English Version
English

با بخشش است که انسان سبک و رها می‌شود

با بخشش است که انسان سبک و رها می‌شود

چهارمین جلسه از دوره بیستم و سوم کارگاه‌های آموزشی خصوصی ویژه همسفران کنگره ۶۰ نمایندگی صائب تبریزی؛ با دستور جلسه «ویژگی‌هایی لژیون قوی چیست؟» با استادی اسیستانت لژیون سردار پهلوان همسفر مونا، نگهبانی همسفر مهدیه و دبیری همسفر زینب، ساعت ۱۶ روز شنبه 24 مهر ماه ۱۴۰۰ آغاز به کار کرد.

سخنان استاد؛

سلام دوستان مونا هستم یک هم‌سفر؛ خیلی خوشحالم که امروز در جمع شما در شعبه‌ تبریز حضور دارم، ممنون از ایجنت محترم شعبه، نگهبان لژیون سردار، نگهبان و دبیر جلسه و مرزبانی و کلیه‌ی اعضا که امروز در جلسه حضور دارید و من از وجود شما عزیزان لذت می‌برم و استفاده می‌کنم.

من امروز به‌عنوان اسیستانت لژیون سردار حضور دارم اما دوست داشتم که شال پهلوانی را به‌عنوان اولین باری که در شعب حضور دارم، بیندازم شاید برکت و حس و حال این شال، شامل حال این شعبه شود و به امید خدا اینجا هم پهلوان و دنور داشته باشد و ازنظر مالی پیشرفت کند. در ابتدا در رابطه با دستور جلسه صحبت می‌کنم که مربوط به لژیون قوی است. فکر می‌کنم، از دستور جلسات جدید است که آقای مهندس گذاشته‌اند، خوب همه‌ ما یا من به‌ شخصه یاد گرفتم که لژیون قوی لژیونی است که در همه‌ی زمینه‌ها قوی باشد، هم ازنظر آموزش هم ازنظر لژیون سردار و هم ازنظر نظم و انضباط، ازنظر فرمانبرداری رهجوهایی که در لژیون حضور دارند و ادب و احترام نسبت به راهنما‌ی خودشان و نسبت به مرزبان‌ها و ایجنت شعبه و البته سی‌دی نوشتن که اگر این‌ها همگی باهم رعایت شوند، می‌توانیم بگوییم که این لژیون قوی است.

من به‌ شخصه جاهایی که دقت کردم به لژیون‌ها طی این مدتی که خدمت داشتم، مخصوصاً در قسمت سردار، متوجه شدم در خیلی از شعبه‌ها که تبریز هم شاید این‌طوری باشد، کسانی که در لژیون آن‌ها اعضای سردار داشتند، همان‌طور در امتحانات هم قوی بودند، از خیلی از موارد مثل سی‌دی نوشتن، نظم و انضباط هم واقعاً قوی بودند؛ یعنی انگار که این‌ها مثل یک زنجیره هستند که باید باهم رعایت شوند. امیدوارم که همین کمک راهنمایان عزیز و همه‌ی عزیزان به این نتیجه برسند که در همه‌ی امور، لژیون را قوی نگه‌ دارند. حالا نکته‌ی اصلی که من در اینجا حضور دارم، دوست دارم، وصل کنم به لژیون سردار، من هرکجا که می‌روم، می‌گویم؛ نیامده‌ام که پول جمع کنم یا از شما پول بگیرم!

