گرفتن رو باعث میشه وزیباست

 • زینب لژیون چهارم

  سلام عزیزانم زینب هستم همسفر سعید اولین باری که صحبت های استاد امین رو گوش کردم انگار یکم آروم شدم ،خیلی خیلی دوستشون دارم ،در هر کاری باید انعطاف داشته باشیم ،زمانی که وارد کنگره میشویم هر چه هستیم یعنی بودیم ولی الان زینب وارد کنگره شده نه زینبی که مهندسی خونده و این اوج گرفتن رو باعث میشه وزیباست

 • همسفر بهناز لژیون ۲نمایندگی باباطاهر همدان

  باعرض سلام وخدا قوت خدمت استاد امین مطالب بسیار آموزنده و عالی بود از مطالب شما آموزش گرفتم انشالله که پایدار و استوار باشید باتشکر از گروه سایت نمایندگی تخت جمشید ،👌👌👌🌹🌹🌹🌹🌹

 • همسفر فرزانه لژیون ۳ شعبه ستارخان

  سلام و عرض ادب خدمت جانشین کنگره استاد امین از صحبت هاتون استفاده کردم پایدار باشید

 • علی،م،لژیون ۶شعبه تخت جمشید شیراز

  خداقوت استاد امین عزیز درود خداوند بر مردان خدایی که عمر وزندگیشان را وقف انسانهای در راه مانده می نمایند جلسه ی پر باری بود وحضور تون در شعبه باعث دلگرمی وشور وشوق در مجموعه خدمت گذاران ورهجویان گردید انرژی مضاعف گرفتیم

 • همسفر زهراپن ازلژیون ۲۳شیخ بهایی

  سلام وخداقوت خدمت استادامین ،درکلاس درس شما منیت وغرور رادرخود دیدم و آموختم که شهروجودی خویش رابا امواج منفی تخریب نکنم. موفق وپیروز باشید.

 • زهراکریمی لژیون۹شعبه پاکدشت

  خداقوت عالی بود

 • پرویز از لژیون ۴بنیان مشهد

  سلام خدا قوت و درود خداوند به استاد امین از بیانات شما استفاده شد تشکر وسپاس

 • همسفر مینا لژیون ۹ شعبه شیخ بهایی

  سلام عرض ادب خدمت استاد امین وسپاس گذارم مطالب بسیار اموزنده وعالی بود وخدا قوت به همه خدمتگذاران کنگره۶۰🌷🌷🌷

 • همسفر فریناز لژیون ۱۲ شعبه میرداماد اصفهان

  سلام و عرض خداقوت خدمت استاد امین بسیار لذت بردم از سخنان عالی شما 🙏🏻سپاسگزارم🌹

 • همسفرزهره لژیون ششم نمایندگی شمس

  عرض سلام و احترام خدمت استاد امین و اعضای نمایندگی شیراز. از مطالب شما آموزش گرفتم. تعطیلات خوبی داشته باشید.

 • فاطمه

  سلام وعرض ادب ودرودفراوان خدمت استادراهنما بيني

 • فرشاد

  سلام خسته نباشید عالیبود

 • همسفر نگار، شعبه سهروردی اصفهان

  با آرزوی سلامتی و طول عمر برای جناب مهندس و خانواده محترم‌شان، خداقوت و تشکر از استاد امین، بابت بیانات ارزشمندشان، خداقوت خدمت نویسندهه ویراستار و گروه سایت نمایندگی تخت جمشید

 • همسفر افسانه لژیون چهارم مسافر نیکوتین

  با سلام خدمت شما جناب استاد امین بزرگوار صحبتهای بسیار عالی و مهم فرمودید مثل همیشه آموختم

 • زهرا همسفر ابراهیم لژیون7 شعبه البرز کرج

  سلام و عرض ادب خدمت استاد آقای امین محترم سخنان خیلی عالی وپرباری بود استفاده کردم سپاسگزارم.امیدوارم همیشه خوش و سلامت باشید.🙏 خداقوت خدمت همه عزیزان خدمتگزار درسایت 🙏

 • مهسا همسفرمهدی لژیون 5 ش تخت جمشید

  خداقوت ودرود به استادجهان بینی که با ورودشون به شعبه تخت جمشید شیراز جلسه ای پربار وسرشار از انرژی برگزارکردند وآموزش وانرژی گرفتیم از ایشان تشکر و سپاس از زحمات عزیزان خدمتگزار وبلاگ

 • مهسا همسفرمهدی لژیون 5 ش تخت جمشید

  خداقوت ودرود به استادجهان بینی که با ورودشون به شعبه تخت جمشید شیراز جلسه ای پربار وسرشار از انرژی برگزارکردند وآموزش وانرژی گرفتیم از ایشان تشکر و سپاس از زحمات عزیزان خدمتگزار وبلاگ

 • حمید رضا ل یازدهم شعبه تخت جمشید شیراز

  درود برشما استاد استفاده کردیم ممنون خدا قوت قدم روی چشم ما گذاشتیدتشریف اوردید انشالله همیشه برقرار باشید🌹🌹🌹🌹🌹