من دوست دارم که به آنجا بروم، شاید یک جرقه‌ای در ذهن کسی زده شود که واقعاً توانمند است و توانایی مالی دارد که دنور یا پهلوان شود، چون خیلی مهم است که آن جرقه در ذهن آدم زده شود. در اتاق مرزبانی تعریف می‌کردم که در تهران ما یک خانمی داریم که نان می‌پزد و در مترو می‌فروشد، اولین باری که خواست، مبلغی را پرداخت کند، من فکر کردم، می‌خواهد یک یا دو تومان کمک کند، ولی گفت؛ نه من می‌خواهم عضو لژیون سردار به‌صورت قسطی شوم، من اصلاً زیر بار نمی‌رفتم، کلی کلنجار رفتیم که قبول کردم، ایشان عضو لژیون سردار شدند و امسال گفتند؛ هشت میلیون کارت بکشید و من باز قبول نمی‌کردم، چون واقعاً راضی نیستیم کسی که توانایی ندارد به زندگی خود فشار بیاورد و وارد لژیون سردار شود، ولی می‌خواهم بگویم که ببینید به چه دیدی رسیده که به من گفت؛ دعا کنید من تا گل‌ریزان بتوانم، دنور شوم، گفتم تو اصلاً پول هم پرداخت نکنی من در این گروه نگهت می‌دارم و از نظر من تو یک پهلوان هستی.

این را در اینجا تعریف کردم که کسی که در فشار مالی هست و در حاشیه‌ی شهر زندگی می‌کند، وسیله ندارد و به‌سختی می‌آید، ما هم اصلاً راضی نیستیم و به‌زور این پول را از او می‌گیریم، این‌گونه با عشق می‌خواهد، ببخشد. من در رابطه با مردم تبریز احساس می‌کنم، مردم توانمند و کاری هستند، مخصوصاً در تهران هم همین‌طور است، بیشتر کسبه با درآمدهای خوب و منصف همه آذری زبان هستند، به خاطر همین این توانایی را در شهر تبریز می‌بینم که پهلوان داشته باشد و امیدوارم استارت این کار از هم‌سفران بخورد و خانم کمک راهنما هم که امروز اعلام کردند که دنور شدند. دوست دارم، شهر تبریز مثل شهر اصفهان که کلی شعبه در خود شهر و حتی حاشیه‌ی شهر دارد، اصلاً استان اصفهان کلاً کنگره‌ی ۶۰ است. تبریز هم‌ انشالله روزی برسد که کلی شعبه داشته باشد که این‌ها همه به ضلع مالی و آن قسمت بخشندگی مالی برمی‌گردند که به این حس برسیم. کنگره هیچ احتیاجی به ما ندارد؛ آقای مهندس بارها فرمودند؛ به خاطر خودتان می‌گویم‌ که ببخشید، چون هنگام بخشش خودتان سبک می‌شوید، انگار باری از خودتان برداشته می‌شود.

همان‌طور که آقای مهندس همیشه می‌گویند؛ روی پای خودتان بایستید، مردم تبریز واقعاً به این دید رسیده‌اند؛ یعنی همه‌ی آن‌ها مسئولیت زندگی خودشان را برعهده گرفته‌اند و کار و تلاش می‌کنند، پس قطعاً می‌توانند، پرقدرت بیایند و به امید خدا من دوست دارم که جرقه‌اش در هم‌سفران بخورد و اصلاً هم سخت نیست. اولین بار آقای مهندس در آکادمی فرمودند؛ لژیون مالی پنج تومان است، من خودم با این‌که پنج میلیون را داشتم؛ ولی ترس داشتم، تازه آقای مهندس نگفتند که هرسال باید این اتفاق بیفتد که بعد شد، هرسال و بعد دنور و پهلوان هم اضافه شدند، ولی عضو شدم و بعد شرایط دنوری فراهم شد و بعد هم پهلوانی، یعنی خداوند روزی را می‌رساند؛ چون این مسیر یک مسیر صراط مستقیم است و تعداد زیادی از انسان‌ها در این چرخه به رهایی می‌رسند و یک‌چیزی که به‌ شخصه برای خودم پیش‌آمده است و روز چهارشنبه خانم هما هم در صحبت‌هایشان یک حرف جالبی زدند؛ موقعی که شال را می‌گرفتند، گفت؛ احساس می‌کنم که باید دو تا زمین دیگر هم بدهیم تا حساب‌ و کتاب ما تسویه شود. در وادی هشتم یک قسمت باز‌پرداخت بدهی داریم؛ از خود، از خانواده و از جامعه. من به‌ شخصه این را تجربه کرده‌ام که ما خانواده‌هایی که مصرف‌کننده داریم، خسارت زیادی وارد کردیم به جامعه، به خود و خانواده‌ خودمان کلاً و این حساب‌ و کتاب‌ تا تسویه شوند، زمان زیادی می‌برد.

کنگره شاید از ما چیزی نخواهد؛ ولی احساس شخصی من این است که این‌ها با بخشش به وجود می‌آیند؛ یعنی من باید آن‌قدر ببخشم تا حساب‌ و کتابم صاف شود. خیلی از افراد به من می‌گویند؛ چرا حالم بد است و فلان مشکل را دارم؟ خوب باید بگذری تا چقدر گذشتی باید آن‌قدر از مال خودت بگذری تا فشار بیاید، نه اینکه فشار به زندگی‌ات بیاید یا از زندگی خودت بزنی و به کنگره بدهی، این را نمی‌گویم، احساس کنی که یک پول بزرگی به اینجا داده‌ای، چون باید یک‌چیز بزرگ‌ به هستی بدهی تا یک‌چیز بزرگ‌تری دریافت کنی. من احساس می‌کنم‌، کسانی که بخشش مالی زیادی در کنگره انجام می‌دهند، مثل این است که از خواسته‌‌ی خودت می‌گذری، چون با مثلاً پنجاه میلیون‌ می‌توانستی به سفر بروی یا هر چیز دیگری بخری، ولی تو از خواسته‌ی خودت می‌گذری و به سیستمی می‌دهی که انسان‌های دیگر از بند اعتیاد رها شوند.

می‌دانید که چه حجم از انرژی به شما برمی‌گردد. همین پول سبد را در نظر بگیرید، من پول می‌اندازم در سبد که چه اتفاقی بیفتد؟ اینجا برق روشن شود یا برای قند و چایی هزینه شود و من این انرژی را از پول خودم به این سیستم‌ می‌دهم، همان‌طور که انسان‌ها در اینجا رها می‌شوند و حالشان خوب می‌شود، همین‌ها دوباره به خود من برمی‌گردد؛ مثل یک چرخه‌ی دایره‌وار ما در اینجا یک‌چیزی می‌دهیم و یک‌چیزی دریافت می‌کنیم. شاید شعبه‌ی تبریز کوچک باشد و خدمت‌ها زودتر به افراد برسند؛ ولی در آکادمی فرد شاید چند هفته در نوبت باشد و خدمت به او نرسد، من می‌گویم‌؛ کسی که توانایی دارد، خدمتش را می‌تواند، مثلاً ۵۰ تومان به سبد بیندازد یا صد تومان اضافه‌تر به سبد بیندازد یا به‌حساب زمین یک پولی بکشد، چون این‌ها خود یک خدمت هستند، حتماً نباید که خدمت جانی انجام دهد. امیدوارم واقعاً این اتفاق خوب در تبریز بیفتد و دفعه‌ی بعد که من می‌آیم یا پهلوان‌های دیگری به تبریز می‌فرستم تا حس و حال خوب آن‌ها به شما هم برسد، تبریز هم به‌اندازه‌ی اصفهان بزرگ شود، حداقل دو تا شعبه شود یا زمینی برای خودتان بخرید. اگر تبریز از لحاظ مالی روی پای خودش بایستد و شعبه از خودش داشته باشد، من مطمئنم‌ که صدای شما به بیرون هم‌ می‌رسد. انشالله که این ضلع مالی و بخشش در اینجا اتفاق بیفتد. خیلی خوشحالم که در اینجا حضور دارم.

مرزبان کشیک؛ همسفر تهمینه

تهیه گزارش؛ همسفر پریا

تایپ مطلب؛ همسفر محدثه

ارسال؛ همسفر کبری

 

ویژه ها

دیدگاه شما

66 دیدگاه

 • همسفر سارا (لژیون سوم ساوه)

  خداقوت عرض میکنم خدمت خانم مونای عزیزم . مطالب بسیار عالی بود و نهایت استفاده رو بردیم .استوار و سرزنده باشید .