 • همسفر معصومه لژیون مرزبانی شعبه کاسپین قزوین

  عرض سلام و ادب و احترام خدمت استاد جهان بینی آقای امین دژاکام برای شما و خانواده محترمتون آرزوی سلامتی دارم از بیانات شما استفاده کردم مستدام باشید با تشکر فراوان از گروه سایت

 • همسفر عاطفه، لژیون ۷ البرز کرج

  سلام و خداقوت خدمت استاد امین بزرگوار بسیار عالی بیان فرمودید خداقوت به عزیزان سایت

 • مسافر حسین لژیون ۱۱ تخت جمشید شیراز

  چه افتخار بزرگی برای من مسافر، که در طول سفرم استاد امین عزیز ۲ مرتبه شعبه شیراز را متبرک کردند. باعث افتخار شعبه تخت جمشید شیراز و مسافرانش هست.

 • سلمان بنیان

  خدا به شما خیر بده استاد عزیز

 • عارفه هستم همسفر لژیون ۵ میرداماد اصفهان

  سلام بسیار عالی بود خدا قوت خدمت استاد امین بزرگوار چه قدر اموزش گرفتم ان شاالله در به ثمر رسیدن ارزوهای اقای مهندس

 • کمک راهنما همسفر زهرا

  دست مریزاد خدمت استاد جهان بینی استاد امین آموزش گرفتم ان شاءالله همیشه سالم و پیروز باشید

 • همسفر آذر شعبه سهروردی ل۶

  درود خداوند بر استاد امین تشکر از کلیه خدمتگزارانی که این‌مطلب ارزنده را برای ما در سایت قرار دادند .

 • همسفر (مریم) مسافر نیکوتین از شعبه فردوسی مشهد

  خدا قوت به استاد جهانبینی آقای امین عزیز سپاس فراوان به شما و خانواده‌ی محترمتان امیدوارم همیشه شاد و تندرست و در مسیر سازنده باشیدو پایدار

 • همسفر زهرا از لژیون 8 شعبه ی وحید

  با سلام همسفر زهرا از لژیون هشتم شعبه ی وحید به استاد جهان بینی خدا قوت عرض میکنم و امیدوارم این تعطیلات به همه خوش بگذره وهمگی برداشتهای خوبی داشته باشن

 • همسفر اشرف از لژیون یکم شیخ بهایی

  با عرض سلام و خدا قوت به استادجهان بینی آقای امین خیلی استفاده کردم از صحبتهایتان خیلی ممنون و سپاسگذارم از عزیزان خدمت گزار سایت

 • همسفر شهربانو ل۲۴ شیخ بهایی

  عرض سلام و خدا قوت به استاد جهانبینی جناب امین مثل همیشه از سخنان پربار شما آموزش گرفتم سپاسگزارم و سلامتی و توفیقات روز افزون را برایتان خواستارم.🥀🌾🥀🌾🥀🌾🥀🌾🥀🌾🥀🌾🥀🌾🥀 خدا قوت به خدمتگزاران سایت.🌹🌿🌹🌿🌹🌿🌹🌿🌹🌿🌹🌿

 • همسفر ندا لژیون۷ البرز کرج

  سلام و درود خدمت استاد امین محترم پاینده باشید. با تشکر و خدا قوت خدمت اعضای کنگره ۶۰ .

 • معصومه

  باسلام وخداقوت به استادبزرگوار❤❤❤سپاسگزار خیلی عالی بود الهی همیشه پایدارباشید🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏

 • سمیرا لژیون هفتم ستارخان

  خداقوت به استاد امین پایدار باشید

 • همسفرشعبه ارتش تهران

  سلام خداقوت استادجهان بینی چقدربرای من این صحبتهادرس داشت وکاربردی بودوحنما نکته های استادگرامی رابرای خودم یادداشت میکنم که انشاالله بتونم به موقع ازانهااستفاده کنم سالم وتندرست باشیدوممنون

 • همسفرمریم لژیون ۲۳شعبه شیخ بهایی اصفهان

  سلام و خداقوت به همه عزیزان خدمتگزارکنگره ۶۰ به ویژه استاد گرانقدر جناب اقای امین.مثل همیشه از صحبتهای شما اموزش گرفتم.از گروه سایت هم تشکرمیکنم.

 • مسافر هادی لژیون یازدهم شعبه تخت جمشید شیراز

  دورود و خدا قوت به استاد امین و تمام اعضای خانواده کنگره 60 استاد به خوبی توضیح دادن که هرچی فکر کردید و معمولا نتایج درستی نگرفتید دیگه بسه و باید بلند بشید و با تفکر و اندیشه مثبت و قدم برداشتن به سمت ارزشها و دوری از زد ارزشها مسیر درست زندگی خود را پیدا کرده و در آن مسیر حرکت کنیم ممنون از راهنمای با ارزش و گرانقدر. (احمد خادمی) 💖🙌

 • همسفر اعظم.لژیون دهم نمایندگی حر

  با عرض سلام و احترام خدمت دیده بان محترم جهان بینی استاد امین بزرگوار . خدا وند برکت را به عمر و وجود پربرکت تان ارزانی کند که همواره در جهت آموزش و خدمت قدم بر می دارید . مثل هربار با گوش کردن به صحبت هایتان سیراب شدم. موفق و سربلند و استوار چون کوه باقی بمانید .