 • زهرا همسفر حسن از لژیون دهم نمایندگی سهروردی اصفهان

  خدا قوت به خانم مونای عزیز از صحبتهای شما استفاده کردم بسیار عالی بود انشاالله روزی برسد که پهلوانان زیادی در سراسر ایران داشته باشیم

 • همسفر رعنا

  با سلام و عرض خدا قوت، خانم مونای عزیز،از صحبت زیبا و تاثیرگذار شما و همچنين زحمات شما بسیار متشکرم.پرتوان و پایدار باشید.

 • همسفر الهه.شعبه ساوه

  .عرض سلام و خدا قوت خدمت شما خانم مونا عزیز از صحبت های شما بسیار لذت بردم .به امید گلریزان پر شور در همه شعبه های کنگره 60

 • همسفر حوریه لژیون سوم

  خدا قوت به استاد جلسه و خدمتگزاران سایت

 • همسفرفرزانه لژیون۸سهروردی

  با عرض سلام و خداقوت خدمت تمامی عزیزان، تشکر و خداقوت خدمت خانم مونا عزیز، از صحبتهای شما بسیار آموزش گرفتم و ان شاالله پهلوانی روزی همه ی ما بشود . سپاسگزارم از تمامی اعضا سایت

 • همسفرمنیره لژیون۴ شعبه سهروردی اصفهان

  خداقوت خدمت همسفران شعبه صائب خیلی عالی بود لذت بردم از صحبتای خانم مونا عزیز، امیدوارم که من هم روزی بتونم به اون قدرت بخشش واقعی و جایگاه پهلوانی برسم

 • همسفر شهرزاد شعبه سهروردی اصفهان

  خانم مونای عزیز از صحبت های آموزنده و ارزشمند شما استفاده کردم و سپاسگزارم. عرض خداقوت خدمت همسفران شعبه تبریز. به امید گلریزانی پرشور در تمامی شعب کنگره 60 در آبان ماه 1400

 • مسافر⚘⚘⚘

  خداقوت به تمامی همسفران و خدمتگزاران محترم 💜💛💚💙💟💝💖

 • همسفر زهرا شعبه سهروردی اصفهان

  خدا قوت خدمت پهلوان سر کار خانم مونا خدا قوت خدمت تمامی خدمتگزاران

 • همسفر سمیرا نمایندگی اروند آبادان

  با سلام ودرود خدمت خانم مونا ، بسیار عالی و آموزنده موفق باشید و خدا قوت به گروه وبلاگ

 • همسفر معصومه شعبه سهروردی اصفهان

  با تشکر از پهلوان محترم، خانم مونا عزیز. خدا‌قوت خدمت کلیه همسفران شعبه تبریز

 • همسفر طاهره از لژیون ۸ازنمایندکی صاحب تبریز

  خداقوتبه پهلوان خانم مونا دیدن شما تو شعبه صاحب تبریزی باعث خوش حالی مادر شعبه شد

 • فاطمه همسفر لژیون دوم

  خدا به شما و به همه ما توان وقدرت بده که بتونیم همیشه خدمتگذار باشیم خدا قوت💕💕💕

 • همسفر ندا لژیون پنجم نمایندگی سهروردی اصفهان

  خداقوت به خدمتگزاران عزیز شعبه تبریز... همه یک دل و یک زبان برای خدمت به هم نوع .... خداقوت به پهلوان عزیز خانم مونا 🌺🌺🌺🌺

 • همسفر نرگس خورنگ از شعبه ی اروند آبادان

  سلام ودرود و خدا قوت خدمت خانم مونا عزیز بسیار آموزش گرفتم به امید روزی که بتوانم دنور شوم

 • زهرا همسفر منصور ''شعبه حر تهران

  با سلام خدا قوت خانم مونا عزیز تبریک فروان به خاطر پهلوانیتون ،،انشالله همیشه خوش بدرخشید

 • همسفر شهناز لژیون چهارم سهروردی اصفهان

  خانم موناعزیز صورت پر مهر شما نشانی از درون بخشنده شما است❤❤❤

 • همسفر. هما شعبه شفا مشهد

  با سلام به همه عزیزان . باعث خوشحالی که پهلوان مونا درس بخشش به همه ما یاد می دهند . خدا قوت به شعبات تبریز

 • همسفر فاطمه کمک راهنما شعبه خمین

  خانم مونا عزیز بسیار آموزش گرفتم از سخنان شما انشالله شما را در شعبه خمین ببینم .

 • همسفر هما کمک راهنما نمایندگی خمین

  خانم منای عزیز لذت بردم از این بیانات و احساس زیبای شما و اشک در چشمانم جاری شد بابت داستان خانمی و که با سخترین شرایط میخواهد عضو لزیون سردار باشد و شما به بهترین شکل ایشون رو پدیرفتین. خدایا بابت حضورم در کنار این عزیزان شکرشکرشکر.

 • همسفر فرشته ل7 شعبه خواجو

  سلام وخدا قوت خدمت خانم منا عزیز صحبتهای شما بسیار دلنشین بود لذت زیادی بردیم امید وارم ما هم بتوانیم پا جای پای شما بگذاریم

 • همسفر سارا اراک

  خدا قوت خانم مونا عزیز

 • فخری هستم همسفر ل 11ش شیخ بهایی

  احسنت به خانم منا. ازصحبتهای شما انرژی گرفتم. انشالله همیشه موفق باشید. 💞

 • فخری هستم همسفر از شعبه شیخ بهایی.

  سلام دوستان فخری هستم همسفر. ممنونم از این همه زحمتی که برای مامیکشید. آفرین به این همه سخاوت وبخشندگی. خدایاشکرت که ماراباکنگره60آشنا کردی ومارابااین دوستان خوب وسخاوتمنددرکنارهم قراردادی. امیدوارم من هم جزء لژیون سردار شوم. انشالله.

 • همسفر مهتاب نمایندگی خمین

  سلام و عرض ادب خدمت اسستانت محترم خانم مونا. خانم مونای عزیزم عشق و انرژی که همراه خودتان به هر کدام از شعب کنگره میبرید، کاملا قابل حس و لمس هست و با دیدن شما و ومهربانی و چهره معصومتان به وجد می‌آیم و خدارا بابت این پیوند محبت در صور پنهان سپاسگزارم. امیدوارم همه اعضاء به حال خوش و اشتیاق خدمتی که درون شما وجود دارد برسند. سپاسگزارم از عزیزان خدمتگزار در سایت.

 • لیلا لژیون دوم

  سلام و خسته نباشید به همسفران شعبه تبریز انشالله شاهد حضور پهلوان شعبه خودمان خانم مهتاب در شعبه های دیگر باشیم خدا قوت به همسفر مونای مهربان

 • عفت‌ کمک راهنما

  عرض سلام وخداقوت خدمت خانم مونای عزیز ، بابت‌ صحبتهای‌ بسیار‌ آموزنده وتبریک‌ ملبس‌ شدن‌ به‌ شال‌ پهلوانی‌ وتشکر میکنم از عزیزان‌ سایت

 • همسفرصدیقه لژیون دهم سهروردی

  تبریک وخداقوت به شماهمسفر وپهلوان عزیز واقعا این پهلوانی برازنده شماست مبارکتون باشه💞

 • همسفر رقیه لژیون ۸

  خدا قوت خانم منا ما هم ازشما انژی گرفتم انشالله یه روزی بشه ماهم اون لیاقت وشایستگی دنوروپهلوان بودن داشته باشیم به اميد خدا

 • همسفر معصومه از لژیون هشتم ،صاىب تبریزی

  خدا قوت خدمت خانم مونا،واقعأاززیارتتون لذت بردم و خیلی انرژی گرفتم،امیدوارم بخشندگی رو ازشما بزرگوار بیاموزم وبه آرامش برسم

 • همسفر معصومه لژیون دوم همسفر تبریز

  خدا قوت خانم مونا،بسیار جلسه پربار و پر انرژی بود.از تشریف فرمایی شما و مادر عزیزتان بسیار خوشحال شدیم.انشالله که به یمن قدوم شما تعداد اعضای لژیون سردار و دنور هر روز بیشتر بشه.امیدوارم همیشه بدرخشید و چون عقاب در اوج باشید.