 • همسفر فریده

  خداقوت استاد بزرگوار ، مثل همیشه آموزش گرفتم. بی نهایت سپاسگزارم. خداقوت به عزیزان شعبه تخت جمشید و خدمتگراران سایت

 • همسفر طاهره لژیون ۴ عضو لژیون سردار

  خدایا روزی رو برسون که جناب مهندس واستاد امین به شعبه کاسپین هم بیایند. ممنون از همگی

 • همسفر زهرا، لژیون یازدهم سهروردی اصفهان

  عرض سلام، خداقوت و تشکر خدمت استاد امین بزرگوار. مثل همیشه از کلام گوهربارتان آموزش گرفتم. سپاس از زحمات خدمتگزاران محترم سایت کنگره60

 • مسافر طیب _ اردبیل

  خدت قوت خدمت استاد امین و شعبه شیراز

 • همسفر سودابه لژیون چهار از شعبه عمان سامانی شهرکرد

  درود و خدا قوت خدمت دیدبان گرامی، آقای امین، بسیار عالی بیان کردید و بسیار آموزش گرفتم. خداوند حافظتان باد

 • لیلا همسفر محمد رضا شعبه رودهن

  سلام و خدا قوت به استاد امین .خدا به شما و خانواده محترم طول عمر با عزت بدهد

 • لیلا همسفر محمد رضا شعبه رودهن

  سلام و خدا قوت به استاد امین .خدا به شما و خانواده محترم طول عمر با عزت بدهد

 • همسفرزینت ل۵تخت جمشیدشیراز

  درودبراستاد جهان‌بینی. بسیار آموخته ام از سخنانتان استاد امین عزیز.جلسه پرباری بود . تشکراز زحمت کشان سایت همچنین خداقوت به همه اعضای کنگره۶۰

 • جهان

  الهی شکر همچین بزرگ مردانی در راه دانایی داریم خدا قوت امین آقای عزیز

 • کمک راهنما مریم احمدی میر داماد اصفهان

  با عرض ادب واحترام خدمت استاد جهانبینی آقای امین. سخنان شما زیبا وعالی بود.

 • مسافر داریوش شعبه بنیان مشهد

  سلام خداقوت .مثل همیشه شیوا و ساده وروان به من آموختید سپاس.

 • حمیدرضالژیون‌۲۰سلمان‌فارسی

  ممنون‌ازاموزش‌دادنتون

 • مسافر محمد 8

  خداقوت به استاد امین خدا سایه آقای مهندس و شما رو بالای سر ما نگه داره

 • همسفر از شعبه بوشهر

  درود بیکران بر شما 🙏🙏🙏

 • همسفر اعظم لژیون اول نمایندگی کریمان کرمان

  سلام خدمت استاد جهان بینی استاد امین مثل همیشه صحبت‌های شما برای من لذت بخش بود امیدوارم به کرمان هم سفری داشته باشید و من همسفر بتوانم از نزدیک شاهد صحبت‌های ناب شما باشم.

 • همسفر یگانه لژیون 11 شفا مشهد

  درود بر شما جناب مهندس امین استاد جهان بینی🌹 خدا خیرتون بده🙏 از فرمایشات ناب شما مستفیض شدیم و خدا قوت به واحد سایت🌹

 • همسفراکرم عبداللهی لژیون 1کاشمر_

  سلام وخداقوت به استادجهانبینی جناب استادامین.حرفهاتون مثل همیشه به دلمون میشینه.وانشالله که بتونیم درست کاربردی کنیم.خداقوت ویژه هم به عزیزان زحمتکش سایت🌺🌺

 • همسفر مهدیه

  استاد امین عزیز چقدر عالی بود انشاالله همیشه سلامت باشید. خداقوات به عزیزان شیراز، تخت جمشید

 • همسفر شهناز از لژیون چهارم گنجعلیخان کرمان

  خدا قوت خدمت استاد جهان بینی استاد خدا حفظت کنه بسیار آموزنده سخن می‌گویی ومن از سخنان شما آموزش میگیرم ممنونم از شما وخانواده محترمتان وتشکر ویژه از آقای مهندس که به معنای واقعی از خود گذشتگی می‌کنند وراه روشن را به انسان‌هایی که در تاریکی هستند نشان می‌دهند وخانواده ها را از متلاشی شدن نجات می‌دهند خداوند خود به بهترین نحوی برایتان جبران کند انشاالله شاهد حضور شما در شعبه گنجعلیخان کرمان باشیم وحضور ی از سخنان زیبای شما بهره مند شویم

 • همسفر اکرم لژیون 11شفا

  سلام و خدا قوت.مثل همیشه دلنشین و آموزنده.انشالله روزی استاد عزیز رو در شعبات مشهد هم ببینیم

 • همسفر فاطمه لژیون 11 شفا

  سلام ودرود به استادجهان بینی بسیار عالی بیان کردین

 • مسافر.مسعود عموشاهی ل یکم سلمان فارسی..اصفهان،،اوتی

  درود بر استاد امین و تبریک به اعضاء نمایندگی تخت جمشید 🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺 تشکر از سایت 🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺 خداراشکر

 • همسفر فریبا لژیون ۱۱ نمایندگی کاسپین قزوین

  باعرض سلام و خداقوت خدمت استاد بزرگ جهان بینی مثل همیشه از صحبتهای دلنشین شما استفاده کردم ممنونم برای شما و خانواده ی گرامی دژاکام آرزوی صحت و سلامتی دارم دست حق همراه و یاورتان باد.از گروه خوب سایت هم تشکر میکنم

 • همسفر لیلا کمک راهنمای لژیون یکم سبزوار

  سلام خداقوت به استاد ونگهبان ودبیر جلسه وخداقوت به استاد بزرگ آقای استاد امین مثل همیشه صحبت های شما بسیار آموزنده بود خیلی ممنون وسپاسگذارم. وخداقوت به خدمت گذاران عزیز تخت جمشید. وتشکر ازخدمت گذاران سایت.

 • همسفر فاطمه لژیون چهارم شعبه گنجعلی خان کرمان

  سلام وخدا قوت خدمت استاد امین بزرگواربسیار از بیانات شما آموزش گرفتم سپاسگزارم

 • همسفر الهه لژزون ۳ شعبه شفا

  با سلام و خدا قوت به مهندس امین عزیز؛ استاد جهان بینی؛ از بیانات جنابعالی نهایت استفاده را کردم؛ خداوند نگهدار شما و خانواده تان باشد.

 • مسافر فرهاد لژیون یازده شیراز شعبه تخت جمشید

  سلام وخداقوت به استاد جهان بینی استاد امین که با حضور گرمشان در منزل خود کنگره ۶۰شعبه تخت جمشید شیراز باعث انرژی مضاعف برای تک تک مسافران وهمسفران وتمامی اعضای کنگره ۶۰شدند

 • فرزانه لژیون ۲بنیان

  درود بر استاد بزرگ جهان بینی مانا و برقرار باشید

 • همسفر طاهره مرزبان خبری شیراز

  درود و سلام بی پایان خدمت استاد امین دژاکام ،بسیار جلسه پرباری بود. بسیار جامع وزیبا بیان نمودید. امیدوارم که دوباره شاهد حضور شما در نمایندگی تخت جمشید شیراز باشیم.

 • کمک راهنما همسفرسحر شعبه پروین اعتصامی

  سلام وخداقوت خدمت استاد امین بزرگوار ممنون از صحبت های خوب وعالی شما

 • همسفر مرضیه لژیون 9 نمایندگی پاکدشت

  خدا قوت خدمت استاد جهانبینی عالی بود

 • همسفر شکوفه لژیون ۵ نمایندگی ارتش

  خدا قوت استاد امین عزیز پاینده و استوار باشید باتشکر از مسافر احمد

 • همسفر مهتاب مرزبان خواجو

  عرض ادب و احترام خدمت استاد جهان بینی آقای امین عزیز خیلی از سخنان زیبای شما لذت بردم و آموزش گرفتم بابت تمام آموزش هایی که به اعضای کنگره ۶۰ میدهید سپاسگزارم 🥰🥰🥰🥰🥰

 • همسفر نازنین شعبه شفا مشهد

  سلام و عرض ادب به استاد جهان‌بینی ، استاد امین بسیار سخنانتون زیبا و اموزنده بود و خداقوت به عزیزان در شعبه تخت جمشید.

 • مسافر مجید شعبه سلمان فارسی

  سلام ودرود بیکران به تمامی عزیزان کنگره شصت در سراسر گیتی درود خداوند بر استاد امین عزیز از اموزشهای دلنشین شما بی نهایت انرژی گرفتم از خداوند پاک خواستارم درهمه ایام شاگرد استادانی چون اقای مهندس وشمااستادبزرگوار باشم برای همه عزیزانخاستار سلامتی وطول عمر هستم💜💜💜💜💜💛🧡

 • مسافرحسین ل۶شهباز

  خداقوت.بسیارعالی بود.ازصحبت های شمااستفاده کردم.

 • معصومه همسفر علی لژیون ۱۳ ستار خان

  سلام بسیار عالی و پر انرژی امیدوارم تعطیلات به همه خوش بگذره

 • همسفر اکرم، مسافر نیکوتین لژیون ۶ ستارخان

  سپاس ویژه از استاد بزرگوار جهانی بینی استادامین که مثل همیشه مطالبشون عالی، کاربردی و منخصر به فرد و کارآمد می باشد .. خدا قوت به خدمتگزاران سایت شیراز .. مانا و برقرار باشید ..