 • همسفر ساناز لژیون ۸ نمایندگی صائب تبریز

  سلام درود بر شما بانوی بزرگوار پهلوان خانم مونا، واقعا صبر و آرامشی که در وجود شما هست خیلی به انسان ارامش میدهد از دیدن دوباره شما خیلی خوشحال شدم و مادر گرامیتان ، امیدوارم مسیر سبز شما باشم و نصیب من هم پهلوانی بشود.

 • مهری ملکیان

  عالی بود خانوم منا،انشاالله روزی باشه که من هم لیاقت و شایستگی دنور یا پهلوان بودن را داشته باشم،به امید حق

 • همسفر رقیه گرگان

  سلام و درود خدمت پهلوان عزیز خانم‌منا عزیز.از دیدن تصاویر و صحبت هایتان بسیار لذت بردم.انشالله قدم های شما برای نمایندگی تبریز پربرکت باشد.

 • همسفر مهناز لژیون چهارم

  خدا قوت خانم موناخوشحال شدیم از تشریف فرمایی شماومادر گرامیتون جلسه ی پر انرژی را برگزار کردید ممنون

 • همسفرحکیمه از لژیون دوم

  خدا قوت خانوم مونای عزیز ،واقعا سرفرازمون کردین با تشریف فرمائی خودتان و مادر عزیزتان ،از وجود شما عزیزان در شعبه ی صائب تبریزی انرژی گرفتیم ،انشالله همیشه سلامت و پایدار باشید

 • همسفر میترا کمک راهنمای لژیون‌۱ شعبه تخت جمشید

  درود و سلام به شما خانم مونای عزیز، پهلوانی صفتی زیباست که به حق برآزنده شماست، بسیار از سخنان شما آموختم برایتان بهترینها را از خداوند خواستارم، خداقوت به اعضای خوب شعبه صائب تبریزی🌹

 • همسفر لیلا ، لژیون سوم

  خانم موناعزیز از اینکه افتخار دادیدو مهمان شعبه صائب تبریزی شدید بر خود می بالم و امیدوارم در پرتو قدوم مبارک شما قدرت بخشش در بین اعضای شعبه تبریز چندین برابر شود.

 • همسفر پریا لژیون 4

  تشکر و سپاس از تشریف فرمایی خانم مونای عزیز و مادر گرامیشان به شعبه صائب تبریزی از حضور شما بزرگواران انرژی مضاعفی دریافت کردیم بخشندگی و تواضع را باید از شما عزیزان آموخت

 • همسفر سمیه لژیون پنجم 🌼

  باسلام و سپاس .خدا قوت خانم مونای عزیز واقعا از سخنانتان لذت بردم 💐 انشاالله که سعادت پهلوانی نصیب همه ی ما شود ❤🌹❤🌹

 • همسفرزهرالژیون هفتم -تبریز

  خدا قوت خانم مونای عزیزازوجودشما توشعبه مون انرژی گرفتیم

 • همسفر محدثه لژیون ششم از صائب تبریزی

  تشکر میکنم از خانم مونای عزیز و مادر گرامیشون که شعبه ی تبریز رو منور کردند با حضور گرمشون...شما الگویی از عشق و محبت و بخشش هستید امیدوارم‌ که روزی ما هم بتوانیم در این راه قدم بگذاریم💙🌺

 • مریم لژیون سوم صائب تبریزی

  خدا قوت عرض میکنم خدمت خانم نوپای عزیز قدم رنجه فرمودند و شعبه ما رو روشنی بخشیدند.به امید اینکه به مبارکی قدم ایشون امسال گلریزان بسیار عالی داشته باشیم

 • همسفر مینو لژیون ششم صائب تبریزی

  خداقوت و سپاس از خانم مونا محترم و عزیز و مادر گرامیشون بابت حضورشون درشعبه صائب تبریزی واقعا لذت بردیم از حضور و حس و حال زیبا وآرامش زیبایتان جلسه عالی بود انشالله ما هم بتوانیم به این درجه از معرفت و آگاهی برسیم💜🙏💜🙏💜