 • محسن امینی ل۶ سلمان فارسی

  بسیار عالی بود لذت بردیم

 • وجیهه همسفر ناصر لژیون 9 شعبه شفا مشهد

  سلام وخداقوت به استاد بزرگ جهان بینی 🌹بسیار عالی و آموزنده بود استاد🌻 آموزش گرفتم 👌امیدوارم درسایه خداوند ودرسایه مهندس عزیز همیشه سلامت ومستدام باشید 🙏🏻وآرزو دارم یک روز درشعبه شفای مشهد هم حضور پیدا کنید واز نزدیک از مطالب شما استفاده کنم💙به امید آنروز🙏🏻🌼 باتشکر از دوستان پرتلاش سایت 💐

 • مسافر علی مرزبانی شفا.

  خداقوت به جانشین بنیان کنگره 60 استاد امین عزیز. و سایت تخت جمشید

 • همسفر ربابه شعبه ستارخان

  سلام خدا قوت سخنان استاد امین همیشه پر بارو امورنده هستش مثل اقای مهندس 🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🌷💐💐💐💐💐💐بهترینهارو از پرودگارم برای این عزیزان وخانواده کنگره ۶۰ خواستارم 💐💐💐💐💐💐💐تشکر از اعضای سایت 💐💐💐💐💐

 • منصور

  سلام دوستان منصور هستم مسافر اقا امین واقعا صحبتهای شما خیلی جامع و کامل و اموزنده بود و امیدوارم که من کوچکترین بتونم اموزش بگیرم چون برای خودم کمک راهنمایی رو تصویر سازی کردم و مطمئنم به هدفم میرسم فقط برای جبران خدمات و عشقهایی که بهم شده

 • همسفر زهرا لژیون دوم رضا مشهد

  خداقوت به استاد ودیده بان محترم استاد امین عزیز امیدوارم سایه تون مستدام باشه خیلی پربار بود سخنانتون آموزش گرفتم

 • اکرم لژیون ۸ ستارخان

  بسیار دلنشین صحبت می‌کنید آقای امین آموزنده بود انشاالله زنده باشید به امید حق

 • اکرم لژیون ۸ ستارخان

  خدا قوت به آقای امین بابت زحمات ایشون وآموزش جهان بینی سلامت باشند انشاالله وتشکر از افراد زحمت کش در سایت

 • حمید اکبری

  خیلی زیبا بود استفاده کردم

 • لیلا همسفر شعبه چالوس لژیون‌سوم‌

  سلام خدا قوت خدمت استاد جهانبینی آموزش گرفتم

 • همسفر شهربانو لژیون پنجم کاسپین قزوین

  خدا قوت خدمت استاد جلسه جناب استاد امین بزرگوار ..همان طور که فرمودید کنگره به ما امید و انگیزه برای زندگی را بخشید و احیای انسانها بزرگترین خدمت است، که در قرآن هم یاد شده است..سپاس از جناب مهندس و استاد امین و خانواده بزرگوار دژاکام که چراغدار انسانهای از یاد رفته هستند.و تبریک به نمایندگی تخت جمشید شیراز بخاطر حضور جانشین بنیان کنگره ۶۰ در این نمایندگی ..و تشکر از گزارش خوب گروه سایت نمایندگی تخت جمشید. امیدوارم بزودی جناب استاد امین را در نمایندگی کاسپین قزوین‌پذیرا باشیم .

 • اکرم لژیون ۸ ستارخان

  بسیار مطالب آموزنده بود وصحبتهای آقای امین به دل می نشیند تندرست باشید

 • لیلا همسفررضا،ازآکادمی لژیون پنجم

  درود وخداقوت....مثل همیشه عالی بیان کردید استادامین⚘وبرای من که قطعا باید بیشترتعقل وعمل کنم عالیترخواهدبود

 • مسافر مصطفی( دانیال اهواز)

  با سلام و خداقوت به همه اعضای کنگره و تشکر از آقا امین بایت مطالب مفیدشون. همچنین خداقوت به خدمتگزاران نمایندگی تخت جمشید شیراز.🌹

 • فاطمه همسفر محمود لژیون یک نمایندگی کاشمر

  درود وسلام خدا قوت، خدمت تمامی اعضای کنگره شصت به ویژه استادجهان بینی،استاد امین بزرگوارمان، مثل همیشه از پندهای ارزشمندوآموزندتون آموزش گرفتم. از این که عضوی از کنگره شصت هستم به خودم می بالم. مشتاقانه وبی صبرانه منتظر حضورگرمتون در نمایندگی کاشمر هستم. از شما و جناب آقای مهندس وهمچنین از خدمتگزاران کنگره شصت نهایت سپاس را دارم🙏🙏🌹🌹🌹🌹🌹

 • همسفر فرزانه لژیون نهم شعبه شفا مشهد

  با عرض سلام و خدا قوت با استاد امین ،از عرایضتان درس کامل گرفتم حق نگهدار شما و خانواده محترمتان

 • Hossein Roomi

  چقدر خوشحال شدم که استاد و در شعبه تخت جمشید دیدم.