 • همسفر منیره لژیون ششم تبریز

  خانم مونای عزیز از حضور مهربانتان در شعبه تبریز همراه مادر بزرگوارتان بسیار سپاسگزارم و امیدوارم بتوانیم رهرو شما در این مسیر سبز باشیم و سعادت پهلوانی نصیب عاشقان این خدمت بشود🌺❤🧿با تشکر از گروه وبلاگ🌺

 • مهدیه لژیون 5

  خانم مونای عزیز خیلی خوشحالم که دیروز میزبان قدوم شما به همراه مادر گرامیتان بودیم واقعا لذت بردم از سخنان زیبایتان و مهربانی و تواضع شما همسفر مهربان. برای من و دبیر عزیزم افتخاری بود که استاد جلسه شما بودید انرژی وافری دریافت کردم امیدوارم به برکت حضورتان از شعبه ما هم چندین پهلوان و دنور معرفی گردد. آمین.

 • همسفر ام البنین از شعبه صائب تبریزی

  خدا قوت خدمت خانم مونای عزیز و بزرگوار، از تشریف فرمایی شما به شعبه تبریز خیلی خوشحال شدم. برای شما وخانواده محترمتان که انسان به معنای تمام هستین تشکر وقدر دانی میکنم. وبرای تان موفقیت وسربلندی آرزو میکنم.

 • راحله لژیون ۵ شعبه تبریز

  عرض خدا قوت خدمت پهلوان گرامی خانم مونا عزیز خیلی سپاسگذارم از حضور شما در شعبه تبریز جلسه بسیار عالی بود لذت بردم

 • همسفرشهلا لژیون دوم صائب تبریزی

  خانم مونای عزیز خیلی ممنونم که به شعبه صائب تبریزی تشریف آوردین خیلی خوشحالمون کردین ازصحبتهای شما لذت بردیم وواقعا انرژی گرفتیم خداقوت .

 • همسفر خندان، لویی پاستور

  خانم مونای عزیز! چقدر این شال برازنده‌تونه و خیلی خوشحالم که امروز پای صحبت‌هاتون نشستم و استفاده کردم، امیدوارم بهترین‌ها نصیبتان بشه و همچنان خوش بدرخشید🙏🏻🍃🌹امیدوارم آن اتفاقی که باید؛ در تبریز بیفتد🙏🏻🙏🏻🙏🏻خدا قوت خدمت نگهبان، دبیر، ایجنت محترم و مرزبانان گرامی🙏🏻🌹🍃

 • همسفر مهتاب لژیون سوم

  خانم مونای عزیز خیلی لطف کردین تشریف آوردین به شعبه ما از حضور گرمتون سپاسگذاریم سخنانتان خیلی آموزنده و کاربردی بود..ان شاءالله که همه ما این بخشندگی وبزرگواری رو ازتون درس بگیرم وکاربردی کنیم براتون آرزوی سلامتی داریم🌹🌹🌹🌹🌹🌹

 • همسفر لیلا قندیان - تبریز

  خانم مونای عزیز از حضور پر مهر شما بزرگوار به همراه مادر گرامی در تبریز بسیار خوشحال شدم ، انشاءالله با حضور دو پهلوان قوی همچون شما ، در تبریز به دیدگاه و حسی که رسیده اید ما هم برسیم . بسیار متشکر و سپاسگزارم از بودنتان در کنار ما و جلسه ایی بسیار پر باری هم برگزار کردید . از همسفران عزیز کبری و محدثه سپاسگزارم .