 • کمک راهنما همسفر سمیه نمایندگی نجف آباد

  خدا قوت به استاد جهان‌بینی آقای امین بسیار آموزش گرفتم بهترین‌ها را برایتان آرزومندم

 • همسفر ژیلا

  استاد عزیز و مهربانم همیشه و در همه حال به ما آموزش می دهید.... خداوند حافظ و نگهبان شما و خانواده محترمتان باشد... در پرتو عشق و نور خداوندی باشید،✨❤️✨

 • مسافر جواد علیمحمدی لژیون ۳کاشمر

  سلام دوستان جواد هستم یک مسافر خدا قوت به استاد امین وخدمتگذار ان کنگره

 • همسفر نجمه کمک راهنمای لژیون ۱۲ شعبه شفا

  درود خداقوت خدمت استاد امین عزیز امیدوارم یک روز افتخار حضور شما را در شعبه شفای مشهد داشته باشیم و از استادی بی‌نظیر شما لذت ببریم

 • همسفر نرگس لژیون پنجم شفا

  سلام و خدا قوت خدمت استاد امین ، از صحبتهای شما بسیار لذت بردم و اموزش گرفتم سپاسگذارم

 • سعیده همسفر علی لژیون نهم

  سلام و خداقوت به تمام عزیزان استاد امین شما همیشه برای من آموزش های ناب و تکان دهنده ای داشتید که همیشه برای برطرف کردن مشکل درونیم خیلی به من کمک کردید هرجا هستید سلامت و شاد باشید درکنار خانواده محترمتان خداقوت

 • بتول اسماعلیی از لژون یکم کاشمر

  سلام دورد به استاد امین خسته نباشید بسیار عالی بود انشاالله همیشه موافق پایدار باشید سلامت

 • فریبا همسفر لژیون ۳ شفا مشهد

  سلام و درود به استاد جهان بینی ،صحبتهاتون عالی و سنگین هست. انشالله به زودی استادی شما رو در شعبه شفا مشهدببینم و آموزش بگیرم.

 • طاهره همسفر سیامک لژیون شانزده ستارخان

  با سلام وخدا قوت به اقای امین وهمه ی زحمت کشان کنگره چه کلامات دلنشین انشااله بتوانیم این کلامات گهربار را عملی کنیم وتلاش بیهوده نکرده باشیم

 • همسفر پرتو لژیون یکم نمایندگی عمان سامانی شهرکرد

  سلام و خداقوت جناب استاد امین بزرگوار از سخنان ناب و زیبا و دلنشین شما بسیار آموزش گرفتم ان شاءالله همیشه سالم و موفق باشید بسیار سپاسگزار شما ،جناب آقای مهندس و خانواده محترم شما هستم که این بستر را برای ما فراهم نمودید ان شاءالله برکت این خدمات ارزشمند شما همواره در زندگی شما عزیزان جاری و ساری گردد.تشکر از عزیزان در قسمت سایت و نمایندگی تخت جمشید آرزوی موفقیت و بهترین ها را برای شما از خداوند متعال خواستارم.❤🌺❤🌺❤🌺❤🌺

 • رضا

  خدا قوت به آقای مهندس و استاد امین.ممنون به خاطر بستر کنگره ۶۰.

 • همسفرمعصومه لژیون نهم شفا

  عرض سلام و ادب خدمت استاد ودیده بان محترم آقای امین مثل همیشه دلنشین وآموزنده بود از بیانات شما استفاده کردم و درس گرفتم.الهی که تنتون همیشه سالم و دل مهربانتون سرشار از آرامش باشه،خداقوت به تیم سایت نمایندگی تخت جمشید

 • همسفر محمد لژیون سوم پرستار

  سلام و خدا قوت به استاد امین در پناه حق باشید سپاس از آموزشهای شما خدا قوت به خدمت گذاران شعبه تخت جمشید

 • مسافر مهدی از نمایندگی سمنان

  با سلام وخدا قوت خدمت همه عزیزان از این که صحبت‌های استاد این قدر کامل انعکاس دادید تا بقیه هم استفاده کنند از شما سپاسگزارم من که خیلی برام مفید بو د

 • مسافر مجید ل سوم، صادق قم

  سلام و درود و خداقوت خدمت آقای مهندس و استاد بزرگوار آقای امین دژاکام. خداقوت خدمت خدمتگزاران شعبه تخت جمشید

 • حمید محمدیان، لژیون 3کاشمر

  باسلام خوشابحال نمایندگی تخت جمشید که همیشه از حضور استاد امین لذت می برن انشالاه ما هم در نمایندگی کاشمر بتونیم از حضور استاد امین عزیز بهره لازم روببریم

 • همسفر

  درود وخدا قوت خدمت استاد بسیار از بیانات شما لذت بردیم سپاسگزارم

 • امین لژیون دهم تخت جمشید

  سلام امین هستم مسافر لژیون ده خیلی حس خوبی بود استاد امین در شعبه تخت جمشید بودند اولین بار که تشریف آوردند من درروزهای اول ورود به کنگره ۶۰بودم هیچ حسی نداشتم. آقای مهندس (بنیان) و استاد امین کار بزرگی کردند بابت راه انداختن برنامه دژاکام و این سی دی ها برای آموزش من. در غیر این صورت مثلاً من برای یک جلسه آموزش باید به تهران میرفتم و بر می گشتم.چه اتفاقی می‌افتاد؟این بود که من این مسیر را پیدا نمیکردم ولی الان فکر می کنم جناب مهندس و استاد امین با این سی دی های آموزشی به صورت ۲۴ ساعته،من در کنار ایشان هستم. و من می توانم حتی در رختخواب از فایل های آموزشی این اساتید استفاده کنم و این یک موهبت الهی میدانم. پس باید من قدر بدانم که کجا هستم و بیشترین استفاده کنم

 • بهرام مسافراز شعبه شیراز لژیون۸

  خداقوت به استاد امین استاد جهان بینی که افتخار دادند ومجددا به شعبه تخت جمشید تشریف اوردندوانرژی مضاعف به تمام مسافران وهمسفران دادند

 • مسافر عادل لژیون هفتم شعبه تخت جمشیدشیراز6474

  درود خداقوت به استاد جهان بینی استاد امین.حضوزشون در شعبه شیراز پراز انرژی ودلگرمی مسافر آن بود

 • ایوب

  با سلام ایوب لژیون 7 خدا قوت به استاد جهان بینی استاد امین که افتخار مجددی بود برای اعضای کنگره شعبه تخت جمشید شیراز که حضورشان باعث خیر و برکت و روشنایی است

 • محمدجوادلژیون۹شعبه تخت جمشیدشیراز

  وروداستادامین رابه شعبه تخت جمشیدتبریک میگویم واقعاحال کردم وخیلی انرژی گرفتم انشاالله سایشون مستدام باد

 • محسن لژیون هفتم شعبه شیراز

  درود وخداقوت به استادجهانینی استادامین عزیز ونکهبان ودبیر جلسه بسیار آموزنده وعالی وپر انرژی

 • محمد لژیون ۸تخت جمشید شیراز

  خدا قوت به استاد جهانبینی امین دژاکام عالی و آموزنده

 • حجت اله لژیون چهارم شعبه تخت جمشید شیراز

  سلام وخداقوت و خوش آمدگویی به استاد امین استاد جهان‌بینی وجانشین بنیان کنگره وخسته نباشید به تمامی اعضای شعبه تخت جمشید

 • صمدلژیون یک ش تخت جمشید

  سلام دوستان خداقوت به استادامین یک بیت معروف میگه گرطالب فیضی افتادگی آموز هرگزنخورداب زمینی که بلنداست حرکت در چهارچوب کنگره وپذیرش آن مساوی رهایی

 • محسن لژیون پنج مرزبان

  سلام دوستان محسن هستم مسافر چه سعادتی بالاتر از این که در خدمت استاد ارجمند و بزرگوار جناب امین دژاکام بودیم

 • مهدی مسافر ِلژیون ۹شعبه تخت جمشیدشیراز

  سلام و خدا قوت به استاد امین و بقیه خدمتگزاران شعبه تخت جمشید شیراز

 • ارسلان ل 9

  درود،خدا قوت به همه ی عزیزان، جلسه ی بسیار پر انرژی و خوب ، با استادی استاد امین عزیز، واقعا دست خدمتگذاران خصوصا کمک راهنمایان عزیز و مرزبانان محترم درد نکنه،

 • غلامرضا لژیون یک

  سلام ودرود خدمت استاد امین دیده بان و جانشین کنگره مطالب عالی بود احسنت خدا قوت

 • داریوش لژیون ۹

  بسار عالی بود

 • رضا ۲۲،لژیون ۴

  سلام رضا هستم مسافر خدارو شاکر و سپاسگذارم که واسه دومین بار استاد امین و دیدم و استفاده کردم از حضور پر مهرشون

 • مسافر کریم لژیون 5 شعبه تخت جمشید شیراز

  با عرض سلام و ادب.یک روز عالی و آموزشهای خوب و عالی تر با استادی جناب آقای امین دژاکام برگ زرینی دیگر در شعبه تخت جمشید شیراز ورق خورد...بنده بسیار بهره بردم.....✨شکر✨ شکر ✨ شکر ✨

 • مسافر بهمن لژیون9شعبه تخت جمشید شیراز

  خداقوت به استاد امین عزیز ودوستان خدمتگزار سایت، بسیار زیبا و دلنشین

 • مسافر رضا لژیون 5 شعبه تخت جمشید شیراز

  با سلام وخداقوت به استاد جهان بینی و نگهبان جلسه آقاحمزه و همینطور دبیرجلسه،جلسه بسیار پرانرژی و آموزنده بودتشکروسپاس از دست اندرکاران شعبه تخت جمشید شیراز

 • اسماعیل لژیون نهم

  سلام دوستان روز بسیار خوبی بود تا باشد از این جلسات وحضور اقا امین افتخاری برای شیراز کنگره تخت جمشید

 • نعمت لژیون۷

  شاکر و سپاسگزار خداوندیم که امروز به ما فرصت داد تا از این موهبت بزرگ الهی و از درسهای استاد امین بهره ببریم . سلام ودرود خدا وند بر استاد امین که با ورود وقدوم مبارکشان به شعبه باعث رونق شعبه و دلگرمی خدمتگزاران شعبه وصفا و صمیمیت میگردند .جلسه ای پر باری را تجربه کردیم ممنون و سپاسگزاریم