 • پریسا شفیق

  خداقوت خانم مونای عزیز سپاسگزارم از حضور پر مهر و محبت شما و مادر بزرگوارتان خیلی جلسه خوب و پر باری بود انشالله که بتوانیم رهنمودهای شما استاد گرامی را عملی و اجرا بکنیم

 • تهمبنه مرزبان گروه خانواده

  با عرض سلام خداقوت خدمت خانم مونای عزیز و مادر بزرگوارشان ممنون وسپاسگزاریم از تشریف فرمایی شما در شعبه تبربز در کنار شما بودن باعث افتخار بود جلسه عالی بود تشکر

 • همسفر کبری لژیون پنجم

  خانم مونای بزرگوار ممنون از حضور پر از برکت و پرشور شما بهترین حس‌ها رو به شعبه ما انتقال دادید برکت این حضور شما ورود همسفر عزیز به جایگاه دنوری بود بهترین‌ها نصیب شما پهلوان نمونه و خوش‌اخلاق🌹🌹🙏🙏💐💐 خدا قوت خدمت نگهبان و دبیر عزیز و خانم پریا و محدثه بزرگوار🌹🌹🙏🙏👏👏

 • همسفر فرشته شیخ بهایی

  خدا قوت فراوان با هزاران سپاس خدمت پهلوان بزرگوار خانم مونا عزیز، بسیار لذت بردم و آموزش گرفتم از سخنان گوهر بار شما، شکر شکر شکر برای وجود بزرگوارانی مانند شما و برکت این خدمات گوارای وجود نازنینتان❤

 • همسفر زهرا مسئول سایت نمایندگی حر

  بسبار عالی خانم مونای عزیز از صحبت های جامع و تاثیرگذار شما لذت بردم انشالله روز ب روز به جنع پهلوانان کنکره افزوده شود ♥♥♥🌹🌹🌹😍😍😍

 • ابوالفضل لژیون دوم زالپارس

  با سلام و تشکر از دعوت شعبه تبریز از پهلوان و اسیستانت محترم خانم مونا سخنانتون دلنشین بود و تکاتی که برام جالب بود نوشتم ممنونم از حضورتون انشالله شما رو در شعبات مشهد و سنگبست زالپازس هم روزی ببینیم

 • همسفر فریبا لژیون ۲۱ شعبه سلمان فارسی

  با سلام و خدا قوت و عرض تبریک شال پهلوانی به خانم مونا چه زیبا بیان نمودیدوچه مطالب تکان دهنده ای بود خیلی آموزش گرفتم از حس های خوب شما خانم مونا جان انشاءالله که همیشه پهلوان باشید وبرکت آن را در زندگی تان دریافت کنید عزیز پهلوان 🌸🌹🌹🌹🌹

 • همسفر زهرا لژیون 21🌹سلمان فارسی

  سلام من خدمت خانم موناوعزیزان در قسمت سایت عرض خدا قوت به همه دوستان کنگره ۶۰

 • همسفر نازنین نمایندگی کاسپین

  عرض خدا قوت و تبریک جایگاه خدمت خانم مونا عزیز، از صحبتهای گوهر بار شما استفاده کردم و انشالله که هر روز تعدادشعب کنگره بیشتر و بیشتر بشه..‌. خدا قوت خدمت مکهبان و دبیر محترم و تمامی خدمتگزاران نمایندگی تبریز...........‌این خیلی خوبه که ما بذر این بخشش و انفاق رو در زمینی آباد بکاریم و‌ چه جایی بهتر از کنگره ۶۰ که ما هر چه هم اکنون داریم از برکت حضور و آموزشهای کنگره هست......با آرزوی موفقیت برای همه اعضا کنگره۶۰

 • همسفر المیرا لژیون دوم

  بخشش هرکس به اندازه عشق اوست . بخشنده ها عاشقند... خانم مونای عزیز از حضور شما به همراه مادر محترمتان در شعبه تبریز خیلی خوشحال شدم. چهره آرام ، رفتار گرم و متین ، بخشش و گذشت شما مصداق وادی عشق است. انوارتان حیات بخش...

 • همسفرسمیه لژیون هفتم

  خدا قوت خدمت خانم مونای عزیزجلسه بسیارعالی و پرانرژی بود

 • همسفررویا لژیون۷

  خداقوت خانم مونا خوش به سعادتتان موفق وپیروز باشید

 • همسفر زهرا

  خدا قوت خدمت خانم مونای بزرگوار وعزیز بسیار عالی بود موفق وسربلند باشید