 • مسلم عزیزی لژیون اول از شیراز

  سلام ودرود خداقوت به استاد گرامی جناب آقای امین جلسه پرباری به نمایش گذاشتید مثل همیشه استفاده بردم ازصحبتهاتون وطول عمربابرکت را برای شما واقای مهندس وخانواده محترمتان ازخداوند بزرگ خواستدارم

 • مهدی لژیون 9 شعبه تخت جمشید

  سلام،فرا رسیدن ماه محرم رو به تمامی اعضای کنگره و تمامی عاشقان اباعبدالله تسلیت میگم،،خداقوت بسیار جلسه عالی و پرباری بود🌺

 • عباس ل ٨ شعبه تخت جمشید شیراز

  سلام واقعا جلسه خوب و پرباری بود من که انرژی گرفتم امیدوارم دوستان هم انرژی لازم رو از جلسه برده باشن

 • نعمت اله مسافرلژیون دهم شعبه تخت جمشید

  سلام خداقوت به استادامین و نگهبان ودبیرجلسه.ازحضوراستادامین در شعبه انرژی گرفتم امیدوارم که همچنان ایشان رادرشعبه ببینم وازآموزشهایش استفاده نمایم

 • همسفربنفشه نمایندگی دانیال اهواز

  خداقوت به همه خدمتگزاران شعبه تخت جمشید واقعا لذت بردم ازصحبت های آقاامین

 • مسافر حجت. نمایندگی تخت جمشید شیراز.. لژیون نهم

  دیدنش هم باعث ارامشه..

 • علیرضا راهنمای تازه واردین

  سلام وخدا قوت به همه دوستان مثل همیشه عالی وپر انرژی لذت بردیم واموزش گرفتیم

 • حسین لژیون ۴شعبه تخت جمشید

  بسیار عالی سالم و سلامت باشید

 • محسن امیری لژیون چهارم تخت جمشید

  بسیار عالی بود جانشین بنیان کنگره طی سه ماه دو بار در شعبه شیراز حضور داشته و باید شاکر خداوند باشیم بخاطر لطفش

 • نعمت الله مرزبان تخت جمشید

  خدا قوت به استاد بزرگوارمون استاد جهان بینی خیلی خوش آمدید به شیراز و محفل مارا روشن کردین و خدا قوت به نگهبان محترم ودبیر محترم

 • داوود کمک راهنمای لژیون دهم تخت جمشید شیراز

  درود و خدا قوت 🌹🌹🌹 جلسه بسیار پر انرژی و زیبایی بود سپاس از خضور دیده بان محترم جهان بینی

 • مسعود

  با سلام مسعود هستم یک مسافر لژون7 خدا رو شکر که به من فرصت داد که در جمع این همه خوبان کنگره باشم دیدن استاد امین یک نعمت اللهی است چه برسد گوش دادن به صحبت های زیبا ودلنشین استاد خدا قوت

 • مهدی اکبری شعبه تخت جمشید لژیون 7

  باعرض سلام وتشکر از استاد امین که بار دیگر مارا با کلام خود به فیض کامل رساندن

 • حسین

  خدا قوت به استاد ونگهبان ودبیر، جلسه بسیار پر باری بود واقعا انرژی گرفتیم خداوند به همه اعضا سلامتی وارامش عطا بفرماید

 • مصطفي لژیون اول شعبه تخت‌جمشید شیراز

  🌹🌹🌹🌹🌹

 • صفات الله لژیون ۱ شعبه تخت جمشید شیراز1695

  باسلام .تشریف فرمایی جناب امین را به کنگره ۶۰ شعبه شیراز تبریک می‌گویم. انشالله کا همیشه سایشان مستدام باشد .

 • احمدواحدی لژیون مرزبانی شیراز

  سلام وورود بسیا عالی و پر انرژی بود خدادقوت به استاد امین عزیز دیده بان و جانشین بنیان کنگره ۶۰ .خدا تمام خدمتگذاران کنگره ۶۰ رو حفظ کنه

 • مسافر حاتم

  خدا قوت به استاد ، نگهبان و دبیر جلسه... بسیار عاالی و پر انرژی

 • مهدی لژیون 7

  درود بر استاد امین عزیز که با حضور خود در شعبه تخت جمشید، انرژی می‌بخشند و همین حضور ایشان نوید اتفاق های خوبی است برای شعبه شیراز

 • مسافر یاسر از لژیون ششم شعبه حاج رسولی

  خدا قوت به استاد جهان بینی استاد امین و ممنون از آقای مهندس وخانواده محترمشان و دیده بانان وتمام خدمتگزاران و مسافران و همسفران کنگره ۶۰

 • مسافر احمد ل۱۱

  با سلام. خداروشکر که یک بار دیگه میزبان استاد عزیزمان در شعبه تخت جمشید شیراز بودیم ، امیدوارم هر جا هستید لحظاتتان مملو از حضور باشد . جلسه فوق‌العاده ایی بود .